Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Liustracija ir desovietizacija, Žmogaus teisės

Vytautas Sinica. Apie vakar

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 11 d. 13:00

88     

    

Vytautas Sinica. Apie vakar

Mitingas buvo paskelbtas dėl protingo tikslo – prieštarauti vyriausybės nutarimo projektui, kuriuo siūloma įtvirtinti drastišką nepasiskiepijusių atskirtį ir faktiškai atvirai pripažįstama, kad jis skirtas ne spręsti kokias problemas, o tiesiog per baimę ir nepatogumus priversti žmones skiepytis. Visiškai pritariu, kad tokiam nutarimui reikia prieštarauti. Visiškai suprantu į mitingą susirinkusius žmones, kurių absoliuti dauguma visiškai normalūs, ir patyčios iš jų nepagrįstos.

Tačiau mitingą paskelbė skandalais garsėjanti Astra Astrauskaitė, pridėjo reikalavimų paleisti Seimą, pristatė kartuvių ir holokausto parodijų, leido scenoje, greta padorių profesorių (pagarba ir užuojauta joms), kalbėti visai eilei odiozinių ar net atvirai antivalstybinių veikėjų (Paleckis, Lėkštutis, E. Vaitkus, Celofanas, Uspaskichas…, galima tęsti), o galiausiai nusišalino paskelbusi mitingo pabaigą ir palikusi per dieną įaudrintus žmones.

Kiekvienas tada elgėsi pagal kultūrą – adekvatūs žmonės (dauguma) išsiskirstė, neadekvatūs ėmėsi Seimo.

Nemačiau jokių A. Astrauskaitės ar kitų organizatorių bandymų tą agresiją sustabdyti, priešingai, prieš vidurnaktį ji facebooke skelbė, kad liberalfašizmas bus nuverstas, taip pat be jokių komentarų dalinosi straipsniu apie apsuptą Seimą. Kaip suprantu, agresorių niekaip neramino ir mitinge kalbėję, ir šiaip buvę Seimo nariai, o kai kurios jų padėjėjos net sulaikytos už dalyvavimą riaušėse.

Tai yra ne tik neatsakingas, tai yra nesveikas elgesys. Šešėlis dėl šių įvykių dabar bus metamas – Tapinas tą jau vakar darė – visiems taikiems ir adekvatiems mitingo dalyviams, nors jie, savaime suprantame, negali būti už tai atsakingi.

Nuoširdžiai užjaučiu visus vakar nukentėjusius pareigūnus. Dėl visai kitko, bet taip pat užjaučiu ir idealistus, kurie į šį mitingą sudėjo viltis, pastangas ir širdį. Gali būti, kad jūs taip nesijaučiate, kad jūsų įspūdis po vakar geras, bet po vakaro įvykių šalies akyse (taigi medijose) tai tikrai gerai neatrodys ir norėto tikslo nepasieks.

Nors nuosekliai provokavo pyktį visuomenėje ir net, drįsčiau spėti, darė tai tyčia, būtent valdžia labiausiai laimėjo iš vakar dienos įvykių. Paradoksaliai Darbo partijos apmokėtas mitingas naudingiausias konservatoriams. Manau, taip buvo be galo pakenkta pačiam pirminiam mitingo tikslui – kovoti su privalomu skiepijimu ir juo paremtu visuomenės supriešinimu. Dabar visi kalba apie riaušes, net ne apie mitingą ir jau tikrai ne apie vyriausybės nutarimą, kurio dalis nuostatų vakar buvo VRM atšauktos, bet tai niekam neberūpėjo.

Dabar valdžiai rankos atrištos daug labiau nei buvo prieš mitingą. Kokį naratyvą ji norės kurti ir kaip įžūliai naudotis vakar dienos įvykiais – pamatysime, bet galimybės plačios. Tobulas pavyzdys, kas nutinka su teisinga idėja blogose rankose.

Bet viena aišku, protestai tikrai nesibaigs, įtampa visuomenėje tik augs, jeigu nesikeis valdžios elgesys. Jau kurį laiką daug kalbama apie tai, kokia supriešinta yra Lietuvos visuomenė, apie atėjusius kultūrinius karus, šeimos sampratas ir panašiai. Žiniasklaida nuolatos pila vandenį ant šio malūno patyčiomis iš tariamai pažangai nepritariančių žmonių, o dabar dar – lyg pasityčiojimui – pridėtas vyriausybės projektas faktiškai uždaryti namuose nepasiskiepijusius. Ne todėl, kad to reikalautų epidemiologinė situacija, ne. Tiesiog todėl, kad jeigu neapsikęs tokių sąlygų, tai net ir bijodami ar abejodami, nueis ir pasiskiepys. Ko pasiekiama tokiais veiksmais? Užspeistas į kampą ir viltį praradęs žmogus pasiryžęs bet kam.

Ar valdžia pasimokys iš to, kokią įtampą sukūrė jos visuomenės kiršinimas? Nemanau. Vakar Tomas Vytautas Raskevičius rašė: „Tai, kas šį vakarą įvyko prie Seimo, yra visus šiuos metus neapykantą kursčiusių šiknių atsakomybė. Valstybė negali tapti agresyvios saujelės įkaite.“ Suprantama, rašė apie mitingo organizatorius.

Tačiau daugybė žmonių pastebėjo, kad jo tezė tobulai tinka ir valdančiųjų rateliui, kad jie ir yra ta agresyvi kurstanti saujelė. Vargu ar šią išvadą jie sau pritaikys. Bet jeigu ne, rugsėjo įvykiai bus arba slopinami kaip kaimyninėse šalyse, arba bus dar baisesni.

Blogiausia, ką dabar galėtų padaryti valdžia, tai kaip kokią liguistą bausmę ar kerštą vėl grįžti prie projekto, nuo kurio vakar jau atsitraukė. Ne skiepai ir ne dar kas nors, o visuomenės santarvė, pasitikėjimo svetimu žmogumi ir valdžia, susikalbėjimo, vadinamojo socialinio kapitalo auginimas šiandien turėtų būti valdžios politikos pirmasis prioritetas ir į šį tikslą kreipiami, juo matuojami visi priimami sprendimai.

Apie tai, beje, vakar trumpai kalbėjome „DELFI dienoje“ – tuo metu mitingas dar buvo taikus, bet žurnalistė jau klausė, ar sulauksime smurto (ČIA, nuo 1:31:30).

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2021-08-13 8:06

As uz tradicine seima!!!‘ui:
Belieka tiketis , kad tie kurie leido ant juoko lietuviams pazaisti “savo valstybe” apsiskaiciuos ir lietuvis ismintimi aplenks neolito kroamjonieti anksciau negu ileide lietuvius i smelio deze pazaisti nutars ,kad apsifanaravo vaikuciai ir gana.

Aš už tradicinę šeimą !!!       2021-08-13 1:26

>8:46     2021-08-12 9:28
Kaip tai įmanoma? Maršas nuo pat pradžių sąmoningai užėmė radikaliai liumpenišką (“tinka ir tiuremščikai”) anti-elitinę bei anti-intelektualią poziciją. Taip jie atsisakė tiek nacionalistinės, tiek krikščioniškosios platformų, vienintelių leidžiančių priešintis globalizmui. Kai išryškėjo antivakarietiškos (“tai Vakarai mus lgbtizuoja”) ir net antivalstybinės (“geriau būti okupuotam nei vakcinuotam”) taktikos, situacija tapo visiškai aiški. Paskutiniai Rusteikos ir Nidos tekstai rodo, kad jie ir toliau laikysis ankstesnės strategijos.
——————-
Labai prašau, atleiskite, bet mano ego ir nuosavos puikybės akimirka netelpa savyje… Visgi buvau įžvalgus ir teisus dėl tų ‘marširuotojų’...
Kai praeitų metų pavasarį ir vėliau piktinausi ‘maršininkais’ iš esmės dėl to, ką 9:28 sudėjo savo komentare, buvau apmėtytas virtualiais „puvėkais“. Autorius 9:28 sulaukė +5 ir -12. Praregėjimas nors ir menkas, bet reikšmingas.
O dabar, liūdnoji dalis.
Lietuviai labai sunkiai tapatinasi su Tiesos ieškotojais, mylėtojais… Bandantis tautą (visuomenę) ta kryptimi paprotinti, yra ignoruojamas, niekinamas, atmetamas…
Iš Tiesos, kaip Auščiausios vertybės (Kristus: „Aš esu Kelias, Tiesa ir Gyvenimas“), kyla visos kitos vertybės ir Herarkinė Vertybių sistema (laipsniškumas), kurią ignoruojant rezultatas apgailėtinas…
Ir dar.
Ne dėl įsivaizduojamų savų didvyrių turite (hmm) savo valstybę, bet todėl kad tai yra naudinga, paranku kitiems. 30 metų tauta ir valstybė žlugdomos, ir ką? Ogi nieko! Signatarai, tremtiniai, partizanai ir jų atžalos džiaugiasi miražine Lietuvos laisve… Atėjus valandai „x“, šokinės iš nuostabos - ‘kaip čia taip…’
Ir tik todėl, kad tenkinatės labai paviršutinišku tiesos suvokimu, kad savo ambicingas nuostatas klaidingai laikote tiesa (Aukščiausia Tiesa).
Artėja nauji mokslo metai. Tiesos ir vertybių klausimu, tautiečiams (ir bendrapiliečiams) būtų labai vertinga atverti mokyklos duris į nuoširdų ir labai skausmingą Tiesos pažinimą.
Su atnaujintu Tiesos pažinimu.

stasys       2021-08-12 19:59

broniui ..aš matyt per žioplas perprasti elfės pavardintas priežastis , bet ir toliau nenustoju žavėtis tuo moterišku ‘telegrafu’ naujienoms .

bronius = stasiui       2021-08-12 14:22

Štai kiek papildomų argumentų teiginiui, kad tos taip vadinamos riaušės yra valdžios provokacija, elfe priguldė. Siūlyčiau įsivertinti be išankstinių nuostatų.

elfe >> ne kokios tokeles       2021-08-12 10:43

vat vat,
idomu kas savivaldybeje buvo toks malonus isdaves leidima protestuot 20 dienu, bei paskutine minute leido mitinga pratest iki 5 valandos?..
medaus menesiu besidziaugianciam laimingam Simasiui gal ne tas galvoj.
nugidau per LRT radija teisininko Juliaus Sabatausko pykti, kaip reikia tokius mitinguotojus bausti…
galjo manymu ” teisingi” protesto mitingai yra tik tokie, kokius organizuoja jo dukra Birute Sabatauskaite?.. po BLM zygio pakelta i Lygiu galimybiu kontrolere. Ne visiem tos lygios galimybes?.. yra lygesniu?..
ka manot?

elfe >>stasys        2021-08-12 10:27

gal Jus ir teisus. Taip, Anusauskas jau sklelbia, kara alternatyvios ziniasklaidos you tubej “propagandai”...
o gal tai isankstinis paties Pozelos isankstinis “pasiruosimas” atsiust tuos jam gerai pazistamus teistuosius akmenu pasvaidymui?.. yra juk filmuoti epizodai,kaip policininkas sulaiko moteris kad neitu “ten”, nes greit pasipils akmenys… 

nesutampa ir gydytoju liudijimai su oficialiom versijom, nukentejusiu zmoniu kur kas daugiau, nei policininku. Taip kalbeta siandien per LRT radija.
be to, pastebeta, kad suimamos butent tos moterys, kurios bande sulaikyt metancius akmenis chuliganus, bet ne juos.
ar ne Pozela pasitvarke ir su Garliavos taikiais protestantais ir gavo po to paaukstinima?.. ten juk irgi buvo infiltruoti keturi “tituskos” provokaroriai, kuriuos atsiklaupusius ir besizegnojancius nuolat rodydavo masmedia…
beje, baltarusu telekanalas ONT parode, kad pas juos tas grazias taikias demonstracijas panasiai isprovokavo omono samdiniai ir smaiksciai pajuokavo, kad jie turi viena diktatoriu, o musu demokratija net du.

>8:46       2021-08-12 9:28

Kaip tai įmanoma? Maršas nuo pat pradžių sąmoningai užėmė radikaliai liumpenišką (“tinka ir tiuremščikai”) anti-elitinę bei anti-intelektualią poziciją. Taip jie atsisakė tiek nacionalistinės, tiek krikščioniškosios platformų, vienintelių leidžiančių priešintis globalizmui. Kai išryškėjo antivakarietiškos (“tai Vakarai mus lgbtizuoja”) ir net antivalstybinės (“geriau būti okupuotam nei vakcinuotam”) taktikos, situacija tapo visiškai aiški. Paskutiniai Rusteikos ir Nidos tekstai rodo, kad jie ir toliau laikysis ankstesnės strategijos.

stasys       2021-08-12 9:23

elfe>> Stasys  2021-08-12 8:43.. smulkmenos čia nėra svarbios . Tiek kiek išnaudojote pilietinės emocijos kiekiu mėtydami akmenys į policininkus , jos butu užtekę dar vienam gražiam renginiui vasarai baigiantjs .. kurio reikšmė visuomenėje butu tikrai kitokia ..Geriau maži žingsniai gražus ir teisingi nei vienas didelis su neaiškiomis pasekmėmis .

NS neturi       2021-08-12 8:46

gausaus elektorato,nors visada gina šeimas.Šeimų Sąjūdžiui reikia intelektualių vadų.Gal laikas derėti dėl sąjungos?NS turėtų išreikštą krikščionišką dėmenį,kurį reiktų įvardyti pavadinime.O Šeimų sąjūdis taptų partija,nes vien gatvėse politika nedaroma?

elfe>> Stasys        2021-08-12 8:43

o jus matete ta video, kur dar neprasidejus riausems policininkas sustabdo moteris, ispedamas neiti “ten”, nes ten greit kris akmenys?.. is anksto zinojo?.. siuo video dalinosi zmones feisbuko zinutese..

na o musu svedas Jonas Ohman, ikeles keliu susikibusiu rankom vyru nuotrauka, sako, mates juos su ginklais Donbase..

stasys       2021-08-12 8:39

Graudu skaityti Raimundai tamstos komentara .Riaušės buvo iš karto nupirktos tu kurie ta renginį finansavo , nežinojimas negali tapti pasiteisinimu įvykus riaušėms .. taip kaip yra pagrindo teigti jog tikroji priežastis mitingo buvo visai kita , pagal posaki ’ kas moka tas ir užsako muzika ’ .Bandysite čia visus dar įtykinti kažkokia pilietine segregacija valdžios ? Labai tikėtina jog po tokio renginio pakartoti ji rugsėjo 10 bus kur kas sunkiau ir valdžiai bus pagrindo taip elgtis .. pastaroji laikosi įstatymu o kai kas ne .Negalite nuolatos tepti kai kuo valdžia turėdamas tokias nuostatas , valdančioje partijoje irgi yra kitaip galvojančiu ir jus iš dalies palaikančiu bet etiketės ir jiems klijuojamos vienodai , nenorite tapatintis tenka vertinti rizikas kurias V.Sinica čia teisingai išdėstė ..

Tata       2021-08-12 8:35

Geriau sinica rankoj, negu diatlas subinėj…

GEDAS       2021-08-12 8:34

Vytautai as visa laika galvojau kodel i ns susivienijimo mitingus neateina Lietuvos zmones nors jame yra labai daug garbingu nariu kitaip sakant tautos smegenys.  Dabar supratau,kad jie visi verda savo sultyse ir niekaip nesupranta Lietuvos zmoniu.Zmones i mitinga susirinko islieti savo skausmo, kas darosi su Lietuva ir jiems skauda sirdi ir jus to tikriausiai nesuprantant,ir visai nesvarbu kas kalbejo ir ka kalbejo kiek atsimenu 10rugpjucio LT dar save laike demokratiska salim dabar jau nezinau.Ir dar Vytautai esi nekvailas ir zinai, kad valdzia imsis vysokiausiu priemoniu islaikyti savo valdzia.

elfe>> daug miglos       2021-08-12 8:31

kuo tas scenarijus neitiko?..
na, jau paklausiau Baltarusijos TV komentaro su nufilmuotom “graziausiom” scenom ir Grazulio spontaniskai isrektu atsakymu i klausima: taip taip, pirstai badom i Baltarusija’, o vat kas pas mus, patys matot”.
na, dideles propagandos tame reportaze nemacau. Tik priekaista, kad nematydama ar nenoredama matyt hibridinio karo Baltarusijoj, Lietuvos vyriausybe neva pati prisitrauke hibridini kara..

Raimundas       2021-08-12 8:14

Prisivijęs dar pridėsiu. Mitingas vyko ne dėl kaukių ar skiepų, bet dėl antikonstitucinių valdžioje esančių gaujų veiksmų. Pasibaigus mitingui vyko iš anksto suplanuotos riaušės, į jas buvo įvelti ir žmonės, kurie liko tikėdamiesi valdžios tiesioginės komunikacijos, nse mitinge negavo atsakymų į keltus klausimus. Kas surengė riaušes sužinosite patys sau atsakę į klausimą “kam tai naudinga?”.
Skirstyti ir marginalizuoti mitingo dalyvius derėtų atsargiau ir gerbti visas pažiūras, net jei jos yra kitokios. Būk vyras, eik ir diskutuok. Autoriaus propaguojamas politinis elitarizmas panašesnis į politinį infantilizmą. Tokie procesai nedaromi su baltomis pirštinėmis, o jei NS nori tai daryti baltomis pirštinėmis, tai galėtų pasikviesti idėjos autorių Langaitį.

elfe        2021-08-12 8:12

visiskai pritariu Raimondui. Sinica tik atsargus teoretikas. ingas

sis protesto mitingas buvo pries SEGREGACIJA! zinok Vytautai.
o tai reiskia PRIES ZMONIU RUSIAVIMA.
todel ir buvo kvieciami visi, pasisakyt buvoleidziama VISIEMS!
retas reiskinys musuose ar ne?..
todel ir geltona sesiakampe zvaigzde, simbolizuojancia segregacija, zmones prisikabino su uzrasu “AS NEPASKIEPYTAS”!
o simboline kartuviu kilpa ar ne simbolizavo ta “laisve”, kuria nesa mums Laisves partija - “neria kilpa tau ant kaklo, sako - Lietuva Laisva! ir uzkure tikra pekla tas Berlynas su Maskva!” = tai dainos, kuria dainavo lietuviai po 1940 metu atnestos saules is rytu..,
istorija kartojasi…
tiesdamas   “molotovo-rybentropo” vamzdi Putinas Davoso forume pats sulygino dabartine situacija su prieskarine…
musu valdzios zioplumas yra jos priesas.. ir ziniasklaidos okupacija…
lenkai bando nusikratyt sios okupacijos ir stai sukilo “uztarejas” liberalas Tuska, kuris maloniai leido netyrineti Kacinskio lektuvo numusimo ir uz tai buvo paaukstintas iki ES prezidento pareigu.

Astra Astrauskaite kol kas vienintelis drasus zmogus. Taip, ji gali daryt klaidu, gali ja kas nors pasinaudot saviems tikslams, kaip jau pasinaudota buvo karingaja teisininke, bet reikejo, kad kazkas pabudintu valdziuke is to arogancijos letargo… vykdant tik “nurodymus”.
grasina jai siandien priteist sumoket nuostolius padarytus kitu, po to kai ji ispejus visus skirstytis po 5 val, nuvyko i Prezidentura su notomis.
kazin ar tai nesukels tik dar didesnio pasipiktinimo..

Daug miglos       2021-08-12 7:54

O mano nuomone, norint eiti toliau, viešinti būtina ne tik tuos “hapyendo”  provokatorius, bet ir neįvardintus šio renginio organizavimo influencerius, nes tiesiog neįtikėtina, kad vadovybė, o gal tik Zakarauskas dėl tokio idiotiškai pasirinkto mitingo senarijaus ir pagarbos labai įtartinai šviesuomenei būtų šitiek neadekvatus. Tuomet nereiktų stebėtis nei Sinicos, nei Radžvilo pasirinkimu.

stasys       2021-08-12 6:11

Nors Vytautą ir ‘išprausė’ vietinės Tiesos ‘tituškos’ jo str. kur kas daugiau protingu minčiu ir vertinimu nei juo nusivilusių . Palaikyti partijos balsu neaiškios kilmės mitingą, Nidos Vasiliauskaitės pavadintu skolintu ‘maidanu’ , reiškia pritarti įdėjos potekste galimam smurto protrukiui juo metu. Partija planuojanti savo ateitį negali nusileisti iki alaus baro lankytoju ‘diskusiju’ o paskui kaip Rasa Čepaitienė interpretuoti tuos ivykius tos pačios piliečiu segregacijos budu, mol ji tai čia nieko dėta su riaušėmis .Iš publikuotų video aiškiai matomi tie asmenys kuriems svarbiau buvo svaidyti akmenys sutemus. Vat jei Algimantas Rusteika imtusi iniciatyvos paviešinti tuos riaušininkus tada gal kitaip atrodytu jo tas ‘sriubijimas’suėmus ir uždarius jam rūpimą aktivyste- moterį . Kaip maži vaikai tie naujai kepami politikai ,pirmiau prisidirbą, o paskui virkauja kad juos skriaudžia policija . Be abejo visada atsiras tokiu kuriems ir čia komentaruose ‘sapnuosis maidanas’. Jei jau esi konfliktiška asmenybė akmuo į ranka pats slystels ..ir nieko tu čia jau nepadarysi. Klausimas kaip atskirti tokius elementus iš bendro opozicinio bloko .. pagal mane tik viešinant juos.

Dzeikas       2021-08-12 5:52

Na tai ponai, leiskite baksteleti i sia sh kruvele:
——————————————-
“Nida Vasiliauskaitė. Tegu ateina, kas tik nori, svarbu, kad ateitume mes ir nepaliktume savo laisvės jiems – reikalavimai Rugpjūčio 10 dienai”
Ka norejote - ta ir gavote. Susirinko BRUDAS - sukele riauses. Dabar Sinica gaidziuku uzgiedojo - “nepritariu”.
———————————————
Rinkites , ponai, su kuo obuoliauti einate. Paziurekime realybei i akis: Opozicijoje adekvaciu nera ir telkti pagalbon moralini bruda ir neaisku ka, ar politinius marginalus ar Kremliaus bernus -i gera neiseis.
Gaunasi ant Lietuvos “sh-u kunkuliavimas”. Ar verta temperatura kelt?

Nekokioms tokelėms       2021-08-12 4:31

juokingiausia Jūsų komentaro kontekste yra tai, kad būtent Astrauskaitė ir buvo šio protesto mitingo organizatorė ir iniciatorė. Ir ką, NS turėjo uždrausti jai pradėti mitingą? derėtų pasidomėti ką ruošiesi komentuoti prieš pradėdamas…

Nekokios tokelês       2021-08-12 0:40

Protingi protingo žmogaus paaiškinimai. Bet visgi kieno dėka tai Astrauskaitei suteikta garbė pradėti mitingą? O vėliau - ir kitoms gana komplikuotoms “asmenybėms”? Be abejo - vadovybės. Esu tikras - būtent ji, o ne profesūra ir šiaip susirinkusių padorių žmonių dauguma padėjo pakišti judėjimą po velėna.

Vai me       2021-08-12 0:08

Sinica, esi beviltiškas kvailys. Neturėdamas finansinių ir žmogiškųjų išteklių tikiesi nugalėti stalinistiniu judokomisaru isperu sukurta chunta. Nusiimk rožinius akinius vaikeli. Nesupranti su kuo kovoji. Dabar tik bendromis jėgomis, galime laimėti.Matai,jam nepatinka Paleckis, Uspaskichas, lenkai, rusai. Tik veikiant kartu, OVertono langas atsivers ir mes susigrąžinimo mūsų mylima šalį. Liaukis teisintis prieš chunta. Policija panaudojo prieš moteris dujas, pradėjo jas tampyti ir graibyti už papų, todėl gavo nuo vyrų į snukį ir buvo apmetyti akmenimis. Taškas. Beje, pasigedau, tamstos orgazacijos griežto valdžios pasmerkimo ir reikalavimo nedelsiant paleisti laisvėn, kovotojus už demokratinė Lietuva.

T0mas J.       2021-08-11 22:11

Tie, kas sistemine žiniasklaida ir konservatoriais tiki - dar vis tiki - juos tik grabas ištiesins.
O kas netiki - jų nuomonės nepakeis nei riaušės, nei juo labiau valdžios reakcija į jas.

režisūra       2021-08-11 22:02

Aš tikrai nemanau, kad riaušes išprovokavo mokytoja savo neatsakingu elgesiu. Nes juk buvo ir priešistorė. Išvakarėse Vilniuje, stoties rajone sumušti du, mentų teigimu, neblaivūs pupuliukai. Vienas iš jų, kažkoks neva labai žinomas Lietuvoje dainorėlis užgiedojo, esą tai “Šeimos maršo” įtaka. Nors liudininkų teigimu jie patys prikibo prie autobuso laukusios moters, šios vyras puolė ginti žmoną ir vienam iš pupuliukų tai baigėsi nubalnota marmūze.
Paskui jau pačio mitingo metu apie dalyvius kažką vemti ėmė šmeižikas-recidyvistas Užpakalis, kažkoks nelabai girdėtas aktorius ir išvis negirdėta rašytoja.
Viskas buvo daroma pagal iš anksto parengtą planą. Nakties įvykių anonsas nebuvo slepiamas dar dieną mitingo metu.
Nes valdžiai ir nebuvo kitokio būdo, kaip sukompromituoti beįsibėgėjantį “Šeimų maršą”. Tai mentai su savo agentais-provokatoriais viską ir padarė.
Spėjų, kad ir VSD dabar prievartaujamas pateikti kažkokią pažymą, nors, sprendžiant iš reakcijos ir aptakios formuluotės, VSD nieko neturi prieš mitingo organizatorius ir dalyvius. Net Uspaskichas - VSD prižiūrimas dvigubas, ar net trigubas, agentas.

nusivylusi       2021-08-11 21:58

Nesitikėjau, kad Sinica, kurį laikiau kultūringu ir protingu, gali parašyti taip, kaip parašė. Man taip pat daug kas nepatiko, bet nieko nedaryti, tik reikštis internete, taip pat jokia išeitis. Labai blogai, kad opozicinės jėgos nesivienija, kritikuoja vieni kitus. Didžiausia lietuvių bėda yra vienybės nebuvimas. Riaušes sukėlė atsiųsti provokatoriai, valdantieji dabar turi pagrindą jaustis laimėtojais. Bet pažiūrėsim kai dugną dėsim…

Sinicai       2021-08-11 21:45

viskas . ko mums dabar labiausiai reikia- tai vienybe. Tad neskaldykite zmoniu.

T0mas J. -> 19:39       2021-08-11 21:30

“Vadinti generolą Vėtrą ir pokario partizanus fašistais normalu?” -
-

Ne, tikrai nenormalu.
Kuris žmogus ir kada taip elgėsi? Nurodyk konkretų šaltinį kad galėčiau pats patikrinti. Būsiu dėkingas jei tai padarysi.
Ar tai buvo Vaitkus?

Sinicai       2021-08-11 21:29

viskas, ko mums dabar labiausiai reikia- tai vienybe. Tad nors neprisidekite prie kirsintoju, kurie sedi seime.

Jūs šito mitingo organizatoriai       2021-08-11 21:28

tiesiog nesuprantat, gal kai kurie per jauni suprast, kad tų antivalstybininkų kalbėjimas tiesiog morališkai žeidžia ypatingai vyresnius žmones ir visus tuos kurie sugeba atskirti pelus nuo grūdų.

 

Jau nebegerbiamam p. Sinicai        2021-08-11 21:07

turėtų būti gėda už nepagarbą žmonėms, jų pravardžiavimus, ne tik nedalyvavimą mitinge, bet ir sakomą netiesą.

>19:21       2021-08-11 20:36

Nida ir Orlauskas naikina nacionalizmo stovyklą todėl, kad tai vienintelė įmanoma veiksmingo pasipriešinimo globalizmui idėjinė platforma Lietuvoje?

Už vienybę       2021-08-11 20:31

Protesto mitingas buvo suorganizuotas tik vienu klausimu, tiksliau, prieš valdžios ruošiamas drakoniškas priemones prieš nepasiskiepijusius. Todėl, kyla klausimas, kodėl neduoti pasisakyti visiems, kurie palaiko mitingo idėją? Jeigu pradėsime mitingo dalyvius skirstyti ir priešinti pagal įvairius kitus (politinius) įsitikinimus, tai bus tik protestuotojų tarpusavio skaldymasis ir susipriešinimas, ko, manau, labai norėtų valdantieji.

Kažin,       2021-08-11 20:26

kodėl Radžvilas su Sinica dar ne TS partijoje? Nepriima? Mentalitetas, pasirodo, tas pats…

Puikiai       2021-08-11 20:21

suskirstyta auditorija prie Seimo. Vėlyvieji riaušininkai diskreditavo renginį ir tiesiog pakišo taikiai nusiteikusius žmones.

va taip va- tam Apie rytojų...        2021-08-11 20:20

na del Paleckio tai nepritariu. senos isdaviku gimines atstovas jis,nenusipelnes minimaliso pagarbos. daug ir naciu , ir stalinistu nekeicia isitikinimu, kas nebutinai yra teigiama

va taip va       2021-08-11 20:19

per paskutinius pora rinkimu balsavau uz NS. bet ateityje abejoju, ar taip bus. NS, kaip ir p. Sinica, man imponuoja savo gerais pareiskimais ir saziningais politikais. bet tai ir viskas. ir politikoje to aiskiai per maza. bepigu cia kritikuoti celofanus ar polietilenus, bet kodel ne viename is tu renginiu nebuvo NS kalbetoju? gal ne tik apie NS zmones pagaliau isgirstu, kas gal isvirstu i 5 issvajotuosius procentus, bet ir tie renginiai gal butu intelektualesni ir geriau organizuoti. o dabr patys atiduoda iniciatyva visokiems Uspaskichams, o veliau nuo sofos kritikuoja. kaip kad mes su kaimynais per krepsini:):) dievazi, ima tai jau nebe ezrinti, bet kazka daugiau

Apie rytojų...       2021-08-11 20:16

Sinica, bet Paleckis nors ir keistuolis, bet nekeičia savo įsitikinimų ir negula po pirmu pasitaikiusiu. O tavo partija, ir tu Sinica blaškaisi, blaškaisi jau kelis metus, o rezultato kai nėra, taip nėra, o ir charizmos nesusipirksi tuščiais išvedžiojimais

Jo,Nac. Susivienijimas       2021-08-11 20:11

žiūri iš kur vėjas pučia,prie tų ir šliejasi.Kartais atrodo,kad jie konservatoriai,kartais,kad su Šeimų maršu,kartais su socdemais.Tokie vis iš paskos gudručiai?

T0mas J.       2021-08-11 20:00

Šimonytės vyriausybė paskelbė iš anksto savo antikonstitucinius planus - įvesti segregaciją Vyriausybės nutarimu VIII.11 d.: neįleisti SVEIKŲ žmonių į visuomeninį transportą bei prekybos centrus.
Taip vyriausybė pasikėsino į valstybės konstitucinę santvarką.
Konstitucija leidžia priešintis. Cituoju Konstituciją:
“Kiekvienas savo teises gali ginti remdamasis Konstitucija. ... Tauta ir kiekvienas pilietis turi teisę priešintis bet kam, kas prievarta kėsinasi į Lietuvos valstybės nepriklausomybę, teritorijos vientisumą, konstitucinę santvarką.” ___________
Protestai nesiliaus. Mes turim teisę priešintis pasikėsinimui į konstitucinę santvarką.

Kis       2021-08-11 19:59

kokie mes jautrus.

Aukštaitė       2021-08-11 19:57

Puikiai viskas įvardinta. Pagarba autoriui.

Tomai J.        2021-08-11 19:39

Vadinti generolą Vėtrą ir pokario partizanus fašistais normalu? O kviečiant į vakarykštį “Maidano” mitingą sakyti, jog jis svarbesnis nei Sausio 13-ą apginta Nepriklausomybė  - normalu?

>19:21       2021-08-11 19:33

Jų paskirtis - sukurti Laisvės partiją Nr.2?

> 19:09       2021-08-11 19:21

Greičiau aš tapsių Romos vyskupu, nei Nida ar Orlauskas dešiniaisiais. Jie baidosi nacionalizmo kaip velnias kryžiaus.

T0mas J.       2021-08-11 19:11

Būtų malonu, Vytautai Sinica, kad paaiškintum kodėl E.Vaitkų laikai antivalstybininku. Norėčiau pilnai tave suprasti.

>Jeigu       2021-08-11 19:09

Kokia Dešinioji stovykla gali atsirasti per Nidą ir Orlauską manipuliuojamoje visuomenės dalyje? Tai tas pats LRT valdomas variantas.

T0mas J.       2021-08-11 18:41

Vyriausybė ketino VIII.11 posėdyje priimti fašistinius diskriminacinius sprendimus ir tai iš anksto skelbė: sveikų žmonių neįleisti į autobusus, į PC, į WC. Žmones tai įsiutino, o įsiutę žmonės elgiasi skirtingai: vieni verkia kamputyje, kiti taikiai mitinguoja, o dar kiti pasirenka kovą JĖGA ir SMURTU. Tą smurtą iššaukė nusikalstami antikonstituciniai Šimonytės kabineto planai.
Vyriausybę - lauk!
Reikalauju priešlaikinių Seimo rinkimų!
Protestai davė šiokį tokį rezultatą: sveiki žmonės galės važinėti autobusais. Protestai neturi liautis. Kovoti reikia iki galo: kol turėsime Lietuvai tarnaujančią vyriausybę, o ne svetimųjų užsieniečių valdomą.

Kad ir        2021-08-11 18:21

su pelkių Pinčiuku, kad tik ne su TS (tarybiniais stribokais). Dabar reikia visų. Nes Tarybiniai Stribokai turi viską: valdžią, Briuselio užnugarį, pinigus, purviasklaidą, policiją, kariuomenę, garsiai lojančius taksiukus ir boloniukus… O Tauta turi tik pati save. O svarbiausia - tauta yra visi. Patinka kas nors ar nepatinka. Visi. Pirma reikia atsiimti užgrobtą valstybę, o jau paskui aiškintis, kas labiau teisus, kas mažiau. Kas jus, su niekuo nesivienijantį ,,susivienijimą”, prisimins po kokių 5 metų? Ne veltui visose maldaknygėse pirmąja ir didžiausiąja nuodėme laikoma puikybė. Ji ne tik sielą sunaikina, bet ir žemiškąjį gyvenimą sugriauna. Nes puikuolis po savęs nepalieka nieko. Jokio pėdsako. Nebent purviną šliūžę.

Lydekai paliepus, man panorėjus       2021-08-11 18:06

štai rytoj NS sukvies mitingą iš 15 pačių tyriausių ir visų saugumų patikrintų asmenų, ir poryt Lietuvoje sušvis Žemiškojo Rojaus Saulė! Tiems patiems penkiolikai… Sinica Sinica… Bet ačiū, kad nusimetei kaukę.

Dr.L       2021-08-11 18:00

Nieko ta dabartine valdzia nelaimejo - eilini karta susimove. Cia buvo tik perspejimas, ne paskutinis protestas. Jei valdantieji nekoreguos savo elgesio, sekanti karta susirinks zmones daugiau ir piktesniu. O NS, sedintis ant tvoros, liks vel su niekuo. As jau geriau uz valstiecius balsuosiu…

To laiptelis žemyn       2021-08-11 17:59

O tu manai, kad visi tokie durni ir nesupranta kas tokie yra lėkštutis, celofanas, vaitkus ir kt. valdžios atstovai? Kaip ir tie išlindę iš seimo pakalbėti su liaudimi…

Puikus straipsnis       2021-08-11 17:52

Apie valstybininkus ir antivalstybininkus vienoje scenoje.Tik, kad tų antivalstybininkų ten buvo žymiai daugiau:(  Gerb. V.Sinica teisus. O kas dėjosi naktį, tai ten ne mitingas, o parengta provokacija spalvotai revoliucijai, manyčiau, kuri su žmonėmis atvykusiais iš visos Lietuvos iš vis neturi nieko bendro.

Ramiros       2021-08-11 17:32

Jei atvirai, tai nusivyliau sinica. Maniau, jis protingesnis ....

laiptelis žemyn       2021-08-11 17:29

Jia ne Lėkštutis, o Lekstutis, ne Celofanas, o Kundrotas. Sinica, sinica…

Labai        2021-08-11 17:26

jau panašu į įvykius prie kapitolijaus, ten gi išaiškėjo, kad riaušininkai buvo pasamdyti provokatoriai.

Žodžio laisvė...       2021-08-11 17:14

Nenoriu tikėti,kad riaušes sukėlė mitinguotojai. Man atrodo,kad riaušininkais tapo
vilnietiški chunveibinai,kuriuos pasiuntė mitinguotojų priešininkai. Mitinguotojai ne tam važiavo didelius atstumus,kad sukelti riaušes, pasidaryti sau nemalonumų ir
taptų niekinimo ir žeminimo subjektais. Čia ne viskas skaidru ir aišku.

Pritariu gerb. V. Sinicai        2021-08-11 17:11

Man būtų buvę keista, šalia daugumos tų kalbėjusių antivalstybininkų taipogi tų atėjusių iš seimo pasireklamuoti seimūnų ant scenos, kurių kalboje buvo tiek daug manipuliavimo žmonėmis (kad net bjauru buvo klausyti),matyti NS. Todėl manau, kad ir gerai, kad nedalyvavote tam mitinge. Nors šito mitingo ir būtinai reikėjo. Ten antivalstybininkai tikrai nevisi buvo. Pvz. Gerb. Mokytoja ir prof. Čepaitienė yra Lietuvos Patriotės.

 

Jeigu       2021-08-11 16:58

Per 3 dienas neatsiras DEŠINĖS stovykla, tauta nueis su dabartiniais kairiaisiais aktyvistais (rytietiškas „Mozė“ nusives tautą).
Ir kiekvieno, KIEKVIENO bent kiek doro žmogaus PAREIGA bus užplompinti lietuvišką dešinįjį demagogą !!! Dievaž suskiai, jūs to verti.

> 13:36       2021-08-11 16:52

trumpai     2021-08-11 13:36
Nacionalinis Susivienijimas po sito pareiskimo gali tvarkingai pasilaidoti. Politinis lavonas.
——
100 %.
Mitingo išvakarėse ns* visaip išsisukinėjo nuo pareiškimų, komentarų... O dabar jie bežiną ir apie Astros „pokštus“, ir apie Viktoro finansavimą...
Štai Sinica: „Visiškai pritariu, kad tokiam nutarimui reikia prieštarauti.“ O tai kodėl vėpsojote išsižioję, kodėl į žmonių klausimus „kaip elgtis, ar eiti prie Seimo“ apsimetėte negirdintys?!
Kai „šaukštai po pietų“, Sinica žarsto savo gilią išmintį.
Sinica, Radžvilai ir visas ns*, eikit velniop, VELNIOP !!!!!

Iš pradžių pamaniau, kad       2021-08-11 16:32

raskevicius apie savo saiką seime ar apie sudasklaidą taip pasisakė, o čia pasirodo apie mitinge dalyvavusius iš visos Lietuvos suvažiavusius žmones!!!

Knp       2021-08-11 16:27

Bet kokia ko nors verta partija turi vesti zmones. Deja, NS jau kelinta karta sedi krumuose, kai vyksta kas nors rimto ir nebando pakreipti ivykkiu normaliu keliu. Tik “verkia” spaudoje. Deja. O vilciu buvo daug. Kad kam neatrodytu, kad esu priesas - remiau ir finansiskai is savo kisenes, ir 0,6 % pervedu

Paulius       2021-08-11 15:58

Vytautai, visų pirma nemanau, kad Tau derėtų kažką viešai vadinti celofanais ar dar kažkokiomis tapininio agitpropo sugalvotomis pravardėmis. ir gal galėtum patikslinti kokia ta „atvirai antivalstybinė veikla“ yra Vaitkaus, Uspaskicho bei to paties Kandroto. Ar jau pasekėte „švietimo ministrės“, viešai skelbiančios asmens duomenų apsaugos įstatymus pažeidžiančią informaciją pėdomis? T.y. kalbėti/rašyti ir tik po to galvoti. Na, jai atleistina - galvojimas ne jos sritis. Beje, o paties judėjimas kur? Nepatinka Astrauskaitė? Tai ko, po velnių, sėdite krūmuose, ponai doktorantai, daktarai ir profesoriai? Ereliai musių negaudo? O gal tokie rašiniai elementariausio neįgalumo paskatinto pavydo rezultatas?

rep       2021-08-11 15:49

“„Peikko Lietuva“: nesiskiepijusių darbuotojų nušalinimas nesuderinamas su mūsų vidine kultūra….”

‎‎ Plačiau: https://sa.lt/peikko-lietuva-nesiskiepijusiu-darbuotoju-nusalinimas-nesuderinamas-su-musu-vidine-kultura/

> Vytautui Sinicai       2021-08-11 15:48

Labai gerbiu Vytautą,bet ši kartą daugeliu atveju nesutinku su Jo pateiktomis įžvalgomis.Deja.

tiek       2021-08-11 15:31

Turim tikrai protingų aferistų gūžtą valdžioj ir standartiniai būdai jiems patraukt netiks(patys pasiskelbė “apie viską pagalvota “).Reikalingas išskirtinis talentas jiems įveikt.

Šio demokratinio       2021-08-11 15:25

judėjimo didžioji problema yra Sinica ir jo mentorius Radžvilas, kurie iš esmės tarnauja konservatoriams… O kai kuriais klausimaius yra už juos net radikalesni. Tokia taktika visą judėjimą už demokratiją ir piluietines laisves nuves šunkeliais, Judėjimą suskaldys, marginalizuos, demoralizuos.

2x2       2021-08-11 15:02

net ir arkliui aišku, kokie bus kiti režimo žingsniai,
tačiau dar labiau aišku,
kaip kvailai elgsis vakar bilotaitinių orkų sudubasinta publika.
šioje padėtyje, kai reimas disponuoja visais be išimties resursais, o ypač informaciniais,
yra tik viena išeitis, kuri galėtų režimui įstatyti klizmą-
nacionalinis streikas.
teoriškai, galimybė yra.
ji labai veiksminga.
praktiškai?
ar lietuviai yra ta tautelė, kuri gali surengti valdžiai totalinį pasipriešinimą visuotiniu streiku?
tikrai ne.
tai tiesiog faktas.

1+1       2021-08-11 14:56

norint įvykdyti revoliuciją, reikia dviejų komponentų:
masių daugumos visuomenėje;
proto;
sėkminga revoliucija būna tokia, kurios metu panaudojami abu dėmenys.
vakar, deja, nebuvo nei vieno nei kito.
galima pykti, nesutikti, tačiau tai tiesiog faktas.
10, keliolika tūkst. žmonių, niekaip nėra įtikinanti dauguma.
gal yra dauguma nepatenkintų režimu, bet jie liko ant sofų ir į “revoliucijos” intermediją žiūrėjo kramtydami popkornus.
o proto tikrai nebuvo, nors režimo atsaką, prognozuoti galėjo ir vaikas.
ne-pa-si-ruoš-ta.
saviveiklos būrelis.
kaip visada.

O ką       2021-08-11 14:56

veikė konservatoriai, būdami anksčiau Seime dėl to pačio Paleckio, ką? Kaip draugavo su tuo pačiu Uspaskiu, nenorite papasakoti?

>14:41       2021-08-11 14:46

... prieš Paleckį, Lėkštutį, Uspaskį, Nidutę ar po jų?

Saukstai po pietu       2021-08-11 14:41

But gerai,jei gerbiamas ir klausomas Sinica butu pasisakes mitinge nuo scenos ir ispejes zmones ko saugotis.O dabar…Kritikuoti lengviausia.

DDD       2021-08-11 14:24

Teisingai - laikas išsigryninti: kas ir toliau medžios vatnikų balsus, kas ne. Jei kam patiks atstovauti vatnikus Seime, atstovaukit. O NS šaunuoliai, atsisako to “eisiu su bet kuo”. Neišrinks tai neišrinks - ar čia žmogaus gyvenimo tikslas.

DD plius DD       2021-08-11 14:23

Suprantu, kad negražu.
Bet Raskevičiaus žodžiai prajuokino. „Tai, kas šį vakarą įvyko prie Seimo, yra visus šiuos metus neapykantą kursčiusių š iknių atsakomybė “.
Vadintų “šunsnukiais”, dar baikis. Bet “š ikniais”... Nu jo kaipgis kaipgis- pats tas, kuriam apie š iknius kalbėti. Kažin ar pats supranta, kad leptelėjo netyčia, bet išėjo juokingai.
P.S. Kaip matot, sudėliojau tarpelius, nes originalios Raskevičiaus leksikos “Tiesos” cenzorius delikačiai nepraleidžia…:)

DD plius DD       2021-08-11 14:20

Suprantu, kad negražu.
Bet Raskevičiaus žodžiai prajuokino. „Tai, kas šį vakarą įvyko prie Seimo, yra visus šiuos metus neapykantą kursčiusių šiknių atsakomybė “.
Vadintų “šunsnukiais”, dar baikis. Bet “šikniais”... Nu jo kaipgis kaipgis- pats tas, kuriam apie šiknius kalbėti. Kažin ar pats supranta, kad leptelėjo netyčia, bet išėjo juokingai.

jooo       2021-08-11 14:16

Kiek prisimenu i savo paskutini mitinga NS keliasdesimt zmoniu tesugebejo prisikiviesti. Teko buti - graudu ziureti buvo, kaip akademines kalbas senukai i tuscia erdve reze. Ateinanciame mitinge tik keliolika dalyviu teliks, itariu.

AAA       2021-08-11 14:15

Straipsnelio autorius ko gero pirmą kartą neišlaikė objektyvumo. Labai gaila. Skandalais pagarsėjusi ar dirbtinai pagarsinta Astrauskaitė? Taip, moteris - impulsyvi, bet padori, teisinga. Tai kur čia skandalas? Kad su Tautine vėliava stovėjo?? Mitinge pasisakyti turi teisę visi žmonės, nes nėra nei kaip, nei už ką jiems neleisti to daryti. Galima tik sutikti arba nesutikti su jų mintimis, ir tą išreikšti plojimais ar švilpimu. Kokiu pagrindu neleisti žmonėms kalbėti? Tai jau būtų - segregacija, ką sėkmingai daro dabartinė okupacinė vyriausybė. Autorius šį kartą kiek paslydo, deja.

B.P.        2021-08-11 14:07

Klausimas V. Sinicai: praėjo 9 mėnesiai, o valdžios nesąmonių - nors vežimu vežk: žmonių supriešinimas, segregacija, neproporcingi ribojimai, konstitucinių teisių suvaržymai, nelegalių migrantų tuntai, debiliška užsienio ir ekonominė politika, genderizmo ir globalizmo stūmimas buldozeriu .. Ir tai tik per 9 men… O ko bus dar pridirbta per likusius 40 mėn. ? Jei vyksta akivaizdžios nesąmonės - žmonės turi tik vėliavėlėmis mojuoti ? Ach, “demokratiškai išrinkta valdžia” - valio, jei yra adekvati, o jei neadekvati ? Beje, Janukovyčius taip pat buvo demokratiškai išrinktas ... O Maidanas, su molotovo kokteiliais, kuris jį nuvertė, buvo gėris ar blogis ? O kaip Islandijos pavyzdys? Tik ten valdžia neturėjo represinio aparato ..  Taip, piliečiai suteikia pasitikėjimo mandatą 4 metams, bet tai nereiškia, kad valdžią turintys gali daryti nesąmones ir valytis kojas į tuos pačius piliečius .. o jeigu taip vyksta - tie patys piliečiai neturi teisės ir pareigos tą pasitikėjimo mandatą panaikinti ???

Raimundas       2021-08-11 14:06

Sveikinu NS. Sofa nugalėjo. Skirstydami į gerus ir blogus nesitikėkite, kad aplink jus susitelks reikiama kritinė masė. Jūs puikūs teoretikai, bet netikę praktikai. Dar Goethe rašė “ Teorija, brolau, sausa šaka, užtat gyvenimo vaisingas medis žydi.”

Pati didžiausia probkema       2021-08-11 14:00

Vado, vienijančio nepritariantiems dabartinei valdžiai, nebuvimas.graudu žiūrėt kaip kuriamos naujos partijėlės, Gražulio , R.Dagio, NS ir daugybė kitų , tik SILPNINA IR SKAIDO Opozicijos remėjus. Juk reikėtų vieno susivienijimo , apjungiančio visas smulkias partijas su vieninteliu tikslu- gelbėti šalį .Bet argi partijų vadukai susitars ???Patriotai išmirė Sibire.

Diedas       2021-08-11 13:47

Sinica kalba tai, ką nori girdėti protaujanti, bet absoliučiai neatstovaujama dauguma.
Taip šnekėdamas toli eis.
Jo švytintį veidelį jau matau prie lovio.
Ir labai įdomu, kaip kalbės būdamas valdžioje? Kaip vykdys vakcinacijos planus, ir kitus kitus įsipareigonimus, kokias būdais tramdys nepatenkintus?

 

Al.       2021-08-11 13:42

Mulkiai, mulkiai. Aplošė pagal tą patį scenarijų kaip prie Kapitolijaus. Ten valdžia surengė šturmą ir juo pasinaudojo, ir čia tas pats. Ir kiek opozicija lips ant to pačio grėblio? Opozicija turi turėti vadovybę ir turi turėti spaudą (pasiekiantį visą tautą). Opozicija turi sujungti visus blaiviai mąstančius ir atsakingus žmones. Neleisti užimti avanscenos paleckiams, gražuliams ir celofanams.

Tiek       2021-08-11 13:38

Sinica, - iš tavęs ,Radžvilo kol kas jokios naudos.Užtenka tų jūsų teisingû pamokslų,retorikos.Iki kritikuojamos Astrauskaitės nuoširdumo,VEIKLUMO jums abiem - kaip iki mėnulio:(

trumpai       2021-08-11 13:36

Nacionalinis Susivienijimas po sito pareiskimo gali tvarkingai pasilaidoti. Politinis lavonas.

O tai ką daryt liokajams,       2021-08-11 13:35

kai prievarta reik sukišt briuselio nustatytas po aštuonias vakcinas kiekvienam? Nes “melejardai” už darbą pažadėti. Tiesa - pasiskolinimui. Eiliniam. Paskui iš biudžeto, kaip po naktinės reformos - už transkorporacinius bankinius grobimus - sumokės piliečiai. Dar ir dabar milijardus moka kasmet - liokajų premjerė - pasiskolindama. Tvarkingai. Tam ir prezidento rinkimai iš dviejų “bankiorų”, kad skola būtų užtikrintai mokama. Taigi liokajams tenka išprovokuot mitingus, suorganizuot riaušes ir paskelbt sukarintą padėtį šalyje. Tai ir buvo padaryta. Šeimos maršu pasinaudot nepavyko. Tinklinių kojinių šutvelė pasirodė besanti per skysta prieš šeimų maršą.

Diedas       2021-08-11 13:31

Kaip ir šeimų maršo atveju, taip ir dabar, žmonės kovojantys už savo teises pralošė.
Apmaudu.
Kad taip nutiks buvo jau prieš mitingą aišku.
Su senojo komsomolo (vatos) pagalba, laimėjo naujieji komsomolcai (dabartinė valdžia)

Diedas       2021-08-11 13:29

Kaip ir šeimų maršo atveju, taip ir dabar, žmonės kobojantys už savo teises pralošė.
Apmaudu.
Nors kad taip nutiks buvo prieš mitingą aišku.
Su senojo komsomolo (vatos) pagalba, laimėjo naujieji komsomolcai (dabartinė valdžia)

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-11 13:11

Viešas kreipimasis į prezidentą Gitaną Nausėdą
Prezidente, dabar, pats geriausias laikas paleisti nelegitimaus seimo visus apsišaukėlius. Seimas ir vyriausybė nemoka bendrauti su žmonėmis, su šeimomis, su Tauta.
Išprovokuoti seimo bei vyriausybės narių, šių metų žmonių savigynos pasipriešinimo veiksmai - visuotinio maišto tik pradžia ir iki pergalės.
Prezidente, varom apsišaukėlius lauk iš seimo, kad išvengti katastrofos mūsų tėvynėje - brangioje Lietuvoje.
_____________________________________________________
Lietuva - Tvirtovė

Per anksti pliusą pliusą viršuje        2021-08-11 13:08

atsiimu.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.