Demokratija ir valdymas, Socialinė politika, Ekonominė politika

Vytautas Radžvilas. Uroboru paversta Lietuva

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gruodžio 8 d. 23:50

32     

    

Vytautas Radžvilas. Uroboru paversta Lietuva

Prof. Rasos Čepaitienės straipsnis apie parazitinę sistemą vienu ypu nubraukia praktiškai visą „vakarietišką ir laisvą“ lietuviškąjį politikos mokslą, parodydamas, kokios šarlataniškos, apgailėtinos ir niekingos yra jau tris dešimtmečius absoliučios daugumos jo atstovų sekamos šalies „sėkmės istorijos“ apie beveik brandžią demokratiją, klestinčią laisvą rinką ir istorijoje niekada neturėtą gerovę ir saugumą.

Verčiamos ir jau beveik paverstos Uroboru – savo uodegą ryjančia gyvate – Lietuvos metafora yra nuostabiai taikli, todėl sukrečianti kraštą naikinančios mirtinos ligos diagnozė.

Straipsnyje dalykiškai atskleista parazitinė „gavybinės“ valstybės sankloda iš tiesų yra ne kas kita, o tą valstybę ir visuomenę iš vidaus graužiantis vėžys, kuris, kaip žinoma, sunaikina jam maitintis ir parazituoti leidžiantį organizmą nepaisant to, kad šiam mirus žūva pats. Straipsnis baigiamas aiškia ir griežta išvada-klausimu, kuris kaip tik dėl savo aiškumo ir griežtumo turėtų veikti kaip vienintelis ligą galintis gydyti vaistas.

„Parazitinės sistemos lopyti, taisyti, remontuoti neįmanoma. Ją belieka tik pakeisti. Bet ar visuomenė tai pagaliau supras ir yra tam pasirengusi?“ Tai – įspėjimas: maldaujantys sistemos viešpačius pridėti keletą eurų prie algos, pensijos ar pašalpos, užuot stengęsi ją keisti iš esmės, vėžiu sergančios visuomenės nariai tik pratęsia savo agoniją. Priėmę tokio vėžinio organizmo gyvenimo taisykles, galiausiai jie patys tampa ligotomis jo ląstelėmis ir pasmerkia save ne tik neišvengiamai, bet lėtai ir skausmingai mirčiai.

Lietuvoje toks merdėjimas trunka jau tris dešimtmečius. Jis liausis, jeigu rasis pakankamai žmonių, skaitančių tokius straipsnius ir darančius išvadas. Straipsnis tuo ir puikus, kad nepalieka galimybių išsisukinėti: į autorės klausimą tenka atsakyti asmeniškai ir sąžiningai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yolo       2019-05-27 10:32
Phantasm       2018-12-11 3:44

Valstybės mes neturim. Lietuva yra mafijinių struktūrų kontroliuojama teritorija.

be asmeniškumų, bussines onley       2018-12-10 20:12

Reikia pripažinti, jog Dzeikas mąsto beveik teisingai:
“...valdzios strukturu isardymas iki pirminiu lasteliu ir tu lasteliu konsolidacija i nauja organizma. Rinkimai pirminese savivaldos grandyse, ten kur zmones pazista vienas kita. Po to isrinktuju deputatu steigiamasis suvaziavimas kuriant nauja pagrindini istatyma ir naujas valdzios institucijas.”
Išlyga “beveik” yra dėl to, kad tokie esminiai pokyčiai pirma nekakeitus konstitucijos, taikiu būdu neįmanomi.
Pirma arklys, paskui vežimas.
Pirma atsikratoma režimo gyvavimo garanto Bezdalų titiuticijos, o tada rinkimai pagal Naują.

D=eikuti,       2018-12-9 15:38

O lenkai jau atlygino žalą už okupaciją?

Prašalaitis       2018-12-9 15:32

Cit.: “VF atkakliai kratosi Pareigos, tuo pačiu nuolat virkauja dėl pražūtin riedančios Tėvynės.
Labai panašu į krokodilų ašaras. Arba tai tiesipg beviltiška impotencija.
Į straipsnyje minimą klausimą sau p. Radžvilas &Co; propatijų zylės irgi kol kas neranda jėgų (o gal ir reikalo) atsakyti.”

Manau, kad krokodilai čia niekuo dėti. Negaliu kalbėti už forumiečius, bet konkrečiai p. Radžvilas yra akivaizdžiai pavargęs-užgesęs (gyvai tai labai aiškiai matoma), bet ir mano galva neteisinga jam dėl to priekaištauti, nes jis iš pat pradžių yra pareiškęs, kad forumas neturi politinių siekių. Tautai reikia, kad atsiskleistų nauji veidai turintys vidinę jėgą galinčią uždegti pasipriešinimo ugnį minioje ir ją vesti. O ponas Radžvilas turintis nemažą patirtį galėtų pasitarnauti patarimais kovoje su sistemos kirminais.

> >Prašalaitis 3:03; StasysG 11:31     2018-12-9 12:39

Nenorėčiau sutikti, nes Uroboras iš esmės simbolizuoja priešybių vienovę, tai amžinybės, transcendento ir visatos simbolis. Simbolis kuriame susilieja sąmoningumas su nesąmoningumu, šviesa su tamsa, savigriova su nauju gimimu, kad ir kaip atrodytų mūsų dualistinei pasaulėžiūrai nepriimtina. Jungas niekur neakcentavo tik tamsiąją šio simbolio pusę atsietai nuo šviesiosios, nes tokiu atveju tai jau nebūtų Uroboras - gyvatės ryjančios savo uopdegą ir sukuriančios amžinąjį ratą simbolis.

StasysG       2018-12-9 15:18

“V.R. - vėžinės santvarkos slaptasis ginklas? ” - ir A.Juozaičiui užvažiavo. piktai, bet neblogai parašyta. Prisistatykite, pone, pasisveikinsime….Bet šiaip aš būčiau nuolaidesnis. juk ir VR, ir RasaČ yra išvaryti iš universiteto. Mes esame reiklūs jų parašytiems tekstams, bet jiems kažkaip ir užsidirbti reikia pragyvenimui. Kaip, niekas nesirūpina.

Dzeikas       2018-12-9 14:39

Jeigu pries 5 metus buvo galima abejoti, ar imanoma isardyti mafijines strukturas aprisusias valstybes aparata ir priverst ji dirbt tautos labui, tai dabar jau tai labai gerai matosi, kad ne. Nes visi igalus kazka daryt keisti, turintys ideju ir kritini mastyma atfiltruoti. Na tas vykdavo gan naturaliu budu, viesumoje mateme tik virsuneles.T.y. kai ryskus, viesieji asmenys buvo eliminuojami is politikos arba is gyvenimo.Jau minejau, paminesiu dar: Lozoraitis, Pociunas, Budreviciene, Lubys, Kedys,Cilinskas, Venckiene. Cia tik rezonavusiuose ivykiuose smesteleje zmones. O kiek mikro lygyje, pasidairykite aplink save. Pamatysite ta pati - laipsniska zmoniu suvokianciu zodzio pareiga, tiesa , dora eliminavima is jusu aplinkos.
T.y. vyksta tai, ka sociologai dar gyvuojant TSRS pavadino “neigiama atranka”. Lietuvos Persitvarkymo Sajudis nesustabde(NESUSTABDE!) sio proceso. Ne, aisku Lietuva “tipo” laisva. Na puiku, “laisva” Lietuva kala verslininkui (ne savam) bauda uz zodi “saitas” vietoj “tinklapis” ( Maxima savo pavadinime padejo skersa ant ant LKK. Lenkams pasuose siukstu jokiu w, o mes rasome x ir dejom ant to istatymo, o banderlogai savo grasiukus nesa mums ir nemirksi). Aisku, Maximai banderlogu-patriotu dantys per smulkus, taciau ant lenku shikt gaima.Pania leidzia.Lokite!
Nesakau, kad kalbos puoseleti nereikia. Reikia. Taciau neiperlauzius atrankos desnio i teigiama atranka rupinimasis kalba yra pasityciojimas is sveiko proto tolygus numireliui kompresu , garstyciu ar medicininiu tauriu dejimas.Ka mes sekmingai 30 metu(nuo 1988m kai bolshevikai pradejo “revoliucija”) darom. O kai pasiulai baigti sita smegenu zaginima ir daryt dirbtini kvepavima ir sirdies masaza sulaukiam patriotu ubavimo ir musimosi letenelem i krutine.
Dabar daryt sirdies masazo nebesiulau.Lavonas jau smirda, o eme masazuoti nuplesite Lietuvos lavonui papuvusias mesas nuo skeleto.
Ka siulau? Tesiant alegorija reinkarnacija i nauja kuna. Realybeje tai valdzios strukturu isardymas iki pirminiu lasteliu ir tu lasteliu konsolidacija i nauja organizma. Rinkimai pirminese savivaldos grandyse, ten kur zmones pazista vienas kita. Po to isrinktuju deputatu steigiamasis suvaziavimas kuriant nauja pagrindini istatyma ir naujas valdzios institucijas.
  Variantas su okupacija kita, pageidautina civilizuota valstybe? Paciu geriausiu atveju tai konservuotu padeti dirbtinai palaikant visuomenes gyvybinguma. Jeigu aisku atsirastu kokie kvailiai emesi valyti sias Augijaus arklides. Kas be ko, tokia misija yra toksiska visuomenei donorui. Netgi JAV okupavusios kokia bananine respublika, kai jos “vierchai” nupjauna verzles, ir daro ten kazkokia civilizuota tvarka ilgai neistveria. Is tu okupuotu bananistanu ima pasmirdusia versme plusti socialines ydos: korupcija, narkomanija, prostitucija, savivaldziavimo iprociai (aplinka korumpuoja JAV administracija ten). Tad ir lietuviams tokio geschefto tiketis nereiktu. Net ir Lenkijos tam neikalbesite.Juolab svedu ar vokieciu.

O mūsų teisme       2018-12-9 14:24

įrodyta atvirkščiai, tad nelįsk pats prie to Trockio, kuris nuo pačio Dievo ten iš padangių mums vadovauja. Mums belieka tik paklusti ir nunykti, nežinojai?

Vargas dėl proto.       2018-12-9 14:02

Uroboras - Blogio simbolis. Apie tai galit rasti Internete. Pradžiai - Siono išminčių protokolai. Beje, tai ištiesų dokumentas, o ne “caro ochrankos falsifkatas”. Tai seniausiai įrodyta Šveicarijos teisme.

V.R. - vėžinės santvarkos slaptasis ginklas?        2018-12-9 13:59

Apmaudu, bei tai, matomai, tik intelektualus ,,trintukas” ir pilietinio, realaus pasipriešinimo imitatorius..Kei būtų kitaip, tai šis VF lyderis su kompanija per keturis forumo gyvavimo metus, savo ir Co autoriteto dėka, jau būtų  subūręs platų pilietinį antioligarchinį judėjimą su reformų programa…Judėjimą už santvarkos pakeitimą su skyriais visuose šalies miestuose ir miesteliuose…Jame jau būtų ir dauguma šio portalo komentuotojų ir skaitytojų, o mūsų kandidatas į prezidentus jau būtų populiariaųsiųjų trejetuke, nežiūrint į visą piktybinį sistemos veikimą. Tas pilstytojas iš tuščio į kiaurą  važinėja, ir ne vienas,  su paskaitomis ir knygų pristatinėjimis po šalį ir nei nori , nei organizuoja, nei geba organizuoti žmonių į Forumo grupes…Kas tai ,jei ne pasityčiojiams iš Sąjūdžio (LPS)  kelio ir sveiko proto?

>Prašalaitis 3:03; StasysG 11:31       2018-12-9 11:39

Uroboras K. G. Jungo archetipų teorijoje simbolizuoja ir tamsos bei savigriovos gaivalą. GaL Rasa su Vytautu omeny turėjo šią simbolio interpretaciją?

Jules       2018-12-9 10:57

Stasiuk, o kur tie jūsų mokslininkai ir docentai, ką jie veikia ir dar klausimas, o kas juos tokiais padarė ir paskyrė, nežinai, ane? Kur tie pačio mokslininkai buvo per AMBalinę prichvatizaciją? A, akademiks Vilks buvo net Prichvatizacijos komisijos viršininku paskirtas, pameni, jei dar visai atminties nepraradai? Kur tos Vakarų demokratijos ir mokslininkai bei Žmogaus teisių gynėjai buvo, kai Čerčilis Baltijos šalis pripažino teisėta Stalino Rusijos ir pačio Stalino, Vakaruose vadinto Pasaulinio Gėrio iškilimu, ambicija viename labai garsiame baliuje Potsdame, ir vėl nežinai, ane? Belieka pačio tik paklausti, ką rūkai šįryt?

Jules       2018-12-9 10:50

“Jungtinės pajėgos” tipiškas spec.tarnybų triukas, kad normalūs žmonės negalėtų diskutuoti ir garbingai pasibarti, jei to prireikia. Juk visuotinai žinoma, kad dabar internaciukai, kurių sąskaitoje virš 66 milijonų aukų vien buvusioje carinės Rusijos imperijos teritorijoje, dedasi naciais ir medžioja runkeliokus - Lietuvos daržoves, nors morkos ir nepasiduoda šiai spec.tarnybų medžioklei, akcijai, bet kova, oponavimas nelygūs ir resursai ne tie.

sureagavo       2018-12-9 10:40

Kontoros Jungtinės Pajėgos į bandymus diskutuoti rimtomis temomis reguoja žaibiškai- iškart papylė trydos paklodžių.
Kiek dar laiko kentėsime nevaržomą spamo siautulį portale?

StasysG       2018-12-9 10:31

Tam (ar Tai), kas parašė komentarą “priekaištui     2018-12-9 11:06”, didelis pliusas. Ypač ši mintis, cituoju: “Paprasto komentatoriaus rašinėjimai mikroskopinio portaliuko komentaruose, negali sukelti jokių pasekmių. O mokslininkų, visuomenėje žinomų ir autoritetą turinčių asmenybių viešas kalbėjimas ir pasiūlymai, turėtų visai kitą svorį.
Inteligento/intelektualo- patrioto pilietinė pareiga būtų tai daryti.
Bet nedaro”.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-12-9 10:24

Be Lietuvos televizijos bei radijo (Lrt), Sąjūdis (sukilimas) - netikras.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-12-9 10:20

(žinia)
Dabar, pražūtingai baisu (mirtinai pavojinga) yra tai, kad Lietuvoje visokios bei visos ūkinės veiklos įvaizdis – p_l_ė_š_i_k_i_š_k_a_s. Toks įvaizdis neduoda pasijausti žmogumi versle dirbantiesiems. Pusė dirbančiųjų (!!!) nenori tokios veiklos, dingo svetur ir net b_i_j_o grįžti į Lietuvą. Plėšikiškos veiklos įvaizdžio ryškiausi ženklai:
1 (baisiausias). Lietuviškame ES pakraštyje bei vakariniame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos yra (bemaž) vienodos, o algos ir pensijos (apie) 4 kartus mažesnės nei vakariniame ES pakraštyje;
2. Plėšikiški mokesčiai – išreikalaujami nesant pajamų (uždarbio, pelno, …);
_____________________________
2015 metų PVZ.
Lietuviškam ES pakraščiui pritaikius vakarinio ES pakraščio taisykles:
– juridinio asmens (UAB, MB, IĮ, VŠĮ, …) registravimo kaina būtų apie 15 – 20 kartų (!!!) mažesnė;
– pajamų mokestis būtų 2 kartus (!) mažesnis, prie MMA dydžio;
– atskaitymai sodrai būtų bemaž 9 kartus (!!) mažesni, prie MMA dydžio;
– plėšikiškojo psd nebūtų išvis.
_____________________________
2018 (plėšiko Skvernelio naujiena) PVZ. Atsirado plėšikiškos sodros grindys (arba Lukašėnkos dykaduonių mokestis) - silpniausiųjų skriauda (kai kirpėjai padidinta mokesčių našta 50e/mėn, (jei kitaip, tai) su pusine MMA reik sumokėti mokestinę duoklę plėšikams nuo MMA dydžio).
_____________________________
3. Svetimšalių bankų plėšikavimas;
4. Verslo priežiūros tarnybų plėšikavimas.
Lietuvoje, apskritai, bet kokia ūkinė veikla yra paralyžiuojama ir smulkesniais apsunkinimais.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-12-9 10:15

1. P. Vytautui Radžvilui nereiktų panikuoti, nes maldaujantys didesnės mokytojų algos d_a_r_o Tautos sukilimo pradžią - d_a_r_o komunistuojančių antikonstitucinio seimo v_i_s_ų kenkėjiškų partinių gaujų stūmimą į istorijos šiukšlyną. Tai - l. gera pradžia sistemos keitimo startui. Pagarba mokytojams. Palaikom mokytojus.
2. P. Rasos Čepaitės straipsnyje (bei kitų šviesuolių tyrinėjimo veiklos išvadose) nėra svarbiausios problemos matymo daugiapartinio banditizmo laikmetyje, todėl Tauta trypčioja vietoje ir nieko nedaro. Norint pamatyti svarbiausią problemą, Tautos šviesuoliams reik žinoti, kad
visuomenės k_o_k_y_b_ė yra tiesiogiai proporcinga pinigų k_o_k_y_b_e_i.
________________________________________________________________________
Dabar, Tautai yra viršvalstybinės jėgos primestas eURAs, kurio pagalba svetimšaliai turi galimybę ir gali l. lengvai pribaigti Tautą ir valstybę.
********************
Okupuotoji Lietuva (komunistuojančių partinių gaujų)
2018 gruodžio 9

priekaištui       2018-12-9 10:06

Atsakau:
Sutonku, kad “rinkimų” boikotas esamoje visupmenėje realiai nepavyktų dėl itin žemo masių sąmoningumo lygio, solidarumo nebuvimo bei informacinio lauko uzirpavimo režimo rankose. Teritorijos gyventojai mentaliniu požiūriu yra sovietiniai burliokai, kuriuos manipuliatorių pažadai veikia tiesiog hipnotizuojančiai, tad tokia publika mielai renkasi stebuklines padakas nei nuoseklias veiklas.
Tačiau yra kitas ir ko gero vienintelis būdas esamomis sąlygomis taikiai demontuoti kriminalinę “santvarką”- naikinant režimo stogu ir įrankiu tapusią “Švč. Ktititiuciją” ją pakeičiant Įstatymu, kuris eliminuotų visus dabartinio režimo galių svertus bei užkardytų režimo restauracijos procesų galimybes ateityje.
Keičiant KTitouciją, būtų pakeisti rinkimų, piliečių atstovavimo valdžioje mechanizmai, atsirastų svertai įvykdyti Liustraciją, taip esamus režimo šulus bei jų parankinius pasiunčiant šieno ravėti.
Pakeitus KKK, būtų paleistos ir iš naujo formuojamos visos valstybinės instoticijos. Nuo seimo iki visuomeninio transliuotojo.
KKK keitimas būtų įvykdytas visuotiniu Regerendumu.
Tačiau tokiam veiksmui reikia mobilizuoti visupmenę. Norint padiūlyti veiksmą, reikia turėti paruoštą turinį- t.y. Projektą.
Paprasto komentatoriaus rašinėjimai mikroskopinio portaliuko komentaruose, negali sukelti jokių pasekmių. O mokslininkų, visuomenėje žinomų ir autoritetą turinčių asmenybių viešas kalbėjimas ir pasiūlymai, tirėtų visai kitą svorį.
Inteligento/intelektualo- patrioto pilietinė pareiga būtų tai daryti.
Bet nedaro.
VF atkakliai kratosi Pareigos, tuo pačiu nuolat virkauja dėl pražūtin riedančios Tėvynės.
Labai panašu į krokodilų ašaras. Arba tai tiesipg beviltiška impotencija.
Į straipsnyje minimą klausimą sau p. Radžvilas &Co; propatijų zylės irgi kol kas neranda jėgų (o gal ir reikalo) atsakyti.
Manau jog toks elgesys yra tiesiog labai negarbingas.
Švelniai tariant.

Doleriuk,        2018-12-9 9:54

gal pirma paskelb Maldeikienės maskoliškąsias disertacijas ir priesaikas kam, gerai? Nustok mums brukti tą “chitrą” agentūrą, gerai?

Jules to atkaklumas       2018-12-9 9:51

Sakai, ką daryti? Pirmiausia būtina rimta desovietizacija, derusifikacija ir depolonizacija, ypač universitetų, teismų ir prokuratūros bei spec.tarnybų ir policijos, jei norime išlikti kaip europinė tauta, o ne nunykinėti kaip dabar pagal Golgotos planą. Ten neturėtų svetimų, priešiškų šalių agentai, imti viršų kaip dabar, ar supratai, pone Atkaklume? Tad ko dar nori, a? Ir reikia baigt vienąkart ir visiems laikams su ta dezi propganada per LRT ir MG Baltic.

StasysG       2018-12-9 9:50

Prašailaitis (3.03) gerai pastebėjo, tai nėra taip baisu. Parašyta i-te taip: “Uroboras - senovės Graikijos ir Egipto mitinė gyvatė, kuri laiko apsivijusi Žemės rutulį, nasrais įsikibusi į savo uodegą. Alchemijos ženklas - amžino atsinaujinimo ir atgimimo simbolis, vienas iš pirmųjų begalybės atvaizdų žmonijos istorijoje, kartais buvo vaizduojamas žiedu ar kaip aštuonetas.”

Jules       2018-12-9 9:43

Lietuviai priversti naikinti patys save - ryti tautiečius. O kas prie to privedė, ar kartais ne karo nugalėtojai? Ne dvi neeuropinės kilmės supergalybės-sąjungininkės. Laikas europiečiams vienytis ir pradėti sakyti Tiesą ir gėdinti Velnią(blogį)- tell the Truth and shame the Evil. Laikas iš esmės reformuoti ES, pastumiant dviejų neeuropinės kilmės super galybių suformuotą Vasalitetą į šoną, ir paversti tikra Europos tautų sąjunga, Europos Tėvynių sąjunga, anot de Gaule ir nesovietizuotų lietuvaičių.

atkaklumui       2018-12-9 9:18

Tokiu atveju, tamsta, pats parašyk “Kaip turi būti” arba “Ką daryti, kad būtų”. Tik nerašyk, kad doriems žmonėms reikia boikotuoti rinkimus, kad valdžią galėtų rinktų tik nedorieji, nes tai netikęs pasiūlymas.

atkaklumas       2018-12-9 8:57

Profesorius trisdešimt metų rašinėja apie tai kaip yra blogai.
Šūsnys diagnozių priraityta.
Darbelis smagus- pasižiūri pro langą ir vardini.
Parašyti, sugalvoti “Kaip turi būti” arba “Ką daryti, kad būtų” - nerašo.
Atkakliai.

$+$       2018-12-9 7:13

Esminis demokratijos valstybėje atsiradimo požimis, tai galimybė žmogui turėti saxo teises ir tinkamai jas ginti. Brandžios demokratijos valstybėje požymis yra žmogaus teisių pažeidimų (rimtų) nebuvimas, dėl efektyviai veikiančios institucinės prevencinės sistemos, sukuriančios tiek teisinius, tiek socialinius pagrindus, kurie laikui bėgant perauga į kultūrinę tradiciją.

Ši „sukrečianti kraštą naikinančios mirtinos ligos diagnozė” jau buvo konstatuota A. Maldekienės, kaip pastebėjo vienas komentatorius prie straipsnio apie uodegą, čia tik A Maldekienės strapnio santrauka. Pavėluota, kaip ir šio straipsnio autoriaus emocijos.

Prašalaitis       2018-12-9 2:03

Lyginimas su Uroboru visiškai nevykęs arba nei p. Čepaitienė nei p. Radžvilas paprasčiausiai nežino šio senovinio simbolio reikšmės.

"Parazitinės sistemos taisyti neįmanoma."       2018-12-9 1:53

Vadinasi, Revoliucija?

parazito augimo požymis       2018-12-9 1:19

Atkreipkite dėmesį kaip išaugo Viešųjų ryšių agentūrų kiekis ir ypač jų paslaugų pirkimai Viešajame sektoriuje. Viešųjų ryšių agentūros viską išbalins ir apdergs, priklausomai nuo užsakovo poreikių. Nėra jokių ribų, skrupulų.
Savo ruožtu jų paslaugų pirkėjai kartu tampa ir įkaitais, šantažo objektais. Ir taip pasaka be galo. Didysai PR veikėjus Mykolas Katkus net savo tėvą, dirigentą Donatą Katkų savo įrankiu pavertė.

pritariu       2018-12-9 1:04

Iškart po Garliavos antpuolio viską taikliai diagnozavau ir iškart nustojau šerti parazitą. Nelengva, bet įmanoma.

Žiedų valdovas       2018-12-9 0:25

Tai ne Uroboras.
Tai Mordoras.

mazgys       2018-12-9 0:11

Ką gi, prisiminkime Prancūzijos himno žodžius:

Tremblez, tyrans et vous perfides
L’opprobre de tous les partis,
Tremblez! vos projets parricides
Vont enfin recevoir leurs prix!


Rekomenduojame

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Kastytis Braziulis. Kodėl konservatorių siūloma tvarka yra žalinga demokratijai

Andrius Švarplys. Kaip atrodo leftistinis „atvirumas“

Povilas Gylys. Highway to hell!

Algimantas Rusteika. Beprotybė ir laimė

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.