Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Krikščionių pilietinis veikimas

Vytautas Rubavičius. Lietuvos Šeima – kova už krikščioniškąją Europą

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 17 d. 22:05

20     

    

Vytautas Rubavičius. Lietuvos Šeima – kova už krikščioniškąją Europą

Šeima yra ne tik pagrindinė gyvybinė valstybės ir visuomenės ląstelė, bet ir paskutinė stipriausia tautos tvirtovė. Žmonės vis labiau šitai suvokia, matydami, kaip sparčiai naujieji valdantieji stengiasi įgyvendinti „pažangiąją“ išvalstybinimo ir ištautinimo darbotvarkę. Nelabai rūpi jiems pandemijos valdymas, bedarbystės didėjimas, smulkaus ir vidutinio verslo bėdos, sveikatos ir švietimo sistemų irimas, skurdo plitimas, o didžiausias įkarštis – Stambulo konvencijai ratifikuoti, Partnerystės įstatymui prastumti, masturbaciniam lytiniam auklėjimui darželiuose ir mokyklose įtvirtinti, lietuvių kalbos abėcėlei pakeisti ir valstybinei dvikalbystei įteisinti, lietuvių kalbą nuo šventų žodžių „tėvas“ ir „mama“ išvalyti. Jokie argumentai anei diskusijos su naujaisiais valdančiaisiais neįmanomi – pašaipi demagogija yra vienintelis atsakas, nes jų tikslas yra ne diskutuoti, aiškintis, atsižvelgti į didžios dalies visuomenės vertybes ir lūkesčius, o visomis priemonėmis įgyvendinti savo numatytus tikslus. Matant Lietuvos žmonių pakilimą „Už Šeimą“, atrodo, kad daugelis atsibudo po rinkimų, praregėję – ką su jais, su tauta ir valstybe sumanyta padaryti. Kitaip tariant, kaip „pažangiai“ jie buvo išdurti naujų „laisvių“ pažadais.

Kam teko išgyventi anų Sąjūdžio metų tautinės vienybės jauseną, tam ir dabar suvirpa širdis. Istorija nesikartoja – laisvinamasi ne iš okupacijos, bet iš visuomenei savųjų primetamos leftistinės „pažangios“ politikos, kuri, stebėtina, suvienijo konservatorius, liberalus ir socialdemokratus. Tačiau bendrystės jausena – ta pati. Tarsi ir pats atjaunėtum, regėdamas šalia jaunesniųjų minią. Juk ir anais laikais buvome tokio amžiaus. Tarsi išsineriama iš asmeniškumo, vos ne religiniu tapusio „privatumo“ kiauto – nesavanaudiškai dalijamasi automobiliais, apnakvyndinama, buriamasi į kolonas, siūloma pagalba. Gal imama suvokti, kad didžiausia laimė ir vertybė yra gyventi su savo gyvybinga, kūrybinga ir valstybinga tauta. Nei naujų teritorijų, nei duonos kąsnio iš nieko neprašančia, o iš istorinės patirties žinančia,  kaip savoje, Dievo duotoje žemėje, savoje Tėvynėje gyventi ir su kaimynais sugyventi.

Pakilę „Už Šeimą“, pakilo ir už valstybę. Pakilo ir už krikščioniškąją Europą. Kaip tik iš aukštųjų Europos valdančiųjų sluoksnio nuleista mūsų politikams „pažangioji“ ateistinė antikrikščioniška, antivalstybinė darbotvarkė. Tad kova visais frontais už „Šeimos tvirtovę“. Europa įnirtingai stengiasi nutraukyti savo civilizacines krikščioniškąsias šaknis, visais būdais stumia krikščionybę iš viešojo gyvenimo Kai kuriose šalyse juridiškai ribojama net tikinčiųjų vieša simbolinė raiška, o ypač – tėvų religinis auklėjimas. Šeima yra krikščionybės gyvasties laidas. Joje pasauliui išreikštas Dievo kūrybos veiksmas – sukurti vyras ir moteris, pašventinta jų sąjunga ir nauja gyvybė. Šeimą kuria ne juridinis aktas, o naujoji gyvybė, „įsčių vaisius“ naujagimis. Jis du žmones – vyrą ir moterį – dieviška galia akimirksniu paverčia tėvu ir motina. Negrįžtamai ir neatšaukiamai. Tokia sakramentinė misterija. Jis suvokiama ir šventa laikoma visų pasaulio religijų, visų tikėjimų. Nuo seniausių laikų. Įvairių pirminių civilizacijų statiniuose vaizduojama užslėpta kosmogoninė gimties prasmė ir svarba: Dangaus ir Aukštųjų vandenų dievas mėnulis savuoju jaunatvišku luoteliu iš aukštųjų vandenų per įsčių vandenų nutekėjimą atplukdo pasauliui Vaisių ir jo nemirtingą gyvybinę sielą. Šitaip patvirtinama šventa kūrinijos tvarką. O Mėnulio pjautuvas įsitvirtina įvairių religijų simboliniame žodyne ir vaizdinijoje.

Šventos įsčios ir jų vaisius. Kaip tik tą šventą šeimos ir gimties prasmę stengiamasi ištrinti iš žmonių sąmonės bei nuovokos. Kuo tik nesugalvojama šiuo metu pervardyti žodžius „tėvas“ ir „motina“ – numeruotais gimdytojais, lyčiai neutraliais gimdytojais, o ir pats žodis „gimdyti“ jau susilaukė aršios kritikos, neva jis netolerantiškas tam tikriems transgenderiams, tad keistinas į „menstruojantį individą“. Neseniai „Hario Poterio“ autorė drįso pareikšti, kad tik moterys gimdančios, tad tuoj susilaukė aršios kritikos ir jau trinama iš knygų mugių. Jungtinėse Valstijose toks žodynas jau įtvirtinamas oficialiuose dokumentuose. O mokyklose stengiamasi iš vaikų kalbos išguiti ir žodžius „berniukas“, „mergaitė“, „brolis“, „sesuo“, „pusbrolis“, „pusseserė“ ir kitokius, kuriuose aiškus lytinis vyro ir moters skirtingumas. Vaikai jau nuo mažumės imami pratinti prie lyties „pasirinkimo“ programų ir su jomis susietų lytinių malonumų. Suprantama, suaugusių dėdžių bei tetų sugalvotų ir jų įgyvendinamų.

Katalikų Bažnyčia gina šeimą, jokiais dokumentais nepripažįsta keistalyčių partnerystės, kuri prilyginama šeimos sampratai. Tačiau ar šiuo metu pakanka vien oficialaus nepripažinimo, kartkartėmis pasigirstančių nuorodų į dokumentus? Esu įsitikinęs, kad nepakanka. Kodėl? Vyksta kova. Ir ji vis aršesnė. Juk jei žmonės ima kilti „Už Šeimą“, tai Bažnyčiai turėtų juos laiminti ir jiems padėti. Juolab keista buvo skaityti žiniasklaidoje, kaip kai kurie vienuoliai ima smerkti savo brolius, aiškiai pasisakančius už Šeimos gynimą ir tėvų teisę auklėti vaikus Evangelijos dvasioje. Keistokai atrodo ir smerkėjų žodynas – jame gausu žodžių „neapykantos kalba“, „tolerancija“. Tačiau tas žodynas juk ne krikščioniškos kilmės. Tai priešininkų, šeimos iškrikščionintojų ir dekonstruktorių žodynas. Nejau nebepastebima, kad perimama priešininkų leksika? Tad gal bus pritarta ir vaikų „pažangaus“ lytinio lavinimo programoms be žodžių „tėvas“ ir „motina“? Juk jau ir Lietuvoje tokios sukurtos. Jokie padejavimai apie būtiną „toleranciją“ čia nepadės. „Toleranciją“ išpažįstančių Bažnyčios žmonių bei krikščioniškais save vaizduojančių politikų norėčiau paklausti – ar buvo skelbtas koks Bažnyčios dokumentas, keičiantis nuodėmės supratimą, trinantis kai kuriuos Senojo ir Naujojo Testamentų puslapius apie Dievo bausmes, apie Sodomą ir Gomorą, o ypač – apie Šio pasaulio kunigaikščio ir Kristaus Bažnyčios nepaliaujamą kasdienę kovą?

Teologiniu požiūriu esame tos kovos dalyviai, vadinasi, priešininkai, tad turime apsispręsti – su kuo mes, tikintieji ir netikintieji, nuodėmingieji ir šventieji. Juk visi esame gundomi „pažangiųjų“ laisvių, gundomi „tolerantiškai“ pripažinti nuodėmės „šventumą“. Norima Bažnyčią „tolerantiškai“ paversti Tamsos kunigaikščio įrankiu. Įdiegiant ir tam reikalingą žodyną. Ir šiuo atžvilgiu svarbiausia tampa Šeima – juk keistalyčių porų bažnytinis palaiminimas yra pats tikriausias Bažnyčios išniekinimas, kad ir kokiu gražiu „artimo meilės“ žodynu jis būtų pridengiamas. Artimo meilė yra ne tik atlaidi, bet ir reikli. Artimo meilė negali virsti „pažangiu“ ir „tolerantišku“ nuodėmės pateisinimo, Bažnyčios nušventinimo ir amžinų Šventos Evangelijos tiesų trynimo įrankiu. Kova „Už šeimą“ ir yra apsisprendimas už Kristaus Bažnyčią. Pats tikriausias apsisprendimas. Jį būtina teigti kasdien, nesitaikstant su naujaisiais politkorektiškais antikrikščioniškais ideologiniais poslinkiais.

Lietuviai buvo pirmose Sovietinės imperijos ardytojų gretose. Vadavomės iš sovietinės okupacijos. Pavyko. Dabar jau kylame „Už Šeimą“, tad esame pirmose krikščioniškosios Europos gaivintojų gretose. Kylančius šmeiš, pravardžiuos, juos stengsis užmėtyti pajuokos akmenimis, sieks priskirti „piktiesiems“ – juk Piktojo kariauna tepa Šviesos kareiviją savuoju vardu, ypač „pažangiųjų krikščionių“ rankomis. Šlovė Lietuvos Šeimai, pakilusiems „Už Šeimą“ šlovė.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Nepasirašysiu        2021-05-18 16:30

Labiausiai nuo krikščionybės nukentėję dabar… gelbės Europoje… krikščionybę.
Iš vergo nevergo nepadarysi. Rubavicius - nieko daugiau.

nusiperdusiam       2021-05-18 15:47

klausyk, nusivylėli, keliauk tu į kokią šiaurės korėją ar venesuelą. Ten ir karjerą vietiniame gulage padarysi, ir kitokias savo kraujuojančias fantazijas įgyvendinsi.

Nusivylęs       2021-05-18 13:46

Rubavičiau, esi puikus mąstytojas su giliom įžvalgom. Ir t. t. ir pan.
Bet aš tavęs ir VISŲ jūsų dešiniųjų NEKENČIU, ne todėl kad jūs dešinieji ar kokie marginalai (radikalai…), bet todėl kad jūs visi tikrieji dešinieji (hmm*) visą iniciatyvą atidavėte į kairuoliškas ir galimai pro…* rankas.
Be to dešinieji, dėl galimai siauro asmeniškumo, niekada nebus tokie vieningi ir dėmesingi vargingiau gyvenančių atžvilgiu kaip kairieji.
Ir paskutinė begalo prieštaringa tiesa. Kad ir kaip bebūtų, paskutiniais TSRS dešimtmečiais, bent Lietuvoje, eilinis doras žmogus nepadlaižiaudamas tuometinei valdžiai galėjo pasiekti geresnio materialinio gyvenimo, sulaukti įvertinimo profesinėje srityje, net padaryti nežymią karjerą… o per 30 laisvos (hmm) Lietuvos metų – niekinimas, patyčios, atstūmimas, emigracija…

Tas „brūdas“ prez. A. Smetona žmones bent kiek nusipelniusius savam kraštui apdovanodavo jei ne medaliais tai bent atminimo ženklais ar pan.
Žmonės kurie Tautinio Atgimimo metu, pilnai funkcionuojant TSRS, rizikuodami savo ir artimųjų likimais rinko parašus, platino Atgimimo Sąjūdžio spaudą ir pan. net nebuvo prisiminti kai Lietuva sventė* 10 -ties, 25 -kerių metų sukaktis. Taip, V. Landsbergis lietuvių tautos parazitas, bet jūs „šventieji“ dešinieji irgi nė kiek negeresni. O kai susikolaboravote su visokio plauko ir lygio kairiaisiais tapote viena didele mėšlo krūva!
Pasipuoškite žydiška ES vėliava, ir visi ‘in korpore’ eikit velniop.

Fokus - marokus       2021-05-18 13:19

Šis straipsnis paskelbtas:    2021 m. gegužės 17 d. 22:05
Pirmas komentaras:  Nepažįstu žmonių,  2021-05-14 18:26
Vėlesnių komentarų laikai…

???

Žodžio laisvė...       2021-05-18 12:20

Rubavičiau,ko taip vėlai atsiliepiai?Geriau vėliau ,nei niekada.Kai pamatei,kad
pakilo visa Lietuva į Vingio parką (50 000),tuomet pagalvojai,kad gali nesuspėti.
Tavo žodžiai teisingi,bet pasakyk,kad tolerancijai ir kompromisams laikai praėjo.
Lietuvos šeimų ir valstybės griovikų vieta istorijos šiukšlyne.Vyt lauk iš valdiškų postų Lietuvos Konstitucijos ir Seimo nario priesaikos sulaužymus.Su “vilko bilietu”,
t.y.be teisės dirbti valdiškų darbų.

elfe > ah1        2021-05-16 12:41

ne karta siuliau paklausyt i Vakarus su hipiais is Indijos pabegusio KGB propagandos eksperto Jurij Bezmenov paskaitu. jis viska nuodugniai paaiskina.
KGB snipinejimui skiria tik apie 10-15 procentu savo veiklos.
visa kita - visuomeniu subversijai is vidaus.
tam naudojamas rytu kovos menu BUKIDO principas: nesipriesint, bet stumtelt i ta puse, kur judam
. https://www.youtube.com/watch?v=Y9TviIuXPSE

norit demokratijos? stumtelsim link demonokratijostaip, kad demokratija virstu chaosu, parodija, visu karu su visais..
ANTIFA revoliucija:
https://rationalwiki.org/wiki/November_4th_Antifa_Civil_War

norit savo konstituciniu laisviu?  stumtelsim taip, kad maza nepasirodytu, kad patys uzsimanytumet tvirtos rankos ir tvarkos.
norit kapitalistines laisvos rinkos?.. paversim ja “banditisku kapitalizmu”, monopoliju , korporaciju ar net narko mafijos, turincios savu lobistu parlamentuose diktatura.
https://www.youtube.com/watch?v=Y9TviIuXPSE

paklauskit antrakart issiskyrusio Soros CEU aukletinio R.Simasiaus ar jis neruko “zoles”. paskaitykit Open society foundation”  kaip jo bosas gina jaunimo teise i narkotikus..
https://idpc.net/alerts/2021/01/young-people-in-drug-policy-advocacy-3-youth-organisations-for-drug-action
arba kaip kita CEU aukletine Daniele Morgana i Laisves partijos reklamuoja/dekriminalizuoja narkotikus:
https://www.manobalsas.lt/Morgana-Daniele/
narkotiku

o cia zydu teisininko studija apie tai kaip narkotiku “lordas” Soros narkotizuoja JAV:
https://idpc.net/alerts/2021/01/young-people-in-drug-policy-advocacy-3-youth-organisations-for-drug-action

o kai uzsimanysit socialiniu garantiju, pasiulysim jums socialistine diktatura “su zmogisku veidu”. kieno tai lozungas, nepamenat?.. ogi Gorbio, kuris pradejo Andropovo “perestroika”, ne tik Sovietu sajungai, bet ir Vakarams.. kominternui palindus po “Gorbaciov foundation”, remianciu “Club of Roma”, “Club of Madrid”...

tautines valstybes tapo kliutim ne tik kgb globojamai tarptautinei mafijai ar globaliom korporacijom, kuriu virsunese sedi is karingos pirkliu tautos   Chazaru chanato kile oligarchai, prichvatizave kone visa Vakaru masmedia… 
dar Molotovas Vincui Krevei atvirai isklojo, kad su JAV lengvai susitvarkys, nes neva jiems rupi tik pinigai, bet bus sunkiau su Europa, kur visi prisirise prie savu Tevyniu, savu istoriju… jo plana Europa paverst tokia pat migrantu salimi kaip JAV emesi vykdyt galimai kgb uzangazuoti “filantropai”, savo fondais isiropste net i JT, PSO.
sheima - tautos lastele. suardysi seima, neliks ir tautos.

pasidomekit 3 milijonu chasidu bendruomene Brukline. jie atidziai saugo savo vaikus nuo gojams brukamos ideologijos: nei televizoriaus, nei interneto, nei ismaniuju telefonu vaikams neduodama. zaislai “koseriniai”, telefonai “koseriniai”...  jokiu abortu ar kontracepcijos moterims. septyniu vaiku seima tai mazaseimiai. rabinai palaiko rysius su Putinu. (zr youtube)

disidentas V.Bukovskis ispejo Europa apie Kremliaus - ES socialistu samoksla. O kas siandien vadovauja Europos socialistams?.. is Maskvos i Bulgarija, o is jos i EP Sergejus Stanisevas, kuris vadovauja ir musu Paluvko, dabar V.Blinkeviciutes SOCDEMAMS, aktyviausiai stumiantiems su Sorosu STAMBULO KONVENCIJA!
https://en.wikipedia.org/wiki/Sergey_Stanishev

NIEKAS NEGALI EITI PRIES DIEVO DUOTA ZMOGUI LAISVA VALIA!
tai zino net setonas su kgb, todel Melo imperija ir emesi tokios propagandines apgaules per savo agentus nusiustus i Vakarus ir jau is ten nesant ta pacia bolsevikine “saule”. pirmiusia griebdamiesi apmulkinti jaunima, dar nesusigaudanti politikoje.
bet sviesos tamsoj nepaslepsi.
amen.

Marija       2021-05-16 6:47

Šlovė!

ah1       2021-05-15 23:26

keisti dalykai gaunasi… prie okupanto ruso šeima buvo vertybė ir pagarboje,  gaunasi kad tiek okupanto ruso, tiek bažnyčios pagrindinės vertybės tos pačios - šeima, ir būtent okupantas rusas saugojo vieną iš pagrindinių bažnyčios vertybių - šeimą.
Ir Jėzus mokė to pačio - mylėti savo artimą kaip save patį ir pridūrė kad jei laikysies įstatymo tai gyvensi.
Gaunasi kad okupantas rusas vadovavosi Jėzaus mokslu šeimos reikaluose.

erke        2021-05-15 19:58

Eduardas vaitkus reze kalba taip radikaliai, kad minia eme saukt seima lauk!
Lietuviai nebenori but aukom, 30 metu klausyt pasaleliu…

AAA       2021-05-15 15:50

Tik norėtųsi priminti, kad šeima buvo ir iki krikščionybės: tiek pati šeima, tiek ir toks terminas.
Ir neabejotina, kad dauguma “pažangiųjų” propagandistų yra tokie už pinigus. Ne lietuviškus, bet ...

ah1       2021-05-15 15:37

kova už krikščionišką europą tai buvo viduramžių laikais kur ypatingą vaidmenį suvaidino inkvizicija kovoje su satanizmu/ velniavizmu, laikais kai Europoje siautėjo satanizmas, ir jei ne inkvizicija tai kažin kuo būtų užsibaigę. Bet panašu kad galų gale demoniškos jėgos per hibridus neturinčius palikuonių  užėmė valdžią ir pabaiga demoniškų ir dieviškų jėgų dar nenuspręsta, dar vyksta kovos. Karalius nuogas/demoniškos jėgos per hibridus neturinčius palikuonių kovoja hibridų,  neturinčių palikuonių, karą prieš dievo vaikus turinčius palikuonių ir kovoje naudoja ginklus : genetinį ginklą RNR per vakcinas-nevakcinas, narkotikų legalizavimą, alkoholį, lyties keitimo operacijas,lyties ištryynimą, šeimos sunaikinimą,  imuniteto naikinimą stresais per žiniasklaidą, šlamštmaisčiu, imuniteto naikinimu “uždarant”, ribojant judėjimą ir ribojant gavimą saulės…, bet demoniškoms jėgoms to maža - dabar užsigeidė mūsų vaikų...
Vyrai, susigrąžinkit valdžią bo demoniškos jėgos per hibridus neturinčius vaikų, sunaikins ne tik mus bet ir mūsų vaikus, ir Lietuvą, bo inkvizicijos nėra - nėra kam pastovėti už kriščionišką Europą. Velniava siautėja.

Al. elfe'i       2021-05-15 14:45

elfe, įsivesk, prašau, lietuvišką raidyną.

elfe       2021-05-15 14:40

o gal pasigilinkim ir panagrinekim, kas ir kodel senute Europa nusprende grazint i MATRIARCHATO laikus, vadindami tai PROGRESU?.. laikus kai valde amazones, o vyrai buvo priversti begt i Indija, is kurios sugrize tapo inoeuropieciais?..
jei vyrus galima lygint su tvirta akmenine uola, o moteris su minksto charakterio vandeniu, tai dar nereiskia, kad lasas po laso akmens neprataso ir nenuplukdo kaip smeli i vandenyna…

Jungtines tautas okupave Rotschild foundation, Bil Gates, Ford, Open society Foundation su Socialist internacional   ir Davoso berniukais, kazin ar ilgai dziaugsis moterisku klusnumu ir taika. bumerango principas, kaip priezasties=pasekmes desnis smogs ir jiems patiems, kai moterys supras isnaudojamos ju samokslo (?)  interesams..
https://www.unwomen.org/en/what-we-do/2030-agenda-for-sustainable-development

idomu, kurie JT fundatoriai nutylimi siame JT puslapyje, jei pristatomi tik “kai kurie” https://www.unwomen.org/en/partnerships/businesses-and-foundations/major-partners

kaip siejasi klimatas su lyciu lygybe ir moteru jega? gal socialisto Soros draugo ir partnerio forsuojamos migracijos aferose Gutereso reiktu paklaust?Climate change; Gender equality and women’s empowerment
ar pries klimato kaita kovojantys taip stengiasi NUNULINTI musu demokratiskai isrinkta Prezidenta NAUSEDA?
kas taip dziaugiasi naujuoju COVID -19 pasauliu?..negi sio viruso sukurejai?.
JT: Achieving an Equal Future 2021 : International Women’s Day (IWD) is celebrated globally on 8 March every year. In 2021, with the theme of “Women in leadership: Achieving an equal future in a COVID-19 world,” IWD celebrates the tremendous efforts by women and girls across the globe and in Timor-Leste in shaping a more equal future and recovery from the COVID-19 pandemic.

nepanasu, kad masiskai supirkinejanti ir kertanti miskus Rumunijoj, Lietuvoj, Lenkijoj, Latvijoj, Karelijoj ir baldais aprupinanti Kinija Anna Pawlak-Kuliga IKEA CHINA prezidente labai rupintusi kova pries klimato kaita.
https://asiapacific.unwomen.org/en/news-and-events/stories/2020/12/bringing-gender-equality-home-and-taking-it-to-work

habilitās       2021-05-15 12:18

„Matant Lietuvos žmonių pakilimą „Už Šeimą“, atrodo, kad daugelis atsibudo po rinkimų, praregėję – ką su jais, su tauta ir valstybe sumanyta padaryti. Kitaip tariant, kaip „pažangiai“ jie buvo išdurti naujų „laisvių“ pažadais.“
✒✒✒
O aš galvoju, kas tuos nykščius spaudo į apačią mano komentaruose prie L. Medelio ir V. Vasiliausko straipsnių, kai vakar paklausiau:
– Kas marširuos gegužės 15 dieną? Tie 47%, kurie pereitų metų spalio mėnesį rėkė: „Už Ingrida, už Aušrinę“, ar tie 53%, kurie rinkimų dieną nepakėlė savo sėdimosios nuo sofos?!
Pasirodo, „užingridiniai“ ir „užaušriniai“ praregėjo! Ar tikrai pone Rubavičiau? Juk prieš kelias dienas V. Raskevičius per TV siūlė ne tik valstybės gynimo reikalus atsukti į vakarus, bet ir .... na, patys suprantate ką.
Ar ir toliau manote, kad „Vakarų civilizacijos pamatas yra krikščioniškos vertybės“? Kiek kartų per pastaruosius 10 metų esate kartojęs šią frazę?! Nes tai, ką tuoj, tuoj galėsime pačiupinėti, – atrodo truputi kitaip.

ah1       2021-05-15 12:08

stabdykime Lietuvos sodominimą ir gamorinimą - neatiduokime malonumams savo vaikų.

ah1       2021-05-15 12:01

o ką ir bepridurti ? nebent biblijoje surašytą išmintį kuo užsibaigia sadoma su gamora, kai savi vaikai atiduodami ir naudojami malonumams, o kas neskaitė biblijos - sunaikinimu.

hmm..        2021-05-15 11:35

Na, kas be nuodemes lai pirmas sviedzia akmeni…
Vakar R. Valatka regis nusivyle kunigo disidento Juliaus Sasnausko atsakymais, palaikant Seimos marsa, nors ir pritariant vienos lyties sajungu iteisinimui… tad pats nuo saves pridejo “reziume”, uzbaigdamas diskusija. 
Svarbiausia Sasnausko mintis - niekas neturi teises primest savo valia IS VIRSAUS visai pilietinei visuomenei, nes tai irgi smurtas.

ah1       2021-05-15 10:32

pedofilai ateina mūsų vaikų net neabejoju.Saugokime vaikus.

Al.       2021-05-14 23:18

Blogio puolami galim tik priešintis arba bėgti. Bet daugelis stovės šone, tikėdamasis, kad tai jų nepalies. Bet kai palies, gali būti jau per vėlu tiek priešintis, tiek bėgti.

Nepažįstu žmonių,       2021-05-14 18:26

kurie sugebėjo atrasti ir atgaivinti Tautą vienijančią Šeimos idėją, bet manau, kad tai dori ir talentingi žmonės. Suprantama, kad yra ir tokių, kurie vadinami “pakeleiviais”, kurie atsimes, jei pamatys, kad iš to neturės asmeninės naudos. Tai neišvengiama, bet tai nevadintina didele blogybe, jei idėja dora ir didelė. Pagarba visiems, kurie rytoj bus Vingio parke. Jeigu bus su vaikučiais - dar didesnė pagarba. Tai, kas vyksta dabar - jų kapitalas, jų valiutinis moralinis fondas…

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.