Vytautas Rubavičius. Tiesos? – Ką jūs, geriau mėsos

Tiesos.lt redakcija   2013 m. lapkričio 17 d. 13:49

29     

    

Vytautas Rubavičius. Tiesos? – Ką jūs, geriau mėsos

„Mūsų valdžiai ir asmeniškai Prezidentei tenka atsakomybė už mergaitės likimą“, – sako filosofas Vytautas Rubavičius, paprašytas pilietinio Tiesos.lt portalo pakomentuoti prieš pusantrų metų surengtą Garliavos antpuolį, smurtinį vaiko poėmį ir jo pavertimą „valstybės paslaptimi“.

Jau senokai įpratome gyventi nuo atsainaus abejingumo siena atsitvėrusių valdžios institucijų, išmokusių į piliečių klausimus bei prašymus atsakinėti arogantišku pilstymu iš tuščio į kiaurą. O jei jau ima ir netikėtai pratrūksta koks pūlinys, tai jis pridengiamas skandalo ar skandalų burbulais. Žmonių susirūpinimą, bandymus viešai išsiaiškinti skandalingus vyksmus ar įvykius, taip pat tragiškas žinomų žmonių žūtis užlieja ne tik dalies žiniasklaidos imamos skleisti informacinės putos, bet ir tos pačios žiniasklaidos atvirai reiškiama panieka bei patyčios tiems, kurie dar drįsta iš valdžios, juolab iš jos specialiųjų tarnybų – reikalauti tiesos. Neapykanta kitokiems – dar išlaikiusiems tiesos nuovoką, dar drįstantiems nesavanaudiškai, ne už užmokestį ar tam tikras privilegijas drumsti išskydusia šaltiena virstančios valstybės „ramybę“. Matėme, kaip įnirtingai net LRT ėmėsi atviro oralinio valstybės saugumo departamento vadovų aptarnavimo, kaip dalis visuomenės, pasibaisėjusi aukščiausių valstybės pareigūnų reakcija į Vytauto Pociūno žūtį, pareikalavo ištirti Breste įvykdyto nusikaltimo aplinkybes. Žiniasklaida nesibodėjo ir atviro, saugumiečių sukurpto šmeižto. Tačiau valdžia kurčia iki šiol. Šaukte šaukiasi tiesos ir Gintaro Beresnevičiaus žūties aplinkybės. Žymiausias mūsų šių laikų baltų kultūros tyrinėtojas, rašytojas ir publicistas, gyvas patekęs į policininkų rankas, virto neatpažintu vyriškos lyties lavonu. Kai kurie žiniasklaidos kanalai paskubėjo jo tragišką žūtį pridengti asmeninio gyvenimo „įdomybėmis“, kitaip tariant, įvynioti policininkų veiksmus į savaip pateisinančią „pakuotę“.

Jau pusantrų metų, kaip būrelis Deimantės Kedytės likimui neabejingų žmonių primena visuomenei ir valdžios institucijoms pasibaisėtiną specialiųjų pajėgų atliktą „vaiko paėmimo“ operaciją. Šiuo metu valdžia atsitvėrusi tylos siena, kuri sutvirtinta reikalingais teismo sprendimais; jau niekas nebeturi teisės žinoti nei kur mergaitė, nei kas su ja daroma. Mūsų valdžiai, sykiu ir asmeniškai Prezidentei, į kurią daugsyk kreiptasi, tenka atsakomybę už mergaitės likimą. Mūsų teismai, tiesa, jiems leidžia nekreipti į atsakomybę jokio dėmesio, vis dėlto tikėkimės, kad gyvenimas savaip atseikės ir kaltiesiems, ir kankiniams, ir nekaltiesiems. Vėlgi matome, kaip dalis žiniasklaidos stengiasi apjuodinti mergaitės likimu dar besirūpinančius žmones, – atrodo, lyg kažkur nebaigtos statyti „juodosios skylės“ gelmėse parašoma komanda „fas“, ir būrys žiniasklaidos darbštuolių tuo imasi „tiesos“ versti į „mėsos“, neužmiršdami „aptapšnoti“ ir kreidelėmis žodį – tiesos – rašiusius bei ilgą laiką po teismus tąsomus vaikus.

Žurnalistų draugystė su specialiosiomis tarnybomis niekada nebus lygiateisė, kad ir ką patys žurnalistai įsivaizduotų. Jie toms tarnyboms reikalingi kaip informacinės burbulinės priedangos, visų „kitamanių“ šmeižimo ir juodinimo operacijų vykdytojai. Šitai ypač ryšku dabartinio, jau tarptautiniu virtusio skandalo, kurį sukėlė VSD su, kaip galima nujausti, prezidentūra vykdytos „skiepijimo“ operacijos nesėkmė, pasibaigusi kratomis BNS žurnalisčių namuose ir garažuose. Televizijos laidose mes pamatėme daug tokiais teisėsaugininkų veiksmais besipiktinančių žinomų veidų, kurie dar visai neseniai buvo karščiausi mūsų spectarnybų aptarnautojai. Tačiau neapsigaukime – šitai ilgai netruks. Juk jie jau įpratę prie „mėsos“.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Super taikliai       2013-11-19 9:47

Ačiū

algirdas       2013-11-15 22:20

Kai musu zurnalistai supras,kad spauda turi tarnauti musu zmonems juos teisingai informuoti apie salies ivykius ,tada spauda pakils i kita lygi.O aptarnauti spec tarnybas,mano nuomone yra zema.Todel ,nors ir palengva ,jau keiciasi ir E.Jakilaicio ir kitu vedamu laidu tonas ir prieraisumas vienai nuomonei.Turetu pasikeisti ir kitu laidu turinys bei temos.Mano manymu kilniausias zurnalistu tikslas-teisingai nusviesti visus salyje vykstancius ivykius,o jau isvadas palikti pasidaryti patiems zmonems.Stai tada atsiras ir pasitikejimas musu spauda ir visomis laidomis.Zurnalistas neturi buti kurios tai puses gynejas -jis turi buti visu musu zmoniu informatorius,zinoma ,be jokio isankstinio nusistatymo.Po sio slapto dokunento nutekinimo didele dalis zurnalistu supras savo vieta zmoniu informavimo srityje.Tikekime,kad musu zurnalistai dirbs ne partijoms,ne grupuotems ,o saziningai dirbantiems zmonems.

Ada       2013-11-15 19:52

“...neleidžiant parlamentui kišti nagų ten, kur nereikia kišti – prie prokuroro, prie kitų pareigūnų ir taip toliau…” Taigi, iv. tarnybu choras turi Dirigente ir dirbama sutartinai puciant i viena duda. Kartais pries puciant i duda /arba duodant i duda?/, Dirigente buna isvykusi is salies /sutapimai/. Bet natas matyt perziuri is vakaro? Buna, kad ypatingais atvejais pries isvykdama net nusifilmuoja. Del visa ko…jei choras nusidainuotu.

istorija       2013-11-15 15:50

kol tauta tyli valdzios zmones daro ka nori

Agnė       2013-11-15 13:23

Ačiū gerb. Vytautui Rubavičiui už aiškų tiesos išdėstymą. Labai svarbu, kai tokie garbingi žmonės mums padeda susigaudyti toje melo ir šmeižto jūroje. Gal gi tas lašas po lašo pratašys kai kurių tautiečių nesupratimo ir abejingumo kiautą. Gerai, kad kgb-istinė “moralė” dar neįsiskverbė į visas galvas, kad yra tokių žmonių, kurie turi stiprų imunitetą prieš politikų klano aktyviai peršamas “tiesas”. Sėkmės Jums ir laikykitės! O mes būsime su Jumis.

Stasiui       2013-11-15 11:33

Nebent jie žino jog jų dukros niekas nenužudė.

Aigi       2013-11-15 5:40

Tokios (ne)Tiesos, tai jau geriau jokios tiesos.

Nida       2013-11-14 22:02

Pagarba Vytautui Rubavičiui. Kiek nedaug liko Lietuvoje laisvų ir drąsių komentatorių.

>opinia       2013-11-14 21:50

Prezidentės darbus testuoja Garliava ir žiauriai ,be galimybės matytis su seneliais ir kitais giminėmis, ištremta Garliavos Deimantė....“Jūs pažinsite juos iš vaisių”.(Kalno pamokslas).Todėl gal geriau negaržbyliaukit,-jos darbai kalba už save.Kai konservatoriai ir jų remiamoji parodys iniciatyvą ištirti pedofilijos bylas iš naujo,tada galima bus diskutuoti.

suomis       2013-11-14 21:21

Tie ciuckiai labiau pripratę prie kopūstų... Už kopūstus jie savo tėvus parduos.

Algis       2013-11-14 21:02

Kai viename narve laikomos išbadėjusios žiurkės jos ima ėsti viena kitą.
Šįkart buvo apkandžiota purvasklaidos žiurkė, kuri, beje, ilgą laiką kandžiojo kitas gentaines.

opinia       2013-11-14 19:43

O didžioji dalis ŽINIASKLAIDOS,kaip balsas, ekspertai, laisvaslaikrastis, lietrytas tv…  NE ŽINIAS KURIA, BET KURIA VYKSMĄ, - TIKSLINGAI FOMUOJA VISUOMENĖS BLOGĄ NUOMONĘ APIE MŪSŲ TEISIŠKAI IŠRINKTĄ PREZIDENTĘ.
TAD KAM TARNAUJA MŪSŲ ŽINIASKLAIDA?
Ar nereiktų žurnalistų sąjungos pirmininkui - ponui D.Radzevičiui pagaliau atsisistatydinti? Na, kiek gi galima sėdėti poste ir nieko neveikti? Juk lietuviai vietoj objektyvių žinių erzinami PROPAGANDA, kas PROTŲ OKUPACIJA, kur kas blogenė, nei žemės okupacija,  o jis tuo tarpu gina Homoteises Dainiaus Pūro institute ir netgi veržiasi į Kultūros Tarybos vadovus. Kuria linkme toks žmogus keistų mūsų kultūrą, nesunku atspėti iš to skandalo, kuris kilo dėl Valdo Gedgaudo straipsnio Literatūrairmenas.lt ir po to sekusio nekairiųjų  antpuolio, o vėliau netikėtos Valdo Gedgaudo mirties bei litmenio atribojimo nuo skaitytojų bei komentarų, panašiai kaip buvo padaryta su bernardinai.lt , lrt.lt portalais/

atmintis       2013-11-14 19:42

neuzmirsim, nesitrauksim, neleisim, kad pedofilijos istoruja butu nugramzdinta i drumzlina vandeni. Ateis atsiskaitymo valanda visiems, kurie ikalino vaikyste.

opinia       2013-11-14 19:36

Jau pirmojo kominterno laikais išryškėjo nesutarimai tarp Stalino ir Trockio sąjungininkų. Kai trockistai subėgo į Vakarus ir gana greitai įsitvirtino Vakarų politinėse struktūrose, nesutarimai tarp stalinistų ir trockistų komunistų virto “šaltuoju karu”. Po to kai trockistai nugalabijo Staliną, Berija bandė perimti vadeles į savo rankas, tikėdamasis nacionalinių valstybių palaikymo. Tačiau Chrusčiovo falangas laimi ir šaltasis konfliktas vos nevirto karštu. Tada įsivyrauja Brežnevo stagnacija. Po to neotrockistas Andropovas su Liubimovu sukuria Golgotos perestroikos planą. Keturių etapų. Paskutiniam etape, po Jelcino paleisto “banditų kapitalizmo” valdžią numatyta perleisti “gerai išmuštruotiems”, užsieniuose apsitrynusiems KGB vyrukams… kurie per verslo priedangą įsibraus į Vakarų valdymo struktūras… (Golghota ili sekretnij plan perestroiki. 1995. Liubimov. Soviersenno sekretno. Nr2)Taip ir įvyksta kuomet nuo 2000 į Rusijos vad ovo postą ateina KGB majoras. Dabar Lietuvoje irgi matome Paulausko globojamo KGB proveržį, kuris savo pagrindiniu taikiniu pasirinko Prezidentę. Kadangi Nacionalinė valstybė yra kliūtis ir sorošistams, Prezidentės priešų šutvė didėja. O kur dar pajudinti mafijos bankai ir kiti sukčiai?

vasia       2013-11-14 19:19

S.U.P.E.R. ačiū autoriui.

opinia       2013-11-14 19:02

pasibaigus Antrajam pasauliniam karui, žlugus nacizmui regėjosi, kad politinis spektras pasaulyje pasislinko į kairę (juk galima šiaip taip suprasti, kad fašizmas ar nacizmas tapatinami su dešiniąja ideologija– tegul ir visiškai klaidingai, bet tai jau atskira kalba). Taigi žmonių reakcija, visuomenės nuomonė krypo į kairę, bet žlugus komunizmui – kai regėjosi, jog politinės nuostatos turėjo pasistūmėti į dešinę – nieko panašaus neįvyko…..........................................................................

Visame pasaulyje, ypač Europoje, pradedant 1992 m., į valdžią pradeda ateiti kairieji politikai ir partijos, taigi vėl pasukama į kairę, kas man atrodo nelogiška. Maža to, jokios 1989-ųjų viltys (o jų būta itin plačių) neišsipildė. Komunizmas išliko. Francisas Fukuyama galėjo tarti, kad tai istorijos pabaiga, bet istorija tarė kitaip – liko Kinija, Kuba, Vietnamas, Šiaurės Korėja. Ir pačiose buvusiose komunistinėse šalyse procesas toli nepažengė: iš tikrųjų įvyko veikiau kosmetiniai, išoriniai pokyčiai: vienas personalijas pakeitė kitos, taip pat atėjusios iš komunistinio isteblišmento. Šios šalys pasirodė esančios ne laisvos, o tankiai apraizgytos nomenklatūros likučių. Tačiau tai, kas man kėlė didžiausią nuostabą, vyko Vakaruose. Juk kaip tik tuo metu Vakaruose pasirodė naujos utopinės ideologijos. Tad jeigu prireiktų nustatyti, kada tiksliai Vakaruose atsirado politinis korektiškumas, tai pasakyčiau aiškiai – kaip tarptautinis reiškinys jis pasirodė dešimto dešimtmečio pradžioje. Šiuo klausimu visiškai sutariu su Rusijos disidento V.Bukovskio nuomone. Tik mano manymu, ir tuo galiu jį papildyti – žlugo ne komunizmas, bet stalininis komunizmas, trockinis komunizmas laimėjo. Laikinai.

opinia       2013-11-14 18:53

Prezidentės veiksmai faktiškai įgauna realias DESOVIETIZACIJOS formas. Turėtume vertinti pagal darbus. Atkreipkite dėmesį, vsd vadovai Z. Vaišvila, Jurgelis, Laurinkus ir galų gale A.Paulausko globojamas liustravęsis kgb Pocius ... , tai žmonės, nuo kurių tiesiogiai ir netiesiogiai priklausė vyks ar nevyks šie procesai Lietuvoje… Kaip tai pasidarė “jautru” ir “pavojinga”, kokia savalaikė atvira ir rafinuotai paslėpta argumentacija per žiniasklaidą, siekinat formuoti visuomenės nuomonę. Tai “svarūs” veikėjai, turintys neproporcionaliai daug (lojalios) žiniasklaidos “eterio” laiko, tiesiogiai įtakoja ir formuoja visuomenės mąstymo kryptį. Tikslas - ne toks “pavojingas ” Lietuvos Prezidentas.

gerai,       2013-11-14 18:01

tiem spaudos parazitam taip ir reikia;kai ant savo kailio pajus,ką reiškia neteisybė ir naglas melas,gal tada atsitokės.

Stasys       2013-11-14 16:30

Nuotrauka? Gali būti, kad toje nuotraukoje ne Deimantė. Prisimenu, parodė mergaitę lakstančią su stankūnaite po rugių lauką. Mano pasebėjimu, o ir daugumos, kurie gyvai matė tą Mergaitę nuomone, tai ne ta Mergaitė. Juk iškrypėliams nieko švento nėra. Jie gali bet ką apšmeižti, meluoti, apgaudinėti, naudoti šantažą ir smurtą.... Nesuprantu ir stankūnų. Negi jie tokie bedvasiai ir abejingi viskam, kas vyksta? Gal jų viešpats yra tik pinigai? Negi jie nepagalvoja, kad jų dukrą nužudė visai ne Kedys…

Anikė       2013-11-14 16:25

Kasdien Lietuvos teismuose traiškomi nekalti žmonės.Jie teisiami,vežami į
psichiatrines,baudžiami,bauginami…Mato visi,bet tyli, ne juos kankina,ne jiems
skauda.Kas pasikeitė į valdžią atėjus naujiems šeimininkams?Tie patys teisėjai,
tie patys metodai…

Iš tiesų labai       2013-11-14 15:38

ryškus skirtumas matosi dabar,po atakų prieš žurnalistes ir kratos jų namuose vaikų akivaizdoje.Dvigubi standartai?Šiandien Savukyno laidoje buvo prisiminta ir konstitucija ir Tarptautinė vaiko teisių konvencija .kad vaikus taip negalima traumuoti .Tokioje terpėje Drąsos kelias labai tvirtai turėtų pakartotinai kelti Deimantės išplėšimo klausimą su gąsdinančiais elementais-durų laužimais ir kitokiu smurtavimu.KODĖL TYLI DRĄSOS KELIAS?

Gal kreiptis       2013-11-14 15:34

į seimo pirmininkę L.Graužinienę?Reiktų pabandyti.Šiaip,ji gana aktyvi.Jei dabar jos nebus įgasdinusi prezidentūros ataka.Parašyti analogiškus laiškus seimo pirmininkei.Su užklausimu.

Julija-pirmam       2013-11-14 14:43

Man tai širdis daužos pagalvojus apie tą mažą mergaitę. Kodėl jai tokia sunki dalia atskirta nuo ją auginusių senelių nuo mažumos nuo savo vaikystės draugų kodėl bijomasi ją parodyt seneliams ??/ Ir jei nieko nebuvo kodėl padaryta valstybės paslaptimi??? O galimai pagal Lavastės rašliava jos nebėra??? Kas į visą tai atsakys?? Ją saugoję žmonės tampomi po teismus už ką už to nekalto vaiko ašaras??? Kodėl taip yra atsakymų nėra????

emigrante       2013-11-14 13:49

is tiesu be galo nustebino pataikaujanti purvasklaidai Lietuvos politinio elito reakcija i tai,kad teisesauga emesi atlikti savo pareigas ir grybstelejo net “sventa karve” Lietuvoje - zurnalistus.Akimirksniu pamirstas visas purvas islietas ir tebeliejamas ant a+a Pociuno,Kedziu seimos,N.Sadunaites, monsinjoro Svarinsko,prof.V.Landsbergio ir daugybes kitu? Ir tas labai daznai budavo daroma buvo pagal pacios Lubiankos “pazymas”?!
Juk niekas net nemano atsiprasyti nekattu apdergtu garbiu zmoniu,o metomiems netiesos akmenims pakeitus krypti atgal i be saiko metanciuju darzus,kilo neregetu mastu cypimas,dejones,kaltinimai ir ect.? Kodel?
Neseni ivykiai senos demokratijos valstybeje - Jungtineje Karalysteje,kuomet nuvainikuoti ir sukisti i kalejimus uz neteisetai isgauta informacija ir jos pagrindu padarytus nusikaltimus,iskaitant ir smeizta media grandai,galetu buti puiki pamoka,kuomet net patys zurnalistai padeda pasalinti is savo tarpo netikelius,kurie is zmoniu nelaimiu uzdarbiauja.
Ypac stebina labai prastai pateikiama informacija apie ivykius Vakaru valstybese,o juokingiausia,kad inforamacija Lietuvoje labai daznai perspausdinama pagal Rusijos informavimo priemoniu jau gerokai apdorota (pakeista)originalu teksta.

pirmam komentatoriui       2013-11-14 13:40

jeigu tau nieko nesako virtine “superkeistų” mirčių ir “teismų” sprendimų
aptariamoje byloje , drebantys prokurorų balsai ir rankos televizijoje ,
“nežinia dėl ko” prarasti aukšti prokurorų ir komisarų postai , nedidelio miestelio apgultis ir teroras privačiame kieme bei po to sekantys teismų sprendimai nesiremiantys tiesioginiais įrodymais , Amerikoje gyvenančio lietuvio balsas “daryk ką nors !” 2012 metų gegužės viduryje bėgant paskui Grybauskaitę vežantį automobilį bei daug daug kitų ne tokių jau nereikšmingų įvykių ir autoritetingų žmonių pasisakymų šia tema -  tai tu esi vargšas ir tiek . Ir nepamiršk nueiti pas savo šeimininką MĖSOS , nors panašu , kad esi šeriamas kaulais…

Laisvas vertimas       2013-11-14 13:30

Erich Fromm rase:Kokios rusies zmogaus reikiadabartinei visuomenei?Koks socialinis charakteris tinka moderniam kapitalizmui? Reikalingas zmogus,kuris sklandziai bendradarbiauja didelese grupese,kuris nori vartoti daugiau ir daugiau,kurio skonis standartizuotas ir gali buti lengvai itakojamas ir nuspejamas.Reikalingas zmogus,kuris(galvoja pats,kad yra) laisvas ir nepriklausomasnuo jokiu autoritetu,principu ir sazines,bet linkes buti vadovaujamas ir daryti tai,ko is jo laukiama,be problem tikti socialiniam aparatui,kuris gali buti vadovaujamas be jegos,vedamas be lyderiu,skatinamas be tikslo…

palanga       2013-11-14 13:27

Aha,  tikrai valdžia už kažkokios sustingusios sienos nuo žmonių.

pirmam komentarui       2013-11-14 13:13

Kazkaip zinau tik viena violetine -tai zurnaliste A.K.Paziurekit I jos nuotraukas.

autoriui       2013-11-14 13:04

Nei as ,nei jus tiesos nezinom.Skirtumas tik tas,kad as leidziu sau svarstyt ir abejot,o tokiems ,kaip violetiniai irodyt nieko neimanoma,klok kokius tik nori irodymus.Susikuria sau istorijas,sventai jomis patiki,patys kankinasi is nevilties ir kitus kankina.Na kaip gi galima galvot,kad tik tu vienas zinai tiesa.

Rekomenduojame

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Atsinaujinantys šaltiniai, o ne karas Ukrainoje yra pagrindinė Europos energetinės krizės priežastis

Vytautas Radžvilas: Gyvename naujoje geopolitinėje realybėje, todėl Tarpjūrio aljansas – neišvengiama būtinybė

Su Kremliumi siejamas nacių medžiotojas Zuroffas užsipuolė Lietuvą ir kitas šalis dėl „istorijos klastojimo“

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.