Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Intelektualų vaidmuo

Vytautas Rubavičius. Lietuvos strateginės operacijos akiratyje – aš, Vytautas Rubavičius

Tiesos.lt redakcija   2018 m. vasario 5 d. 10:20

81     

    

Vytautas Rubavičius. Lietuvos strateginės operacijos akiratyje – aš, Vytautas Rubavičius

2018 m. vasario 1 d.

Tenka manyti, kad kai kuriems mūsų valstybės „nuoširdžiai“ Lietuvai dirbantiems specialiesiems veikėjams esu tapęs išskirtinio dėmesio reikalingu žmogumi. Matyt, susikaupė kritinė mano rašinių masė, o gal manoma, kad kokiu nors netradiciniu būdu kenkiu Lietuvai sparčiai žygiuoti į nepaliaujamai augančio BVP nušviestą ateitį. Į specialiųjų žmogėnų galvas sunku įlįsti, tad nesiimsiu išsamiai svarstyti, kodėl vis dėlto tapau toks išskirtinis, kad imtasi manęs su jau ne lokaliniu, o strateginiu užmoju, į teroristinius prieš mane nukreiptus išpuolius įtraukiant vis daugiau žmonių. Ankstesniems išpuoliams buvo pasitelkti, manyčiau, pilkieji informacinių technologijų specialistai, kuriems nesvarbu ką „bombinti“. Yra užsakymas, bus ir vykdytojų. Dabar jau įsijungia ir kitokio profilio veikėjai.

Vakar popiet, grįžęs iš poliklinikos namo, aptikau iškalbingą dovanėlę: ant sūnaus lovos buvo pridėta krūvelė tuščių alkoholinių gėrimų butelių. Jei traukta iš savo atsargų, tai tenka tik apgailestauti – „Lietuvai dirbantys“ veikėjai geria labai prastus gėrimus. Tačiau gal užsakyta, kad kas pasiknistų ir kaimyninėse šiukšliadėžėse. Kadangi kol kas nesinaudoju internetu – prisijungus kompiuteris išeina iš rikiuotės nepaisant visokių apsaugų, taip primenant ankstesnį įspėjimą „nepasislėpsi“, tai, matyt, pereita prie labiau apčiuopiamos mafiozinės praktikos. Rodoma – esame visur, o tavo butas mums kaip pereinamas kiemas. Sūnus papasakojo, kad priešpiet sulaukęs keisto telefono skambučio. Jo telefonas rodė, kad skambinu aš, tačiau kalbėjo kontržvalgybininku prisistatęs žmogėnas ir siūlė ramų gyvenimą, jei sūnus prisipažinsiąs, kad visi ankstesni kibernetiniai išpuoliai prieš mane esą jo darbas. Pasiūlyta buvo gerai pagalvoti, antraip Lietuvoje niekada nerasiąs jokio darbo. O jei „teisingai pasirinksiąs“ ir prie jų prisijungsiąs, tai geras darbas užtikrintas. Joks darbdavys nekreiptų dėmesio į menką dėmelę – jam tektų susitaikyti su trejų metų lygtinai bausme.

Visi suprantame, kad geras užtikrintas gyvenimas šiek tiek kainuoja. Galvojau, kaip tai būtų galima padaryti techniškai – juk kompiuteris reaguodavo į mūsų pokalbius? Vadinasi, tektų pridėti ir bendrininkų. Neabejoju, kad netrukus jie būtų „atrasti“, juk ant mūsų specialistų kabliukų kabo ne vienas nusipelnęs pilkasis hakeris ar kokia kitokia su įstatymais prasilekiančia, tačiau kuruojama veikla užsiimantis vaikinukas. Pridurta, kad Matonis jau pasirengęs padaryti pranešimą spaudai. Tokia tad buvo popietė, o buvau nutaręs rimčiau pasiaiškinti kai kuriuos atminties ir prisiminimo estetikos bei etikos klausimus naujųjų medijų aplinkoje. Jau mintyse sukosi didžiųjų Europos mąstytojų įžvalgos, prie kurių kurių buvau nutaręs prišlieti ir savo trigrašį. Tačiau didįjį trigrašį įkišo anoniminiai strateginės operacijos sumanytojai. 

Kad butelių dovana būtų labiau įtikinama, vakare, apie 20.40, ant mano kambario durų išorinės rankenos aptikau dvi kabančias juodas plastikines pakabas. Esu regėjęs filmuose, kaip mafija siunčia įvairius simbolinius įspėjimo ženklus, o dabar regiu šitai savo akimis. O juk ir rašau apie tai, kaip mūsų sąmonė vis labiau pajungiama kinematografiniam režimui. Pasiremdamas B. Stiegleriu. Ir štai – ne tik sąmonė, bet ir aplinka įgauna kinematografinio simboliškumo. O simbolika juk aiški net ir ne rašytojams ar kultūrologams – juoda spalva ir pakaba. Keistu sutapimu kaip tik tuo metu prie mūsų namo įėjimo buvo sustojęs automobilis juodu LK numeriu su įjungta avarine šviesa. Kelioms minutėms. Greit nuvažiavo. Numeriai juodi, o spalva šviesi. Buvau užsiminęs ankstesniems tyrėjams, kad būtų gerai mano bute atlikti pasiklausymo įrangos paiešką. Tačiau šitai, matyt, nenumatyta. Norėčiau sužinoti, ar nesu tapęs sankcionuotos žvalgybinės ar kitokios spectarnybinės veiklos objektu, tačiau kol kas nežinau, kaip tai padaryti. Gal koks išmanus skaitytojas ar klausytojas patars.

Nesiimu spręsti, kokių čia „valstybininkų“ darbas, tačiau galiu drąsiai išsakyti kelis akivaizdžius dalykus. Grasinantys išpuoliai prasidėjo valdant naujai, premjero Sauliaus Skvernelio komandai. Jokie ankstesni valdantieji nekėlė jokių rūpesčių, kad ir ką apie juos rašiau. Persekioti imta po kelių publikacijų apie dabartinės vyriausybės ir jos premjero veiklą. Tačiau niekada negali būti tikras, kas čia imasi iniciatyvos ar kokią aukštesniojo užuominą supranta kaip „fas“. Kadangi naujoji valdančioji komanda turi didelę specialiojo darbo patirtį, tai jai neturėtų būti sunku imti ir išsiaiškinti, kas čia imasi tokios veiklos. Gali būti, kad tam tikrose grandyse esama veikėjų, kurie mano tokiu būdu tiesinantys savo vadui kelią į Prezidentūrą? Tada vėlgi tektų guostis, kad esu pripažintas svarbiu strateginiu kliuviniu tame šviesiame kelyje. Kad ir kaip ten būtų, tenka manyti, kad tokiomis valstybinėmis dovanomis esu pagerbiamas Vasario 16-os ir Lietuvos valstybingumo šimtmečio proga.

„Valstybininkų“ dovanėlės nuotraukas pridedu. Vargu ar kas jose įžiūrės didelį instaliacinį grožį, tačiau juk esama ir šlykštumo estetikos…

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+
Politinis persekiojimas: V. Rubavičiaus atvejis

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wqwq       2018-07-12 10:18
nieko nuostabaus       2018-02-12 20:27

Pasakysiu, kad tikiu. daugiau nekomentuosiu.

Baisu       2018-02-6 14:10

Matyt, kad pagrindinis operacijos tikslas yra įbauginti. Jei norėtų tik rinkti informaciją apie Jūsų veiklą, rinkti kompromatus, tai darytų tyliai.
Sektų, klausytųsi, konspektuotų, fotografuotų, bet kam trikdyti kompiuterio darbą, skambinti, nešti tuščius butelius? Greičiausiai ir sekė, kol negavo kitos komandos, galbūt atėjo laikas paskubinti kažkokius įvykius. Ar tokiu būdu tiesiog pasireiškia “valstybininkų” desperacija? Jei būtų tikrai pavojingas žmogus, “iššoktų” pro langą ar balkoną iš kurio nors aukšto, “užspringtų” skrandžio turiniu ir pan. Čia matyt norima pasityčioti, žmogų padaryti pajuokos objektų, visaip terorizuojant paversti psichiniu ligoniu.
Juokingiausia, kad valdžiažmogių ir spec. tarnybų tyla bei neveiklumas akivaizdžiai rodo mažų mažiausiai jų nekomepetenciją ir nenorą atlikti savo pareigas - apginti nekaltus žmones, arba tai, kad tai jų pačių rankų darbas. Bet kuriuo atveju, tai veikimas prieš Lietuvos valstybę. Ir, papildant gerb. Sadūnaitę, tai dar viena priežastis nešvęsti. Lieka gal vienintelis būdas išsireikalauti, kad tokie valdžiažmogiai būtų atstatydinti, ir pilnai atsakytų už savo veiklą - eiti į gatves.

žiūrėkite ką radau       2018-02-6 5:38

Tai kandidatas į atpirkimo ožius, ar tiesiog gamtos pokštas? smile
Konstitucinių dvasių šamano Kūrio kaimynas ir siaubas, kaip ir kitų kaimynų, beje. Pabuvojęs net TV žvaigžde. smile
https://youtu.be/SA0rEIPHUdY?t=19m16s

>jei čia tikrai...        2018-02-5 17:48

Filosofai (antropologai) neretai išskiria tris pagrindinius ydingus geismus,
kuriems užvaldžius individą ar individų “struktūras”, sveikos nuovokos nelieka.
Tai lytinis, turto ir valdžios geismai.
Artėja valdžių rinkimai, tad visai tikėtina, kad t. t. struktūrose net ir talentingi protai pajungti primityvių - pirmiausiai valdžios ir turto - geismų tarnybon.
Ne pirmas kartas. Žmogaus tiesos atžvilgiu jie nežino, ką daro. Bet daro.
Nors akivaizdu, kad tai barbarystė ir nusikaltimas.

jei čia tikrai veikia "struktūros"       2018-02-5 13:50

ar jų chuliganavoti pakalikai-torpedos, tai man jie tada tikrai kvaili. Nors Rubavičiaus straipsniai geri ir teisingi, bet jie, deja, nišiniai, jų poveikis masinei sąmonei nulinis, todėl nagų kišimas prie autoriaus atrodo mažų mažiausiai neadekvatus. Galimas daiktas, kad čia tų “elfų”, apie kurių grasinimus rašė Rusteika, darbas. Nu nesinori tikėt, kad visokie triraidžiai būtų tiek smulkmeniškai neadekvatūs

Juozapui ir kt.       2018-02-5 13:23

nejaugi neaišku, jog čia skvernij dirba savo įprastą darbą - naikina viską pakeliui, kas tik jam nepatinka ar gali nors kiek sukliudyti siekti savo šviesių tikslų - atsisėsti aukščiausiame poste ir taip visus patvarkyti, kad net necyptelės. Pradžia gi tokia sėkminga - vaikus nušlavė nuo žemės paviršiaus ir visi tyli kaip žuvys. Iš visos tautos gali atsirasti tik viena Didvyrė ...Tad ką čia bekalbėti Kur MŪSŲ valstybė? Net informaciją apie V.Rubavičiaus terorizavimą niekas nepaskelbė išskyrus Tiesos.Lt Daugiau negu liūdna

Jota       2018-02-5 10:14

Tai yra padugnės, atmatos ir paranojikai,  persekiojantys mus dėl to, kad patys bijo.
Mūsų stiprybė ir atrama yra tikėjimas. Jie nesuvokia mūsų veiklos motyvų, nesupranta mąstysenos, mosuoja savo kvailomis froidistinėmis idėjomis ir net veblena, kad viską daro “Dievo garbei”.  Kristus apie juos perspėjo: “Ateis valanda, kada jūsų žudikai tarsis atlieką šventą pareigą Dievui. Jie tai darys, nes nei Tėvo, nei manęs nepažįsta”. Jų dievas - tučia pasaulio garbė, turtai, pinigai, valdžia.

jau kuri diena stebiu, laukiu       2018-02-5 6:59

kas dar išdrįs paskelbti šį Vytauto Rubavičiaus tekstą.
Tyla.
Sunkiai suvokiama tyla.
O dabar įsivaizduokite, kad nebelieka Tiesos.lt…

saugumo ubliudkas       2018-02-5 2:44

Nebent.
Nebent tai gali būti operacija prieš taip vadinamo alt-right judėjimo užuomazgas Lietuvoje konservams prapylus rinkimus valstiečiams. Galbūt bijoma, kad alt-right bruožų turintys valstiečiai gali pribaigti konservus politinėje erdvėje. Pats Broileris yra išsakęs keletą nuogastavimų alt-right užuomazgų Lietuvoje tema viešojoje erdvėje. Galbūt bijoma aplink “Pro Patria” susibūrusių energingų ir perspektyvių jaunų žmonių politinio triumfo ateityje. Be abejo, Rubavičius, kaip ir Radžvilas, yra matomas kaip vienas iš šios krypties autoritetų.
Išpuolio ideologinę autorystę galima nesunkiai patikrinti uždavus keletą tikslingų klausimų konservų patriarchui V.Landsbergiui viešojoje erdvėje, pirmiausiai - socialiniuose tinkluose. Kadangi aplink tą nusipelniusį žmogų nuolatos sukasi specialiųjų tarnybų žmonės, iš jo reakcijos, retorikos ir laikysenos viską nesunkiai bus galima suprasti. Tyla ir ignoravimas išvis gali reikšti visišką ideologinės autorystės patvirtinimą. Nes būtent konservų tylėjimas po pirmojo išpuolio prieš Rubavičių labai daug pasako. Nuoširdžiai reagavo tik Dagys. Navickas reagavo labai baikščiai ir atsargiai. Dar kažkas iš konservų buvo. Atrodo.
Vykdytojai gali būti tiek žmonės iš Lietuvos specialiųjų tarnybų, kariuomenės, KASP, suliberalėjusių Šaulių, tiek visokie “elfų” fenomeno nešiotojai, gali būti, kad vykdytojų sudėtis mišri. Visų orientacija valio - patriotinė ir pseudopatriotinė, visi jie simpatizuoja konservams, jų intelektas - ne pats aukščiausias, nors mulkiais jų irgi nepavadinsi. Gali būti veikiama su VSD ir kitų specialiųjų tarnybų vadovybės palaiminimu ir technine parama, bet, greičiausiai, ne oficialiai.

Rašau tai atvirai, puikiai suprasdamas, kad pasitvirtinus mano versijai, niekšeliai bandys susiorientuoti ir pasislėpti. Bet jei mano versija yra teisinga, tai visi jų motyvai guli paviršiuje, o veiksmai - labai nuspėjami. Tiesą sakant, viskas išvis atrodo juokingai. Kažkoks “elfų” lygis.
Savotiškai net labai sunku būtų tą priimti, nes po visų įvykių ir skandalų Lietuvoje vienintelė Kariuomenė dar turėjo kažkokį autoritetą mano akyse.
Kas būtų, jei priešiškų šalių žvalgybos išlukštentų šią istoriją, pasitvirtinant mano versijai, išvis baisu pagalvoti.

saugumo ubliudkas Juozapui       2018-02-5 1:42

Jūsų versija turi vieną rimtą trūkumą. Bet kuri represinė struktūra supranta, kad nepasitenkinimas vis tiek išliks ir jis turi būti aptinkamas, matomas. Dėl to paliekama, ar net sukuriama iš nieko, kažkokia opozicija. Nes represininkai puikiai supranta, kad bus daug blogiau, jei oponuojančios jėgos pasitrauks į pogrindį ir užsikonspiruos taip, kad bus sunku iki jų prisikasti.
Nors, aišku, apskritai sunku protu suvokti dėl ko yra terorizuojamas Rubavičius. Jei tai būtų užsienio jėgos, policija tikrai turėtų kažką daryti. Koks yra to terorizavimo tikslas, kai istorija, nors ir ribotai, bet pasiekė viešąją erdvę?

Juozapas       2018-02-4 23:59

Neturiu abejonių - tai kas vyksta, nėra kažkokių atskirų išpuolių virtinė.
Turime reikalą su ilgai ruošta operacija, kurios pratęsimas tikrai bus.
Operacijos, kurią pagal režimo galvų įsakymą parengė ir vykdo specialiosios tarnybos, tikslas akivaizdus- paskutinio reikšmingesnio pasipriešinimo Lietuvos nuėjimui nebūtin, intelektinio centro sunaikinimas.
Yra bendras vardiklis kuris sieja totalaus puolimo ištiktus asmenis- Radžvilas, Rubavičius, Vaitkus,... Visa kita - fonas. Labai lipnus fonas.
Noriu pasakyti, kad Radžvilu “nepatenkinti” studentai, Rubavičiaus bauginimas,  kgb agentų žurnale įrašyti menininkai ir kardinolas, po dešimties metų atmintis atgavusių mergužėlių “metoo” pučiami burbulai apie priekabiavimus, yra vieno ir to paties plano dalys.
Viskas išdėliota laike, kad žiopliai nepastebėtų galų.
Bet- ne visi čia žiopli.
Psichologiškai viskas “apžaista” gana neblogai.
(Buratinai nieko neįtaria.)
Mat “akcentai” sudėlioti gana tiksliai. Patvarkytas Radžvilas, “tebetvarkomas” Rubavičius- visa tai dengia studenčių grabaliojimo ir dulkinimo Dailės akademijoje skandalas.
Spectarnybų klasika- norint pridengti galus, reikia įmaišyti šiek tiek tiesos.
Birkos nenulaikantis tapytojas tam labai tiko. Tas gasiūnas-galšlūnas puikiai pasitarnavo emociniu sprogdikliu. Tipelis tikrai prisidirbęs iki ausų, tad internetas ošia. Neabejotina jog tas maliorius išties tikras svolačius, (daug pažįstamų choru tą tvirtina nemirksėdami- tikiu). O buratinams pakanka tokio ryškiai purvino šešėlio: prisiskaitę delpių ir pažiūrėję tv, runkeliai jau padarė išvadas
“- daugelis tų intelektualų, menininkų, filosofų, mokslo daktarų ir nac. premijų lauretų yra tikri išsigimėliai, tad jais pasitik3ti neverta”.
Taip valomas informacinis laukas ir tiesiami keliai įrinkiminių cirkų sėkmę.
Režimas žino, jog chunta nebeturi pasitikėjimo. Tik jėgos galių.
Bet intelektualai ir menininkai buvo pavojinga alternatyva kriminalinei gaujai. Kaip opozicinė,  moralinė galia. O tai labai pavojinga režimui.
Nes moralinė galia,xanksčiau ar vėliau nugali brutalias galias.
Dabar ta moralinė galia daužoma ir neutralizuojama.
Tikrai nemanau, jog Vaitkaus dergimu tai baigsis.
Kas sekantys?
Paimkite Vilniaus Forumo narių sąrašą ir turėsite kitus būsimų išpuolių taikinius. Čia tik keletui serijų į priekį.
Tačiau makabriškas twinpeaksas yra ilgesnis nei spėtume iš pirmo įspūdžio.
To bee continued…
Żinote kas klaikiausia visame šiame kontekste?
Tos šleikščiai veidmainiškos “jubiliejinės” patosiškos Lietuvai laidotuves ruošiančių valdžiagyvių kalbos.
Manau, jog esame didžiausios mūsų Tėvynės istorijoje tyčinės Tautos ir Valstybės išdavystės liudininkai.
Tai labai sunkus kriminalinis suokalbio nusikaltimas.
Mes, piliečiai, urėtume kažkaip visi kartu tam priešintis.
Bet buratinų noras balsuoti yra stipresnis.
Pasakysiu tiesiai šviesiai - kiekvienas paknopstom lekiantis į rinkimų apylinkę, savo šakališku dalyvavimu režimo nusikaltimus įteisinti padedantis kretinas, man šlykštesnis už tą dailioškynėje savo kulės nenulaikantį gašlų diedą.
Motiną Tėvynę išduodančius svolačius negaliu kitaip vadinti-
tai tikri močkrušiai.
Ir jokio nėra skirtumo-  ar tai valdiški banditai ar eiliniai kumetynų idiotai.

manau       2018-02-4 21:24

valstybininkai ,kaip ir rusijos -LABIAUSIAOI BIJO IŠSILAVINUSIO JAUNIMO,ATEIS LAIKAS -manau lietuva bus -LAISVA…...lietuva ubagė valstybėiųšlaiko 378 tūkst gvaltiškose imonėse dirbančių,o VERSLE dirba-780 tūks…..tai yra žiauru,negaila tegul moka pinigus…BET ,KAD TAIP ŠVAISTYTŲ NEPROTINGAI,GAL NORI ,KAD BANKRUTUOTŲ,IR TAIP BEVEIK -P A S K U T I N Ė  EUROPOS SĄJUNGOJE

nuomonė       2018-02-4 21:20

kremlius ,kaip dirba-neblogus paliko GORBIS…..matomai daugiau neturi kas veikti,tai taoks ir darbas…......

Feminizuotosios G-taškės amazonės        2018-02-4 18:13

jau imasi stalinistinio valymo - žymių vyrų žaibiško,
kad nespėtų nė susiorientuoti, kas vyksta ir kodėl būtent dabar,
socialinio naikinimo vien subjektyvių patirčių, būtų ar prasimanytų,
tariamai turėtų prieš daugybę metų neaiškiomis aplinkybėmis, pagrindu.
Pvz., Barto, Trimako ar Vaitkaus sumaišymas su purvais per kelioliką valandų.
Kulką į pakaušį, o vėliau, jei prireiktų, žiūrėsim, buvo kaltas ar ne.
Net Stalino “troikų” nereikia - pakanka vieno vienintelio anoniminio liudijimo.
Didžioji žiniasklaida puolė aklai vykdyti “vaduotojų” brovimosi į valdžią planą,
talkininkauti neobolševikiniam valdžios užgrobimui:
vyrą - pažangiosios žmonijos patriarchalinį klasinį priešą su visa šeima
ištremi į Sibirą (=viešoj erdvėje sukompromituoji vien “donoso” pagrindu)
ir visas turtas (viešoji erdvė ir t. t.) atitenka vidutinybėms
ir proletarams - emancipuotiesiems barbarams, “žmonijos ateičiai”.
***********************************************************************
Dešimtaeilės svarbos seksualinio priekabiavimo temos eskalavimas tik tam,
kad artėjant rinkimams tauta nepraregėtų, jog iš jos atimtos visos realios galimybės t i e s i o g i a i dalyvauti valstybės valdyme ir neimtų klausti
“Tai kuo mes taip prasikaltome, kad teisėmis prilyginote mus baudžiaunininkams?”.
NK

Draugai 21:24 tegul pagalvoja rimtai ir grįžta       2018-02-3 23:05

Jei draugai - patriotai, turėtų grįžti į Lietuvą,
nes Lietuva bręsta lemtingoms permainoms ir privalu jose dalyvauti
bei garbingai pelnyti savo dalį.
Jei draugai nėra patriotai, turėtų grįžti į Lietuvą,
nes jiems terūpi geresnis gyvenimas, o tuomet jiems išvis nieks negresia.
Gyventų artimųjų aplinkoje, nuostabios gamtos apsuptyje, gertų sveikiausią artezinių gręžinių vandenį, ko beveik niekur pasaulyje nėra, ir t. t.

draugai norėjo grįžti į Lietuvą       2018-02-3 20:24

Daviau nuorodą į šitą straipsnį. Ėmė domėtis. Persigalvojo.

Nuomone       2018-02-3 20:19

Banditai valdzioje bet kokiom priemonem siekiantys prezidentu pastatyti savo atstova?

Ko siekiama pabrėžtinai grubiomis,        2018-02-3 18:26

“neprofesionaliomis” provokacijomis su pigaus gėrimo buteliais,
numestais ant lovos, pakabomis ant durų rankenos?
Tai provokacijų klasika: V.Rubavičiaus reakcijų, kurios sudarytų prielaidas tolesnėms propagandistų versijoms, viešai ir plačiai paskleisimiems įtarinėjimams,
kad V. R. jau tokio amžiaus, jog galima kliniškai įtarinėti
pirmuosius senatvinių psichinių susirgimų simptomus (paranoją ir pan.).
Pvz., t.t. veikėjų fb komentaruose V.R. jau klijuojama liguisto susireikšminimo etiketė, viešai klausiant, kam išvis gali rūpėti tokio,
tariamai kultūriškai ir visuomeniškai neįtakingo, žmogelio pažiūros.
Tuo pačiu raginant tiesiog pa(si)tikrinti artimiausią aplinką. 
Taktika aiški: neprarask budrumo, Vytautai.
Privalai laimėti šią kovą, nes tavo pusėje tiesa.

Julius I tamsele 7:22       2018-02-3 18:19

Vienas būdas gniuždyti žmogų versti ji prisitaikeliu ir galiausiai iš žmogaus padaryti pedagoginį egzempliorių (Rubavičiaus pavyzdys). Kad kiti bijotų. Kitas būdas (mano pavyzdys) užkuliuose apšmeižti žmogų. Pavyzdžiui kad jis yra šnipas. Apšmeižti ir bandyti valdyti viešą nuomone. Ar ne taip tamsele?

Tarabilda       2018-02-3 17:52

Trimako vietoje aš dabar tokį Delfi “išgaidinčiau”, reikalaudamas mažiausiai milijono už pasikėsinimą į žmogaus garbę ir orumą, bei patirtą moralinį nuostolį. Ir pareikalaučiau visas asabas, nuo anoniminių barakudų iki pačios DELFI Garba Būdienės patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Bet reikalas čia kur kas platesnis nei liečia kažkokius konkrečius asmenis. Mūsų valstybėje jau baudžiami žmonės be jokio teismo ir teisinio pagrindo. Pakanka anoniminio pasiskundimo interneto platybėse ir tau, jei esi kam nors kuo nors neįtikęs, - chana.
Leftistinės padugnės paradoksaliu būdu atskleidė, kad jokios teisinės valstybės čia nėra, o yra leftistinė neolibų diktatūra.

Judošiui       2018-02-3 17:28

Man, į informacine portalo ataką ir “laikus”, nusispjauti.Užeisiu, čionai kasdien. Tai sakai, tautos nejuodinai.Gal tamstai, trumpalaikė amnezija, ar ištiko “stabas”, kaip sakydavo krautuvininkas Joškė, jei kas nors prašydavo paskolinti pinigų.Pasiskaityk, kokio mėšlo prirašei, po Rusteikos straipsniu “Prezidento rinkimų atmintinė”, reptiloide.O ,vyriškoje kompanijoje,tamstos vieta “prie parašos”.

Pasikeitė amazonitų pamainos       2018-02-3 16:22

po vaimėjaus prie pulto sėdo rytinė Juliaus (Puro 7:24) pamaina.
Ar tai nėra neapdairi užuomina, kas V. R. puolimo iniciatorius?
Norėčiau, kad šis spėjimas nepasitvirtintų.

Geriausia priemonė       2018-02-3 14:50

yra bobutė prie lango pirmame aukšte. Tada tampa neįmanoma jokia slapta operacija.

>Marija>Dočiui dėl seksualinių priekabiavimų       2018-02-3 14:15

Dvi esminės temos (dėl Trimako): 1) šmeižto; 2) nekaltumo prezumpcijos.
Pagal studentes-amazones visi dėstytojai “kalti”, nes jie dėstytojai.
Visos studentės “nekaltos”, nes jos studentės. Tokia “logika” vadovavosi Hanibalas Lekteris, kuriam jokių įrodymų nereikėjo, užteko anoniminės nuomonės.
Be teismo, įrodymų, elementaraus išsiaiškinimo - iškart į elektros kėdę.
Ups. Post factum paaiškėja, kad apšmeižė ligoniukas, kuriam Mėnulio fazė pasikeitė. Arba įskundė kažkuo nepatenkintas kaimynas, bet jūs jau iščirškintas elektros kėdėje (be įrodymų ir net niekas nesiteikė jūsų išklausyti), todėl prie šito klausimo nebegrįžtame. Laukia naujas “skandalas” - anonimai atrado užsimaskavusį “Drakulą”. Pirmyn su šermukšniniais kuolais į ataką (anoniminis informatorius redakcijai žinomas, įrodymų nereikia.
Juk kol neįrodyta kaltė, tol žmogus nekaltas, o jei apkaltintas neteisingai ir dar viešai apdergtas - tai jau šmeižtas.
Bet amazonėms feministėms tik - “Šalin smulkiaburžuazinius prietarus!
Mušk dėstytojus! Valio anoniminiams dvejetukininkams!”
Kieno jėga (kieno nuo visuomenei ir valstybei esminių klausimų nukreipianti prestitutinė žiniasklaida), to ir tiesa?
Sex-skandalų eskalavimas - akivaizdus visuomenę skaldantis politinis užsakymas,
kad tik tauta prieš rinkimus neiškeltų valstybei esminių klausimų
ir nepareikalautų jų neatidėliotino sprendimo - dėl savivaldos ir teismų visuomeninės kontrolės, dėl neomarksistinės ideologijos (chaosas, o po to - Naujoji Pasaulio Tvarka) brukimo ir pan.

Marija>Dočiui dėl seksualinių priekabiavimų 18:       2018-02-3 13:39

Gasiūną seniai reikėjo nušalinti, tačiau Trimako atvejis - priešingas.
Visų pirma jis geras ir gerbiamas žmogus. Siaubinga skaityti tokį šmeižtą.
Visam jo aplinkos žmonių ratui ir bendruomenei šie kaltinimai skamba absurdiškai
ir tragikomiškai. Kasdien sukuosi toje aplinkoje ir niekada neteko girdėti panašaus pobūdžio gandų. Visa tai tik nešvarus žurnalistų žaidimas arba dar blogiau - užsakytas straipsnis (gal jam pavydinčių premijų?).
Nueikite į jo Facebook ir pasiskaitykite, kiek jį palaikančių pasisakymų plūsta
ir kiek paneigiančių anonimių “liudijimus” faktų apie jo tariamą priekabiavimą.

Julius       2018-02-3 6:24

Tiesos.lt atkišo pety išsiverkti. Pasižiūrime kokiems politikams tiesos.lt buvo suteikusios galimybę skleisti savo propaganda: Gailiui, Skverneliui, Karbauskiui, Maldeikienei, Urbšiui. Ar bent vienam iš jų rūpi teismo procesai prieš nekaltus žmonės? Ar jiems rūpi tiesa? Taip kad Rubavičiau paverkite ant priešo peties ir parodykite savo bejėgiškumą. Jie jūs laikys kaip pedagoginį egzempliorių kitiems pagazdinti.

vaimiui       2018-02-2 21:32

Smagu, kad vėl jautiesi savo stichijoje- tokiam kiauliui mėšlas labai tinka prie “fasono”. (Tik nepamiršk pasinaudojęs dušu po savęs nuleisti vandenio) smile
Ir klaviatūrą nuvalyk- kad tave pamainoje pakeisiančiam troliui diskomforto nebūtų.
Labanakt, jorkšyrėli.

To>vai me       2018-02-2 21:18

Mėšlo kvapo vistiek nenuplausi, kai jis dvokia iš visų galų!

apsimetėli ir demagoge "vai me"       2018-02-2 21:11

už tavo štai šį šmeižikišką teiginį - 
“savo komentaruose, juodinate tautą, spėju, kad tamsta, esate ne lietuvis”
- vyriškoje draugijoje tikrai ir nemokamai
tau būčiau atstatęs visus išnirusius sąnarius.
Ar esi įgalus suvokti, kad peržengei visas leistinas ribas?

Judošiui       2018-02-2 20:16

Taip labai nesinervuok, nes dar gausi apopleksiją.Štai, net pradėjai maišyti, lietuviškus žodžius su rusiškais. Daugiau šiandien,tamstos netrikdysiu, einu į dušą, nes po bendravimo, su tamsta,jauciuosi, kaip išsivoliojęs mėšle.

vaimalui       2018-02-2 19:01

Apsiramink avine ir nespręk pagal save. Tabo “išmanymas” gal ir pagrįstas vien “žinojimu” iškalant instrukcijas, bet be mokymosi mintinai yra kitas būdas, kuris tau kiek suprantu, nežinomas- tai mąstymas, įvykių bei aplinkybių koreliacijų įžvalgos.
Visiškas anekdotas yra tai, kad tu suskretęs agentėli klyki apeliuodamas į “puolamą tautą”. Tik pamiršai patikslinti - kokį “narodą” turėjai omenyje.
Dar padeklamuok “patriotinių” eilėraštukų, lyg koks v. beriozovas kažkada.
“Saugumietis-patriotas”- natūralus anekdotas:)

Rubavičiui       2018-02-2 19:00

Užklausk REGISTRUOTU laišku Generalinį prokurorą ar gali savo nuožiūra be atskiro įspėjimo traiškyti aptiktas “blakes”?

Išvada       2018-02-2 18:48

Dievas nubaus sparną ir šunis per jų vaikus.
Krioks,bet jau bus per vėlų

galininkas Dočiui       2018-02-2 18:42

Neteisingu galu mąstote gerb. Dočy. Aciliekate.
Todėl ir galai tamstai nesusieina.
Jeigu profesoriai būtų kirkinę berniukus, tuomet būtų ne griekas, o pažanga.
Jeigu pažangiams studentēms G-spotus būtų pamasažavusi kokia ružava profesorė- nebūtų jokių skandalų- vien pažangūs pažymiai ir diplomai su pagyrimu.
D3l visko kaltas tik acilikimas.

vai me>Judošiui       2018-02-2 18:38

Cituoju, tamstos komentarą” puikiai atpažįsti, kitų turimą specifinį žinojimą.Taigi specifinis žinojimas yra.Pats prisipažinote, niekas už liežuvio netraukė.Be to stebėdamas, kaip savo komentaruose, juodinate tautą, spėju, kad tamsta, esate ne lietuvis.Visi mes, keikiame valdžią, bet tauta, tai šventa.Tamstos, bėda tame, kad “liežuvis eina pirma proto”. Geriau, rašykite eilėrašcius, kaip Salomėja, pripažįstu, kad turite tam, pašaukimą.

nesusipratimas       2018-02-2 18:36

Visos šios istorijos būtų neatsitikę, jeigu V. Rubavičius būtų iškarto taręs magišką užkeikimą. Ne, ne “abrakadabra” ne “mutabor” ir ne “tip-tibydoch”.
Yra geresnis. Veikia žaibiškai ir sukuria toookią galingą apsaugą nuo grėsmių, kokios sau negali leisti niekas. O priešai, terorizuotojai, suveikus magiškam burtažodžiui yra suraitomi į ožio ragą akimirksniu. Niekšams tokiu atveju yra smogiama visa valstybės galia- siunčiami robokopai, prokurorai, anstoliai, klykua delpiai ir tiapkinai, iš rūmų aidi susirūpinimai ir trepsėjimai kojele.
Tas burtažodis kuris turi tokią nesvietišką galią, skamba labai paprastai:
“- Aš esu gėjus”.
Būtų gerb.Vytautas, kartu su sūnumi “prisipažinę” esą “pažangios orientacijos”, dabar abu maudytųsi šlovėje, turtuose ir privilegijose.
Ech, nesusiprato…

 

Dočys       2018-02-2 18:31

Man nukvaršusiam jau nebeišeina suprast, kažkaip galas su galu nesueina. Jie, (tiksliau -jos) kelia tą seksualinę genderistinę revoliuciją už santylių įvairovę, ir čia tuo pat metu ima vaidinti nekalčiausias mergeles vos ne nuo altoriaus. Kas čia per fenomenas?

Atkreipk dėmesį, Dočy,       2018-02-2 18:18

“Vilnius – Europos G-taškas” reklamoje moteris išsidraikiusiais plaukais ant ekstazėje glamžomos Didžiąja Babele virstančios Europos paklodės pasitenkina be vyro.
Vytautą R. terorizuojantiems “Amazonijos” (“Zoro”, 1975-ųjų filmo herojų, dar meni?) gyventojams, kaip ir dera karingųjų amazonių palikuonims, geidžia tik vyrų mirties,
o ne jų glamonių ir sekso su tokiais dvikojais sėklintojais.
Neturintys G-taško XXI a. Didžiojoje Babelėje darosi nieko verti.

Jzp--Dočiui       2018-02-2 17:56

O man kažkodėl visas pažangių merginų kipišas Dailės Akademijoje labai panašus į Burauckaitės “agentū žurnalo” reikaliuką.
Todėl kad bendras vardiklis- naikinti nacionalinės kultūros autoritetus.
Tam kad būtų galima sklandžiau skiepyti globalią, orwelistinę antikultūrą.
Labai ryški koreliacija su Tautos ir Valstybės simbolių išstūmimu.
Misliju jog šioms partitūroms diriguoja ta pati rankelė.

Dočys       2018-02-2 17:35

Nu linksmai jūs čia, vyrai, pavarėt. Bet aš čia norėjau pasakyti apie visai kitką.Matot, ką pradėjo išdirbinėti lietuvių mergos? Matėt. Tai pačios prisiprašė, prisičiulbėjo. Baigta. Nebebus iš mūsų vyrų pusės jokių lytinių sueičių ir santykių.Skelbkit šitą žinią, broliai ir seserys, visose miestų aikštėse. Ir jūs, baltakasės feministės, norėkit - nenorėkit, rėkit - nerėkit, nebegausit. Lytinių santykių nebus, kad nebūtų pagrindo apkaltinti seksualiniu priekabiavimu. Šyš jums lytinių santykių, lietuvaitės - feministės. Pasikviesim į svečius slauniųjų LDK ukrainkų. Va taip.

vai me, kam tavę "doroti",        2018-02-2 14:43

kai ir taip aišku, kas tu per paukštis?
Pirmiausiai susigrumk su savo puikybe - komentarų adresatas visai ne tu.
Antra vertus, tai, kad taip primityviai ir melagingai patyrusiems Tiesos.lt komentatoriams tuoj pat lipdai kgb ir gru etiketes ir jau ne pirmą kartą gąsdini,
išduoda, kokioms grupuotėms tarnauji. Šleikštu.
P. S. Vai me, tau prie veido netinka kuklumo kaukė (“mano, diletanto, nuomone…”),
o tai, kad puikiai atpažįsti kitų turimą “specifinį žinojimą”,
rodo, kad pats galėtum dominti tam tikras tarnybas.
Bet dėl šito visai nesijaudini. Žinia, kodėl.
Net jei tavo - rūmų propagandisto - toks darbas, neturi tam pakankamai duomenų.
Vis dėlto kai kuriai rajoninei žiniasklaidai, manau, tiktum.
Čia tau tikrai nėra ką veikti. Mums ne pakeliui su Lietuvos interesų prekeiviais.

vai me>Judošiui       2018-02-2 13:14

Matau, prisikvietei “padelnikų” iš Delfio. Esu pagerbtas.Jeigu, trise negalite sudoroti senojo “vai me”, reiškia “yra,dar parako parakinėse”.Galėčiau,paskelbti   ,kas jie tokie,tik nematau reikalo, pakeis “nikus” ir toliau, dirbs savo juodą darbą. Keistuoliai esate, negi rimtai manote, kad “dulkinsite” piliečiams smegenis, iki begalybės.Dabar, pakalbėkime apie “kontoras”.Sėti įtarumą, baimės jausmą, priversti oponentą užsiimti šalutiniais darbais, įprasta kgb taktika, tai kitos tamstos, specifinės žinios, verčia sunerimti.Mano,” diletanto” nuomone,tamsta, turėtų pasidomėti, NATO karinė kontrzvalgyba.

iki šiol jokios reakcijos?       2018-02-2 12:48

Kadangi skambinusysis prisistatė kontržvalgybininku, belieka manyti, kad arba VSD ir Kariuomenė serga judofilija, arba tapo “Mossad” filialais, jei prisiminti pirmąjį išpuolį prieš Rubavičių. Neverkite paskui, meškučiai, kad jūs ir vėl kaltinami nebūtais dalykais ir kad jums niekas neatlygina sunkaus triūso. Para laiko reakcijai - daugiau, nei pakankama. Jokios reakcijos iki šiol nėra.

To visa tai - baisu       2018-02-2 11:54

Nera šiems berniukams neatsidaromų durų ar spynų.

Visa tai-baisu       2018-02-2 10:02

bijociau namie buti,jei taip.Ar bent geras duris su ypatingesniais uzraktais isitaisykit.Na ir ta elektrosoko zaisliuka.Matosi,kad laiptinej nesaugu-ar lauko durys niekaip neapsaugotos-juk daugely namu rakinamos…Kameros kazkur pasleptos irgi butu gerai.Gal primityvus patarimai,bet labai uzjauciu jusu seima…

vaimalui       2018-02-2 7:01

Vyruti, yra vienas dalykas nuo kurio nepasislėpsi už demagogijos-
pakanka pasverti tavo rašinėjimų visumą sukurptą per ilgą laiką.
Tai ką peckioji, skleidi čia komentarų skiltyse yra naudinga tik kontorai.
Esi samdomas mozgojobas ir tai aišku bet kuriam bent minimaliai mąstančiam žmogui.

vai me>Judošiui       2018-02-2 5:59

Manaisi, esąs labai gudrus.Tarp mano ir tamstos komentaro keturios minutės.Puikiai suprasdamas, kad per tą laiką, perskaityti,” tamstos” paklodės”, ją apmąstyti ir parašyti komentarą, aš negalėjau, pridėjai dar keturias minutes.Po to apkaltinai mane, pavadindamas “kontoros” klapčiuku, nors ir asilui buvo aišku, kad mano komentaras, skirtas, ne tamstai.Atsitiktinumas ir daugiau nieko.Taigi tamstai, galima pasakyti, nepasisekė.Nuo likimo nepabėgsi, ar ne? Manau, kad komentatoriams, bus įdomu sužinoti, koks tipas, eilę metų , vedžioja visus už nosies.Be to, įdėmiai perskaitęs, tamstos opusą, pastebėjau, kad jei pirmoje dalyje, matosi kgb braižas,tai antra, labiausiai panaši į gru. Kokių tikslų siekta, šiuo komentaru, jums pasakys, bet kuris Lietuvos disidentas.Baisiai kvailai pasimovei, matyt, varai, dviem etatais.

šiek tiek kitu kampu       2018-02-2 2:01

O kuris mobiliojo operatorius leidžia taip tyčiotis iš savo klientų? Tele2? Nes kitaip turi būti sankcija. O jei sankcija, reiškia, pėdsakų taip paprastai paslėpti nepavyks. Gal net, sėkmingai sukritus kortoms, terorizuotojas pats slėps snukį nuo objektyvų teisme ir apeliuos į privatumą. Juk viskam kažkada ateina galas.

bet rimtai       2018-02-2 0:34

Koks normalus žmogus gers “Amazonia” brendį? Tikriausiai daugelis net nėra ragavęs to brudo ir nepatarčiau to daryti. Prieš gerą dešimtmetį man teko. Brrr… Gal čia kokios Kuzios buteliai surinkti, jeigu ji tik dar gyva?

mane stebina kitkas       2018-02-2 0:21

O kur mūsų šaunusis patarėjas saugumo klausimais Braziulis? Mockus liepė jam nesikišti, ar dirba tik už didelius pinigus? O gal tik liežuviu moka dirbti?

būtų šestiorkų       2018-02-2 0:15

Bet techninės galimybės, įgūdžiai patekti į butą, baimės jausmo nebuvimas ir policijos atsisakymas kažką daryti kalba apie kitką.

šiaip čia tikrai šestiorkų darbas       2018-02-1 23:56

pvz: butas geroje vietoje, turtingam dėdei patiko - davė užsakymą butą nupirkti.

Juozapui       2018-02-1 23:48

Kas čia per XIX-XXa. pradžios konspiracinės priemonės? smile Dabar viskas daug paprasčiau.

tam vai me       2018-02-1 23:47

Oho kakis jūs protinga. smile Mes visi sužavėti jūsų erudicija ir “greita” reakcija, kad kelias eilutes pakeverzoti reikia viską taip gerai apmąstyti. Ir visai nešalta, atrodo. smile

verta atkreipti dėmesį       2018-02-1 23:42

Vargu, ar kažkoks pienburnis Gediminas Sinkevičius sugebėtų tokiomis priemonėmis terorizuoti V. Rubavičių, tačiau ir į tokius verta atkreipti dėmesį.
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/algimantas-rusteika.-lietuva-turi-zinoti-savo-didvyrius

vai me>J       2018-02-1 23:35

Prieš, parašydamas, komentarą, visai Lietuvai, jį pirmiausiai, gerai apmąstau, o tai užima, gana daug, laiko, todėl tamstos kaltinimai juokingi.Stebiuosi, jei tamsta, nedarai to paties.Ar tai reiškia, kad tamstos komentarai, laisvai liejama zodžių “tryda”?

J---vaimiui       2018-02-1 23:11

Ar žinai kokiu tikslu parašiau komentarą? Nedašunta?
Logiška buvo galvoti, jog pasirodžius V.R. straipsniui, kontora pasiųs klapčiukus “komentuoti”. Tai va - pagalvojau jog reikia parašyti ką nors tokio, kad kontora sureaguotų žaibiškai.
Suregavai po 4 minučių ( tiek reikėjo mano tekstui perskaityti).
Dar p 4 min, pakeverzojai tipišką kontorai antrą “komentarą”.
“Acitiktinai” kaip tik ėjai “pro šalį”? smile
Kiek metų jus gliaudau, o jūs tokie buki ir nepasimokote.
Vaikiškai išsidūrei.

vai me>J       2018-02-1 23:00

Esu suzavėtas, esate tikras “pogrindininkas profesionalas”.Instrukcijų viešinimas yra tarnybinis nusikaltimas.Gal apsirgote, ar suvalgėte, ką nors nešviežio?

vai me       2018-02-1 22:36

Nemanau, kad reikia atsukinėti kameras ir rašyti pareiškimus.Būdamas protingas ir įžvalgus ponas Vytautas, puikiai žino, kas tai daro, bet bijo prarasti reputacija ir sulaukti ziniasklaidos patyčių.Tam ir surengta ši provokacija.Dilema išsprendziama lengvai: “Tik tiesa padarys mus laisvus”.

Juozapas       2018-02-1 22:32

Įdomu, įdomu…
Ką manau?
Visų pirma, tikrai atmesčiau pienengalių-hakerių savarankiškus išsidirbinėjimus. Tai ne versija, o tiesiog kvailos sapalionės.
Mafija-? Irgi jokios logikos. Terorizuojamas asmuo ne verslininkas, ne valdžios ir ne teisėtvarkos pareigūnas, ne žurnalistas ir ne bylos liudininkas.
Tai kas vykdoma, mafijoziams pagal racionalią logiką būtų nebūdinga. Pakankamai daug rizikos, o poveikis abejotinas. Mafijai trukdantį ar pavojingą asmenį būtų daug paprasčiau nužudyti. Niekada nesurandamas kapelis miške ir jokių žaidimų.
Mano manymu, vienareikšmiškai tarnybų darbeliai.
Kieno? Visi įmanomi variantai. Gali būti vietiniai, gali būti ruskių. Gali būti bilderbergyno.
Bet kuriuo atveju, tikrai tame dalyvauja ir asmenys su lietuviškais pasais.
Bet kuriuo atveju, šioje istorijoje tikrai nėra nei atsitiktinumų, nei sutapimų. Aiškiai jaučiasi scenarijaus egzistavimas. Kadangi įvykių yra daug, siūlyčiau pasibraižyti schemas dideliame lape.
Svarbu viskas: datos, paros laikas, intervalai, įvykių detalės, naudotos technologijos, išpuolių taikiniai, vietos, pasikartojantys dalykai,...
Na ir itin svarbu- ieškoti sąsajų kontekstuose: analizuoti savo veiklas visuose lygiuose: darbinėje aplinkoje, laisvoje kūrybinėje veikloje, laisvalaikyje, pažystamųjų ratuose. Taip pat stebėti, prisiminti politinî kontekstą, interesus, ... Ir daug kitų dalykų.
Svarbu- atidžiau pasidairyti artimose, įprastose aplinkose.
Didelė tikimybė, pabrėžiu- labai didelė, jog p. Vytautas yra akylai stebimas gyvaai. Tai gali būti vykdoma naudojantis užverbuotais asmenimis tarp bendradarbių, kaimynų ar giminių.
Patarimas- derėtų be emocijų labai kruopščiai susirašyti žmones su kuriais intensyviai bendrauta pastaruosius 12 mėn. Gal yra keletas asmenų su kuriais bendraujama išskirtinai daug, arba itin atvirai.
Taip pat derėtų pasižiūrėti ar tarp artimų bendavimo rato žmonių nėra tokių, su kuriais bendravimas/atvirumas yra ryškiai išaugęs.
Profesorius turėtų būti padirengęs itin dideliems siurprizams, nes niekšu gali būti žmogus, kurį Vytautas gal būt laiko itin patikimu.
Verta pabandyti paieškoti informacijos apie aplinkos žmonių buvusias arcesamas problemas- skolos, įstatymų pažeidimai, “orientacijos” ir kt. dalykai tinkami šantažui.
Kai atrinktumėt galimus agentus, tuomet derėtų išprovokuoti klaidą ir patikrinti kas užkibs. Tam tinka klasikinis dezinformacijos, fake newso pakišimas. Reakcija išduoda kas yra agentas.
Bet kuriuo atveju, reikėtų pasisamdyti profesionalą.
Ką? Vienareikšmiškai ne iš Lietuvos.
Bet pirma reikia susirasti komunikavimo kanalus kurių negalėtų kontroliuoti terorizuotojai. Sudėtinga, bet tikrai įmanoma.
Visų pirma atsikratyti ritualinių įpročių. Negerti kavos kur esate įpratę, apsipirkinėti kitur. Rasti laiko “beprasmiam” judėjimui. Pvz. Sėdate į auto ir važinėjatės. Vienur sustojate, kitur. Imituojate kažkokį mįslingą savo aktyvumą, priverčiate agentus daug judėti iš paskos. Po poros valandų aktyvaus judėjimo staiga išvažiuokite užmistin, autostradon. Visą laiką sekite kas važiuoja iš paskos. Verta viską filmuoti. Po savaitės įrašuose pradėsite pastebėti keletą tų pačių automobilių.
Verta susirasti transporto priemonę apie kurią niekas nežino. Pasiskolinti.
Labai verta susirasti patikimą, seną draugą su kuriuos iki tol santykiai būdavo reti, pvz, klasiokas.
Su patikėtiniu kontaktuojant nesinaudoti telefonu. Reikia įsigytinaujų rūbų ir avalynės, turėti galimybę su savimi nesinešti net raktų pakabuko. Nes yra milijonas vietų kur galima įmontuoti blakes.
Pradžiai reikėtų, kad specialistas profesionalas patikrintų automobilį, būstą, rūbus, daiktus.
Ką iš kur samdyčiau? Kainos ir efektyvumo santykis geriausias Lenkijoje.
Arti, kalbos problemos nėra.
Labai svarbu, kad niekas nežinotų jog samdysitės profą. Tam reikia vietos kur galėtumėt rinkti informaciją, atskito tel. Negalima domėtis ar skambinti iš savo įrenginių- viskas matoma.
Labai būtų gerai turėti galimybę pareiti ir išeiti iš savo namų ar darbo pro alternatyvią įėjimą/išėjimo vietą.
Ir t.t.
Jokios valdžios institucijos nepadės. Yra daug aiškių signalų jog nepadės. Imituos veiklą ir viskas.
Pastabumas, pastabumas, pastabumas, logika ir konspiraciniai gebėjimai- štai kokie pagrindiniai pagalbininkai.

G.P.       2018-02-1 20:31

Atsakau į 2018-02-1 21:14

Politinės valios nėra ir nebus tol, kol į Vilniaus miestelio gatves neišeis bent 5 tūkstančiai žmonių. Bet mes čia rašinėjam ir piktinamės, tuo tik sukeldami visų tų “politinės valios neturėtojų” juoką ir užuojautą...

Apsimetinėjama, kad tai ne mokyklinė užduotis       2018-02-1 20:14

Gatvė (bent jos t. t. atkarpos) ir gretimos gatvės, kur gyvena filosofas ir poetas,  tikrai nuolatos kamerų stebimos ir yra visų vyksmų jose įrašai.
Laikas, kai buvo įsibrauta į butą, gerai žinomas. Tad kodėl nėra politinės valios ir tiesiog nevykdomos statutinės pareigos atsekti, kas pakartotinai ir pakartotinai terorizuoja visai Lietuvai žinomą, labai produktyvų ir kūrybingą visuomenininką?
Juk ši užduotis gal net paprastesnė,
nei atsukti kamerų įrašus eiliniame supermarkete ir identifikuoti vagį.

AS5       2018-02-1 20:06

GAL JAU RUBAVIČIUI KAMERA ĮSISTATYTI PAČIAM DAUG NEŠNEKANT IR UŽFIKSUOT KAS TEN PAS JĮ LANDŽIOJA? AR SPYNAS NORMALIAS ĮDĖT? ČIA SUNKU PATIEMS DASIGALVOT?
KAMERA KAINUOJA 10 EURŲ IŠ KINIJOS IR TURĖTU SNUKIUS TŲ KAS PERSEKIOJA.

Visa tai gali būti grynas atsitiktinumas, nereikšm       2018-02-1 19:24

Buteliukai - 9 (mažesni) ir vienas puslitrinis.
Reikšmingos priekinės etiktės demonstratyviai atverstos
tik “Trejų devynerių” (“999”, bet ir “666”, jei žiūrėtum nuo lovos galvūgalio)
ir dar dviejų (gal taip ir norėta identifikuotis?) su tuo pačiu užrašu - “Amazonia”, kurio etimologinė reikšmė iš graikų k. - “karingas”:
Amazonia originated as an Greek name and means - “warlike”.
Graikų mitologijoje “amazonės” Ἀμαζόνες - karingos moterys,
nekentusios savo šalies vyrų karės, juos žudžiusios.
Nuo gerb. Vytauto gender amazonių ir gender “amazonų” neomarksistinei ideologijai yra kliuvę kaip reikiant (žinoma, pagrįstai ir labai talentingai).
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Po ankstesnio gąsdinimo “pakabinti” juodų pakabų ant durų rankenų simbolika interpretuojama vienareikšmiškai. Tai gal ir ant paklodės sudėliotų butelių atžvilgiu svarbiausia visai ne tai, kad jie nuo pigių gėrimų
(juodos pakabos ant durų irgi, manau, buvo pigios)?
Gal užrašu “buteline kalba” ant lovos irgi norėta kažkas pasakyti?
Reiktų detektyvo Šerloko Holmso skvarbaus žvilgsnio.
Pabaigai: jei valstybė negina net vyriausybės premijos laureatų,
tai kaip tokioje valstybėje turi jaustis kiti piliečiai?
Gal klanas juos išties pasiuntė ten, kur Europos G-taškas?

Liepa       2018-02-1 18:59

Nemanau, kad tai “svetimų” bildukų darbas, greičiau “mūsiškiai” vaidenasi. Gintis būtina visaip ir visom priemonėm- meninėm taip pat. Gal būtų verta Jūsų bute nufilmuoti reklaminį valstybės šimtmečiui klipą, kuriame vietoj pprezidentės su vaikučiais strykinėtų hakeriai su spec. tarnybų agentėliais?//
Pradžiai pasikvieskit kunigą egzorcistą, lai pašventina sujauktą namų erdvę. Žinau, ką jauti, kai namuose randi SVETIMŲ pėdsakus: nešvaros, nesaugumo ,keistos įtampos ir baimės jausmo žodžiais nusakyt neįmanoma.// Klaidinga būtų užsidaryt vienumoje. Kuo daugiau Jūsų namuose lankysis giminių ir bičiulių, tuo jaukiau ir ramiau jausitės.//

AS5       2018-02-1 18:47

ATSIMINKIT KAD TOKIO KAIP SKVERNY PRIE PREZIDENTŪROS KAD NE PER ŠŪVIO ATSTUMĄ NEPRILEISTI.

RENKAM URBŠĮ- SUTVARKYS JIS TĄ SVIRNELIO ŠUŠARĄ.

Tarabildai       2018-02-1 18:37

Nereikia čia jokių ypatingų išvedžiojimų - jokiems GRU p.Rubavičius neįdomus. Jis “labai kenksmingas” skvernui, nes vis dar nori rašyti tiesą, o dabartinės valdžios personoms tai ypač nepatinka. Aišku, kad duota komanda “fas”, mat tas šiukšlė nori prazidentu būti. Ir kodėl tokia nelaiminga mūsų šalis, kad tik padugnės kyla į paviršių? O p.Rubavičiui reikia organizuoti savo draugus ir giminaičius, kad visada kas nors būtų bute, gal pavyks nufotografuoti kokį banditėlį. Ir visa tai viešinti kuo plačiau.

tarp kitko       2018-02-1 18:00

O tas vadinamasis jūsų skambutis sūnaus telefone tebėra užfiksuotas? Patikslinus atkristų elementarus klausimas.

Man       2018-02-1 17:49

panasiau i santaza - kokia bloga dabartine valdzia .

LK Strateginės komunikacijos departamentui       2018-02-1 17:36

Žinau, kad 24/7/365 sekate tiesos.lt straipsnius ir komentarus.
Šešėlis krenta ir jums. Vos ne išeina, kad nebereikia ir Putino, ta pati Lietuvos kariuomenė Lietuvą pribaigs. Labai norėčiau klysti… Negi mes tiek degradavome?

Tarabilda       2018-02-1 17:21

Bjauriausia visame šitame purviname reikale yra tai, kad nėra ką protingo Rubavičiui patarti. Jei tai sistemos operatyvininkų darbas, tai reikalas visiškai šūdinas. Jie kuria scenarijus, situacijas ir jas valdo, kaip buvo ir Garliavos bei Kusaitės atvejais.
Bet jei tai darbas kažkokios kitos mafijos ar žvalgybos, tai galimi mažiausiai du galimi scenarijai.  Arba mūsų žvalgyba imsis prevencinių veiksmų prieš operacijos vykdytojus, arba nesiims. Jei mafija yra galingesnė (pvz. GRU), mūsiškiai gali kaip kiškiai sėdėti suglaudę ausis, kai tie išdarinėja po nosim ką panorėję ir šaiposi iš mūsų VSD.
Bet jei mūsų VSD apkiautėliams užvirtų kraujas,ir pamėgintų susigrumti su “mafija”, prasidėtų ko gera labai įdomūs dalykai. Pasipiltų serijos demaskavimų.

Kosmaras       2018-02-1 16:29

visai Lietuvai bus su tuo skverneliu.Runkeliu tauta jo reitingais rupinasi,o velnias rankom trina.

Inteligentas       2018-02-1 16:07

Štai dar vieną mūsiškį, pradėjo doroti. Na ir ačiū Dievui, svarbiausia, kad ne mane.

KGB grįžta?       2018-02-1 16:01

Skaitau ir savo akim netikiu…

kelios detalės       2018-02-1 15:49

Tikrasis kontržvalgybininkas niekada neprisistatys tokiu, ypač neįpareigojančiomis aplinkybėmis. Daugiausiai tai galėjo būti LKPB enkavedistas. O štai Kariuomenė tai akivaizdžiai aplaidžiai žiūri į savo reputaciją tokių baisių grėsmių akivaizdoje. Taip, netoli gerb. Rubavičiaus namų yra KAM, galėjo ir atsitiktinai karinis automobilis kieme apsisukinėti ir pan. Bet visgi?

O gal       2018-02-1 15:09

Tamstos sūnus užmiršo pasiimt nuo lovos tuos žulikiukus ? Kartais paslaptingi dalykai būna visai paprasti .

balsas iš krūmų       2018-02-1 14:51

Stiprybės, jums ir visai jūsų šeimai.

kvepia terorizmu       2018-02-1 14:13

Tai stribvaikio darbas. Ir nemanau, kad reikia viską nurašyti rusams. Turime ganėtinai daug savų. Teroristiniai veiksmai buvo panaudoti Garliavoje.
Užjaučiu Rašytoją ir Jo šeimą. Saugokitės.

manau, kad gerb Rubaviciaus prielaida tiksli-       2018-02-1 14:11

busimasis kandidatas i prezidentus buldozeriu “valosi” kelia.
Taip pat negaliu ignoruoti Garliavos- 240-iai smogiku vadovavo “busimasis” prezidentas, o gerb profesorius tvirtai stovejo skriaudziamuju puseje.
Bet kokiu atveju, si valstybe be ateities, kol dedasi tokie dalykai.
Stiprybes gerb Rubaviciui ir jo seimai.

šiaip čia rusų kgb braižas...       2018-02-1 13:56

na kad jie galingi: visai teisėsauga jų rankose, mokesčių inspekcija bei sodra - kad be darbo gali palikti - čia teisybė.
bet neatrodo, kad lietuviškų spec.tarnybų darbas - jie aukštesnės lygos.
——
tai vaistas paprastas: reikia kad VSD ir VRM pradėtų sekti - tada nebus jokių matomų pėdsakų bei grasinimų.


Rekomenduojame

Situacija sveikatos srityje: dr. Rimo Jankūno ir Andriaus Gudaičio pranešimai LVŽS šešėlinės Vyriausybės posėdyje

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: šįkart boikotas gali pavykti, mat valdantieji pataikė į savo tradicinius rėmėjus, o jų balsas dangų pasiekia

Andrius Martinkus. Tikroji vertybinė politika dabar yra ‘Realpolitik’

Ramūnas Aušrotas. Seimo narė Morgana Danielė platina teisiškai ydingą ir socialiai neatsakingą informaciją

Ignas Vėgėlė. Kodėl mes taip orientuojamės?

Vygantas Malinauskas. Apie nacionalinius kovos su pandemija ypatumus

Rasa Čepaitienė. Naujoji Helsinkio grupė

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Šiluvos deklaracija labiau tinka Dorovės ministerijai negu Bažnyčiai

STI kviečia valdžios institucijas bendradarbiauti dėl COVID-19

Izraelio sveikatos ministras pripažino, kad „skiepų pasai“ – tai spaudimo priemonė

Vytautas Rubavičius. Paslaptingas okupacinių Vilniaus paminklų „trikampis“

Pasirašykime Šiluvos deklaraciją: laisvoje demokratinėje valstybėje būtina gerbti pamatinius asmens ir visuomenės gėrius

Nida Vasiliauskaitė. Šiandien matome, kad Kantas ir kompanija klydo

Algimantas Rusteika. Kaip bukalaurai taisys savo klaidą

Advokatas Andrius Krištapavičius: kodėl atsisakau pasiimti savo Galimybių pasą?

Kun. Robertas Grigas. Rugsėjo 13-oji: niūrus sugrįžimas į sovietmetį

Liudvikas Jakimavičius. Uždavinys PIŠei

STI tarptautinė mokslinė konferencija „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“: pagrindiniai pranešimai

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas dėl Šiluvos deklaracijos

Rasa Čepaitienė. Viskas taip tiesmuka ir primityvu…

Nida Vasiliauskaitė. Apie ovacijas „kliedesiams“, tapusiems tikrove, ir ramiai knarkiančią sąžinę

Dominykas Vanhara. Kas yra blogai su šia publikacija?

Lenkų premjeras: Lenkija bus geriausia vieta gyventi Europoje

Rasa Čepaitienė. Prieš pišizmą nublanksta net kasdieniai vėlyvojo brežnevizmo marazmai

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.