Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Pilietybė, Intelektualų vaidmuo

Vytautas Sinica apie didžiausią grėsmę Lietuvai: kai provakarietiški vanagai ima nebesiskirti nuo prokremliškiausių vatnikų, tačiau visi apie tai tyli

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugsėjo 14 d. 0:35

8     

    

Vytautas Sinica apie didžiausią grėsmę Lietuvai: kai provakarietiški vanagai ima nebesiskirti nuo prokremliškiausių vatnikų, tačiau visi apie tai tyli

Griuvinėtojas Junckeris pasakė savo paskutinę metinę kalbą. Nežinau, kas liūdnesnė – pati kalba ar ekspertiniai jos komentarai.

CK pirmininkas pasakė vieną – svarbiausią – dalyką, DELFI cituoja:

„Negalime tikėti, kad vakar prisiimti įsipareigojimai bus ateities garantas. Vakarykščiai aljansai galbūt nebebus tokie svarbūs. Būtent dėl to reikalinga tvirta ir stipri Europa“, – sakė J. C. Junckeris.

Kitaip tariant, Junckeris kartu su Macronu ir Merkel veja JAV ir kartu NATO velniop iš Europos.

Tikrai ne apie jokius kitokius aljansus kalbama. Išdidi nupiepusi Europa ginsis pati. Tai nėra pavienė frazė. Tai yra ištisa pastarojo pusmečio tendencija Briuselyje, o po truputį – ir Vilnuje. Ir tai yra didžiausia grėsmė Lietuvai, jeigu toks mąstymas nugalės. Šia prasme didžiausi provakarietiški vanagai niekuo nesiskiria nuo prokremliškiausių vatnikų. Ir, rodos, niekas apie tai nekalba.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pikc       2018-09-16 17:33

Visiems, svajojantiems, kaip ateis rinkimai ir eurosajūze viskas pasikeis: NEPASIKEIS. Niekaip. Taip vadinami “kairieji” (liberastai) mikliai sumes skudurus su taip vadinamais “dešiniaisiais” (liberastais), sudarydami taip vadinamą “vaivorykštinę koaliciją” (gana taikliai (iškastruota) prasme atspindinčią “europinias viartibes”), kad tik patriotinės jėgos negautų priėjimo prie sprendimo priėmimo svertų. Vienintelis dalykas, dėl kurio verta (kol kas) džiaugtis - tai, kad eurosajūzo politbiuras dar nespėjo sukurti savo MVD kariuomenės, kuri “užtikrintų saugumą” “nepaklusniose sajūzinėse respublikose”. Antra vertus, atsižvelgiant į tendencijas, tai tik laiko klausimas.

stasys        2018-09-16 11:28

Ka tikrai galima pasakyti kad sekantis rinkimai euro institucijoje atneš daug naujo vėjo , vargiai ten bus tie kurie labai norėtu to .Europa ES užstrigusi ties senais iššūkiais ... na taip ilgai negali tęstis ..reikia permainų . Amerika pademonstravo kaip tos permainos ateina pas juos .. o ar ilgai reiks mums tokiu laukti ? Manau neilgai ..Junkerio pavardintos naujos gairės gali būti vykdomos ..bet tik su naujais žmonėmis ir komandomis . Europa turės konstatuoti ..Ukrainos problema nepasistumėjo nei per colį , politinio sprendimo tai problemai nėra .. bent jau tol kol putinas Rusiją pasibalnojęs .. Merkel elgesys primena atsisveikinimą ..

Pikc       2018-09-16 0:27

“Sendiena” - pardon, bet pasimovėte ant Grybauckaitės “piarščikų” fantazijų, pagal kurį Grybauckaitei pamojus pirštu, pas ją subėgo vasalai, o ta treptelėjo kojele ir tvirtu balsu pareiškė-pabrėžė-pareikalavo, kad turi būti padaryta taip-ir-anaip, su kuo vasalai (įskaitant, aišku, Merkelienę) nuolankai sutiko.
Dabar pagalvokite logiškai: kuris variantas realesnis - ar kad Grybauckaitė Merkleinei aiškina, kaip elgtis, ar kad Merkeliėnė atvažiavo personalines instrukcijas perduoti? wink
Pardon, bet aš “žydro sarafano” brangiai apmokamų “mitų kūrėjų” nesąmonėmis nelinkęs tikėti - beje, kaip ir konservatnykų kliedesiais, kad adekvatumo problemų (ir rimtų) turinti Raselė “diriguoja orus” NATO politikoje. wink

Arvydas       2018-09-14 19:21

Vokietija (prieš)pastatys Rusijai Nord strymus. Pirmą jau pastatė. Bus jų tiek, kiek Vokietija su Rusija nutars. O amerikonai, nors ir kol kas nežymiai, tam trukdo. Tad velniop amerikonus. Tegyvuoja strymai… O likusi “Išdidi nupiepusi Europa ginsis pati”.

Sendiena       2018-09-14 16:32

susitikime su Merkel prezidente tai ir akcentavo,kad Europa turi pati stiprinti savo sauguma.Tai ne pazodziui, bet ta prasme.Nei juoktis, nei verkt.Vokietija turi puse nevaziuojanciu tanku ir ne visus skraidancius lektuvus.Ir aplamai, ka Europa gales priespasttyti Rusijai be JAV.Beprotybe ir tiek.

StasysG       2018-09-14 11:00

Beje, jei ne Merkelienės Junkeris, Didžioji Britanija nebūtų išėjusi iš ES.

taip       2018-09-14 9:25

Taip, tiesa. Tik priminkite prasau, kuris is Lietuvos partiju laikosi panasaus poziurio, ir del to uz ja butu galima balsuoti?
Taigi…

StasysG       2018-09-14 8:12

Čia reikėtų paminėti, kodėl Europos Sąjunga palieka Didž Britanija.Ir tada paaiškėtų, kokią kryptį pasirinko Grybauskaitės Lietuva.


Rekomenduojame

Prof. Gediminas Merkys: „Pasaulėžiūros GESTAPO beldžiasi į Lietuvą. Mielieji, turėtume kažkaip tam doroviniam marazmui priešintis, reaguoti“

Sustabdykime barbarus – NE tyčiniam paukščių naikinimui jų pačių lizduose

Irena Vasinauskaitė. Šiaulių Apygardos teisme paskelbtas nuosprendis pilietiškiems Garliavos mergaitės gynėjams: kas jį surašė? [1]

Paskutinis Dalios Grybauskaitės metinis pranešimas: epochinės įžvalgos ar ... atgaila?

Simonas Jazavita. Lietuva ir D-Diena – ką byloja dokumentai iš Berlyno

Nijolė Oželytė. „Aš daugiau niekada nepranešiu apie girtą vairutoją“

Vytautas Rubavičius. LGBT+ – naujasis pažangusis pasaulinis proletariatas?

Prezidentė skaitys dešimtąjį metinį pranešimą

Algimantas Rusteika. Apie leidimus ir uždraudimus

Rimantas Rubavičius. „Baltic Pride“ Švento Rašto šviesoje

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasios įkvėpti skelbkime ir mes įstabius Dievo darbus

Miesto grimasos: Vitalijaus Balkaus „Iš savo varpinės“ laida apie gatvę-vaiduoklį

Tautos forumas: Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba pademonstravo panieką šalies Konstitucijai ir visuomenei

Padėkime Tėvynei grįžti prie Dievo: visus geros valios žmones kviečiame šiandien, birželio 8-ąją, į Atsilyginimo maldą prie Vilniaus Katedros varpinės

Raimondas Navickas. Iš kur toji prokurorų ir teisėjų mielaširdystė vaikus prievartavusiam šiauliečiui ir apie šio nusikaltimus tylėjusiems bendrams?

Adolfo Damušio politinių studijų dienos: susitinkame birželio 14–15 d. Nacionalinėje bibliotekoje

Robertas Grigas. Ir vėl ideologijos importas

Algimantas Rusteika. Apie laisvę

Europos Komisija: Lietuvoje socialinė nelygybė viena didžiausių ES

Liudvikas Jakimavičius. Skambino Dočys!

Gediminas Merkys. Prezidento vizitas yra labai stiprus ir subtilus signalas teisėsaugai

Ar visuomeniniai teisėjai paskatins teismus dirbti geriau, skaidriau, teisingiau? Povilo Urbšio komentaras

Darius Kuolys. Kas nutylima, kai garsiai šaukiama apie žmogaus teisių būklę šių dienų Lietuvoje

Popiežius pakeliui iš Rumunijos: šiuo metu Europą bombarduoja ne patrankos ir bombos, o ideologijos

Diskusijų ciklas „Iš naujausios Lietuvos istorijos“ apie Lietuvos kelią į Nepriklausomybę

Rimantas Dagys. Ar jau nuolat „linksminsimės“ gėjų eitynėse?

Kun. Juan-Carlos Iscara. Humanistinis pacifizmas

Roberto de Mattei. EP rinkimai „didžiojo pakeitimo“ strategijos šviesoje

Gediminas Merkys. Apie rezonansinį įvykį, arba Kas nutiko mūsų prokurorams?

Kęstutis Girnius. Gabrielius Landsbergis turi atsistatydinti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.