Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Žiniasklaida, Krikščionių pilietinis veikimas

Vytautas Sinica apie Liepos Želnienės manipuliacijas bei klaidinimą LRT Aktualijų laidoje, išpuolius prieš kun. Robertą Grigą

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 18 d. 0:17

16     

    

Vytautas Sinica apie Liepos Želnienės manipuliacijas bei klaidinimą LRT Aktualijų laidoje, išpuolius prieš kun. Robertą Grigą

„Kodėl jūs pasisakote prieš vakarietišką kultūrą ir žmogaus teises“, – klausia Liepa Želnienė kunigo Roberto Grigo. Kiek daug manipuliacijos ir klaidinimo telpa viename klausime.

Grigas ir visi ginantys vyro ir moters santuokinę šeimą yra patys didžiausi Vakarų civilizacijos gynėjai. Būtent europinė civilizacija ypatingai nuosekliai ir griežtai visą savo istoriją rėmėsi monogamine, stabilia, uždarų santykių, dėl vaikų kuriama vyro ir moters santuokine šeima.

Robertas Grigas aiškiai atsakė, kad Vakarų civilizaciją sukūrė antikinė filosofija, romėnų teisė ir Katalikų Bažnyčia. Iki XX amžiaus pabaigos tai buvo visiems akivaizdus faktas. XXI amžiuje ES lyderiai jau nebedrįso jokių ikimodernių europinės tapatybės šaltinių nurodyti kaip ES pamato. Žodis mankurtizmas yra skirtas būtent šiam reiškiniui. Bandoma nukirsti šaknis ir kurti naują europietiškumą ant balto lapo.

Teigti, kad esantis prieš partnerystes, prieš „neapykantos kalbą“, prieš lyties keitimą ir panašius dalykus, yra PRIEŠ ŽMOGAUS TEISES, yra apskritai visiškas nesusipratimas. Nė vienas šių dalykų nėra prigimtinė žmogaus teisė, oponavimas jiems jokia prasme nėra ėjimas prieš žmogaus teises.

Ir po to Robertą Grigą, vienintelį iš visų penkių pašnekovų, nuolatos nutraukinėja. Nuolatos, gal net visus kartus, kiek jis kalbėjo (reikėtų pasitikslinti). Vienintelį, nors jis laidoje buvo vienas prieš visus, palaikantis patį maršą (Kasčiūnas – už prigimtinę šeimą), o laida ir buvo apie maršą. „Puikiai“ padirbėta.

Gegužės 17 dienos LRT Aktualijų studija Mediatekoje (ČIA).

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Liepa Želnienė       2021-05-19 16:59

Ši persona įžūliai visose laidose brukte bruka “pažangiąją”, o išties Lietuvai pražūtingą poziciją ar ideologiją. S.Gentvilui pradėjus konfliktą su pareigūne O.Vėbiene, ji apie jos pasitraukimą kalbėjo kaip apie neišvengiamą dalyką ir būtinybę - vien dėl to, kad S.Gentvilui prieštarauja…

Obuolys nuo obels...       2021-05-19 16:28

Kaip čia taip su tais patriotais, jų „obuoliais“ ir anūkais (anūkėlėmis).
Ar tie patriotai su „kreivu“ patritizmu, ar kas ?!!!!!!
Ar čia lietuviškas fenomenas, ar dangaus prakeiksmas.
Kaip norit, bet reikia mokslinių studijų.

nenustebino       2021-05-19 13:46

Taigi Liepa Želnienė - liūdnos šlovės konservo Sauliaus Pečeliūno dukružėlė!

Lietuvos prakeiksmas       2021-05-19 13:46

Prakeikti dešinieji, nes skalūnų dujų blokavimą irgi atidavė į prorusiškų sovietų rankas.
Koks prakeikamas, esminiais momentais Lietuvą gina prorusiški, prosovietiški… O Lieuvos partizanai, tremtiniai ir… tesugeba V. Landsbergio ir Zingerio tandemą liaubsinti. Dagys ne šventasis, bet jie mieliau su tautos ir tėvynės išdavikais (PARdavikais), negu su…

stasys       2021-05-19 6:03

Oho kiek nepakantumo iš vienos klaviatūros .

Ona       2021-05-18 23:05

Raskevičius yra nepakantumo įsikūnijimas, jis visas raudonuoja ir siunta, jei tik sulaukia atkirčio jo tauškiamoms nesąmonėms. Stebėkite jį ir pastebėsite tą, ką pamačiau aš

kas ką sukūrė       2021-05-18 21:03

bolševikine erke, būtent Katalikų Bažnyčia sukūrė Vakarų civilizaciją. Protestantai yra eretikai, kurių dėka ir įsibėgėjo moralinė degradacija. Bet tau jokie elementarūs faktai neįkandami. Dialektinio materializmo parašoje toliau lindėk ir markso susirašinėjimą su tuo, kaip jisai, kautskiu, skaityk.

Liucija       2021-05-18 19:30

Pritariu Vytautui Sinicai. Klausiausi šios aktualijų studijos ir mane taip pat labai papiktino Liepos Želnienės manipuliacijos ir labai nekorektiškas jos elgesys kunigo R.Grigo atžvilgiu

Katalikų bažnyčia vakaru pasaulio nesukūrė       2021-05-18 16:35

Vakarai pradėjo kilti tik tuomet, kai vakaru Europa tapo protestantiška, ir tik ten, kur ji tokia tapo. Europa visuomet, išskyrus praėjusius 500 protestantizmo metu, buvo pasaulio civilizacijų provincija, net nesukurusi savo religijos, skirtingai nuo kitu didžiųjų civilizacijų, o pasiskolinusi žydiška.
Autorius ir vėl pamokslauja jadzems, Vikipedijos nesugebancioms atsiversti, jau nekalbant apie ką nors rimtesnio. Gal išrinks kur nors su kitu negramatnu, Kojala.

štaziui       2021-05-18 15:44

stazele, tu pagaliau apsispręsk. Arba tu toliau nuosekliai tęsi mineto paslaugas savo šeimininkams. Arba tu bėgi atsinešti papildomo vazelino bidonuose.

Aukštaitė       2021-05-18 13:31

Ši „žurnalistė“ nesupranta ne tik to, kas yra vakarietiška kultūra, bet ir kas yra kultūra apskritai.

Romualdas       2021-05-18 11:13

„Kodėl jūs pasisakote prieš vakarietišką kultūrą ir žmogaus teises“
Iš tikrųjų, tai įžūlus klausimas, nes Vakarų Europa jau senokai iš lėto eina į kultūrinę decivilizaciją, palikdama tikrąją vakarietišką kultūrą - beje, kuri beveik du tūkstančius metų buvo tik krikščioniška! Kas dėl žmogaus teisių, tai seksualinių iškrypėlių mažuma negali primesti savo ligotą supratimą apie moralę visai visuomenei.

Mažarašti šiukšle,       2021-05-18 10:30

pasirašinėjantis stasio vardu, eik į būdą ir graužk kaulą, kurį “uždirbai” iš okupantų, atmatų, išsigimėlių - čia NIEKAM neįdomu tokius vėmalus skaityti, niekas jų neskaito, visi jau seniai žino, kad šis lietuviškai rašyti nemokantis gyvis yra pačių šlykščiausių niekšų samdinys.

stasys       2021-05-18 8:45

normalus žmogus   2021-05-18 7:38 .... o ką pasakysime apie toje sąjungoje gimusius vaikus ? Gal juos irgi va taip notariskai kaip viščiukus ‘suregistruosite’ ? tamstos komentaras tik patvirtina yra dėl ko mums dar kalbėtis apie šeimą .
Jei dokumentas tampa svarbesnis žmogaus jausmo atsakomybės kitam žmogui ir visa tai tampa argumentų tuos jausmus palaidoti , bijau Lietuvele netoli nutolo nuo tų baudziaviniu šeimos kodeksu .Gal pirmiau Jūs visus isbaudziauninti ir parodyti kaip žmonės geba kitur be prievartos gyventi, o paskui leisti savotiškai laikyti šeimos egzaminą (kaip vairavimo teises) tam kad neleisti traiskyti kitų gyvenimus ...prisidengiant abejotinomis vertybėmis .

normalus žmogus       2021-05-18 7:38

partnerystę įteisina įvairūs notariniai dokumentai - sutartys, įgaliojimai. Jei du žmonės nori vadintis šeima - jie tuokiasi. Partnerystėje neretai yra valstybės išnaudojimo momentų - “vienišos” mamos, nors ir turi partnerį, gauna išmokas vaiko vardu,etc. Kažkada Lietuva sugriovė TSRS, dabar Lietuva turi galimybę atlaikyti prigimtinę šeimą - tėtis, mama, vaikai - LR Konstitucija. Todėl nereikia aštrinti krikščioniškos Lietuvos nedidelės seksualinės mažumos pageidavimais. Jei du žmonės pagyveno keletą metų, išsiskyrė. Partnerystė nutrūko, ieškomi kiti partneriai…Tikrai nereikia PARTNERYSTĖS ĮSTATYMO. Yra CIVILINIS kodeksas, dirba Notarai.

stasys       2021-05-18 6:08

Laidos turinys tik dar kartą įrodo jog prieštaravimų mūsų visuomenėje užtektinai . Didžiausias siurprizas L.Kasciuno nuomonė apie partnerystės įstatymą ir aiškiai juntamas V.Raskeviciaus nusivilimas ją .Vienos valandos neužtenka tam kad laidos dalyviai ta tema pilnai išsakytų savo nuomonę , kun. R.Grygo grazbiliavimas sau praeitimi paneles Makaraitytes surinkti ‘faktai’ apie maršo organizatorius kraštutinumai pozicijų , nei vienam iš jų argumentai kitos pusės nėra svarbūs . Galima suprasti ir Prezidento patarėjus , kodėl atsisakyta dalyvauti tokios laidos formate .ji aiškiai per trumpą kad būtų išdėstyti jos metu visi aspektai . Deja turiu tik trejetuką parašyti LRT rengtai laidai , formatas geras ,parinkti dalyviai tinkamai o va tokias laidas reikia vesti ne vienai žurnalistei ir laiko turi būti skirta kur kas daugiau išplečiant jos metu dalyvių ratą ..

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai penkioliktoji (rugsėjo 26 diena)

JAV nevyriausybinės organizacijos finansuoja Vengrijos opoziciją

Tai šokiruoja: ES Komisijos Pirmininkė grasina Italijai, kad Briuselis turi „instrumentus“ tam atvejui, jei rinkimuose laimės netinkamos partijos

Karas Ukrainoje. Du šimtai keturioliktoji (rugsėjo 25 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Visų blogybių šaknis – XXVI eilinis sekmadienis

Almantas Stankūnas. Ar interpeliacija Dainiui Kreiviui – tik imitacija?

Marius Parčiauskas. Kaip mobilizacija paveiks karo eigą?

Paskutinis verdiktas Albinui Kentrai ir „Miško broliams“

Sergejus Loznica stato Valstybiniame jaunimo teatre atvirai antiukrainietišką spektaklį

Karas Ukrainoje. Du šimtai tryliktoji (rugsėjo 24 diena)

ES tarnyba nekontroliuojama propaguoja LGBTQIA+ dienotvarkę

Patriotiškiausias Lietuvos jaunimo metų renginys Kaune. Konferencija „Labiau negu merginą? Meilė Lietuvai XXI amžiuje“

E. Macronas siūlo naują imigracijos politiką: migrantus siųs iš miestų į provinciją

Raimundas Kaminskas. Biografijos puslapiai – Juozas Albinas Lukša-Daumantas 1940–1941

Mobilizacinis patriarcho Kirilo pamokslas (pažintiniais tikslais)

Karas Ukrainoje. Du šimtai dvyliktoji (rugsėjo 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ką prasitarė valdančiųjų atstovai apie elektros sektorių?

Algirdas Endriukaitis. Kas skolingas ir kam priklauso istorijos kraujo šluostymas?

Dovilas Petkus. Kurios partijos išduoda savo rinkėją?

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.