Demokratija ir valdymas

Vytautas Sinica. Ką rinksis Lietuvos kosmopolitai: už ar prieš tautinę valstybę?

Tiesos.lt siūlo   2017 m. liepos 19 d. 23:30

21     

    

Vytautas Sinica. Ką rinksis Lietuvos kosmopolitai: už ar prieš tautinę valstybę?

Veidaknygė

Štai ir prieitas neišvengiamas pasirinkimo už ar prieš tautinę valstybę taškas.

Ką dabar rinksis teisingą kovą prieš Rusijos URM pradėję Lietuvos kosmopolitai? Pritarinės, kad Rusija teisi juodindama Lietuvos didvyrius (J. Noreiką-Vėtrą) ar gins tuos didvyrius, nors vidaus kovose ne taip seniai patys juos šmeižė tariamomis žydų žudynėmis (žr. kad ir liberalo R. [Valatkos] tekstus).

Būtų, žinoma, labai smagu, jeigu bent susidūrę su valstybei priešiška propaganda, vienas kitas kosmopolitas atsiverstų savo valstybės naudai. Ir pakeliui suvoktų, kad R. Vanagaitė su savo knyga yra atvirai antivalstybinis veikėjas, tarnaujantis Kremliaus vykdomam istorijos perrašinėjimui.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

chenlixiang       2018-07-17 10:45
shenyuhang       2018-05-2 5:28
chenyingying       2018-04-2 5:49
wanglili       2017-11-20 5:43
xiaojun       2017-11-13 4:22
chenlina       2017-08-15 10:07
chenlina       2017-08-15 10:07
Marginalas       2017-07-24 9:46

Nieko neturiu prieš Pro Patria. Idėja ir pavadinimas OK. Turiu prieš propatriečius.

Nepasirašysiu       2017-07-23 16:58

“Pro Patria” pati yra gerokai kosmopolitinė - nuo savo lotyniško pavadinimo ir savo (kaip dar kitaip) kosmopolitinės katalikybės iki vien tik verstų savo platinamų leidinių. Tuomet, kai pavadinimas bus kitoks, o smegenų užteks patiems rašyti knygas, gal p. Sinica ir įtikins, kad gali rašyti ne tik pradedančiam skaitytojui skirtus propagandinius straipsnius, kurie net Delfi kontekste atrodytų retoriškai silpni.

Marginalas       2017-07-21 14:56

Prieš turint tautinę valstybę (valstybes), reikia turėti valstybę. Įstojusi į ES Lietuva darosi provincija, kaip ir kitos dabarties valstybės. Savo valstybę išlaiko Kinija (nors ir ta iš esmės imperija), net JAV globalistų valdoma. Diskusijos, švelniai tariant, pavėluotos. Remk smakrą rankom ar ne, nuo to protingesnis netapsi (jei galva per sunki, ji vis tiek nuriedės).

Na tikri       2017-07-20 21:22

katalikai, kaip ir jų dabartinis viršininkas Pranciškus , aišku, bus prieš tautinę valstybę .

VaidasVDS       2017-07-20 13:20

Na, tokiam autoriui kaip Sinicai reiktų kiek atidžiau elgtis su terminais.
Argi kosmopolitizmas (iš graikų k. Κόσμος ‘visata’ + Πόλις ‘miestas’) – idėja, kad žmonija priklauso vienai moralinei bendrijai - yra blogis pats savaime?
Kosmopolitizmas tampa blogiu dviem atvejais: 1) kada jis tarnauja Mamonai (kažkokiai šešėlinei piniguočių Naujajai Tvarkai); 2) kada jis tarnauja kokiai nors žmonių sugalvotai ideologijai, kurią šie bando primesti kitiems žmonėms. Bet dvasinis kosmopolitizmas niekaip negali būti blogiu. Jei Dievas yra vienas, tai Jis negali priklausyti kiekvienai atskirai valstybei, o kokia nors atskira valstybė negali savintis Dievo. Čia yra taip pat kaip su politeizmu, kuomet kas tik nori pagal save ar savo valstybę, gentį susikuria savus dievus.
Į ką oficialiai tiki rusai? Į Jėzų Kristų.
Į ką oficialiai tiki lietuviai? Į Jėzų Kristų.
Tai kodėl jie lig šiol nėra broliai ir sesės?
Kodėl jie nėra dvasiniai kosmopolitai?
Kažkas su žmonėmis, su valdžiomis, su valstybėmis yra negerai.
Propaganda yra tiesiog propaganda, kartais vieni nepataiko, kartais kiti. O po to vieni iš kitų tyčiojasi. Ir nei vieni, nei kiti Jėzaus iš tiesų taip ir nepažino…

D > Jjura       2017-07-20 11:42

Jūsų informacija apie Sorošą EK Vilniaus atstovybėje gražiai papildo žinią apie atsikūrusį Sorošo fondą Lietuvoje. Tokio suaktyvėjimo akivaizdoje labai aiškus tampa vengrų Orbano tikslas.

Visiems marksistams visada reikėjo pinigų. Prieš 1917 metų revoliuciją jie plėšikaudavo, o užgrobę valdžią susiėmė visą įmanomą turtą Pasaulinės revoliucijos vykdymui. Įvairiais būdais sukaupus milžinišką turtą, apsimoka nebekalbėti apie „darbo žmones“ – tada naudinga suokti apie liberalią minimalistinę valstybę, seksualines teises, kažkur skriaudžiamus žmones, gyvūnus ir jau net augalus, o ne apie socialinius ir kitus valstybių reikalus (gali kiti pavojus turtams).
Taip nacionalinės valstybės, šeimos institutas, krikščionybė tampa logišku ir net neišvengiamu priešu, o visokios es, mažumos ir migrantai – natūraliu sąjungininku. Pastarųjų nesant, juos galima ir išgalvoti ar šiaip padauginti.

Sorošistų univerai bei visokie tspmi savo politikos kursuose ruošia regionų ir miestų reikalų tvarkytojus. Jie būtų visiški bepročoao, jei ruoštų žmones, galinčius konceptualiai kalbėti esminiais nacionalinių valstybių klausimais. Kažin ar jaunuoliui, norinčiam Lietuvos valstybės ilgo gyvavimo, verta rinktis TSPMI ar kokias Sorošo programas. Lieka užsienis, bet ir JK pačiai nereikia perteklinių „think tank‘erių“ – jie ruošiami elitiniuose universitetuose. Koks nors Edinburghas jau užsiima žemesnės pakopos valdininkais. Šiaip ar taip, net ir toje „aukštesnio vidutinio universitetų lygoje“ yra vietų (Essex, Berlyno laisvasis universitetas), kur politikos mokslai pakankamai konceptualūs, lyginant su Edinburghu ir Amsterdamu.

Tarabilda Jūrai       2017-07-20 11:40

Labai sudominot. Iš tikro, laikas pasidomėti ES atstovybės skleidžiamu turiniu ir indoktrinacijos metodais. Už svetimos Lietuvos valstybei propagandos skleidimą tą instituciją reikėtų užbaninti lygiai taip pat, kaip kokius rusiškus propagandos TV kanalus.

jura       2017-07-20 11:07

Reikomenduoju atidziai perskaityti Brexit savo migrantu bizniu sukelusio SOros kelis straipsnius, jo “elitiniam” portale projekt-sindicat: “Saving Refugees to Save Europe” ypac “Standing Up for Europe”, kuriame jis atvirai grasina “ncionalinems” valstybems jaunimo maistais:

I am also encouraged by the spontaneous, grassroots initiatives – most supported mainly by young people – that we see nowadays. I have in mind the “PULSE OF EUROPE” movement, which started in Frankfurt in November and spread to some 120 cities across the continent; the “BEST FOR BRITAIN” movement in the UK; and the RESISTENCE to the ruling Law and Justice Party in Poland, and to Prime Minister Viktor Orbán’s Fidesz party in Hungary.
The resistance in Hungary must be as surprising to Orbán as it is to me(?). Orbán has sought to frame his policies as a personal conflict with me, making me the target of his government’s unrelenting propaganda campaign. He casts himself as the defender of Hungarian sovereignty and me as a currency speculator who uses his money to flood Europe with illegal immigrants as part of some vague but nefarious plot.

Taigi, vienam straipsnyje Soros teisinasi, kodel su tevu dirbo naciams paauglysteje, neva pakeite savo tapatybe. (dar zr. jo interviu foxnews 90 min, 60 min youtubej) Tokiu kompromatu galeo laisvai pasinaudoti KGB. Tad nenuostabu, kad jo darbai taip susisaukia su Gavrilo Popovo planu Europai ir Pasauliui. «Новый дивный мир» Гавриила Попова (zr. tolkovatel)

Gavrilas Popovas (wiki sako, kad graikiskos kilmes)yra Rusijos socialdemokratu susivienijio vadas. Dirba isvien su Garbaciovu, kuris sedi ir The Club of Roma ir The Club of Madrid (ten rasite ir musu gerb. Adamku pirma sarase)

Musu socdemai priklauso SOCIALISTINTERNACIONAL(zr. wikipedia angl.) Siam internacionalui vadovauja Graikija i bankrota nuvares POPANDREU. Programa labai susisaukia su tuo, ka daro Soros. Belieka issiaiskinti ar tik ne Rusijos socialdemokratai vadovauja SOCIALISTINTERNACIONAL. Diskusijose FB viena piliete kone irade, kad net Rotschildai tetampomi uz virvuciu
Disindentui Vladimirui Bukovskiui, buvusiam vienoje Nacionalistu partijoj ir padariusiam didele itaka Faradziui, bei kitiems jo kalbas sekusiems, kad Rusija su ES socialistais siekia is ES padaryt ESSSR monstra tarsi pasieke kai ka itikino.. bet Bukovskis uz toki es gelbejima brangiai uzmokejo..

jura       2017-07-20 10:34

Ar kas nors buvote uzsuke i ta socialisto Pranckevisiaus Europos Komisijos atstovybe? Ar perziurejot bent postus ju FB? O as perziurejau ir susidariau ispudi, kad ju uzdavinys isviliot kuo daugaiu progresyvaus jaunimo is Lietuvos!.. Ten ir kvietimai naudotis ne Europs Komisijos finansuojamu ERAZMUS, bet Soros ERAZMUS +, kuri nepasiulo nei vienos praktiskos specialybes, tik propagandinem “sociologijom”, nukreiptom pries tautiskuma/nacionalizma. Ten aptiksit ir nuorodas i “nuostabias” aistringas Bumbliausko paskaitas apie “lietuviska tapatybe”. Taip kad si agentura, kurioje dirba toji skundike,  ne Komisijos atstovybe, o panasiau i Soros atstovybe.

Vėtra       2017-07-20 10:06

Ačiū Siniczi, buvau ir aš užkibusi ant šitų kosmopolitų meškerės. Beje, ačiū už frazę “liberalo R. [Valatkos]”, kas turi akis - pamatė, kas turi neparsidavusį protą - suprato.

išlikti sąžiningiems       2017-07-20 8:50

Arba šie Lietuvos kosmopolitai prablaivės, pradės rimtai gilintis į žiaurų pokario gyvenimą Lietuvoje, pradės suprasti pasipriešinimo bolševikams kovų svarbą, didžiuotis partizanų narsa ir drąsa, arba atėjus dienai X taps potencialiais tų pačių rusų ar lenkų kolaborantais. Šiandien šie tapinai nesupranta, kaip galėjo devyniolikmečiai, dvidešimtmečiai jaunuoliai, palikę universitetus, mokyklas, tėvų ūkius, pasiėmę ginklus ir išeiti į miškus ginti Tėvynę, suprasdami, kad pasirenka mirtį.
Kiekvienas lietuvis turi jausti atsakomybę už save, už savo žodžius ir veiksmus, nes budrios kaimynų ausys ir akys stebi kiekvieną minutę.

Pirma reiktų galvoti apie       2017-07-20 8:44

apverktiną keikščionybės padėtį.Kuri yra kompromisas,savyje talpinantis visa,-ir tautiškumą,ir konservatyvumą,ir liberalumą,ir socialdemokratus,ir visus kitus ,siekiančius nuostabių dalykų.

jura       2017-07-20 8:15

atsibuskit pagaliau!
nuo meskos begdami tiesiai i vilko glebi patekom. Laikas pagalvoti kaip islaisvinti musu zalio jaunimelio protus nuo sio vilko,  philantropu apsimetusio. itakos. Nes jis jau grasina savo projekt -sindikat visoms bent kiek i nacionalizma linkusioms valstybems dideliais “jaunimo judejimais”, kuriuos su savo NVO tinklu, savo itaka universitetams ir paramom anarchistams laiko savo rankose…

Soros nera zydas! ateistai nusitaike sunaikint bet koki tautiskuma, neturi tautybes… neturi ir tevynes… ju vieta kosmose:)  Soros dvi pilietybes - amerikos ir vengrijos. Tai ka jis daro labai naudinga tarptautinems nusikaltamoms grupuotems… prekybai zmonemis, organais, migrantais - i kuriu bizni pats investavo 500 milijonu ir tikisi grazos.. Tad dabar jau reikalaujama, kad ne tik karo pabegeliai, bet ir tie, kurie po “arabu pavasario” sukelto chaoso keliasi i ES guminemis valtelemis susimokeje po 500 e, nebutu grazinami atgal. Tai THE COUNCIL OF EUROPA, galimai gina Soros bizni. Kaip ir su narko biznio dekriminalizavimu, apie kuri jau prabilo Z.T> Stebejimo instituto, uab, per kuri perskirstomi kam reikia soros ir kitu “grantu” pinigai, vadovas Puras.

https://alpha.project-syndicate.org/commentary/momentum-turning-in-favor-of-europe-by-george-soros-2017-06

kolaborantų vaikai tapo kosmopolitais       2017-07-20 6:17

komunisto tapino vaikas tapo kosmopolitu.
skirtumas mažas - abu tarnauja markso, lenino, stalino, suslovo bei andropovo idėjomis.

Rekomenduojame

Pasaulinio atgarsio susilaukusi byla Suomijoje: krikščionys persekiojami dėl tikėjimo

Jurga Lago. Apie skiepus ir degančias eglutes

Žymusis dr. J. Peterson: privalomas vakcinavimas nuo COVID-19 yra totalitarinių valstybių imitavimas

Suomija gali stabdyti ES vertimą skiepytis

Vytautas Sinica. Pakalbėkim apie iš esmės nusikalstamus iš esmės nusikaltėlių siūlymus

Ramūnas Aušrotas. Nestereotipiniai lyčių vaidmenys – už ką siekiama kovoti?

Bandoma juodinti laisvės kovotoją

Viljama Sudikienė. Europos nacionalistai buria naują aljansą Varšuvoje

Vaidotas A. Vaičaitis. Konstitucinis Teismas ir „galimybių pasas“

Ar turėčiau paskiepyti savo vaiką naujomis vakcinomis nuo COVID-19?

Iš interneto platybių. Iškrito pirmasis sniegas!

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.