Demokratija ir valdymas, Partijos, Seimas

Vytautas Rubavičius. Karbauskis ir Skvernelis: paskutinis didžiosios išdavystės akordas?

Tiesos.lt redakcija   2017 m. rugsėjo 28 d. 15:24

34     

    

Vytautas Rubavičius. Karbauskis ir Skvernelis: paskutinis didžiosios išdavystės akordas?

Visi mename, kokiomis vertybinėmis nuostatomis buvo grindžiamas Ramūno Karbauskio vadovaujamų žaliųjų valstiečių kelias į valdžią. Kultūros svarbos suvokimas, krikščioniškomis vertybėmis paremtas požiūris į gyvybę ir šeimą, socialinio teisingumo siekis, lietuvių kalbos valstybinio statuso puoselėjimas priešinantis dalies mūsų politikų užmačioms keisti lietuviškąją abėcėlę įvedant į ją naujų raidžių. Žalieji valstiečiai padėjo „Talkos“ judėjimui surinkti 70 tūkst.  Lietuvos žmonių parašų lietuvių kalbai apginti, tad daugelis pagrįstai tikėjosi, kad gavę valdžią ir tautos pasitikėjimą išrinktieji imsis konkrečių darbų. Gyvybės gynimo klausimu naujoji politinė jėga pasirodė nuosekli ir nemažai nuveikė, tačiau kiti būtini darbai buvo primiršti, o kai kurie aiškiai ėmė kirstis ir su pažadais, ir su rinkėjų lūkesčiais. Žaliųjų valstiečių laimėjimo dėka premjeru tapęs Saulius Skvernelis savo vertybinių nuostatų prieš rinkimus stengėsi neišsakyti, tačiau rinkėjus patraukė jo sukauptas politinio reitingo „svoris“ ir aiškinimai apie pokyčių būtinumą. Ko jau ko, o pokyčių Lietuvai tikrai reikia, tik klausimas – kokių. Neilgai trukus paaiškėjo ir premjero vertybinės nuostatos – jis suvienijo ir ėmėsi įgyvendinti liberalų, socdemų ir dalies konservatorių Lietuvai peršamą pokyčių darbotvarkę, kurios svarbiausi punktai tokie: geopolitiniais paistalais grindžiamas būtinumas keisti lietuvių kalbos abėcėlę ir įvesti dokumentinę lenkų ir lietuvių dvikalbystę, kuo greičiau ratifikuoti genderizmo ideologija grindžiamą Stambulo konvenciją, kuo sparčiau įvykdyti galutinę švietimo sistemos ir aukštojo mokslo „reformą“, paverčiant universitetus rinkas ir verslininkus aptarnaujančiomis įmonėmis, keisti tradicinę šeimos sampratą įteisinant vienalyčių ir keistalyčių „šeimas“. Nereikia nė sakyti, kad Skvernelis – nuoseklus Lietuvos išvalstybinimo ir federalizavimo Europos Sąjungoje vizijos šalininkas bei įgyvendintojas. Tad nėra keista, kad premjeras susilaukė ne tik tylaus, bet ir atviro įvairių politinių jėgų palaikymo. Seime jas atstovauja Gabrielius Landsbergis, Andrius Kubilius, Mantas Adomėnas, Ingrida Šimonytė, abu Gentvilai, Gintaras Steponavičius, Vitalijus Gailius, Viktorija Čmilytė-Nielsen, Gediminas Kirkilas, Irena Šiaulienė. Čia vardiju tik žymiausius, labiausiai tai darbotvarkei nusipelniusius partijų veikėjus, o prie jų jau šliejasi ir nemažai naujųjų, linkusių uosti iš kur politinė galia, o su ja ir asmeninė gerovė pučia.

Premjerui ėmus įgyvendinti naująją darbotvarkę žalieji valstiečiai ėmė rodyti aiškius pasimetimo ženklus. Juk ėjome ne ten, kur, pasirodo, esame vedami. Sumaištį jų gretose skatino ne tik jų lyderį ištikusi „Gretos Kildišienės bėda“, bet ir aiškus nenoras patvirtinti tas prieš rinkimus teigtas vertybines nuostatas, kurios ir patraukė rinkėjus.  Karbauskis ne sykį aiškino, esą tuose Seime varstomuose reikaluose, kur prireiks „vertybinio apsisprendimo“,  žaliųjų valstiečių deputatai galėsią balsuoti laisvai. Ką tai reiškia? Pirmiausia tą, kad laimėjusios partijos lyderis atsisako vertybinių įsipareigojimų. Kita vertus, tokiais pasisakymais jis didino sumaištį tarp savųjų ir šitaip padėjo premjerui įtvirtinti naująją darbotvarkę kaip valdančiųjų politinę programą. Darbo kodekso priėmimas kaip tik ir parodė, kad į Seimą ėję socialinį teisingumą stiprinti ir socialinę atskirtį mažinti žalieji valstiečiai paprasčiausiu būdu patenkino visus didžiųjų darbdavių geismus. Nežinau, ar pats Karbauskis suvokia, kad apskritai nėra jokių nevertybinių politinių dalykų anei įstatymų. Visi jie grindžiami tam tikra pasaulėžiūra, o su ja ir vertybėmis. Šitai galioja ne tik požiūriams į kalbą, šeimą, gyvybę, bet ir labai „techniškai“ atrodančiai mokesčių sistemai – vienokia mokesčių sistemą laiduoja daugiau socialinio solidarumo bei socialinio teisingumo, tad ir mažina socialinę atskirtį, o kitokia – priešingai, nes aptarnaują turtinguosius, valdančiuosius, o sykiu ir didįjį, jokių kitų vertybių, kaip tik savo savidaugą nepripažįstantį Kapitalą. Tad Karbauskio prisidenginėjimas ‚vertybiniu neutralumu“, o su juo ir „laisve rinktis vertybes“ yra niekšingas manipuliavimas rinkėjų lūkesčiais.  Vadinasi, abu lyderiai yra tos pačios naujosios liberalkomunistinės ir federalistinės darbotvarkės įgyvendintojai, o sykiu nuoseklūs ir atsidavę stambiojo kapitalo aptarnautojai.  Tokia vertybine nuostata ir grindžiamas Skvernelio kelias į Prezidentūrą.

O koks gi gali būti paskutinis didžiosios rinkėjų ir dalies į Seimą atsivestų deputatų apgavystės akordas? Visai nesenai Skvernelis paskleidė žinią apie galimybę prisijungti prie žaliųjų valstiečių partijos, kitaip tariant, artimiau susisaistyti su ja. Juk dabar veikia kaip didysis nepartinis „ekspertas“. Atkreiptinas dėmesys, kad ši žinia pasklido vis labiau kaistant politine korupcija kaltinamų liberalų žlugimo nuojautoms. O juk liberalai ir buvo prisiekę naujosios radikaliosios darbotvarkės šalininkai. Kartu su minėtomis politinėmis jėgomis. Tad Skverneliui perėmus Karbauskio partiją arba jos didžiąją dalį liberalų nukraujavimas niekaip nepakenktų tos darbotvarkės įgyvendinimo planams. Tiesa, žaliuosius valstiečius tektų apvalyti nuo pažangėjimui trukdančių nesusipratėlių, bet tokių būtų nedidelė mažuma. Didžiuma visada linkusi palaikyti aiškią vertybinę darbotvarkę, kurią gyvendina stipri politinė figūra. Šitai matėme tuo metu, kai tarp žaliųjų seimūnų tvyrojo sumaištis, dar pakurstoma mintimis apie naujos skverneliškių frakcijos būrimą. Karbauskio „vertybinis neutralumas“ skatino svyruojančius bei nelabai apie tikrąsias stumiamų projektų paskatas nutuokiančius žaliuosius suktis Skvernelio—stiprios politinės jėgos su tvirtomis vertybėmis – pusėn. Įgyvendinus tokį scenarijų ir sugrojus paskutinį akordą, kelios aiškiau padėtį suvokiančios, tačiau Seimo palikti nelinkusios figūros galėtų nebent „guostis“, esą jos vistiek stengiasi savo darbu frakcijoje ir kitokiais plepalais tvirtinti rinkėjus viliojusias vertybes, o partijos lyderiai – Karbauskis ir Skvernelis – galėtų publikai pašaipiai aiškinti apie partijoje plytinčią giluminę demokratiją. Tokiam vaidmeniui taip pat reikalingi veikėjai, ypač tam tikrose veiklos srityse pelnę ne baršauskinį, o tikrą autoritetą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kuršis       2017-12-17 18:59

Autorius pateikė kritikuotojus Karbauskio valstiečių, kurie yra oligarchų tarnyboje, problema tiesos santykiai . Autorius remiasi laikraščių klišėmis, o nieko logiško nepateikia, kad pateisintų straipsnio idėją

Vilnietis       2017-11-12 17:18

Vokiečiai, lenkai, prancūzai ir kiti ar darko savo tautų  kalbas??? Nemoki jų kalbos, gaudyk vištas,  maigyk pomidorus….. Latviai rado protingą išeitį dėl valstybinės kalbos, antrame asmens dokumento lape įrašo pavardes jų kilmės valstybės kalba, tautinės mažumos nenuskriaustos…  Nebūkime kūjagalviais, mokykimės iš kaimynų...

albina       2017-10-4 11:25

Jūs tik kalat prie kryžiaus tuos,kurie pradėjo mėžti tas priskretusias Valstybės peryklas ir tvartus.O ką siūlote? Visi gudrūs kritikuoti,visi po mūšio rankelėmis klavišus minko.Tai siūlykit savo programą,steikit judėjimus.Kaunas susiorganizavo be partijos,Kaunas tampa normaliu miestu.O kiek mielų komentatorių padėjo žemės referendumo organizatoriams? Po medžiu stovėti saugiau.O dabar visi tokie protingi,tokie patys sau svarbūs.

albina       2017-10-4 11:18

Labai primityvus sugretinimas:prie mano statomos kreivos tvoros prieina visažinis kaimynas ir aiškina,kad ne gerai.Bet nepasako,ką daryti,kad būtų gerai.Taigi,ir autorius ir komentuojantys pliekia naują valdžią,be jokio konkretaus pasiūlymo! Tai už ką.JŪSŲ nuomone.reikėjo balsuoti?Kas būtų bent pradėjęs mėžti tas Augėjo arklides po 25 metų savivalės? Kritikuoti gudrūs ir greiti visi,tai nestovėkim po medžiu.O Jūs visi parėmėt žemės referendumą?Ėjot savanoriais iš trobos į trobą?Tik sąžiningai atsakykite.

Marginalas       2017-10-3 12:23

Tęsiasi debatai apie “partijas” nepaisant visą laiką pasikartojančio rinkiminio patyrimo, tarytum policininkas nebūtų numatytas į “valdžią” būtent tų jėgų, kurios ir nori išvalstybinimo.

Laisvė - bet ne jos priešams       2017-10-1 12:35

VaidasVDS, urantas iš Satanijos-606, nors viešai pasižadėjo to čia - Tiesos.lt nedaryti,  vėl ėmėsi kalbėti ne į temą ir propaguoti njueidžinį urantizmą,
ir cituodamas Urantijos knygą, ir įkeldamas nuorodą į urantų.ru portalą,
net profaniškai paguosdamas krikščionis,
tarsi jie būtų reikalingi “ateivių” iš Satanijos pastiprinimo,
kad “krikščionybė – g e r i a u s i a iš d v i d e š i m t o j o amžiaus religijų”.
VaidaiVDS, jei esi garbingas žmogus, privalai laikytis duoto žodžio,
o jei nepajėgi, atsakingieji už Tiesos.lt privalo padėti tau tai padaryti.
Laisvė yra Tiesoje, o iš Melo tėvo pseudodvasingumo mokymų
randasi tik jovalas galvose ir galiausiai - dvasinė vergovė.
P. S. Diskutuokime į temą (čia - tai, kas susiję su Vytauto R. pasisakymu).

dream stalker > Algimantas Koncius        2017-10-1 11:24

Naivuoli! prie ko čia Maskva? Musu kegebistiniai čekistai ir be maskvos cia gerai tvarkosi. Pastate sau duju terminala ir stumia runkeliui dujas dvigubai brangiau (bapkes iš oro skaičiai po kablelio). Musu čekistai tapo energetiškai nepriklausomi.
————————-
O runkelinas vis dar smaginasi analizuodamas psihotropines mergaites istvirkimo anga.

Kada nors reiktų        2017-09-29 20:15

išsiaiškinti,kas, vis dėlto, yra tas skambus žodis “laisvė”?

Firočka       2017-09-29 18:38

Daugiau optimizmo, aukščiau nosį Vytautai:  tikrai ne paskutinė išdavystė. Neliūdėkit. Jų dar bus ir bus bus ir bus…. Juk čia Lietuva dar artipilnė lietuvių....

Vaidas---(VDS-tik-dvasiniams-dalykams)        2017-09-29 16:55

Dėl komentarų.
Negaliu rašyti jų dėl dviejų priežasčių.
1)Dėl portalo vadov(yb)ės išreikštos pozicijos man asmeniškai, kuri, mano manymu, prieštarauja “APIE” portalą deklaruojamam šūkiui, nes, pasirodo, reikėjo rašyti tik taip, kaip priimtina vadov(yb)ei (neatsitiktinai rašau skliaustelius viduryje), o taip rašyti niekada nesugebėsiu;
2) dėl tokių melagių-komentatorių, kaip 2017-09-29 15:42 , kurie, pasirodo, yra portalo pagalbininkai ir kurie turi teisę šmeižti ir meluoti, kaip ir šiame nedideliame komentare (portalas jau kartą ištrynė mano komentarą, kuriame citavau Urantijos Knygą su šiais žodžiais: “krikščionybė – geriausia iš dvidešimtojo amžiaus religijų”.
—-
Manau protingiems žmonėms kitokie komentarai neturėtų būti reikalingi.
Dabar kartais rašau tik dėl dvasinių reikalų portale http://urantija.forum24.ru/ , kuris kažkada buvo gana gyvas, bet paskutiniu metu šiek tiek apmirė (dėl ko jaučiu tam tikrą ir asmeninę kaltę), bandysiu kai ką gaivinti ir daryti naujo (jau ir darau)...
Sėkmės jums čia bendrauti. Kadangi daviau nuorodą, struktūroms neturėtų būti sunku rasti mane, beje ir portalo vadovybė turi mano duomenis…

kur inkvizicija žiūri?       2017-09-29 16:23

t.y. GP,VSD,STT,VRM ir kitos struktūros: kodėl negaudo didžiausio nusikaltėlio VaidoVDS?

Dėl Vaido       2017-09-29 15:42

Jis perrašinėja istoriją.
Labai gerai prisimenu tas Vaido spekuiacijas, panieką krikščionių tikėjimui, net grasinimus. Daug komentatorių prašė tiesiog liautis skleisti savo propagandą.

$+$       2017-09-29 15:23

Šiandien R. Geleževičiaus laidoje kalbėjo apie partijų “populiarumą” tautoje ir to priežastis. S. Spurga paminėjo, kad lietuviai yra mažiausiai dalivaujantys politinių partijų veikloje. A. Ramonaitė laidos pabaigoje mestelėjo kaip ir repliką: “eikite į partijas ir pagerinkite jų veiklą” (jei kam nors nepatinka jų veikla).

Ar yra Lietuvoje nors viena partija, kurioje nebūtų komunistų ar savo bendradarbiavimo su KGB nedeklaravusių aktyvistų?!

Koks galėtų būti to ėjimo idėjinis pagrindas, nekalbant jau apie ideologija, su kolaborantais tautos išdavikais, išskyrus vogimą, naudos sau troškimą ir tautos skurdinimą​?!

Gal ko nors nesuprantu? Ar tokios laidos nėra paprasčiausias smegenų plovimas?! Apie desovitizaciją nė žodžio, apie tai, kad visos partijos yra ta pati komunistų partija, susiskaldžiusi į tiek partijų ir partijėlių, kiek buvo galima sugalvoti pavadinimų. Vienu metu ir pavadinimų buvo pritrūkę (liberalų sąjūdis).

S. Spurga paminėjo, kad demokratijoje nėra nuostatos, kad burtis reikia per partijas, tiesiog, taip jau atsitiko. Apie tai, kad partijos atsirado ideologijų pagrindu, laidoje nė žodžio. Kad laikas iš partijų ideologiją beveik visur išplovė - nei žodžio, nes tada reikėtų paaiškinti, o kas liko?!

Lietuvoje - vogimas, didelis vogimas ir vogimas visko, kas po ranka pakliūna. Kitko ir nebuvo. Kokia partinė sistema, tokia ir politinė sistema. Kokia politinė - tokia ir valstybė.

Povilas       2017-09-29 14:53

Vaidui.
Man labai trūksta pačio komentarų.
Bet pažadas yra pažadas…
Tuomet jei ne čia, tai gal kažkur kitur komentuos Vaidas VDS?
Būtų gerai nuoroda - kur?

Šiaip jau,       2017-09-29 11:57

yra tik dvi suinteresuotos grupės slėpti Pranciškaus mirties aplinkybes -
nusikaltėliai ir jų bendrininkai. Kai valdžia slepia tikrąsias įvykio aplinkybes, reiškia jie yra suinteresuoti slėpti.
Reikia kalbėti ne apie valdžios negražų elgesį o įvardinti aiškiai ir nedviprasmiškai- nusikaltėliai yra nusikaltėliai.

šalia temos, bet gal ir į temą       2017-09-29 11:46

Tragiškai anapilin išėjęs P. Šliužas pasirodo rimtai rengėsi protestams prieš skvernelistų/karabasų suplanuotą žemės pardavinėjimo užsieniečiams saugiklių panaikinimą, telkė bendraminčius, koordinavo rengiamo protesto dalyvių komunikavimą. Ir…
Skvernelio robokopai paskelbė, jog Pranciškus nusižudė. Pagal policijos skelbiamą informaciją, lavonas rastas sumušta galva.
Pasirodo, jog p.Šliužas buvo susprogdintas, o galva ištaškyta gabalais.
Brutali tyčinė žmogžudystė kurią drąsiai galima kvalifikuoti kaip teroro aktą.
Bet valdžia mums seka pasakėles iš rūsio apie “savižudį”.
Tyčinis ir sąmoningas melas, priesaiką davusiems valstybės pareigūnams, slepiant pavojingą nusikaltimą arba net jame dalyvaujant yra visiška Tėvynės išdavystė.
Todėl kažkokių grupuočių “razborkių” seime svarstymas lyginant su natūraliu teroru atrodo nebejuokingai.

Vengrija ir Lenkija jau atsibudo       2017-09-29 10:13

lietuviams (?) dar labiau patinka pederastų-pedofilų vertybės

Kokiu lygiu galimair        2017-09-29 9:56

reikia kolaboruoti?

>Vaidas       2017-09-29 9:30

Geriau laužykit savo pažadus ir rašykit.Aš skaitau.Man įdomu,atsirenku,ką jūs parašot.Net kažkuriuo metu pasigedau.Ir Palmaičio pasigendu.

Kada pradėsim       2017-09-29 9:27

galvoti savo galva,tada tik suprasim savo tapatybę,užuot krūpčiodami dairęsi tai į Maskvą,tai į Berlyną.Bent būtų galimybė žmonėms laisvai išsakyti savo nuomones.Tada žinotumėm,kur skauda,ko trokštam,apie ką svajojam.O dabar apsišaukę elitu filtruoja demokratiją ir vis iš aukšto moko.

ne lietuviai valdo, ne lietuviai...       2017-09-29 8:28

o kažkokie pederastai, pedofilai

Vaidas---(VDS-tik-dvasiniams-dalykams)       2017-09-29 7:50

Labai nemėgstu laužyti savo pažadų.
Bet šį kartą sulaužysiu (nekomentuoti šiame portale iki kitų metų rugsėjo).
Sulaužysiu todėl, kad tema yra labai svarbi ir iš esmės esminė per daugelį metų.
Sulaužysiu ir todėl, kad autorius teisus, o štai visi komentatoriai neteisūs, o labiausiai neteisus Juozapas.
Bet jūs per daug nepergyvenkite. Taip yra visame dabartiniame pasaulyje.
Ir tik todėl, kad ir ten taip pat, kaip komentatoriai čia, mąstantys žmonės yra neteisūs.
Nes jūs visada pasiduodate.
SAVO PESIMIZMUI!!!
Ir nieko nedarote, kad tą pakeistumėt.
Norint pakeisti kitus, reikia pakeisti save.
Ar bandėt tą padaryti?
Jei nebandėt, tai net nebandykite keisti kitų. O jei manote, kad keisti savęs jums nereikia, nes jūs jau esate tokie, kokie turėtumėt būti, tuomet su jumis kalbėtis ir bendradarbiauti beprasmiška.
——
Na ir, pagaliau, į ESMĘ.
Tol, kol jūs nuolat išsiaiškinsit visokiausius išdavikus, tol jūs nieko nepasieksite.
Ieškokite ne išdavikų.
Ieškokite grynuolių.
Taip pat ieškokite ir tų, kurie klysta, bet klysta gana nuoširdžiai ir naiviai, nors ir kvailai.
Stenkitės nesunaikinti visus naujus judėjimus, bet išvalyti.
Kol kas jūs, naikindami, dirbate tai sistemai, kurią keikiate.
Kada pradėsite valyti(s), tik tada kažkas keisis.
——
Tikiuosi, kad netrukdysite man toliau tesėti savojo pažado, kurį daviau tik todėl, kad pamačiau, kad būtent portalo vadov(yb)ė nepageidavo, kad aš čia komentuočiau…
Sėkmės, jums jūsų kovoje, ypač bandant keisti save…

Kaip delfi       2017-09-29 7:06

rašo dabar,kad Vokietijoje lygiai ta pati išdavystės atmosfera,-Merkel ir medijų diktatas.O Skvernelis,Grybauskaitė,Landsbergiai nusirašinėja šią politiką kaip dvejetukininkai,išduodami tautą.Žinoma,jiems iš to nauda.O tautai?

Konservatoriai veikia       2017-09-29 6:48

Skvernelio rankomis ir visi vaidina spektaklį.O Skvernelis tyliai manosi esąs konservatyvus ,tinkąs Gabrieliui ginklus panešioti.Vidutinybės ir menkystos.Kada nors istorija juos įvertins.Labai nemalonu,kai reikia taip kalbėti ir po tuos šiukšlynus raustis.Lengvų kelių ieškotojai.

Ryt'as       2017-09-28 19:33

Straipsnyje viskas elementariai išdėstyta tiems , kurie iki šiol tikėjo , kad permainų bus. Pagrindinės permainos baigėsi kartu su rinkimų pabaiga. Vietoje Uspaskio ir Pakso atsirado Karbauskis ir Skvernelis . Viskas kaip Rusijoje , tik ten su pavardėmis mažiau fantazijos turi - Putiną 2002, keičia Putinas 2005 , šitą Putinas 2011 . dabar valdo Putinas 2017 . Nu ant Lietuvos kokiais 2022 metais bus koks Adomėnas , Sinkevičius ar Pavilonis . Esmė liks ta pati kokia buvo vakar , yra šiandien , bus rytoj.Ir replikuojant Dočiui - Urbšys jau senokai “maudosi” kartu su senaja ir beatsinaujinančia nomenklatūra , į pirmą vietą išlįsti jam neleis , o kaip patarnautojas jis ten puikiai pritapo.

apgavo žiauriai       2017-09-28 19:33

Vyksta labai spartus valstybės demontavimas. Kartais atrodo, kad net varžybos, kuri partija daugiau nuveiks šiame juodame darbe. Žinoma, didžiausia atsakomybė dabar valdantiesiems. Iš Skvernelio nieko gero ir nesitikėjau, prisiminus Garliavos įvykius, o Karbauskio atsakomybės neturėjimas, gal net abejingumas tiesiog nesuvokiamas. Kaip gali jaustis žmogus, apgavęs tūkstančius tautiečių...

Juozapas       2017-09-28 19:00

Protingas Autorius, bet šis straipnelis kažkoks keistas.
Vyko orwelinis “rinkimų” cirkas. Kvaileliai “pabalsavo”, režimui legitimaciją pratęsė pagal visas žulikų nustatytas taisykles. Tuo buratinų vaidmuo cirke ir baigėsi. Demokratija klęsti. Kokios dar pretenzijos.
Eikit, dirbkit, pirkit, sirkit ir mirkit. Viskas. “Laisvi”! Iki kito cirko.
Kas čia per svaigimai, jog žulikai, vergvaldžiai ir kiti patricijai, atseit , turėtų rūpintis vergų gerove? Kur jūs tai matėt?
Nereikia painioti šūduko su bubuliu, neteks ir raukytis jog atsikandus šūdo, burnoje šūdo skonis. O dabar vėlu piktintis. Spektaklio uždanga nusileido, galite paploti ir skirstytis. O visa kita išskyrus mokesčių ir baudų mokėjimą valdžiai yra ne durnių reikalas. Nesimuistykit ir necypaukit nes nuo šiandien valdžia baudas padešimtgubino. Kad nesimuistytumėt ir necypautumėt. : )

Kuris ten sakė,kad       2017-09-28 18:35

lietuviai “veršių tauta”.Na,tai ir turi piemenį,tiksliau kelis piemenis su botagu.Juos spaudžia Briuselis su Gr-te,o kova jiems nesuprantama sąvoka.Arba pasipriešinimas.Jie vykdo konservatprių programą galutinai pribaigti Lietuvos regionus,mažinant mokytojų skaičių,uždarinėjant mokyklas,ligonines.Ir žvelgiant į jų psichologiją,atrodo,kad jie primityviai net tuo didžiuojasi,-savo sugebėjimu maustyti ir lysti konservatoriams į minkštą vietą.Liokajų mentalitetas.

Seniai buvo aišku,kad        2017-09-28 18:32

Karbauskis yra mazgotė.O portalo Tiesos skaitytojai per ilgai neatsitokėja.Tik tenka stebėtis,kaip tiek daug už juos balsavo.

Tikrai       2017-09-28 17:57

Tų akordų bus, ir dar ne vienas. Sakyčiau čia veikia vos ne psichologinė hipnozė kaip pasakoje “Nauji karaliaus drabužiai”, kur meluojama vien todėl, kad visi meluoja.

nesupratęs       2017-09-28 17:09

Tai iš ko autorius nusprendė,kad tai paskutinis išdavystės akordas,o ne eilinis rinkėjų mulkinimas.

Ką,       2017-09-28 16:51

po jų jau prasidės naujoji okupacija?

Dočys       2017-09-28 16:34

Personažai iš sudegusio liaudies teatro. Bet ką ten veikia Povilas Urbšys, kuriuo tie abu tipai naudojasi veidmainystei pridenginėti?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2017-09-28 16:25

Svarbu politikoje baršauskinis sąžiningumas. Čia tokia yra ypatinga sąžningumo forma. Tai politikoje taip ir daroma dabar, nes Lietuva yra OKUPUOTA baršauskinių sąžininguolių. Visi be IŠIMTIES. Nieko naujo ir Karbauskinių, Landsberginių ir kitokių vadukų jau nebegalime ko nors tikėtis. Visi iki vieno labai gerokai prieš rinkimus buvo informuoti, kad neitų į ANTIKONSTITUCINIUS rinkimus. O visgi visi ėjo ir išdavė Lietuvą sąmoningai apie tai ŽINODAMI. Patė R.Karbauskį įspėjau, kad neimtų į komandą Skvenelio. Tačiau tasai turi tokį patį protelį, kaip ir Skvernelis…. du draugeliai, dar pridėkime Gabrielių ir turime šventą trejybę. Atrodo, kad skirtingi, tačiau to pačio pagrindo… antikonsitucininkai.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.