Vytautas Rubavičius. Pagrindinis Kremliaus ginklas – Vakarų šrioderizacija

Tiesos.lt redakcija   2014 m. rugpjūčio 20 d. 15:32

59     

    

Vytautas Rubavičius. Pagrindinis Kremliaus ginklas – Vakarų šrioderizacija

Daugelis pastarojo meto geopolitinių įvykių aiškiai rodo, kokia sėkminga buvo Rusijos prezidento Vladimiro Putino vykdyta ir vykdoma Vakarų valstybių šrioderizacijos politika. Vakarų politinis, ekonominis ir finansinis elitas buvo masinamas didžiuliais pinigais, didžiuliais pelnais, didžiulėmis galimybėmis pasinaudoti Rusijos gėrybėmis. Paprasčiau tariant, kartu su Rusijos valdžia ir valstybiniais oligarchais prisiplėšti, kiek širdis geidžia. Juk Rusijos gamtos ištekliai atrodė neišsemiami. Juolab kad liaudis ten gyvena bebalsė – išmokusi sutelktomis gretomis balsuoti taip, kaip reikia, kad sėkmingai vyktų vakarietiškai atrodantis politinis šou. Nuo tų gėrybių nubyrėdavo ir smulkesniam verslui. Jis šiuo metu vis garsiau kalba apie patirsiamus nuostolius. Buvusio Vokietijos kanclerio G. Schröderio tarnystė V. Putinui – tik ženklas didžiulio politinio korupcinio vyksmo, kai buvo ir yra perkami bei perperkami žymūs ir įtakingi Vakarų politikai, padedantys Vakarų pasaulyje kurti norimą Rusijos įvaizdį, o prireikus aktyviai formuoti jai reikalingas politinio elito nuostatas. Nedera užmiršti ir gyvybingo kairuoliško užkrato – daugelio Vakarų šalių intelektualai iki šiol garbina Sovietų Sąjungą, jos laimėjimus ir didžiuosius mokytojus, o ES politinio elito grietinėlėje daugybė įvairiataučių kairiųjų, jaunystėje taip užsigrūdinę kovose už trockistines bei maoistines, kad šiuo metu sėkmingai veikia su meile Rusijai aptarnaudami didįjį kapitalą.

Šrioderizacijos poveikis buvo regimas jau Rusijai ėmus plėšyti Gruziją. Vakarų reakciją vargu ar galima vadinti adekvačia – ji buvo palanki Rusijos vykdomai politikai. Tačiau Vakarų šalių politikams atrodė, kad tai tik tam tikri laikini Rusijos agresyvumo protrūkiai, neturėsiantys ilgalaikių globalinių pasekmių. Tad nebuvo kreipiama dėmesio ir į besikeičiančią retoriką, vis labiau plintančias ideologines imperinio revanšo nuostatas. Juk net NATO taip susidraugavo su Rusija, kad, mūsų užsienio reikalų ministro L. Linkevičiaus liudijimu, net NATO kuluaruose nebuvo galima drįsti prasižioti apie įtarumą dėl Rusijos veiksmų. Rusijos agresija prieš Ukrainą verčia Vakarus atsipeikėti. Pagirios būna labai sunkios – juk NATO taip ir nekūrė veiksmingos Rusijos sulaikymo strategijos. Tad dabartinės mūsų politikų kalbos apie žymųjį 5 straipsnį ir užkalbėjimai, kad „NATO mus apgins“ ar kad „Lietuva niekad nebuvo tokia saugi“, nėra grįsti aiškiu strateginiu žinojimu, kaip tai bus padaryta vienu ar kitu atveju. Pavyzdžiui, 5 tūkst. rusų desantininkų nusileidus Vilniaus centre, o 1 tūkst. Visagine, kur jie, matyt, būtų būrelio vietinių sutikti su duona ir druska. Ką darytų mūsų kariuomenė Vilniuje ir kaip elgtųsi NATO. Gal imtųsi gatvių kovų ar tikslinių raketinių smūgių? O gal prasidėtų ilgos diplomatinės derybos?

Šrioderizacijos atmaina yra ir įtakingų tarptautinių organizacijų užvaldymas ar įtaka jų valdymo organuose. Pavyzdinė šiuo metu yra Raudonojo kryžiaus organizacija, kuri prieš Ukrainą vykdomą agresiją, tiksliau, nepaskelbtą karą įvardijo Ukrainos rytuose vykstančiu pilietiniu karu. Rusija kuo puikiausiai tuo naudojasi visam pasauliui aiškindama, kad į pilietinio karo zoną siunčia „humanitarinę pagalbą“. Tad Raudonojo kryžiaus organizacija tampa veiksmingu Rusijos politikos ir agresijos Ukrainoje įgyvendinimo įrankiu, nepaisant visų kitokių jos nuopelnų. Kažkam toje organizacijoje atėjo laikas atidirbti. Bėda ta, kad tokius Rusiją pateisinančius įvardijimus esame linkę vartoti ir mes patys. Pasitikėdami tarptautinių organizacijų autoritetu. Teko net bažnyčioje girdėti kunigą kalbant apie Ukrainoje vykstantį pilietinį karą. Mums jau įprasta tapo kalbėti apie „separatistus“, „sukilėlius“. O juk tai jokie ne separatistai, o Rusijos valdomi ir jos suburti būriai, kurių branduolys – Rusijos specialiųjų tarnybų kariškiai, taip pat jauni, egzaminus laikantys karo sąlygomis kursantai. Kitos vadinamųjų „separatistų“ pajėgos suformuotos iš Rusijos spectarnybų kuruojamų vietinių banditų, paplėšikauti Ukrainon atvyko ir kai kurių Balkanų šalių karo veteranai. Visam pasauliui savo kovines pozas Ukrainoje demonstravo Kadyrovo smogikai. Tačiau daugeliui kol kas atrodo, kad vyksta „pilietinis karas“. O tokiame kare nėra atsakingų arba atsakingi visi jame dalyvaujantys.

Kremlius savąja prievarta ir šantažu brukama Ukrainai „humanitarine pagalba“ atvirai tyčiojasi iš Vakarų politikų, rodydamas, kaip sėkmingai daugelis jų šrioderizuoti. Juk akivaizdu, kad Rusijai rūpi vienintelis dalykas – padedant Vakarų diplomatijai įsitvirtinti didžiulėje Ukrainos teritorijoje ir suskaldyti šią šalį. Kaip kitaip galima suvokti aukščiausių ES politikų, Vokietijos ir Prancūzijos vadovų raginimus Ukrainos ir Rusijos prezidentams sėsti prie derybų stalo ir kalbėtis? Apie ką gali kalbėtis agresorius ir auka? Kas šiuo atveju labiau Vakarų spaudžiamas – Ukrainos ar Rusijos prezidentas? Akivaizdu, kad Ukrainos. Juk V. Putinas kuo puikiausiai galės pasinaudoti pretekstu, neva Ukraina nelanksti, ją valdą radikalai nenorį kalbėtis. Vakarų politikai ragina kuo greičiau sureguliuoti „konfliktą Ukrainoje“, žodeliu „konfliktas“ perkeisdami esmę – Rusijos agresiją. O raginimuose, kad Rusijos prezidentas „neeskaluotų konflikto“, jau visai negirdėti Krymo okupacijos vertinimo. Atrodo, kad su tuo susitaikyta. Šitai nusėda ir daugelio paprastų žmonių sąmonėje, tad regime daugybę pasiklydusių tarp trijų pušų. Gausu jų ir Lietuvoje.

Vakarų šalys jau niekaip nereaguoja į tai, kad Rusija iš savo teritorijos apšaudo Ukrainos karius pasitelkdamos naujausią žvalgybinę informaciją. Rimti analitikai svarsto, kad šiuo metu Ukrainos sieną kertančių šarvuočių ir kitokios karinės technikos kolonos „dar nėra visapusiška invazija“. Įdomu, o kaip mes kalbėtume, jei keliasdešimt tankų iš kokios Baltarusijos karinės bazės keletui valandų atvyktų pasipuikuoti į Vilnių, o po to sutraiškydami pasipainiojusias mūsų mašinas grįžtų už sienos? Kaip reaguotų NATO? Kur smogtų? O juk Rusijos veiksmų logika kuo aiškiausiai sako, kad ši šalis niekaip nebepaliks Ukrainos ramybėje – jai svarbu susikurti tvirta placdarmą rytuose, kad Ukraina būtų spaudžiama iš abiejų pusių. Krymo placdarmas jau paruoštas. Šrioderizuotoji Vakarų politikos ir verslo elito dalis kaip tik ir padeda jai šią strategiją įgyvendinti. Tačiau neužmirškime, jog sėkmė Ukrainoje leis Rusijai rimčiau paspausti Baltijos šalis. Lietuva jau senokai replėse – iš vienos pusės militarizuota Kaliningrado sritis, o iš kitos – Visaginas ir įžymieji Šalčininkai, kuriuose net kai kurie mūsų valdančios koalicijos žymūnai puikuojasi Georgijaus juostelėmis. O kur dar nesiliaujantis Lenkijos politikų spaudimas.

Tikėkimės, kad Ukraina atsilaikys.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Rimantas ir Emilija       2014-12-28 11:02

V.Rubavičių seniai pripažįstame kaip garbingą patriotą. Graudi, bet tikra tiesa apie Rusijos grėsmę išdėstyta ,,šrioderizacijoje’‘. Tegu tik nemeluoja valdžia, kad esame ,,saugūs po NATO skėčiu’‘,juolab, kad turim savo šalyje rusų aljanso ir LRA knibždėlyną, besipuikuojančius Georgijaus juostelėmis.  Kodėl VRK neiškelia tų reikiamų bent 7 proc. barjero rinkimuose priešiškai Lietuvos interesams veikiančioms organizacijoms?
Panašus scenarijus buvo ir prieš Rusijai ,,sudraskant’‘Gruziją. Dabar ten baisus nedarbas ir nauja,,Berlyno siena’‘- patys matėm šią Rusijos įtakos ir kaimynystės gniaužtuose spaudžiamą šalį. O kur Vakarai? Kur Europos viešai reiškiama nuomonė?

...       2014-08-17 15:26
StasysG       2014-08-17 13:39

Autorius parašė: “Vakarų politikai ragina kuo greičiau sureguliuoti „konfliktą Ukrainoje“, žodeliu „konfliktas“ perkeisdami esmę – Rusijos agresiją. O raginimuose, kad Rusijos prezidentas „neeskaluotų konflikto“, jau visai negirdėti Krymo okupacijos vertinimo. Atrodo, kad su tuo susitaikyta. Šitai nusėda ir daugelio paprastų žmonių sąmonėje, tad regime daugybę pasiklydusių tarp trijų pušų. Gausu jų ir Lietuvoje…”.——Iš tikrųjų, regime daugybę pasiklydusių tarp trijų pušų. Komentatorių tarpe taip pat gausu pasiklydusių, ir ne tik Lietuvoje. Pvz, ponas Vova Vatnikas.

Vatnikas       2014-08-17 10:04

Ruskimoro Feoretikas Aleksandras Geljevičius ragina visus vatnikus: taigi, senavilkus, novoložkus (jų vardas legionas) nipasidoti paniškiems jausmams, o žvialgti giliau ir dažniau kartoti mantrą ptn-hlo. Viskas bus gerai. Šiandieną Geljevičius jis rašo sekančias gylias mintis:
Я согласен, что не надо паники и что не все потеряно. Да. Ничто не потеряно, пока не потеряно всё. Но ситуация ПРИНЦИПИАЛЬНО именно такова: не введем войска, потеряем Донбасс, утратим Донбасс, прощай Новороссия, конец Новороссии - атака хунты на Крым. Без Крыма России вообще уже не будет.
Kaip išmintingai pasakyta: Niekas neprarasta, kol neprarasta viskas. Taigi, ninusimink! Gausi savo pynigus, bo esi labai starateljnas. Russkije svojich ne zabyvajut (y ne ubivajut)! Mialas, kad Strelkovo ir kitų rusų gru-šnikų ir siostrų atsikratė pats kremlius. Mialas, kad Putinas yra užsimaskavęs JAV agentas.

Taigi        2014-08-16 22:23
Vatnikas       2014-08-16 22:05

Tikrai, pasinaudokim mano gylaus mastymo patarymu nr. 2, pakalbekim apie JAV planus Lietuvoje. Bet geriau pakalb4kim apie tai, is kur rusu lochai Ukrainoje ginklus gauna. Pavyzdziui, naujausios gamybos BTR-82A, kuriuo baisiai dziaugesi:
https://www.youtube.com/watch?v=9aqOu_-nqhc

Klausimas       2014-08-16 21:50

Ar apie Rusiją nenusibodo pliurpti, gal pakalbėkime apie Lietuvą, apie “protingą” Lietuvos vadovų politiką, apie krizę, kuri Lietuvos laukia dėl “protingos” politikos, apie demokratiją Lietuvoje, apie tai kaip vadai Lietuvą rengia JAV, kaip placdarmą karui su Rusija, ir kas po šio karo iš Lietuvos liks.

Taigi       2014-08-16 21:45

Apie kokį Rusijos tankų įvažiavimą į Ukrainą kalbate. Kad Ukrainos kariuomenė sukilėliams palieka tankų ir kitų ginklų, tai tiesa
https://www.youtube.com/watch?v=uv0RBXOlzv0

jav planas-sunaikinti Rusija       2014-08-16 21:36
Artėjama link       2014-08-16 21:33

Baltijos valstybių.Įdomu,kokia bus taktika,kaip maustys pačią NATO?

Iš tiesų keistos       2014-08-16 21:32

rytojaus derybos,kurios vyks Berlyne,padedant godžiai Vokietijai ir godžiai Prancūzijai.Labai įtartina.Gal tik Amerika laikosi atokiai.

Tikrai keista,kad vakarai vakarykštį       2014-08-16 21:26

tankų įsiveržimą pavadino tik “įsibrovimu”.Jie vis nori matyti Putiną švarų,kad padoriau būtų riebiai pumpuotis naftą.Kai seniai laikas paskelbti Putiną nepatikimu asmeniu.

>skaitytoja       2014-08-16 21:24

Tikrai,kai kurie komentarai primena saugumo stilių užpildyti eterį pseudokomentarais ir taip užteršti šį portalą.

Vatnikas       2014-08-16 20:10

Gerbiamas StasyG. Esate naivus, bet geros širdies žmogus. Ačiū už atlaidumą! Atleiskime vatnikams, nes ne visi yra atsiųsti agentai, dauguma nežino, ką daro.
P.D. Mano IP galite sužinoti naudodami kabalistinį raktą: paimkite vardą Vatnikas ir kiekvieną raidę paversite skaičiumi pagal Zohar sistemą. (Naudokite klasikinę sistemą, ištobulintą Osman Baba, nes dabar atsirado apsišaukėlių “šiuolaikinės kabalos” mokytojų, tai jie - sukčiai!) 
Iki greito susitikimo, pagarbiai, Vowa Watnikas.

Stasiui G 19:17       2014-08-16 20:04

pasitaisau
jav tarnaujanciu fasistu sekme Ukrainoje leistu rimciau paspausti Rusija.

StasysG       2014-08-16 19:08

Atleiskime misteriui Vatnikui. Jis nekaltas, nes jo lietuviškas (fufaikinis) tekstas išduoda, kad jis laikinai komandiruotas niekinti Lietuvos valstybę.———-Redakcija, perodykite jo IP.

Taigi       2014-08-16 18:55
Vatnikas       2014-08-16 18:52

Girkinas (žynokite, kad jo tikroji pavardė yra Gierkind, na, jūs mania supratote)atsirado! Ne, neprisikėlė, nes nebuvo nei žuvęs, nei kitaip prisigėręs, nei išsiųstas į gru misiją Fergiusone. Jis padarė taktinį atsitraukymą. Štai koliegos vatnikai paėmė jo interviu: МОЛНИЯ! Первое интервью Стрелкова после его отставки!

- Игорь Всеволодович, здравствуйте.
- ЗДРАСТИТЯ
- Расскажите, чем вы сейчас занимаетесь?
- У МЕНЯ НОВАЯ РЕСПУБЛИКА, ВОТ ПРОХОДИТЕ, СМОТРИТЕ, ПРЯМО ТУТА, СРЕДИ СТАЛЬНЫХ КРЕПОСТЕЙ, Я МИНИСТР ИМПЕРАТОР ТУТА, ПРАВОСЛАВИЕ, РУССКИЙ МИР ОТСТОИМ ЗДЕСЬ! УКРОПОВ НЕТУ ТУТА! ТАКТИЧЕСКОЕ ОТСТУПЛЕНИЕ!!! СТАЛИНГРАД!!!
- Игорь Всеволодович... Игорь Всевол... Прекратите есть говно... У нас еще пару вопросов... Не ешьте это! Игорь Всеволод... О господи!

Мы вынуждены прервать прямой эфир

Inserted from <http://vk.com/public_rushka#/public_rushka?z=photo-37009309_336636346/album-37009309_00/rev>

gintas       2014-08-16 18:28

Straipsnis liudija Rubavičiaus landsbergizaciją.

Taigi tam o jerguteliau        2014-08-16 18:20

Nori būti tarp sorošininkų ir papulti prie valdžios lovio, tai rusai turi pulti, kaip ir pedofilai.

gudi giria       2014-08-16 18:19

is kur tu komike vatnyke,vatufke,buslatas,neina susikaupti,taip prajuokino,tas zodis VATNIKAS

StasysG--->o jerguteliau        2014-08-16 18:17

Man neapsiverčia liežuvis taip pasakyti: ——-” jav fasistu sekme Ukrainoje…”

o jerguteliau       2014-08-16 18:12

tai ir Rubaviciu jau rusai puola ?,,neužmirškime, jog sėkmė Ukrainoje leis Rusijai rimčiau paspausti Baltijos šalis’‘,o as sakau,kad jav fasistu sekme Ukrainoje leis rimciau paspausti Rusija, o musu valdziasnukiai ir be kovos viska dovanoja nereik ne kariaut .

xxx       2014-08-16 18:00

Charkovas - policijos teroro rezervatas. Politinės bylos. Kur žmogaus teisių gynėjai? Kur besipyktinantys Vakarai?
http://koment.lt/node/967

Jei tauta nesipriešina       2014-08-16 17:49

melui,nesąžiningumui,prievartai,žeminimui šalies viduje ,sunku būtų tikėtis,kad ji priešinsis Rusijos okupacijai.Štai čia ir išsikasė valdžia sau duobę,šalį versdama paklusnių gyvulių ūkiu.

Vatniko dainelė apie sankcijas       2014-08-16 17:48

Хотел Запад задушить
Русь родную санкцией!
А я сам назло повешусь –

Симметрична акция!

Įdomu,kodėl       2014-08-16 17:46

nutilo Pikasas?

StasysG       2014-08-16 17:38

Čia, V Rubavičiaus straipsnyje,  šviesa tunelio gale sąmoningajai Lietuvai:——” O juk Rusijos veiksmų logika kuo aiškiausiai sako, kad ši šalis niekaip nebepaliks Ukrainos ramybėje – jai svarbu susikurti tvirta placdarmą rytuose, kad Ukraina būtų spaudžiama iš abiejų pusių. Krymo placdarmas jau paruoštas.  Š r i o d e r i z u o t o j i                                                                                         Vakarų politikos ir verslo elito dalis kaip tik ir padeda jai šią strategiją įgyvendinti. Tačiau neužmirškime, jog sėkmė Ukrainoje leis Rusijai rimčiau paspausti Baltijos šalis. Lietuva jau senokai r e p l ė s e                         – iš vienos pusės militarizuota Kaliningrado sritis, o iš kitos – Visaginas ir įžymieji Šalčininkai, kuriuose net kai kurie mūsų valdančios koalicijos žymūnai puikuojasi Georgijaus juostelėmis. O kur dar nesiliaujantis Lenkijos politikų spaudimas.”

Vatnikas       2014-08-16 16:14

Net toks žymus kovotojas už vertybes kaipo Philippe de Villiers prisijungė prie vatnikų gretų: vakar po susitikimo su Huylo išėjo visas apsišrioderinęs nuo Huylo charizmos. Susitarė daryti bizniuką: pastatys Maskvoje ar tai kur istorinį parką, kur vaizduos, kaip prancūzai gavo į kaulus 1812 metais. À la sortie de l’entretien, Philippe de Villiers a déclaré qu’il était très impressionné par la hauteur de vue et le charisme du Président Poutine.
Girkinas prisikėlė! (Ir nenusigėrė mirtinai, kaip kalba pikti liežuviai). Naujausiomis žiniomis, jis pastebėtas Fergiusone, su misija eskaluoti chaosą JAV). 

skaitytoja       2014-08-16 15:37

Ačiū Rašytojui už teisingas mintis, bet komentarai po straipsniu be žodžių... Rašo žmonės, kurie tikrai pasiklydę tarp trijų pušų. Nuomonių įvairovė iki visiško nesusikalbėjimo ir nusikalbėjimo. Ką gi. Tai lietuviška realybė

valdantis elitas - kolaborantai - pedofilai       2014-08-16 14:32

taip ir turim rusiškos šrioderizacijos dėka valdantį elitą: kolaborantus - pedofilus.

Vatnikas fatalistas       2014-08-16 14:28

Visų šalių vatnikai, pirmyn! Šiandien vatnikų orakulas beigi prarakas Saša Geljevičius Duginas pasakė sekančiai:
Dixit Alexander Dugin
ИМПЕРИЯ НАШЕГО ЗАВТРА
Поэтому можно говорить открыто: наше цель индоевропейская Империя - от Владивостока до Дублина. Под знаменем Христа и Великого Монарха. Народная Империя, где правят мудрейшие и смелейшие. 
Индоевропейская Священная Империя Конца - вот наше истинное будущее. А нынешнее недоразумение рассеется как дым.
Русские возвращаются в историю и будут строить Новую Россию. Имперскую и абсолютную. Новороссию.
(Patarymas vatnikams, norintiems mastyti plačei geopolytinėmis katigorijomis: neieškokite pranašo žodžiuose JAV, jevrejų, galite ieškoti moters.)

Mėnulio peilis       2014-08-16 14:02

“Tikriausiai dabartinė oficiali mūsų ideologija yra fatalizmas. Gyvensime kaip pavyks, kaip Dievas duos, kaip pasaulis lieps ir kaimynai leis. Valdžios ir mokslo instancijos tik stebi, skaičiuoja, prognozuoja ir pranašauja. Niekas nieko nedaro, kad pakeistų situaciją, pakreiptų norima linkme. Tiesa, tokia nuostata nėra deklaruojama, netgi atvirkščiai – vis mėginama imituoti kryptingus siekius ir net veiksmus. Tačiau imitacija lieka imitacija, jokių rezultatų taip nepasiekiama. Reikia būti aklam, kad nematytum, jog viskas mūsų gyvenime vyksta savaime, stichiškai, todėl žmogaus valia ir protas nieko nebereiškia. Bet koks išmintingesnis pasiūlymas ir radikalesnis poelgis bemat užblokuojamas ir suniekinamas. Planuojama viena, o nutinka visiškai kita. Turėjome keletą veiklesnių ministrų, savo srities specialistų, kur jie dabar? Protaujantiems šiandien vienintelis užsiėmimas – ateities modeliavimas, pasitelkus bankų ir statistikos rodiklius. Ko tie burtai verti, vėlgi matome. Bankų ekspertai pareiškia, kad per metus BVP išaugs dviem procentais, o tasai BVP per pirmus du mėnesius ima ir nukrenta septyniais procentais. Ekspertai aiškina, kad jie nenumatė krizės Amerikoje pasekmių ir įtakos. Galima šaipytis, kad šiandien, kaip ir faraonų laikais, stovime ant trijų dramblių – globalizmo, fatalizmo ir mistikos. Ir jeigu mūsų vadovai bei lyderiai tampa talentingais fatalistais bei mistifikatoriais, nedera stebėtis. Jie tiesiog puikiai perpranta patikimiausią dabarties ideologiją. Mūsų laukia dar kvailesnė dalia – bevalių robotų, pakraunamų iš tarptautinio valiutos tinklo.”

Vatnikas vatnikams       2014-08-16 13:15

Visi 7 patarymai tobulam vatniko mastimui pasękti yra vienodai svarbūs, nei vienas neturi išskirtinės vertės. Bet matau, kad neproporcingai vartojamas patarymas nr. 2. Ješkok JAV! Tikriausiai nederinate su kvėpavimo pratymais iš patarymo nr. 7. Gyliai įkvepiant reikia sakyti: Puuuu, o iškvepiant: tiiiiiiiiin, po to įkvepiant: chhhuuuuuy, o iškvepiant: loooooooo. Taip kartoti 56 kartus. Galima ir daugiau, kol akyse pradės bėgioti dryžuoti vabaliukai. Labai padeda muzikos terapija, ypač daina Vstavaj, strana ogromnaja. Jos žodžiai:
Vstavaj, strana ogromnaja
Vstavaj na smertnyj boj
S rašistkoj siloj tiomnoju
S Kremliovskoju Ordoj.
(Dažniau taikykite patarymą nr. 4!)

Rubaviciui       2014-08-16 12:58

Pora pastebejimu!1)Rusai jau maziausiai 23 metus nera komunizmo ideologijos nesiotojai! 2)Visi puikiai matome 23 metus Lietuvos vesternizacija.3)National Interest Почему американский газ не спасёт Европу

13:30       2014-08-16 12:42

tai kad valdziasnukiai ir fasistai laizo ta pati jav mafijos uzpakali:/

Taigi tam Slava Ukraini!       2014-08-16 12:41

Ką jūs sutvarkysite, kai jūsų mąstymas yra toks pat, kaip ir parsidavusių valdžiažmogių. Jus išrinkus, tai bus: senas drakonas mirė, tegyvuoja naujas drakonas, ir dar daug baisesnis, nes visai išprotėjęs.

i 12:17       2014-08-16 12:39

jav samdytu kirminu darbas..

Slava Ukraini!       2014-08-16 12:30

Paziurejus i komentarus atrodo, kad kas antras Lietuvos fufaika dirba purvina fasistinio kremliaus darba. Aciu Dievui ju cia nedaug mano Lietuvoj. Kai ateis laikas sutvarkysime juos kartu su parsidavusiais valdzizmogiais.

Gyliai mąstantis vatnikas       2014-08-16 12:24

O, pasirodo mano 7 patarymus, kaip greitai įgiti platų mastimą, žmonės skaito. Ypač patarymą nr.2. Ieškok jav! Makarevičius tą interviu davė Slovianske, atskridęs čia iš Kubos. Tai pati geriausia vieta ieškoti jankių! Šiaip Kuboje patartina ieškoti ko kito (geriau pritaikiti patarymą nr. 4). Ergo, esi ne tik watnikas, bet net gyliai ir plačei mastantis watnikas! Gal net Josifo KObzono lygio: Народный артист СССР и депутат Госдумы Иосиф Кобзон публично осудил лидера “Машины времени” в “Комсомольской правде”: “Поступок Андрея – это не поступок… Демократия позволяет каждому иметь свое мнение… Свое мнение – да, но демократия не позволяет быть предателями своей страны”.

Taigi       2014-08-16 12:20

Myliu visa širdimi ir visu protu draugą Leniną, draugą Putiną ir Rusiją

Taigi Vatnikui       2014-08-16 12:09

Andrejus Makarevičius tapo jankių vatniku, o tai reiškia, kad toks žmogus jau neturi nei širdies, nei proto.

Vatnikas       2014-08-16 11:49

Andrejus Makarevičius atskleidė paslaptį, kaip tapti vatniku/taigiu/staruvolku/anatoliušaru/...
Čia ne anekdotas, o ištrauka iš interviu:
Andrejaus Makarevičiaus paklausė: Jūsų motina, gydytoja - ftiziatrė, užsiiminėjo mikrobiologija. Galbūt, kaip gydytojos sūnui, jums aišku, kokia bacila įsiskverbė į Rusijos žmonių širdis ir protus?
A.M. : Manau, kad mes susidūrėme su slaptu mokslo išradimu.
Apie tai, ir kaip Josifas Kobzonas ir kiti kremliaus cholujai pasmerkė dainininką, galima paskaityti čia:
http://tinyurl.com/mgtkzdk

Taigi       2014-08-16 11:48

Teroristų pagalbininkai. Cerkvė. Beje, ne vienas šventikas jau pasodinti į kalėjimą. Tik taip galima sunaikinti žmonių laisvės siekimą.
https://www.youtube.com/watch?v=boZCWK4x19E&feature=youtu.be
Donecko apšaudymas, rugpjūčio 14 d.
https://www.youtube.com/watch?v=YO5iQo3Re90
https://www.youtube.com/watch?v=REDad14B9zw
Sugriovimai ir nužudymai. Žuvo visa berniuko šeima
https://www.youtube.com/watch?v=ipCfQpbnoL0
Šaudymas „Gradu“, rugpjūčio 14 d.
https://www.youtube.com/watch?v=0HkFH30MEAs
Interviu metu sprogimas
https://www.youtube.com/watch?v=FxFwFUMLb0k
Apšaudymo aukos
https://www.youtube.com/watch?v=03w04d8ORCM&list=UUv6stiOqEnPCTDMsl0DyXnA
Donecko centro sugriovimai, rugpjūčio 14 d.
https://www.youtube.com/watch?v=mvnJkDWdxWE&list=UUv6stiOqEnPCTDMsl0DyXnA
Budiono rajono apšaudymas
https://www.youtube.com/watch?v=9UWBQLZyjmk&list=UUv6stiOqEnPCTDMsl0DyXnA
Suimtas vaikinas
https://www.youtube.com/watch?v=pj-5evCpDJU&list=UUoTzYk0Xg4OVy90o39NMVvA
Pokalbis su Ukrainos kariais
https://www.youtube.com/watch?v=WYOVdwL73qU&list=UUGlKKU4ScrNvPXJoXHJCQIA
Palikti armijos daiktai
https://www.youtube.com/watch?v=LoHpe9IT5iI

koloradas (pedofilas?) Taigi       2014-08-16 11:36

keista, bet labai mėgsta komentuoti tiesos.lt straipsnius ryškus koloradas Taigi.
Ar čia zadaniją ruskelių vykdo, ar būdamas kgbistu-pedofilu bando savo tiesas skleisti?
Kaip ten yr, kolorade Taigi?

insectus       2014-08-16 11:22

koloradas jau ir čia persimetė

Taigi       2014-08-16 11:20

Анатолий Шарий

На видео пацан, молодой совсем:
- В дом попал снаряд, два часа ночи. Вся семья погибла, кроме меня и бабушки.
- Большая семья?
- Пять человек, мать, отец, сестра семи лет...
Он так бодро отвечает. Он не понял еще, еще не накрыло.
После освобождения его населенного пункта кто и какими методами заставит его полюбить эту страну?

Taigi       2014-08-16 11:17
L laikr.       2014-08-16 11:16

,Siūlome skaitytojams dar kartą pažiūrėti Vokietijos kanalo Klagemauer TV filmą apie tai, kaip teroristai užgrobė valdžią Kijeve ir kodėl visa Rytų Ukraina dabar yra “valoma” nuo vietinių gyventojų.

https://www.youtube.com/watch?v=tvLqeDWWbUc&feature=youtube_gdata_player

Jezusas       2014-08-16 10:35

Kuo daugiau Europa bus šrioderizuota tuo mažesnę galimybę JAV turės čia įžiebti karą.
Vytautai, paik vartoti propagandinius teiginius, tokius kaip vakarai, vakarų šalys ir t.t. Kas tie vakarai ir koks yra tu tavo vakarų interesas?

Protingas vatnikas       2014-08-16 10:10

Liuba šiandien parašė širdį draskantį kiekvienam išmintingam ir neparsiduodančiam žmogui laišką pačiam Aleksandrui Geljevičiui Duginui. Rašo sekančiai: Неужели это конец?Неужели Хунта победит?Есть хоть какая-то надежда что Новороссия выстоит??? Извините за крик души.Просто у нас я не могу этого никому сказать.Не с кем поговорить.Т.к. даже те кто поддерживал Россию сейчас просто хотят,чтобы всё поскорее закончилось...
Paguoskime Liubą!

Taigi       2014-08-16 9:56

Tikėkimės, jog Ukrainos banditų ir oligarchų chunta neatsilaikys, nes jeigu atsilaikys, tai Ukrainos žmonėms bus labai blogai, ir tą jau mato daugelis Ukrainos protaujančių žmonių. Tik Lietuvoje silpnapročiai vis dar nemato, kas iš tikrųjų įvyko ir vyksta Ukrainoje, ir kuria tokias rašliavas. Dar gerai bent pradėjo protauti ir pamatė, kad ES Lietuvos neapgins. O kiek apie tai, kad ES neapgins burną aušinau prieš stojimą į ES, tada negirdėjo. Neapgins ir NATO, galite nesitikėti. O ir ginti nėra ko. Man visai vienodai, kas Lietuvą valdys: ar Briuselis, kaip dabar, ar Maskva, kadangi nepriklausomos Lietuvos niekada nebus, nes Lietuvoje nėra laisvų, išmintingų ir neparsiduodančių žmonių.

ruta       2014-08-16 9:46

Didesne dalis pilieciu , tiek Lietuvos , tiek Rusijos , yra bukiai ir prisitaikeliai , kuriems tingu patiems galvoti / o gal nera su kuo galvoti/ , jie pritars bet kam , ka pasake prezidente , caras ar fiureris .
Voketija ir Prancuzija uzduoda tona visai ES politikai , bet kadangi politikai tarnauja Kapitalui , tai tiketis , kad kas tai rizikos savo asmenine gerove , vardan Ukrainos eiliniu pilieciu , butu utopija .Atsisakyti sotaus , ramaus gyvenimo , nejuokaukite .
Vien Lietuvos sovietinio propesoriaus retorikos pakeitimas nuo Nepriklausomybes pradzios iki dabar , jau labai aiskei parodo , kad silta vieta ir karjera anukui , jam daug svarbiau uz Lietuvos Tauta , zeme , Nepriklausomybe .Ar galima gerbti toki subjekta ir tokia valdzia ?

velnias atsilygina kolaborantams       2014-08-16 9:42

kolaboravimas - viena sunkiausių nuodėmių.
Lietuvoje kolaborantai (komunistai-kgbistai-pedofilai) - turtingiausi žmonės

erikas       2014-08-16 9:40

Pagarba. Esu ne kartą komentavęs, kad Putinas, žvelgdamas į mūsų galingųjų ES vadovų veidus, mato gerai atpažįstamą sovietinių laikų dviveidystę. Mūsų galingieji blaškosi tarp hedonizmo ir moralės. Taigi Putinas nesijaučia vienišas – juk taip panašu į sovietinę nomenklatūrą.

Povilas       2014-08-16 8:00

Galvuojau,kad ka nors supranti,o tu kaip grybauskaites suniukas

Kritikas Pikčiurna       2014-08-16 6:19

Puikus straipsnis, taiklūs akcentai. Tik paskutinis sakinys apie tikėjimą išduoda ir mūsų tam tikrą susitaikymą bei negalią pasiūlyti kažką daugiau nei tik tikėjimą bei moralinę paramą. Broliams Ukrainiečiams, siekiantiems išsaugoti savo visuotinai pripažintą valstybę bei jos teritorinį vientisumą, reikėtų konkretesnės paramos. Bet kad dėl mūsų valdžių ankstesnės pozicijos mes patys esame įsivarę į kampą. Dabar svarbiausia netapti kita eiline Putino Rusijos auka.

tuo tarpu!       2014-08-16 1:53

veteranstoday.com/2014/03/11/putin4prez/

StasysG       2014-08-16 1:11

Ačiū autoriui V Rubavičiui. Neįsivaizduoju, ar galima ką nors dar drąsesnio parašyti, Lietuvai tūnant lėtapėdėje ES ir NATO prieglaudoje.


Rekomenduojame

Verta pamatyti. Donaldo Trumpo teisinės komandos spaudos konferencija

Žmogaus teisių komiteto pirmininko T. V. Raskevičiaus programa: 5 prioritetai

Geroji Naujiena: Jėzus Kristus, Visatos valdovas, Tiesos Karalius

Algimantas Rusteika. Vartotojo instrukcija

Ramūnas Trimakas. Trojos asilas

Kun. Robertas Skrinskas. Kristus Karalius: šventė lapkričio 22-ąją. Skirta abortų legalizavimo Lietuvoje 65-sioms metinėms

Dalius Stancikas. Melo muziejus (ištrauka iš knygos „Kūju per Lietuvos istoriją“)

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.