Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė

Vytautas Sinica klausia: kur buvo didieji Rozovos kritikai prieš keletą metų? Kiek metų jiems prireiks, kol „pastebės“ ir šeštąją koloną?

Tiesos.lt redakcija   2019 m. rugsėjo 2 d. 23:14

22     

    

Vytautas Sinica klausia: kur buvo didieji Rozovos kritikai prieš keletą metų? Kiek metų jiems prireiks, kol „pastebės“ ir šeštąją koloną?

Rodos, prieš savaitę buvo paskelbtas gana komiškas jaunojo konservatoriaus Vykinto Vaitkevičiaus tekstas (DELFI.lt. Vykintas Vaitkevičius. Kas bendro tarp Rozovos, Jovaišos ir Sinicos?), kuriame jis desperatiškai ieškojo sąsajų tarp Pro Patria, manęs, mano darbdavio ir bandė tuo aiškinti, kodėl neparašau kritikos Irinai Rozovai po jos ryšių su Rusija skandalo.

Dovilas Petkus, kaip irgi atsidūręs tų insinuacijų taikinyje, parašė atsakymą, kur viskam galiu tik pritarti (DELFI.LT. Dovilas Petkus. Už ką jie mane puola?). Tačiau noriu ir pridėti.

Dar ne visiems konservatoriams suprantama, tačiau Lietuvoje Rusijos interesams atstovauja penktoji ir šeštoji kolonos. Penktoji – atviri vatnikai kaip titovai, rozovos, lėkštučiai, paleckiai, subotinai ir panašūs. Jų įtaka visuomenės mąstymui ir savimonei yra minimalūs, niekas jų rimtai nevertina. Net LLRA patekus į valdančiąją koaliciją (kas atsiejus nuo aplinkybių yra gėdingas faktas), šios jėgos poveikis visuomenės mąstymui neperžengs tautinių bendrijų ribų. Bet apie penktąja koloną konservatoriai labai mielai kalba ir su ja kovoja (dažniausiai pasmerkimais) visomis išgalėmis.

Šeštoji kolona veikia daug subtiliau, visada kalba vakarietiška kosmopolitine retorika ir turi nepalyginamai didesnę įtaką mūsų visuomenės mąstymui. Jos atstovais žavisi net Lietuvos patriotai, jos atstovai gauna nacionalines premijas ir valstybinius apdovanojimus. Jų skiriamasis bruožas – nuolatinės pastangos perrašyti Lietuvos istoriją ją menkinančia ir valstybingumą delegitimuojančia kryptimi. Ar tai būtų visiškas ikikrikščioniškos lietuvių valstybės pasiekimų neigimas (A. Bumblauskas), ar partizanų juodinimas (E. Zingeris, L. Truska, M. Ivaškevičius), ar Birželio sukilimo ir laikinosios vyriausybės siejimas su nacizmu ir Holokaustu (visa eilė, sunku ir išvardyti), ar Sąjūdžio ir jo raktinių asmenybių defamacija (N. Putinaitė). Šis reiškinys yra milžiniška problema šiandienos Lietuvai informaciniame kare.

Bet TS-LKD apie jį nekalba, priešingai, tyli, o neretai ir gina šeštosios kolonos atstovus. Iš dalies, nes jie pernelyg įtakingi, kad karjeristinis politikas drįstų su jais konfliktuoti. Iš dalies, nes bent jaunosios konservatorių lygos užauginti ar dar augantys politikai neretai ir patys mąsto kaip šeštoji kolona. Kai iki Rusijos agresijos Ukrainoje nebuvo mainstreamas ir nebuvo korektiška ir populiaru kalbėti apie LLRA grėsmę ir antivalstybingumą, Pro Patria tai darė ir aš tai dariau, o jaunieji konservatoriai tylėjo. Dabar, kai dar nėra mainstreamas, nėra korektiška ir nėra saugu kalbėti apie ‘europietiškų’ istorijos perrašinėtojų (šeštosios kolonos) veiklą, Pro Patria tą daro ir aš tai darau. O TS-LKD tyli. Gal kalbės dar po keleto metų, jeigu iki tol nebūsime galutinai prislėgti antivalstybinės propagandos ir parduoti Rusijos įtakai Vakarų partnerių.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Šiaip,       2019-09-5 11:03

reikia eiti į mitingą!!!!!!!!!! Sėdint ant sofos tik smirdėti galima.

Nesupratau dar kartą       2019-09-5 9:16

visus tuos,  kurie galvoja ir daro ne taip kaip aš , gal irgi galiu suskirstyt į tas visokias kolonas ?

> Nesupratau       2019-09-5 8:20

5-oji kolona - chuliganai, jų veiksmai puikiai matomi ir sikiai demonstruojami viešai. 6-oji kolona - užsislėpę Lietuvos “patriotai”, aukšti valstybės pareigūnai, kurių veiksmai daro didžiulę žalą valstybei. R. Šimašiaus organizuotas memorialinės lentos nuėmimas - geras 6 kolonos pavyzdys.

Nesupratau       2019-09-4 20:46

5 kolona tai Maskvos kolona , o 6 kieno ?

Janina       2019-09-4 16:49

Puikiai pasakyta, kad šeštosios kolonos “skiriamasis bruožas – nuolatinės pastangos perrašyti Lietuvos istoriją ją menkinančia ir valstybingumą delegitimuojančia kryptimi. Ar tai būtų visiškas ikikrikščioniškos lietuvių valstybės pasiekimų neigimas (A. Bumblauskas), ar partizanų juodinimas (E. Zingeris, L. Truska, M. Ivaškevičius), ar Birželio sukilimo ir laikinosios vyriausybės siejimas su nacizmu ir Holokaustu (visa eilė, sunku ir išvardyti), ar Sąjūdžio ir jo raktinių asmenybių defamacija (N. Putinaitė). Šis reiškinys yra milžiniška problema šiandienos Lietuvai informaciniame kare.”
Ji neturi stabdžių, neturi gėdos ir jai nepažįstamas atsakingumo jausmas…

Life Site news       2019-09-4 13:40

https://lifepetitions.com/petition/tell-the-national-education-association-to-focus-on-education-not-leftist-politics?utm_source=LifeSiteNews.com&utm_campaign=d590370599-PETITION_NEA_9_3_19&utm_medium=email&utm_term=0_12387f0e3e-d590370599-401886513
It is back to school time for millions of children across America, and radical leftists within the nation’s largest teachers’ union are doing their best to give American parents yet another thing to worry about.

At the most recent national representatives’ assembly of the National Education Association (NEA), motions were presented and passed on a series of issues that can only be described with one word: godless.

Abortion-on-demand as a fundamental right, boys in girls’ locker rooms, the never-ending special treatment of the LGBTQ community, reparations, and white privilege are all priorities the NEA is endorsing.

Because of this serious situation, LifeSite and Personhood Alliance are combining forces to PETITION the NEA to put children’s education over (Leftist) partisan politics.

Please SIGN, today!
Would it surprise anyone to learn that the NEA donates over 94% of its lobbying budget to the Democratic party?

We will be taking our concerns about the NEA to Congress, and ask them to investigate whether or not the NEA’s policies directly influence teachers—who may be afraid of losing union support in employment negotiation, for example, if they deviate from the union’s Leftist social policies.
Incredibly, two motions—urging the union to “re-dedicate itself to…quality education” and on “commitment to students and their learning”—did not receive the necessary votes to pass.

BUT, the pro-abortion motion, New Business Item 56, DID pass.

New Business Item 56 tramples on science and basic decency and dehumanizes pre-born children by repeating the abortion industry’s mantra that killing children is about defending a woman’s right to “control her own body.”

This kind of tacit lobbying for the abortion industry has no place in education!
The NEA represents the teachers and the students whom they teach. However, all of these radical policies, taken together, are not supported by a majority of the teachers who pay union dues. Nor, indeed, the students they teach.

And, moreover, these offensive policies are harmful for both student and teacher.

Please SIGN and SHARE this urgent petition, today, and tell the NEA to focus on quality education NOT Leftist politics!

Yours faithfully,

Scott Schittl and the whole team at LifeSite

PS – This petition tells the National Education Association - the largest teachers union in the US - to stop lobbying for every godless Left-wing cause and focus on teaching again!

PPS - Please CLICK HERE to find out more about the petition. Then, please SIGN and SHARE with your like-minded friends, family, and colleagues.

Rubai, keisk mąstymą       2019-09-4 11:34

Dabar jau drąsiau galima kelti versiją, kad ir Rubavičių terorizavo nuliurbalėjusios Šaulių sąjungos lavono vertelgos. Tai Rubavičius jiems atrodė pavaojingas, o Rozova - ne?

viskas paprasčiau       2019-09-4 9:59

Štai tokie nutylėjimai dėl rozovų, tai ir yra visa konservų įsivaizduojama politika ir oponavimas. Jie net, laimei jau vėžininko, Stribo versti nesiryžo ir reikalauti priešlaikinių rinkimų, nes pas pačius kišenėse vėjai švilpauja po 2019m. rinkimų maratono. O gal Rasos Juknevičienės brolio autovežių verslas Rusijoje koją tam kišo? Tačiau, kaip bežiūrėk, Kasčiūnas tai tikrai nuvylė.

stasys        2019-09-4 7:55

Nesinori rašyti komentaro kai apie ta istorija tiek prikurta pasakų . Rašytu vyrai aiškiai kad tai eilinė R.Karbauskio deza ..siekiu Pranskiečiui iš po kojų ištraukti Seimo pirmininko kabineto kojoms skirtus kilimėlius ir butu suprantama .. O dabar nuaudžia voro tinklą ir laukia kol kokia naivi politinė musė į ji paklius ir taps realiu turiniu pietums .. Aš netgi nemačiau jokios konkrečios informacijos kur butu viešinamos detalės tos seimo narės Rozovos ja inkriminuojančios kaip nusikalstama . Tuos klausimus sprendžia teismas o ne NST ar VSD ‘pasluškės’ ar tuo labiau Seimas .Lietuva teisinė valstybė ..ir tik dėka to joje lengva kurti tokias dezas ir viešinti . M.Basčio taip niekas rimtai ir neapkaltino .. po tu visu oij oij ..

dr, Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-09-4 5:25

Galvoju, kokią čia tą įtaką visuomenėje gali daryti Vilniaus forumininkai, kai juos kaltinu ANTIKONSTITUCINE veikla? Pasirodo gali “nykštuką” paspausti žemyn.
O gal jie nieko neskaito tik vis rašo ir rašo, o gal nykštukus žemyn spaudinėja…
Paskaitykite ir sutriuškinkite mane viešai, kad akmens ant akmens neliktų....

https://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=9037:vilniaus-forumo-antikonstitucininkai&catid=33&Itemid=141

http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas-vilniaus-forumo-antikonstitucininkai/

http://www.ekspertai.eu/vilniaus-forumo-antikonstitucininkai99393/

Tuomet patikėsiu, kad esate tikri žmonės, ne čekistai…

Koks skirtumas       2019-09-3 23:07

kaip juos vadinti – šešta kolona ar „valstybininkais” kaip V. Vasiliauskas po V. Pociūno žūties. Esmė ta pati, tik nuo rašymo ar pavadinimo keitimo jų nesumažėjo.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-09-3 22:06

Citata: “O TS-LKD tyli.”. Tai lygiai taip pat ir tas pro patria, vilniaus forumas taip pat TYLI, gal negyvi? Tai pagal tylėjimą visiškai nesiskiria nuo ts-lkd, visiškai vienodi ČEKISTAI.

galvoju       2019-09-3 21:47

Jei Sinica su Radžvilu gautų valdžią įsipyktų tautai priešų paieškomis labiau už Landsbergį ir Juknevičienę. Konservatorių nuomone, Rusijai dirba pusė Lietuvos. Sinicos ir Radžvilo nuomone, Rusijos šeštoji kolona yra visi lietuviai, kurie nemąsto taip, kaip Pro patria.

Teisingai skelbiate draugas Jonai Yahoooooo:       2019-09-3 20:25

“Pradėkite protauti, juokinate pasaulį savo idiotizmu”.
Tik ar Jums įveikiama ši užduotis?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-09-3 19:49

Galvoju, ar paspaudus neigiam nykštį pradės Konstitucija veikti Lietuvoje ir pagaliau pradėsime atkurti teisinę demokratinę valstybę?
Tai jeigu tai tikrai padeda, tai spausinėkite į sveikatą, ponai penktoji kolona.
Hibridinių stribų veiklos metodai labai įvairūs ir jeigu pagal metodą juos klasifikuosime, tai prof. Vytauto Radžvilo ANtikonsTITuciNĘ veiklą reiks suklasifikuoti gal pagal 7-ą koloną ar dar kokią nors.
Taip, kad pradėkite protauti, juokinate pasaulį savo idiotizmu ir godumu.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-09-3 17:34

Hibridinių stribų, čekistų klasifikavimas į penktąją ir šeštąją kolonas yra puspročių darbas.
Ponas V.Sinica ir visa ta besikurianti šušera kaunasi prieš LR Konstituciją ir nori patekti į valdžią antikonstituciškai pagal NELYGIĄ rinkimų teisę ir VYKDO prieš Lietuvą čekistinį, hibridinį darbą. Kitokių partinių GAUJŲ Lietuvoje nėra.
Tai ir sakau, kai jaunimas, kaip V.Sinica, supras ką jie daro… tai gal jiems galvelėje prašviesės. Tačiau visas tas Vilniaus Forumas… tokie intelektualai, kad elementarių dalykų NENORI suprasti…. vadinasi ČEKISTAI… PAGAL VEIKIMĄ.
https://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=9037:vilniaus-forumo-antikonstitucininkai&catid=33&Itemid=141

http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas-vilniaus-forumo-antikonstitucininkai/

http://www.ekspertai.eu/vilniaus-forumo-antikonstitucininkai99393/

Pasižiūrėsime ar ką nors ponas V.Sinica sugebės išlementi nors is su beviltiško V.Radžvilo pagalba.

Ramiros       2019-09-3 17:30

Popiežiai taip pat žmonės yra, mirtingi ir, gal būt, nuodėmingi. Juk jie žmonės ! Todėl, manau, nėra griekas juos kritikuoti, jeigu pastebime kažką ne taip, ar šėtono pirštą uždėtą ant jų ....

Neskubėkime kaltinti       2019-09-3 17:28

Šeštoji kolona?    2019-09-3 12:36

Reiktų atskirti Tikėjimo, Bažnyčios aiškinamas tiesas , raginimą jų prisilaikyti nuo ideologinio politikavimo. Ir Kristus yra nurodęs : kas ciesoriaus tai ciesoriui, Kas Dievo tai Dievui.  Ideologinės grupės , kurios ryžtasi savo politikoje vadovautis krikščioniškos moralės imperatyvais nekopijuoja ir neperkelia šių reikalavimų tiesmukai į  sekuliarios visuomenės gyvenimą, nes tai grėstų fanatiškos , sektantiškos politikos diegimu į visuomenės gyvenimą, kuris būtų nesuprantamas didžiajai daliai visuomenės narių. Bet yra tokie krikščioniškojo, ir ne tik krikšioniškojo gyvenimo reikalavimai, kuriais naudojasi ir sekuliarioji visuomenė, nesisimąstydama iš kur tie reikalavimai atėję: Tai reikalavimai dėl teisingumo, dėl šeimos , dėl vaikų auklėjimo, dėl pagarbos seniems, dėl pagalbos vargingai gyvenantiems, dėl prievolės turtingiesiems dalintis savo turtais su vargingaisiais. 
Tiesa , kurios ieškome,  nėra padėta aikštėje. Kad ją suprastum , sužinotum, pajaustum visuomet buvo slepiama ir maskuojama tų , kuriems tai naudinga , beje jie dažnai bū9na ir įtakingi visuomenėje dėl savo turtinės padėties.  Dėl jos tenka susipykti, ginčytis , kovoti, o ne tik usižemintai priimti ją , ne ji būna įvilkta dažnaoi į melo rūbą.

Nereikia lia, lia       2019-09-3 15:14

darbais rodykite ištikimybę popiežiui Pranciškui.

Tai taip paprasta       2019-09-3 13:37

Beveik visi tikrieji Pro Patria nariai (ir Radžvilas su Sinica ar Petkumi)
yra ir Romos Katalikų Bažnyčios nariai, bet ne šv. Pijaus X brolijos.
Pro Patria narius taip paprasta matyti sekmadieninėse įvairiose Vilniaus bažnyčių Šv. Mišiose.
Tai kas meluoja ir skaldo, garbusis “Šeštoji kolona?” (12:36).

Šeštoji kolona?       2019-09-3 11:36

tai tie, kurie perrašinėja Lietuvos istoriją. O Pro Patria ar neperrašinėja istorijos puldinėdama ant Katalikų pontifiko? Ar nepasuko lefebristų keliu? Ar tai ne skaldytojiška veikla? O skaldytojas yra šėtonas. Kaži ar tie, kurie bendradarbiauja su juo, turės Dievo palaikymą? Pasivadinti galima 100 kartų krikščionimis, bet tikras krikščionis tik tas, kuris jungiasi į Dievo meilės bendrystę, o neužsiima skaldymu, tikras krikščionis, kuris moka nusižeminti, kaip tai padarė Kristus.

šeštoji - tai komuniagos       2019-09-3 9:05

kad ir pats sinica žavisi labai ryškiu šeštosios kolonos atstovu komunistu ozolu.
VISI komunistai - buvę, esami, būsimi - tai šeštoji (ir penktoji) kolona.
šių dienų ryškiausias atstovas: tai iš nomenklatūrinės komunistų šeimos išėjęs šimašius.


Rekomenduojame

Audrius Bačiulis. Lukašenka žodžių tuščiai nešvaisto…

Skaitiniai. Vidmantas Valiušaitis rekomenduoja: „Svarbus aukščiausio JAV diplomato pareiškimas ir svari politinė parama Baltijos valstybėms“

Algimantas Rusteika. Pakelkim, pakelkime taurę kvailybės, kad Lietuvai būtų geriau!

Nuo bačkos. F. Kukliansky: kultūringas, inteligentiškas, nieko neįžeidžiantis, bendradarbiavimą skatinantis laiškas iššaukė minios protestą

Nikolajus Nielsenas. Rinkimai Baltarusijoje: Lukašenka prieš COVID-19

Audrius Bačiulis. Beprotybės kronikos: kas yra vyriausieji „Facebook“ cenzoriai?

Karolis Kaklys: Kaip Vijūnėlės dvaro statybos atskleidė visai Lietuvai opias problemas?

Kas mes? Vytautas Sinica apie Nacionalinį susivienijimą

Rasa Čepaitienė. Gyvename totalinio freimingo laikais

Skaitiniai. Andrius Švarplys rekomenduoja: Tiems, kam rūpi akademinė laisvė ir universiteto likimas ‘Black Lives Matter’ epochoje

Vytautas Radžvilas. Laisvė, arba Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?

Andrius Švarplys. Parklupdyti Vakarai nesugeba apginti net savęs, tai kaip mes galime iš jų tikėtis pagalbos?..

Ramūnas Aušrotas. Ar Prancūzijos parlamentas paseks Lietuvos pavyzdžiu ir pasmerks surogaciją kaip prieštaraujančią moterų ir vaikų orumui?

Trakų salos pilyje bus pristatyta Daliaus Stanciko knyga „Kūju per Lietuvos istoriją“

Raimondas Navickas. Nanto katedrą padegė keršydamas Prancūzijos valdžiai

Agnė Širinskienė. Apie neliečiamuosius

Audrius Bačiulis.Beprotybės kronikos: Leftistinių propagandistų miniai nepavyko parklupdyti didžiausio JAV verslo dienraščio „The Wall Street Journal“

Raimondas Navickas. Panašu, kad antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje išties kelia galvą

Andrius Švarplys. Vyksta didžiulė, giluminė, fundamentali demoralizacija

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Bronius Puzinavičius. Ar sprendimą dėl Lukiškių aikštės monumento turėtų priimti tik menininkai?

Vytautas Sinica. Užsienio „gerąją patirtį“ reikia įvertinti iš anksto

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.