Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Pilietybė, Intelektualų vaidmuo

Vytautas Sinica apie didžiausią grėsmę Lietuvai: kai provakarietiški vanagai ima nebesiskirti nuo prokremliškiausių vatnikų, tačiau visi apie tai tyli

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugsėjo 14 d. 0:35

8     

    

Vytautas Sinica apie didžiausią grėsmę Lietuvai: kai provakarietiški vanagai ima nebesiskirti nuo prokremliškiausių vatnikų, tačiau visi apie tai tyli

Griuvinėtojas Junckeris pasakė savo paskutinę metinę kalbą. Nežinau, kas liūdnesnė – pati kalba ar ekspertiniai jos komentarai.

CK pirmininkas pasakė vieną – svarbiausią – dalyką, DELFI cituoja:

„Negalime tikėti, kad vakar prisiimti įsipareigojimai bus ateities garantas. Vakarykščiai aljansai galbūt nebebus tokie svarbūs. Būtent dėl to reikalinga tvirta ir stipri Europa“, – sakė J. C. Junckeris.

Kitaip tariant, Junckeris kartu su Macronu ir Merkel veja JAV ir kartu NATO velniop iš Europos.

Tikrai ne apie jokius kitokius aljansus kalbama. Išdidi nupiepusi Europa ginsis pati. Tai nėra pavienė frazė. Tai yra ištisa pastarojo pusmečio tendencija Briuselyje, o po truputį – ir Vilnuje. Ir tai yra didžiausia grėsmė Lietuvai, jeigu toks mąstymas nugalės. Šia prasme didžiausi provakarietiški vanagai niekuo nesiskiria nuo prokremliškiausių vatnikų. Ir, rodos, niekas apie tai nekalba.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pikc       2018-09-16 17:33

Visiems, svajojantiems, kaip ateis rinkimai ir eurosajūze viskas pasikeis: NEPASIKEIS. Niekaip. Taip vadinami “kairieji” (liberastai) mikliai sumes skudurus su taip vadinamais “dešiniaisiais” (liberastais), sudarydami taip vadinamą “vaivorykštinę koaliciją” (gana taikliai (iškastruota) prasme atspindinčią “europinias viartibes”), kad tik patriotinės jėgos negautų priėjimo prie sprendimo priėmimo svertų. Vienintelis dalykas, dėl kurio verta (kol kas) džiaugtis - tai, kad eurosajūzo politbiuras dar nespėjo sukurti savo MVD kariuomenės, kuri “užtikrintų saugumą” “nepaklusniose sajūzinėse respublikose”. Antra vertus, atsižvelgiant į tendencijas, tai tik laiko klausimas.

stasys        2018-09-16 11:28

Ka tikrai galima pasakyti kad sekantis rinkimai euro institucijoje atneš daug naujo vėjo , vargiai ten bus tie kurie labai norėtu to .Europa ES užstrigusi ties senais iššūkiais ... na taip ilgai negali tęstis ..reikia permainų . Amerika pademonstravo kaip tos permainos ateina pas juos .. o ar ilgai reiks mums tokiu laukti ? Manau neilgai ..Junkerio pavardintos naujos gairės gali būti vykdomos ..bet tik su naujais žmonėmis ir komandomis . Europa turės konstatuoti ..Ukrainos problema nepasistumėjo nei per colį , politinio sprendimo tai problemai nėra .. bent jau tol kol putinas Rusiją pasibalnojęs .. Merkel elgesys primena atsisveikinimą ..

Pikc       2018-09-16 0:27

“Sendiena” - pardon, bet pasimovėte ant Grybauckaitės “piarščikų” fantazijų, pagal kurį Grybauckaitei pamojus pirštu, pas ją subėgo vasalai, o ta treptelėjo kojele ir tvirtu balsu pareiškė-pabrėžė-pareikalavo, kad turi būti padaryta taip-ir-anaip, su kuo vasalai (įskaitant, aišku, Merkelienę) nuolankai sutiko.
Dabar pagalvokite logiškai: kuris variantas realesnis - ar kad Grybauckaitė Merkleinei aiškina, kaip elgtis, ar kad Merkeliėnė atvažiavo personalines instrukcijas perduoti? wink
Pardon, bet aš “žydro sarafano” brangiai apmokamų “mitų kūrėjų” nesąmonėmis nelinkęs tikėti - beje, kaip ir konservatnykų kliedesiais, kad adekvatumo problemų (ir rimtų) turinti Raselė “diriguoja orus” NATO politikoje. wink

Arvydas       2018-09-14 19:21

Vokietija (prieš)pastatys Rusijai Nord strymus. Pirmą jau pastatė. Bus jų tiek, kiek Vokietija su Rusija nutars. O amerikonai, nors ir kol kas nežymiai, tam trukdo. Tad velniop amerikonus. Tegyvuoja strymai… O likusi “Išdidi nupiepusi Europa ginsis pati”.

Sendiena       2018-09-14 16:32

susitikime su Merkel prezidente tai ir akcentavo,kad Europa turi pati stiprinti savo sauguma.Tai ne pazodziui, bet ta prasme.Nei juoktis, nei verkt.Vokietija turi puse nevaziuojanciu tanku ir ne visus skraidancius lektuvus.Ir aplamai, ka Europa gales priespasttyti Rusijai be JAV.Beprotybe ir tiek.

StasysG       2018-09-14 11:00

Beje, jei ne Merkelienės Junkeris, Didžioji Britanija nebūtų išėjusi iš ES.

taip       2018-09-14 9:25

Taip, tiesa. Tik priminkite prasau, kuris is Lietuvos partiju laikosi panasaus poziurio, ir del to uz ja butu galima balsuoti?
Taigi…

StasysG       2018-09-14 8:12

Čia reikėtų paminėti, kodėl Europos Sąjunga palieka Didž Britanija.Ir tada paaiškėtų, kokią kryptį pasirinko Grybauskaitės Lietuva.


Rekomenduojame

Geroji Naujiena: Viešpaties pagauti

Linas V. Medelis. Kaip mylėti vaikus, kai to moko nemylintys ir nemylimi

Algirdas Endriukaitis. Iš nepriklausomos Lietuvos teismų verdiktų: koloborantai, persekioję „Kronikos“ leidėjus, teisūs, visuomeninkai –  ne

Algimantas Rusteika. Sveikinu visus brangius Lietuvos žmones atvykus į 1939-uosius! (papildyta)

Vidmantas Valiušaitis. Apie Škirpą „visko“ M. A. Haroldas nežino

Suomija nori, kad migrantai grįžtų namo – du kartus padidinta grįžimo išmoka

Iš arti. Seimas Vyganto Malinausko ir Vytauto Sinicos akimis: atrodo, vaikai bus atiminėjami lengvai, dažnai ir ne vien kraštutiniais atvejais

Arvydas Juozaitis. Steikime Tautos iždą

Valdas Vasiliauskas. Kultūra, atskirta nuo valstybės

Vytautas Radžvilas. Šeštoji V. Putino kolona – stipresnė už penktąją

Antanas Maceina. Trys europiečio iliuzijos komunizmo akivaizdoje

Mateo Salvinio atsakas kairiųjų aktyvistui: „Siunčiu tau 20 imigrantų į namus“

Pasirašykime peticiją: Petro Cvirkos paminklas – okupacijos ir kolaboravimo simbolis, jam ne vieta Vilniaus širdy

Vytautas Sinica. Štai šeštoji kolona – visu gražumu

Robertas Grigas. Kunigui Juozapui Zdebskiui: „Tai ne putino uogos ant sniego…“

Raimondas Navickas. Ko moko jaunimą šis keistas filmas? arba Iliustracija VSD ir 2-jo departamento 2018 m. „Grėsmių Lietuvos nacionaliniam saugumui..“

Verta prisiminti. Konstitucinis Teismas: Lietuvos valstybė – tai AŠ!

Frederikas Erixonas. Rinkimai pakeisiantys Europą?

Algimantas Rusteika. Miškų kirtimo nusikaltimas tęsiasi

Justas Mundeikis. Ekonomisto komentaras – Ko tikėtis viešojo sektoriaus darbuotojams iš Vyriausybės komisijos?

Nuo bačkos. Dainius Pūras. Viena iš sėkmingiausių sąmokslo teorijų – mitas apie tariamą Norvegijos nesėkmę šeimos ir vaikų teisių apsaugos politikoje

Savivaldos rinkimams artėjant. Kokią Vilniaus viziją rinksimės?

Atėjo laikas: visuomenė turi prisiimti atsakomybę už Lietuvos likimą

Karolis Kaklys. Ar įmanoma demokratiška savivalda be mažumos?

Austrijos Vyriausybė praneša: 62 proc. asmenų, įtariamų 2016-aisiais nužudę moteris, yra „užsienio kilmės“

Audrius Bačiulis. Vokietija ir Prancūzija pasirinko karą su Amerika. Kurioje pusėje Lietuva?

Vytautas Radžvilas. Pirmas žingsnis pokyčių link – nutraukti katės ir pelės žaidimą

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kas lemia šiuolaikinių intelektualų menkumą?

Algis Krupavičius. Dvi diagramos, kurias verta prisiminti prieš būsimus rinkimus

Rasa Čepaitienė. Romualdo Ozolo lietuviškosios kultūros samprata

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.