Demokratija ir valdymas, Vyriausybė, Pedofilijos byla

Vytautas Rubavičius. Skvernelis ir Popiežius

Tiesos.lt redakcija   2017 m. spalio 12 d. 22:15

34     

    

Vytautas Rubavičius. Skvernelis ir Popiežius

Gražios nuotraukos, įsimintinos šypsenos, popiežiaus laiminami spindintys Sauliaus Skvernelio vaikai ir šeima.  Lietuvos žmonės gali ir pasigėrėti, ir pasidžiaugti – Popiežius spalio 6-ąją priėmė valstybinio vizito Vatikanan nuvykusią mūsų vyriausybės delegaciją, kurios priekyje buvo premjeras Skvernelis su šeima. Džiaugiamės ir mes vizito sėkme, didžiai svarbiais Lietuvai su Popiežiumi svarstytais emigracijos ir humanitarinės pagalbos Ukrainai klausimais. Tikėkimės, kad Jo Šventenybė pamokė premjerą, kaip pristabdyti lietuvių emigraciją, o gal net išsakė kokią mintį apie veiksmingą emigrantų susigrąžinimą.

Ironizuoju dėl to, kad labai jau skurdžiai tas oficialiu vadinamas vizitas buvo mūsų žiniasklaidoje nušviestas – nei pateikta programa, nei atskleistos pokalbio detalės.  Nemanau, kad Skvernelis įtikinėjo Popiežių vienu kitu milijardu prisidėti prie humanitarinės pagalbos Ukrainai, juolab kad puikiai žino, kiek tos pagalbos išvagia oligarchinė tos šalies valdžia, tad įdomu, kas vis dėlto konkrečiai buvo kalbėta ir kokiu intelektiniu bei politiniu lygiu buvo atstovaujama Lietuvai šiuo klausimu. Nejau vien plačia šypsena?

Ką jau ką, o šypsotis mūsų premjeras moka – plačiai, užkrečiamai, o sykiu ir vietinei publikai kiek grėsmingai, tarsi sakydamas, kad nesąs toks paprastas, kaip gali pasirodyti iš pirmo ar antro žvilgsnio. Neabejoju šypsenos nuoširdumu susitikime su Popiežiumi, juolab laikant ant rankų mylimą vaikelį. Tačiau susitikimas su Jo Šventenybe ir įpareigoja – bent jau permąstyti savo darbus ir nuopelnus, kitaip tariant, apvalyti sąžinę. Juk tikimasi ir popiežiškojo palaiminimo. Bent jau savo sutuoktinei ir vaikams.

Kodėl apie tai kalbu? Skvernelis Vatikanan vyko kaip aršios ateistinės genderistinės politinės darbotvarkės įgyvendintojas. Tad kaip įsitikinęs ateistas. Vargu bau jis Popiežiui gyrėsi savo darbais stumiant Stambulo konvencijos ratifikavimą, įteisinant vienalyčių santuokas ir „šeimas“ su galimybe įsivaikinti, besąlygiškai pripažįstant aborto teisę. Tie jo darbai yra akivaizdžiai antikrikščioniški. Tad klausimas – kaip tokia veidmainystė dera su plačia šypsena ir tarsi savaime suprantamu palaiminimo siekiu?

Veidmainystės būta ir daugiau. Vyriausybės pranešime spaudai pažymėta, kad su Popiežiumi buvo aptarta „socialinė atjauta skurstantiems ir nuskriaustiems“. Lietuvoje daugelis jau spėjo pastebėti premjero atvirai rodomą panieką tiek skurstantiems, tiek nuskriaustiems ir besąlygišką prielankumą daug ir dar daugiau „uždirbantiems“. Tačiau man šis pranešimas susisiejo su premjero rodoma meile savo vaikams: ar glostydamas ant rankų laikomo vaikelio galvą ir žvelgdamas Popiežiui į akis Skvernelis prisiminė tą ypatingą nuskriaustąją – Deimantę Kedytę, kurios gyvenimą luošino savo rankomis. Tomis pačiomis. Juk Deimantę iš mylinčių senelių globos „vadavo“ jo įsakymu, kad tik būtų aplenkti iš Danijos atvykę vaikų teisių ekspertai ir psichologai.

Kas vertė taip skubėti, kad net mūsų drąsioji, paties Vladimiro Putino nė kiek nebijanti prezidentė Dalia Grybauskaitė buvo priversta užsičiaupti ir visam laikui nutilti, o juk prieš tai aiškino, esą svarbiausia yra vaiko teisės. Dabar jau to vaiko – Deimantės – nei teisės, nei būsena, nei likimas nebedomina mūsų aukščiausių valstybės pareigūnų, prisiekusių visiems teisingumo seikėti po lygiai.

Popiežiaus palaiminimas visada suvoktinas ir kaip tam tikras įpareigojimas perkratyti savo sąžinę ir elgtis krikščioniškai – rodant tikrą, o ne veidmainišką atjautą skurstantiems ir nuskriaustiems. Tikėkimės, kad tas palaiminimas politiku pretenduojančiam tapti Skverneliui padės suvokti, kad Lietuvos, o su ja ir visos Europos Sąjungos ateitis yra ne kova už kuo spartesnį ateistinės genderizmo ideologijos praktinį įgyvendinimą ir Europos nukrikščioninimą, o kaip tik krikščioniškųjų šaknų ir krikščioniškųjų vertybių puoselėjimas, krikščioniškų žmonių santykių ugdymas. Suvokiant savo nuodėmes ir stengiantis jas ištaisyti.

Premjere Skverneli, grįžęs su Popiežiaus palaiminimu, imkite ir parodykite Lietuvos žmonėms tiek kankintą Deimantę kartu su jos motina ir leiskite su anūke susitikti ją mylintiems seneliams. Būtų tikro vyro darbas – juk prisimename ano Popiežiaus, šventojo Jono Pauliaus žodžius, kad nereikia bijoti, nes tiesa mums išlaisvins.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

chmm       2017-12-17 12:44

Tai kad popiežiaus visai “nekaso” nei pedofilų, nei homo problemos. Skvernelis viską teisingai, pagal politkorektpopiež padarė. “Kas aš toks, kad teisčiau?”

pabaiga       2017-10-18 14:57

Apie Garliavą ne į FB, o popiežiaus Twitterį rašykite!

pabaiga       2017-10-18 14:54

Popiežius padarė Nuodėmę. Jis privalėjo pasidomėti to individo veikla ir susilaikyti nuo tokių neatsakingų veiksmų. Prastas aš katalikas, krikštytas, bet visiškai nereligingas. Tačiau dar prisiversdavau retkarčiais atsisėsti prie Kūčių stalo ir sudaužti vieną kitą margutį per Velykas, pasižiūrėdavau transliacijas iš Vatikano ir Vilniaus Katedros per TV. Dar ir popiežiaus nuomonė man dar šį tą reikšdavo, katalikų bažnyčioje mačiau šiokią tokią atsvarą homoisterijai ir liurbuiralizmui. Bet daugiau nebe. Net vaikų nebekrikštysiu. Stribo atžala nusipelno palinkėjimo kentėti už Stribo nuodėmes ir jo mentų sulaužytus žmonių likimus, o ne popiežiaus palaiminimo. Panieka katalikų bažnyčiai!

Šiandien Mazuronis       2017-10-13 22:29

per radiją kėlė klausimą,už kokius pinigus pastatytas Skvernelio namas?Ar ne už Garliavos šturmą gavo premiją iš ped.rėmėjų?

delfy rašo,kad       2017-10-13 22:01

Skvernelis nekandidatuos.

Stasys       2017-10-13 15:29

Įdomu, ar jisai prašys atlaidų pas Šv. Tėvą, dėl smurto Klonyje ir Mergaitės smurtinio, skausmingo ir, matyt, “cheminio” pagrobimo ? Kažkas rašė, kad ne jisai vadovavo tam pogromui, betgi jis tai įšstojęs į televizorių ekranus garsiai pareiškė, kad džiaugiasi, kad Mergaitė buvo paimta. Taigi, mat, moralė tokia ....

Nepasirašysiu        2017-10-13 7:23

“Tikėkimės, kad Jo Šventenybė pamokė premjerą, kaip pristabdyti lietuvių emigraciją, o gal net išsakė kokią mintį apie veiksmingą emigrantų susigrąžinimą.”
Ar bet koks popiežius, kada nors, yra pasisakęs prieš emigracija? Šis popiezius yra pasisakęs už pabėgėlius. Koks skirtumas, pasaulinei korporacijai ar pasaulinei bažnyčiai, kur jos aveles gyvena?

Viešas interesas       2017-10-11 10:27

Tai kas apmokėjo viešo tarno šeimos kelionę

Tikrai       2017-10-11 0:03

noretusi paklausti Skvernelio: ar ramiai miegasi, ar nesisapnuoja naktimis Deimante Kedyte prasanti pagalbos? Bet kokiu atveju, vizitas pas Popieziu tos dideles nuodemes nenuplaus, teks gyventi su sia nuodeme iki gyvenimo pabaigos…

Uzsienis klausia       2017-10-10 22:12

Deimante…Ponas Premjere Skverneli, kiek kartu apie ja pagalvojote vizito metu?....Galima labai daug zmoniu apgauti, bet saves neimanoma…ir ji, tikiu, tikrai buvo isnirusi is jusu pasamones okeano…

Švarkelio dalis ir Bergolio       2017-10-10 7:38

yra vienas kito verti. Ir tiek.

Antanas       2017-10-9 23:30

Ne viską pastebėjote. Policninkas buvo sutiktas pagal protokolą. Kad atvykai tai užeik ir sėskis stalo gale. Prof. Vytautas kai “mokė”  Šv. Tėvą ką  reikia daryti su Lietuvos katalikų  bažnyčia dar buvo priimtas pagarbiai ir pasodintas kaip “lygus” su lygiu priešais stalą, akis į  akį, bet kai pradėjo Vytautas “vadovauti” Lietuvos bažnyčiai. Šv. Tėvas nutraukė tokias kalbas o profesorius tik rankas maigė. Vatikano tarnybos dirba gerai ir tokiems “gatvių” susitikimams atitinkamai pasiruošia ir priima.

StasysG       2017-10-9 22:16

Šaunuolis straipsnio autorius. Neparėjo pro šalį, kai tokie dalykai Lietuvoje dedasi.

Akivaizdu jog       2017-10-9 21:20

Metas Adminui vėl prikirpti uodegą troliui drymstalkeriui.

Tarabilda       2017-10-9 21:15

Tikrai ne pats svarbiausias vizitas šiandieninėje Europos panoramoje. Nei Skvirnelis atgailaus, nei į sveikatą jam tas palaiminimas. Lietuva yra suateistėjusi, o bažnyčia merdi, pataikaudama briuselinių kopūstų valdžiai.
O ant Evropos labai įdomūs dalykai dedasi, tik pas mus apie tai nekalbama. Šiandien vyko Varšuvoje Bukarešto 9-to užsienio reikalų ministrų susitikimas. Delfis tyli, kaip vandens į burną paėmęs. Kodėl?
Ogi todėl, kad į Varšuvą mūsų URM ministras L. Linkevičius nevyko. Gudriai išsisuko. Žiūrėkit, ką skelbia URM svetainė:
“Spalio 8-10 d. ministras Linas Linkevičius lankosi Indijoje.
Spalio 9 d. Viceministras Darius Skusevičius Varšuvoje dalyvauja Užsienio reikalų ministrų B9 susitikime”.
Ką visa tai galėtų reikšti?

Al.       2017-10-9 19:31

Manau, abu žino, kad dirba tam pačiam šeimininkui. Todėl nuoširdžiai ir šypsosi.

kokie kvaili tie putinistai...       2017-10-9 17:23

apie Popiežių pagal savo vierchus sprendžia.
——-
(tikrai subankrutuos rusija, jei tokia mąstysena pas kgbistus)

Nemanau       2017-10-9 16:59

kad, Rubavičius toks naivus ar nežino dabartinio popiežiaus paskyrimo peripetijų bei politinės darbotvarkės. Skverneliui nereikėjo popiežiui girtis savo darbais. Jo darbai Vatikane puikiai žinomi, ir būtent dėl šių darbų jis ir buvo priimtas.
Nebent manytume, kad popiežius priiminėja parinktus atsitiktine tvarka iš visų pageidaujančių, nepasidomėjus veikla ir įsitikinimais. O Skverneliui tiesiog pasisekė...
Stiprus signalas, kad pasaulio galingieji jau turi numatę naują Lietuvos širdžių “valdovą”...

> Skverneliui 2017-10-9 15:10       2017-10-9 16:27

Nepasiduokite nerimui, gerbiamasai. Jokie varžovai jokių klausimų kandidatui nekels. “Varžovai” jau surikiuoti, o kandidatas nuosekliai “atidirbinėja” programą papunkčiui.
Geriau pasismaginkime ir paspėliokime, ką technologai numatė po punkto “popiežius”.

Liepa       2017-10-9 15:21

Matyt,koks šeimininkas, tokio lygio ir svečias.. Liberalizmo stilius nesvetimas abiems. Su popiežium, švelniai pasakius, nesusišneka daugelis įvairaus rango katalikų dvasininkų, o Daukanto rūmų numylėtinis irgi meistriškai sėja paniką mūsų krašte savo žiauriom neoliberalmarksistinėm pažiūrom bei veiksmais.//

Skverneliui       2017-10-9 15:10

per rinkimų kampaniją gali labai atsiliepti Garliava,jei šį morališkai ir kitaip smerktiną jo elgesį  ir smurtinę poziciją kels jo varžovai.Smurtautojas negali būti prezidentu.Tik nešantis taiką ir derybas.

Pikc       2017-10-9 15:10

Manding, V. Rubavičius Bergoglio atžvilgiu per daug optimistiškas. smile

hau       2017-10-9 14:33

Ačiū autoriu už tiesos sakymą

Reikia Popiežiui        2017-10-9 13:08

į facebook nusiųsti Garliavos medžiagą.

Seneliams ir neprognozuojamoms tetoms galima grobt       2017-10-9 12:39

Žinoma, kad ne!

$+$       2017-10-9 12:19

Arba p. Rūbavičiaus žino daugiau, negu sako, arba…

Norėčiau atkreipti dėmesį į nuotrauką, kurioje Deimantės mama dėvi liemenę, neperšaunamą liemenę!!! Kodėl to nemato Ne Vienas žurnalistas ???❓❓❓

Pone Vytautai, kodėl nenorite matyti iš tikrųjų kas vyko?
⤵⤵⤵⤵
Ne ponas Skvernelis siuntė istrebitielius į Garliavą, o ponas Parnavas, Albino Januškos vietininkas policijoje. “Švarkeliui” buvo pažadėta. Daug. Dar kartą pažvelkite į nuotraukas…

jei gerai atsimenu       2017-10-9 12:11

Grybauskaite pries kazkuriuos rinkimus propagandistu buvo rodoma priimanti Svenciausiaji.

Nykus tuščiagarbis t siauraprotis...       2017-10-9 11:48

Manau, kad seimūnas Urbšys jau graužiasi, dėl to, kad tuščiagarbį Skvenelį, šitą primityvų veidmainį ,lietuvybės, kalbos ir Nepriklausomybės oponentą , supažindino su Karbauskiu…Jei vieną Briuselio vietininkę Daukanto rūmuose pakeis šitas karjeristas be vertybių (ir be anglų kalbos mokėjimo…), tai amen suvereniteto likučiams ir demokratijos atkūrimo vilčiai ...
Šis liberalus ir neišrankus popiežius, smukdantis Bažnyčios lygį, greit su bet kokiais niekadėjais fotografuosis…

del skevernelio       2017-10-9 11:47

PADARYKIM VISKA KAD SITAS STAMBULISTAS SAVO KAIP POLITIKO KARJERA BAIGTU KUO GREICIAU. DIDESNIO ŠLYKŠTAUS VEIDMAINIO IR IŠSIGIMELIO PREMJERO POSTE TAI SUNKU NET SUGALVOTI.

idealus prezidentas (gubernatorius) bus       2017-10-9 10:43

pagal visus rusiškus standartus
——-
(komunistai, kgbistai, grušnikai ir kiti elitiniai kolaborantai palaikys skvernelį)

Visiškai       2017-10-9 10:15

pritariu autoriui - Skvernelio veidmainystė baisi. Jis dabar džiaugiasi, kad apgavo Popiežių, tačiau To, kam atstovauja popiežius, neapgaus. Tik visiškai netikintis taip gali elgtis - jam svarbu tik tai, ką gali pačiupinėti, ką gali turėti, o propagandos pagalba gali visus mulkinti ir svajoti apie prezidentūrą. Tad normalūs žmonės dabar turi užduotį - išaikinti ir parodyti visiems , kas yra Skvernelis. Tai labai svarbu rajonuose ir tiems, kurie nesinaudoja internetu. Yra daug publikacijų, kur klausiama, kas Skvernelio tėvas. Ar jis buvo stribu? Reikia pakelti archyvus. Kaip, už kokius pinigus, Skvernelis įsigijo prie Neries didelį sklypą ir namą? Kodėl neviešinamos jo turto deklaracijos? Juk tarnautojams tai privaloma. Jo namas su sklypu kainuoja didžiulius pinigus, kurių uždirbti niekaip negalėjo, būdamas pirma eiliniu policininku, vėliau jau paaukštintas pareigose, bet atyginimas nebuvo didelis. Kai pradėjo dirbti ministru, namą jau turėjo. Bet jis sako, jog neėmė paskolos iš banko.Tai įdomu. Tad jis labai tinkamas būti prezidentu?

Istorija       2017-10-9 10:10

Šis popiežius yra kitoks nei visi kiti buvę popiežiai iki jo. Susitinka su bet kuo ir šypsosi bet kam.

Tomas       2017-10-9 10:04

Ar tai nėra šlykštus teatras Vatikane?

pedofilai stumia skvernelį į prezidentus       2017-10-9 8:00

kgbistų - pedofilų veikla matosi (pagal kremliaus instrukcijas)


Rekomenduojame

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Vidmantas Valiušaitis. Pasiuntinys, kurio neatpažino. In memoriam Stasys Lozoraitis (1924–1994)

In memoriam Marcelei Kubiliūtei (1898–1963): ar atsirastų Vilniuje paminklas pačiai iškiliausiai Lietuvos Moteriai, Tautos sukilimo dalyvei?

Zigmas Tamakauskas. Atminties išsaugojimo paminklas

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už šeimą

Lietuvos advokatūros pergalė prieš STT: slaptų pažymų eros pabaiga?

Pristatome „Šeimų Sąjūdžio“ nuotolinę vaizdo konferenciją apie protesto akciją birželio 15–17 dienomis

Geroji Naujiena: Broliai, seserys, gyvenkime ir mes tikėjimu, ne regėjimu

Rasa Čepaitienė. Jie sako „NE“

Nacionalinis susivienijimas kviečia paminėti Birželio sukilimo 80-metį

Kastytis Braziulis apie jėgos naudojimą prieš parlamentarą: incidentas gali tapti precedentu

Nida Vasiliauskaitė. Kokia būtų TS-LKD ir medijų reakcija, jei tai būtų nutikę Baltarusijoje ar Rusijoje?

„Neredaguota“ pokalbis su istoriku Valdu Rakučiu apie tarpukario Lietuvą iki perversmo

Andrius Švarplys informacinėje laidoje „Proto balsas“: kur dingo tikroji TS-LKD partija ir „konservatizmas“ Lietuvoje?

Kas Nidą Vasiliauskaitę stebina labiau nei žvaigždėtas dangus, kėlęs nuostabą Kantui

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.