Ukraina, Rusija

Vytautas Sinica. Kremliaus beprotybės stadijos arba kas būna, kai pagrindi karą nuo pamatų melaginga koncepcija

Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 3 d. 20:19

29     

    

Vytautas Sinica. Kremliaus beprotybės stadijos arba kas būna, kai pagrindi karą nuo pamatų melaginga koncepcija

Kremliaus beprotybės stadijos arba kas būna, kai pagrindi karą nuo pamatų melaginga koncepcija:

1 stadija. Ukrainą užvaldė naciai, ją reikia denacifikuoti.
2 stadija. Ukrainos žydas prezidentas irgi nacis, jį reikia denacifikuoti.
3 stadija. Nieko keista, kad žydas prezidentas yra nacis, nes Hitleris turėjo žydų kraujo ir šiaip daugelis nacių buvo žydai. Žydai antisemitai.
4 stadija. Izraelis kaip valstybė remia (neo)nacius Ukrainoje.
5 stadija turėtų būti pripažinimas, kad SSRS kūrė didele dalimi žydai, tad tikriausiai nemaža dalis naciai. Juokauju.

Primenu, kad nacis Kremliaus žodyne yra tiesiog savarankiškumo valstybingumo siekiantis žmogus, antiimperialistas. Kai taip iškreiptai supranti „nacio” sąvoką, ir visa beprotybė kiek kitaip skamba. Beprotybės rėmuose Kremlius nuoseklus.

Beje, Maskvos tarybos deputatas pareiškė, kad reikia denacifikuoti ir Lenkiją bei Baltijos šalis, nes čia irgi klesti naciai, „šovinistinės ir nacionalistinės šiukšlės, (labai svarbus momentas!) išskyrusios šias valstybes praeityje”. Išskyrusios iš kur? Iš sovietinio bloko, žinoma. Nacis tad ir vėl yra tas, kas nori nepriklausomos savo valstybės. Sąjūdis buvo naciai, pagal Kremliaus apibrėžimą. Ukrainoje matome, kaip vykdoma denacifikacija.

Kai turi tokį didelį beprotį kaimyną, niekur nesidėsi, reikia į tą beprotybę truputį ir gilintis.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yanmaneee       2022-05-13 6:08
>>> 2022-05-4 15:51       2022-05-4 21:15

Dėkui už nuorodą, manau ji būtų labai naudinga Lietuvoje gyvenantiems rusams!
(habiltàs)

2022 metai. Achujet…       2022-05-4 19:41

Metai, kada ne taip rašanti žiniasklaida buvo uždaryta 3 dienoms.

Metai, kada agendai nepritampanti informacija vadinama melagienomis.

Metai, kada blokuojami žmonės už savo nuomonę.

Metai, kada prisidengiant karu, galima rašyti bet ką, kas priimtina tik vienai pusei.

Metai, kada tiesa tampa tai, kas kartojama daug kartų, net ir visiški absurdai.

Metai kada lietuviškose apklausose žiniasklaida nusiritusi į dar neregėtas žemumas.

Metai, kada kai kam reikia pirkti visą platformą, kad atgauti žodžio laisvę.

Tai pačiais metais globalūs propagandistai, susikurtame spaudos laisvės indekse Lietuvą pakėlė iš 28 vietos, į 9?

Čingis chano palikuonys       2022-05-4 19:27

siauteja ne tik rasiejui,bet ir šeme portale.Laikas butu pridusint…

Šlovė našim       2022-05-4 18:41

Konservatoriai galutinai išsidavė, kad yra tik JAV UK projektas. Nusikaltėliai. Jiems nerūpi Lietuva, rūpi tik pavogti ir meluoti. Patys KGB kadriniai darbuotojai išvertę smūras į kitą pusę dėl €$. Tokie atneš vien nelaimę visai tautai. Šiukšlės.

irrr       2022-05-4 16:19

jei adolfo hitlerio diedukas buvo žydas bankyrius leopoldas frankenbergeris, mokėjęs elementus tarnaitei, tai taip ir yra, plius interno guglinėjime - hitlerio giminėje rasta haplagrupė E1b1b.
Jei žydas bankyrius mokėjo elementus tarnaitei vadinasi žydas bankyrius pripažino kad tarnaitei padarė vaiką.

habilitàs       2022-05-4 16:14

Ne viskas taip vienareikšmiška. Viena yra tai, ką mes galvojame apie kitas tautas, antra, tai ką kalbame savo virtuvėse, trečia – ką išdrystame pareikšti viešai. Viešus pareiškimus visada ištinka politkorektiškumo problema.
Siūlau patiems paskaitinėti laisvalaikiu, bent jau informacijos ir faktų yra tokių, kurių ne bet kur rasi:
TERORIZUOJAMA
IR NAIKINAMA
LIETUVA
1938-1991
J. P. KEDYS autorius-redaktorius
DESTRUCTIVELY TERRORISED LITHUANIA
1938-1991.
Štai citata iš vienos dalies:
„Pasaulio sionistai remia bolševikinę revoliuciją
<....>
„Airių kunigas filosofas ir bažnyčios istorijos profesorius Denis Fahey parašė knygą “Rusijos Valdovai” (The Rulers of Russia) 1938 m., kurios šiuo metu jau yra išėję keliasdešimt laidų. Šioje knygoje jis paskelbė tuojau po Spalio revoliucijos 1918 m. Komunistinės Rusijos svarbiausių valdžios organų sąrašą. Šiame sąraše visuose organuose sionistai sudaro daugumą. Rusijos ir pasaulio sionistai paskelbė, kad ši kun. Denis Fahey knyga yra antisemitinė, bet negalėjo paneigti, kad sudarytas sąrašas yra klaidingas. Reikia pasakyti, jog “Rusijos Valdovai” knyga buvo patikrinta specialios Vatikano komisijos ir rastateisinga“.
....
Žemiau šios citatos yra statistika iš Denis Fahey knygos, galima patiems susipažinti, įdėsiu tik paskutinį sakinį:
„In all, 36 members of whom 1 is a Pole, 1 a German, 1 an Armenian, 2 are Russians, 8 are Letts, and 23 are Jews“.
http://www.partizanai.org/failai/html/terorizuojama-naikinama-lietuva.htm#296
....
Dar pora citatų su nuorodomis apie D. Fahey.
At the heart of much of Fahey’s work was his belief in the divine programme which was proclaimed by Jesus but rejected by the Jews. In Fahey’s doctrine, history was to be understood as the “account for the acceptance or rejection of Our Lord’s programme for order”.[12] He argued that the medieval guild system had come closest to reaching the programme, and that since then society had gone into decay as it moved away from the ideal. The three main events in this process of decay had been the Protestant Reformation, the French Revolution and the October Revolution, the last being initiated by Satan.[13] Fahey believed that the gradual Sovietization of the British Empire and the United States had begun through the founding of the Fabianism movement
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Denis_Fahey
....
The Fabian Society is a British socialist organisation whose purpose is to advance the principles of democratic socialism via gradualist and reformist effort in democracies, rather than by revolutionary overthrow.[1][2] The Fabian Society was also historically related to radicalism, a left-wing liberal tradition.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Denis_Fahey

Romanas Cimbaliukas       2022-05-4 15:51

Путина завербовали ещё в Дрездене: за развал России будет орден и пенсия!
https://www.youtube.com/watch?v=nDugj33w_lU&ab;_channel=РоманЦимбалюк

nu jo       2022-05-4 14:40

Rusijoje revoliuciją  1917 darė žydai, po revoliucinėje vyriausybėje buvo virš 80 proc žydų ( panašiai kaip radoje), todė sssr kūrė ir sukūrė žydai su žydu Leninu ir žydu Bronšteinu Trockiu, NKVD pagrindininai buvo žydai, o paskui Stalinas naikino, valymus apvainikuodamas žydų daktarų byla, ir Izraeliu.

 

Ayn Rand -> Ehrmantraut       2022-05-4 12:40

Tai mūsų VSD gi negali kairiojo ekstermizmo atžvilgiu to rašyti - nes kairieji ekstremalistai yra valdžioje.

Ehrmantraut       2022-05-4 12:07

tuo tarpu VSD ir AOTD kasmetinėje ataskaitoje pagrindine grėsme įvardino dešinį ekstremizmą (?!?!). jau žinot….trūksta žodžių.

LTSR nusipelnes mokitojas       2022-05-4 11:33

Mes letuvei durnialei rasinejam postus bet ne zinom teisibes.
Viskas labai paprasta.
RUSSU karevem duotas isakimas naikinti visus kurie turi gazonokasilkas.
Gazonokasilka amerikosu “isradimas” skirtas burzujams ir nacionalistams isiaukstinti virs parastos leudies, pazeminti is algos givenanti darbo zmogu.
Kai ateis valanda X bukim paruose sarasus visu kaiminu turinciu gazonokasilkas

 

Prašalietis       2022-05-4 10:23

Lansberginiame durnių laive Radžvilo mokiniui, pretenduojančiam kada nors pasidaryti tokiu pačiu “propiesoriumi” kaip ir jo mokytojas, gerai įvaldžiusiam psichoterapauto “kompetencijas, Sinicai, kuris kitiems šio laivo Tik Tokiniams “intelektualams pademaskavo”- “Kremliaus beprotybės stadijos sąlygotas melagingas koncepcijas”, tegalima kukliai priminti sekančius visiems žinomus ne taip seniai buvusius Ukrainos “konceptualius” įvykius:
- 2014 tuometinis Ukrainos prezidentas Janukovičius sutiko su Maidaninių “patriotų”-“kto neskačet tot maskal” reikalavimais ir pasirašė susitarimą, kad metų pabaigoje įvyks neeiliniai valdžios rinkimai, Kaip garantai sutartį pasirašė Vokietijos ir Lenkijos užsienio reikalų ministrai.
- po kelių dienų prasidėjo valstybinių institucijų ginkluotas užgrobimas, į Janukovičiaus skambučius sutarties garantai neatsiliepė. Janukovičius gelbėdamas savo gyvybę pabėgo.
- Krymas, kuris dar 1990 metais po Belovežo girios suokalbio paskelbė savo nepriklausomybę nuo tuometinės Ukrainos Tarybinės Respublikos, kaip ir Donbaso, Lugansko, Odesos… žmonės nesutiko su tuometiniu antikonstituciniu perversmu. Nepatenkinti banderine “revoliucija dastoinsva” buvo žiauriai numalšinti Odesoje sudebinus 40 beginklių protestuotojų, Dnepropetrovske vietinia, oligarchui Kalomolskiui pavaldi karinė struktūra patvarkė nepatenkintus Dnepropetrovske, tas pat buvo Mariupolyje bei kituose Ukrainos miestuose. Sugebėjo apsiginkluoti ir su ginklu pasipriešinti tik Donecko ir Lugansko srityse gevenusieji rusai.
- Pirmas maidaninis statytinis Turčinovas Donecko ir Lugansko mališinti pasiuntė reguliariąją kariuomenę. Tuometiniai “nenugalimos” ir bėgančios iš apsupties per Rusijos teritoriją benderinės kariuomenės “pergalės” Putino dėka baigėsi pergales iškovojančiam Doneckui ir Luganskui nenaudinga sutartimi Minskas 1. Po kiek laiko atsigavusi ir su JAV “pasikonsultavusi” Ukrainos armija iš naujo šturmavo Gonecką ir Luganską. Vyko žiauresni ir ilgesni mūšiai, kuriuos ir vėl pralaimėjo “nenugalima ukrų” armija, ir vėl, kai jau ir iš Marijupolio pradėjo bėgti banderiniai “kyborkai” visiškai “nuprotėjęs"Putinas sustabdė Donbaso puolimą ir liepė su Porošenka sudaryti Doneckui ir Luganskui nenaudingą sutartį Minskas2, kurią net gi vienbalsiai patvirtino Generalinės Asamblėjos Saugumo Tarybą...
- 8 metus Minsko 2 sutarties garantai Vokietija ir Prancūzija su JAV priešakyje aštuonis metus muilino “partneriui” Putinui akis, pagal NATO standartus kūrė karinę infrastruktūrą, ginklavo ir mokė Ukrainos armiją karui su Rusija. Kitos ginklavimosi ir ruošimo prasmės nepajėgtų įžvelgti joks nors kiek adekvatų pasaulio suvokimą turintis žmogus.
Taip kad Sinica kaip visada ir kaip “tikras nacionalistas” yra savo straipsnelyje “didelėje aukštumoje” su koncepcijos sąvokos supratimu ir “nuo išprotėjusio Kremliaus pamatų išdygusių” Putininių “melagingų koncepcijų” išdėstymu dar neišsivaikčiojusiems šiuolaikiniams lansberginio durnių laivo"intelektualams”...realų pasaulį pradėjusiems suvokti pagal “kocepcijas”: “kto neskačet tot maskal”, “maskaliaku na giliakų”, “duosim rusui garo”....

Šiaip       2022-05-4 9:34

Idant gebėtume sekti Ru Lavrovų ir Co. minčių vingius, privalu mažuma susipažinti su jųjų “kultūra”. Šiuo atveju: (c) “Ты виноват уж тем, что хочетса мне кушать!” (liet.: “Tu kaltas vien dėl to, jog norisi man ėsti”) - pasakė Ru klasikinis vilkas, ėriuko argumentus išklausęs…
Moralas: nereikia drambliams vaidinti ėriukus - vilkai irgi propagandoms pasiduoda ir patiki iškreiptais vaizdiniais. smile

Ayn Rand - buitiniam        2022-05-4 8:38

Viskas taip, tik atvirkščiai tarp ukrainiečių ir rossijanų.

Visiems paukščiams       2022-05-4 7:22

Duok, Dieve, tiek protelio ir savigarbos mūsų administratoriams, kiek jo turi Lavrovas.

Buitinis paaiškinimas       2022-05-4 7:18

Tėte, o kas yra ukrainiečiai?
Sūnau, jei žinai, kas yra mums tiuteišiai, tai ukrainiečiai yra tas pats rusams.

???       2022-05-4 2:48

Nieko keisto kad tarp Ukrainos ir Izraelio bevizis režimas, ir Ukrainą valdo žydai-prezidentai žydai, rados dauguma žydai?

???       2022-05-4 2:02

kokiu tikslu ir kieno plaukuota ranka sukūrė Igilą ir išvedė tai ką išvedė į Siriją, paliekant post xazariją  rados žydų ir žydų prezidentų valdymui? ne ta pati plaukuota ranka valo donbasą?  kodėl aštuonis metus laukė grandininis žydas putinas ir neėmė pakraščio kuris anuomet būtų buvęs kaip saldainiukas ir laukė kol rados žydai su žydais prezidentais sukurs sunkiai įkandamą produktą?
Stebint judesius nuo 2014, susidaro įspūdis, kad abi pusės valdomos iš vieno centro su vienu tikslu -  ištaškyti infrastruktūrą ir sulaukti iš bevizio režimo šalies investitorių atstatytojų.

Veleris       2022-05-4 1:53

ПУТИН ВСЁ? МЫ—ИДОЛОПОКЛОННИКИ? - #Веллер 03 05 2022
https://www.youtube.com/watch?v=fCWJ-vC5EQc&ab;_channel=МихаилВеллер

Veleris       2022-05-4 1:39

ЗАПАХ РЕВОЛЮЦИИ: СИТУАЦИЯ ДОЗРЕВАЕТ. С ПРАЗДНИКОМ! - #Веллер 1 Мая 2022
https://www.youtube.com/watch?v=y1OitdLSI0I&ab;_channel=МихаилВеллер

ah.ą       2022-05-4 0:56

robotams žmonių negaila.

Al.       2022-05-4 0:32

Izraelis į Lavrovo išpuolį sureagavo. Įdomu, ar sureaguos Lietuvos žydų bendruomenė ?

Ir kas galėtų tai paneigti       2022-05-3 23:45

Hitleris turėjo žydų kraujo ir šiaip daugelis nacių buvo žydai…

Tip-top       2022-05-3 23:44

Hitleris turėjo žydų kraujo ir šiaip daugelis nacių buvo žydai.

gėda        2022-05-3 22:01

Stop didžiarusiškam fašizmui.

Negaliu atsistebėti        2022-05-3 21:40

Kaip Vakarų vanagai taip tiksliai atitaikė kokaino dozes Zelenskiui ir Arestovičiui? Šniaukščia ir peza nesąmones, kuriomis tik patys ir tiki… Ir iki beprotybės nebetoli…

Regimantas       2022-05-3 21:34

Asmeniskai mane šiandien mazai jaudina “Azov” likimas Ukrainoje. Jis vienareiksmiskas - utilizacija. Labiau jaudina antpludis is Ukrainos i Lietuva. Tai didele gresme Lietuvai, nes nera sukurto teisinio mechanizmo suvaldyti ta atvykeliu srauta. Kai nera valdzios, tai ir nera supratimo apie gresmes. Susidaro ispudis, kad visa Lietuva dalyvauja masines psichozes eksperimente. Man tai primena - From Dusk Till Dawn.

Beprotybės apimti       2022-05-3 20:42

pabandys ateiti ir į Pabaltijį,bent įkąsti įskrendant,numetant ...Sąvų gyvybių jiems negaila.Todėl reikia labai budėti.Su bepročiais visko gali būti.

Rekomenduojame

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Įvadinis pastabos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Politinis spektaklis „Radikalus kompromisas“

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt ketvirtoji (gegužės 18) diena

Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!

Kalifornijos švietimo apygarda tiria moksleivius klausdama, kaip dažnai jie leidžia laiką su skirtingos lytinės tapatybės žmonėmis

Marius Markuckas. Buitinės politologijos prabanga karo fone

Vytautas Rubavičius. Šlovė šventiems kariams – Mariupolio gynėjams

Dovilas Petkus. Apie savą ir svetimą istoriją ir kovą „su kaulais“

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt pirmoji (gegužės 15-oji) diena

Nuo Romo Kalantos aukos praėjo 50 metų

Indijos chirurgas planuoja persodinti gimdą į translytės „moters“ kūną ir sudaryti jam galimybę pastoti dėka pirmos tokios operacijos pasaulyje

Nepriklausomos valstybės ir imperijos. Vytautas Radžvilas

Vytautas Rubavičius. Partnerystės įstatymas – moterystės ir motinystės pažeminimas

Edvardas Čiuldė. Atviras laiškutis Emmanueliui Macronui

Kandidato į AT teisėjus E.Šileikio drąsi kalba išgąsdino Seimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.