Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė

Vytautas Sinica. Kam reikia priešų, kai tokie draugai?

Tiesos.lt redakcija   2019 m. rugsėjo 29 d. 13:51

30     

    

Vytautas Sinica. Kam reikia priešų, kai tokie draugai?

LRT.lt tiražuojama atvira antivalstybinė propaganda – niekuo nepagrįsti teiginiai, kad prie Holokausto neva prisidėję 10 000 lietuvių, kad naciai esą buvę tik žydų žudynių stebėtojai ir t.t.

Kam reikia priešų, kai tokie draugai?


Visas tekstas: Mindaugas Jackevičius / LRT.lt. Holokausto Lietuvoje paveikslas: masinis naikinimas, konfiskuoti namai ir dabinimasis nužudytųjų kailiniais

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

to nesupratau       2019-10-2 19:08

Čia labiau antilituanistų forumas, kol Londono archyvai įslaptinti kartu su Maskvos archyvais. Pats, kaltindamas antisemitizmu, bandai taip konkuruoti ir nukonkuruoti oponentą, ar taip reiktų suprasti? Anksčiau, norint ką nors nukonkuruoti, reikėdavo kolegą, klasioką, grupioką apkaltinti antisovietizmu arba kontrevoliucija ir pačiam karjeros vartai prasiveria. Žygiuoji kagebistų ir bolševikų pramintu keliu, ar taip mums reiktų patį suprasti?

to ah1       2019-10-2 19:03

Tai datai Lietuvos valstybės nebuvo, o buvo Sovietija ir jos dalis. Taigi Vokietija okupavo dalį Sovietijos teritorijos, ar supratai? Jokios Lietuvos valstybės neokupavo, nes jos tiesiog nebuvo. Istorikų Lietuvoje beveik nėr, nežinojai? Tai ne istorikai, o mitologai ir demagogijos meno meistrai. Į docentus pagalbos išvis nėr ko kreiptis. Jie be viršininko, supremacio, leidimo bijo ir pirstelėt Lukos ežere Trakuose vasarą, kaip iki Gorbio. Prie Gorbio bandė kažkiek atsitiesti ir pradėti sakyti Tiesą ir gėdinti Velnią, bet vėl buvo užgniaužti ir KGB įslaptinta su Saule. Kalbi apie kolaboravimą su vokiečiais, bet nutyli kur kas ilgesnį laiką su Sovietija, kodėl? Ar todėl, kad Sovietija dar iki karo buvo paklojusi savo ir ne savo piliečių buvusioje carinės Rusijos imperijos teritorijoje virš 30 milijonų. Žodžiu, pats čia gudragalviauji, manydamas, kad mes visi čia esame docentų užburti - užhipnotizuoti.

stasys        2019-10-2 9:22

Stasy,  2019-10-1 14:12 ..argumentuokit kodėl svarbus ?

ah1       2019-10-1 18:53

tai buvo ar nebuvo Lietuva okupuota Hitlerio, jei buvo vykdomas įsakymas naikinti žydus, cirkuliavo reixmarkės? Tie lietuviai baltaraiščiai kur šaudė žydus yra nacių koloborantai ar ne nacių koloborantai ? Aūūū,  istorikai, duokit atsakymus į klausimus ir vertinimą.

Nesupratau       2019-10-1 17:15

Čia kas – paprastas paprastų antisemitų forumas?

Stasy,       2019-10-1 13:12

nesuk smegenų, nes aukų skaičius svarbu.

geras "vaizdialis":))))       2019-10-1 11:15

ir tie savanaudiški kaltinimai visai Lietuvai vyksta žydų nusikalstamos agresijos prieš Palestiną metu…

stasys        2019-10-1 7:40

Klausimui ..Matote yra ir kita to reikalo skaičiuoti moralinė pusė, koks tas žuvusių skaičius bebūtu holokausto buvimo fakto nekeičia kaip ir lietuviu dalyvavimo jo metu . Problema atsirado kai Vilniaus meras sugalvojo viešai priminti ir save pastatyti į teisiojo pusę . Politikai retai būna nuoširdus visuomenės akyse ..todėl toks „žygis“  na negalėjo nesugriauti tylos užtvankas ..o ir tamstos noras pasverti yra tik viso to pasekmė .

Klausimas profesorei       2019-10-1 4:38

Kas, kada ir kaip tas aukas suskaičiavo ir kas buvo tie skaičiuotojai? Kokios kilmės ir reputacijos, ar patikimi? Kokią metodiką naudojo ir ar buvo tie skaičiai tikrinti ir pertikrinti? Kas pirmieji juos pateikė ir kur, kada, kokiomis aplinkybėmis ir sąlygomis? Kokios buvo jų pažiūros ir interesai?

Perskaičiau       2019-09-30 21:58

Melo imperatorius. Autorius Steve Sem-Sandberg. Apie Lodzės getą. Geto tarybos vadovas – pedofilas, nekalbant jau apie kitas jo nedorybes. Gal taip pas žydus priimta? Jie juk taip uždarai tvarkosi savo kahaluose. Kas ten juos žino. Gali būti, kad išnaudoja savo pavaldinius ir jų vaikus ištvirkėliausiškais būdais. Tokius tai iš pasišlykštėjimo net ir norisi nužudyti

kontingento skirtumai       2019-09-30 20:59

Kodėl Lietuvoje durnius tik bažnyčiose muša, o sinagogose - ne?
Todėl, kad durnių sinagogose tiesiog nebūna.

Dar tikintis        2019-09-30 16:04

tikiu ne tik holokausto kliedesiais, bet ir kliedesiais apie ir stalinistines represijas Lietuvoj .

dar tikintiems "holokausto" kliedesiais '       2019-09-30 13:37

Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras žydaujos melas:


sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog

,

.

Smaili nosis       2019-09-30 12:47

Teisingai pastebėta: DRAUGAI. Draugė J. Verbickienė tęsia NKVD darbą.
> Nesupratusiam Milaičiui: Kažkas iš tavo giminių dalyvavo holokauste, ane? Dėsnis: tarnauti ir vieniems, ir kitiems, bet niekada saviems. J. Avyžius nebuvo teisus, atskyręs Žemažiūrevą ir Dangelį.

stasys        2019-09-30 10:16

StasyG ..tas klausimas kiek dalyvavo tiesiogiai siejasi su kitu klausimu o kiek buvo lietuviu gelbėjusiu žydus ? Dėl neaiškios priežasties tie duomenys liko neįvardinti ..nors archyvinė medžiaga leidžia sužinoti mažiau reikšmingus faktus apie ta laikotarpį, o va suskaičiuoti tuos menamus tūkstančius na niekaip . Pats faktas kad J.Verbickienė skyrusi tiek laiko savo tyrinėjimams negali atsakyti į tokius keistus prieštaravimus .

Nesupratau ..       2019-09-30 9:56

pasak šio Sinicos ir komentatorių lietuviai nesudalyvavo tam holokauste, ane ?

Gerasis britas       2019-09-30 9:50

Ir iki šiandien nei kas atsiprašė, nei kas labai papriekaištavo ... Ugnis tik į vienus vartus, tai kas čia neaišku?
“Amritsaro žudynės, Indijoje vadinamos Džalianvala Bagho žudynėmis, yra vienas didžiausių britų kolonijinių laikų nusikaltimų, už kurį Londonas vis dar nėra oficialiai atsiprašęs. 1919 metų balandžio 13-ąją britų kariai Džalianvala Bagho sode prie pagrindinės sikhų Auksinės šventyklos šaudė į tūkstančius neginkluotų vyrų, moterų ir vaikų.”

StasysG       2019-09-30 9:26

“10 000 lietuvių?”.  Straipsnyje “V. Vasiliauskas. Holokausto industrija: „Mūsiškiai“ rašoma:
konstatuojama, kad holokauste galėjo dalyvauti nuo 10 iki 20 tūkstančių, tačiau ir šis skaičius ničniekuo nepagrįstas, nurašytas iš lubų. Todėl autorė priversta pripažinti, kad tikslaus holokausto dalyvių skaičiaus niekad nesužinosime, netiesiogiai paneigdama E. Zuroffo fantazijas.”.——- Čia pat V Vasiliauskas cituoja įžymųjų  N. G. Finkelšteiną (1), „joks genocidas nebūtų įmanomas, jei jo vykdytojai nebūtų galėję pasikliauti visuomenėje vyravusiomis nuotaikomis ir bent pasyviu didžiosios jos dalies pritarimu. Tačiau neturime užmiršti, – tęsia autorius, – kad suabsoliutintas atskirų tautų ar religijų kolektyvinės atsakomybės ir kaltės teigimas yra ėjimas tuo pačiu rasistinės logikos keliu ir tegali atvesti tik į  užburtą neapykantos ir smurto ratą“.—-(1).N. G. Finkelšteinas „Holokausto industrija. Kaip išnaudojama žydų kančia“,

occupandi temporis       2019-09-30 9:15

kodėl atšaukė santūrų, protingą Izraelio ambasadorių ir pastatė kažkokį “alternatyvaus” gyvenimo mėgėją, kuris siūlo mums pažiūrėt į veidrodį, iškart sugeruodamas, kad matyčiau ten žydšaudį.jis pats nenori ten matyt nkvd “sotrudniko”. atseit taikdario tonu kalba, bet girdėt tik įgrysusios veidmainystės.(lrt.lt “Naujasis Izraelio ambasadorius Lietuvai: prašome jūsų paimti veidrodį ir į jį pasižiūrėti”). p.s lrt portalas sėkmingai ritasi žemyn prie išraiškingų antakių redaktoriaus: arba nugrotos liberastinės banalybės, “alternatyvaus” gyvenimo mėgėjai, “ne tą išrinko” arba lieuviai-žydšaudžiai su amžinąją kalte iki n-tosios kartos.

stasys        2019-09-30 7:46

Sinica dar jaunas todėl mažai supranta kaip sprendžiamos tokios problemos visuomenėje . Netgi kvailos išsakytos mintys reikalauja protingo ir argumentuoto paneigimo. Jei žmogus , kaip ši moteris, kažko nežino reikia jai paaiškinti ir jokiu būdų ne “trolinti”  kaip kokį briedį ir ‘patvoriniu kaimo’ .

manau, kad        2019-09-29 23:47

viskas vyksta už didesnius ar mažesnius pinigus…

atkreipiu dėmesį -       2019-09-29 22:34

Baltijos kelio akcijos TRISDEŠIMTMEČIUI LRT kone mėnesį siūlė, kišo, prievartavo Lietuvos žmones su KARDELIAIS. Jei dar moterims tokie marškinėliai su kardeliu pusė velnio, tai vyras su tokiais marškiniais - gėjų atstovas ir tiek. Sutapatino kardelius su Lietuvos LASIVE. Kas gali būti šlykščiau už jėga peršama idėją? Tas pats buvo ir su NEZABUDKE. Gerai, kad laiku žmonės suvokė kur tai veda. Juk stengiamasi išmušti iš atminties SIMBOLIUS - TRISPALVĘ, VYTĮ, GEDIMINO STULPUS kažkokiom, visai su lietuviu nesusijusiu abrozdu.
Dabar tas pats vyksta su Lukiškių a. Kažkokia gauja užvaldė Vilnių ir kiša ir kiša kažkokias tvoras… tingiu net ir kalbėti. Vien pažiūrėjus įŠimshim snukelį, proto ženklų nesimato.

Vardas       2019-09-29 20:33

Kai isaiskejo Lietuvoje zydiski fasistuojantys minionai NeFaina Kukliansky, ypac Arkadijus sVinokuras, tai teko skubiai ieskoti nauju zydisku fasistuojanciu minionu kaip kolaborante Jurgita Verbickiene, Liberastinis Radijas Televizija (LRT).
Labai idomu kaip kolaborante Jurgita Verbickiene paaiskintu JAV demokrato zydu pedofilo Jeffrey Edward Epstein ir JAV Demokratu partijos rysius, Lietuvos VSD pedofilu dangstyma Lietuvoje, kad netrukdytu susidoroti su Neringos Venckienes seima ir giminaiciais.

stasys        2019-09-29 20:33

Kai taip rašo istorikė tiek metu tyrinėjusi žydu kultūra Lietuvoje ..tai ką kalbėti apie paprastus žmones kuriems ta žydu kultūros įtaka Lietuvos raidai ..sunkiai suvokiama ne tik kažkokiais konkrečiais ekonominiais aspektais ..bet ir realiu gyvenimišku pavyzdžiu . Pasakos visada užburia ..tik ši karta “tikra istorikė” dar netgi pasimetė uždavus labai konkretu klausimą KIEK lietuviu dalyvavo holokauste ? tokiu momentu labai sunku pasakyti konkretu skaičių nesuklydus ..todėl kaip dera istorijos žinovei geriau pridėti labai logiška paaiškinimą ... žuvo daug todėl daug ir dalyvavo ..Vienok Lietuvoje nebuvo tokio skaičiaus kolaboravusių su vokiečiais .

akcija!       2019-09-29 20:16

LRT juk tik po 1,19 Eur.! smile

permanentiniai antakiai       2019-09-29 19:48

baisu su tuo LRT.lt darosi

teisingai Sinica pastebėjo dėl draugų       2019-09-29 19:18

lietuviai ne mažiau nukentėjo dėl svetimųjų sukelto karo ,jau nekalbant apie pokario aukas.

ah1       2019-09-29 18:49

na jei tikėti žydu J.kedmiu tai naikinti žydus ir komisarus Hitleris davė įsakymą 1941 birželio 22 dieną, iki tol žydai nebuvo naikinami, tai gal tuo Hitlerio
1941 birželio 22 dienos įsakymu ir vadovavosi lietuviai ir vokiečiai vokiečių okupuotoje Lietuvoje ir tiesiog pakluso Hitlerio įsakymui?

Svajonių Lrt, tvarkai (pa)daryti Lietuvoje       2019-09-29 17:36

Lrt taryba - be partinių seimo komunistuojančių gaujų 4 narių.
Lrt taryba - be prezidentūros komunistuojančių grybauskinių 4 narių.
Lrt - laisva ir nepriklausoma nuo partijų.
Lrt - Tautą telkianti priemonė pavyzdinei valstybei kurti.
Lrt - Tautos priemonė valstybės tarnautojų politikų priežiūrai.
____________
Kada renkamės prie komunistuojančių gaujų okupuotos Lrt, kad išjungti burokevičininkų grybauskinių (bei panašių) komunistinę propagandą?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-09-29 17:31

Okupantai “išėjo”,
Tautos budeliai komunistai pasiliko ir teršia Lietuvą. Okupantai naciai išjungti o bjaurybės okupantai komunistai ne. Kas galėtų paneigti, kad tai yra naudinga žydams.
_________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų Tautos budelius komunistus dangstančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių bei panašių.
2019 rugsėjo 29


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Ką apie vaikų skiepijimą sako mokslas – Nidos Vasiliauskaitės parinkti skaitiniai tikintiesiems Mokslu

Vytautas Sinica papunkčiui: Žygimantas Pavilionis prieš Lietuvą

Tomo Baranausko įžvalga apie I. Šimonytės naująjį gerovės receptą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Vidmantas Valiušaitis. Pasiuntinys, kurio neatpažino. In memoriam Stasys Lozoraitis (1924–1994)

In memoriam Marcelei Kubiliūtei (1898–1963): ar atsirastų Vilniuje paminklas pačiai iškiliausiai Lietuvos Moteriai, Tautos sukilimo dalyvei?

Zigmas Tamakauskas. Atminties išsaugojimo paminklas

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už šeimą

Lietuvos advokatūros pergalė prieš STT: slaptų pažymų eros pabaiga?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.