Šeimos politika, Partijos, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Vytautas Sinica. Kodėl TS-LGBT ir ką daryti krikdemams?

Tiesos.lt redakcija   2022 m. birželio 1 d. 21:21

5     

    

Vytautas Sinica. Kodėl TS-LGBT ir ką daryti krikdemams?

Artėja seksualinių mažumų pasididžiavimo renginių savaitė ir reikia manyti, kad TS-LKD bendruomenė ir ypač atstovai Seime ruošiasi dalyvavimui, perka vėliavas ir lygina kostiumus, o gal net eis apsinuoginę. Reikia ruoštis, nes partija lėtu užtikrintu žingsniu tapo TS-LGBT, t.y. pagrindine, didžiausia ir nepakeičiama LGBT reikalavimų rėmėja, stūmėja ir lobintoja Lietuvoje. Iš inercijos ir įpratimo toks vertinimas gali stebinti, bet nėra jokio reikalo stebėtis, nes šiandien:

– Beveik visi TS-LKD atstovai Seime balsuoja už LGBT reikalavimus;
– Be tokio jų palaikymo Seime niekada negalėtų praeiti joks LGBT reikalavimas.

Tai tiesiog faktai: 38 iš 45 balsavusių TS-LKD atstovų balsavo už vienalytės partnerystės įteisinimą. Šie 38 balsai sudarė absoliučią daugumą visų balsų už projektą. Be jų nebūtų jokių šansų. Net jeigu TS-LKD būtų „dviejų sparnų“ partija, kurioje balsai pasidalina per pusę, partnerystei nebūtų jokių šansų. Bet TS-LKD atsidavė LGBT reikalavimams visiškai, partnerystę palaiko beveik visuotinai ir tie šansai tik dėka šios partijos tapę tikrai nemaži. Ši partija tad nuo šiol yra TS-LGBT.

Mačiau internete mįslingos lyties tapatybės Skarolskis (TS-LGBT jaunimas) išsijuosęs aiškina, kad gėjų partnerystės yra nieko liberalaus ir neprieštarauja konservatyvumui, čia esąs tiesiog „sveikas protas“, „XXI amžius“. Pats aiškinimasis prieš kažkokius radikalus, kaip Nacionalinį susivienijimą mėgina vaizduoti TS-LGBT, rodo suvokimą, kad disonansas tarp to, ką daro partija ir ką diktuoja sveikas protas, yra didžiulis. Sveikas protas diktuoja, kad konservatyvu laikyti tik vyro ir moters sąjungą. Sveikas protas diktuoja, kad taip šeimą suprato Sąjūdis, kurio tęsėju TS-LGBT visada skelbėsi esanti. Sveikas protas mato, kad pati partija savo partijos programoje įsirašiusi paramą tik vyro ir moters šeimai. Pagaliau sveikas protas mato, kad Bažnyčia moko šeimą esant tik tarp vyro ir moters ir kad jokie „krikščionys demokratai“ negali mokyti priešingai. Bažnyčia net tiesiogiai draudžia katalikams politikams balsuoti už vienalytes sąjungas, nors Maldeikienė prieš visą Lietuvą vaidina nežinanti „kur taip parašyta“.

Visame šiame kontekste labai įdomus ir lemtingas tų likusių kelių balsuojančių „prieš“ vienalytes „šeimas“ vaidmuo. Jie tarsi paskutiniai išlaikę sąžinę ir balsuojantys teisingai. Bet kartu jie negali nematyti, kad tai beviltiška pasmerkta pralaimėjimui taktika – jų vis mažesnis skaičius balsų nenusveria. Jeigu jų užteks sustabdyti šeimos sampratos perkūrimą šiemet, tai tokiu keliu jų pritrūks kitąmet. Kitaip sakant, jie kovoja žinodami, kad tuo nieko nelaimės šeimai ir tiesai, nebent tik sau – išlikimą partijoje, o partijai – melagingą vis dar kažkiek konservatyvios ir krikščioniškos įvaizdį.

Gi šalia yra efektyvaus, bet iš tiesų pasirinkti reikalaujančio veikimo alternatyva, išsamiai pristatyta profesoriaus Radžvilo straipsnyje LRT (nuoroda komentare). Išeiti iš TS-LGBT frakcijos, pasakant, kad vyriausybės veikla bus toliau palaikoma ir jai neleidžiama sugriūti, jeigu nebebus stumiami jokie leftistiniai, partijos programai prieštaraujantys projektai, pirmiausiai ta pati partnerystė. Tų 7 balsų, o gal ir pusės jų užtektų tokiam veiksmui. Jų derybinis potencialas daug didesnis už Laisvės partijos, kuri nuolatos daro iš esmės tą patį – būdama maža, bet nuosekli ir principinga diktuoja didesniems už save. Krikdemams reikia atrasti savyje tą pačią drąsą arba susitaikyti, kad „teisingi balsavimai“ jų nebeatplauna. Yra didelis pliusas: toks veiksmas jiems patiems būtų išsivadavimas patiems prieš save, tikra laisvė, kai nebereikia, kaip Abramikienei, prieš visą Lietuvą būti it mokinukei aprėktai dėl neteisingų klausimų ar neteisingų balsavimų. Tiesa, dabar jau net mokytojas mokinio taip paauklėti negali.

„Teisingai balsuojantys“ krikdemai tad kviečiami ne tik išsaugoti šeimos sampratą. Tuo pačiu jie kviečiami ir orumo revoliucijai. Sąžinės nepraradusiam žmogui tai iš tiesų labai daug ir ne kiekvienam prieinama. Štai „praktikuojantys katalikai“ kaip koks Navickas ar Sejonienė nieko panašaus padaryti seniai nebegali.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pala       2022-06-2 14:43

ko tai jau tokio reikalaut iš vargšų tų krikdemų kažkokio aiškumo , kad net , kaip suprantu , LKB vyskupai aiškiai viešai irgi nieko nepasako . Gal ir Vatikanui trūksta aiškumo tuo klausimu ?

Al.       2022-06-2 14:21

Tas pat tinka ir tremtiniams ir kaliniams - jūs tapot priedanga komunosatanistams.

kadangi lt tik teritorija       2022-06-2 7:27

koks skirtumas kokie gyviai cia buna..Pasitikslinu,anomali absurdo teritorija,kur islike normalieji slapstosi kas kur,pagal galimybes.Fin.

T0mas J.       2022-06-1 23:42

Valstybė pripažįsta Bažnytinę santuoką ir
Civilinę santuoką.
Civilinė sąjunga yra ta pati Civilinė santuoka, tik dar (kol kas) nesuteikiant kai kurių teisių, jas atidedant ateičiai, numatant galimybę tas teises išsikovoti per teismus.

T0mas J.       2022-06-1 23:12

- LKDP įsiliejimas į TS buvo didelė krikdemų klaida. Jie dar gali šią klaidą ištaisyti.
Dabar.
Arba niekada.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.