Dienos aktualija, Ekonominė politika, Partijos

Vytautas Sinica: Ką daryti su Lietuvos ekonomika? Įgalinti lietuvius pačius kurti darbo vietas

Tiesos.lt siūlo   2020 m. kovo 30 d. 19:49

13     

    

Vytautas Sinica: Ką daryti su Lietuvos ekonomika? Įgalinti lietuvius pačius kurti darbo vietas

Laidos „Neredaguota“ svečias partijos „Nacionalinis susivienijimas“ vicepirmininkas Vytautas Sinica apie apie ekonominius, kultūrinius ir pilietinius motyvus dirbti ir kurti Lietuvoje. Laidos klausykitės ČIA)

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

tiek       2020-04-1 11:45

Lietuvoje būtina pradėt gaminti patiems traktorius , plūgus ,sėjamasias ,kad nemėtyt milijonus svetimiems į kišenes. Taigi tiek “specialistų” ,“profesionalų” sėdi seimerių prikurtose ministerijose ,prieduose prie tų ministerijų ,etc….Taigi- juos visus pirmiausia - tik į gatves ,ir tegu parodo ,ko išmoko “v nature” tuose kembridžuose ,oksforduose .Kur buvo pasiųsti savo įtakingų ir turtingų tėvelių a la broilerio atžalos į amerikę:))) O jei rimtai : pirmiausia ne apie pelnus , o apie rimtą nors ž.ū.produkcijos gamybą ,o ne įsivežimą į maximų lentynas būtina išsikovot .Taip taip - jau išsikovot reikia ir teisę gamint savo traktorius , kitą ž.ū. techniką ,o ne tik pigiai tiekti komplektuojamasias į užsienį  ,kad paskui už milijonus pas juos užpirkt būtiniausią techniką  paprasčiausiam dirvos suarimui,sėjai. Pirk /parduok bizniukas aiškiai yra ne Lietuvoj pirmiausia sugalvotas,todėl ir rezultatai būtent tokie,kokie yra.

DD plius DD       2020-03-31 12:24

Kalbant apie ekonomiką, galima prisiminti biblinio Juozapo pavyzdį (faraono ir Egipto liaudies laimei jis nežinojo apie keinsistines, arba laisvarinkiškas, ar dar kokias koncepcijas. Jis netgi A. Smito nežinojo), bet nuo bado senovinis Egiptas buvo išgelbėtas.
P.S. Mylim mamą, mylim tėtę, ir nenaudėlius vaikus, mylim partijas tėvynę, mylim viską kas tik bus.
P.P.S. O dabar papranašausiu- bus taip kaip ligi šiol- ką mylėjom, tą mylėsim, kuom prekiavom, tuom prekiausim- štai ir visa ekonomika.

Už Nacionalinį Susivienijimą!!!        2020-03-31 12:23

Supratau, kad V. Sinica bendrauja su žmonėmis ir puikiai mato tikrą padėtį visuomenėje. Ir kalba viską teisingai, taip kaip yra, o ne taip kaip pvz. Delfi ar lrt kalba iš raštelio gauto užsakymo iš tulpių pašto. V. S. puikus politologas, visapusiškai suprantantis Lietuvos ir pasaulio problemas. Jeigu tokie žmonės tikri profesionalai būtų prie valdžios vairo šituos 30metų nuo nepriklausomybės atgavimo, tai Lietuva dabar gyventų jau geriau negu Šveicarija. Bet kai valdžioje sėdi tie patys koncerviniai-socdemai ir visus tuos metus jie tik sugebėjo nualinti tautą iki visiško nuskurdinimo, o patys rėkia kaip čia puikiai ekonomika auga, bet nemato kad žmonės vos galą su galu suduria. Apmėtę mažąjį verslą tikrintojais kontrolieriais, o patys tarnauja oligarchiniams, ir tas tęsiasi iki šiol. Nemato nei švietimo, nei kultūros darbuotojų, valstybės naikinimas ir tiek. Jeigu jie neįgalūs net Vyties paminklo pastatyti, tai ko norėt, ir viskas vyksta pagal seną taisyklę- skaldyk visuomenę ir valdyk. Įdomu kam atiteks tie Europos pinigai skirti paramai Lietuvos žmonėms?

Tvankstas       2020-03-31 11:47

Ir dar per krizę—- gražbyliavimas tos ‘paskolos verslui’, tenka suprasti, kad liko tik teisingi banko klientai, kuriems nelabai reikia banko pinigų, nes nežino, kur prasukti, kad sugrįžtų.
Jie paprastai iš partinio - ūkinio aktyvo, kaip ir bankininkai, respektabilios kilmės
iš LKP/KPSS, jiems ir bankai atideda mokėjimus - jie yra žmonės, o nekilmingasis - viso labo paprastas banko asilas.
Žmogus turi užstatyti bent butą ar namą, po metų ar dviejų išeiti ubagu ir bomžu - bankui ir įmokos, ir nek. turtas, jokių praradimų.
Try again next time ...

Komentatorius       2020-03-31 11:34

Kokia dar “Lietuvos ekonomika”?
Ar kinietiško šlamšto stumdymas maxim’ose yra “ekonomika”?
Lietuva ekstremalioje situacijoje per du mėnesius net kaukių nesugeba pasiūti…

Prašalietis       2020-03-31 10:44

Vytautas Sinica: Ką daryti su Lietuvos ekonomika? Įgalinti lietuvius pačius kurti darbo vietas. Jaunąjam supermeniniam “tautinės politologijos specialistui” belieka priminti, kad eiliniai tautiečiai netrukus po nepriklausomybės paskelbimo, buvo “įgalinti kurti darbo vietas”. Tos eilinių tautiečių susikurtos masinės darbo vietos buvo turguose ir turgeliuose perparduodant bezdilūžkes, surenkant iš konteinerių “dar gerus išmestus daiktus, vežant į Lietuvą per Lenkijos teritoriją kontrabandinį spiritą Royal, švarinant sodų namelius, butus ir tamsiu paros metu grįžtančių tautiečių kišenes. Aišku su Sąjūdinės, “tautinių“komunistų, Dekaniazės, Gaidjurgių ir t.t susikurtomis darbo vietomis nesusilyginsi, bet galima tvirtai konstatuoti, kad 1990-2000 metų “darbo vietų susikūrimo patyrimas” niekur per 20 metų nedingo….

Paskolos verslui tai       2020-03-31 10:34

užsienio bankų gelbėjimas?

Dalinkit       2020-03-31 8:31

žmonėms žemės be teisės ilgą laiką parduoti.

Ir dabar per krizę       2020-03-31 8:31

dėl viruso pasiūlyta verslui imti paskolas.Smulkus verslas taip nežais,teks susitraukti,atsleisti darbuotojus,šie eis į darbo biržą ir valstyubė ilgai bei nuobodžiai mokės pašalpas užuot padėjus verslui išlikti.Imkit paskolas patys.

Juozas       2020-03-31 7:35

Taip, įdomus tas NC. Štai vienai iš pirmųjų Veryga neįkainojamas kovotojas su korona, kitam darbo vietų susikūrimas sau. Jei dirba fabrikai, kuriuose gaminama dideli kiekiai produkcijos, darbininkai gerai uždirba, tai tada gali kurtis ir kavinukės, kirpėjai ar suvenyrų gamintojai- bus kam ir už ką pirkti. Bet jei mietelyje bus tik 10 kavinių ir nė vienos gamyklos- kas ir už ką jose valgys?

Tvankstas       2020-03-31 0:38

“Įgalinti lietuvius pačius kurti darbo vietas.” V.Sinica
Per 30 metų prieš kiekvienus rinkimus ta pati dainelė, po to ‘žiaurios akcijos’ sutvarkyti mažą ir vidutinį verslą, vėl tūkstančiai savo verslo įkaitų virtę ubagais ir dar skolininkais išvaromi laimės ieškoti ‘tarp žarų vakarių’.
Tikrintojų nesuskaičiuojama gausybė ir beribė galybė : kiekvienas patikrinimas kainuoja bent 200litų ar eurų, arba baudą dalinamės pusiau, po savaitės ar dviejų sekantis patikrinimas ir t.t. Per metus netenki bent 5 tūkstančių eurų, o tikrintojų alkanumas tik auga, tik auga ... tos pačios alkanų demokratijos žiurkių akys ...
Kai išgirstu tokius VS žodžius, tai kyla klausimas : kiek dar dešimčių tūkstančių žmonių bus išvaryti iš Lietuvos ?
A, VS su ‘chebra’ bus teisingi : atimsim ir pa(si)dalinsim.

ah1       2020-03-30 23:31

  “Tai uždaryk mane, Tėvyne, savyje,
  Kaip giesmę gerklėje mirtis uždaro,
  Taip kaip uždaro vakarą naktis,
  O tu man atsakai: „Aš tavo laisvė“.

 

-------       2020-03-30 22:16

Taip, atidarau kepykliukę, mėsos ar daržovių parduotuvėlę ar organizuoju kokį smulkų mažųjų spaudinių versliuką ar kad ir kokių smulkių plastiko gaminių dirbtuvėlę.
Atvažiuoja nomenklatūrinio verslo papirktos inspekcijos, išrašo baudas, patalpų savinikas staiga pakelia nuomą, o mokesčių ir banko paskolos skaitliukas sukasi.
Kai nieko neturi, tai ir nereiklia nieko / Nebent mylimosios pėdsak ant sniego.
Kas papildys?


Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Apie lietuviškąjį čiukčio sindromą

Skiepų karai. Ramūnas Aušrotas: Klausimas tik toks: ar bus taikoma „grubi prievarta“, ar…

8-tosios Garliavos antpuolio metinės: neabejingi piliečiai ir vėl klausė: „Ar dar gyva Deimantė?“ Papildyta Neringos Venckienės komentaru

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kaip atkurti pašlijusią ES reputaciją?

Per 500 žmonių pasirašė laišką Lietuvos vyskupams dėl Komunijos dalijimo būdo

Liudvikas Jakimavičius. Gyvenimo redaktorius Covidas

Kerouaco vertėja Irena Balčiūnienė – apie Mykolaitį-Putiną ir kiekviena proga jį menkinantį Tomą Venclovą

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų

Algimantas Rusteika. Gyvename linksmiau ir laisviau

Liudvikas Jakimavičius. Prisiklausėme

Jonas Švagžlys. Apie opozicijos atstovų sekamas sėkmės istorijas

Rasa Čepaitienė. Mažumų valstybė

Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą

Rasa Čepaitienė. Čiukčiai prie Baltijos

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasia – mūsų Globėjas

Algimantas Rusteika. Įtampą žūtbūt reikia išlaikyti

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Arūnas Gumuliauskas. Minint Steigiamojo Seimo šimtmetį

Povilas Gylys rekomenduoja. Apie zuikius ir valstybę

Istorikas Artūras Svarauskas apie Steigiamojo Seimo šimtmetį

Vytautas Sinica. Ironiška – nemirtinga neteisingai mąstančiųjų persekiojimo dvasia atgimsta sovietmetį tyrinėjančių galvose

Lietuvos Respublikai – 100! Gabrielės Petkevičaitės-Bitės žodis pirmajame Steigiamojo Seimo posėdyje

Vytautas Sinica. „Ne, vaikas nėra kolektyvinė mūsų visų atsakomybė“

Kaip iš Neringos Venckienės namų buvo pagrobta Deimantė Kedytė – dalijamės vaizdo įrašu ir Karolio Venckaus komentarais (video)

Algimantas Rusteika. Pasislėpti nepavyks niekam

Marijos radijas: Ar esama realių priežasčių pilietiniam judėjimui laisvoje šalyje, demokratinėje santvarkoje?

Rasa Čepaitienė. Kito žvilgsnyje

1972-ųjų gegužės 14-oji, Kaunas: Romas Kalanta ir kalantinės

Algimantas Rusteika. Kelios pastabos „vaiko ėmimo“ įrašo paraštėje

Aštuntosioms Garliavos antpuolio metinėms artėjant Neringa Venckienė klausia: Kodėl? Už ką?..

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.