Prezidento rinkimai 2019

Vytautas Rubavičius. Kodėl Juozaitis?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gruodžio 14 d. 12:19

73     

    

Vytautas Rubavičius. Kodėl Juozaitis?

Kodėl Arvydas Juozaitis tinkamas būti Lietuvos naujuoju prezidentu? Kalba filosofas Vytautas Rubavičius.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yolo       2019-05-27 10:37
Pilietė SS - V. Rubavičiui       2018-12-17 10:05

Tai kaip paaiškintumėte A.Juozaičio pasisakymą (berods,Raudondvaryje), kad Grybauskaitės vykdomai politikai jis priekaištų neturįs. Tokie žodžiai perbraukia visas kitas jo geras nuostatas, nes Grybauskaitės politika - tikra katastrofa tiek šalies viduje, tiek išorėje. Norėčiau išgirsti (manau, ne tik aš) išsamų paaiškinimą.

feikini dr. JR       2018-12-17 7:25

ne, negerbiamasai, tai jūs nuvedate pokalbį nuo esmės, ir kaip tikras kgb šliužas bandote išsirangyti nuo atsakymo, kuris akivaizdus: arba Tomkus ne KGB-istas, arba jo sąraše - ne kgb-ai.
ir jei jau apsišaukėte kovotoju už savo konstitucines teises ir apskritai Konstituciją, tai pasirinkit sau lygų priešą - didžiuosius KOnstitucijos uzurpatorius ir pažeidėjus, arba jūs tik tiek ir gebate - lyg koks šeškas pasmardinti, ir siuntate, kad čia jus perkando ir prieangy už nieką laiko.
ir teisingai daro - niekas, feikas ir esate

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-12-17 6:48

to “dr. Ramanauskai,    2018-12-17 0:56” Oi kiek tų klausimų, kaip vaikų darželis. Klausiate: “koks kgb-istas viešina kgb-istus?”. Atsakymas paprastas: V.Tomkus. Net negražu beraščiui atsakyti.
Labai paprasta, man nereikia sąrašų, pagal darbus sprendžiu. Nė vienas nepasislėps.
Tai kai tiesos.lt trina mano komentarus, tai ir įrodo, kad veikia kaip kgbistinė IRŠTVA. Ir jūs žinote, kad tai tiesa.
Pats esu atsakingas už tai ką rašau ir darau, man nereikia pagalbininkų.
Nereikia nuvesti pokalbio į delfi, kai kalba eina apie tiesos.lt Tai senas kgbistinis metodas. Nieko neapgausite.

dr. Ramanauskai,       2018-12-16 23:56

kas ko bijo, dar reik pasižiūrėti.
tamsta akivaizdžiai bijai klausimo, kiek kambarių skyrei segtuvams su Delfio printscreen’ais, įrodančiais, kaip šis dičkis pažeidinėja tamstos konstitucines teises?
kaip velnias kryžiaus bijai ir klausimo, kodėl iki šiol jo nepadavei į teismą?
turiu ir dar vieną klausimą: koks kgb-istas viešina kgb-istus? juk kiekvienas, nors kiek žinantis, kas yra kgb, žino ir tai, kad tikrasis sąrašas yra kitas: tų, neviešintinų, tikrųjų, veislinių net juokais, net provokacijos tikslais, net Tomkui įvardyti nevalia… tai kuo čia užsiimi, feikini dr.JR, kokius griekus kgb-istams atidirbinėji?

dar vienam troliui       2018-12-16 22:52

Jei komentatorius(-ė) pasirašo vardu “nika”, tai dar nereiškia, kad rašo N.Puteikio žmona. smile

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-12-16 19:30

tiesos.lt portalas bijo tiesos. Vadinasi tai kgbistinė IRŠTVA. Pagal darbus sprendžiu. Tiesiog nesistebiu, nes tai Tomkaus sąrašuose atsispindi.

Logika       2018-12-16 18:15

Juozaitis dedasi filosofu, tai težino, kad jokių filosofų, ar šiaip aukštos materijos žmonių runkeliokai ir liaudies masės tikrai nerinks, jiems reikia AMB pavidalo, bet Juozaitis yra tik jo šešėlis, todėl jo ėjimas į rinkimus, yra nesveikas, arba turintis kitokį tikslą.

dar viena trolė - nikos vardu prisidengė       2018-12-16 14:15

spec., žinoma, kad atrodytų, jog ir kandidato žmona isterikė.
ar kad ji tai už mergaitę, nors jau seniai abu su vyru nuo Garliavos atsiriboję

nika       2018-12-16 14:09

kazkada tikejau Juozaiciu,bet kai jis pasake zurnalistui,kad apie Garliavos ivykius nieko negirdejes labai nusivyliau,kaip gali busimas prezidentas nieko negirdeti apie mazos mergaites likima,kai si zinia net Amerika pasiekusi.Todel manau,jog jei zmogus nieko neskaitantis,nieko nezinantis,tegu sedi namuose ir tegul nesiekia aukstu postu

"dr.Ramanauskai", o kodėl apsimeti kvaileliu,        2018-12-16 8:24

jei aš nežinau tiesos, tai dar nereiškia, kad tamstos “tiesa” yra tiesa.
jei iki šiol šito nesupratote, tai jūsų vieta pas nykštukus.
ir, žinoma, dar vienas įrodymas, kad labai jau primityviai veikiate - kalėdinės premijos jums neskirsčiau.
Beje, o kur jūsų atsakymas į kitą klausimą: kiek kambarių pavertėte sandėliais Delfio, pvz., antikonstitucinių veiksmų printscreenams saugoti? ir išvis - kodėl iki šiol DElfio nepadavėte į teismą? Juk ir pats neseniai čia dejavote, kad jūsų jie nespausdina ir net komentarus trina/blokuoja?
Kinkos per silpnos?
Ar užduotis kita - spaminti Tiesos.lt ir Garliavos žmonių bėdomis spekuliuoti?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-12-16 4:38
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
ane?       2018-12-16 2:47

Vis ane? ir ane? sakinių pabaigose. Kas tamstelyte būsite? Kokios kontorytės klakeris, Jules? Ane?

Nors       2018-12-15 21:12

vienas žmogus Jurgį paminėjo, o tai kiti tik kinkas drebina ir varo ant Landsbergio jau nuo Kovo 11-osios karu su “Istorinės klaidos” autoriumi, o Jurgio labai bijo, kodėl? Jiems istorinė klaida, pasirodo, besanti Lietuvos valstybė. O duoda chebrytė, ane? Eina į prezidentus.

StasysG       2018-12-15 19:59

p. Albinai.
Remiantis signataru N.L. Rasimu Konsttucijos 55 str 1 d reikalavimas dėl LYGIOS rinkimų teisės principas galėtų būti įgyvendintas pasirinkus rinkimų sistemą arba pgal sąrašus (partinius ar kitokius), arba balsuojant už asmenybes. Mišri sistema sugadino Lietuvos vardą. Socialdemokratas Juozas Bernatonis 2013m ėmėsi tokios iniciatyvos. Bet konservatoriai (Jurgis Razma) jį užgesino. O dabar kas? Nėra tokios politinės jėgos, kuri pripažintų neištaisytą  rinkimų klaidą. Naujas būsimas Prezidentas? Tai neaišku, ar jam tai išeitų į naudą.

Mes irgi       2018-12-15 19:35

dekavojame iš Pilviškių už tinkamą gerbiamo AMBalo gelbėtojo pristatymą, ačiū!

kad taip       2018-12-15 18:41

kiekvienam lietuviui į girdinčią ausį. Ačiū už argumentuotą komentarą ir trumpą, kartu išsamų gerbiamo A. Juozaičio pristatymą.

dr. Ramanauskai,       2018-12-15 18:22
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
dr. Ramanauskai,       2018-12-15 18:17

o kiek kambarių saugote segtuvus su printscreenais apie antikonstitucinį delfio veikimą?
ir kodėl tik saugote - kodėl nepaduodate jo į teismą? jau seniai turėjote būti prikaupęs įrodymų - kas trukdo?

ponui daktarui Jonui Ramanauskui       2018-12-15 17:59

Ponas Jonai Ramanauskai, atsistokite prieš veidrodį ir geriau pasižiūrėkite į save, nei kad kitus kritikuojate ir portale kiekvieną dieną trinatės, arba kokiu nors naudingu darbu užsiimkite. Tiesos.lt lankytojams įgrisote iki gyvo kaulo. Svarbiausia, kad jūsų rašomos ” paklodės” yra neskaitomos, nes ar verta gaišti laiką dėl niekų. Jūsų rašiniuose tik kito asmens įžeidinėjimai, išgalvotas šmeižtas ir savigyra.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-12-15 17:26

to “to “visiems troliams”    2018-12-15 12:04”. Pagal tamstai pažymėtų neigiamų atsiliepimų sprendžiu, kad A.Juozaičio šalininkams nepatinka TIESA. Tai kas jie per žmonės, kas toks yra ponas dr. V.Rubavičius?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-12-15 17:24

to “wauuu - žiūriu, šįkart visai rimtai apgulė    2018-12-15 18:13”. Iš tamstos komentaro matau, kad esate antikonsitucininkas, todėl ir palaikote A.Juozaitį. Siūlote redakcijai blokuoti komentarus, kurie tamstos nepatinka. O man tamtos komentaras, kaip raginantis pažeisti Konstituciją, irgi nepatinka. Taigi kaip elgis redakcija. Kai kuriuos savo komentarus PrinScreen būdu išsaugau, kad surinkčiau tinkamą kiekį redakcijos konstitucinių nusikaltimų. Tai ar tikrai tamstos siekiate pakenkti ir redakcijai?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-12-15 17:19

to “albina     2018-12-15 15:39”.
LR Konstitucijos 55-am straipsnyje yra įtvirtinta, kad Seimas turi būti renkamas LYGIA rinkimų teise. Beje kažin ar sveiko proto žmogus pasisakytų už NELYGIĄ rinkimų teisę? Kad kažkas turėtų kažkokių privilegijų.
Taigi LR Konstitucinis Teismas išaiškino, kad lygi rinkimų teisė tai “vienas rinkėjas - vienas balsas” ir lygios pagal rinkėjų skaičių rinkimų apygardos, nukrypis 10 procentų.
Niekaip negali būti daugiamandatė apygarda lygi vienmandatei apygardai. Lietuvoje lygi rinkimų teisė negalioja. Vienas kandidatas pagal įstatymą gali gauti iš vieno rinkėjo vieną balsą, o kitas net visus tris. Taigi 3 nelygu 1. O jeigu Jūs norėtumėte tą klausimą teisiškai panagrinėti, tai pasistudijuokite 2016-09-11 straipsnį “ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo”
http://www.ekspertai.eu/ultimatumas-seimui-del-lr-teisiniu-pagrindu-griovimo89825
Arba 2017-03-11 straipsnį “Okupuota nepriklausomybė”
http://www.ekspertai.eu/okupuota-nepriklausomybe91670
*
Ką reikia daryti Lietuvoje? Reikia vadovautis LR Konstitucija, o ne dairytis į kitas šalis. Tik vadovaujantis Konstitucija renkant valdžią, valdžia pasidaro legitimi, kitaip yra nelegitimi. Taigi Lietuvoje neturime legitimios valdžios visą laiką nuo Konstitucijos priėmimo 1992-10-25.
Tai ar norite viešai padiskutuoti?
Tai ar išgirdau Jūsų klausimą, Albina?

wauuu - žiūriu, šįkart visai rimtai apgulė       2018-12-15 17:13

nepavyko užlaužti portalo, tai laužia žmones: anksčiau tik puteikistai taip įžūliai puldinėjo, dabar ir “savi” ultimatumus kelia [tiesą sakant, toks jis ir savas - jau seniai savo trišakiu liežuviu tik bėdos pridarydavo…], ir troliai kelinta para tą pačią giesmę gieda… redakcija bus kalta, kad Juozaičio prezidentu neišrinks…
dar pasakykite, kad redakcija kalta, jog Lietuvos sąrašo sekretorius skaityt nemoka (bet ir sekasi jiems su sekretoriais… vis pervargę ir pervargę, nors net daryti nepradėjo) - būtų parašiusi: ei, ten, nemiegokit, gal būtų suspėję?
o juokingiausia - kad juk visi teisūs, ir visi žino geriau, ir visiems viskas aišku, ką turi daryti redakcija - užtektų blokuoti ar siųsti pas nykštukus jungtines pajėgas, dar vieną Ramanausko ar driežo kaukę, ir ... Juozaitis taps prezidentu…
žodžiu, reik sveikinti portalą su pripažinimu

albina       2018-12-15 14:39

Nėra norinčių išgirsti,visi skuba savo super protą pademonstruoti.Mano klausimas protingiems vyrams:kokios rinkimų sistemos yra ES šalyse? Latvijoje žinau,kad tik pagal partijų sąrašus.O kitur?Ir tada pirmyn padiskutuoti!
P.s.su viltimi,kad bent kas nors išgirs klausimą.

Dzeikas       2018-12-15 12:10

Rinkejai is Kauno: Leiskite jums pagelbet - padejau minusa savo komentarui.

Absurdų Gineso knyga       2018-12-15 11:35

Briuselinis – genderinis: „šiku ant Lietuvos suvereniteto ir tuo pačiu esu Lietuvos patriotas“.

to "visiems troliams"       2018-12-15 11:04

“Atsimename A. Juozaičio didelį indėlį Sąjūdžio veikloje” - apie kokį indelį pats čia pliurpi? Apie tokį, kad išgelbėjo AMB ir jo Centro Komitetą? Pasiteirauk pas Savisaro žmonelę - jį pačiam papasakos, kas pati buvo ir kaip vairavo savo vyrelį ir tokius perestroikininkus, kaip Juozaitis in corpore.

Rinkėjai iš Kauno       2018-12-15 10:59

Madame, negi nežinote, kas beveik visur sėdi? Ogi KGB rezervas su meilužių kariauna.

Tas drg.Joachimas       2018-12-15 10:55

tipiškas Sovietijos produktas, nes tik Sovietijoje galėjo Rusija atlaikyti pasaulio spaudimą su viena Rusų kalba ir sovietine tauta, ir rusų viršenybe joje, valdomoje tiesiogiai nuo Dievo iš padangių.

klausimėliui - pats esi šmeižikas       2018-12-15 10:14

kam pats užsiimi trolinimu? kodėl šmeiži portalą, o nerašai palankaus Juozaičiui komentaro? kas trukdo?

sdf       2018-12-15 10:02

Aš pasisakau už A. Juozaitį tik todėl, kad iš esamų kandidatų į prezidentus nėra daugiau ką rinkti. Manau, kad taip elgsis ir absoliuti dauguma tų rinkėjų, kuriems briuseliniai – genderiniai kandidatai netinka, nežiūrint kokius jie Lietuvos patriotus bevaidintų.

StasysG       2018-12-15 9:59

O ką nurodo K. 153 straipsnis? Žiūrime:“153 straipsnis
Kai ši Lietuvos Respublikos Konstitucija bus priimta referendumu, Lietuvos Respublikos Seimas iki 1993 metų spalio 25 dienos 3/5 visų Seimo narių balsų dauguma GALI pakeisti Lietuvos Respublikos Konstitucijos nuostatas, kurios yra 47, 55, 56 straipsniuose, 58 straipsnio antrosios dalies 2 punkte, 65, 68, 69 straipsniuose, 84 straipsnio 11 ir 12 punktuose, 87 straipsnio pirmojoje dalyje, 96, 103, 118 straipsniuose, 119 straipsnio ketvirtojoje dalyje.”.—- Kas čia blogai parašyta? “Seimo narių balsų dauguma GALI”, bet
n e p r i v a l o. Todėl korupcinė valstybės valdymo sistema išliko iki dabar. A Juozaitis galėtų imtis spręsti tą tautos konstitucijos kūrėjų klaidą, bet tik tapęs prezidentu, ragindamas Seimą atsimerkti į tai, kas žmonėms akis bado.

StasysG       2018-12-15 9:49

Čia primenama Konstitucijos nevykdymas, Seimo rinkimo įstatymo sugadinimas. Bet ar A Juozaitis kaltas dėl to? Pažiūrėkime dar kartą, ką sako vienas iš tų valstybės pamatinių dokumentų kūrėjų N L Rasimas (Rasimavičius), kuris 2016 m. savo straipsnyje GADINIMAS (Delfyje) yra taip pabėdavojęs:——„ Rašant ir derinant Konstitucijos 55-tąjį straipsnį – vieningos nuomonės nepriėjome. Vieni siūlė, kad Seimas būtų renkamas vienmandatėse apygardose, kiti, kad pagal partijų sąrašus. Teko eiti pas deputatus Juozą Karvelį ir Joną Tamulį, faktiškai vadovavusius rinkimų įstatymo rašymui, ir derinti. Buvo sutarta, kad šį kartą pusė Seimo narių bus išrinkta pagal partinius sąrašus, o kita – vienmandatėse apygardose. Visgi visi gerai supratome, kad tokia mišri rinkimų sistema nėra demokratinė, nes sukuria n e l y g i ą išrinktųjų padėtį prieš rinkėjus, o ir patys rinkėjai, rinkdami Seimo nariais žmones, faktiškai savo valią išreiškia kaip simpatijas vienai ar kitai politinei organizacijai. Supratome, kad tokia sistema iš esmės nėra nei lygi, nei visuotinė, nei tiesioginė, todėl bendru sutarimu nutarėme, kad naujai išrinktas Seimas ją pataisys iki 1993 metų spalio 25 d. paprasta tvarka, t. y. kitokia, negu Konstitucijai keisti nustatyta tvarka. Vėliau prie šio straipsnio atsirado ir daugiau tokių, dėl kurių susitarti nepavyko. Jiems irgi buvo pritaikyta ta pati nuostata, kad tie straipsniai ar atskiros jų dalys gali būti pakeistos paprasta 3/5 visų Seimo narių balsų dauguma. Taip atsirado Konstitucijos 153 straipsnis. Toks tad buvo didysis k o m p r o m i s a s, bet jis leido paleisti Atkuriamąjį Seimą, išrinkti jau nepriklausomybės sąlygomis ir Seimą, ir Prezidentą. Tą rašau todėl, kad tik suderinus Konstitucijos 153 straipsnio formuluotę, buvo galima 55 straipsnyje įtvirtinti visuotinę, lygią, tiesioginę ir slaptą rinkimų teisęs būtinybę. Nuoširdžiai manėme, kad naujai išrinktas Seimas visų pirma imsis rinkimų įstatymo pakeitimų arba tiesiog Konstitucijoje nurodys, kokia rinkimų sistema – proporcinė ar mažoritarinė yra Lietuvoje. Deja, Seimo nariais be didelių pastangų tapę per partinius s ą r a š u s, nutarė, kad tokią privilegiją reikia išsaugoti, todėl kitiems gi kovojusiems vienmandatėse apygardose nebuvo jokių šansų net visiems sutartinai sudaryti 3/5 visų Seimo narių. Taip buvo žengtas pirmas korupcijos, kaip Konstitucijos 55 straipsnyje numatytos rinkimų tvarkos, gadinimas (lot. corrumpere – papirkimas, bet corruptio – gadinimas). Atsirado p r i v i l e g i j u o t ų j ų Seime luomas – išrinktieji pagal partinius sąrašus Seimo nariai ir partinis egoizmas pasidarė norma“.”“

stasys        2018-12-15 9:47

Paskubėjo Rubavičius, neaišku kas paskatino ji padaryti tokį pareiškimą,  galbūt noras suteikti pagreitį A.Juozaičio reitingams augti, o gal trūksta parašu tiems 20000 kuriuos būtina turėti norint kovo mėnesį oficialiai tapti kandidatu į Prezidentus . Mielieji dar visi trys mėnesiai kai kampanija stos į aršia kovą .. už Lietuvos Prezidento postą .Neturiu kandidato , bet nuovargi norinčiu juo būti jau matau . Anksti startavus gali ir nepasiekti finišo tiesiosios tokiu rezultatu kurio tikiesi . Siūlau visiems nusiraminti ir tuos kurie palaiko Arvyda pamąstyti ko jie norėtu Lietuvai linkėti sekančioje Prezidento kadencijoje, galu gale Kalėdos metas stebuklingiems norams , o ar išsipildys tai jau kita kalba. Aš pragmatikas stebuklu mano gyvenime nebūna , juos galima tik sukurti . Galvoju kad čia dar ne visi norintis būti Prezidentais .. tai labiau panašu į apšilimą kojomis ..Tie įvykiai su mokytojais , vaiku teisėmis šeimose ..migracijos pakto klausimai , visa tai visai neblogas tramplinas iškilti naujiems veidams politikoje. Galu gale tokiu metodu ir D.Grybauskaitė laimėjo Prezidento rinkimus .. Grėsmė būti nustumtam kai ateis laikas gana didelė .. siūlykite idėjas A.Juozaičiui ir ne tas kurios susisiektu su siauros asmeninės kompetencijos išraiškomis . Pamatus Arvydas sudėjo , dabar reikia tik detaliu kurios padarytu ji tuo busimu Prezidentu .

visiems troliams       2018-12-15 9:07

Tada noriu parašyti žinutę tiems, liejantiems purvą laisvai.
Jūsų teisė balsuoti už ką norite - už  Šimonytę, Nausėdą, Maldeikienę, bet šmeižti kito pretendento(šiuo atveju A. Juozaičio) neturite teisės. Ir rašinėti melagingas"paklodes” apie jį yra labai niekšinga ir žema.
Atsimename A. Juozaičio didelį indėlį Sąjūdžio veikloje, skaitome pastarųjų metų kūrybą.
Ką jūs kiekvienas šmeižikas esate konkrečiai padarę dėl Lietuvos? Esate lygiai tokie patys Delf’io troliai.
Neseniai A. Juozaitis vedė tarptautinę konferenciją anglų ir vokiečių kalbomis, tačiau čia išdrįstate meluoti, kad Jis moka tik rusų klb. Jūs neturite nei gėdos, nei sąžinės.
Tad padalsuokite už anksčiau išvardintus pretendentus ir paskui 5 ar 10 metų graužkitės nagus. Sėkmės

klausimėlis portalui tiesos.lt       2018-12-15 8:55

Ar tiesos.lt portalas nepriima komentarų, kurie A. Juozaičio nešmeižia? Ar tinka tik tie, kur purvas liejasi laisvai?

tiek       2018-12-15 5:59

kokia Juozaičio tautybė? Šis klausimas jau senai Lietuvoje tapo tabu ir kartu tramplinu prie lovio daugeliui ir daugeliui pasikeitusiųjų pavardes.

Al.       2018-12-15 2:05

Būtų gerai, kad Tiesos redaktorė ar Nakas (ar abu) paklausinėtų kandidatą ką mano apie Garliavą, apie Pociūną, apie liustraciją,apie prezidentės kadrų politiką, apie tautos evakuaciją. Ir kaip jis ketina su visu tuo tvarkytis. Dar paklausčiau kodėl tylėjo visus tuos metus.

rinkėja iš Kauno       2018-12-15 0:57

kodėl Džeiko komentarai tokie “privilegijuoti” - jų neįmanoma minusuoti? Prie kitų komentarų reitingavimas veikia. Dar kartą primenu portalo redaktoriams - pravėdinkite savo techninę tarnybą, joje sėdi neaiškios pakraipos kurmiai.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-12-15 0:36

Jei dr. V.Rubavičiui patinka. Nesiruošiu jo agituoti kitaip.
*
Mano supratimu yra gerokai kitaip. A.Juozaitis yra žmogus, kuris praleido komunistų partijos sekretorių A.M. Brazauską į valdžią, kuris kuravo kgb, į priekį vietoj savęs. O tai reiškia, kad komunistų partiją ir kgb gerbia labiau nei lietuvių tautą.
*
Savo beprotybės straipsnyje “Istorinė klaidą” siekė, kad pralaimėjęs rinkimuose komunistas, kgb kuratorius, būtų paskelbta pirmuoju. Tai vėl tas pats komunizmo ir kgb garbinimo štrichas.
*
Apie sąjūdizmą. Kaip prisimenu iš senų laikų, kas buvo parodyta per TV, tai V.Petkevičius, A.Juozaitis ir visa kita pradinių sąjūdininkų plejada savo veiksmus derino su LTSR kgb, konkrečai su Eismuntu. Tai galimai ir vykdė kgb valią ir galima manyti yra tikrieji sąjūdžio kūrėjai, ir tik vėliau dalis sąjūdžio išsprūdo ir kgb rankų, tačiau “konservatorių” partijos buvo sunaikintas.
*
Dabartinė A.Juozaičio labai teigiama pozicija suklastotos biografijos prezidentės Dalios Grybauskaitės atžvilgiu parodo, kad komunist kgbist garbinimo dar neatisakė, o galima ir atsisakyti jau nebegali.
*
Remdamasis LR Konstitucijos 12-o straipsnio 1-ma dalimi, kur parašyta, kad LR pilietybė įgyjama gimstant, kas reiškia, kad negali būti atimta prie jokių aplinkybių, nes yra įtvirtinta aukščiausiame įstatyme. Tačiau A.Juozaitis apie tai nieko “nežino” ir veikia prieš lietuvių tautą siekdamas atimti iš LR piliečių LR pilietybę, kai jie kitoje valstybėje gyvendami įgyja ir kitos valstybės pilietybę, kuri vėl garantuoma LR Konstitucijos 12-o straipnsio 2-a dalimi. Taigi ponas A.Juozaitis kaunasi prieš Lietuvos valstybės teisinį, demokratinį pagrindą - LR Konstituciją.
*
Negirdėjau, neskaičiau ir nemačiau ir tikiuosi niekada nematysiu ir neišgirsiu iš A.Juozaičio lūpų, kad Lietuvoje dabar yra ANTIKONSTITUCINĖ valdžia, nes suformuota pagal NELYGIOS rinkimų teisės principą, kuris yra įtvirtintas LR Konstitucijos 55 str.  O tai reiškia ir reikš, kad A.Juozaitis yra iš esmės ANTIKONSTITUCININKAS, kaip ir visa dabar valdanti KLIKA,  partinės gaujos 26 metus ir daugiau uzurpavę Lietuvos valdžia ir ją naikina. Beje pono V. Rubavičiaus nuomonė iš esmės tokia pati. Kas esi ponas dr. V.Rubavičiau taip pat?

zita.       2018-12-15 0:06

nebūkit kaip maži vaikai,kam jums prezidentas?

būkime vargšai, bet teisingi       2018-12-14 23:09

Bent mažumą pakenčiamų kandidatų tiesiog ir vėl nėra. Teks ir vėl gadinti biuletenį.

Joa       2018-12-14 22:00

iš dabartinių – nei vieno, nes jie tinka tik bankams arba partijoms..

StasysG       2018-12-14 21:56

pone Joachimai, kurį kandidatą Jūs stumsite į prezidentus vietoj išeinančios Grybauskaitės?

paprasta patikrinti       2018-12-14 21:54

Paklauskite Juozaičio apie Garliavą ir išgirsiye tą patį liguistą įtūžusį agresyvų žiaugčiojimą.

oi ne!       2018-12-14 21:31

Jūs kaip norite, bet aš už Juozaitį tikrai nebalsuosiu. Per daug neaiški jo asmenybė.Ypač neaiškūs santykiai su AMB ir atsasaldermokratais.

Joachimas       2018-12-14 21:28

Gerbiu ir Juozaitį ir Rubavičių, bet prezidento rinkimuose už juos nebalsuosiu ir nebalsuočiau. Niekada.
Kodėl?
Paaiškinu:
– Juozaitis neturi jokios šiam laikmečiui aktulaios politinės patirties. Nei vidaus nei juo labiau užsienio politikos patirtyje. Visiškas diletantas;
– nėra jis ir diplomatas tikrąja to žodžio prasme, nes politinių/geopolitinių situacijų neanalizavo su užsienio ambasadoriais ir atitinkamų poliitnių pranešimų URM nerašė, nors kultūros atache pareigas Karaliaučiuij ir Rygoj atliko gerai. Bet tai dar ne diplomnatija;
– nors pagal diplomą filosofas, tačiau jo deklarauojama politinė filosofija skurdi. Akivaizdu, kad nuo ko pradėti ir ką daryti jis nežino (tą puikiai parodo jo reakcija į mokytojų streiką; vyriausybės krizę, etc.);
– jokios tautai konsoliduoti ir ekonomikai prikelti programos neturi ir nesiūlo;
– aplink jį susispietusi komanda beviltiškai silpna arba ekstarvagantiška, todėl niekur jo nuvesti neįgali;
– klaikiai atrodo priešinimasis Europos federacijai ir kalbos apie mistinę tautų Europą. ES reikalinga tokia organiyacija, kuri būtų pajėgi išlikti ir progręsuoti žiaurioje konkurencinėje kovoje su JAV Kinija Rusija, Kitos išeities nėra ir būti negali, Ir Juozaitis čia nieko pasakyti neįstengia. Jei būtų išties drąsus ir nepriklausomomas jis kalbėtų apie Lietuvos pasitraukimą iš ES. Jei būtų protingas politiškai nesižavėtų Trumpu.
Politiškai mažaraščio prezidento ar su \kalvio Ignoto „teisybe” ar su sportininko Juozaičio „teistybe” Lietuvai tikrai nereikia.

Ir dar: na, o gerb. Vytauto šis a la rinkiminis įrašas labiau primena provincijos klebono varganą pamokslėlį, bet ne ugningą piliečius galinčią uždegti rinkiminę agitaciją. O be jos rinkimų nelaimėsi. Tą rodo istorija: 1920 balandį į Steigiamąjį Seimą tauta neišrinko net ;patriarcho’ Basanavičiaus, nes tautininkų rinkiminė programa tuomet panaįėjo arba į nuobodžias paskaitas studentams arba į vargano kunigėlio mišparus.

to Vienas Rubavaičius       2018-12-14 21:23

Pamiršai apie vieningą partinių ir nepartinių bloką, kodėl? Runkelius medžioji ar tyčiojies iš jų? Nejuokint pats su tuo Brazausko nepartiniu, gerai?

Pilnatis       2018-12-14 21:12

Jei Menulis labai priartės tai tas gali atsitikti, tačiau jis kelia tik potvynius, o smegenų potvynius lemia kiti faktoriai, dabartiniu laiku esminiai, melas, klasta, pinigai, tiesa yra šalutinis faktorius.

Tautą suvienys tik "Vasaros 5",       2018-12-14 20:44
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Jules       2018-12-14 20:42

Europos kalba privalo būti arba Prancūzų, bet geriau Vokiečių kalba ir basta, ar supratot, ambalistai ir ambalinės prichvatizacijos gerbėjai, kai trečdalis tautos liko pliki-nuogi ir gavo bėgt iš Lietuvos, kad išsigelbėtų ir šeimas išmaitintų, kurias dabar atakuoja liberal-dimokratai su dezistais.

Vienas Rubavičius vertas visos VF profesūros...       2018-12-14 20:27

Mūsų- visų nacionaldemokratų-  nelaimė tame, kad neturime lyderių ir karvedžių tarp demokr. profesūros…..VF veikėjų  svyrinėjimai esminiais klausimais, begalinės deklaracijinės raudos, negebėjimas suformuluoti dem. reformų paketo, padriki skaitlingi veiksmai , be aiškios reforminės krypties,  ir net trukdymas KF suformuluoti reformų planą- tai stebina ir pribloškia…
  Manau, jog VF šulai,kupini patricijiškos nesavikritiškos didybės,  išduoda plebėjų  lūkesčius ir viltis iškeldami baltą vėliavą prezidento rinkimuose bei rodydami organizacinį  pasyvumu šeimų gynimo fronte ir taip pasitarnauja ONS stiprinimui ....Tokia VF elgsena -tai karšligiškas besiblaškymas įvykių uodegoje. Tai- ,,uodegizmo” politinis stilius visame gražume…
  Nenustebčiau, jei VF pagrindinio neryžtingojo šviesulio talkininkas V. Sinica kokiame savo eiliniame anoniminiame komentare ,,Cha- cha”  paskelbs kultūrininką, puikų publicistą V. Rubavičių ,už ryžtingą ir vertybinę poziciją prez. rinkimų klausimu,  ligoniu, juokdariu ar asmeniu, vertu blokuoti jo tekstus. Šis   baukštus jaunuolis (tikras demokratas:):) , nes siūlo tiesos.lt portalo vedliams blokuoti kitas, jam neparankias nuomones), mėgstantis kląstingą elgesį (dūrius durklu iš nugaros visiems, kas turi savo galvą ant pečių ir nuo ryto iki vakaro nesimeldžia jo stabams…) ,pažiūrėjęs supratingai į kietai suspaustas savo autoriteto lūpas, taip pasielgė mano—Sąjūdžio veterano, ilgamečio nepartinio visuomenininko atžvilgiu…Panašiai ,manau,  jis pasielgs bet kieno kito atžvilgiu…
Gerb. Rubavičius šia aiškia ir ryžtinga pozicija prez. rinkimų ir vertybių gynimo klausimu ,kaip diena nuo nakties skiriasi nuo VF besiblaškančios profesūros.

Kodėl nėra        2018-12-14 19:35

garso?

popiglotui       2018-12-14 19:09

Kodėl Merkel nereikia anglų kalbos?Iš kur tas noras savo valstybę nuolat laikyti kažkokia kompleksuota?Kodėl serbas ar vengras kalba EP savo kalba ir nekompleksuoja?Jei britai neliks ES,ar bus prioritetas prancūzui svetima anglų kalba?neieškokit sliekų ant asfalto,nustokim būti kaip pletkininkės turgaus bobelės,ir žento norisi,ir varškės gaila.Ir kas kelia nuostabą:kritikai nė už ką nepasakys,ką jie siūlo į prezidentus.Kodėl?

Tai trečia žmona turėtų būti anglakalbė?       2018-12-14 18:19

“Vikipedija rase , kad naudoja dvi kalbas lietuviu ir rusu.”
Abi - namų (šeimos) kalbos. Paeiliui.

Atsakymas       2018-12-14 17:59

Vikipedija rase , kad naudoja dvi kalbas lietuviu ir rusu.

>duokit tikslų atsakymą       2018-12-14 17:41

A. Juozaitis ne tik angliškai, bet ir vokiškai, latviškai kalba.

Duokit tikslu atsakyma       2018-12-14 17:38

Ar A. Juozaitis kalba nors angliskai. Lietuvos prezidentas turi kalbeti angliskai maziausiai B2 lygiu. Pageidautina , kad naujasis Lietuvos prezidentas kalbetu dar viena ar dviem kitomis Vakaru E kalbomis. Pagal EU kultura tai butu vokeciu ir prancuzu kalbos. “I am Satan” laikai baigesi! Kelkis Lietuva is vargo , skurdo ir kalbu nemokejimo!

Valentinas Šapalas       2018-12-14 16:50

Juozaičio kritikams. Taip, Juozaitis turi trukumų, kaip ir mes visi, nes nėra absoliučiai tobulo žmogaus, tobulas tik Dievas. Matydamas ir žinodamas Juozaičio veiklą galiu pasakyti tik tiek: Juozaičio trūkumai yra daug kartų mažesni už kiekvieno besiruošiančio kandidatuoti ir Juozaičio privalumai yra dešimtis kartų didesni už visų kitų kandidatų kartu juos sudėjus. Taigi, ką rinksimės ? Sveikas protas aiškiai rodo ką reikia daryti. Panašu, kad turime paskutinį šansą apsispręsti ir išsirinkus Juozaitį prezidentu išlaikyti savo valstybę, ir išlikti kaip politinė tauta, o ne pigios darbo jėgos masė,  pasaulio džiunglėse. Visi kiti kandidatai neturi jokių galimybių atlikti šią tautos vienijimo ir gelbėjimosi funkciją, nes savo vidumi, visa savo samprata yra globalistai,leftistai, prokomunistai, eurofederalistai ir pan. Jie nei vienas negina ir negins tautos gyvybinių interesų, kurių pagrindinis šiandien yra tautos išlikimas, o lengva ranka vykdys ES kairuoliškos, globalistinės vadovybės nurodymus. Jie geriausiu atveju gali būti ekonomikos, finansų ministrais, bet Tautos prezidentu būti neturi nei duomenų, nei noro. Tai ne ta svorio kategorija. Jei tai suvoksime, turime šansą tęsti savo tėvų ir protėvių darbą - būti lietuvių tauta.

nedori piliečiai       2018-12-14 16:48

Net,sakyčiau,mandagus padalijimas:dori piliečiai balsuos už bankininką arba panelę buhalterę,o nedori už Juozaitį,kuris,kaip koks knygnešys,keliauja per Lietuvą.Bibliotekoms savo knygas dovanoja,su kaimelių bendruomene pasišneka,jokios agresyvios agitacijos,oponentų niekinimo,tik rūpestis dėl Tėvynės.Iki rinkimų liko pusmetis,ir *minusas*,pasirodo,tik gudė žmona.Juokinga priekaištauti 2018 metais dėl kitatautės žmonos.Kiek pykčio reikia savyje turėti,kad sakytum tokius paistalus.Kai kas ir dėl seimo rinkimų laimėtojų svaigo,o gavos taip,kaip tik vienas iš visos politologų ir viešų ryšių specialistų,sugebėjo atspėti.Viščiukus pavasarį skaičiuosim.

buvo Ušackas, kgb nepraleido       2018-12-14 16:37
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Reiks apsispręsti       2018-12-14 16:20

dairais,žvalgais,skaitai,nori būti atsakingas pilietis.Jau keli mėn. praėjo,bet po tų kasdieninių dėlionių, mintimis grįžti prie gerbiamo A.Juozaičio ir sakai jam TAIP.Nieks dar nenurungė,nepaneigė,neatsvėrė.Dar tokių nebuvo iš kandidantuojančių-pasiskelbusių.

Šaunuolis Rubavičius...       2018-12-14 16:00

Pagarba jam ir panieka VF profesūrai už baltą vėliavą ONS naudai prez. rinkimuose…

StasysG       2018-12-14 15:59

Nėra geresnio varianto kaip   A JUOZAITIS. Už jį ir balsuosiu.

A kodėl       2018-12-14 15:34

Juozaitis prabudo tik po 30 metų žiemos miego ?

Suniukai       2018-12-14 15:25

kiauksi,o karavanas eina ir eis…

Dzeikas       2018-12-14 15:09

Balvonas tas Juozaitis…bet kai nera zuvies , tai ir vezys uz zuvi pabus. Syki zadejo ir labai konkreciai atsaukti prostitucini sprendima pasirasyt Marakesho Migracijos deklaracija(dabartiniai valdantieji visai nuo sriegiu nuejo, krantus pamete klaidzioja) - manau reikia suteikt zmogui sansa pasireikst.
Paziuresim kaip jis laikysis KONKRECIAI duoto zodzio.

Dzeikas       2018-12-14 15:07

Balvonas tas Juozaitis…bet kai nera zuvies , tai ir vezys uz zuvi pabus. Bet syki zadejo ir labai konkreciai atsaukti prostitucini sprendima pasirasyt Marakesho Migracijos deklaracija(dabartiniai valdantieji visai nuo sriegiu nuejo, krantus pamete klaidzioja) - manau reikia suteikt zmogui sansa pasireikst.
Paziuresim kaip jis laikysis KONKRECIAI duoto zodzio.

Rubavičiau, Rubavičiau :(       2018-12-14 14:59

Tokie vyrai lemena. Pravirkau.

Tam todėl juozaitis       2018-12-14 14:19

Tereikia tik teismo leidimo ir tu prieš savo norą tampi psichiatrijos pacientu. Ar gi neaisku kodel? Vadinasi kažkam neitikai.

Juozaitis turėtų       2018-12-14 14:02

būti aktyvesnis spaudoje ir feisbuke.Kuo daugiau straipsnių.Reaguoti į visas aktualijas ir į bet kokį tautos nerimą.

katalikai ir patriotai tikrai prieš       2018-12-14 13:53
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
prasideda tikrasis puolimas       2018-12-14 13:37

Ūūū - kokia reakcija - tikriausiai iš Drižiaus komandos, liberastų, nors jie dar visai neatsibudo ir netrukus pasirodys visu gražumu. Dabar prasidės tikrasis A. Juozaičio puolimas. Bus pripaišyta Jums būtų ir nebūtų griekų. Laikykitės Arvydai. Daug kas iš aplinkinių pažįstamų, iš mūsų giminės už Jus.
Stiprybės, sveikatos ir sėkmės.

Juozas       2018-12-14 13:37

dori piliečia už jozaiti NEBALSUOS taškas

Abejoju       2018-12-14 13:10

Ar tai nebus paskutinis apgavystės šansas, kai jau toliau nebereikės šansų, nes nebus kam tų šansų reikia. Reportažas, tai dar vienas raginimas eiti į rinkimus ir sakantis, kad pas mus yra demokratija ir kažką galima pakeisti rinkimais:) Užuojanta Rubavičiui.

todėl juozaitis       2018-12-14 12:56
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
todėl juozaitis       2018-12-14 12:53
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-12-14 12:52
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Iš tiesų yra        2018-12-14 12:45

labai gili iliuzija,kad atsivešim pabėgėlius iš rytų,integruosim ,susimaišys pasaulis ir neliks karų.Stebint paprastą paprastų žmonių gyvenimą,kai labai reti suderinamumai šeimose,kaimynystėje,kolektyvuose,kai reikia ilgų metų pastangų ,kad apsigludinti,susigyventi,išvengti nesusipratimų.Ir tai čia,Europoje,Lietuvoje.Kur vienas tikėjimas,viena kultūra…Tik vienetai migrantų lengvai integruosis,o visa kita…tik iliuzija,kuri kainuos civilizaciją ir žmonių aukas.

Nelauktai stiprus       2018-12-14 12:41

p. Rubavičiaus ekspozė. Šaunu - jokių priekaištų. Gal tik detalė - žodžio KLAUSIMAS kirtis niekad nekinta. Ačiū.

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-12-16 4:38

Citata: “dr. Ramanauskai,    2018-12-15 19:22
jums ir vėl vaidenasi, kad Jūs vienas žinote TIESĄ ir esate pašauktas ją apaštalauti būtent Tiesos.lt puslapiuose?????
Tai jau čia diagnozė, rimta diagnozė”

Diagnozė visiems kgbistams vaidenasi. Konkrečiai reikia pasakyti, kur netiesa.

dr. Ramanauskai,       2018-12-15 18:22

jums ir vėl vaidenasi, kad Jūs vienas žinote TIESĄ ir esate pašauktas ją apaštalauti būtent Tiesos.lt puslapiuose?????
Tai jau čia diagnozė, rimta diagnozė

Tautą suvienys tik "Vasaros 5",       2018-12-14 20:44

be jokios abejonės. Mes už tai.

buvo Ušackas, kgb nepraleido       2018-12-14 16:37

tikrai protingas, patyręs, padorus vyras Ušackas bandė eiti į prezidentus.
juozaitis Ušacko puspadžio nevertas.
bet buvo aišku iš kart - nepraleis…
——-
mazgotės, stribvaikiai - juozaičiai, nausėdos, skverneliai - tokių reikia pederastams-pedofilams-komunistams-kgbistams-klimaksinėms ir impotentams.

katalikai ir patriotai tikrai prieš       2018-12-14 13:53

iškrypėliai, komuniagos, ateistai, korumpuoti, kolaborantai - tikrai už.
——-
kaip lengva bus atpažinti kas yra kas

todėl juozaitis       2018-12-14 12:56

todėl juozaitis kad jis yra ateistas
todėl juozaitis kad jis kolaboranto Nr1 ir korupcionieriaus Nr1 AMB šuniukas

todėl juozaitis       2018-12-14 12:53

todėl kad juozaitis nomenklatūrinis URM darbuotojas
todėl kad juozaitis po padu rusės
todėl kad juozaitis nieko nedarė prieš kgb-teisininkų-pedofilų mafiją
todėl kad juozaitis yra psichiatrinėje įskaitoje

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-12-14 12:52

Arvydas Juozaitis važiuotų gegužės 9 į maskvėnų šventę pas Putiną, kad tik gautų leidimą (lietuviško) namo statybai Karaliaučiaus (Tvankstės) centre. Bet juk visas Tvankstės krašas yra lietuviškas, tik jis lig šiol yra okupuotas Putino gaujos.
Kol Lietuvos televizija bei radijas bus okupuotas komunistuojančių partinių gaujų, Tauta neturės savo vadovo. Deja

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Česlovas Iškauskas. 1939 – ųjų rugsėjis: ko mus moko istorija?

Karas Ukrainoje. Du šimtai penktoji (rugsėjo 16 diena)

Briuselis nori 70% sumažinti ES vykdomą Vengrijos finansavimą

Ramūnas Aušrotas. Vienos lyties asmenų sąjungos kaip būdas paneigti šeimos instituto prigimtinį pobūdį

Vengrų politikai: Europos Parlamentas atvirai šantažuoja mūsų šalį

Elektros krizė arba kaip sutaupyti 3 milijardus eurų. Šarūnas Andriukaitis-Sutkus

Karas Ukrainoje. Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)

Andrius Gudaitis. Vartotojų interesų gynimo imitavimas

Lenkija planuoja statyti šešis branduolinius reaktorius

Vygantas Malinauskas. Ar vienalytės santuokos yra žmogaus teisė?

Vidmantas Janulevičius. Verslas stoja dėl elektros kainų

Karas Ukrainoje. Du šimtai trečioji (rugsėjo 14 diena)

Švedijos vidurio dešinysis sparnas pirmauja įtemptuose ir intriguojančiuose rinkimuose

Vytautas Sinica. Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje

„Už balos“. Karalienė-Trumpas-JAV ekonomika

Edvardas Čiuldė. Nutylėjimo subkultūros Lietuvoje ypatumai

Energetinės krizės akivaizdoje estai atnaujina naftingojo skalūno gavybą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.