Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Šeimos politika, Žmogaus teisės

Vytautas Sinica papunkčiui: Ideologinis frontas prieš šeimą, arba Kas nori, tas šeima?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. vasario 9 d. 10:44

19     

    

Vytautas Sinica papunkčiui: Ideologinis frontas prieš šeimą, arba Kas nori, tas šeima?

Jūsų dėmesiui siūlome Vytauto Sinicos komentarą „Papunkčiui“ – šįkart apie tai, kas rodo, kad grėsmė, iškilusi konstitucinei šeimos sampratai Lietuvoje, tapo pernelyg reali.

„Valdančiosios koalicijos partijos pradėjo registruoti pataisas, kuriomis įvairiais būdais griauna šeimos institutą, kaip jis visais laikais ir dabar suprantamas Lietuvos visuomenėje. Tarp laukiančių pokyčių – partnerystės įteisinimas, Stambulo konvencijos ratifikavimas, vadinamosios „neapykantos kalbos“ reguliavimas, atnaujintos švietimo programos, LGBT aktyvisto Vytauto Mizaro skyrimas į Konstitucinį Teismą ir daug kitų.

Visiems šiems teisiniams pokyčiams dirvą paruošia sisteminga propaganda, auklėjanti visuomenę išlaisvinti seksualumą ir priimti naujas šeimos formas. Ar šis ideologinis frontas prieš šeimą persiris per Lietuvą be pasipriešinimo?“ – klausia Vytautas Sinica.

 

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys       2021-02-11 10:19

Va čia tai aptarnavimas . Ne ne nieko netrūksta ! Viskuo patenkintas ir sotus.

Štaziui       2021-02-11 9:48

Džiaukis. Dabar galėsi ištekėt už efreitoriaus. Suteiks tau saugumo jausmą.

staseli,       2021-02-10 23:29

kaip ten tamstos subinytė? Mėgsti?

stasys       2021-02-10 22:50

Nemėgstu kai ‘trizniai’ problema savaip apibendrina , paprastam žmogui tai sukelia nesaugumo jausmą .https://m.delfi.lt/lietuvoje/article.php?id=86449783

>Kuprotas koncervatorius       2021-02-10 21:48

Puiki apžvalga ir įvertinimas. Tikrai,kad juntamas kažkoks mėšlo kvapas. Dar taip šlykštu nebuvo. Manau, kad “kubilo” vyriausybės idiotizmai bus perspiauti. Draugai ir pažįstami analogiškai mąsto…

Kuprotas koncervatorius       2021-02-10 19:26

Taip specialiai ir daroma,kad visa žmonių moralė,sveikata ir išmintis būtų traukiama į apačią.Jei sveikas sportininkas greitai bėga( šiuo atveju turi tradicinę šeimą),tai dabar jis turi bėgti lygiai lėtai ir derintis, (priderinamas)prie konvencijų,sugyventinių keičiamų ūkių  ir “neapykantos kalbos įstatymų”)nes visokie “šeimų” dariniai kurie bėga lėtai liks nepatenkinti ir apkaltins neapykanta greitesne sparta bėgantį.Jau ir sugyventinius reikia vadinti “šeima” ar vyrą moterimi ,ar moterį ir moterį  “šeima”. Taip valstybę ir nuvaldo programuojami bakalaurai,tuoj valdys mokinukai ar robotukai.Viskas kažkaip užsivėlė,atbuko,aplipo kokiu tai purvu tiek politika ,tiek šeima ,lyg apleistame name be šeiminko pradėjo lysti vidun, kaip kokios gyvatės,visokios neaiškios ,neaiškios “šeimos” konvencijos,genderizmai ir kiti tamsūs gaivalai,kaip kokie padirbti pinigai paleisti į apyvartą su tikrais pinigais susimaišė ir įgavo visuotinę “vertę”.Ir kokiame tamsiame Stambulo fabrikėlyje tos “fake"konvencijos štampuojamos ir iš kokio tamsaus lagaminėlio tie pinigėliai “mūsų“bakalaurams byra ,už kuriamus skirtus konvencijoms globoti palankius įstatymus.

Į komentarą - >>> stasius       2021-02-10 16:37

Bėda ne tame, kad autorius berąštis, bėda, kad moko universiteto doktorantą. Lygiai tokią ir valdžią turime.

>>> stasius       2021-02-10 12:45

...”įstatymas galėtų leisti kažkaip normalizuoti padėti ir skirybu statistikoje ir grąžinti visuomene prie diskusijos…”

Grąžinti visuomenę galima įvairiai. Galima dar žodyje “diskusijos” ant “o” raidės uždėti nosinę...

Detalė prie Stasio komentaro       2021-02-10 10:49

Stasys LGBT teisių gynėjas, todėl ir mala, kad jei nepatiks, tai trenksim durim ir išeisim. Dabartinė valdžiukė, LGBT teisių gynėja, jokių durų netrankys, o įteisins Stambulo konvenciją, kuria remiantis turės pagrindo griauti šeimos instituciją - darnios besivystančios visuomenės pagrinďą. Sumenkinus šeimos institucija, civilizacija visu greičiu garmės į bedugnę.

stasys       2021-02-10 6:43

Trukt už vadzios ir vėl nuo pradžios , papunkčiui . Kai kur teisingos pastabos kai kurios į pievą. Partnerystės įstatymas skirtas įteisinti esamą padėtį kai dalis visuomenės ,santykius tarp vyro ir moters, pasirenka plėtoti neiteisinus
formalios šeimos statusu. Tai ne kokia nors teorinė tikimybių teorija , tai realus faktas ir gyvenimas kuris byloja jog nemaža Lietuvos piliečių dalis gimsta neiteisintoje šeimos formoje . Priimtina mums tai ar ne bet tai yra faktas kurio atsiradimu reikėtų ne valdžia kaltinti o švietimo sistemą  ..kurioje to neokomunizmo vakarietiško Sinicos kaip katino ‘prikakinta’. Taip yra teorinių galimybių jog tuo pasinaudoti gali ‘trečiosios formos’ bet ko jaudintis kai visuomenėje yra toks tradicinės šeimos formos palaikimas ? Partnerystės įstatymas galėtų leisti kažkaip normalizuoti padėti ir skirybu statistikoje ir grąžinti visuomene prie diskusijos o kas yra ta ‘tradicine šeima’ esamų laikotarpiu su jos buksuojanciais memais ? Stambulo konvencija dar viena V.Sinicos memas , ar konvencija gali būti traktuojama aukščiau Konstitucijos šalies ? Čia apeliuojama jog bus primestos svetimos istatimynes galios Lietuvoje , nesąmonė konvencija kaip dokumentas rekomendacinio pobūdžio , nepatiks ..trinktelsime durimis ir iseisime is jos .Vytautai kam tu ‘gruzini’ žmonių protus tais kliedesiais ir vengi dėstyti esme problemos ? Taip yra pavojaus jog prisidengus pataisomis puokštėje galime gauti ir tai ko nenorime ,bet baimė neturėtų temdyti akis ir versti toliau neatsakingai elgtis su mus užgriuvusiomis problemomis.

Liucija, viena iš trijų Fatimos regėtojų:       2021-02-9 22:41

„Paskutinė Dievo ir Šėtono kova bus dėl šeimos ir santuokos.“
– Tai ir stebime. Kas sutraiškė Gyvatės galvą? – Taip, Dievo Motina.
Šitaip Ji atmokėjo Melo Tėvui už Ievos sugundymą.
Vadinasi, Apsišaukėliui – baigta! Baigta ir istorija (aišku, ne Pranelio Fukuyamos prasme). Susenusio Melagio dėl žmogaus prigimties ir pašaukimo sekėjų galvos, aišku, taip pat „sutraiškytos“ (juk matosi klinika).
Sprendžiasi tik kiekvieno mūsų asmeninis amžinasis likimas.
Ačiū Vytautui už principingumą, o kiekvienam mūsų – drąsos.
Neprapilkim laimėtos partijos.
Dėl Tiesos net formaliai negalimi jokie kompromisai, tad jų ir nedarykim.

ah1       2021-02-9 18:52

net neabejoju kad dviejų iškrypėlių siekimas įgauti šeimos statusą turi vieną vienintelį tikslą vaikų įvaikinimą vaikų pedofilinimu ir tokiu būdu paslėpti vaikų sekso vergiją  iškrypėlių “šeimose”,

tiek>Taip        2021-02-9 18:24

aha, dar Spartaką pamiršai.

analizas       2021-02-9 18:22

kadangi Landsbergis tiesiog nebeturi jokio pagrindo patapti Lietuvoje gerbiamu asmeniu,tai iš to superlanksčių pažiūrų anūko netenka viltis ,kad jis puls tarnaut nedėkingai Lietuvai.

Taip       2021-02-9 18:09

o kalčiausi tame Marksas, Engelsas, Leninas, Stalinas .

ah1       2021-02-9 18:09

vergovei įvesti vienintelis trukdis - šeima, štai dėl to šeima ir naikinama kad būtų įvesta vergovė ir netrukdoma prekyba žmonėmis, pirmiausia vaikais.

Ona       2021-02-9 17:21

Bet jie tyčia bruka lietuviams tuos homoseksualistus. Kad kiršintų. Čmilytė su seniu Gentvilu pasibjaurėtinai veidmainiauja ir meluoja, norėdami nukreipti dėmesį nuo to fakto, kad 200 000, o gal ir dar daugiau, piliečių reikalauja žmogaus teisių komiteto pirmininko atstatydinimo dėl jo užsiangažavimo vienos rūšies piliečių viršenybės įtvirtinime prieš visuomenę – dešimtimis kartų daugiau, nei už jį rinkimuose balsavo apkvailintų mulkių! Tokio jau pagyvenusių žmonių atsidavimo homoseksualizmo idėjai negali suprasti kitaip, kaip tik norą kenkti Lietuvai

Nuomonė       2021-02-9 13:04

Nuoširdžiai palaikau visas čia gerb.V.Sinicos išsakytas mintis. Balsuodami už konservatorius tikrai nesitikėjome čia minimų absurdų palaikymo, tai būtų tautos prigimtinių nuostatų išdavystė. Gal dar ir Seimo dauguma nepalaikys šių daugumos Lietuvos žmonių nepriimtinų nesąmoniu, tikiuosi , kad ir gerb. G.Lansbergis nustos būti liberalu. Duok Dieve!

Žodžio laisvė...       2021-02-9 12:42

Palaidą gyvenimą gyvenantys asmenys daro nepataisomą žalą valstybės gyvenimui.Paleistuvystė kyla iš komunistinio - bolševikinio laikotarpio,kai gatvėse
atsidūrė begalė beglobių vaikų.Dėl to XX a.bolševikinėje Rusijoje atsirado būtinybė
steigti tokių vaikų globai vaikų namai.Didžiai gerbiamas to meto pedagogas Makarenka
padėjo daug jėgų iš patvorių surinkti visus be globos likusius vaikus.Skelbtas bol-
ševikų laisvas gyvenimas yra gėris žlugo.Po Lenino mirties ir Stalinui tapus valdovu
Rusijoje buvo griežtai įvesta santuokų tarp vyro ir moters statusas.Vaikai gimę santuokose nepatyrė nepilnavertiškumo komplekso ir nuo tada tapo lygiateisiai įsta-tyminiai valstybės ir šeimos subjektais su pareigomis ir teisėmis,tame tarpe turto
paveldimumo galimybėmis.Pilnavertiškos šeimos sudariusios santuokas tarp vyro ir moters yra Valstybės pagrindas ir moralinis tokių šeimų pasididžiavimas.

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. I. Šimonytė arba apsimeta, arba nesupranta, kad Igničio veikla gali sukelti daug

Vytautas Sinica. Interviu Lenkijos televizijai (programa pasauliui anglų kalba) karo tematika

Edvardas Čiuldė. Ar iš tiesų mūsų tėvynainiai homoseksualai neturi Tėvynės?

Jonas Jasaitis. Žmonijos sunaikinimo scenarijai

Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Audrys Antanaitis: Valstybinės kalbos laukia sunkus metas

Borisas Johnsonas: Vokietija norėjo greito Ukrainos pralaimėjimo

Mirė Ukrainos disidentas Jurijus Šuchevičius

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt trečioji (Lapkričio 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Dovilas Petkus. Kompensacijos žydams: susitaikymo aktas ar mokestis „Holokausto industrijai“?

Jonas Grigas. Mokslininkai ragina paskelbti 5G ryšių moratoriumą

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Italijos vyriausybė tęs ginklų tiekimą Ukrainai ir 2023 metais

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt pirmoji (Lapkričio 21 diena)

Anglų universitetai raginami „dekolonizuoti“ kursus: „nubudusiųjų imperializmas pasiekė didžiulį, kvapą gniaužiantį mastą“

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimtoji (Lapkričio 20 diena)

XXIV sekmadienis po Sekminių: Kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.