Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Emigracija, imigracija, demografija

Vytautas Sinica: Tai ne pabėgėliai ir ne prieglobsčio prašytojai, o nelegalūs migrantai – jų negalima fiziškai įsileisti į Lietuvą

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 7 d. 9:11

38     

    

Vytautas Sinica: Tai ne pabėgėliai ir ne prieglobsčio prašytojai, o nelegalūs migrantai – jų negalima fiziškai įsileisti į Lietuvą

Net Lietuvoje besilankantis Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Šarlis Mišelis, tikrai stipriai politinio korektiškumo surakintas žmogus, spaudos konferencijoje įvardijo tai, su kuo susiduria Lietuva, NELEGALIA MIGRACIJA.

Ne pabėgėliai, ne prieglobsčio prašytojai, o nelegalūs migrantai.

Jeigu net briuseliniai tą įvardija, kodėl vis dar nesielgiama su jais kaip su nelegaliais migrantais?

Negalima fiziškai įleisti nelegalų į Lietuvą, negalima veltis į prieglobsčio prašymų pateikimus, svarstymus ir jų apgyvendinimą.

Trūksta SPRENDIMO, ne pajėgumų tą padaryti.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ar tik       2021-07-9 20:29

ne pirmą kartą Lietuvos Prezidentas pozuoja trispalvės fone (o tai iki jo mėgo daryti kiti patriotai)?

ah1       2021-07-8 22:00

respektas

pafrontės Lietuva       2021-07-8 19:48

Neseniai perėjau pirmyn atgal Gedimino prospektą. Septintą dešimtmetį juo vaikštau. Ėjau palaikyti šeimų maršo prie Seimo.

Seimas kažkoks apleistas, nugyventas, aptrupėję šaligatviai aplink ir tuštuma viduje: moralės, intelekto, patriotizmo tuštuma, kažkokia dvokianti bala. Kas ją nusausins? Gal masonas Skvernelis, vežęs į Lietuvą juodus „pabėgėlius“? Gal kolchoz-buožvaikis milijonierius Karbauskis? Nuojauta prasta. Šita kompradorų-degeneratų valdžia susikraus lagaminus ir išbėgios, liksime mes, kurie Londone, ar Viduržemio Rivjeroje neturime vilų, kurie dirbome dirbome ir nieko neužsidirbome.

Tuoj tuoj bėgsime ant tatamio ir griausime ant menčių Lukašenką, sodinsime jo vietoj Tichanovską, o gal lygiagrečiai ir Putiną versime? O kas mums reiškia, kai pas mus tokie apsipūtę idiotai paviloniai užsienio reikalų Seimo komitetui vadovauja. Juk tikrai, tokį beprotį matydami kaimynai turėtų ne juokais išsigąsti! O premjerė, seimo pirmininkė, kuo jos už durnių Ž.Pavilionį geresnės? Niekuo, tokios pat arogantiškos besmegenės, kokio stribo „pirštu padarytos“.

Backa bijo durnių, ginkluojasi, nuvyko apžiūrėti, kaip baltarusiški snaiperiniai šautuvai ir šoviniai gaminami. Pasirodo, net optiką tiems šautuvams patys baltarusiai pagamina. Sakė šovinių atsargas susikraus, kad turėtų kuo nuo Lietuvos durnių atsišaudyti.

Gražūs lietuvaičiai pievelėje už Seimo, balti, skamba muzika, grupėmis po 15 žmonių apeina Seimo „balą“. Eina oriai, tyliai, kaip pro numirėlį, karste paguldytą, į anapilį išlydint. Bet juk taip ir yra. Ši valdžia pagimdyta mirusi, kaip neišsivystęs embrionas, kurio vieta muziejuje, Kunstkameroje, kolboje su formalinu. Užrašas po šiuo eksponatu turėtų skelbti: Štai į ką išsigimė Lietuva per 30 kolonijinės „nepriklausomybės“ metų.

ragatka       2021-07-8 19:11

Sinica Vytuk, baik plepet, imk ragatka ir eik saugot siena… Per tave jie atsibasto .

Taip Lietuva skaldoma.       2021-07-8 13:02

Suskaldyta neišliks.

Idiotai LT       2021-07-8 12:11

Vis mekena apie neįgalią valdžią.
Jei nebūtų idiotai (gojai) , suprastų kad tai pasaulinis žydaujos planas…

Supistas       2021-07-8 12:08

NS ir demagoge rADŽVILAI, kur jūsų strategijos ir praktiniai veiksmai?!!!

Daugumai       2021-07-8 12:06

Komentatorių vis dar juokeliai.

Matematika       2021-07-8 12:05

Kai kam vis dar vargšai pabėgėliai:
Kiek procentų sudaro vyrai, moterys, vaikai?
Koks pasiskirstymas pagal amžiaus grupes?
Covidiniai susirgimai buvo pranešami kasdien… Kada bus dinaminė kreivė apie padėtį Rytų fronte (su žydu Sorošu ir jo neomarsistine gauja).

Tabletės       2021-07-8 11:57

Čia jodo tabletės nepadės. (Reikės JUODŲ tablečių).

Anekdotas (remiksas)        2021-07-8 11:56

Išėjo lietuvis į mišką pasisioti. Sutiko negrą. Tai tuo pačiu ir pakakojo.

Išėjo savo valstybės nevertinantis lietuvis į mišką pasisioti. Sutiko žydmasonių pasiūstą negrą. Tai tuo pačiu ir kraujais apsitriedė.

Amen didvyrių žemės vaikams.

bronius => kaziui       2021-07-8 9:56

Jei jau juos sugauni LT teritorijoje, tai reiškia fizinis įsileidimas įvyko. O nuo to prasideda apgyvendinimas, tapatybės nustatymas, prieglobsčio prašymų pateikimas ir svarstymas. Ir tik tada (teisiškai) galima juos sodinti į lėktuvą ir deportuoti į jų šalis. Nes gi nesiųsi juoduko iš Somalio į Iraką? O ir to paties kalėjimo tipo lagerio tiesiog nėra. Visos esamos patalpos perpildytos.
Dar labai didelis klausimas, ar LT kariuomenė pajėgi imti ir uždaryti LT-BY sieną. Ar buvo ZAPAD tipo pratybas iš Lietuvos pusės, Baltarusijos invazijai atremti? Štai viskas padarė mūsų vaivorykštinė valdžia:

“Šiuo metu rytiniame Lietuvos pasienyje yra sustiprintos pasieniečių pajėgos, kurioms talkina viešojo saugumo tarnybos pareigūnai ir šauliai. Pabradės Užsieniečių registracijos centro teritorijoje Lietuvos kariuomenės kariai padėjo įkurti palapinių miestelį.”

Sinica, kaip politikas, iš moteriausybės turėtų reikalauti aiškių planų, dėl terminų, finansų ir techninių priemonių, kaip bus užtikrintas Lietuvos-Baltarusijos sienos saugumas. O jei atsakymas būtų mekenimas apie abstraktų stiprinimą, tai tada galėtų konstatuoti, kad vyriausybė neįgali to padaryti ir iš to gauti konkrečių politinių taškų.

Čia gana seniai buvos toks atvejis, kai rusų matrosai savo laive rado kelis nelegalus, tai išsprendė paprastai - tiesiog sumėtė į jūrą. Na kad ir kaip patraukliai kai kam atrodytų toks sprendimas, bet jis niekaip nepraeitų dabartinėje situacijoje.

Dabar jau ir Mišelis geras       2021-07-8 7:37

dabar jau jis teisingai šneka. Klausykitės, klausykitės. Jis dar daug jums prišnekės.

Rasa       2021-07-8 7:09

Mūsų vaivorykštiniams tokie uždaviniai neįkandami. Taip norisi juos pačius kartu su nelegaliais migrantais įsodinti į lėktuvą ir išskraidinti juos į tokias geras sąlygas, kad jie niekada čia negrįžtų ir mes susitvarkysim problemas.

kazys        2021-07-7 22:42

kai kurie komentatoriai nesupranta ką reiškia ;fiziškai neileisti; paaiškinu :Tuojau pat palei visą Lietuvos -Baltarusijos sieną dislokuoti lietuvos kariuomenę, visus tuos čiurkas sugaudyti ,uždaryti į kalėjimo tipo lagerį , ir kuo greičiau organizuoti lėktuvų reisus į Iraką ,Sirija ir kitur. Nenori? tam yra kariuomenė.

bronius       2021-07-7 21:21

Kadangi siena su Baltarusija faktiškai nesaugoma, jau pasirodo ir tokių pranešimų:

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/kapciamiestieciai-sutrike-nelegalius-migrantus-vietiniai-mato-vaiksciojancius-miskuose.d?id=87645331

Vienus pagauna, kitų ne. Panašu, kad čia pasklis ir giliau į Lietuvos teritoriją, gali būti ir nusikaltimų, jei “turistai” pristigs pinigų, maisto ar užsinorės moteriškos draugijos. Kol kas tik į Paryžių nori…

Aišku, apie dabartinę valdžią jau tiesiog nebėra ką sakyti, pakalbėjo, ims štai kariuomenė ištemps vielą, o tada “batka” išsigąs ir nebeveš migrantų į pasienį...
Čia situacija dėl sulaikymo yra baisiai komplikuota. Siena ilga, natūralių barjerų praktiškai nėra. Prie Lenkijos sienos nenuveši, lenkai labai greitai sieną uždarytų pilnai. Geriausia aišku, Sinica: “Negalima fiziškai įleisti nelegalų į Lietuvą, negalima veltis į prieglobsčio prašymų pateikimus, svarstymus ir jų apgyvendinimą.” Ir jam pajėgumų netrūksta. Čia buvo toks garsus lakūnas, kuris sakė, pinigų valsybėje yra, nėra tvarkos… Tikrai buvau geresnės nuomonės apie Sinicą...

Al.       2021-07-7 19:13

Jei koks nabagas prasiveržtų į prezidento, seimūno ar ministro asmeninę valdą, būtų tuoj išmestas kaip musė iš barščių. Ir tąsomas po teismus. Žmonės buvo terorizuojami, kad stovėjo prezidentūros aikštėje, ar kad stovėjo privačioj valdoj šeimininkams leidus, bet kai svetimieji, pažeisdami įstatymus įsiveržia į mūsų šalį, vieninteliu rūpesčių tampa jų apgyvendinimas.

Aš už tradicinę šeimą !!!       2021-07-7 19:07

Kada Šeimų maršininkai ištransliuos bent kokį žodelį.
Ieščio svoi nerazbiralis?

Tiesmukai       2021-07-7 18:38

1) Kiek tų vargšų pabėgėlių priglaudė turtingosios arabų valstybės, juk šiaip ar taip, tai jų tikėjimo broliai ir sesės?!
2) Kiek tų bedalių pabėgėlių priglaudė Izraelis, juk visi Abraomo vaikai?!
——-
Kada bus įvardinti viso to blūdo kaltininkai…

Hm.       2021-07-7 16:01

Teisingai pasakyta. Bet ir pas mus valdžioje vaivorykštiniai vienaragiai su rausvom širdutėm, ir pačioje Briuselio imperijoje tokie patys. Nėra kam to daryti.

habilitās       2021-07-7 15:57

R. Kuodis juos įvardijo, nevyniodamas į vatą, – tai „žalieji žmogeliukai“, kuriuos reikia uždaryti Lukiškių kalėjime. Jei to valdžia nedarys, juos veš ir veš. Kas galėtų paneigti, kad išlaukę iki dienos X, jie „nesukils“ kaip Kryme.
Juk Baudžiamojo kodekso 291 straipsnio, 2 dalis skelbia:
„Nuo baudžiamosios atsakomybės pagal šio straipsnio 1 dalį [iki 2 metų] atleidžiamas trečiosios šalies pilietis arba asmuo be pilietybės, kuris neteisėtai kirto Lietuvos Respublikos valstybės sieną turėdamas tikslą pasinaudoti prieglobsčio teise ir nedelsdamas prisistatė Lietuvos Respublikos kompetentingoms institucijoms.“
Ar tikrai visi nedelsdami prisistatė LR kompetetingoms insttucijoms?! Jei ne, tai kodėl pirma svarstomas klausimas dėl prieglobsčio suteikimo, o ne baudžiamosios bylos kėlimas? Ypač tiems, kurie neturi dokumentų?

T0mas J.       2021-07-7 15:52

Neteisėtas sienos kirtimas yra nusikaltimas. Kodėl nepranešama apie Prokuratūros reakciją į šiuos nusikaltimus? Ar keliamos bylos?
Nusikaltėlius reikia laikyti kalėjimuose ir jų gyvenimą viešinti internete - bus geras pavyzdys tiems, kurie tik planuoja neteisėtai kirsti sieną.

Negalima....       2021-07-7 15:43

“Negalima fiziškai įleisti nelegalų į Lietuvą, negalima veltis į prieglobsčio prašymų pateikimus, svarstymus ir jų apgyvendinimą”. Deja ,tai panašu į bejėgišką apeliavimą į demokratiją ir civilizuotą be korupcijos valstybę. Pas mus uždraudus nelegalus : iš kart strigtų cigarečių kontrabanda , nebeliktų vilties iš ES iškaulyt eurų už “pastangas apsaugot ES rytinę sieną ” ir dar ne vienas “panašus” variantas ,apie kurį tautiečiai net nenumano. Vnž. Sinica , esi POPULISTAS :(.

abc.       2021-07-7 15:34

mūsiškis stalino pavyzdžiu į tautą kreipsis po savaitės,kai chunveibinai bus Vilno prieigose…

Cha, Išsigandot?       2021-07-7 14:47

O aš sakau, prašykime Kauno arkivyskupijos “Šeimos Skydo”, t.y.  vėl maldos, kuri apjungtų  Lietuvą malda. Be Dievo pagalbos, iš tos seimo šaikos, nieko gudresnio nesulauksime. Anie tik karinę padėtį įves, kad mes negalėtume net iš trobos išeiti.  Dievas davė “Didįjį Šeimų Sąjūdį”, kuris tikrai abejingai nesėdės, bet su Dievo pagalba, veiks toliau.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-07-7 14:40

(teksto autoriui nr 2021-07-7 14:31)
Dink, slėpkis bjaurybe.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-07-7 14:38

Lukiškių kalėjimas ištuštintas - l tinkamas nelegalams.

Rimtuolis       2021-07-7 14:31

Komandos - nepraleisti sienos pažeidėjų - niekas neduos. Klausimas - ar iniciatyvos neturėtų pradėti rodyti Šaulių sąjunga?

Cha, Išsigandot?       2021-07-7 14:31

Neturite jokių pasiūlymų? Tik loti ir vienas kitą kaltinti? Taip tai velnio dvasia briuselinių kopūstgavių rankomis skaldo. Persiplėškite gerkles, tai juoksis rankas trindami.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-07-7 14:21

Nusikaltėliams nelegalams dera tik kalėjimas, iki deportacijos, bet apsišaukėlių seimas neįgalus tai padaryti.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-07-7 14:13

(teksto autoriui su nr 2021-07-7 13:46)
Taip, pavojus Tautai bei Lietuvai, bet kaip tai padaryti - “fiziškai neįleisti nelegalų į Lietuvą”? Kaip tai (pa)daryti fiziškai, vakar šiandien rytoj? Tegul Vytautas Sinica parodo asmeninį pavyzdį fiziškai, nors viename pasienio puskilometry, kiekvieną parą, dabar. Laukiama filmuota medžiaga apie Vytauto Sinicos budėjimą (šaudymą, susistumdymą, ...).

O kaip       2021-07-7 13:47

bus panaudotas tas ,,vyriausybės rezervo” milijardas? Nemažai tvoros išeitų, ar ne, Šimonyte su Bilotaite? O Gabrielių darbų vykdytoju pristatyti, tik su Austėja susitikti neleisti.

>>>13:19       2021-07-7 13:46

Vytautas Sinica rašo tikrą tiesą, tai tik nelegalūs migrantai. Kuriuos pakursčius, galima šalyje ir suirutę sukelti. Juos organizuotai atveža prie Lietuvos sienos ir paleidžiant dar pamoko ką daryti toliau.  Tokiuose nelegaluose gali būti ir isis grupuočių nariai, bei diversantai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-07-7 13:19

Vytautas Sinica, kaip mažvaikis nevykėlis pasirodė.

Žydrieji šalmai       2021-07-7 13:03

Kur dingo tarptautinės taikos palaikymo pajėgos?
Matyt tai globalistams buvo labai nepalanku?
Kas už tai atsakingas? Pavardės?! Tautinė tapatybė!?
Rašeivos, baikit malti šūdą, kalbėkit apie esmę, kapstykit giliau!

bronius       2021-07-7 12:35

Labai silpnai pasisakyta. O neblogai pasisakė V. Balkaus laidelėje Rimas Armaitis, realiai pusė LT-BY sienos yra be jokios apsaugos, ir gali būti tik vienas ekipažas ant 20 ar net daugiau kilometrų (krūmų, piktžolių ir tt.). Apie kokią apsaugą galime kalbėti? Gerai, staiga atsiranda sprendimas ir sakoma, neleiskit migrantų. Labai įdomu, apie kokius pajėgumus čia kalba Sinica, kurie imtų ir fiziškai uždarytų sieną? Vengrai pradžioje nieko neturėjo ir buvo pilna vaizdelių, kaip pulkai migratų tiesiog veržiasi pro pareigūnus. Viena žurnalistė pakišo koją migrantui, tai koks kilo skandalas. Kaip Sinica įsivaizduotų migrantus stabdyti? Kulkosvaidžiais? Tik vėliau vengrai pradėjo ir pastatė realią tvorą su spygliuotom vielom, patruliavimo keliais, reagavimo pulkais, kita reikiama infrastruktūra, o iš teisinės pusės, berods, 2 metų reali kalėjimo bausmė už neteisėtą sienos kirtimą ar pasienio infrastuktūros naikinimą. O kokį Vengrijai teko atlaikyti tarptautinį spaudimą. Beje, net esant fizinei tvorai, net ir ją reikia ginti ašarinėmis dujomis ir vandens patrankomis, kaip tai buvo Graikijos-Turkijos pasienyje.
Aišku, ko tikrai nėra iš moteriausybės, tai aiškios pozicijos, kad reikia tokią sieną pastatyti. Nes dabar tik šnekama apie palapinių miestelius. Todėl čia dar gali būti ir papildomų dalykų ir priežasčių, kodėl tam tikros grupės suinteresuotos silpna išorine EU siena. Visa laimė, kad šitie migrantai tikrai nepasiliks Lietuvoje.

bilotaitė       2021-07-7 11:20

neįgali sprendimams

Žodžio laisvė...       2021-07-7 11:09

Ne Agnė Bilotaitė ryžtųsi priimti tokį sprendimą.Bet juk reikia,kad kas nors apsiimtų išspręsti šį reikalą.Kas ir kieno stuburas Lietuvoje yra stiprus?Lietuvos Prezidente,tamstos stuburas tik galėtų pagal pareigas atlaikyti šio sprendimo svorį ir svarbą.Pirmyn ,Prezidente.Tauta tave supras ir palaikys.Stokis ginti Lietuvos
Valstybės.

Rekomenduojame

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Vytautas Sinica. Su Matu Maldeikiu diskutavome apie valdančiųjų vertybinę užsienio politiką

Dovilas Petkus. Pasipiktinę tautos pasipiktinimu?

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Linas Karpavičius. Siūlau valdančiajai daugumai idėją!!!!!!

Jolanta Miškinytė. Puiki žinia Lenkijos kovotojams su sanitarine diktatūra, žmogaus teisių pažeidinėjimu ir Konstitucijos mindymu

Pragariška Džo Baideno savaitė

V.Pranckietis privalo trauktis iš užimamų pareigų, jei vadovaudamas Seimo Kaimo reikalų komitetui neatstovauja kaimo daugumai

Abortai vėl tapo pagrindine mirties priežastimi pasaulyje

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Linas Karpavičius. Šiandien, kaip niekad mums iškyla Sausio 13-osios aukų įprasminimo iššūkis

Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis

Laisvės gynėjų dienai skirtas minėjimas Lukiškių aikštėje

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.