Dienos aktualija, Demokratija ir valdymas

Vytautas Radžvilas. Viešas klausimas prof. Vytautui Landsbergiui

Tiesos.lt redakcija   2020 m. gegužės 31 d. 6:53

95     

    

Vytautas Radžvilas. Viešas klausimas prof. Vytautui Landsbergiui

Lietuva yra vienintelė man žinoma valstybė, kurios Prezidentu buvo išrinktas asmuo, priklausęs tą valstybę siekusių sunaikinti priešiškų jėgų stovyklai net po to, kai buvo formaliai atkurta jos nepriklausomybė. Visame pasaulyje politiniu ir teisiniu požiūriu tokie veiksmai laikomi valstybės išdavimu.

Tačiau šitaip pasielgusi lemtingu Lietuvai kovos dėl Nepriklausomybės laikotarpiu p. D. Grybauskaitė tapo šalies vadove. Didele dalimi jos išrinkimą lėmė Jūsų sutikimas ir pritarimas, dėl kurios ji tapo ir TS-LKD – Jūsų realiai vadovautos politinės partijos – remiama kandidate šalies Prezidento rinkimuose.

Jau prieš dešimt metų šalies visuomenei, o ypač patriotiškiausiems ir nuo okupacinio režimo labiausiai nukentėjusiems piliečiams, Jūsų apsisprendimas remti šią kandidatę kėlė nerimą ir nuostabą. Nerimauti vertė abejonė kandidatės tinkamumu užimti aukščiausią valstybėje politinį postą liudiję jau žinomi jos biografijos faktai, o dar labiau baltos dėmės jos biografijoje. Jūsų autoritetas ir įtaka smarkiai prisidėjo prie to, kad pagrįstos abejonės ir klausimai buvo užgniaužti.

Tačiau sparčiai blogėjanti Lietuvos geopolitinė ir saugumo padėtis ir gausėjančios publikacijos apie buvusią Prezidentę vis platesnius visuomenės sluoksnius skatina klausti, ar demokratiškoje ir laisvoje valstybėje įmanoma toliau toleruoti padėtį, kai šalies piliečiai iki šiol nežino esminių ir labai svarbių dešimtmetį valstybei vadovavusios p. D. Grybauskaitės biografijos ir veiklos faktų. Stiprėja visuotinis suvokimas, kad atėjo metas užbaigti ilgai trukusį nutylėjimų ir melo laikotarpį ir pradėti sakyti Tiesą, kurios ilgesys ir troškimas kadaise pakėlė Sąjūdžio bangą lūžinių 1988-ųjų vasarą ir išvedė į kovos už Laisvę kelią.

Suprasdamas, kokia svarbi Tiesa Lietuvos valstybės išlikimui ir ateičiai, ir prisimindamas Sąjūdžio įsipareigojimus Tautai ir šalies visuomenei, leidžiu sau viešai ir pagarbiai Jūsų paklausti:

Ar paremdamas p. D. Grybauskaitės kandidatūrą Lietuvos prezidento rinkimuose Jūs žinojote abejonių turėjusius kelti jos gyvenimo ir politinės veiklos faktus, o jeigu taip – kokie motyvai skatino Jus manyti, kad ši kandidatė yra Sąjūdžio žmogus ir tinkamiausiai gins jo keltus laisvos ir orios tautos bei demokratiškos ir suverenios nacionalinės valstybės idealus?

Šitaip leidžiu sau klausti suprasdamas, kad šį klausimą keltų gindami atkurtą Lietuvos už šiuos idealus paaukoję gyvybę Sąjūdžio didvyriai, taip pat daugelis jau išėjusių Anapilin ir dar esančių su mumis šiems idealams likusių ištikimų bendražygių.

Pagarbiai –

Vytautas Radžvilas
Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Iniciatyvinės grupės narys

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

1988-09-29 Palanga       2020-06-9 19:05

Vytautas Radžvilas atvykęs į Palangą su M. Laurinkumi, A. Grumadu, dėl Sąjūdį užvaldžiusiu KGB-istų, jų vadovui Narcizui Rasimavičiui mėgino paprieštarauti dėl jo veikimo stiliaus ne pagal Sąjūdžio įstatus , o KGB liniją buvo nutildytas ilgam kai V. Petkevičius Palangos Sąjūdžio KGB-istams savavališkai, KGB vardu, įteikė Steigiamojo suvažiavimo delegatų mandatus. Dabar jau galima You Tubėje pamatyti ir išgirsti KGB-istų prisipažinimą, kad aukščiausi KGB vadai nusprendė nebesaugoti TSKP degradų ir sugriauti TSRS organizuodami Sąjūdžius ir perimdami turtą. Be KGB palaiminimo, visi Sąjūdžio entuziastai buvo pasmerkti. Taip buvo susidorota ir su Donatu Ramanausku, kuris atsiliepė į LPS grupės kvietimą organizuoto LPS rėmimo grupes. Jį sudorojo KGB atstovas Narcizas Rasimavičius ir visi jo “stukačiai”. Vytautas Radžvilas turi į tai atsižvelgti jeigu nori efektyviai pasipriešinti dabar jau veikiantiems KGB-istų vaikams ir jų vaikaičiams.

šnipas algirdas P.       2020-06-9 18:42

Puikiai tebešaudote į savus. Kai tik tapsiu Litvos gubernatoriumi, būsite mano pagalbininkai kraunant savo teisėsaugos degradus į gyvulinius vagonus, pas išalkusias Gulsgo barakų blakes.

stasys        2020-06-2 9:42

Dzeikui ..  ka tikrai galiu už garantuoti jog aš ne Tvansktas antras ..ir ne J.Ramanauskas kuriam labai svarbu kad visi aplinkui prieš tai susipažintu su jo str. ir tik po to kažką rašytu .. o ar tai didybės manija mane apėmusi , neatsakysiu ..matyt karts nuo karto mes visi klystame .

Dzeikas       2020-06-2 8:28

stasy, as savo poste TomasJui minejau “pleves”, siaip visokias nuokrusas, o jus sureagavote tarsi apie jus kalbama buvo.
Jus didybes manijos priepuolis neistiko?

stasys        2020-06-2 7:57

Pone Stasy,  2020-06-2 4:57 > tokiais atvejais gelbsti tos lietuviškos bulvių lisvelės ..kurias įprasta vadinti tėviške . Lietuva per maža tokiems globaliems pokyčiams atsispirti .. bet ji visada gali rinktis . Išeiti ar pasilikti .

Pone Stasy,       2020-06-2 4:57

politkorektiškumui ateina galas - teks atsakyti už okupaciją ir šimtmečio dezi propagandą, be jokios abejonės, ir įkurti Europos kariuomenę be dabartinio ES Vasaliteto. Antifą ir “niemcų” gaudytojus Lietuvoje už įstatymų ribų - desovietizuoti, debolševikuoti, LRT.

Ponia Žemyna,       2020-06-2 4:36

gal kvanktelėjai, ką? Gal abu vienas kito klausė, nors Grybauskaitė buvo arčiau Andropovo.

stasys        2020-06-1 22:17

Žemyna > Jei jau radote drąsos čia įdėti savo komentarą , klausimas ir Jums kaip ta karti uoga . Kaip Jus vertinate V. Radžvilo mestus kaltinimus D. Grybauskaitei ir ta vieša užduota klausimą V. Landsbergiui ? kuri sunku man pavadinti korektišku ..

Žemyna       2020-06-1 21:09

Dėl Radžvilo tūnojimo kažkur pasislėpus:
Gal 1988 V. Radžvilas kartu su kitais to meto aktyviais žmonėmis, VU dėstytojais (taip pat ir Juozaičiu) aktyviai dalyvavo jų prie A. Mickevičiaus bibliotekos įkurtame Politologijos klube. Klubas buvo labai populiarus, salė būdavo perpildyta. Deja, Seime jo (kaip ir Ozolo!), deja,  neprireikė, buvo nustumtas į paraštes, ar pats pasirinko likti VU? Priežasties nežinau.
Dėl D. G. - gal užmiršote, jog ji vyriausybėje buvo nuo 1991, dirbo tai vienoje, tai kitoje ministerijoje, fonduose, dept-tuose, galiausiai tapo FM-re. Kažkodėl visą laiką iki FM buvo blaškoma ar pati blaškėsi, bet vis aukštai, vyriausybėje ar prie jos. Gal dėl nenuolaidaus charakterio? Bet AMB jautė malonumą, kai ji jo neklausė? Prisimenu sceną Seime, kai buvo svarstomas kitų metų biudžetas, kilo ginčų dėl finansavimo. AMB bandė aiškinti, jog reiktų tam skirti lėšų, o ko kaip kirviu nukirto - pinigų nėra ir NEDUOSIU. Reikėjo matyti patenkintą AMB veidą. Juk ji gal vienintelis žmogus buvo, kur leido sau viešai jam prieštarauti.

stasys        2020-06-1 20:03

Paradoksas 2020-06-1 18:36 > ne pirmi kurie bando sukramtyti V.Landsbergį. Išsilups porą krūminiu ir apsiramins .

Dzeikas       2020-06-1 19:43

Paradoxui:
Kas cia pas mumi “nepriklausomybes tevas” , ar tik ne…? Bijau net savo nesvariom lupomis varda pamineti. Ar tas kuris kaip pilipukas is kanapiu islindo is po V. Petkeviciaus skverno?

buvusieji       2020-06-1 19:01

bijos V.Landsbergio net ir mirusio.

Paradoksas       2020-06-1 18:36

Kokie klausimai yra užduodami pačam pačiausiam nepriklausomybės vedliui-tevui, ko tik jam neprikišama, sunku net protui suvokti, ateina tokia mintis, kad buvusieji okupantai negali pamiršti jo, ir teberaugėja okupacijos dvasia, o marginalai nesuprasdami esmės taip pat klieda jiems į taktą.

Jules       2020-06-1 15:44

Bevardi troli, žinok, kas Tiesa - tas ne melas. Man istorika yra hobis(Rekonstruktion der Vergangenheit), kaip pačiam agentūrinis darbas - mūsų Neosovietijos kritikų kagebizavimas. Tiesa yra kietas dalykas, kaip ir praeitis ar dabartis - dvaro specialistams neįkandami, tiksliau, Blogio imperijos sąjungininkų samdiniams ir mokslo pirmūnams(kalikams bele ko). Mėgstu apmąstymus apie Kapsukės žalą ir naudingumą, o ką? Blogai? Nepatinka mano istorinis Internacizmo vaizdinys? Historia vitae magistra? Toks mano hobis dėl grynai loginių priežasčių tėra tik kultūrinė nutrauminimo, atbūrimo, atmokimo, praktika ir Kapsukės kritika, kurios absolventai dabar varo deziuką per Lietuvos televizijas kiaurą parą mūsų “babuškoms”.

> 2020-06-1 13:02       2020-06-1 15:15

kas tie „mes”, kurie, „tai žinote”, juliau Milaiti, ir kam tiems „mums”, kuriems „reikia ko nors naujesnio”? Klausimas, kuris jau metai kabo šioje svetainėje, ir ko „dar labiau įtikinamesnio” tau ir tavo trolių fabrikui reikia?

Bevardi,       2020-06-1 13:02

jau sakei, kad Milaitis kagebistas, provokatorius, kad nori patį ar kokį tai Jakutį pakabinti. Mes tai žinome - seniai sakei. Bet mums reikia ko nors naujesnio ir dar labiau įtikinamesnio.

stasys        2020-06-1 12:40

Dzeikui ..  taip išeina mano buvo sukista ? va tai tau .. žodis ne žvirblis Dzeikai kas parašyta .. parašyta , ka nors ištrinti jau neišeina .

Dzeikas       2020-06-1 12:32

stasiui:
o kodel jus nutarete ,kad mano 9:36 komentaras apie jus?

stasys        2020-06-1 10:54

Klausimas Tomo J neatsakytas ..tai kuo remiantis V.Radžvilas rašo tokius atvirus laiškus V. Landsbergiui užduodamas provokuojantį klausimą ? Ar tos Janutienės aprašyti ” Pupų dėdės nuotykiai ” yra pakankamas pagrindas taip atvirai diskredituoti Lietuvos valstybe ? Aš čia gal netgi paklausčiau kitaip kada melą padengus kitu melu gaunama Tiesos iliuzija ?

stasys        2020-06-1 10:45

Nereikia pykti labai ant Dzeiko ..jo reikalas aiškus . Prižiūrėti tvarkingai visus “žinojimus” lentynose ir šiukštu neleisti jose šeimininkauti kam papuola . Kaip man tai jokia problema jo komentarai .. su visomis ‘štažio vaginomis ir tupčiojimais’ Jo komentarai gana egzotiškai skaitomi .smile)  mol ne putė bet skylutė , tvarkinga ir padori .

Tvankstas       2020-06-1 10:35

Ką gali atsakyti Dėdulė, kai 10 metų susitikdavo aptarti reikalų Vingio parke su giminaičiu AMB, tai Magnolijos iškėlimas į prezidentus yra tik dėsningumas, kaip ir 75 metų šaldiklis KGB veteranams.

> 2020-06-1 9:36       2020-06-1 10:19

tu, juliau Milaiti, ir esi pagrindinis šios svetainės šūdeliautojas, kagebesitas-provokatorius, kartu su konservatorių propagandos aborto auksuka „stasiu“.
Niekas, gi, daugiau šioje svetainėje taip aktyviai „nekovoja“ už „tiesą“, kaip tu, juliau Milaiti! Ar gali kas nors geriau nežino istorija už tave?! O apie politiką ar kas nors išmano geriau už tave?! Ar galėtų koks nors VU docentas ar VDU „prapiesorius“ leistis į diskusiją su tavim?!
Aplink juk vien tik dezistai. „O durneliai kurie tau patikejo iskrenta pro langa , bega i JAV ar paslysta ant sauso betono“, ane, juliau Milaiti?!
P.S. Ar tikrai tikiesi pakabinti Tomą Jakutį?!

Dzeikas       2020-06-1 9:36

TomasJi:
Esu tavo oponentas is desines, bet nenoriu kad butum murdomas pleves. Lygiai ta pacia tema bandziau diskutuot su ja. Esme cia tame, kad susidurei su KGB-NKVD “diskusiju” mokykla. Tos mokyklos aukletiniai ar naudoja(n) jos metodus nesiekia surasti ir isaiskinti tiesa.Ju tikslas ne irodyti ar parodyti tiesa, o nugaleti. Tam tinka BET KOKIOS PRIEMONES: melas, priverst irodinet oponenta kad 2x2=4 isstatant ji durnium, ignoruoti politines kulturos abecele (politikui netaikoma nekaltumo prezumpcija - pleve apsimeta nezina(n), dabar tu turesi ta irodinet plakdamas liezuviu kaip turgaus boba),uzuominos , dviprasmis kalbejimas darant tycines logikos, stiliaus ir net gramatikos klaidas.
Tu busi statomas i sakute:
- arba sudeliauti taisant tas “klaidas” (ne klaidos , o logikos spastai)
- arba nekreipt i jas demesio, taciau tada diskusija tampa panasi i “sugedusio telefono” zaidima.
Rezultatas “paklodes” ir apie aisku kaip sauleta diena klausimas ,valstybes isdavyste, tampa “diskutuotinas”.
Jeigu po kojomis suns kaka metosi tai visu pirma tvarkdario kalte(tiesos.lt moderatoriaus), taciau kvapas atsistojus i ja sklis nuo TAVO batu.

stasys        2020-06-1 6:53

Tomui J >  reziumuojant yra tik tas ‘žinojimas‘ to ką reikia čia visiems žinoti apie D.Grybauskaite ?  Be abejo esu prisiklausęs Z.Vaišvilos saldžiu ariju iš Seimo ir jam antrinančiu .. tas akrobatinis jo lankstumas iš vienos pupos pateikiant įrodymus nei įtikino visuomenės , galu gale nepaveikė ir Prezidentės ja pasitikėjimo visuomenėje . Vedu minti prie to kad vieno žinojimo neužtenka faktinėms aplinkybėms konstatuoti ., o Tiesa dažnai atsispindi nuo išankstinės žmogaus nuomonės apie viena ar kita įvykį . Tai sena ‘garliavinė‘ išmonė kai į akis pradžioje priberiama pelenu o paskui bandoma įtikinti savo tikrovės matymu .

Jules       2020-06-1 5:36

Dezinformacijos pagalba lietuviai gali ir arklį prezidentu išsirinkti. Dezinformacija hipnotizuoja žmones, ypač kalikus (mokslo pirmūnus)ir kitus tariamus doruokšlius su baltomis pirštinėmis. Esame okupuotos Europos vaikai - pažemintos Europos vaikai. Mus valdo iš vergų parinktas Vasalitetas. Na, o vergas vergui, jei tik jis prasimuša tarnaudamas priešui, įgyja nukariautojo privilegijų (viršenybių) yra be galo žiaurus savo broliams ir sesėms. Lietuvoje gyvename neosovietikų dominavimo ir siautėjimo metu Dezinformacijos epochoje, taigi. Ponas V.Radžvilas galėtų parašyti rimtą “Grynojo melo kritiką” ir taip pasitarnauti mums visiems - Lietuvių tautai. Su Vasara 2020, tautiečiai ir visi kiti mūsų šalies bendrapatriotai!

T0mas J. -> stasiui       2020-05-31 19:18

“Lietuva yra vienintelė man žinoma valstybė, kurios Prezidentu buvo išrinktas asmuo, priklausęs tą valstybę siekusių sunaikinti priešiškų jėgų stovyklai net po to, kai buvo formaliai atkurta jos nepriklausomybė”

.
Ką čia reikia įrodyti?
TSKP (priešiška Lietuvos valstybei jėga) organizavo ir įvykdė Lietuvos valstybės okupaciją 1940.06.15. ir ištrėmė tūkstančius lietuvių.
TSKP (priešiška Lietuvos valstybei jėga) sėkmingai išlaikė Lietuvą okupuotą iki 1993.08.31.
Kai lietuvių tautos atstovai Lietuvos Aukščiausiojoje Taryboje 1990.03.11 pareiškė atkuriantys Lietuvos valstybę - TSKP (priešiška Lietuvos valstybei jėga) stengėsi sutrukdyti nepriklausomybės atstatymui. Dalia Grybauskaitė tuomet buvo TSKP aktyvistė (į partiją įstojo 23 m. amžiaus) ir dirbo TSKP Vilniaus aukštojoje partinėje mokykloje, buvo docentė. Čia ji dirbo iki Kovo 11-osios, čia liko dirbti ir po Kovo 11-osios.
Juk tu stasy visa tai žinojai, tai ko tu šokinėji prieš Radžvilą, ką tau dar reik įrodyti?!

Esu susitrenkęs       2020-05-31 16:27

galvą, Tomai, o ką? Tiksliau sutrenkė, todėl neatimk teisės klysti.

stasys        2020-05-31 16:18

Tomui J ... cit. “Lietuva yra vienintelė man žinoma valstybė, kurios Prezidentu buvo išrinktas asmuo, priklausęs tą valstybę siekusių sunaikinti priešiškų jėgų stovyklai net po to, kai buvo formaliai atkurta jos nepriklausomybė. ” Pirmas teiginys populistinis taip kaip vertinimas jo priklauso nuo to taško iš kurio žiūrimą į ta teiginį .. separatizmas ir suverenios valstybės atkūrimas priklauso nuo pasiekto rezultato ..todėl paneigiant autorius mintį galima pacituoti ir Ukrainos Donbaso problemą  .. ir jos vadovą .
Antras : Aš nemačiau jokiu realiu įrodimu kurie pagrįstu D.Grybauskaitei tokius mestus kaltinimus .

T0mas J. -> stasiui 15:31       2020-05-31 15:47

“niekas taip ir nerado reikalo pagrįsti V.Radžvilo teiginius įrodymais, dėl D.Grybauskaitės ..nes ju paprasčiausiai nėra”

.

Parašyk du Radžvilo teiginius apie Grybauskaitę, reikalingus įrodymų, o aš pateiksiu tau įrodymus.

T0mas J. -> 7:41       2020-05-31 15:38

“Negi tik pats vienas žinai ir mėgaujiesi žinojimu”
“Nebūk toks išpuikęs ir pasipūtęs”


.
Keistai tamsta supranti žmones.. wink
Mano galva, tas, kuris išpuikęs ir pasipūtęs, pats vienas mėgaujasi savo žinojimu - tas komentarų nerašo, savo žinojimą SAU pasilaiko.
Nesi niekad smarkiai galvos susitrenkęs? Esi panašus į tokį.

stasys        2020-05-31 15:31

Kol kas niekas taip ir nerado reikalo pagrįsti V.Radžvilo teiginius įrodymais, dėl D.Grybauskaitės ..nes ju paprasčiausiai nėra . Aišku užduoti viešai klausimą V.Landsbergiui daug įdomiau ..o ir reklaminiu požiūrių daug naudingiau prieš rinkimus . Bet jei tik toks tikslas ? visai tai veda į populizmą ..kai nesvarbu kokiais teiginiais politikai švaistosi ..o politinės kovos priemonėmis tampa prieinamos visos , netgi tos kurios meta šešėlį ir kompromituoja viena svarbiausių valstybiniu institucijų . Tokiu politiku Lietuvą jau yra mačiusi ir ne viena šimtą ..Gerai žinomi „gražulio“ kartos gelbėtojai po Seimą netgi vaikščiodavo apsirėdę „įdomiomis“ kelnėmis ir visa tai tik tam kad pritraukti savo asmeniui dėmesį . O tas klausimas , kuris neturi aiškaus pagrindimo , ir yra tik spėjamas kitaip vertinamu ir negali būti . Visuomenė neprivalo pasidalinti į dvipolį pasaulį ..tik dėl to kad kai kurios politinės ambicijos jau negali susitalpinti už kelnių užtrauktuko . Ne , lyderystė tai kai kas kitko ..ir tik pasiūlius naują požiūrį į vidaus politiką galima nugalėti šiuose rinkimuose į Seimą . Jei tu esi toks pat kaip kiti .. reikia V.Radžvilui imti mokytis šokti lambadą ..

Ko giui       2020-05-31 13:03

To gi, kad tamsta neturite elementaraus humoro jausmo, tad paprastą sarkazmą tarsi nuo trečiojo asmens priimate tiesiogiai. Užuojauta.

abc.       2020-05-31 7:49

paklausimas labai pavėluotas,nebent…ponia vėl užsinorėtų paprezidentauti.

Pone Al.,       2020-05-31 7:47

Landsbergis AMB nesiūlė premjeru, o savo pavaduotoju. Premjere siūlė Kazimyrą. O galėjo nesiūlyti, kai kolchoznikai jau buvę užsivedę traktorius parlamento šturmui? Taip norėjo šio orgazmo - norėjo LK(bolševikų)P CK Pirmojo sekretoriaus.

to T0mas J.        2020-05-31 7:41

Negi tik pats vienas žinai ir mėgaujiesi žinojimu, kad gyvename Dezinformacijos epochoje? Nebūk toks išpuikęs ir pasipūtęs - mes irgi žinome, kur gyvename ir kokiu laiku. Dezinformacijos pagalba valdomos ir maustomos, engiamos masės.

Ko gi       2020-05-31 7:39

taip komentatorius “Patriarxas” taip piktai ir nepagarbiai vadina portalus, kurie is tikruju raso tiesa apie musu visuomenes negeroves, vadindamas juos “patvoriniais marginaliais portaleliais”.Ka gi jus pats atstovaujat, nes , kazkodel juose lankotes.

Prezidentės moters        2020-05-31 7:37

pirmiausia norėjo Lietuvos moteriškės, ir kad būtinai būtų litvakė, o ne Landsbergis. Lietuviai, kaip ir prancūzai, nėra rasistai ir prezidentu laisvai gali rinkti ne lietuvių kilmės kandidatus. Esame progresyvi tauta. Dabar gana daug lenkų kilmės Vyriausybėje, o tai tik dar kartą tą patį patvirtina, kad esame šaunuoliai.

Aciu       2020-05-31 7:34

gerb.Radzvilui uz tiesu ir teisinga sio, labai opaus Lietuvai, klausimo iskelima.

Tai       2020-05-31 0:34

jau pirmos Adamkaus kadencijos metu Landsbergis norėjo prezidentės Grybauskaitės?

DDD       2020-05-31 0:09

Svarbu nepamiršti, kad VL siūlė DG kandidatuoti į  prezidentus dar jai būnant nežinomai plačiai visuomenei, dar iki paskyrimo į ES komisarės kėdę, dar tik pačiam VL ir jo aplinkai težinant apie burokevičininkę.

Viskas OK, bet...       2020-05-30 22:59

Į Brazauską nepasikreipsi, todėl belieka Landsbergis, nors ir vienas, ir kitas turėjo nemažos įtakos tame pasirinkime.

T0mas J.       2020-05-30 22:43

Cituoju iš žurnalo VEIDAS, autorius Audrius Bačiulis, 2008.03.06, NR.9:
.

„Mūsų partija turi labai gerą kandidatą į prezidento postą, tačiau jo pavardę kol kas laikome paslaptimi. Norėdami ją paskelbti, pirma turėtume gauti paties kandidato sutikimą” – 2008 m. vasarį sakė Tėvynės sąjungos pirmininko pavaduotojas Jurgis Razma.
Dar viena priežastis, kodėl konservatoriai kol kas neišduoda savo “labai gero kandidato” pavardės, yra ta, kad dabar, jų požiūriu, netinkamas laikas. “Šiuo metu žmonių galvos užimtos visokiais “liūtais”, “slibinais”, interpeliacijomis, – sako J.Razma. – “Gerai žiniai dabar dar ne laikas”.
J.Razma atsisakė patvirtinti, kad konservatoriai savo kandidate yra numatę D.Grybauskaitę, tačiau šio fakto ir neneigė. Juoba iš kalbos su juo aiškėja, kad tas “labai geras kandidatas” nėra Tėvynės sąjungos narys.
Konservatoriai taip pat neneigia, kad jų partijos pirmininkas Andrius Kubilius nelabai seniai buvo nuvykęs į Briuselį tartis su D.Grybauskaite. A.Kubilius “Veidui” sakė, kad pas D.Grybauskaitę gruodžio mėnesį [taigi dar 2007 gruodį!] lankėsi vienas ir juodu “dviese pietaudami aptarė daug gyvenimiškų klausimų”.“
CITATOS PABAIGA.
..
Tai va. O kas buvo paskui - po metų, 2009 pavasarį?
2009 pavasarį Grybauskaitė oficialiai sutiko būti “nepriklausoma” kandidate, konservatoriai apsimetė kad jie čia “ne prie ko”, tarsi prieš metus to Bačiulio straipsnio nė nebūtų buvę.
Konservatoriai apsimetė, kad jų partija svarsto kaip elgtis, TS-LKD vadovybė davė nurodymą savo SKYRIAMS rajonuose pagalvoti, siūlyti.. Skyriai ir siūlė: vieni Laimutę, kiti Raselę, treti Landsbergį... Partijos vadovybė apsimetė, kad analizuoja iš skyrių gautus pasiūlymus, svarsto.. VYKO ŠLYKŠTI VEIDMAINYSTĖ, nes prieš metus jau viskas buvo suderinta su TSKP aktyviste Grybauskaite!

P.S. Gerb. Radžvilui, patarimas:
Jei jau domitės šia tema, būtinai paskaitykit mano cituotą straipsnį visą.

T0mas J.       2020-05-30 21:15

“Stiprėja visuotinis suvokimas, kad atėjo metas užbaigti ilgai trukusį nutylėjimų ir melo laikotarpį ir pradėti sakyti Tiesą”.

.
PROF. Landsbergis:
Atleiskit, bet įstatymas PRISIPAŽINUSIEMS suteikia teisę Tiesos nesakyti. Pats laiku pasirūpinau tokio įstatymo priėmimu, khe-kche… wink

Atminties pagerinimui       2020-05-30 20:09

Tiems neišprusėliams ar tiesiog piktavaliams turiu priminti kad v. Radžvilas ne dabar metėsi į politiką, o buvo joje visą laiką.2009 metais, kai prieš prezidento rinkimus daughelis iš čia kritikuojančių Radžvilą džiaugsmingai laukė sijonuoto mesijo atėjimo, V. Radžvilas straipsnyje “Apyaušrio Dalia ar patekanti putinizmo saulė”  tuo metu net ir nežinodamas tų bjaurių Gžibovskos biografijos faktų, visiškai teisingai numatė tai, kas laukia Lietuvos patekus į valdžią tokiai personai. Pasiguglinkite

NS žmonės, pabuskit galop...       2020-05-30 18:49

1)Ši citata iš mano laiško V.R., NS kitiems asmenims, ir kitiems visuomeniškiems, išsiųsto 31 kovo radžviliško nesolidarumo su kitų oragizacijų geriečiais tema:
,,. CP bandė Seime nuvainikuoti ONS šulės, burokevičininkės Gryb. kultą,atskleidžiant sąsajas su KGB. Čia ir Landsbergių ir liberalų klanui ir ONS pamatams būtų buvę kraupu.
NS šulai buvo bent kiek solidarūs su kitais šiuo PRINCIPINIU klausimu? Bent Deklaracija?’‘

Profesorių tik dabar, gegužės 29 d., užgraužė sąžinė, dėl per ilgo stovėjimo po medžiu šiuo klausimu. Susigaudė, praėjus beveik 2 mėnesiams po bandymo nuvainikuoti Seime Grybauskaitę CP pastangomis, ir galop parodė savo solidarumą ir gebėjimą reaguoti į pasenusias,,aktualijas’’ :http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/vytautas-radzvilas.-viesas-klausimas-prof.-vytautui-landsbergiuirp
2) Įdomu, kada jis su pavaduotoju Sinica sureaguos, NS vardu, Pareiškimu ar nuodugniu, kaip pastarasis opusas, tekstu 3 proc. kartelės tema???
3a ) Įdomu -rudenį ar žiemą pakvies šalininkus šiai partijai aukoti GPM dalelę?:) Kai jau visos adekvačios jėgos tai atliko iki gegužės galo,nors dėl karantino terminas pratęstas iki liepos 1 d.
3 b.) įdomu ar NS garsiakalbiai-propatria ir tiesos.lt (su NS pralaimėjimo uoliu talkininku- L. Šopausku priekyje) pradės skambinti varpais rinkimų tema tik spalį,, o gal parodę ,,rekordišką’’ tempą, net rugsėjį???:):)
4) Įdomu, kada šie vedliai, sugalvoję telkiantį pavadinimą-NS, telksis su kitomis ONS oponuojančiomis oragnizacijomis?
Po to, kai gaus daugų- daugiausiai- 2,5 procento daugiamandatėje spalį, o .Santalka- 6 proc, ir Lietuva jau bus pasmerkta federacijai ir ES pilietybei bei visiškam ONS šėlsmui…
5) Dar įdomiau,ar NS šulai pradės rinkiminę kampaniją tada, kai ,,lovio’’ partijos ir Santalkos narės bus ją seniai pabaigę?

Įdomu ir prisiminus šios politinio uodegizmo strategijos besilaikančios vadovybės netolimą praeitį...Iki prez. rinkimų VF aktyvo posėdyje jų paklausiau, ar jie kels kandidatą...Atsakė,kad ką nors sugalvos…Radžvilas su bendražygiais mėnesių- mėnesiais mąstė ir maustė demokr. permainų norinčius piliečius.Galop spjovė į ONS oponentų lūkesčius ir nei patys į šį kovos lauką įžengė, nei Juozaitį parėmė...
Raginu Rusteiką, Mirončikienę, Šapalą, P.Plumpą ir Ko daryti partijoje permainas, kalbėti apie vedlių kursą į akivaizdų pralaimėjimą spalį ir Lietuvos valstybingumo LIKUČIŲ išdavimą uodegizmo ir nesitelkimo taktikos pasėkoje…
Algirdas

Al.       2020-05-30 17:30

DG į viešumą išstūmė AMB, o VL tiesiog su tuo susitaikė. Ar jis dėl jos išrinkimo kaltas. Nemanau. Jei būtų pasisakęs prieš, būtų vistiek išrinkę. Ar jis žinojo apie jos praeitį? Na, apie AMB praeitį tai tikrai žinojo, bet premjeru siūlė. Manau, laviravo. O visi kiti - valstiečių didžiavyriai, Radžvilas ir daugybė kitų nelaviravo? Tiesiog tyliai pratupėjo 30 metų pavėsy ir dabar nusprendė eiti tiesiai į damkes? Vardan tos…Nuo ko pradėjo Lenkijos KOS-KOR? Įkūrė masinę organizaciją ir išsikovojo poziciją žiniasklaidoj. Turėjo savo spaudą, bet išsireikalavo kassavaitinio forumo per valdišką TV. Tas pats buvo Vengrijoj - Forumas. Tą patį kartojo Sąjūdis Persitvarkymui remti - kūrė spaudą, rengė mitingus ir išsireikalavo Sąjūdžio bangos valdiškoj TV. Dabar net visa tai padarius, galima tikėtis tik dalinės pergalės. O vien tik tokiais kepštelėjimais - tik save paguosi. Ir aš kariavau savo Mažuosius karus.

to Vilties yra       2020-05-30 17:18

Yra svarbesnių paktų nei Molotovo Maskvos paktai, bet valdžios nepaviešintų docentams. Runkeliokai juos žino.

Petras       2020-05-30 16:35

Manau, kad tai, jog Grybauskaitė buvo išrinkta Prezidente labiausiai lėmė  Premjeras Kirkilas tuo, kad neatskirtinėjo į jo premjeravimui iš Briuselio kaip komisarės Grybauskaitės kokius metus per LRT Tv svaidytą kritiką. Žodžiu, Kirkilas tuo laidojo save kaip politiką, o gal sąmoningai…  Tuo Grybauskaitė pasirodė, kaip labai išmananti, kaip tokia, kokios Lietuvai trūksta. Landsbergis jau nebuvo populiarus, jo palaikymas kaip tik galėjo nuteikti rinkėjus ne Grybauskaitės naudai. 

 

Vilties yra       2020-05-30 16:33

Čia tokia paslaptis, kaip Molotovo-Ribentropo paktas. Bet galiausiai ir jo dokumentai buvo išviešinti

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-05-30 16:32

to “StasysG     2020-05-30 14:01”. Akivaizdu, kad tamstą apmulkinti yra labai paprasta. Deja, tavo paminėti visi iki vieno yra ANTIKONSTITUCININKAI, valstybės išdavikai. Gal duoti literatūros nuorodas?

zosei       2020-05-30 15:43

kas stovi už dėdulės, už šimašiaus, už linkevičiaus ar trampo? Stovi tie patys

Radžvilo kompanija nusiteikusi krachui?       2020-05-30 15:35

Atgimti politinė savivaldi tauta jau dabar beveik neįgali… Nusvers tituluoti keistapročiai iš akademinio luomo ir nebus vieningo nacionaldemokratų kumščio spalį ar nusvers adekvatūs asmenys?Jei šie - skęstanti valstybė bei tauta turės bent šiaudą nusitvėrimui Seime. Keistap0ročių, trečiaeilių temų blusinėtojų pilnas prodemokratiškas tiesos portalas.NS duobkasio Šopausko svetainė ,manau samoningai:):),publikuoja tokių asmenų tekstų ir tokių temų laviną, kad tik komentatoriai ir bendrapartiečiai nesuprastų, kad rinkimai jau poryt, o mažiukai ir NS jau yra pasmerkti….Šis ,moksliniais laurais pasidabinęs ir apsvaigęs nuo antiliberalinių savo ,,paklodžių’‘0a, kai jis, už metų-kitų, pradės talpinti medžiagą tuo klausimu portale..
Mūsų-demokratų- puikusis publicistas Rusteika rašo bet kokia tema, kad tik pats, bei kiti, negalvotų apie spėriai artėjančią NACIONALDEMOKRATŲ ( ir jam savos NS….) KATASTrOFĄ spalį ir apie būdus jos išvengti…Esu beveik tikras, Rusteika jau nusipi0rko brendžio aplaistyti 2 procentų NS ,,pergalę” ir ,todėl, kaip šaltas, bet neramus belgas:):), toliau rašinės apie bet ką, kas jam šauna į galvą ir akis dieną kiekvieną
Jis vienas iš nedaugelio adekvatesnių asmenų NS vežime, ,,ristūno’’ profesoriaus sparčiai tempiamame į prarają, todėl jo tylėjimas ,OPIAUSIU GYVYBINIU VIENYBĖS IR RINKIMŲ KLAUSIMU, matomai,yra jo susitaikymo ,su NS patricijų nuprotėjimu ir partijos krachu, ženklas…
Bet vis tik keliu d0orovinį hipotetinį klausimą: Jei garbingas, tiesus ir gan drąsus publicistas Algimantas savanaudiškai ( t.y. dėl asmeninės ramybės… ) _užmerkė sąžinės ak0is- susitaikė su krachu spalį, tai negi, būdamas ,tarkim, V. Vitkausko vietoj0e 1940 metais jis gebėtų pasielgti kitaip?? Negi adekvatusis publicistas tylės toliau, nors supranta, kad po mažiukų ir NS kracho, negrįžtamum0o taškas Lietuvos valstybingumo merdėjimui bus 99 procentais jau prae0itas…Blusinėja tiesos portale penktaeilio opumo temas (ministrų,ekonomistų kokybės klausimus) kitas kaunietis iš KF rato…
Atšuoliuoja spalio 00tragedija, o toliau -pasekmėje lauks valstybingumo ir polit. tautos likučių nesustabdomas merdėjimas,NS išnykimas iš partijų registro ir kitos p0akasynų ,,naujienos’‘...
Šopauskas ir NS gri0etinėlė per daug apaugę titulais ir laipsniais,kad suvoktų savo visišką neadek0vatumą politinėje dabartyje ir atsakomybę už polit. tautos negrįžtamumo tašką ir jo peržengimo pasekmes po šio rudens…
Titulais ir akidangčiais nėra apsišarvavę tik P. Plumpa, A.Rusteika bei dar vienas kitas NS akt0yvo žmogus..Nepatikėčiau,kad Šopauskas uždraudė A.R. rašyti bendro kumščio ar ar NS individualistinio kracho tema,kaip kad jis neleido publikuoti Plebėjų raginimo rinkimų ir santalkos tema…
Karingasis Marius Kundrotas jau senokai V.R. palygino su Markuliu- Ereliu..Kol kas šis profesorius veikia taip, kad pateisintų kundrotų pravardes.
Bet kodėl tyli Rusteika, matydamas NS akademikų kelią, spartinantį  Lietuvos laidotuves???
A.

rename       2020-05-30 14:56

kleptopatra

> Kleopatra 5       2020-05-30 14:52

Atrodo, kad kažin kokia Kleopatra 5 (6,7…?) kalba pati apie save? Tagi, sakyk tiesiai tą “teisybę”, nes kai sakai apie kitus - pasisakai tik apie save…

Kleopatra 5       2020-05-30 14:38

Jūs ką argi nematote kas dedasi Lietuvoje juk šitas žmogus pardavęs velniui siela ir jis nieko neatsakys nes teisybė yra per daug baisi kad

klausti       2020-05-30 14:05

kgb-isto apie kitą kgb-istą, ar tu žinojai?

StasysG       2020-05-30 14:01

Pastebėjau, kad čia vienas internautas labai puola prof V Radžvilą. Jei taip, tai akivaizdu, kad tas internautas palaiko ir V Landsbergį, ir D Grybauskaitę.

Kisa,       2020-05-30 10:24

negi Tu atkūrei Lietuvos valstybę?

StasysG       2020-05-30 9:32

Stiprus vieno profesoriaus   klausimas kitam profesoriui.

Prašalieti,       2020-05-30 9:25

gal pirma paklausk šito Lazar Kaganovich’iaus su Genrikh Yagoda ar Yakov Rappaport’u? Gali ir Naftaly Frenkel’io klaust, supratai? O ne Radžvilo čia klausinėk ant durniaus. Ko neklausi “who hid bolshevic crimes from the world”, a? Ko Kristinos neklausinėji, o esi nepatenkintas prof.V.Radžvilu, a? Ko neklausi šito dabartinių seimūnų ir ministerių, a?

Kis       2020-05-30 9:17

verke ir verkia musu Lietuvele KGB parazitu engiama.Nieko naujo nepasakysiu,yra pirmas budas ;demokratiskas masiskai traukti i rinkimus ir nufirinti tas gaijas ,kurios dar taikosi is siandiena mus valdyti .Ir tai reikalinga daryti nuo “suvirintojo"Uspaskicho iki rezidento dedules.O antram tauta mazai subrendusi,jauni protai aria emigracijuoje,likusieji verbuoja per joutube palikusiu mazasmegeniu,o tauta ir jos garbus vyrai ,tradiciskai skaiciuoja reitingus ir taikosi prie lovio,o jums ponai buve ir nusitaike :lovininkai"neatrodo,kad reikia eiti po viena veliava,tad bus seimas tikrai be tu banditeliu,kurie ir p[o sia diena nieko nebijo,droista tyciotis,nes viskas ju rankose.Kol zmones nespjove i viska(ko igilo kariai tiesiog sapnuoja)reikia veikti.Kas darosi komentaruos,kai ozi pavadino tik oziu,kiek cia parazitu pribego,juk dirba pagal sutartis ,kurias mes apmokame per Rokucius,“nepriklausomybes"pasleptas ofsoruose ir kas liudna ,kad viskas visai valdziai tiesiog nusipjauti.Kai Agne p[rabalsavo “uz"75 metu tremties,para vaiksciaujau,kaip kvaisa;100% sedinciu susieti siulais su rusiskomis spectarnybomis.Atsikvosekite,prisipazinkite,tauta jums atleis,kitaip bus isaiskinta ir savo palikuonis paliksite “anukais”

stasys        2020-05-30 8:39

Kai tik įlipi į tą balą iš jos išlipti sausais batais vargiai kam pavyksta . Ten ir klausimai pradedami uždavinėti -  ale kur tamstelė iki to laiko buvai ., kodėl bendron dūdon su Z.Vaišvila ir Genzeliu nepūtei ..o čia ir veteranas Algirdas su savo sąrašu .. , J.Ramanauskas pasiruošęs dikai savo kamanomis V.Radžvila pakaustyti . Visko nesuvardinti , tokiame margumyne labai sudėtinga išlaikyti tvirta partijos liniją . Sudėtinga ant plepalu padėti tvirtus idėjinius partijos pamatus ., o prisigliaudyti rinkiminiu laikotarpiu fantasmagoriniu idėjų labai lengva , daug sudėtingiau atpratinti tokia publika į partija žiūrėti skeltanagio požiūriu “kai viskas suvienodinama pagal viena išimtį“ .  Lietuvoje turime 27 partijas iš kuriu tik kelios gali pasidžiaugti savo stabiliu rinkėju .. visos kitos ..nugyventos , su numintos senais kaliošais ir tik skambūs jų pavadinimai beprimeną kuo Jos kažkada buvo ar galėjo tampi. .. Reiktu labai gerai gerai pasverti kur ir kas publikuojama šiuo karštu-rinkiminiu laikotarpiu .

Prašalietis       2020-05-30 8:36

Tipinis Gorbačiovinės epochos pabaigos “tautinis” demagogas Radžvilas “užduoda klausimą” kitam, tarybinės epochos patyrusiam ir profesionaliam demagogui V. Lansbergiui patrydojantį klausimą apie profesionalios komunistės Grybauskaitės paprezidentavimą, kai tautinis prezidentavimo vežimas jau seniai nuvažiavo. Radžvilo tipo “tautiniams” demagogams nekyla klausimas, kai tokie kaip Grybauskaitė prezidentai yra renkami, nekyla klausimas dėl kitų tokių pačių “tautinių veikėjų atstovavimo” Lietuvai kaip Linkevičius ir daug kitų, nekyla Radžvilai klausimas, kodėl V. Lansbergis su savo “politine” chebra užslapstino 75 metams “tautinius Lietuvai nusipelniusius” KGB-stus ir t.t. Demagogas ir Afrikoje yra tik demagogas, ir daugiau niekas kitas….

O, Langų majoras       2020-05-30 8:24

persikvalifikuoja į kanalizacijos specialistus, bravo!

to Ltu       2020-05-30 8:21

Dėl “Dviženijos” pačiam reikėjo klausti drg.L.Šepečio, o ne Radžvilo dabar, supratai?

Ar tikrai       2020-05-30 8:17

V. Radžvilas klausia V. Landsbergio, o ne juliaus Milaičio?! Gal šios svetainės administratorius galėtų paaiškinti, kodėl prie kiekvieno straipsnio, komentarų skiltyje vien tik Milaičio tryda?

Zosule,       2020-05-30 8:14

Landsbergis teturėjo tik vieną balsą parlamente, nežinai? Jauniems žmonėms tokių agentūrinių slapyvardžių KGB nedalijo, nes ji nebuvo durnių organizacija, kaip jūs čia kai kurie esat, pamėgę  šmeižtų meną arba suklaidinti dezinfosklaidos.

Ltu       2020-05-30 8:10

Kur buvo Radžvilas 30 metų? Nuo tada, kai buvo paskirtas inicijuoti Lietuvos TSR dviženije za perestrijku, jo visai nesigirdėjo. Dabar, matyt, atėjo toji X valanda, kai Kremliui vėl reikia jo paslaugų.

Zose        2020-05-30 7:35

Seimui trūksta valios iš viešinti 75m įslaptintus KGB arhyvus. Visi ten sėdintys yra susiję su ta organizacija. Lietuvos valstybės gerovę jie ir sunaikino nes prie valstybės vairo buvo prileisti tik tos sistemos žmonės. Klausimas, kodėl Lietuvos dėdule visą tai darė? Ir kas už to stovi?

Džeikuti,       2020-05-30 7:29

dar “Jedinstvo-Jednostj” autonomijos neįkūrei su sąjungininkais dabartinėje valdžioje, a? Pats laikas būtų ir pačiam rimtai prisijungti, juk taip nemėgsti lietuvaičių, tiesa? Nesnausk, kai valdžioje savi, nes gali pavėluoti.

to Tarybų Lietuva       2020-05-30 7:25

Kaip galima užgrobti seniai užgrobtą valdžią, drg.L.Trockiui 1917 metais su laiveliu atplaukus iš Niujorko į Europą ir nukulniavus iki Peterburgo, ir ten paėmus valdžią su labai garsiais prievaizdais? Gal žiniai kokiais? Galėtum peterburgiečiams pasiūlyti kreiserį “Aurorą” kuo greičiau pakeisti garlaiviu “SS Kristianiafjord” ir pastatyti prie Žiemos rūmų paminklą drg.L.Trockiui su diplomatiniu pasu iš prezidento rankų. Žinai to prezidento pavardę ar dar meilužė pačiam nepakuždėjo, ką? Va ir visa pačiam sovietų okupuota Lietuva.

to Tūrėtų       2020-05-30 7:13

Ir vėl išsirengei į medžioklę? Ir daug runkeliokų šįryt sumedžiojai savo deziuko pagalba? Lakai KGB nevispročiais, ane? Žinai, ten tokių kvailių, kaip pats, nebuvo. Masės mažai ką žino, kol konspiratoriai patys kai ko neatskleidžia. Pats irgi, apart šmeižto melo, mažai ką išmanai su čia siautėjančiu Langų majoru.

Tarybų lietuva       2020-05-30 6:18

Buvo žmonių per karą ir po jo, kurie tikėjo kitokia santvarka ir jie atėja į valdžią tuo metu realiai matė situaciją kas laukia Lietuvos, todėl viską įvertinę politiškai pasiprašė įstoti į Tarybų sąjungą. Bet niekas gi nenumanė, kad taip pasisuks situacija su šizofrenikais užgrobusiais valdžia.

Po 10 metų       2020-05-30 4:08

Kurgi prof. Radžvilas su visais klausimais buvo pasislėpęs 10 metų? Vaišvila su Genzeliu to klausė per pirmą Grybauskaitės kadenciją. Prof. Radžvilo nesigirdėjo. „Tiesos” ar tikrai reikia, ar tik prieš rinkimus šaukiama?

Tūrėtų       2020-05-29 23:57

Taip Lansbergis tūrėtų atsakyti, bet kiek žmonės šneka, o jie tai tikrai žino, kad pats lansbergis atstovavo KGB ir tūrėjo dedulės pravardę! Tai pas ką Jūs teiraujatės dėl grybauskaitės? Ir taip liaudis įsitikinusi, kad tie du minėti asmenys ne tik KGB, bet ir žydiškų šaknų pagal motiną, o žydai prie visų valdžių pirmutiniai…

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-05-29 21:44

Tokius kvailus klausimus gali tik plepys profesorius ir užklausti. Jau atsakymai žinomi ir suprantami patiems.  Deja ponas Radžvilas eina lygiai tokiomis pačiomis ANTIKONSTITUCINĖMIS pėdomis. Nori apsimesti, kad yra geresnis. Deja tas pats…. tik gal kitoje rankoje. Tokių klausimų davimas parodo jų kgbistinę prigimtį.
http://www.ekspertai.eu/liepos-9-ta-antikonstitucines-valdzios-diena/
http://www.ekspertai.eu/vytauto-landsbergio-antikonstituciniai-bludai/
http://www.ekspertai.eu/gabrielius-landsbergis-kiauliu-gardeka-jis-ten-veikia99978/

O prof. V. Radžvilas apie tai tylės kaip užmuštas.Niekšas.

Liūdesys       2020-05-29 20:58

kažkodėl ligi šio įsivaizdavau, kad Radzvilas nuovokesnis politikas ir neuždavinėja klausimų į kuriuos atsakymai žinomi visiems mąstantiems savo galva ir gyvenusiems nuo 1950 ligi 2020. Ir toks išminčius dar nori seiman… smile Komedija.

Dzeikas       2020-05-29 20:54

Manau likimas ir si karta sumoka, ar jau sumokejo VL uz kiaule(n) (ir ne viena) pakista Lietuvai.
Ziuriu as i jo “apsireiskimus” TV. Na toks kretantis zmogutis nesurezgantis sakinio kurio pabaiga sietusi su pradzia. Tribuna jam suteikia, bet vargselis matomai nebesuvokia kaip pats atrodo is salies.
Kas gali buti labiau apgailetina sunykstukejusio didzzmogio. Galejusiu tokiu tapti nykstuko.
Net kersyti nereikia.

štazi,       2020-05-29 20:39

ar tu pats nuo savo propagandos niekad nevemi?

stasys        2020-05-29 20:05

tam kad lodyti visokias aršias ponias įdėti dideliu pastangų nereikia , o va gera ir teisinga str. parašyti užduodant taiklius klausimus , prie to reikia rimtai pasėdėti .NS paskutiniu metu kepa barankas ir jiems labai nesiseka susikaupti ateinantiems rinkimams.

stasys        2020-05-29 20:02

cit.“ Lietuva yra vienintelė man žinoma valstybė, kurios Prezidentu buvo išrinktas asmuo, priklausęs tą valstybę siekusių sunaikinti priešiškų jėgų stovyklai net po to, kai buvo formaliai atkurta jos nepriklausomybė.“  Tai kuo tas teiginys grindžiamas ? pupomis ? makaronais pritaikytais kabinti ant ausų naiviems piliečiams , o gal Vytauto Radžvilo įsitikinimai nekvestionuojami ?  tie metami kaltinimai , bent jau kol kas,  D.Grybauskaitei laužti iš piršo . Ar čia daug laiko praėjo nuo to kaip pats V.Radžvilas buvo malamas į miltus tais pačiais įsitikinimais .? Panašu kad profesorius taip nieko ir nepasimokė iš tokiu piariniu istorijų . Gal tikrai reikia tos daugiau lazdos gauti į kupra kad pamokos kuproje į mėsą įaugtu ..

Kisa,       2020-05-29 19:24

sakai, kad Landsbergis valdžioje jau 30 metų, ane? Manai, kad runkeliai idiotai ir pačiu tiki?

Nieko nebus       2020-05-29 19:20

Tartiufas nesupranta, kas čia gali būt neaišku, jei jis sako, kad vsio zakonno

Deivis        2020-05-29 19:20

Viską Landsbergis žinojo. Ten Tartiufas kokių reta.

zaide gerai       2020-05-29 18:37

nepamirso ir savo interesu, o kortu namelis visu rupestis, negi jis pats vaziuos i astrava, paraginti paragino ir tiek

Kis       2020-05-29 18:20

Noriu paporinti Radzvilui.Kazkada labai,dabar nuosaikiau gerbiu,manau zinote del ko?Suprantu atsedeti apkasuose buvo saugiausia?
  O kas liecia kodel,del dalios Lietuvos Dalios, mano galva(V,Bogusis)labai paprasta,Tie du tipai dirbo ir dirba KGB.Pirmajam neiveikus AMB ir nepasukus Lietuvos ienas “kitur"teko atsisakyti planu,o po AMB uzkasimo vartai placiai atsivere,pats netekes vilciu tapti preziku,dovanu daveme Dalia,per kuria vykde viska kas buvo liepta ir Kremliaus,nes is KGB tapus FSB niekas nepasikeite.Tad viskas vyko ir vyksta pagal Kremliaus planus.Lietuva yra ir tuo paciu jos nera ir tai vyksta ne 3 o 30 metu,Negis ne profesoriskas darbas?Pries mirti nepraranda vilciu svajoniu ispildymo-tapttikru prezidentu,o anukas garbingai tes dedule ir toliau gimines darbus-dirbs slaptoms tarnyboms ir rytu.Kas galite paneikite,nes surasti sitaip nekenciancius priesu retas dalykas.Bukite toliau kuo mus vadina.

to LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-05-29 17:17

Daug atėjo erelių valdžion po Landsbergio pusantrų metelių buvimo valstybės vadovu, kai Lietuvos ūkiui ir ekonomikai vadovavo de facto LKP CK Pirmasis sekretorius, o de jure “Šatrija”. Ir ką gero jie be “Prichvatizacijos”, be lietuvių traumavimo nuveikė, ką? Nežinai ar apsimeti nežinančių, ane? Manai, kad pora runkeliukų užkibs ant pačio meškerės?

to LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-05-29 17:13

Oi, kokios drąsios ir naglos esat, o jei atsisėstumėte į Landsbergio vietą, manau, iškart Lietuvą parduotumėte Bankų Aveniu. Labai daug čia tokių popierinių erelių ant sofkutės, o realiai - nykuma ir jokios rimtesnės minties. Mūsų tik du milijonai ir dar nelabai kokių, o labai traumuotų ir nuskurdusių, ir manote, kad su tokiais įveiktumėte Avenių ar jų produktą Kremlių? Pražudytumėte mus, o ne ką nors gero nuveiktumėte mūsų visų labui. Va, incidentas Seime pačiam neparodė, kas Lietuvoje “načalnykas”? Neparodė, kad jie mūsų neatstovauja, o atstovauja kieno interesus, kokios šalies interesus jie atstovauja ir gina už neblogas babkes, jei lygintum su kiemsargio padėjėjo alga? Tad malonėkite susiprastinti ir netrukdyti prof.V.Radžvilui atskleidinėti mums Tiesą.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-05-29 16:52

Antikonstituciniu būdu sulindusių į seimą ir beveik tris dešimtmečius veikusiųjų (nusikalstamų) partinių gaujų l sunkių padarinių tvarkymui, NS bendraminčių svarbiausių (strateginių) siekių bei veiksmų sąraše turėtų būti:

I. Seimo rinkimų įstatymo keitimas (nes esamasis nedera su konstitucija, nes sąrašinių negali būti seime). Jau 7 seimai yra antikonstituciniai ir visos seimo partijos turi būti išjungtos (išformuotos, ...) už (nusikalstamą) antikonstitucinę veiklą.

II. 47 konstitucijos straipsnio pirminio pavidalo patvirtinimas (atstatymas). Žemė piliečiams, o ne užsieniečiams. Tai padaryti l lengva, paskelbus Tautai apie 7-ių antikonstitucinių (neteisėtų) seimų veiklą.

III. Tautos budelių komunistų išjungimas (iš politikos), pasmerkiant komunistų partiją, nušalinant (buvusius) komunistus (Grybauskaitę, ...) iš tarnybos valstybinėse įstaigose bei verslo vadybos. Partizanų tikslas buvo: išjungti komunistus. Kai nepavyko mums padaryti to iki šiol, tai ir vargstam.

IV. Pavojaus (ypatingosios nepaprastosios) būklės paskelbimas (Tautai telkti), sunaikinto ūkio tvarkymui (lito susigrąžinimui, ...)

V. Okupuoto Karaliaučiaus (Tvankstės) krašto padėties keitimas su rusų kariuomenės išprašymu bei administravimo perėmimu iš Rusijos (remiantis okupantų Molotovo Ribentropo paktu, bei kitais istoriniais šaltiniais). ei būtų buvęs išprašytas okupantas iš Kristijono Donelaičio (Martyno Mažvydo, ...) gimtinės iš Karaliaučiaus krašto, tai nebūtų buvęs okupuotas Ukrainos Krymas. Visuotinis nepakantumas okupantams.
_______________________________
Lietuva - tvirtovė _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-05-29 16:51

Vytautai Radžvilai,
ne pagarbos Vytautas Landsbergis yra vertas, o t_r_e_m_t_i_e_s iš Lietuvos (su Lietuvos pilietybės panaikinimu) jau vien dėl 2003 sausio 23 aferos, keičiant konstitucijos 47 straipsnį pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams.
________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių.
2020 gegužės 29

Ramiros       2020-05-29 16:40

O amb ? Ar tai nebuvo “istorinė klaida” ir neteisingumo pradžia ?

kgb generolo juršėno nuopelnai       2020-05-29 16:29

pakabino nabagą lanzdbergioką - o su juo visą konservų partiją.

Idomu       2020-05-29 15:58

Ar Landsbergis atsakys….kai Janutiene paklausė apie Norvegijos piliečių surinktus pinigus sąjūdžiui remti ir kur jie,tai Vytukas pažiūrėjo į dangų ir pasakė ....pasidek tašką.Ar ir dabar bus toks atsakymas,tai yra nebus jokio.Kad Brazauskas galėjo remti Grybauskaitė,tai dar galai sueina,bet kad Landsbergis….tai kurioje pozicijoje tarybinis profesorius?

DDD       2020-05-29 15:33

VL iš pradžių sunaikino Sąjūdį, tada užblokavo liustraciją ir KGB agentūros viešinimą, paleido ekssąjūdininkų AT ir atidavė valdžią LKP su AMB. Įsismaginęs VL galiausiai atidavė valdžią Burokevičiaus partijai su DG. Kas mūsų laukia, kai VL dar labiau įsismagins - Berlyno-Paryžiaus-Maskvos paktas ir Kremliaus glėbys?

Patriarxas       2020-05-29 15:21

Kai nesiūlo į snukį, o pagarbiai nusilenkę mandagiai klausia - galima ir nekreipti dėmesio.
Ai, apsimesiu, kad nepastebėjau.
Delpiai ir mūsų Partijos elertė monikutė tokio išpuolio tikrai neviešins, o marginalių patvorio portalėlių beveik niekas neskaito.
Niekas net ir nesužinos kad toks klausimas buvo.


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika. Politikai meluoja geriau

Kastytis Antanaitis. Ne gyvenimui, o matematikai mokome

Rasa Čepaitienė. Šliaužianti reabilitacija

Algimantas Rusteika. Tai ką – Apokalipsės raiteliai jau šį savaitgalį?

Vytautas Matulevičius. Liūnas

Rastas 1920 m. Mickevičiaus-Kapsuko laiškas atskleidžia Rusijos tikslus Lietuvoje

Ramūnas Aušrotas. Liūdna, nes juk ES pradžia buvo visai kitokia

Raymond Ibrahim. Hagia Sophia: Turkų pasakos prieš istorinius faktus

Algimantas Matulevičius. Lietuvoje galima išgyvendinti skurdą

Nida Vasiliauskaitė. Žmonija progresuoja. Iš kur žinome?

Algimantas Rusteika. Lempučių filosofija

Neringa Venckienė informuoja

Algirdas Endriukaitis. Kas laukia nacijos, jei jos politikams nerūpi valstybės egzistencinis likimas?

Nuo bačkos. Majauskas: Su Ingrida už Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Beprotybės kronikos: kas yra moteris

Tomas Čyvas. Įdomu, kada radikaliai kairioji minia uždraus Bulgakovą?

Algimantas Rusteika. Ar turi teisę atbuvę tremtį žinoti savo skundikus?

Geroji Naujiena: Padauginame tik dalydamiesi

Rasa Čepaitienė. Verygos paradoksas

Raimondas Navickas. Tai NE fontanas, tai kitaip vadinasi!

Liudvikas Jakimavičius. Covido simptomas: „Aplink nosį vaikšto šeškas – nieko neužuodžiu“

Vytautas Sinica. Siūlyčiau, priešingai, Lietuvai pagaliau viešai ir deramai pagerbti LAF’ą

Alvydas Jokubaitis. Noras panaikinti visus prietarus yra pats didžiausias prietaras

Arvydas Anušauskas Fainai Kukliansky: „Tai jau su J.Lukša-Daumantu viskas gerai?“

Audrius Bačiulis. Lukašenka žodžių tuščiai nešvaisto…

Skaitiniai. Vidmantas Valiušaitis rekomenduoja: „Svarbus aukščiausio JAV diplomato pareiškimas ir svari politinė parama Baltijos valstybėms“

Algimantas Rusteika. Pakelkim, pakelkime taurę kvailybės, kad Lietuvai būtų geriau!

Nuo bačkos. F. Kukliansky: kultūringas, inteligentiškas, nieko neįžeidžiantis, bendradarbiavimą skatinantis laiškas iššaukė minios protestą

Nikolajus Nielsenas. Rinkimai Baltarusijoje: Lukašenka prieš COVID-19

Audrius Bačiulis. Beprotybės kronikos: kas yra vyriausieji „Facebook“ cenzoriai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.