
Lietuva neturi jokių įsipareigojimų JAV tai padaryti. Tai bus žalingiau Lietuvai negu Baltarusijai, kuri vis tiek ras, per kur transportuoti. Tai bus naudingiausia Rusijai, kurios įtaka toliau augs. Tai žlugdys geležinkelius, uostą ir krovos kompanijas, galimai ves prie strateginės svarbos objektų privatizacijos.
Bet valdantieji vis tiek tą daro. Tiesiog, nes nori ir gali. Kaip tie šuneliai priežodyje. Kas visgi yra didesnė grėsmė nacionaliniam saugumui ir interesams – krovinių tranzitas ar šita vyriausybė?
Parašyk komentarą
Komentarai
Kieno interesams dirba vyriausybė? Kadangi iš jos “darbo” naudą gauna Rusija tai “kas galėtų paneigti”, kad tai ne Kremliaus užsakymų portfelis.
Senis su anuku
tiek metu buvo saugu,o siandiena -gresme?Man atrodo,kad didziausia gresme Lietuvos saugumui vyriausybe su V.Landzbergiu priesakyje,nes sitaip net sovietai nera kenke Lietuvai.Kas darosi,negi ir dabar truksta,dvejones kamuoja?Tada eikite visi is kur ateje.
V. Putinas:
„Rusijos negalima nugalėti, ją galima tik sugriauti iš vidaus“.
.
Kaip tai TOBULAI tinka visoms valstybėms…
Ir kaip tai baisiai išrodo Lietuvos atveju…