Kultūros, kalbos, istorijos politika, Tikėjimo persekiojimas, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Europa

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gruodžio 1 d. 12:33

6     

    

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Oi tas Vatikanas! Atrodo, jau tokį atvirumą pasauliui skelbia, daugiau negali norėti, bet vis tiek drįsta ginti Kalėdas, patį vardą. Ginti nuo Europos Komisijos, nes ši šiemet siūlė žodžio atsisakyti, vadinti TAI tiesiog šventiniu laikotarpiu. Nes juk yra ir kitų religijų žmonių, ne tik krikščionys. Kalėdos įžeis… kažką. Žinome, kad du tūkstančius metų žydų Europoje nežeidžia. Aišku, kad įžeis musulmonus smile

„Bet Europa - tai krikščioniška civilizacija“, – jūs gūžtelėsite pečiais. Vat ir ne. Pagal Europos Komisiją ir ES sutartis, Europoje nėra nieko išimtinai krikščioniška, ji visiškai atvira ir visiškai neutrali kultūroms ir religijoms.

Man kyla klausimas. Kai kliedima (nes būtent kliedima) apie masiškai imigruojančių musulmonų integraciją, kaip būtent tikimasi tai padaryti politinėje sistemoje (ES), kuri neigia turinti savitumą ir kultūrą, į kurią apskritai reikėtų integruotis. Integruoti nedaug visada įmanoma. Integruoti mases, vokiečių atveju net milijonus, beveik neįmanoma. Savo laiku tokius dalykus sugebėjo JAV tautų katilas.

BET masinės integracijos įmanomos tik kai atvykstanti kultūra silpna, linkusi užleisti vietą kitai, o priimanti kultūra stipri, norinti būti perimta, norinti plėstis ir būti kuo didesnio žmonių skaičiaus kultūra. Europa gi nuiminėja kryžius mokyklose, eglutes aikštėse ir Kalėdas pavadinimuose. Europa nenori plėstis, ji nori užleisti vietą. Plėstis nori islamas. Jis ir integruos Europą, jei/kai tik pasieks pakankamai didelius savo šalininkų skaičius šiame žemyne.

Visas Europos Komisijos dokumentas apie „įtraukiančią kalbą“, dar neįsigaliojęs, bet ir neatmestas - „atiduotas tobulinti“: https://www.balkanweb.com/wp…/uploads/2021/11/europa.pdf

Kontekstui reikėtų prisiminti VU lyčiai jautrios kalbos gaires (jos įvestos kaip dalis EK finansuojamo projekto ir reikalauja tos pačios naujakalbės, tik siauresnėje srityje): https://youtu.be/3qUc42u4tys

O taip pat dalinuosi savo pernykšte papunkčiui laida apie Bideną ir Kalėdas, įrašyta šventų Kalėdų (Kristaus gimimo) proga: https://youtu.be/oMQDAXjvTW4

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys       2021-12-2 9:24

Kai pilku teptuku bandai nupiešti pasaulį negali jo kaltinti piešiniui išėjus ne tokiam kokio norėjosi ir buvo tikėtasi , be spalvų pavertus jį kažkokiu savo jausmų marmalų . Ar kalėdos praranda reikšme senajai Europai , tokį klausimą gali užduoti tik visiškai esamu pasauliu nusivilusi dušia. Ta kurioje tuščia ..ta kuri pasiruošusį pirmai progai papuolus patikėti bet kuo kad tik užpildyti ta tvirančia savyje tuštumą . Tautų maišimasis tautų katile lekms kultūrų ir religiju persipinimą sukuriant kažką naują  . Juk tiesa ta kad krikščionybė kaip tokia su visa žmonija žengė koja kojon daug šimtmečiu prisitaikydama prie jos poreikiu . Aš labai abejojų ar tai kuo tikėjo pirmikščiai krikščionis šiandiena būtų suprasta kaip religija ..ir mes visi vienodai ,šiandiena ir anuo met, ja priimtume kaip dievo žodį . Kalėdomis tiki įvairios pasaulėžiuros žmonėmis ir jei kažką sena atėmus ..tektu kažka naujo vertesnio duoti . Sena salafitinį -įslama , pasak Palmaičio ? ABEJOJŲ . Mes juk žengiame į rytoju o ne vakar dieną . Todėl nori to ar ne bet naujakurių integracija -žodi būtina suprasti iš abieju pusių ..Ir tik nuo to priklausis ar tuo rezultatu-sutarimu bus visi patenkinti .

ah.ą       2021-12-2 0:26

Trys abraominės religijos- trys koncepcijos:
judaizmo - valdyti kitas tautas per palūkanų sistemą,
islamo - alaxas draudžia plūkanas, didina išmaldą,alaxas apdovanoja už kitų žudymą,
krikščionybės - mylėti priešą, gavus per vieną veidą atsukti kitą.
Kiekvienam savo vaidmuo dievo plane.

Palmaitis       2021-12-1 18:50

Pirmiausia apie “Season greetings” Jei kas kada naudojosi elektroninių sveikinimų skirtoms svetainėms, žino, kad tokiam paruošiamajam darbui turbūt jau 10 ar net 20 metų. Tik tada nedraudė tikrų pavadinimų ir buvo tokių, ir kitokių sveikinimo atvirukų. Dabar nebebus.
Antra, pasidomėkite islamu. Tikram islamui (toks yra salafitų islamas) nėra reikalo “norėti plėstis”, nes islamo uždavinys vykdyti džihadą, o tai yra kova su bedieviais, uzurpavusiais D-vo nuosavybę (plg. 24 psalmę “Žemė ir visa, kas joje, yra VIEŠPATIES, – pasaulis ir visi jo gyventojai”), kuri netikėlių uzurpuota, todėl islamo uždavinys grąžinti žemę jos Šeimininkui. Nors džihadas nebūtinai karinis, musulmonas privalo išeiti į karinį, kada toks paskelbiamas. Štai ir visos kalbos. Nepamiškime, kad islamas ne iš dangaus nukrito, bet atsirado krikščionybės skilimų metu, perėmęs tą krikščionių funkciją, kurios dėl skilimų krikščionys nebesugebėjo vykdyti. Senovinis judaizmas - tiek krikščionybės, tiek islamo pradžia. Plačiai mąstant, visa tai yra viena. Nepažįstantys islamo mano, neva pažįsta krikščionybę. Ne taip. Nes abraominis perversmas pagonių pasaulyje tik vienas. Jei judaizmas pavirto Europoje į krikščionybę, kodėl krikščionybei nepavirsti islamu? Kuo jis prastesnis? Tik tuo, kad musulmonai turi tebegyvą tikėjimą, o krikščionims krikščionybė seniai pavirto tradiciniu kultūriniu dalyku, o tai kas vyksta dabar su “žmogomis” sodomitais - krikščioniško lavono judesiai. Tie, kurie mano esantys krikščionys, niekad neis mirti už krikščionybę, kaip “atsilikėliai” musulmonai už islamą. Toks dalykas mums “atgyvena”, kurios reikia gėdytis. Norima krikščionybės tik šventoriaus viduje, kad iš ten vyktų stebuklai. Visas gyvenimas seniai pagoniškas, o islamas savo gyvu tikėjimu primena mums, kad turėtume būti krikščionys. Taigi jis nė kiek nėra prastesnis už šiuolaikinę krikščionybę, tik šis tikėjimas gyvas. Konstantino laikais Europą priėmė semitų religiją. Islamas atstovauja Ismaeliui, to paties Abraomo sūnui. Suprantama, tie pabėgėliai - prasčiausi jo atstovai.
Pagaliau niekas net nesupranta, kad jau esame naikinamame biologiniame kare, kuris bet kuria akimirka gali pavirsti ir atominiu (paskaitykite Kavkazcentrą, kuris jau atsidaro tik tarnyboms užregistravus lankytoją), ir dar nežinia, kas geriau. Nes jau paskiepyta arti 70% žmonių - būtent tiek, kiek reikia “auksinmiam milijardui” atsirasti. Už trejų metų nieko iš jų nebeliks, nes naikina ne kovidas, bet vakcinacija. Jei norite, kad po trejų metų išliktų bent šimtas tūkstančių lietuvių, neleiskite skiepyti vaikų, nedalyvaukite žudant savo tautą.

AMAM       2021-12-1 18:47

Durna ir baznycioj musa.Musliai net nemusa,o baznycias vercia mecetem.Gales popiezius ten dirbti valytoja.KOjas buciuot negrams jau moka..

qwer       2021-12-1 17:37

Vytautas Sinica: „Bet masinės integracijos įmanomos tik kai atvykstanti kultūra silpna, linkusi užleisti vietą kitai, o priimanti kultūra stipri, norinti būti perimta, norinti plėstis ir būti kuo didesnio žmonių skaičiaus kultūra.”
Labai teisingos gerb. Vytauto Sinicos pastabos, tačiau gaila, kad popiežiaus požiūris migrantų atžvilgiu yra visiškai kitoks. Sunku patikėti, kad popiežius iš tikrųjų tikėtų, jog musulmonai, kurie ypatingai gerbia savo musulmoniškas tradicijas, gali panorėti integruotis į kultūriškai beveidę Europą. 

Žodžio laisvė...       2021-12-1 15:10

Marksistai visais laikais ir visur baidėsi krikščionybės.Stalinistai persekiojo bažnyčią ir kunigus,grūdo juos į kalėjimus.Mokytojai prie bažnyčių durų sekė mokinius einančius melstis.Maža to,mokyklos duodavo užpildyti anketas su klausimais ar šeimose
laikomasi katalikybės.Sovietiniai mokytojai buvo nuolankūs KGB-istų tarnai.Ar manote ,kad dabar netarnauja tam pačiam gebistų klanui.Gebistai dabar,pasisavinę Tautos turtą tapo milijonieriais ir nesiskaito su Tauta ,verčia ją tarnauti jiems už apgraužtą kaulą.Dabar nebijokit tų niekšų,o spjaukit jiems tiesiai į snukį ir sakykit
ką apie juos galvojate.Neleiskit buvusiems čekistams ir jų padėjėjams lįsti iš urvų
laisvai reikštis.Jų vieta užpečkyje.

Rekomenduojame

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.