Šiaurės Amerika

Vytautas Sinica. Kinijos Komunistų partijos investicijos į Bidenų šeimos verslą

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 29 d. 14:35

31     

    

Vytautas Sinica. Kinijos Komunistų partijos investicijos į Bidenų šeimos verslą

Pagreitį įgauna Joe Bideno sūnaus Hunterio kompiuteryje rastų įrodymų apie Kinijos Komunistų partijos investicijas į Bidenų šeimos verslą istorija. Šią istoriją kelias savaites plėtojo vienintelis „New York Post“ (seniausias ir penktas didžiausias šalies laikraštis), socialiniams tinklams net blokuojant ją, atvirai motyvuojant, kad nepadės platinti neva šmeižto. Visa žiniasklaida ignoravo istoriją arba nurašinėjo ją – kaip pats Bidenas – kaip neva Rusijos dezinformacijos kampaniją (Tedas Cruzas apklausia Twitter atstovą apie tai ČIA).

Tačiau vakar T. Carlsono laidoje interviu davė Tony Bobulinski, kariuomenės veteranas ir saugumo tarnybų buvęs darbuotojas, kaip pats pabrėžia, turintis Nacionalinės saugumo agentūros (NSA) leidimą prieti prie slaptos informacijos ir nepaprastai įžeistas frazių, kad gali būti kažkokios Rusijos kampanijos, taigi antivalstybinės veiklos dalyvis. Kaip pats pabrėžia, jis nėra Trumpo gerbėjas, o tiesiog nori sąžiningumo iš politiko, su kuriuo daug metų dirbo. Jis buvo Bidenų šeimos tarptautinio verslo vienas organizatorių ir vadovų.

Kai šis verslas (savaime nenusikalstamas, tačiau reikšmingas politiškai dėl Bideno nedeklaruojamų ryšių) tapo viešas, Bidenas kategoriškai neigė bet kokių savo ryšių su Kinijos komunistų partija egzistavimą, o visus kaltinimus vadino Rusijos propaganda. Bobulinski asmeniškai perspėjo Bidenų šeimą, kad ši turi papasakoti tiesą arba tą padarys jis. Bidenai to nepadarė, tad padarė jis. Padarė ne tik liudydamas, tačiau pateikdamas redakcijoms daugybę dokumentų, įrodančių, kad Bidenų verslas su Kinijos komunistų partija yra realus ir neišgalvotas. Kaip pats sako, jis buvo visiškai šokiruotas labiausiai dėl to, kad visos didžiosios medijos ignoravo jo liudijimą ir dokumentus. Kas geriausiai liudija, kaip be galo šališkai žiniasklaida yra Bideno pusėje (Bobulinski interviu ČIA).

Ir nors kairuoliškos medijos toliau ignoruoja istoriją arba kartoja Bideno aiškinimus apie „Rusijos dezinformaciją“, faktai kalba už save ir tylos siena po truputį aižėja. Bobulinskio „Fox“ ir kitoms medijoms pateikti duomenys JAV Senato Nacionalinio saugumo komiteto buvo patvirtinti kaip tikri ir nesuklastoti: ČIA.

Bidenų šeimos advokatas, beje, oficialiai kreipėsi dėl Bideno sūnaus kompiuterio su visa informacija grąžinimo, kas nepalieka abejonių, kad ir kompiuteris tikrai yra Bideno sūnaus, ir jame rasta informacija autentiška. To pats Bidenas, apdairiai, niekada ir neneigė. Neigia jis tik vieną: kad pats asmeniškai kada nors gavo pinigų iš užsienio valdžios struktūrų. Tas tiesa, pinigus gaudavo jo sūnus, kartu su nurodymais, kaip reikia juos padalinti.

„10 procentų didžiajam Bidenui“, – rašoma nutekėjusiuose laiškuose. Už ką būtent, kai jis pats versle nedalyvauja?

Šiandien apie tai jau rašo sąžiningesni leidiniai kaip „Wall Street Journal“ (ČIA). O „Spectator“ komentatorius Rogeris Kimballas apibūdina situaciją paprastai: jeigu tai tiesa, rinkimai iš tiesų vyksta ne tarp Trumpo ir Bideno, o tarp Amerikos ir Kinijos komunistų partijos (interesų): ČIA.

Pagaliau galbūt nėra akivaizdu, kas čia tokio – turėti šeimos verslą su Kinijos komunistų partija ir būti JAV prezidentu. ‘Tokio’ čia tas, kad tokios verslo sutartys su, korektiškai kalbant, ne pačių geriausių kompetencijų verslininku kaip Hunteris Bidenas (priklausomybių kamuojamas Joe sūnus, atleistas iš kariuomenės po teigiamo kokaino testo) nedalinamos be priežasties. Kinijai tai priėjimas prie Bideno ir šantažo potencialas (juk jis pats neigia ne tik savo asmeniškai per sūnų iš Kinijos gautus milijonus, bet ir apskritai visą šią verslo struktūrą, taigi laiko tai slėptina, vadinasi gėdinga, vadinasi, tinkama jo šantažavimui). Kinijai tai prieiga turėti palankų JAV prezidentą.

Ir, dievaži, Bidenas nuosekliai buvo ir toliau bus jai palankus, kaip labai gerai surinkta ir parodyta šiame rinkiminiame filmuke, kurį tik dėl to ir pridedu: ČIA.

Neturiu iliuzijų, labai realu, kad Bidenas bus išrinktas ir JAV valdys būtent toks žmogus. Todėl ir dalinuosi. Taip pat neturiu iliuzijų, žinau kaip sėkmingai suformuotas Trumpo įvaizdis Lietuvoje ir kaip baisėjimasis jo asmenybe užgožia visus kitus klausimus, ypač iš tikrųjų politinius. Ir vis dėlto yra apie ką pamąstyti.

Pokalbio su Tony Bobulinski vaizdo įrašas:

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

StasysG       2020-11-2 11:43

tam   2020-11-1 13:05
————————
Yra proto bokštai, į kuriuos įsiklausyti būtina.

kairieji šūdukai komentaruose išplaukė       2020-11-1 13:10

išgirdo kairieji šūdeliai tiesą, iš karto čia dvokti pradėjo.

Jumis visi delfiai smirda. Nesuprantu, kodėl moderatorius miega ir lauk netrina?

štazeliui       2020-11-1 13:05

stasele, tu gali aiškiai argumentuoti, be svetimų komunistinių citatų - kuo tau Trampas neįtinka?

StasysG       2020-10-31 10:59

Bravo, puikus…8:16.
————————-
Kad nelabai puikus. anti-Trumpiškai rašo ne tik Delfis. Skaitome amerikos ekonomikos profesoriaus DeLongo straipsnį apie istorinį prezidentų-RESPUBLIKONŲ ekonominę nekompetenciją:—-“The Economic Incompetence of Republican Presidents Oct 29, 2020J. BRADFORD DELONG”. Ištrauka, kas moka (en):———
“In any case, US history over the past century strongly suggests that R e p u b l i c a n s   simply have no idea which economic policies are likely to work at any given time. In the 2000s, for example, it seems never to have occurred to Bush or his advisers that under-regulation could produce a catastrophic financial crisis.
Moreover, in the 1980s, it seems never to have occurred to R. Reagan and his advisers that creating massive federal budget deficits would lead either to a collapse in investment or a commensurate increase in external borrowing. This was when the US started importing much higher volumes of manufactured goods, thus turning the Midwest industrial base into the Rust Belt. Finally, it seems never to have occurred to Nixon and his advisers that low interest rates combined with wage and price controls could keep both inflation and unemployment low.

In light of these failures, Trump has played true to type. After calling the North American Free Trade Agreement the worst trade deal in American history and the Trans-Pacific Partnership the second-worst, his administration has merely added various TPP provisions to NAFTA, given the agreement a new name, and pronounced America “great again.” Trump has also launched a full-bore trade war against China, promising that it would be “good, and easy to win.”
What have these policies achieved? There has been no improvement in US manufacturing employment, the manufacturing trade deficit has widened, and US consumers’ real incomes have fallen now that they are bearing the costs of import tariffs. Clearly, neither Trump nor his trade advisers have any clue how to conduct a trade war.
This should surprise no one.  R e p u b l i c a n   administrations have been failing at economic policymaking at least since the 1920s. The only choice this Election Day is between a return to sound economic management and a continuation of glaring i n c o m p e t e n c e.

Bravo, puikus vertybinis straipsnis       2020-10-31 8:23

Gal, sakau, Delfiui jį reikėtų persispausdinti šalia savo anti-Trumpinės rašliavos? smile

Melo chorui       2020-10-31 8:16

Esate tiesos daltonikas, neskiriate tiesos nuo melo. Užuojauta.

StasysG       2020-10-30 14:07

Šaunuolis Vytautas -    2020-10-30 12:36 meldžiasi biznio “žiniasklaidai”, kurios Vakaruose su žiburiu nerasi. ŽINOJIMO sąvokos niekintojas.

Melo choras       2020-10-30 12:48

Atrodo V.Sinica gieda tame paciame apokaliptiniame Melo chore
kartu su MURDOCH, NETANYAHU, PUTIN, TRUMP…

Šaunuolis Vytautas -       2020-10-30 12:36

išvertė, paviešino. Lietuvos visa žiiasklaida (didžioji, mažoji, valstybinė...) užpilta didžiojo intriganto ir sukčiaus (biržos maklerio)Sorosh pinigais. Tarnauja žiniasklaidininkai Mamonai ir visai nesvarbu, kad taip naikinama tauta. Svarbu pinigai šiandien, o numirti bus galima ir rytoj arba kitoje vietoje. FOXNEWS TV- geriausia žiniasklaidininkė, visada pateikianti objektyvias žinias. Taip, jie kažkiek simpatizuoja prez. D. Trumpui, bet niekada nepagavau, kad meluotų. O visa viešoji TV, radijo, spaudos žinasklaida (demokratams priklausanti), tik išsijuosę meluoja, prirašydami prezidentui net ne jo nuodėmes, žodžius. Normlūs JAV piliečiai jau seniai perprato Biden’ų šeimos suktumą, melą. Jie balsuos už Trump’ą. Dalis juodaodžių taip pat. Metoo!

Nieko asmeniško       2020-10-30 12:21

Žydai supirko žemes, ir taip atsipirko “Pažadėtąją žemę”.
Žydas Sorošas “Respublikos” duomenimis papirkinėja (LT gojai parsidavinėja !), įtakingesnius LT piliečius. Kas gali paneigti, kad ne dėl to iš Lietuvos emigravo puse darbingų piliečių, didelė dalis nusivylė...
Galiausiai Lietuvą be lietuvių nupirks…
Sandoris abipusis - kai vieni perka kiti parduoda. Overtono langas - šiek tiek žemės parduota lenkams (yla iš maišo išlindo dėka COVID-19).
Nieko asmeniško, tai tik biznis.

Kaltų įvardijimas       2020-10-30 12:05

Ir komunizmas ir kapitalizmas ir abu kartu būtų gerai, kiek tai sutaptų su gamtos dėsniais…, jeigu savo nagų nekištų žydai, jeigu gojai nebūtų “išsižioję” ir jei krikščionybė su savo deklaruojamom tiesom nebendradarbiautų su 666. Deja…

Putino meslas        2020-10-30 11:21

Jau beveik keturis metus trumpas kartu su
putinu dainuoja choru ta pacia propaganda
Tiek EU tiek JAV ...
Prabuskit ....

Murdoch'o meslas       2020-10-30 11:09

Gaila kad autorius neturi jokios nuovokos
Kas per leidinys yra R.Murdoch’o
Viesoji isviete vadinama
New York Post ...

StasysG       2020-10-30 10:30

Na bet keisti lietuviai. Keikia Kinijos valstybinį kapitalizmą, bet perka Kinijos telefonus, kompiuterius, greitai EV-automobilius…

tiek>Pavardėėėėės........        2020-10-30 7:37

Pagarba .Visad laikiausi ir laikausi šio principo.Kai neaišku,(net kinietiškai ar arabiškai)  originalų pavardės skambesį  gaunu įvedęs originalų pavardės užrašą į Google “vertėją” (ten yra galimybė tuoj pat ir išgirsti originalų skambesį)Belieka pasinaudoti didžiuliu lietuvių kalbos teikiamu pranašumu prieš archaiškas tradicines “pasaulinio lygio” kalbas - užrašau pavardę pagal originalų skambesį ,bet jau lietuviškais rašmenimis.

Youtube       2020-10-30 2:15

JAV.Baras turi įrodymus Obamos ir Baideno suėmimui:
https://www.youtube.com/watch?v=NUcVniNxd1M

Leon Weinstein       2020-10-30 1:42

574. Tyrimas apie Putino ir Klintonienės ryšius”
https://www.youtube.com/watch?v=OgnVQFWKAd4

Andriejus Illarionovas       2020-10-30 1:36
tiek       2020-10-30 0:12

nežinau ko čia taip atšiauriai prieš tą socializmą žmogelis užsimojo :gyvenau toj santvarkoj ir galiu paliudyt ,kad žmoniškumo jame kur kas daugiau .O ir Žemei,kaip planetai ,ta santvarka yra tiesiog išsigelbėjimas nuo išprotėjusio vartojimo augimo -apie tai žino visi ,apie tai rašoma visur. Net ir su bjauria coronos epidemija be konkurencijos geriausiai susidorojo Kinijos kairieji - tai žino taip pat visi ,nors mūs nepatenkinta tokiu faktu propaganda vis bando purkštaut,ką jau čia…Tai gal gana to melo ,gana tos nežmoniškos atskirties , betikslio vartojimo aukštinimo? Juk tai taip pat akivaizdūs ,kiekvienam labai aiškūs dalykai.

StasysG       2020-10-29 23:24

Perskaičius amerikiečio Roubini’o straipsnį (žemiau) aiškėja, kad bet kuriuo atveju, dideliu ar mažu skirtumu laimės demokratas, “gerietis” Trampas valdžios neatiduos, net ir sukeldamas pilietinį karą.——The US Election’s Chaos Quotient
Oct 27, 2020, NOURIEL ROUBINI (proj-Syn).

Naujoji komuna       2020-10-29 21:47

Visų  keturių Biden vaikų antrosios pusės yra žydų kilmės.Demokratų žvaigždės Kamala Harris vyras taip pat žydas ir visi jie mėgsta komunizmą ir kinus taip pat myli.Pagal apklausas 70% JAV jaunų žmonių prijaučia socializmui.Jei per stebuklą ir išrinktų Trumpą esmės tai nelabai keičia,kai marksistai per švietimo sistemą ir medijas jau ne vieną dešimtmetį tūkstančiais sau štampuoja ištikimą ir aklą revoliucionierių armiją ir ta armija jau nerimsta ir labai nekantrauja.Nevarbu jiems tas Bidenų biznis su kinais ar dar kokie pornografiniai vaizdeliai-kairioji leftisninė masė turi savo iškreiptą  pasaulėvaizdį ir jį ruošiasi įgyvendinti su Bidenu ar be jo.

Poll Sponsored by Anti-Communists Discovers 70% of US Millennials Ready to Ditch Capitalism for Socialism

Reziumė       2020-10-29 20:44

JAV demokratų elitas yra turčiai.
Absoliuti dauguma pasaulio turčių yra žydai.
Komunizmą sugalvojo ir įgyvendino žydai.
Žydų problemos yra pasaulio problemos.
Gojai yra gojai todėl kad jie yra gojai.
Paaiškinkite man, kur aš čia susimaišiau, o gal ir ne.

StasysG       2020-10-29 20:36

Laukiu demokrato pergalės. Prasimušęs neaiškiais keliais į prezidentus, twiterinis biznierius Trampas išbalansavo Amerikos politinę sistemą. Ir ne tik Amerikos.

Al.       2020-10-29 19:27

Esmė tame, kad JAV demokratus remia ne tik Kinija, bet ir Rusija. Ir kominternas. Ir tai grėsmė ne tik Trampui, bet visam dar šiek tiek laisvam pasauliui.

> Kažkaip 2020-10-29 15:36        2020-10-29 19:27

Žinoma neinvestuos. Nes tai jų pasirinkta SPAUDIMO pasidalinti uostu ir dar šiuo bei tuo forma.
Lenkiją, ar kitą didesnę bei ekonomiškai stipresnę šalį nelabai pagąsdinti neinvestavęs, o štai mikroskopines valstybes galima po truputį smaugti… Tuo ir naudojasi. O mes raudosime, arba krapštysime smegenis, kaip be jos apsieiti.
Jei skruzdė nepasiduoda dramblio spaudimui, randa išeitį, kodėl mes negalėtume?

Pavardėėėėės........        2020-10-29 19:18

Žodis turi DU ORIGINALUS - originalų skambesį ir originalią rašytinę formą.
Katrą originalą rinktis rašomam tekstui, apsprendžia pagarba skaitytojui, kuriam rašoma. Norint, kad tekstas būtų kiekvienam prieinamas, kad kuo plačiau paplistų, naudingiausia rašyti valstybės, kurioje tekstas bus viešinamas, bendrine kalba.
Lietuvos skaitytojams rašyti lengviausia - kaip girdi, taip ir parašai. Jokio netariamų arba nežinia kaip tariamų raidžių balasto tekste. Ši taisyklė ir užsieniečių pavardėms taikoma.
Jeigu kompiuteryje yra gera tekstų redaktoriaus programa, galima naudotis jos paslaugomis, kad ji originalios rašybos pavardę automatiškai keistų į lietuviškai parašytą - liks tik reikiamo linksnio galūnę pridėti (tačiau auto korektorius ir tai gali pats padaryti). Tuo tikslu reikia tik surašyti į ją dažniausiai vartojamus svetimvardžius, ir ateityje ji žinos, ką daryti, vos tik pajutusi ,,nelegalus” tekste.
Žinoma, koks ,,Tildės biuras” galėtų populiariausių pavardžių, vietovardžių rašybos keityklę į savo programėlę įdėti. Tada ir didžioji žiniasklaida negalėtų išsidirbinėti, rašyti neaišku ką.

 

žiūrim       2020-10-29 19:05

youtube sąmokslo teorija 29d

Prašalietis       2020-10-29 16:25

Eiliniams Lietuvos žmonėms būtų daug įdomiau, jei Vytautukas parašinėtų kokiu “stogu” nadojasi “tautos” beretinis broileris Gabrieliukas, kurio dėka jo Morta pasidarė be jokių “investicijų” didele švietimo srities “verslininke uždirbančia” per metus kelis milijonus eurų. Tik visiškai pragėrusiam protą neišsivaikščiokjusiam runkeliui gali būti šiais laikais “įdomu” sužinoti apie Kinijos komunistų Bideno šeimos biznio “rėmimą” ar kyšių davimą... Kas JAV, kai norima, yra vadinama nekaltu ir teisėtu"lobizmu”.

Kažkaip        2020-10-29 15:36

neskuba kinai Lietuvoje investuoti…
Sinica turbūt tuo džiaugiasi - jam mielesnės kitokios “priklausomybės”.
Tuo tarpu net dešiniausiu vakaru NVO tyrimai paneigia gandus, kad kinu investicijos ateina su priklausomybėmis.

Mat reikia       2020-10-29 14:58

labai “džiaugtis”, kad Trumpas šantažuojamas rusų, o Bidenas - kinų, kurių pusėje pats Putinas. Tai tik rodo, kuri pasaulio jėga šiuo metu stipriausia.

Vis tiek       2020-10-29 14:52

Trumpas yra blogesnis.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Česlovas Iškauskas. 1939 – ųjų rugsėjis: ko mus moko istorija?

Karas Ukrainoje. Du šimtai penktoji (rugsėjo 16 diena)

Briuselis nori 70% sumažinti ES vykdomą Vengrijos finansavimą

Ramūnas Aušrotas. Vienos lyties asmenų sąjungos kaip būdas paneigti šeimos instituto prigimtinį pobūdį

Vengrų politikai: Europos Parlamentas atvirai šantažuoja mūsų šalį

Elektros krizė arba kaip sutaupyti 3 milijardus eurų. Šarūnas Andriukaitis-Sutkus

Karas Ukrainoje. Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)

Andrius Gudaitis. Vartotojų interesų gynimo imitavimas

Lenkija planuoja statyti šešis branduolinius reaktorius

Vygantas Malinauskas. Ar vienalytės santuokos yra žmogaus teisė?

Vidmantas Janulevičius. Verslas stoja dėl elektros kainų

Karas Ukrainoje. Du šimtai trečioji (rugsėjo 14 diena)

Švedijos vidurio dešinysis sparnas pirmauja įtemptuose ir intriguojančiuose rinkimuose

Vytautas Sinica. Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje

„Už balos“. Karalienė-Trumpas-JAV ekonomika

Edvardas Čiuldė. Nutylėjimo subkultūros Lietuvoje ypatumai

Energetinės krizės akivaizdoje estai atnaujina naftingojo skalūno gavybą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.