Žiniasklaida, Iš propagandos frontų

Vytautas Sinica. „Denacifikuotoja“ Makaraitytė

Tiesos.lt redakcija   2022 m. birželio 9 d. 20:40

14     

    

Vytautas Sinica. „Denacifikuotoja“ Makaraitytė

Sunku patikėti, bet tiesa. Indrė Makaraitytė skelbia, kad kova su nelietuviškomis raidėmis pasuose, su nelegaliems migrantams atvira siena, už Noreikos ir Škirpos atminimo įamžinimą yra penktoji kolona, veikianti išvien su prokremliniais veikėjais.

Jai nekelia disonanso tai, kad vatnikai Noreikos lentą sudaužė (Šimašius po to ją vėl nuėmė naktį), o nacionalistai tą atminimo lentą pakabino atgal. Jai tiesiog „įdomu stebėti“, kad štai į bendrus protestus vaikšto ir lentą nudaužant dalyvavęs Juraitis, ir tai smerkusi Astrauskaitė, kad abiejų priešiškų stovyklų žmonės kartu eina į šeimų maršo akcijas.

Padėsiu, nes mįslė paprasta: visi šie žmonės, kaip Astrauskaitė ar šeimų maršo aktyvas vadovaujasi principu, kad „už teisingą reikalą nors ir su velniu“ ir juos per ilgą laiką galima pastebėti turbūt su bet kuo. Vadovautis tuo, kad jeigu su kažkuo matei Astrauskaitę, tai vadinasi „Noreikos gynėjai išvien su vatnikais“, yra banaliai neadekvatu.

Gal ir man kas padės. Kaip Makaraitytei nekelia disonanso tas faktas, kad jos viešos pozicijos minimais klausimais nuolatos sistemingai sutampa su Putino ir Rusijos oficialiąja pozicija?

1) asmenvardžių pasuose nevalstybine kalba klausimu – ir Rusija, ir Makaraitytė labai palaikė, sakė, kad taip ir reikia, ginkime mažumų teises;

2) Noreikos įamžinimo klausimu – ir Rusija, ir Makaraitytė labai palaikė, kad viešą atminimą reikia naikinti, nes tai Holokausto dalyvis, nacių kolaborantas, pasirinkite klišę;

3) Škirpos įamžinimo klausimu – ir Rusija, ir Makaraitytė labai palaikė, kad viešą atminimą reikia naikinti, nes tai Holokausto propaguotojas (lyg neišdrįsta sakyti, kad dalyvis), nacių kolaborantas;

4) Lukašenkos masiškai siunčiamų nelegalų apgręžimo klausimu – ir Rusija, ir Makaraitytė smerkė, kad Lietuva vykdo žmogaus teisių pažeidimus, turėtų gerbti nelegalų teises, netraktuoti jų kaip nusikaltėlių.

Makaraitytė laidoje nemini, bet pridėkime – ir Rusija, ir Makaraitytė nacionalistus vadina naciais, nacionalizmą vadina nacizmu, Lietuvą už tuos pačius dalykus (pagarbą Birželio sukilimui, jo dalyvių įamžinimą, nelegalų apgręžimą ir t.t.) smerkia kaip kone nacistiškai besielgiančią valstybę. Ir nieko, jokio tyrimo nereikia, Kremliui čia nedirbama ir Kremliaus propaganda per LRT tuo būdu nėra skleidžiama.

Yra skleidžiama, nepalyginamai efektyviau negu tą daro atviri vatnikai. Makaraitytės pozicijos istorinės atminties, rezistencijos dalyvių, kalbinio nacionalizmo, sienų apsaugos ir apskritai tautinės, o ne multikultūrinės valstybės klausimais yra gryniausia minkštosios „denacifikacijos“ vykdytoja. Kaip Rusijos oficiozai skelbė, kad Ukrainoje būtina naikinti kalbinį nacionalizmą ir „banderišką“ istorinę atmintį, taip Makaraitytė kviečia kovoti su kalbiniu nacionalizmu ir „noreikiška“ istorine atmintim.

Ir nieko, niekam neįdomu. Toliau už biudžeto milijonus su dešimčia etatų komandoje nagrinėja marginalines facebooko grupeles, o po to rašo straipsnius į LRT apie „žydšaudį Noreiką“ ir „naciuką Kasčiūną“.

Kiekvienas įsivertins, bet man atrodo, kad Rusijai ypatingos vertės veiksmas propagandiniame kare yra sistemingai plakti į vieną gretą prokremlinius vatnikus ir antikremlinius patriotus. Daužančius Noreikos lentą ir ją kabinančius. Važinėjančius vežti taikos pas Lukašenką ir paties Lukašenkos vadinamus naciais. Absoliutus košės maišymas žmonių galvose.

Atskirai padėka visiems tiems žmogeliukams, kuriems buvo, yra ir toliau bus nusispjauti į bendražygių reputaciją ir labai gerai „dėl gero tikslo“ eiti obuoliauti absoliučiai su bet kuo, net su atvirais vatnikais. Jūs, gerieji žmonės, atidavėte Makaraitytei ir panašioms propagandistėms į rankas visas kortas apsimesti, kad nemato skirtumų, ir pūsti šią miglą visuomenei į akis.

Laidos nuoroda: https://www.ziniuradijas.lt/laidos/greiti-pietus/ka-darom-su-penktaja-kolona

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Britka        2022-06-12 18:15

Komplikuota Noreikos biografija,norint gauti darbą reikėjo apsilankyti NKVD, tokie patys reikalavimai buvo net ir kiemsargiams, t.y. reikėjo pasirašyti sutartį net su velniu.Bibliotekoje visi buvo sekami, buvo fiksuojama kas su kuo kalbėjo buvo įrašoma į spec.žurnaļus ir dienos gale buvo pateikiama į NKVD. Neliksma.Matyt aplinkybės susiklostė taip, kad reikėjo ir su velniu padraugauti, nesureikšminu Noreikos, fanatai ne viską žino,
norėjo išlaviruot,  bet NKVD viską iki smulkmenų sekė.

 

stasys        2022-06-11 21:56

ir kodėl tie demaskuotojai nesižegnoja ?.Va persižegnotu ir viskas butu aišku , o gal net imčiau svarstyti ..

dAMASKO MELUI       2022-06-11 11:38

ajaaazau..

Demaskuos melą       2022-06-11 11:33

Nu ką, nors teisingoje šalies žiniasklaidoje rašoma, kad rusai nepasistūmėjo Severodonecke, tačiau iš tikrųjų atrodo kartojasi dar vienas panašus į “Azovstalio” atvejis, kur ukrų fašistai, naciai ir benderovcai pagal Zelenskį vėl bandys saugiai “evakuotis” į DLR ar LLR ir Rusijos kalėjimus. Pagoglinkit straipsnį - “ На заводе “Азот” в Северодонецке заблокированы 300-400 украинских военных”. https://ria.ru/20220611/donbass-1794719116.html?rcmd_alg=slotter

Joo       2022-06-11 7:27

Makaraityte nuo senu laiku nekenčia tiek Lietuvos partizanu, tiek tremtinių, tiek visu, kurie sovietinei okupacijai priešinosi. Užtat labai myli ANTIFA, anarchistus ir NK95 tipo komunistus. Na ir jos meilužis neapykanta Lietuvai pakursto.

stasys        2022-06-10 16:33

.. o ka čia galima pridurti ? tai kad ‘makaronytė’ tik papudrintas demokratija ‘xuilo skabejevos’ atspindys veidrodyje ? be abejo su lietuviškomis variacijomis . Na pas mus net ‘submarinka’ pakelta naktį iš miego jums išpoškins kaip daugybos lentele jos turimas teises ir tai ko jai neprivaloma daryti teisėsaugai reikalaujant . Argi čia paslaptis kad geriausiai įstatymus išmano submarinkos, kišenvagės ir šeip ilgo plauko sukčiai balansuojantis ties teisėsaugos praraja . Obuoliauti eiti su velniu naktį dar nereiškia bendradarbiauti , juk svetimame sode visi tokie rizikuoja susitikti gūdžia naktį .  Nemažai kur nepritarčiau ‘lietuviškai skabejevai’ kai keliami klausimai liečia penktą koloną ir jos sudėti , bet juk tiesa ir ta kad šeimos maršo organizatoriai ilgai neieškojo tu įtartinu asmenų biografijose spintu su skeletais . Tiko visi kurie palaikė ta idėja ir puoselėjo vilti suburti protesto banga , o ten bus kaip bus . Teisinga pastaba apie Klaipėdą ..iš jos yra kilęs ne vienas matavęsis tautos gelbėtojo vainikus ir tik padarytos jų klaidos leido visuomenei greitai juos eliminuoti iš politikos . Na galiu priminti dar visai nesenus V.Radžvilo ginčus su asmenių kurį toks ‘algirdas’ čia trolino kaip medu ant gomurio . Vidinės propagandinės kovos visuomenėje neišvengiamos ir reikalingos Lietuvai , taip mes gauname galimybę visokias ‘submarinkas’ nuleisti į klozetą ..tuo pačiu nebesiginčijant kur prasideda nacizmas ir baigiasi o kur nacionalizmas perauga į patriotizmą būdinga visiems neabejingiems ‘makaronytės’ bandymui save nubalinti ir išplauti ju smegenis . Tiesa sakant sunkus vaidmuo tenka žurnalistui kuris pasišvenčia tokiai aukai . Primesti kvailį visi galį o va ji taip gerai vaidinti ilgus metus jau reikia talento ir meno .

Kis       2022-06-10 14:07

Makaraityte -vista ir be smegenu,tad ar verta kreipti demesi i tai ka ji pasneka?

Nuo hemorojaus kencianciam asmeniui       2022-06-10 10:30

makaronaitytei iki Nevzorovo lygio kaip kiaulei iki altoriaus.Si pagiezinga dura neverta net minejimo.Ablauke ir tiek.

Laivu save ivardyjantis asmuo       2022-06-10 10:20

budamas uzkietejusiu kacapiskos ideologijos apologetu,bando aplinkinius tept tuo,kuo pats dvokia..

yel“l“ow submarine       2022-06-10 9:34

“„Denacifikuotoja“ Makaraitytė“ - toks įspūdis, kad pačiam sinicui neprošal būtų denacifikacijos “kursai“ smile)) - bo kliedi , kaip hitlerjugendo aktyvistas smile)) - tegul atsako pats sau, plūgelis, į klausimą : ar nacizmas buvo besąlygiškai uždraustas ir izoliuotas, kaip ideologija, niurnberge, ar ne ??? - jei jo atsakymas “taip“ (teisingas atsakymas), tai sinicas tokias kliedesiais iš savęs daro klouną ir neadekvatą smile)) - o jei jo atsakymas “ne“, tai sinicas automatiškai tampa naciku, nes tai reiškia ne ką kitą , kaip nacistinį revizionizmą ar net revanšizmą  smile - nes net retas beprotis galėtų neigti niurnbergą ir jo nutarimus/nuosprendžius . p.s - ir dar kartą primenu : makaraitytės nekenčiu ne mažiau nei delfidinės monitutės, tačiau debiliški sinico kliedesiai tiesiog nepalieka jokių galimybių nepradėti nekęsti dolbosinico labau už tą makaraitutę smile)) - galima tik įtarti, kaip “atsiskleistų“ sinico gordniška ar nevzoroviška esmė, jei jis turėtų makaraitutės galimybes krušti smegenis veršiams šizolitchūanikams smile))

yel“l“ow submarine       2022-06-10 9:11

nors makaraitytės nekenčiu ne mažiau nei delfidinės monitutės, tačiau debiliški sinicos argumentai tiesiog juokingi smile) - kažkokios mažvaikio sapalionės smile)) - “jos viešos pozicijos minimais klausimais nuolatos sistemingai sutampa su Putino ir Rusijos oficialiąja pozicija“ smile)) - kas čia per debilo pievos ? - ar čia durnoje sinicos galvoje tarp “putino“ ir likusio pasaulio pastatyta tokia supergeležinė uždanga, ir putinas padarytas tokiu demonu, kad jo/rusijos pozicija niekaip negali sutapti ar būti panaši į kitų , žmogiškas vertybes išpažįstančių žmonių vertybėmis ??? - kas čia per monochrominė darželinuko logika ? - koks to mulkio išsilavinimas ??? - ir kada pagaliau išmoks skirti nacizmą nuo nacionalizmo , ir įsikals į įštinusią, bet durną makaulę, jog ne visi nacionalistai nacistai, bet visi nacistai nacionalistai ?——pabėgėlių klausimu vėl kliedesys primityviausias : ar nuo to, kad tie pabėgėliai neva “siunčiami lukašenkos“, kas yra visiškas briedas, tie pabėgėliai nustoja būti žmonėmis ????? - debilas, bl. smile

Hemarojus       2022-06-10 7:10

Makaraitytė iš tos pačios veislės kaip Gordonas, Nevzorovas…

Makaraitytės tėvas       2022-06-10 0:01

Makarovas. Ji ilgą laiką buvo Makarovaitė (mokykloje), tai gal todėl jos linija sutampa su tėvo istorinės tėvynės linja?

As apie ta       2022-06-9 22:10

issigimele negaliu net galvot,pyktis musa galvon.Galec ja sudraskyt.Nors ir priesas,ragelskis graziai ja pasiunte..,malonu buvo klausyt.Ot klaikus padaras..Budrienes,miliutes,jakilaiciai,visi propagandonai tolygu skabejevoms,solovjovams,kiseliovams.Pragaro brudai,verti pakarti,fui,slykstynes.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.