Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020

Vytautas Radžvilas. Valstybė prieš Albiną Kentrą

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugsėjo 17 d. 21:03

20     

    

Vytautas Radžvilas. Valstybė prieš Albiną Kentrą

Nuotraukoje su kitais sąžinės vedinais žmonėmis sustojome po Vilniaus miesto apylinkės teismo posėdžio dėl Miško brolių draugijos iškeldinimo iš patalpų Totorių gatvėje, kurias 1992 m. Vagnoriaus Vyriausybė skyrė, o 2012 m. A.Kubiliaus Vyriausybė atėmė ir perdavė Turto bankui.

Šis sprendimas atskleidžia tikrąjį TS-LKD nomenklatūrinių viršūnių požiūrį į Laisvės kovas ir net iškiliausius jų dalyvius. A. Kubilius, G. Landsbergis, I. Šimonytė gali sau leisti viską – atimti Miško brolių draugijai priklausantį pastatą, trukdyti Lukiškių aikštėje atsirasti Vyčiui, remti vienalytes „santuokas“. Mat jie žino: kad ir ką darytų kenkdami Lietuvai ir tyčiodamiesi iš valstybės simbolių, Laisvės kovų istorijos, jų ištikimieji rėmėjai už nieką nenubaus.

Tiesą sakant, matant tokią aklą ištikimybę jau neatrodo paikas vaizduotėjė iškylantis reginys: jeigu – neduok Dieve – pasikartotų 1940 m. nelaimė ir Daukanto aikštėje sustotų sugrįžę V. Putino atsiųstų „išvaduotojų“ tankai, bet A. Kubilius ar G. Landsbergis pasakytų, jog tai Lietuvos išlaisvintojai ir lieptų savo šalininkams nešti jiems gėles, beveik neabejotinai dalis jų taip ir padarytų. O jeigu kažkas pasakytų, jog tai ne išlaisvinimas, bet nauja okupacija, bet minėti veikėjai pavadintų tokį „išsišokėlį“ to paties V. Putino agentu, šie beatodairiški rėmėjai patikėtų net tuo.

Gaila, bet TS-LKD nomenklatūrai sunaikinus milžinišką potencialą turėjusią Politinių kalinių ir tremtinių partiją, daugybė jos narių ilgus metus buvo apgaudinėjami Sąjūdžio idealus išdavusių TS-LKD nomenklatūrininkų grietinėlės. Tiesą sakant, kito pasirinkimo nebuvo.

Tačiau dabar jis yra.

Todėl daugelio TS-LKD narių, ypač pradžioje partijos deklaruotoms vertybėms likusių ištikimų politinių kalinių ir tremtinių laukia skausmingas apsisprendimas, kas svarbiau: ištikimybė TS-LKD tautos ir valstybės griovėjų ir duobkasių partija pavertusiems vadams ar ištikimybė savo tautai ir Lietuvos valstybei? Laisvės premijų laureatai partizanai, kaip Albinas Kentra ar Jonas Kadžionis-Bėda, seniai pasirinkę.

Gėda ir rašyti, tačiau formaliai tai politinė reklama.

Politinė reklama.

Tiesos.lt: platinama neatlygintinai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2020-10-1 15:20

kas tos “jungtines pajegos”?Ar kartais jus nesergate kazkokia liga susijusia su durnarope?Kodel jus (nezinau kaip vadinti,nes nezinau kas jus tokie?)taip arsiai elgiates su tais kurie balsave del zemes,juk ten nebuvo klausiams ar ta zeme parduoti,ar panaudai isnuomoti?Domejotes kiek valstybiniu zemiu apaugusiu sosnovskio barsciai ir krumais?Pasidomekite ir jeigu sugebate poaskaiciuoti kokius pinigus mes prarandame?Sakysi Tevynes zemes neturi jokiu vertinimu,netiesa nereikia parduoti visos Lietuvos su zmonemis,isnuomok kaip mokame uzslaptinti okupantus 102 metams;jeigu daug tada 30-50 m.m.Mes paprasciausiai nesugebame jos apdirbti,nes zemdirbyste ne muzikavimas pim-pam pianinu,o darbas su prakaitu kvepianti ne tik nugara,bet ir zemiau.Koroce bachyriukaui,ne ten ieskote priesu,jie sedi desineje Landzbergio.

Tai kuo ten       2020-09-19 10:14

VEDINI vaikštote, kad nepajėgiate net pradinių klasių gramatikos atsiversti? Lietuvių kalbos išdavystė - irgi išdavystė.

Prochodimce 14:58       2020-09-18 22:19

Košė (galvoje) tikrai mėgstamiausias tavo valgis,
bet dėl skonio nesiginčijama.
Ne lietuviais rūpinkis, vėl ir vėl kviečiu,
o pirmiausiai kietasprandžiais karantinavusiais savo tautiečiais.

Tam pačiam Eugenijui-Žmogui - autoreferentiškai       2020-09-18 22:07

Pirmiausiai derėtų išsikelti klausimą ir pamėginti į jį atsakyti:
o aš “prie ko”, kad tarsi Dievas pasvėriau ir verdiktą paskelbiau?
- Taigi, kad ne “prie ko”. Vadinasi, patylėti būtų buvę išmintinga.

Žmogus       2020-09-18 21:49

Paima į savo negarbingų tarpą, garbingą nusipelniusią asmenybę ir štai, kokie mes gražūs ir rimti politikai - patikėkite, jūs tikrai neužsitarnaujate pasitikėjimo.

Eugenijus       2020-09-18 21:28

Sinicos, Radžvilos prie ko, gerb. A.Kentra yra asmenybė, o jūs…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-09-18 19:05

Tuomet, 2003 metais, TSKF - Tėvynės Sąjungos konservatorių frakcija (landsberginiai). Čia taip gaujos persivadina į frakcijas seime.
Daugiau
va čia
https://www3.lrs.lt/docs3/kad4/w3_lrs.padalinys-p_pad_id=792&p_kalb_id=1&p_kade_id=4.htm

Ką reiškia       2020-09-18 18:21

TSKF ?
TS-KD žinau, o TSKF ?
Beje, o kodėl mes juos vadiname konservatoriais? Jie nusikratė šio žodžio, todėl negali jiems nei liberalumu kaltinti, nei jei jie įteisintų viešnamius ir narkomaniją...

stasys       2020-09-18 17:48

Politinė reklama . Taip ir vertinu . Beje V.Radžvilui reikėtu priminti kas šiandiena valdžioje ,manau tokiam kaip R.Karbauskiui visai nesunku viska atsukti atgal ir šaltu veidu pasiteisinti ..smile)) Tiesa sakant ne tuo adresu
Vytautas bulka ‘trupina’.

Prašalietis       2020-09-18 14:58

Kaip šiandieninis esamas “patriotas” ar pasiskelbęs būsimu “patriotu”, taip jiems valstybė, vyriausybės ir visi likusieji ką nors turi veltui duoti. Ir jei ką nors kada veltui davė, tai kad davusieji nedrįstų nei pagalvoti kada nors duotą iš “patrioto” atsiimti atgal ir panaudoti prasmingiau arba visų reikmėms. “Patriotai” labiau nei kiti eiliniai žmonės nori ir “nusipelnė” pasidžiaugti Gorbačiovo ir Jelcino suteiktais “iškovojimais”. Masė eilinių žmonių, kuriems buvusių, esamų ir “būsimų tautinių” gausių visokio plauko “patriotų”  gretose vietos neatsiranda per 30 “patriotinio džiaugsmo” metų, turi tenkintis už darbą mokamais europiniais arbatpinigiais ir 30 metų “patriotų” pasakojimais apie “iškovojimų džiaugsmus”, jų rūpestį “apginti patriotinius iškovojimus ir padaryti taip”, kad visi likusieji per kitus vieną kitą dešimtmetį “besidžiaugdami” kartu su šiandieniniais varijotais jų “iškovojimais” galutinai neišsivaikščiotų ir neišmirtų nuo skurdo ir jo sąlygojamų ligų.

Miško broliai yra tikri mūsų broliai,       2020-09-18 12:34

nes jie už mūsų laisvę atidavė tai, ką žmogus turi brangiausia - gyvybę.
Jie susimokėjo už tai, kieno metas atėjo, bet jie tuo pasidžiaugti negalėjo.
Vis dėlto, net ir I. Kanto mąstysena vadovaujantis (ne dėl atlygio aukojosi),
bet jau ne kantiškai tariant, o persakant Maironį galim tvirtinti:
Kadangi jie mylimą Lietuvą gynė;
kai jiems nusviro galva,
dangaus angelai vainikus iš deimantų nupynė.
********************************************
Apie tokią perspektyvą amžinybėje galime tik pasvajoti,
nors ir siekti jos privalome. Panašu, kad vėl artinasi Herojų metas.
Arba valstybės žūtis, jei jų, t.y. gebančių aukotis asmeniškai, neatsirastų.
Antiherojų prisitaikėlių-parsidavėlių (ne vien V. R. paminėtų) - nors semk.

turėtų atsakyti       2020-09-18 11:35

už Albino Kentros, Miško brolių niekinimą turėtų būti patraukti atsakomybėn niekšeliai - Kubilius, Majauskas, Zuokas?

Rinkėja       2020-09-18 10:39

Jei kartais pažiūrite TV, tai negalėjote nepastebėti itin dažnai rodomos koservatorių reklamos (aišku, apmokėtos mokesčių mokėtojų pinigais), kur jų vedlė Šimonytė taip įsakmiai reikalauja jėgos, kad atrodo, jog jei tik pasipinsi jos kelyje, tai kaip mat partrenks ir perkąs gerklę, o paskai ją einanti harpijų svita tuojau pat sumindžios ir liks tik dulkės, o jos trauks vis tolyn, sunaikindamos viską savo kelyje.  Įdomu, kas gali balsuoti už šią baisią gaują?

Manau       2020-09-18 10:16

Manau, ne gerb. Radžvilui sveikatą reikia tikrintis, o tamstai. Jūsų žodžiais tariant, “bet ar daktarėlis turės žmogeliui vaistų”- tai yra tamstai? Norėtųsi tikėti, kad Albinas Kentra visus teismus laimės ir patalpos Totorių gatvėje
liks Miško brolių draugijai.

radžvilui       2020-09-18 9:33

derėtų sveikatėlę pasitikrinti pas daktarėlį, bet ar daktarėlis turės žmogeliui vaistų ??

TS-LKD nomenklatūra su Tėvyne ir su Krikščionybe       2020-09-18 8:12

ne tai, kad neturi nieko bendro,
bet yra ir Tėvynės, ir Kristaus įsakymų išdavystė,
vykdoma, kaip čia ir kitur įvardyta, konkrečiais poelgiais, žodžiais.
Tai, dėl ko jie parsidavinėja sena kaip pasaulis
- primityvus valdžios, galios, žemiškos gerovės geismas.
Sąžinės balso neklausymas ir Apreiškimo įsakymų laužymas, aišku,
yra ir konkrečių asmenų (prisitaikėlių) gyvenimo tragedija
- nieko blogiau po Saule nutikti baigtiniam žmogui negali.
[Neišmintinga veržtis ten (valdžion), kur nepajėgsi ar nežadi vykdyti atitinkamų pareigų, o tik, kaip “visi”, ketini pasinaudoti rinkėjų politine nebranda, jų paveikumu propagandai]
Stodami antikristinių ideologijų (neokomunistinės globalizacijos, genderizmo, verčiančių asmenis mankurtais, ir pan.) tarnystėn, nors daugelis tiesiog intelektualiai neįgalūs to mąstyti ir metafiziškai susivokti (kaip čia paminėtieji Šimonytė, Kubilius ar G. Landsbergis),
jie tampa Vakarų civilizacijos paties pamato ardytojais.
Kartojama prasimanytų specifinių (bešaknių!) “europinių vertybių” mantra
- žodeliena be realaus turinio, šiugždanti išnara.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-09-18 8:02

Tautos bei Lietuvos priešų sąrašas (dalinis, ne visas).
Tai – 2003 sausio 23-iosios aferistų sąrašas. Tą dieną buvo keičiamas konstitucijos 47 straipsnis pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams. L blogai. Šitiems dera pati didžiausia bausmė - tremtis iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu.
Tai - sąrašas tų, kurie lietuviška duona minta ir svetimšalių naudai dirba.
**************************************************************
Valdas Adamkus

Susilaikė 2003 sausio 23-iosios balsavime
1  Karbauskis Ramūnas 
2  Matulevičius Juozas 
3  Mincevič Gabriel Jan 
4  Tomaševski Valdemar 

Balsavo už 2003 sausio 23-iosios balsavime
1  Andriukaitis Vytenis Povilas 
2  Babonienė Ona
3  Balčytis Zigmantas 
4  Barakauskas Dailis Alfonsas
5  Baravykas Vydas
6  Bastys Mindaugas
7  Baura Antanas
8  Bernatonis Juozas 
9  Bradauskas Bronius
10  Budrevičius Jonas 
11  Burbienė Sigita
12  Butkevičius Algirdas
13  Čiulevičius Jonas 
14  Dalinkevičius Gediminas
15  Degutienė Irena   TSKF 
16  Didžiokas Gintaras 
17  Dmitrijev Sergej 
18  Dovydėnienė Roma 
19  Einoris Vytautas
20  Fiodorov Vasilij 
21  Greičiūnas Valentinas 
22  Gricius Algirdas 
23  Indriūnas Algimantas Valentinas 
24  Jakavonis Gediminas 
25  Jakučionis Povilas   TSKF 
26  Jučas Jonas 
27  Juknevičienė Rasa   TSKF 
28  Juozaitienė Jūratė 
29  Jurkus Jonas
30  Juršėnas Česlovas 
31  Kaniava Edvardas
32  Karbauskis Vaclovas 
33  Karečka Edvardas
34  Karosas Justinas 
35  Kašėta Algis
36  Kniukšta Gintautas 
37  Korenka Jonas
38  Kraujelis Jeronimas 
39  Kriščiūnas Kęstutis 
40  Kružinauskas Stasys 
41  Kubilius Andrius   TSKF 
42  Kunčinas Algirdas 
43  Kutraitė Giedraitienė Dalia
44  Kuzmickas Kęstutis 
45  Kvietkauskas Vytautas
46  Landsbergis Vytautas   TSKF 
47  Lapėnas Saulius 
48  Lapėnas Vytautas
49  Lionginas Jonas 
50  Macaitis Alfonsas
51  Mačernius Zenonas 
52  Maldeikis Eugenijus 
53  Martišauskas Virginijus
54  Masiulis Eligijus
55  Matuzas Vitas         TSKF 
56  Medalinskas Alvydas 
57  Medvedev Nikolaj 
58  Mikolaitis Gintautas 
59  Mikutienė Dangutė 
60  Monkevičius Algirdas 
61  Narvilienė Janė 
62  Nekrašas Visvaldas
63  Olekas Juozas
64  Orechov Vladimir 
65  Paksas Rolandas 
66  Palaitis Raimundas 
67  Palionis Juozas 
68  Papovas Petras 
69  Paulauskas Artūras 
70  Pavilionis Rolandas 
71  Plokšto Artur
72  Poplavski Aleksander 
73  Popovas Vasilijus
74  Prunskienė Kazimira Danutė 
75  Pulokas Alfonsas 
76  Purvaneckienė Giedrė 
77  Raistenskis Juozas
78  Ramanauskas Alvydas 
79  Razma Jurgis         TSKF 
80  Rimas Algis 
81  Rimšelis Klemensas 
82  Rinkevičius Viktoras 
83  Sabatauskas Julius
84  Sadeckas Alvydas 
85  Salamakinas Algimantas 
86  Saudargas Algirdas 
87  Saulis Vytautas 
88  Savickas Eimundas 
89  Sedlickas Romanas Algimantas 
90  Simulik Valerijus 
91  Sinkevičius Rimantas 
92  Sysas Algirdas 
93  Skamarakas Kęstutis 
94  Skarbalius Egidijus 
95  Skardžius Artūras 
96  Stankevič Vaclov 
97  Stasiškis Antanas Napoleonas   TSKF 
98  Šablinskas Eduardas
99  Šiaulienė Irena 
100  Šileikis Gintaras 
101  Šivickas Gintautas 
102  Teišerskytė Dalia 
103  Tretjakov Valerij 
104  Uspaskich Viktor 
105  Utovka Jurgis 
106  Valčiukas Rimas
107  Valys Antanas
108  Vareikis Egidijus 
109  Vaštakas Rimvydas
110  Velička Domininkas 
111  Velikonis Virmantas 
112  Vėsaitė Birutė 
113  Vidžiūnas Arvydas   TSKF 
114  Vilkas Pranas
115  Žalnerauskas Vladas 
116  Žukauskas Henrikas

Nedalyvavo 2003 sausio 23-iosios balsavime (išsisuko nuo balsavimo)
1  Babravičius Gintautas 
2  Bobelis Kazys 
3  Čekuolis Jonas 
4  Glaveckas Kęstutis 
5  Gražulis Petras 
6  Kirkilas Gediminas 
7  Klišonis Audrius 
8  Klumbys Egidijus 
9  Lydeka Arminas 
10  Matulevičius Algimantas 
11  Melianas Artūras 
12  Sakalas Aloyzas 
13  Steiblienė Nijolė 
14  Steponavičius Gintaras 
15  Šukys Raimondas 
16  Vagnorius Gediminas 
17  Vazbys Artūras 

Lietuviai, dalinkimės Lietuvos priešų sąrašu, pildykim, tempkim šiuos bei panašius į dienos šviesą.
____________________________
Sukilimas

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-09-18 6:58

- “TS-LKD nomenklatūrai sunaikinus milžinišką potencialą turėjusią Politinių kalinių ir tremtinių partiją, daugybė jos narių ilgus metus buvo apgaudinėjami Sąjūdžio idealus išdavusių TS-LKD nomenklatūrininkų grietinėlės.”
- Taip Vytautai, tai - geras pastebėjimas, bet labai labai pavėluotas. Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga (LPKTS) susidėjo su labai klastingais savo budeliais (su landsberginiais) ir todėl Tauta nemato budelių iki šiol. Net NS gretose yra Gaudentas Aukštikalnis (sąrašinis nr 15) - Vytauto Landsbergio padlaižys. Pavojus.
- Ar tik landsberginiai - Tautos budeliai?
- Ne. Tautos budelių sąrašas yra žemiau.
__________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 rugsėjo 18

Rūta       2020-09-18 4:38

2012m A. Kubiliaus vyriausybės veiksmai,perduodant Miško brolių patalpas turto bankui, yra gėdingi. Ko verta valstybė,besityčiojanti iš tokių iškilių laisvės gynėjų,kaip A. Kentra?

V.R.       2020-09-17 22:13

kaip visuomet kerinčiai patrauklus.


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Nėštumo nutraukimas įtarus vaisiaus ligą ar neįgalumą prieštarauja Lenkijos Konstitucijai

Lietuvos vyskupų konferencijos informacinis pranešimas apie Popiežiaus išsakytas mintis filme „Francesco“

Vygantas Malinauskas. Bažnyčios mokymas nėra asmeninė Popiežiaus nuosavybė

Algimantas Rusteika. Sekmadienį laukia rinkimai be tikrų pasirinkimų

Justas Mundeikis. Magiškas švietimo finansavimas 2021 m. biudžete

Ramūnas Aušrotas. LRT iškraipė tekstą – popiežius Pranciškus pasakė: „Jie turi teisę būti šeimos dalimi“

Giedrė Barčkutė. Ar konservatoriams pavyks laimėti katalikų rinkėjų balsus?

Vytautas Radžvilas. Netikėjimo kaina: juk ir mes tai galėtume

Romas Lazutka. Nebus gerovės, kol vieni kitus laikysime kvailiais (apie 13 pensiją ir ne tik)

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

JT piktnaudžiavimas žmogaus teisėmis (I)

Vytautas Sinica. Švedija: multikultūralizmo grimasos

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Agnė Širinskienė. Kas būna, kai prišneki apie svainio partiją

Popiežius Pranciškus apie neoliberalizmą

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.