Naujienos

Vytautas Sinica apie didžiausią grėsmę Lietuvai: kai provakarietiški vanagai ima nebesiskirti nuo prokremliškiausių vatnikų, tačiau visi apie tai tyli

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugsėjo 14 d. 1:35

8     

    

Vytautas Sinica apie didžiausią grėsmę Lietuvai: kai provakarietiški vanagai ima nebesiskirti nuo prokremliškiausių vatnikų, tačiau visi apie tai tyli

Griuvinėtojas Junckeris pasakė savo paskutinę metinę kalbą. Nežinau, kas liūdnesnė – pati kalba ar ekspertiniai jos komentarai.

CK pirmininkas pasakė vieną – svarbiausią – dalyką, DELFI cituoja:

„Negalime tikėti, kad vakar prisiimti įsipareigojimai bus ateities garantas. Vakarykščiai aljansai galbūt nebebus tokie svarbūs. Būtent dėl to reikalinga tvirta ir stipri Europa“, – sakė J. C. Junckeris.

Kitaip tariant, Junckeris kartu su Macronu ir Merkel veja JAV ir kartu NATO velniop iš Europos.

Tikrai ne apie jokius kitokius aljansus kalbama. Išdidi nupiepusi Europa ginsis pati. Tai nėra pavienė frazė. Tai yra ištisa pastarojo pusmečio tendencija Briuselyje, o po truputį – ir Vilnuje. Ir tai yra didžiausia grėsmė Lietuvai, jeigu toks mąstymas nugalės. Šia prasme didžiausi provakarietiški vanagai niekuo nesiskiria nuo prokremliškiausių vatnikų. Ir, rodos, niekas apie tai nekalba.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pikc       2018-09-16 18:33

Visiems, svajojantiems, kaip ateis rinkimai ir eurosajūze viskas pasikeis: NEPASIKEIS. Niekaip. Taip vadinami “kairieji” (liberastai) mikliai sumes skudurus su taip vadinamais “dešiniaisiais” (liberastais), sudarydami taip vadinamą “vaivorykštinę koaliciją” (gana taikliai (iškastruota) prasme atspindinčią “europinias viartibes”), kad tik patriotinės jėgos negautų priėjimo prie sprendimo priėmimo svertų. Vienintelis dalykas, dėl kurio verta (kol kas) džiaugtis - tai, kad eurosajūzo politbiuras dar nespėjo sukurti savo MVD kariuomenės, kuri “užtikrintų saugumą” “nepaklusniose sajūzinėse respublikose”. Antra vertus, atsižvelgiant į tendencijas, tai tik laiko klausimas.

stasys        2018-09-16 12:28

Ka tikrai galima pasakyti kad sekantis rinkimai euro institucijoje atneš daug naujo vėjo , vargiai ten bus tie kurie labai norėtu to .Europa ES užstrigusi ties senais iššūkiais ... na taip ilgai negali tęstis ..reikia permainų . Amerika pademonstravo kaip tos permainos ateina pas juos .. o ar ilgai reiks mums tokiu laukti ? Manau neilgai ..Junkerio pavardintos naujos gairės gali būti vykdomos ..bet tik su naujais žmonėmis ir komandomis . Europa turės konstatuoti ..Ukrainos problema nepasistumėjo nei per colį , politinio sprendimo tai problemai nėra .. bent jau tol kol putinas Rusiją pasibalnojęs .. Merkel elgesys primena atsisveikinimą ..

Pikc       2018-09-16 1:27

“Sendiena” - pardon, bet pasimovėte ant Grybauckaitės “piarščikų” fantazijų, pagal kurį Grybauckaitei pamojus pirštu, pas ją subėgo vasalai, o ta treptelėjo kojele ir tvirtu balsu pareiškė-pabrėžė-pareikalavo, kad turi būti padaryta taip-ir-anaip, su kuo vasalai (įskaitant, aišku, Merkelienę) nuolankai sutiko.
Dabar pagalvokite logiškai: kuris variantas realesnis - ar kad Grybauckaitė Merkleinei aiškina, kaip elgtis, ar kad Merkeliėnė atvažiavo personalines instrukcijas perduoti? wink
Pardon, bet aš “žydro sarafano” brangiai apmokamų “mitų kūrėjų” nesąmonėmis nelinkęs tikėti - beje, kaip ir konservatnykų kliedesiais, kad adekvatumo problemų (ir rimtų) turinti Raselė “diriguoja orus” NATO politikoje. wink

Arvydas       2018-09-14 20:21

Vokietija (prieš)pastatys Rusijai Nord strymus. Pirmą jau pastatė. Bus jų tiek, kiek Vokietija su Rusija nutars. O amerikonai, nors ir kol kas nežymiai, tam trukdo. Tad velniop amerikonus. Tegyvuoja strymai… O likusi “Išdidi nupiepusi Europa ginsis pati”.

Sendiena       2018-09-14 17:32

susitikime su Merkel prezidente tai ir akcentavo,kad Europa turi pati stiprinti savo sauguma.Tai ne pazodziui, bet ta prasme.Nei juoktis, nei verkt.Vokietija turi puse nevaziuojanciu tanku ir ne visus skraidancius lektuvus.Ir aplamai, ka Europa gales priespasttyti Rusijai be JAV.Beprotybe ir tiek.

StasysG       2018-09-14 12:00

Beje, jei ne Merkelienės Junkeris, Didžioji Britanija nebūtų išėjusi iš ES.

taip       2018-09-14 10:25

Taip, tiesa. Tik priminkite prasau, kuris is Lietuvos partiju laikosi panasaus poziurio, ir del to uz ja butu galima balsuoti?
Taigi…

StasysG       2018-09-14 9:12

Čia reikėtų paminėti, kodėl Europos Sąjunga palieka Didž Britanija.Ir tada paaiškėtų, kokią kryptį pasirinko Grybauskaitės Lietuva.


Rekomenduojame

Arkiv. Sigito Tamkevičiaus homilija Aušros Vartų atlaiduose: Gailestingumo pamokos

Istorinis įvykis Lietuvoje: advokatas Saulius Dambrauskas kviečia ginti viešąjį interesą ir tapti grupės ieškinio nariu

Andrius Švarplys. Trumpas žmonijos istorijos įvadas :)

Vytautas Radžvilas. Artėjant geopolitinės sistemos audrai

Andrejus Gaidamavičius. Labanoro regioninio parko valstybiniuose miškuose atsivers dar apie 90 ha naujų plynių!

Vidas Rachlevičius. Atėjo lūžio taškas – Lietuvai ir vėl reikia rimtai rinktis

Jonas Kaminskas. Vyriausios Rinkimų Komisijos nariai nesuprato ar nenorėjo suprasti?

Vidmantas Valiušaitis. Nejau Šakalienės ir Majausko įstatymas yra aukščiau už Lietuvos Konstituciją ir Visuotinę žmogaus teisių deklaraciją?

Rimantas Dagys. Ką reiškia Lygių galimybių kontrolierės Agnetos Skardžiuvienės išpuolis prieš Katalikų bažnyčią, policiją, teismus?

Rasa Dijokaitė. Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose ir kas pareikalaus, kad tai liautųsi?

Valdas Vasiliauskas. Tušti mokyklų suolai

A.Merkel ES „vizija“: tolerancija – „Europos siela“, kad apgintume savo bendruomenę, reikalinga „tikra ES kariuomenė“, bet ji nebus „anti-NATO“

Tautos forumo kreipimasis dėl Sąjūdžio istorijos falsifikavimo LRT ir VU TSPMI

Vincentas Vobolevičius. Keistas vidutinės pensijos ir skurdo rizikos tandemas

Aušra Gabalytė, Aikštės TV: įsimintinos akimirkos iš „Tikinčiųjų teisėms ginti katalikų komiteto“ 40 metų jubiliejaus paminėjimo

Vaiko teisių apsauga: Lino Kukuraičio ir Rimanto Dagio diskusija Marijos radijuje

Audrius Bačiulis ir Vytautas Sinica apie naujausią Emanuelio Macrono „išradimą“: „Nacionalizmas yra patriotizmo išdavystė“

Nida Vasiliauskaitė. Apie populizmą

Aušra Maldeikienė. Vakarykštės dienos užsienio politika

Andrejus Gaidamavičius tiems, kurie myli mišką, bet sako: „Tai kad aš nieko apie jį neišmanau…“

Neterminuotą streiką pradėję mokytojai nusiteikę ryžtingai

Sušaudytos ir nukankintos Lietuvos vyriausybės

Algimantas Rusteika. Laiko jums liko nebedaug

Sekmadienį Vilniuje paminėtas Holodomoro 85-etis

Geroji Naujiena: „Palaiminti dvasingieji vargdieniai: jų yra dangaus karalystė“  (Mt 5, 3)

Vytautas Sinica. Ir katalikų pogrindis bus paniekintas

Rimantas Rubavičius. Apie toleranciją

Valdas Vasiliauskas. E. Macrono „Potiomkino kaimai“, arba Ar Amerikai reikės trečią kartą gelbėti Europą?

Algimantas Rusteika. Dveji metai su Donaldu Trumpu. Jūsų dėmesiui – lietuviško ikilytinio, lytinio ir polytinio elito analizė

Jurga Lago. Apie tą Lietuvą, kuri it bloga motina, pati patyrusi smurtą, nemyli savo vaikų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.