Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Savivalės istorijos, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės

Vytautas Rubavičius. Išpuoliai vis aršėja

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gegužės 21 d. 0:07

41     

    

Vytautas Rubavičius. Išpuoliai vis aršėja

Jau tenka susitaikyti su „didelio Lietuvos priešo“ vaidmeniu. Kabutes rašau dėl to, kad pats nesijaučiu esąs Lietuvos priešas – visomis jėgomis stengiuosi palaikyti lietuvybės ir valstybingumo dvasią. Esu įsitikinęs, kad valstybė mūsų tautai yra Dievo dovana, o mes su ta dovana labai jau neatsakingai elgiamės – visiškai negalvojame apie sparčiai menkėjančias valstybinio suvereniteto, taip pat ir lietuvių tautos gyvybinės galios atsargas.

Tačiau kai kurios mūsų specialiosios valstybinės struktūros, o tokių ne viena, tiksliau – kai kurie jose dirbantys pareigūnai mane laiko priešu. O jau kovojant su priešais tinka visos priemonės. Kai neaptinkama jokių ryšių nei su įtartinomis ambasadomis, nei su organizacijomis, imamasi bauginimo ir terorizavimo. Vis dažnėjančiais išpuoliais sunkinamas kasdienis gyvenimas. Ne vien „priešui“, bet ir jo sūnui – žinok, kaip mes žiūrime į tavo rašinių tiesas ir juose išskleidžiamus pasvarstymus.

Suprantama, išpuoliai neteikia ramybės, neskatina darbingam susikaupimui, juolab kad didžiulės pastangos dedamos žaloti darbinį kompiuterį. Prisijungus prie interneto, kurį tiekia „Telia“, akimirksniu užplūsta kompiuterį pertvarkančios programos. Patys „Telia“ darbuotojai aiškina, kad taip tai jau tikrai neturėtų būti. Tačiau tikrovė pasirodo esanti spalvingesnė. Internetiniu ryšiu nesitenkinama – apsilankoma ir namuose: dingsta daiktai, pinigai, perdeginamas kietasis diskas. Pasirodo, kad jį perdeginti nėra sunku – tereikia žinoti, kaip aiškina specialistai, į kokią skylutę įkišti ploną vielutę.

Su tokiomis bauginimo akcijomis nesusidūrusiems žmonėms sunku patikėti, kad taip gali vykti mūsų demokratinėje valstybėje, kurios vadovai nesiliauja kalbėti apie teisės viršenybę. Tačiau nuo tokių išpuolių teko nukentėti ne man vienam. Senas bičiulis profesorius papasakojo apie savo vargus aiškinantis, kas ir kodėl ėmė skleisti apie jį kalbas, neva esąs nepatikimas, o dėstomos mintys nelabai tinkančios dabarties Lietuvai. Įtakingas, aukštas pareigas spectarnybose užimantis antpečiuotas žmogus, beje, geras profesoriaus pažįstamas, tokiomis kalbomis protino net kai kurių portalų žmones. Nenustebčiau sužinojęs, kad ir apie mano „nepatikimumą“ taip pat užsimenama net nelaukiant progos.

Kompiuteriai kompiuteriais, tačiau labiausiai šiuo metu puolamas ir gąsdinamas mano sūnus. Jam buvo pažadėta, kad darbo Lietuvoje nerasiąs, jei nesutiksiąs bendradarbiauti. Darbo susirasti nepavyksta – įsidarbinus netrunka pasipilti skambučiai, rekomenduojantys atsisakyti naujojo darbuotojo, jei nenorima didelių problemų. Darbdaviai supranta, su kuo turį reikalą, ir pasistengia išvengti gerai nujaučiamų nemalonumų. Nesusipratę – paprotinami. Keisčiausia, kad iš „Sodros“ dingo duomenys apie jo darbą nuo 2004 metų. Atrodo, kad žmogus gyveno beorėje erdvėje, nors niekur nebuvo išvykęs ir darbavosi keliose žinomose įmonėse. Dabar tenka vargą vargti, norint išsiaiškinti, kaip tie duomenys dingo.

Nenustatomais telefono skambučiais jam vis primenama, kad jau metas būtų susiprasti… Ir ne tik telefono skambučiais. Gegužės 14 d. vakare einant iš Liudo Giros gatvės į Ateities gatvę prie perėjos du vyrai sugriebė jį už pečių, stumtelėjo į priekį ir staiga atitraukė atgal suduodami stiprų smūgį į dešinį šoną, kad net užėmė kvapą. Pajuto ir spyrį į lūžusią ir begyjančią koją. Sustojusio „Renault“ mikroautobuso su Krašto apsaugos ministerijos numeriais vairuotojas paklausė, ar nieko neatsitikę, ir nuvažiavo. Du vyriškiai patarė sūnui būt atsargesniam ir dingo. Tie vyriškiai, tikriausiai, nei savo žmonoms, nei vaikams, nepasakos apie didžią specialią šios dienos operaciją „gelbstint Lietuvą“ – bauginant Rubavičių ir jo sūnų.

Mano pažįstamas profesorius taip pat pasakojo apie jo sūnui tekusius pakelti ilgai trukusius išpuolius, taip pat ir apie tokius pat išmetimus iš darbo. Tad galima numanyti, kad veikiama pagal tam tikrą schemą.

Tačiau neaišku, kas formuoja „vidaus priešų“ sąrašus, kas duoda komandą „fas“? Akivaizdu, kad ne policijos eiliniai. Tad gal mūsų Prezidentė Dalia Grybauskaitė, kuriai priklauso ginti konstitucines piliečių teises ir laisves, bei premjeras Saulius Skvernelis galėtų paaiškinti, kodėl tokios didelės specialiosios pajėgos mestos nusikalstamai bauginti paprastą, jokių verslo anei politinių interesų neturintį Lietuvos pilietį ir jo sūnų, kai tiek daug rimtų darbų laukia Rusijos grėsmių akivaizdoje? 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2018-05-20 8:23

Pasitelkite sovietine praktika reaistencijai: 1984 berods Kaune “pergales” dienos proga pagave Tarybines armijos liktini (praporscika) ikiso maisan ir pakabino po Aleksoto tiltu.Tas vargsas ten ir rekavo iki velyvo ryto kol neislaisvino.
O dar geriau viesai devintiems Lietuvos valstybes simbolius nepaduoti rankos.Padorus zmones is ten a la Pociunas pasalinti, o su likusiais bendraut - saves negerbt.

Ko čia nesuprasti       2018-05-20 6:31

Tai “šventuolio” patriarxo KGB-isto darbas.Netapus “prezidentu” sukūrė iš savų konservatpalaikių ir TSPMI kruvinų pirštinių gaujas, kurios ir tvarko visą šitą bespredelą, pajungiant visus infiltruotus į VSD,policiją, žiniastervą ir visą konservinę gaują. Kol Lietuvoje bus bent vienas konservas tvarkos Lietuvoje nelaukite nes jos nebus.

Stasi       2018-05-19 22:03

Kas supranta vokiškai, gali pasiskaityti Stasi parengtas operatyvinio Zersetung (ardomosios veiklos) gaires:
http://www.bstu.bund.de/DE/Wissen/MfS-Dokumente/Downloads/Grundsatzdokumente/richtlinie-1-76_ov.pdf?__blob=publicationFile
Anglų k. yra straipsnis Vikipedijoje, ten nemažai nuorodų: https://en.wikipedia.org/wiki/Zersetzung

tam tie perimti       2018-05-19 21:53

Nepanašūs. Gestapo nebuvo tokie rafinuoti. Stasi’ai išdirbo visiškai naują metodiką, pritaikytą darbui “demokratijos” sąlygomis, ypač po Helsinkio sutarties pasirašymo, paleidus iš kalėjimų politinius kalinius. Būdavo, kad aukos pradeda manyti, kad kraustosi iš proto, taip subtiliai buvo veikiama per aukos aplinką. Arba aktyvistas po truputį apdovanojamas valdžios privilegijomis: kelialapis sanatorijon, automobilis be eilės, ir pradžioje nesupranta, kad tai pinklės, o organizacijos bendražygiams paskleidžiamas gandas, kad jis parsidavė, kad yra agentas. Visi pradeda visus įtarinėti, organizacija žlunga.

tie perimti       2018-05-19 21:10

VDR Stasi dokumentai panašūs į gestapo metodus.

Straipsnis Respublikoje       2018-05-19 20:31

http://www.respublika.lt/lt/naujienos/kultura/interviu/tikrasis_pilietiskumas__matyti_blogybes/

- Turbūt yra baisiausia, kai paliečia visą šeimą...

- To ir siekiama. Tokios taktikos nėra tik mūsų sugalvotos - jos labai gerai aprašytos vadinamajame „Štazi“ protokole, kai Vokietijai susivienijus buvo perimti VDR slaptųjų tarnybų dokumentai. Buvo atrastos kruopščiai surašytos metodikos gąsdinti, apšmeižti neįtinkančius valdžiai žmones, kurti jiems nepakeliamą psichologinę ir socialinę aplinką. Tos metodikos ir naudojamos.

kvazikarinės struktūros       2018-05-19 7:41

Be gerb. Rubavičiaus ir jo artimųjų patiriamo teroro, baisiausia čia tai, kad šūdinamas Lietuvos kariuomenės vardas. O siautėja čia LK Strateginės komunikacijos departamento marga publika, ne visada net turinti karinį laipsnį. Bet vadovauja viskam kariškis. Kada nors, neabejoju, jam teks paprasčiausiai nusišauti. Galbūt ir jis pats tą supranta, dėl to ir aršėja išpuoliai. Būtų čia rusai, seniausiai juos būtų pagavę. Kiek to Vilniaus, kiek tos Lietuvos! Dar galėtų būti ir privati saugos tarnyba, bet per tiek laiko ir juos jau būtų parišę.

Labai praktiškas patarimas.       2018-05-18 6:29

Auginti dobermanų veislės šuniuką namuose.Užtenka ir šios veislės kraujo turinčio mišrūno.Ši veislė tam ir sukurta,kad saugoti savo šeimininką.Atrodo,šis šunelis tavęs nemato,jis netgi pats kažkur nematomas,bet jei tik tu sujudi,jis visada šalia,jei tu kur nueini,jis tuoj pat eina tavęs ieškoti.Tavo draugai,jo draugai,tavo nedraugai,nepažįstami,neaiškūs tipai,-jis parodys savo rūpestį taip,kad jie nenorės grįžti.

Al. yra provincijai       2018-05-17 8:54

Jie neužsimaskavę - juos oficialiai skiria ten valstybės vadovai. Tai tinklas. Ir jis kontroliuoja šalį.

yra provincijoje       2018-05-16 22:27

šeima - motina ir sūnus. Kad prof. V.Rubavičiui būtų lengviau ištverti, reikia pasakyti, kad išpuoliai prieš  jį - dar toli gražu ne tai, ką tenka iškentėti šiai nelaimingai šeimai. Tai išties košmaras, nors tiek motina, tiek ir sūnus yra sąžiningi, dori žmonės. Ir jų negandos tęsiasi jau daugelį metų. Savivaldybė viską žino, bet tyli. Detaliau apie juos pasakoti dar ne laikas. Sprendžiant iš prof. V.Rubavičiaus pasakojimo, tai panašu į Rusijos spec. tarnybų apmokamus smogikus ir programišius kart su jų samdiniais, gudriai užsimaskavusiais Lietuvos valdiškose instancijose.

Al.       2018-05-16 18:52

Kambary pastatykit kameras ir leiskit tiesiogiai į Youtubą, kaip estai apie gandrų šeimyną.

Dienoraštis       2018-05-16 14:20

Situacija rimta. Gintis reikia ir BŪTINA visais būdais. Gerai, kad V.Rubavičius nepasikuklino viešai prabilti apie kagėbistinių tradicijų puoselėjimą “demokratinės” LT jėgos struktūrų darbuotojų flange.

Gerb. Vytautai, rašykit kasdien Viešą Dienoraštį: dėkokit Viešpačiui, kad gyvas, skelbkit bet kokius, net ir menkiausius įvykius savo dienotvarkėj ir siųskit tokias ataskaitas visiem iš eilės- p-rezidentūron, seimo darbinykams, vsd kadrams, tieson, alkan, propatrijon ir pan. Nesidrovėkit užsukt į bibliotekas - ten internetu patogu pasinaudot, kai eilinį kartą netyčia sudegs nuosavo kompo diskas. Nepasiduokim. Leiskit ir žmonėms pasukt galvas, ką daryt, nes šiandien Jūsų, o ryt bus mūsų eilė susidurt su tokiom “demokratijom” ir valdiškų struktūrų brutualumu.

Tos kgbistinės       2018-05-16 12:39

žiurkės saugiai tūnojo Lietuvos laivo kampučiuose visą sovietmmetį,laikas nuo laiko ką nors įskųsdamos.Papūtus palankiam nepriklausomybės vėjui visos sugužėjo į denį ir moko visus gyventi ta pačia KGB dvasia.Tai kas kad rusų armiją išsinešdino,jei dvasia liko?

s.m.       2018-05-16 10:23

perskaitęs gerbiamo Vytauto SOS šauksmą, kažkodėl prisiminiau prieš keletą metų ruskijos spaudoj skaitytą atvejį.
Vansi “dačą” kažkur tarp miškų turintis pensinykas atsargos karininkas, siekdamas atgrąsyti kiekvieną žiemą namelį nusiaubiančias meškas, vėlų rudenį užminavo “dačos” prieigas.
Atėjęs pavasarį atidaryti sezono savo dideliam nustebimui rado poros dvikojų “meškų” liekanas po kiemą ištaškytas…

urba       2018-05-16 8:10

beje, manimi irgi kremliaus parankinių užsiimama - išverčiami daiktai, esu anksčiau patyręs sužalojimų. Mentūra juos dangsto, o VSD ... neatlikinėja ikiteisminių tyrimų, nes pas mus, atseit, demokratija.

Jie nori       2018-05-16 6:40

mus įbauginti.Pasirenka vieną ar kelis žmones tokiam tikslui…

Rubavičius Žodžiai kai kam varo trydą       2018-05-16 5:37

Kai atsakyti tinkamų žodžių neatsiranda,DVORNIAŠKOMS duoda komandą “FAS”.
O toliau lieka tik DVORNIAŠKŲ/RUBAVIČIAUS reikalas aiškintis santykius.
Šeimininkė čia visaj NI PRI ČIOM…

iš tiesų        2018-05-15 23:07

Lietuva yra karo zona, ir elgtis reikia taip, kaip elgiamasi kare. Patys matote, kad, nors ir esame NATO nariai, nors ir turime Šaulių sąjungą, policiją ir valstybines struktūras, iš tiesų funkcionuoja ir neaiškios paralelinės struktūros - išpuoliai prieš prof. V.Rubavičių ir jo šeimą tą aiškiai įrodo. Ar NATO vadodvybė Lietuvoje žino apie šiuos išpuolius?

Arunas       2018-05-15 21:58

negaliu patiketi, kad taip gali buti ... neabejoju tuo ka sako p. Vytautas , bet ... ar cia jie pvz. specialiai siekia demonstracijos pvz. prie JAV ambasados?

pagal patiktulus       2018-05-15 21:20

Vytautas Vyšniauskas apie baimę. Kalbėjau ir už tuos, kuriuos jau įbaugino, kurie net tam, ką pasakiau, viešai pritarti neišdrįs
Tiesos.lt redakcija   2018 m. balandžio 27 d. 14:14

“Kelios pastabos apie ta, kas ir kodėl kalbėta mitinge Simono Daukanto aikštėje, Vilniuje, balandžio 25 dieną.
Kalbėjau už pažįstamus žmones – pradedant studentais ir baigiant dėstytojais, – kurie dažnai bijo viešai pasakyti tai, ką sako privačiai, bijo viešai paremti (nors privačiai palaiko), bijo būti pasmerkti savo akademinių „draugų“ ir „klanų“, bijo būti su kuo nors supriešinti, bijo netekti darbo, netekti galimybės toliau studijuoti.
Įtampa, spaudimas, subtilios užuominos, užmaskuotos sankcijos ir panašūs dalykai seniai tapo kasdienybe. Daugybė žmonių dažnai net bijo ar nenori socialiniuose tinkluose spustelėti mygtuko „patinka“ ties tuo, kas jiems patinka, jei tik tai gali turėti nors menkiausių padarinių. O jų turi – pagal patiktukus žmonės yra blokuojami, atfiltruojami, sekami, teko girdėti net apie iškvietimus pasiaiškinti dėl tokios virtualios paramos tam, ko galios pozicijoje esančiųjų požiūriu remti nederėtų. Pagal patiktukus žmonės nustoja sveikinęsi.”
5:0

reikliąjam urbajui       2018-05-15 17:06

pas tave pirmą ant sofos ateis, “kovotojau”

urba - plepiams       2018-05-15 16:50

kada surengsite piketą dėl Rubavičių persekiojimo prie VSD, prie policijos? Blogis pas tuos kurie su juo nekovoja ateina į namus lengviausiai.

kuomgi kgbukams neįtiko?       2018-05-15 13:33

darbo partija, a.boselis, teismai - kgbukų irštvos.
kažkam iš kgbukų tavo snukis gal nepatinka - tik emigracija gali (laikinai, nes jų rankos ilgos) išgelbėti.

Clerkenwell       2018-05-15 12:50

Tai pati Polikarpovna ir saukia VSD banditam i rageli “FAS!”. Darosi daug maz aisku kas valdo sita komunistines ES periferijos diktatura. Na ka gi, grizom i SSSR, tik kai kurie kvaili runkeliai to dar nesupranta ir blaskosi kamuojami neivykusios demokratijos.

Rasa       2018-05-15 11:39

Isigykite gera plesru suni kad tuos patekusius i jusu namus gerai pamokytu .

Ale nei Landsbergiui       2018-05-15 8:14

neįdomu.Mušami piliečiai ,o jis ramiai ir abejingai praeina pro šalį.Ne samarietis,o klūpo pirmuose klauptuose.Na,bet ką norėti,ne tokia rupūžes prarijo.Mušė Garliavą,mušė protestuotojus,o jam tai natūralu,kai muša žmones?

Toks spec.       2018-05-15 8:10

tarnybų elgesys su žmonėmis yra simptomas,kad valstybė griūna.Ji išsivaikščioja arba būna užgrobiama,užvaldoma.Dabar užvaldoma Briuselio.Kai jis grius,to sieks Rusija.Kam dirba šie pareigūnai?

Ale       2018-05-15 8:02

Kas gali sustabdyti persekiojimą? Kokiu būdu galima tai sustabdyti? Jei valstybės institucijos neveikia, tai gal parlamentas? Stiprybės Rubavičiams.

patarimas gali būti tik toks       2018-05-15 7:46

Pergyvename dėl didelės emigracijos, skaudu, kad valstybė akyse nyksta ir naikinama, bet ką patarti žmonėms, atsidūrusiems tokioje nepavydėtinoje situacijoje? Jaunam žmogui - emigruoti, nors laikinai, trumpam, kad apsaugoti savo gyvybę nuo pasamdytų banditų. Tai ką girdime, stebime, skaitome, išties, visus šokiruoja. Padėtis nevaldoma, arba protu nesuvoki - kas ką valdo.
Stiprybės ir sveikatos Rašytojui ir Jo šeimai.

Dėdė       2018-05-15 7:10

Kuo labiau ES dreifuoja nuo transatlantinės strategijos ir NATO, tuo Lietuvoje ryškėja vajus “besąlygiškai tikėti ES” ir jį lydintys sovietiniai-prievartiniai metodai (jau net “proamerikoniškas Žygis” iš TS užtraukė analogišką giesmelę). Ko stebėtis - SSSR penėti augintiniai iš įvairių Europos valstybių “komjaunimų”, pacifistų ir žaliųjų “jugendų” dabar lemia ES politiką, kreipiamą į
neišardomus ryšius su Rusija ir Iranu (kuriamas naujas anti-Nato blokas?). Tad ir Lietuvoje buvę KGB ir partškolų kadrai labai “savo vietoje”. Pridėkime atvirą marksizmo-neomarksizmo renesansą TSPMI ir VDU Politikos/Politinės kritikos dalykuose (ten jau net mąstytojas Sorošas dėstomas).

suprantu,       2018-05-15 7:02

kad sistema agonijoje, bet kol nudves galutinai, sunaikins nemazai Lietuvos sviesuoliu, kurie yra tiesiog tautos gyvastis,

punch       2018-05-15 6:01

jeigu agentai taip dažnai landžioja į namus, negi neįmanoma surengti pasalą ar užtaisyti spąstus?
esamu atveju geriausia išeitis būtų sugauti kokį “paukštelį”.
o tada tol pjaustyti plonais griežinėliais kol iščiulbės viską.

Gal už tuos persekiotojus       2018-05-15 5:52

užpirkti mišias ir iš sakyklos paskelbti ,už ką meldžiamasi?

Reikia galvoti,kaip       2018-05-15 5:51

atsidūrusiems tokioje sunkioje situacijoje padėti.Kažkaip reikia vienytis ir užstoti.Viešu pareiškimu?Kreipimuisi?Laišku?Kreiptis į seimo saugumo komiteto pirmininką Baką?Šiaip,tai jie puola nekaltus ,taikius žmones,bet jie viduje kaip susiries,kad ten “neliks akmens ant akmens”.Jei tik nelika išorės priešų ar atpirkimų ožių.Todėl tik vienybė gali išgelbėti.

Visiska       2018-05-15 4:31

katastrofa Lietuvoje.Stalinizmas.

Julius       2018-05-15 0:06

Grybauskiniai su mockiniais vieni kitiems įsikibę į gerkles bet tuo pačiu metu akilai viską stebi. Ir dusina demokratija. Laiškai tarp Grybauskaitės ir Masiulio liudija kad gaujos gali susivieniti ir susitarti.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-05-14 23:11

Visai nestebina tokie dalykai. Jau 7 Seimai “išrinkti” antikonstituciškai. Prezidento rinkimai tik speciali KGB operacija. Taigi neturime nei teisinės, nei demokratinės valstybės. Belieka gintis jei pajėgi. O jei nepajėgi… tai milijonas rodo kelią... Ne taip lengva apsispręsti…. Bet vis tiek geriau gyvam išlikti.

Visos problemos iš to,       2018-05-14 23:09

kad gyvename nepriklausomoje Lietuvos SSR, išsivadavusioje iš priklausymo Sovietų sąjungai, bet pati taip ir likusi sovietinė su visais komunistais ir KGB-istais valdžioje, prokuratūrje, milicijoje. Rubavičiai jaučiai kaip disidentai sovietmetyje, nes taip būtent ir yra: mes vis dar gyvename vidinės sovietinės okupacijos sąlygomis.

Tarabilda Alui       2018-05-14 22:44

Koks jau ten čekistinis pogrindis? Na, kad čekistinis, tai sutinku, bet sakyt, kad Prezidentūra su konservatoriais ir delfiais - pogrindis, tai jau tikrai ne. Ne žvalgybos ir jėgos struktūros yra užgrobusios Lietuvą, o tie, kas žvalgyboms dalina komandas. Va, juos patraukus su visu žiniasklaidos šunynu, gal ir pavyktų pradėt gelbėt vargšelę Lietuvą. Jokios čia didelės filosofijos nereikia ir intelektualizmo.

buratinas       2018-05-14 22:39

visa tai niekai prieš malonumą balsuoti!

Al.       2018-05-14 22:05

Žmonės neišdrįsta net sau prisipažinti, kad turi reikalą su šalį užgrobusiu čekistiniu pogrindžiu. Ką tokiu atveju daryti? Na, jei filosofai ir viešieji intelektualai nežino, tai ką daryt paprastiems bėdžiams ? Mūsų visų labui turit sužinot.

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.