A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: Channel_images_model::$LOCS

Filename: models/channel_images_model.php

Line Number: 446

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Functions.php

Line Number: 806

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

Line Number: 409

Vytautas Sinica konservatoriams: paviešinkite, kas tie dvasios ubagai, balsavę už tokį niekingą antidemokratinį sprendimą | Tiesos.lt

Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

🌄Vytautas Sinica konservatoriams: paviešinkite, kas tie dvasios ubagai, balsavę už tokį niekingą antidemokratinį sprendimą

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 27 d. 22:04

19     

    

Vytautas Sinica konservatoriams: paviešinkite, kas tie dvasios ubagai, balsavę už tokį niekingą antidemokratinį sprendimą

Rimantui Dagiui, kaip ir kitiems TS-LKD partijos nariams, pateiktas ultimatumas – atsiimti parašus po Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisomis, stabdančiomis vaikų atiminėjimą, arba bus svarstomas jų šalinimas iš partijos. Galioja visiems, bet Sergėjus Jovaiša su Irena Haase jau vakar pasiskelbė, kad yra „suklaidinti“ ir parašus atsiėmė, nuolankiai paklusdami pirmininko terorui. Taigi sprendimas iš esmės pritaikytas vienam Dagiui. Apie tariamą pažiūrų įvairovę ir laisvę daug skiedusi partija galutinai sugniaužia bet kokią pažiūrų laisvę savo viduje.

Einu į TS-LKD partijos svetainę pasižiūrėti, kas tie dvasios ubagai, balsavę už tokį niekingą antidemokratinį sprendimą. O TS-LKD svetainė man kaip tyčia meta naujieną, kad „DABAR YRA PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ“. Gyvenimas pilnas ironijos. Dabar kaip tik yra geriausias metas išeiti.

Brangūs draugai konservatoriai, krikdemai, tautininkai ir visi kiti, vienaip ar kitaip esantys šioje partijoje. Daug gražių žodžių pasakyta apie tai, kad nors ir koks žlugęs leftistas būtų partijos pirmininkas, partijoje yra pilna padorių, garbingų, Lietuvą mylinčių ir sąžinę turinčių žmonių. Dabar pasimatys, kiek tie žodžiai verti. JEIGU Rimantas Dagys neatsiims to parašo, o aš tikiu, kad jis turi savigarbos ir jo neatsiims. JEIGU dėl to jis bus išmestas iš partijos ar frakcijos. JEIGU po jo išmetimo jūs liksite toje partijoje ir frakcijoje lyg niekur nieko, lyg nebuvo ką tik sutryptos visos vertybės ir principai, kuriais ta partija, o kartu ir jūs deklaratyviai (?) rėmėsi, gražiai kalbėdama/-i apie pagarbą Konstitucijai, šeimai, moralei, Bažnyčiai, tradicijoms, privatumui, antikomunizmui ir t.t. Tokiu atveju, nebebus jokio pagrindo daugiau laikyti, kad esate garbingi daugiau nei žodžiais. Jūs ir aš – visi dabar tą žinome.

P.S. Būsiu dėkingas už pavardes prezidiumo narių, balsavusiųjų už tą antivalstybinį ir antidemokratinį sprendimą. Tauta (ir partija) turi žinoti savo budelius.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Eks sirgalius       2018-11-30 9:08

Tave,Sergejau, laikiau turinčiu savigarbą. Atsiprašau-klydau. Žiauriai. Jeigu dalyvavimas besitęsiančioje konservatorių “demokratijos šventėje"nesikerta su sąžine-dalyvauk. Tik pagarbos iš buvusių Tavo sportinio talento gerbėjų-nelauk.

-> Taip, žinoma       2018-11-28 12:53

Didelis klausimas, kas labiau kovoja (kovojo) prieš „nacionalistus“ ir „fašistus“: ar A. Juozaitis su AMBalu, ar „konservatoriai“ su G. Landsbergiu priešakyje. Beje, kas lietuvių tautininkus vadina Maskvos agentais, ar ne Landsbergių šeimyna?

Klausimas'ui       2018-11-28 12:37

Senelis anūkėliui dovanojo partiją. Ta proga reikėjo atšvęsti. Nu ir buvo demokratijos šventė.

dfg       2018-11-28 12:37

Gerb. Vytautai Sinica, ar verta šios partijos narius, išsirinkusius tokį pirmininką (jau nekalbant apie jų viziją „Globali Lietuva – 2030“, o tiksliau „Lietuva be lietuvių – 2030) vadinti „konservatoriais“, kai jie iš tikrųjų yra ANTIKONSERVATORIAI praktiškai visais Lietuvai gyvybiškai svarbiais - išskyrus „Rusija puola“ - klausimais.

Na, taip.       2018-11-28 12:20

Skaldyk ir valdyk. Manau, kad J. Dagys yra kur kas protingesnis ir nesiims skaldyti partijos, bet savo ištvermingumu ir ryžtingumu atstovės tiesą, o tiesa padarys savo darbą, nes TIESA yra pats JĖZUS. Netikite? Pabandykite išbūti tiesoje, iškęsti panieką ir izoliaciją, o tada pamatysite, kad tai yra pats geriausias būdas kovoti su melu, t.y. šėtonu. Ištvermės Jums gerb. J. Dagį.

Taip, žinoma,        2018-11-28 11:56

Juozaitis su AMBalau visada kovojo su fašistais kaip ir Tarabilda, kad Lietuvoje nacionalistų neliktų nė kvapo - tik internaciai.

Gal LDDP       2018-11-28 11:54

karalienė organizuoja, kas čia dabar besugaudys, kas po kuo slepiasi - koks Bankas?

albina       2018-11-28 11:49

Klausiu dar kartą:kas organizuoja naują krikščionių partiją? Paskelbta koordinatorės pavardė,tikslai ir uždaviniai,bet nieko nėra apie iniciatorius.Kas tai? Skyla *žmonių*partija?Gimsta nauja naujų gelbėtojų partija?Kas nors gali paaiškinti?

Klausimas        2018-11-28 11:43

„Daug gražių žodžių pasakyta apie tai, kad nors ir koks žlugęs leftistas būtų partijos PIRMININKAS, partijoje yra PILNA padorių, garbingų, Lietuvą mylinčių ir sąžinę turinčių žmonių. Dabar pasimatys, kiek tie žodžiai verti. Jeigu Rimantas Dagys neatsiims to parašo, o aš tikiu, kad jis turi savigarbos ir jo neatsiims.“
Tokiu atveju, savaime kyla klausimas, kodėl partija „pilna“ garbingų Lietuvos patriotų išsirinko progenderistinį, antipatriotinį, antikatalikišką, eurofederalinį veikėją savo pirmininku. Juk savo pažiūrų šis „leftistas“ (lietuviškai – kairuolis) niekuomet neslėpė.

Juozaitis sutvarkys konservus       2018-11-28 10:29

Juozaitis sutvarkys tą teroristinę fašistinę grupuotę, vadinamą konservatoriais: uždraus ją ir jos ideologiją (kuri labai nervuoja jo žmoną)

Skeptikas       2018-11-28 10:16

Žinoma, kas mes tokie, kad teistume? O bet tačiau… Per tris dešimtmečius konservatoriai įsivėlę į tokią daugybę skandalų ir aferų, jų aplinkoje sukosi tiek interesų ir pinigų, tiek visko vyko, kad jei ten ir buvo padorių žmonių, jiems ne dramblio oda, o tanko šarvai turėjo užaugti. Jei iki šiol jie nesusivokė ir nesusiprato, kur yra ir su kuom tapatinasi… Dėl daugelio dalykų autorius teisus, bet per daug optimistiškas, švelniai tariant.

apsisprendimo metas       2018-11-28 9:13

Jau seniai stebiuosi kaip šioje partijoje turi jaustis padorūs žmonės. Tokių, kaip p. Dagys, A. Ažubalis, L. Kasčiūnas, tikriausiai ir daugiau esama. Dabar gera proga išeiti iš šios partijos tiems, kurie dar turi sąžinės ir kuriems nepakeliui su liberališka,  diktatoriška ir antilietuviška G. Landsbergio politika. Seniai būčiau spjovus į partijos viršūnėlių diktatą. Argi garbinga ir toliau sėdėti tokios partijos gretose ir klusniai vykdyti Tautos genocidą?
Išeikite padorūs vyrai ir moterys, iš šios Landsbergių šeimos partijos, kurie dar turite bent lašelį padorumo ir kurkite naują krikščioniškos krypties partiją. Lietuvai mirtinai reikalinga nauja dešiniųjų idėjų nešina partija dirbanti ne Briuseliui, bet savo krašto žmonėms.

O ką tas       2018-11-28 9:00

Dagys tiek metų toje partijoje veikė, ko veržėsi į ją? Babkių reikėjo, geros algos ar ko? Tegu nebalamūtija, kad nežinojo, kur ir dėl ko ten stojo? Kelias partijas yra pakeitęs šis žmogus, a?

Vytautai,       2018-11-28 8:50

Čia ne dvasios ubagai, o Lietuvos išdavikai - 100-ui metų įslaptintų KGB-istų nusikalstamos šutvės atstovai.

Ačiū, Vytautai,       2018-11-28 8:45

už drąsą, už teisingą ir ryžtingą žodį, pasakytą apie monstrą Landsbergį-broilerį ir jo Lietuvos išdavikų gaują kartu su seneliu-garbės pirmininku! Už nuoširdžią emociją, už meilę Lietuvai, kurią, kaip ir mūsų vaikus, šeimas Jūs užsistojat. Jau seniai Lietuvoje nėra šlykštesnio žodžio kaip “konservatorius”. O dabar blogiau negu raupsuotas.

Juk       2018-11-28 8:24

būtent rinkėjų ir dezinfosklaidos dėka esame ten, kur esame. Na, o dėl diktatoriaus V.Landsbergio jau nebejuokinkite, nei pikdykite, nes jis seniai ne valdžioje, o kibkite į tikrus diktatorius partijoje, pavyzdžiui, į Jurgį, ko jo neklibinate, a? Bijote, drąsuoliai, ane? Šmeižiate tą, kurį šeimininkas ar konspiratorius, ar Hegemonas leidžia, ane? Ir be jaunojo Landsbergiuko toje partijoje yra kur kas kietesnių veikėjų, nežinote?

Nejaugi       2018-11-28 8:14

Lietuvoje dar gali atsirasti tokiu rinkeju be jokiu moraliniu vertybiu, kurie isdrys balsuoti uz sia partija.Toje partijoje labiausiai degradave tai krikscionys demokratai.Kaip galima sedeti susiguzus ir apsimetineti, kad sioje, niekingo partijos vadovo vadovaujamoje partijoje, viskas tvarkoje ir krikscioniska.Tai rodo visiska puvesi, kai liberastu ir konservatoriu partijose pudo save eile padoriu zmoniu.Tai degradavimas, kai laikomasi ne morales, o seimo nario mandato ir buvimo jame.

Kol Lietuvoje diktatoriaus V.Landsbergis,       2018-11-28 8:08

tol Lietuva neatsikels.Tai Lietuvos nelaimė.

anūkėlio pavaldinys       2018-11-28 7:02

Mes ne budeliai.
Mes pudeliai.
Dekoratyviniai sąrašiniai.


Rekomenduojame

Tomas Baranauskas. Jei prireikė logikos, tai gal ir įveskite ją kaip discipliną mokyklose

Algimantas Rusteika. Politikai meluoja geriau

Kastytis Antanaitis. Ne gyvenimui, o matematikai mokome

Rasa Čepaitienė. Šliaužianti reabilitacija

Algimantas Rusteika. Tai ką – Apokalipsės raiteliai jau šį savaitgalį?

Vytautas Matulevičius. Liūnas

Rastas 1920 m. Mickevičiaus-Kapsuko laiškas atskleidžia Rusijos tikslus Lietuvoje

Ramūnas Aušrotas. Liūdna, nes juk ES pradžia buvo visai kitokia

Raymond Ibrahim. Hagia Sophia: Turkų pasakos prieš istorinius faktus

Algimantas Matulevičius. Lietuvoje galima išgyvendinti skurdą

Nida Vasiliauskaitė. Žmonija progresuoja. Iš kur žinome?

Algimantas Rusteika. Lempučių filosofija

Neringa Venckienė informuoja

Algirdas Endriukaitis. Kas laukia nacijos, jei jos politikams nerūpi valstybės egzistencinis likimas?

Nuo bačkos. Majauskas: Su Ingrida už Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Beprotybės kronikos: kas yra moteris

Tomas Čyvas. Įdomu, kada radikaliai kairioji minia uždraus Bulgakovą?

Algimantas Rusteika. Ar turi teisę atbuvę tremtį žinoti savo skundikus?

Geroji Naujiena: Padauginame tik dalydamiesi

Rasa Čepaitienė. Verygos paradoksas

Raimondas Navickas. Tai NE fontanas, tai kitaip vadinasi!

Liudvikas Jakimavičius. Covido simptomas: „Aplink nosį vaikšto šeškas – nieko neužuodžiu“

Vytautas Sinica. Siūlyčiau, priešingai, Lietuvai pagaliau viešai ir deramai pagerbti LAF’ą

Alvydas Jokubaitis. Noras panaikinti visus prietarus yra pats didžiausias prietaras

Arvydas Anušauskas Fainai Kukliansky: „Tai jau su J.Lukša-Daumantu viskas gerai?“

Audrius Bačiulis. Lukašenka žodžių tuščiai nešvaisto…

Skaitiniai. Vidmantas Valiušaitis rekomenduoja: „Svarbus aukščiausio JAV diplomato pareiškimas ir svari politinė parama Baltijos valstybėms“

Algimantas Rusteika. Pakelkim, pakelkime taurę kvailybės, kad Lietuvai būtų geriau!

Nuo bačkos. F. Kukliansky: kultūringas, inteligentiškas, nieko neįžeidžiantis, bendradarbiavimą skatinantis laiškas iššaukė minios protestą

Nikolajus Nielsenas. Rinkimai Baltarusijoje: Lukašenka prieš COVID-19

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.