Kultūros, kalbos, istorijos politika, Tikėjimo persekiojimas, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Europa

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gruodžio 1 d. 12:33

6     

    

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Oi tas Vatikanas! Atrodo, jau tokį atvirumą pasauliui skelbia, daugiau negali norėti, bet vis tiek drįsta ginti Kalėdas, patį vardą. Ginti nuo Europos Komisijos, nes ši šiemet siūlė žodžio atsisakyti, vadinti TAI tiesiog šventiniu laikotarpiu. Nes juk yra ir kitų religijų žmonių, ne tik krikščionys. Kalėdos įžeis… kažką. Žinome, kad du tūkstančius metų žydų Europoje nežeidžia. Aišku, kad įžeis musulmonus smile

„Bet Europa - tai krikščioniška civilizacija“, – jūs gūžtelėsite pečiais. Vat ir ne. Pagal Europos Komisiją ir ES sutartis, Europoje nėra nieko išimtinai krikščioniška, ji visiškai atvira ir visiškai neutrali kultūroms ir religijoms.

Man kyla klausimas. Kai kliedima (nes būtent kliedima) apie masiškai imigruojančių musulmonų integraciją, kaip būtent tikimasi tai padaryti politinėje sistemoje (ES), kuri neigia turinti savitumą ir kultūrą, į kurią apskritai reikėtų integruotis. Integruoti nedaug visada įmanoma. Integruoti mases, vokiečių atveju net milijonus, beveik neįmanoma. Savo laiku tokius dalykus sugebėjo JAV tautų katilas.

BET masinės integracijos įmanomos tik kai atvykstanti kultūra silpna, linkusi užleisti vietą kitai, o priimanti kultūra stipri, norinti būti perimta, norinti plėstis ir būti kuo didesnio žmonių skaičiaus kultūra. Europa gi nuiminėja kryžius mokyklose, eglutes aikštėse ir Kalėdas pavadinimuose. Europa nenori plėstis, ji nori užleisti vietą. Plėstis nori islamas. Jis ir integruos Europą, jei/kai tik pasieks pakankamai didelius savo šalininkų skaičius šiame žemyne.

Visas Europos Komisijos dokumentas apie „įtraukiančią kalbą“, dar neįsigaliojęs, bet ir neatmestas - „atiduotas tobulinti“: https://www.balkanweb.com/wp…/uploads/2021/11/europa.pdf

Kontekstui reikėtų prisiminti VU lyčiai jautrios kalbos gaires (jos įvestos kaip dalis EK finansuojamo projekto ir reikalauja tos pačios naujakalbės, tik siauresnėje srityje): https://youtu.be/3qUc42u4tys

O taip pat dalinuosi savo pernykšte papunkčiui laida apie Bideną ir Kalėdas, įrašyta šventų Kalėdų (Kristaus gimimo) proga: https://youtu.be/oMQDAXjvTW4

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys       2021-12-2 9:24

Kai pilku teptuku bandai nupiešti pasaulį negali jo kaltinti piešiniui išėjus ne tokiam kokio norėjosi ir buvo tikėtasi , be spalvų pavertus jį kažkokiu savo jausmų marmalų . Ar kalėdos praranda reikšme senajai Europai , tokį klausimą gali užduoti tik visiškai esamu pasauliu nusivilusi dušia. Ta kurioje tuščia ..ta kuri pasiruošusį pirmai progai papuolus patikėti bet kuo kad tik užpildyti ta tvirančia savyje tuštumą . Tautų maišimasis tautų katile lekms kultūrų ir religiju persipinimą sukuriant kažką naują  . Juk tiesa ta kad krikščionybė kaip tokia su visa žmonija žengė koja kojon daug šimtmečiu prisitaikydama prie jos poreikiu . Aš labai abejojų ar tai kuo tikėjo pirmikščiai krikščionis šiandiena būtų suprasta kaip religija ..ir mes visi vienodai ,šiandiena ir anuo met, ja priimtume kaip dievo žodį . Kalėdomis tiki įvairios pasaulėžiuros žmonėmis ir jei kažką sena atėmus ..tektu kažka naujo vertesnio duoti . Sena salafitinį -įslama , pasak Palmaičio ? ABEJOJŲ . Mes juk žengiame į rytoju o ne vakar dieną . Todėl nori to ar ne bet naujakurių integracija -žodi būtina suprasti iš abieju pusių ..Ir tik nuo to priklausis ar tuo rezultatu-sutarimu bus visi patenkinti .

ah.ą       2021-12-2 0:26

Trys abraominės religijos- trys koncepcijos:
judaizmo - valdyti kitas tautas per palūkanų sistemą,
islamo - alaxas draudžia plūkanas, didina išmaldą,alaxas apdovanoja už kitų žudymą,
krikščionybės - mylėti priešą, gavus per vieną veidą atsukti kitą.
Kiekvienam savo vaidmuo dievo plane.

Palmaitis       2021-12-1 18:50

Pirmiausia apie “Season greetings” Jei kas kada naudojosi elektroninių sveikinimų skirtoms svetainėms, žino, kad tokiam paruošiamajam darbui turbūt jau 10 ar net 20 metų. Tik tada nedraudė tikrų pavadinimų ir buvo tokių, ir kitokių sveikinimo atvirukų. Dabar nebebus.
Antra, pasidomėkite islamu. Tikram islamui (toks yra salafitų islamas) nėra reikalo “norėti plėstis”, nes islamo uždavinys vykdyti džihadą, o tai yra kova su bedieviais, uzurpavusiais D-vo nuosavybę (plg. 24 psalmę “Žemė ir visa, kas joje, yra VIEŠPATIES, – pasaulis ir visi jo gyventojai”), kuri netikėlių uzurpuota, todėl islamo uždavinys grąžinti žemę jos Šeimininkui. Nors džihadas nebūtinai karinis, musulmonas privalo išeiti į karinį, kada toks paskelbiamas. Štai ir visos kalbos. Nepamiškime, kad islamas ne iš dangaus nukrito, bet atsirado krikščionybės skilimų metu, perėmęs tą krikščionių funkciją, kurios dėl skilimų krikščionys nebesugebėjo vykdyti. Senovinis judaizmas - tiek krikščionybės, tiek islamo pradžia. Plačiai mąstant, visa tai yra viena. Nepažįstantys islamo mano, neva pažįsta krikščionybę. Ne taip. Nes abraominis perversmas pagonių pasaulyje tik vienas. Jei judaizmas pavirto Europoje į krikščionybę, kodėl krikščionybei nepavirsti islamu? Kuo jis prastesnis? Tik tuo, kad musulmonai turi tebegyvą tikėjimą, o krikščionims krikščionybė seniai pavirto tradiciniu kultūriniu dalyku, o tai kas vyksta dabar su “žmogomis” sodomitais - krikščioniško lavono judesiai. Tie, kurie mano esantys krikščionys, niekad neis mirti už krikščionybę, kaip “atsilikėliai” musulmonai už islamą. Toks dalykas mums “atgyvena”, kurios reikia gėdytis. Norima krikščionybės tik šventoriaus viduje, kad iš ten vyktų stebuklai. Visas gyvenimas seniai pagoniškas, o islamas savo gyvu tikėjimu primena mums, kad turėtume būti krikščionys. Taigi jis nė kiek nėra prastesnis už šiuolaikinę krikščionybę, tik šis tikėjimas gyvas. Konstantino laikais Europą priėmė semitų religiją. Islamas atstovauja Ismaeliui, to paties Abraomo sūnui. Suprantama, tie pabėgėliai - prasčiausi jo atstovai.
Pagaliau niekas net nesupranta, kad jau esame naikinamame biologiniame kare, kuris bet kuria akimirka gali pavirsti ir atominiu (paskaitykite Kavkazcentrą, kuris jau atsidaro tik tarnyboms užregistravus lankytoją), ir dar nežinia, kas geriau. Nes jau paskiepyta arti 70% žmonių - būtent tiek, kiek reikia “auksinmiam milijardui” atsirasti. Už trejų metų nieko iš jų nebeliks, nes naikina ne kovidas, bet vakcinacija. Jei norite, kad po trejų metų išliktų bent šimtas tūkstančių lietuvių, neleiskite skiepyti vaikų, nedalyvaukite žudant savo tautą.

AMAM       2021-12-1 18:47

Durna ir baznycioj musa.Musliai net nemusa,o baznycias vercia mecetem.Gales popiezius ten dirbti valytoja.KOjas buciuot negrams jau moka..

qwer       2021-12-1 17:37

Vytautas Sinica: „Bet masinės integracijos įmanomos tik kai atvykstanti kultūra silpna, linkusi užleisti vietą kitai, o priimanti kultūra stipri, norinti būti perimta, norinti plėstis ir būti kuo didesnio žmonių skaičiaus kultūra.”
Labai teisingos gerb. Vytauto Sinicos pastabos, tačiau gaila, kad popiežiaus požiūris migrantų atžvilgiu yra visiškai kitoks. Sunku patikėti, kad popiežius iš tikrųjų tikėtų, jog musulmonai, kurie ypatingai gerbia savo musulmoniškas tradicijas, gali panorėti integruotis į kultūriškai beveidę Europą. 

Žodžio laisvė...       2021-12-1 15:10

Marksistai visais laikais ir visur baidėsi krikščionybės.Stalinistai persekiojo bažnyčią ir kunigus,grūdo juos į kalėjimus.Mokytojai prie bažnyčių durų sekė mokinius einančius melstis.Maža to,mokyklos duodavo užpildyti anketas su klausimais ar šeimose
laikomasi katalikybės.Sovietiniai mokytojai buvo nuolankūs KGB-istų tarnai.Ar manote ,kad dabar netarnauja tam pačiam gebistų klanui.Gebistai dabar,pasisavinę Tautos turtą tapo milijonieriais ir nesiskaito su Tauta ,verčia ją tarnauti jiems už apgraužtą kaulą.Dabar nebijokit tų niekšų,o spjaukit jiems tiesiai į snukį ir sakykit
ką apie juos galvojate.Neleiskit buvusiems čekistams ir jų padėjėjams lįsti iš urvų
laisvai reikštis.Jų vieta užpečkyje.

Rekomenduojame

Lenkai ribos NVO įtaką mokykloms, skatins vertybinį lenktyniavimą tarp mokyklų

Krescencijus Stoškus. Esu apimtas sunkaus nerimo ir skausmo

Virdžinija – sektinas pavyzdys

Dominykas Vanhara. Labai tikėtina valdančiosios koalicijos sudėties kaita

Vygantas Malinauskas. Žmogaus teisių komitetas siūlo ideologizuoti smurto problemą

Privalomi skiepai gali sukelti sveikatos sistemos griūtį

Kęstutis Girnius. Konfliktas su Kinija – strateginė, ne taktinė ar komunikacijos klaida

Vokietijoje mokesčių mokėtojų pinigais remiami filmai atitinkantys „įvairovės sąrašą“

Vytautas Sinica. Valstybinės kalbos atnašavimas

Ar iš tikrųjų Seimo nariai patvirtino buvusių Lietuvos okupacinių režimų teisėtumą?

ES „žalioji darbotvarkė“ nebus taikoma privatiems lėktuvams ir jachtoms

Visuomenininkai lietuvių kalbos naikintojus įamžins knygoje „Valstybinės lietuvių kalbos išdavikai“

Draudikas atsisako padengti mirtį dėl vakcinos, nes mirusysis neva dalyvavo eksperimente pats prisiimdamas riziką

Vytautas Sinica. Vyriausybės veiklos apžvalga

Jonas Vaiškūnas. Kalba ne apie kalbą – o apie tai, kur eis demarkacinė linija

Eugenijus Jovaiša. Kalbos išniekinimo projekto autoriai įteisins okupacinių režimų primestą rašybą

Pareigose pažemintas arkivyskupas, susijęs su dokumentu, draudžiančiu laiminti tos pačios lyties poras

Sigitas Besagirskas. Kiek mums kainuos kova su Kinija?

Loreta Strom. Norvegijos visuomenės sveikatos institutas (FHI) nerekomenduoja naudoti koronos sertifikato kaip prevencinės priemonės

Peter Kwasniewski. Kodėl gitarų muzika neturėtų skambėti katalikiškose Mišiose

Etikos dalyko mokymas Vokietijoje sumažino religingumą

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jėzus Kanos vestuvėse – II eilinis sekmadienis

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.