Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Vytautas Radžvilas. Tikroji revoliucinio paso prasmė – politiškai ir teisiškai panaikinama žmogaus lytis

Tiesos.lt redakcija   2021 m. spalio 29 d. 10:26

21     

    

Vytautas Radžvilas. Tikroji revoliucinio paso prasmė – politiškai ir teisiškai panaikinama žmogaus lytis

Iš JAV atėjo žinia, kurios reikšmės neįmanoma pervertinti. Išduotas pirmasis revoliucinis pasas.

Tikroji jo prasmė – politiškai ir teisiškai panaikinama žmogaus lytis.

Tai nepalyginamai radikalesnis antropologinės ir socialinės inžinerijos eksperimentasm, negu tas, kurį vykdė bolševikai. Jie buvo užsimoję panaikinti religiją, šeimą, santuoką. Bet ne biologinę lytį. Ir štai šis žingsnis pagaliau žengtas. Būtų milžiniška klaida galvoti vadovaujantis dirbtinai raminančia tariamai sveika nuovoka: dar vienas kvailiojimas, jeigu jau rasis norinčių kažką suvaidinti keistuolių saujelė – tegul sau kvailioja. Absoliuti dauguma žmonių laikysis prigimtinės lyties ir fiksuos ją dokumentuose. Šitaip galvoti reiškia visiškai nesuprasti reikalo esmės ir ideologinės šio sumanymo logikos. Be jokios abejonės, biologinė lytis specialiu įstatymu kurį laiką dar nebus naikinama – visuomenės sąmonė dar neparuošta tokiam radikaliam lyties ištrynimui. Kiltų nepasitenkinimas ar net rimtas pasipriešinimas.

Iš tikrųjų įgyvendinama lyties politinio ir teisinio neutralizavimo strategija, kurios kontekste šis pasas įgyja neapsakomą svarbą. Gausėjant X paso savininkų skaičiui ateis diena, kai bus nutarta nebefiksuoti dokumentuose žmogaus lyties. Ši strategija buvo įgyvendinama nuosekliai šalinant kadaise laikytais svarbiais žmogaus požymius: išpažįstamą tikėjimą, tautybę, atėjo lyties eilė. Tiesiog bus nutarta, kad „pereinamuoju“ laikotarpiu žymėti lytį yra neprivaloma, vėliau bus tokio įrašo apskritai atsisakyta. Panašiai daroma su įrašais apie tautybę.

Pavojingiausia yra tai, kad kurį laiką iš pažiūros beveik niekas nesikeičia. Todėl nelengva suprasti tikrąją reikalo esmę ir ilgalaikius padarinius. Todėl lemiamai svarbu prisiminti ir visiems priminti, kad visos revoliucijos prasideda kaip politinės ir teisinės revoliucijos, kurių metu pirmiausia tik įstatymiškai įtvirtinami ideologijos reikalaujami pokyčiai, kuriuos praktiškai įgyvendinti sunku dėl pasipriešinimo ir tai neretai ilgai užtrunka. Tiesiog reikia laiko visuomenei sulaužyti. Tipiškas pavyzdys: Leninas kategoriškai teigė, kad būtini kolchozai, nes privatus valstiečio ūkis stichiškai atgimdo kapitalizmą, kurį panaikinti ir yra komunistinės revoliucijos tikslas. Bet Rusijoje žemė buvo juridiškai nacionalizuota tuoj po bolševikų perversmo, tačiau palikta valstiečiams dirbti. NEP’o (naujosios ekonominės politikos laikais šalies žemės ūkis ne tik atsigavo, bet ir suklestėjo, valstiečiai net patikėjo, kad tie bolševikai ne tokie jau baisūs… Iki 1929/1930 m., kai vienu triuškinančiu smūgiu buvo įgyvendintas teorijoje skelbiamas privačios žemės nuosavybės panaikinimas suvarant į kolchozus, ir tai baigėsi Ukrainos Holodomoro siaubu. Lietuvoje po reokupacijos ūkininkai taip pat šiaip taip laikėsi iki 1949, kai buvo liautasi su jais žaisti ir buvo masiškai suginti į kolchozus.

Genderistinė ideologija radikalesnė ir nuoseklesnė už marksistinę ir numato panaikinti ne tik santuoką ir šeimą, bet ir biologinę lytį. Marksui ir net Lenino bolševikams tai dar atrodė pernelyg ekstravagantiškas sumanymas. Šių dienų genderistams – tai pagrindinis tikslas. Politinis sprendimas priimtas – lytis turi būti panaikinta. Visos diskusijos – taktiniai žaidimai akims apdumti ir migdyti priešininkų budrumą bei valią stoti į žūtbūtinę kovą kurstant tuščias iliuzijas ir viltis, jog įmanomas koks nors kompromisas ir susitarimas. Tuo patikėti reiškia iš anksto pasmerkti save pralaimėjimui.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jeigu       2021-11-2 12:32

jau galima pasirinkti lyties įrašą pase pagal asmens įgeidžius ir “savęs pajautimą”, tada privalu leisti pasikeisti ar įrašyti tokią gimimo datą, kurios asmuo pats nori ir kuri atitinka pageidaujamą amžių, pagal asmens subjektyvų “savęs pajautimą”. Jei faktinis vyras pass “tampa” moterimi ar gender pasakų personažu, kitas asmuo turi tokią pačią teisę pasijauninti nuo 35 iki 25 arba tapti “be amžiaus” ir gimimo datos. Tik ar pasas yra faktus (lytį, amžių) patvirtinantis dokumentas, ar pasakų miško parko “pasas” kur gali vadintis fėja, Hariu Poteriu, ar kuo tok nori?

Ema       2021-10-31 19:23

Ponui “Nemėgstu”. Mėgti galima maistą, o žmogus patinka arba nepatinka. Tiek to. Gerbiamas V. Radžvilas Jums nepatinka, nes pavydite jam iškalbos ir įžvalgų. Nejaugi esate toks naivus ir galvojate, kad charizma pasireiškia klykimu, garsumu ir rėkimu ant bačkos pasilipus? Charizma visada draugauja su protu ir išmintimi. Šių dviejų nuostabių komponentų profesorius tikrai nestokoja. Sėkmės Jums!

Nemėgstu        2021-10-31 0:20

Radžvilo. Žmogus be jokios charizmos!..

T0mas J.       2021-10-30 14:34

JAV - išsigimusi valstybė.

Panaikinti lytį įmanoma       2021-10-30 12:40

tik daliai žmonių, bet ne visiems. Daliai - kuri (privalomai!) bus gaminama inkubatoriuose pagal skaičiaus poreikį (o mažinama pagal poreikio skaičių klavišo paspaudimu). Tai vergai biorobotai.
Nenorėdami atsisakyti nuo valdžios perdavimo savo biologiniams vaikams vergvaldžiai tęs žmonių rūšį normaliu būdu, o ne atsigamindami iš inkubatorių (tapti nemirtingais vis tiek neišeis).
Tarpinė menedžerių klasė neesminis dalykas. Todėl lytis vis tiek liks.
PS Bent dalis komentarų apie Radžvilą ir Bingelienę yra svetainės humoras dalyvaujant tai pačiai Bingelienei -
ar nematote, kad “tiesos”.lt KARIKATŪRIŠKAI pateikia Radžvilo atvaizdą vis su pakeltu pirštu? Tai vadinasi antireklama.

O ar nebūtų paprasčiau       2021-10-30 9:37

po truputį naikinti ne lytį, bet pačią žmogaus sampratą. Na, pvz. pradedant abejoti ar žmogus tikrai yra žmogus. Arba leidžiant pasirinkti kas kokiu gyviu jaučiasi. Juk gyvybei atsiradus ji vystėsi ir gal gali būti, kad ne visi mes esame toje pačioje išsivystymo stadijoje ir gal net ne visi priklausome Homo sapiens? Taip pradėjus būtų pasiekta, kad gimus vaikui jau šia intencija apdorotoje šeimoje, jo pase įrašoma, kad jis yra pvz. žaltys, ar vilkas o gal meška. Kita vertus, būtų fantastiška įdiegti ateinančioms kartoms, kad nuėjus prie horizonto gali nukristi nuo žemės, nes ji plokščia. Ir dar daugiau įdomių eksperimentų galima būtų atlikti.

Dzeikas       2021-10-30 4:30

Al.ui: “...tik rusai ponai…”
As sito nesakiau. Tai pasakete jus.

To O kur       2021-10-30 1:26

Jei Pro patria su V. Radžvilu būtų nors truputį krikščioniška, nesityčiotų iš Ramutės Bingelienės, bet atsakytų, kodėl grafa „redakcija“ portale tiek laiko tuščia.

Nu va,       2021-10-29 23:05

Žinome, kad Al, tik dar vienas
Juliaus Milaičio nick’as.
Puikiai slapstėsi, kagėbiste!

ah1       2021-10-29 21:45

Papildysiu pavadinimą kad būtų aiškiau :  tikroji apreiškiminio/revoliucinio/ apokalipsinio paso prasmė – politiškai ir teisiškai panaikinama žmogaus lytis.
Pasas į apokalipsį. Toliau skaitykit Bibliją, “Jono apokalipsis”, vaivorykštės virš galvų, stiklo ir ugnies jūra,  ženklas ant rankos be kurio negalėsite nei pirkti nei parduoti…

O kur       2021-10-29 21:07

Dingo užgrobta Bingelienė. Gal Radžvilas ją jau suvalgė?

Al.       2021-10-29 20:29

,,Lietuviai - jau cholopai”, tik rusai ponai, ane Dzeikai? Ir dar amerikonai, ,,išsirinkę” Baideną ?

Nėra nieko šlykščiau       2021-10-29 20:29

už pamokslaujantį prof. Radžvilą, kuris užgrobė Tiesos.lt portalą ir sutrypė jo kūrėją Ramutę Bingelienę.

Deivis       2021-10-29 19:46

Džeikas teisus. Lietuvisai ir vėl viską prapils.

linkėjimai valdžiagyviams ir iškrypėliams       2021-10-29 19:10

liaudiesmenas.livejournal.com

P.S.ankstesnius postus galima pamatyti,apačioje paspaudus “Previous 10”

ah.ą       2021-10-29 18:01

gengerpasis - GP?

Kristupas       2021-10-29 17:38

Ačiū gerbiamam V. Radžvilui už įžvalgias mintis. Matant kaip seimas su vyriausybe myluoja gėjus ir lesbietes, nenustebsime, kai jau labai greitai turėsime tokį pasą ir čia.

Julius Milaitis       2021-10-29 16:16

Ir pratrydo, ir apsimyžo į tuos pačius pampersus,
Tiek to Dzeiko, Širvintų amerikono!

tiek       2021-10-29 15:29

Džeikas “permyžo ” , neleistinai “pratrydo” niekuo dėtų lietuvių atžvilgiu(kiekviena tauta turi savo judus - aksioma. Bet kodėl jis pabrėžia lietuvių tautą? Štai kur klausimuks) Taigi,kas iš tikro esi ,paršeli “Džeikas” ? Prisistatyk publikai.

No problem       2021-10-29 14:08

Tegu nunulina - ranka užsirašysim.

Dzeikas       2021-10-29 13:07

Juokingiausia , kad Lietuvoje “zmogiu” pasu idiegimas sutiks maziausiai pasipriesinimo: “Vadink kaip nori, tik i krosni nekisk”.
Kodel taip manau?
Todel kad dabartine valdzia 1 prie 1 tai smetoniniu nuokrushu valdzia.
Kazkas ims zviegti: “Smetona patrijotas!” O dabartiniai gi nezino kaip maloniau ES subinen ilist.
Esme ne iskaboje , po kokia veliava tamsus reikaliukai sukami. Esme - tamsus reikaliukai.Smetona uzurpavo valdzia irisaugino kohorta p-duku ir subinlaiziu, kuriems birzelio 14/15 nakti 1940m “pasipriesinimas sugriaus uki!”, - paaiskinimas ypac tupiems, verciu: pasipriesinimas sugriaus mano bravora ir rusai Sibiran uz tai issius (Caras siunte politkalinius Sibiran , tas tiesa. Kurorto salygomis. Tik tolokai nuo kulturos centru), o jeigu priminsiu kieno nuopelnas isileidziant RKKA okupuoti krasta, tai ziurek , ukeli paliks. Jei ne, tai direktorium padarys.
Sioje vietoje patriotai -idiotai prisimena partizanus kariavusius pries Sovietija iki 1953 (bendrai paemus), girdi jie atstate Lietuvos valstybes garbe.
Bukim biedni, bet teisingi ir nemalkime shudo matydami tai ka NORIME MATYTI:
Partizanai issaugojo savo ASMENISKA garbe atsisakydami tapti Sovietijos cholopais, is dalies - tautos garbe.
Valstybes gi garbe saugoja valdzia ir ji jan prasiko TADA, prasiks ir dabar.
Su nedideliai nuokrypiais pasikartos totalitarizmo ekspansijos scenarijai(nesvarbu po kokia veliava). Kai kur pederastija gaus atkirti, kaikur gal net pilietinis karas kils, kai kur vietoj jo ateis totalitarizmas po patriotizmo veliava.
Jeigu tikites rasti Lietuvoje ramu uzuteki nuo pasaulio audru - tai ne ta chebra kuri neparduos savo cholopu homoseksualistu ir pedofilu lobby. Del auksciau mano minetu priezasciu.
Lietuviai - jau cholopai ipratinti neuzdavineti “slyksciu” klausimu.

Rekomenduojame

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Vytautas Sinica. Su Matu Maldeikiu diskutavome apie valdančiųjų vertybinę užsienio politiką

Dovilas Petkus. Pasipiktinę tautos pasipiktinimu?

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Linas Karpavičius. Siūlau valdančiajai daugumai idėją!!!!!!

Jolanta Miškinytė. Puiki žinia Lenkijos kovotojams su sanitarine diktatūra, žmogaus teisių pažeidinėjimu ir Konstitucijos mindymu

Pragariška Džo Baideno savaitė

V.Pranckietis privalo trauktis iš užimamų pareigų, jei vadovaudamas Seimo Kaimo reikalų komitetui neatstovauja kaimo daugumai

Abortai vėl tapo pagrindine mirties priežastimi pasaulyje

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Linas Karpavičius. Šiandien, kaip niekad mums iškyla Sausio 13-osios aukų įprasminimo iššūkis

Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis

Laisvės gynėjų dienai skirtas minėjimas Lukiškių aikštėje

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.