Naujienos

Vytautas Sinica apie didžiausią grėsmę Lietuvai: kai provakarietiški vanagai ima nebesiskirti nuo prokremliškiausių vatnikų, tačiau visi apie tai tyli

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugsėjo 14 d. 1:35

8     

    

Vytautas Sinica apie didžiausią grėsmę Lietuvai: kai provakarietiški vanagai ima nebesiskirti nuo prokremliškiausių vatnikų, tačiau visi apie tai tyli

Griuvinėtojas Junckeris pasakė savo paskutinę metinę kalbą. Nežinau, kas liūdnesnė – pati kalba ar ekspertiniai jos komentarai.

CK pirmininkas pasakė vieną – svarbiausią – dalyką, DELFI cituoja:

„Negalime tikėti, kad vakar prisiimti įsipareigojimai bus ateities garantas. Vakarykščiai aljansai galbūt nebebus tokie svarbūs. Būtent dėl to reikalinga tvirta ir stipri Europa“, – sakė J. C. Junckeris.

Kitaip tariant, Junckeris kartu su Macronu ir Merkel veja JAV ir kartu NATO velniop iš Europos.

Tikrai ne apie jokius kitokius aljansus kalbama. Išdidi nupiepusi Europa ginsis pati. Tai nėra pavienė frazė. Tai yra ištisa pastarojo pusmečio tendencija Briuselyje, o po truputį – ir Vilnuje. Ir tai yra didžiausia grėsmė Lietuvai, jeigu toks mąstymas nugalės. Šia prasme didžiausi provakarietiški vanagai niekuo nesiskiria nuo prokremliškiausių vatnikų. Ir, rodos, niekas apie tai nekalba.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pikc       2018-09-16 18:33

Visiems, svajojantiems, kaip ateis rinkimai ir eurosajūze viskas pasikeis: NEPASIKEIS. Niekaip. Taip vadinami “kairieji” (liberastai) mikliai sumes skudurus su taip vadinamais “dešiniaisiais” (liberastais), sudarydami taip vadinamą “vaivorykštinę koaliciją” (gana taikliai (iškastruota) prasme atspindinčią “europinias viartibes”), kad tik patriotinės jėgos negautų priėjimo prie sprendimo priėmimo svertų. Vienintelis dalykas, dėl kurio verta (kol kas) džiaugtis - tai, kad eurosajūzo politbiuras dar nespėjo sukurti savo MVD kariuomenės, kuri “užtikrintų saugumą” “nepaklusniose sajūzinėse respublikose”. Antra vertus, atsižvelgiant į tendencijas, tai tik laiko klausimas.

stasys        2018-09-16 12:28

Ka tikrai galima pasakyti kad sekantis rinkimai euro institucijoje atneš daug naujo vėjo , vargiai ten bus tie kurie labai norėtu to .Europa ES užstrigusi ties senais iššūkiais ... na taip ilgai negali tęstis ..reikia permainų . Amerika pademonstravo kaip tos permainos ateina pas juos .. o ar ilgai reiks mums tokiu laukti ? Manau neilgai ..Junkerio pavardintos naujos gairės gali būti vykdomos ..bet tik su naujais žmonėmis ir komandomis . Europa turės konstatuoti ..Ukrainos problema nepasistumėjo nei per colį , politinio sprendimo tai problemai nėra .. bent jau tol kol putinas Rusiją pasibalnojęs .. Merkel elgesys primena atsisveikinimą ..

Pikc       2018-09-16 1:27

“Sendiena” - pardon, bet pasimovėte ant Grybauckaitės “piarščikų” fantazijų, pagal kurį Grybauckaitei pamojus pirštu, pas ją subėgo vasalai, o ta treptelėjo kojele ir tvirtu balsu pareiškė-pabrėžė-pareikalavo, kad turi būti padaryta taip-ir-anaip, su kuo vasalai (įskaitant, aišku, Merkelienę) nuolankai sutiko.
Dabar pagalvokite logiškai: kuris variantas realesnis - ar kad Grybauckaitė Merkleinei aiškina, kaip elgtis, ar kad Merkeliėnė atvažiavo personalines instrukcijas perduoti? wink
Pardon, bet aš “žydro sarafano” brangiai apmokamų “mitų kūrėjų” nesąmonėmis nelinkęs tikėti - beje, kaip ir konservatnykų kliedesiais, kad adekvatumo problemų (ir rimtų) turinti Raselė “diriguoja orus” NATO politikoje. wink

Arvydas       2018-09-14 20:21

Vokietija (prieš)pastatys Rusijai Nord strymus. Pirmą jau pastatė. Bus jų tiek, kiek Vokietija su Rusija nutars. O amerikonai, nors ir kol kas nežymiai, tam trukdo. Tad velniop amerikonus. Tegyvuoja strymai… O likusi “Išdidi nupiepusi Europa ginsis pati”.

Sendiena       2018-09-14 17:32

susitikime su Merkel prezidente tai ir akcentavo,kad Europa turi pati stiprinti savo sauguma.Tai ne pazodziui, bet ta prasme.Nei juoktis, nei verkt.Vokietija turi puse nevaziuojanciu tanku ir ne visus skraidancius lektuvus.Ir aplamai, ka Europa gales priespasttyti Rusijai be JAV.Beprotybe ir tiek.

StasysG       2018-09-14 12:00

Beje, jei ne Merkelienės Junkeris, Didžioji Britanija nebūtų išėjusi iš ES.

taip       2018-09-14 10:25

Taip, tiesa. Tik priminkite prasau, kuris is Lietuvos partiju laikosi panasaus poziurio, ir del to uz ja butu galima balsuoti?
Taigi…

StasysG       2018-09-14 9:12

Čia reikėtų paminėti, kodėl Europos Sąjunga palieka Didž Britanija.Ir tada paaiškėtų, kokią kryptį pasirinko Grybauskaitės Lietuva.


Rekomenduojame

Bronius Puzinavičius. Estams pasisekė – jie turi alergijai paminklams atsparią ir galvoti apie praeitį nevengiančią Prezidentę

EŽTT: Norvegija pažeidė žmogaus teises byloje dėl vaiko teisių

Liudvikas Jakimavičius. Išeiviai ir mes, arba Gyvenimas Vezuvijaus papėdėje (papildyta)

Lidžita Kolosauskaitė. Švietimo spindesys ir skurdas

Švedijos parlamento rinkimuose - pažeidimai ir išpuoliai prieš Švedijos demokratus

Valdas Vižinis. Laiškas emigravusiems. Ir VALSTIEČIAMS

Martynas Katelynas. Rinkimai Švedijoje: nevaldoma masinė migracija nulems rezultatą?

Vidas Rachlevičius. Apie Prezidento rinkimų kampaniją kitaip, arba Kas mums visiems atsitiko, kad dabar turime tai, ką turime?

Geroji Naujiena. Jį sutikę net kurtieji girdi ir nebyliai prabyla!

Kaip atsiranda prekeiviai Lietuva?

Roko Gasparaičio interviu su Arnoldu Zdanevičiumi, buvusiu homoseksualu: „Homoseksualizmas yra baisi liga, sielos liga“

Andriaus Švarplio replika A.Lašui, arba Dar kartą apie viešojo sektoriaus (o ne Landsbergių verslo) nususinimą prisidengiant „teise ir laisve rinktis“

Chemnicas: prieš nevaldomą imigraciją protestuojantys vokiečiai priminė Angelai Merkel nuo pabėgėlių rankos žuvusius tėvynainius

Algimantas Rusteika: Prapjaukim pilvą ir ką nors padarykim

Popiežius Pranciškus. „Tikri pinigai kyla ne iš kitų pinigų, o iš darbo“

Andrius Švarplys. Apie lietuviškus influencerius ir JAV „konstitucinę krizę“

Vokietijos vidaus reikalų ministras: „Migracija – visų problemų motina“

Justas Mundeikis. „Ekonomisto komentaras“ – apie minimalų mėnesinį atlyginimą Lietuvoje

Algimantas Rusteika. Jie mus labai myli

Nida Vasiliauskaitė. Tikroji, pagrindinė, pirmaeilė dabarties politinė problema

Andrejus Gaidamavičius: „Premjere, ar taip turėtų atrodyti saugomos teritorijos?“

Rasa Kazėnienė: „Jei tu ne vagis, tu esi niekas“

ES biudžeto komisaras: Europos Sąjungai gresia „mirtinas pavojus“

Valdas Vasiliauskas. Viešame TS-LKD partijos pirmininko laiške įsivėlė logikos klaida

ES daugėja ne santuokoje gimusių vaikų, Lietuvoje – ne

Rasa Čepaitienė. Sekso ekonomikos spąstuose

Valdas Vasiliauskas. Profesija – ministrės vyras (papildyta video)

Jonas Burokas. Atverkime savo širdis žuvusių už Tėvynės laisvę pagerbimui ir teisingumui

Valdemaras Klumbys. Vilnius irgi tvarkosi: Reformatų parkas ir kitos žaliosios erdvės

Aušra Maldeikienė. Kaip Kinija tapo strategine Lietuvos partnere?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.