Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Vytautas Radžvilas. Taip – tai dar vieno „bananų baliaus“ repeticija

Tiesos.lt siūlo   2020 m. sausio 5 d. 7:09

18     

    

Vytautas Radžvilas. Taip – tai dar vieno „bananų baliaus“ repeticija

Pro Patria

„Sveiki sugrįžę į SSRS laikus!“  – šis Algimanto Rusteikos aiškiausiai įgarsintas motyvas skamba visuose pagrindinės šios dienos naujienos komentaruose. Ši naujiena neabejotinai po dvylikos mėnesių bus vertinama kaip vienas svarbiausių Lietuvos politinių įvykių šiais metais, nors greičiausiai ne tik šių. Norint pavergti žmones ir ištisas tautas, pirmiausia būtina priversti juos matyti pasaulį jau ne savo, bet svetimųjų akimis.

Konfliktas dėl K. Škirpos ir J. Noreikos atminimo įamžinimo – toli gražu ne paprastas ginčas dėl dviejų iškilių žmonių (šito nedrįsta neigti net jų priešininkai, išskyrus didžiausius pašlemėkus) atminimo ištrynimo ar išsaugojimo.

Iš tikrųjų vyksta žūtbūtinė kova esminiu klausimu – kas Lietuvoje rašys lietuvių tautos istoriją ir kur ji bus rašoma?  Rašys patys lietuviai, jų nuoširdūs draugai ir bičiuliai, ar lietuviškos Lietuvos nekentėjai ir priešai?  Ar klausimas, kas yra mūsų didvyriai, bus sprendžiamas čia – Lietuvoje ir jos sostinėje Vilniuje, ar mūsų tautos nusikaltėlių ir herojų sąrašai bus sudarinėjami ne Lietuvoje ir tik siunčiami formaliai patvirtinti sovietinio kolaboranto vadovaujamai Užsienio reikalų ministerijai?

Šiuo – principiniu – klausimu kompromiso būti negali.  Atsimenanti savo šimtametes kovas už laisvę  sąmoninga ir ori tauta ar nuolankiai gromuliuojanti savinieką ir neapykantą savo valstybei skiepijantį svetimųjų brukamą melą istorinės atminties neturinčių mankurtų liaudis?

Šį melą naujųjų kolaborantų rankomis skleidžia Lietuvos priešai, svajojantys, kad tokia tauta ir valstybė kuo greičiau išnyktų iš šio pasaulio. Neatsitiktinai spręsdami istorinės atminties klausimus jie spjauna į visuomenės nuomonę ir demokratiškai išreikštą visiškai aiškią daugumos piliečių valią. Šitaip visada elgiasi okupantai ir jų parankiniai pavergtose šalyse.

Įvykiai K. Škirpos alėjoje yra dar vienas riboženklis: jau drįstama kėsintis net į piliečio teisę laisvai mojuoti kol kas vis dar nepakeista ir neuždrausta savo šalies vėliava. Tai yra savaip nuoseklu: net Trispalvė jiems jau atrodo, o ir iš tiesų darosi, pernelyg pavojinga. Mat primena, kad esame ir galime būti tauta ir tikra valstybe. Sovietmečiu ji buvo uždrausta kaip lietuviškojo „nacionalfašizmo“ simbolis. Šios dienos įvykiams propagandinę dirvą seniai ruošia B. Gailius, N. Putinaitė ir visa naųjųjų „kovotojų su fašizmu“ kohorta. Kaip ir jų sovietiniai mokytojai, jie labai nori, kad tos vėliavos greičiau neliktų.

Mintys visada virsta darbais. Tada išdrįsusieji iškelti Trispalvę buvo gaudomi ir žiauriai baudžiami. Paprasčiausiai sugrįžome į tuos laikus – jau atgimsta net sovietinės milicijos ir KGB tardymuose naudotų „poveikio metodų“  apraiškos.

„Bananų balius“ Katedros aikštėje buvo daug metų trukusios kovos tarp Trispalvę branginusių bei gynusių patriotų ir jos nekentusių bei persekiojusių išdavikų ir kolaborantų atviras proveržis. Ir kartu šios kovos lūžio taškas, kai sistemingi, bet dėl riboto pasipriešinimo masto palyginti reti pavienių drąsuolių persekiojimai, suėmimai ir teismai virto – kylant Sąjūdžio bangai – atviru ir masiniu smurtu prieš atgimstančią tautą.

Į sovietmetį sugrąžinantis vežimas į policijos nuovadą, patyčios ir galiausiai Trispalvės atėmimas tik todėl, kad tai – Trispalvė, rodo, kad sunerimę dėl savo ateities Lietuvos griovėjai yra pasiryžę visomis priemonėmis slopinti vis labiau įsibėgėjantį tautos sąmonėjimą ir politinį budimą.

Panašu, kad jie gali ryžtis bet kam, net tokiam drakoniškam žingsniui, kaip pakartoti „bananų balių“. Tada neišsigandome. Tikėkimės, jog nepabūgsime ir šį kartą. Pakelkime galvas, lietuviai ir visi patriotiški Lietuvos piliečiai – ir ramiai, tvirti savo dvasia, ruoškimės!

propatria.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-5 17:12

Jau barasi A.K. LPS veteranas, kuris leido įsigalėti (pasak Vytauto Vyšniausko) Sąjūdžio idėjų išdavikams landsberginiams (ir kitiems panašiems).
Nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Juk Lietuvai l baisus 30-metis išryškino Tautos bei Lietuvos priešus, kurie milijoną (pusę visų!!!) darbininkų išvarė iš namų. Dabar jau yra galimybė 30 metų siautėjusius nuvaryti į istorijos sašlavyną, urmu.

Net nejuokinga       2020-01-5 16:00

,,Vyksta žūtbūtinė kova”, peržengtas riboženklis”... Palauksim dešimtį metelių, tada parašysime apie tai n šimtų puslapių studiją... Kai jau nebebus kam skaityti. 4 žmonės visame Vilniuje kovoja tą žūtbūtinę kovą? Su kuo? Tik su atvirais Tėvynės išdavikais ar ir su minkštai ir šiltai sėdinčiais pezėtojais, kuriems iš esmės viskas čia gerai, nes už papezėjimą gal nukris viena kita dešimtis balselių. Tai kur tos ,,žūtbūtinės kovos” barikados? Gal ir aš į Vilnių atvažiuočiau. Kur tos ,,žūtbūtinės kovos” vadai? O tas ,,riboženklis” dar kur nors yra? Dar liko ką peržengti? Nebent paraštę, kai Wordui duota ne ta komanda… Ta mūsų kantrybės riba kada nors tikrai bus peržengta, bet tada tai žūtbūtinei kovai vadovausite ne jūs, ponai - tik - apie - save - galvojantys. Nes nespėsit nuo sofučių pasikelti.

Raigerdas        2020-01-5 15:29

Na, aišku, kad istorija liūdna. Bet reikia džiaugtis, kad tą moterį neišvežė į psichiatrinę, kaip tai būtų padarę KGB laikais. Vėliavos nesudraskė. Taigi, šiokios tokios pergalės yra pasiektos. Iš kitos pusės paėmus, reikia suprasti, kokiu pagrindu šita moteris buvo išvežta. Juk šitie policininkai privalėjo veikti pagal įstatymą, o ne pagal savo nuotaiką, kuri kinta nuo “patinka”  iki “nepatinka”. Bet kaip ten bebūtų, šita moteris jokio nusikaltimo nepadarė. Ir tada kyla pagrindinis klausimas: kam valstybei reikalinga policija? Susidorojimui su patriotiškai nusiteikusiais piliečiais ar ...? Čia vienas mano kaimynas pasakė, kad jis niekaip negalėjo įtikinti policininko, kad yra nukentėjęs nuo sukčiaus. Įdomus faktas - mūsų policija yra bejėgė prieš sukčius, nes yra daugybė atvejų, kai policininkai skėsčioja rankomis, bet nieko padaryti negali. Ir jeigu šiandien lietuvius apklausti, kas yra nukentėjęs nuo sukčių, tai čia, galimai, būtų ne tūkstančiai, o dešimtys tūkstančių, jeigu ne daugiau. Ir štai policininkas prieš sukčių yra bejėgis, ir ką jis sako:“O ko leidaisi apgaudinėjamas?”. Ir toks policininkas pradės kaltinti tą auką, kad nieko nedaryti sukčiaus atžvilgiu. Tai dabar ir galvoju: kas yra bendro tarp sukčiaus ir policininko, kad jie taip atlaidžiai žiūri į sukčiavimo atvejus? Ir dažnas policininkas sukčiavime nemato nieko blogo, o štai moteris pamojavo vėliava, kad išreikšti savo patriotinius jausmus, ir jau yra areštuojama. Ir eilinį kartą mes turime dar vieną įrodymą, kad mūsų VALSTYBINIŲ INSTITUCIJŲ TARNAUTOJAI YRA TIEK SUIŽŪLĖJĘ, KAD JIE NEJAUČIA JOKIOS PAGARBOS SAVO PILIEČIAMS. GALŲ GALE, KAS APGINS TUOS PAČIUS POLICININKUS, JEIGU KILTŲ KONFLIKTAS TARP RUSIJOS IR LIETUVOS? JUK TUOS POLICININKUS GINTŲ NE KAS NORS KITKAS, O BŪTENT ŠITIE PATRIOTAI, NES POLICININKAI YRA MŪSŲ VALSTYBĖS DALIS, TIK GAILA, KAD GENDANTI MŪSŲ VALSTYBĖS DALIS.

ah1       2020-01-5 15:02

matau foto žmogų, pavargusį nuo matomo jovalo ir prakalbusį apie matomą jovalą, norintį suvaldyti jovalą,  tik to jovalo ant tiek daug, kad nesuvokiama realybė kurion pusėn sunkt, kur eit kad išsilaisvintum nuo jovalo… Kitaip tariant panaudotas užkalpokinimo mechanizmas užjovalinamas jovalo pertekliumi.

Pezėtojai siautėja,karvedžių nėra...       2020-01-5 14:50

Ačiū žm.teisių gynėjmams Kavaliauskui , Jonaičiui ir Ko už ryžtą aukoti pinigus kontrveiksmui dėl policijos neteisėtų veiksmų..Ačiū prof. Merkiui už veiklumą... Deja, nuvilia tylintis žm. teisių vedlys R.Povilaitis, vėl nuvilia ,eilinį , nieko nekeičiančių teisingų tekstų pliūpsnį paskelbęs ,Radžvilas ir vėl nuspėjami Rusteikos tekstai vietoje veiksmo…Rusteika galėjo paskambinti adv. S.Dambrauskui, nes mokytoja patyrusios advokato neturi, bet tyli…Galėjo pask. R. Povilaičiui iš žmog.teisių organizacijos dėl sąskaitos aukoms, bet rašinėja…Kaip tikras pamokslautojo Radžvilo pasekėjas… Sąjūdis po bananų baliaus miestuose darė staigius mitingus. Sąjūdžio eksšulo Radžvilo atsakas- rašymas…- Nieko profesorius ,matyt, nepasimokė iš LPS ir realių politikų........Tyli mislingai Juozaitis, Dagys,Kuolys, seimūnas Urbšys, tautininkas G.Songaila…Kai reikia veikti, ar bent perimti ,kitų keliamas BŪTINO SOLIDARAUS SAVALAIKIO KOMPLEKSINIO VEIkimo prieš ONS šiurpų veiksmą, idėjas, mūsų-daugelio ONS oponentų- formlūs esantys vedliai vėl daugina teisingų tekstų kalnus ... Kol kas lyderio -KARVEDŽIO savybes rodo tik seimūnas Puteikis-jis padarė gerą ir SAVAIKĮ užklausimą policijos vadams kaip partijos lyderis. Per ankstesnius prez. rinkimus jis pelnytai gavo 9 procentus, nes,ko GERO VIENINTELIS, geba būti dar piliečiais išlikusių 10 procentų rinkėjų lyderiu, O NE TEISINGU PEZĖTOJU ŠIMTO ŽMONIŲ LANKOMAME tiesos.lt PORTALE.. Mes prieš ONS pralaimime kapitaliai ,nes turime tik lyderius pamokslininkus, bet neturime lyderių karvedžių..Kai reikia adekvačiai stoti mūšin su ONS šulais ir veikimu, mūsų radžvilai, rusteikos, sinicos ir ko rašo teisingus tekstus…Šaunuolis Rusteika, jau pritapo prie puikaus pamokslininko V.R. tradicijų...Vyrai, jums jau ploja Šimašius ,Skvernelis ir policininkės Karinos bendrai ….Rašykit, popierius viską ištveria…VALIO,vyrai…:) Mūšis už teisingumą palauks,kol kita lyderių karta užaugs…?? Ši Vilniaus smurto situacija mums parodo, ar tautos likučiai turi lyderius…Deja,radžvilai, sinicos, juozaičiai,kuoliai, dagiai ir Ko muša dinderį,kai reikia burti legioną ir stoti jo priekyje…Kiekviena pradelsta kontrsmūgio diena artina sistemos pergalę vėliavos ir smurto tema…Pašvilpkim visi tiems vedliams, gal pakils nuo kompiuterių ekranų? Kas iškels mitingo- eisenos sausio 12 ar 13 dieną,vėliavą? Kas pasirūpins,kad mokytoja ir ko, turėtų lėšų kontrieškiniui dėl policijos neteisėtų veiksmų jau šį pirmadienį ir patį ieškinį pirmadienį? Sistema veiks staigiai, o tada liks tik gintis ir pezalai,ar ne, ponai tekstų kūrėjai ir jūs, anonimai komentuotojai… Aū,aū- ieškomi lyderiai…. Aū,aū,komentuotojai, pezėsim toliau,ar aukosim teisininkui kontrsmūgiui ,dėl mokytojos ir teisingumo, rengti?  A.K. LPS veteranas

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-5 14:08

Kada sekanti sueiga dėl Nacionalinio susivienijimo?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-5 14:05

Antikonstituciniu būdu suėjusiųjų į seimą ir beveik tris dešimtmečius veikusiųjų partijų sunkių padarinių tvarkymui, Nacionalinio susivienijimo programoje bei svarbiausių veiksmų plane (dar) turėtų būti:
- seimo rinkimų įstatymo keitimas (nes esamasis nedera su konstitucija, nes sąrašinių negali būti seime), kad vienu ypu i_š_j_u_n_g_t_i komunistus (kgb’istus, stribvaikius, ...);
- (konstitucijos visų straipsnių arba tik) 47 konstitucijos straipsnio (dėl teisės į žemę) pirminio pavidalo atstatymas (Žemė piliečiams, o ne užsieniečiams);
- įpatingosios (nepaprastosios) padėties paskelbimas (Tautai telkti), sunaikinto ūkio tvarkymui (lito susigrąžinimui);
- okupuoto Karaliaučiaus krašto padėties keitimas su rusų kariuomenės išprašymu bei administravimo perėmimu iš Rusijos (remiantis okupantų Molotovo Ribentropo paktu, bei kitais istoriniais šaltiniais). Jei būtų buvęs išprašytas okupantas iš Karaliaučiaus, tai nebūtų buvęs okupuotas Ukrainos Krymas.
Pakelkim galvas, lietuviai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-5 13:51

Nacionalinio susivienijimo temos neapleiskim.
Ieškokim atsakymo į klausimą:
kodėl Tauta dingsta iš namų.
Auginkime ministerius visoms ministerijoms.
Veikim taip, kad seime būtų pusė mūsų atstovų jau iš pirmo karto.
Pridedama: be Lietuvos tv bei r (Lrt), sąjūdis netikras.
_______________________
Sąjūdis 2

Tai kur        2020-01-5 12:46

tas musu morales garantas prz.Nauseda dabar,laukiam .

Prašalietis       2020-01-5 12:40

Vytautas Radžvilas savo “Taip – tai dar vieno „bananų baliaus“ repeticija” rašo:“Iš tikrųjų vyksta žūtbūtinė kova esminiu klausimu – kas Lietuvoje rašys lietuvių tautos istoriją ir kur ji bus rašoma?  Rašys patys lietuviai, jų nuoširdūs draugai ir bičiuliai, ar lietuviškos Lietuvos nekentėjai ir priešai?”.... Eilinis skaitytojas šiam šiandienos"Tautos šviesuoliui ir gelbėtojui"gali priminti, kad pats Radžvilas su sąjūdine chebra Gorbačiovui ir perestroijkai remti"kvietė visus iš virtuvių” Gorbačiovinės ero pabaigoje “imti istorijos rašymą į savo rankas”. Lansberginė užsisslapstinusi 75 metams sąjūdinė ir brazauskinė “tautinių“komunistų chebros padedamos tokių “filosofinės minties gigantų” kaip Radžvilas, Laurinkus, Juozaitis ir t.t. 1990 metais paėmė viską į savo rankas ir jau 30 metų šie prie valdžios lovio įsitaisę lietuviai ir juos aptarnaujantis personalas su savo naujaisiais"bičiuliais” iš JAV ir vakarų Europos sėkmingai rašo savo “istoriją” kaip tik nori. Pavyzdžių yra daugiau nei reikia: Ramanauskas- Vanagas “buvo"pokario Lietuvos “valstybės vadovas”; Banionis, Sondeckis, Kardinolas V.Sladkevičius “buvę” KGB informatoriai, Škirpa sukilimo organizatorius, Noreika žydų gelbėjimo pogrindžio organizatorius ir jo vadovas irt.t. Brazauskinėje-lansberginėje “tautinėje"kūdroje priešrinkiminė problema yra tame, kad viskas ką paliko okupantas(atominė elektrinė, Mažeikių nafta, kitos didelės pramonės įmonės, žvejybos laivynas ir t.t.) jau yra seniai pravalgyta, daugelį kartų subankrotinta ir vienintelė sotaus pramitimo vieta belieka valdžios lovys ir prie šio lovio besistumdančių “tautinių veikėjų“aptarnavimas. Kadangi artėja eiliniai vietų prie lovio skyrstymo “demokratiniai rinkimai”, tai ne prie jo esantis"nuskriaustasis intelektualinis” kontingentas kyla į “žūtbūtinę kovą už viską kas yra gera, prieš viską kas yra bloga”. Tipinis pavyzdys Radžvilas. Kol buvo jam garantuojamas pakankamai sotus"profesoriavimas”, šis profesionalus"tautos gelbėtojas” per daug viešai nesireiškė “kovose už lietuvišką ir tautinę teisybę”, kuri lansberginiame durnių laive nesikeičia jau 30 metų. Kai tik jo “profesoriavimas” buvo padarytas studentams neprivalomas, Radžvilas, kaip ir jo buvęs bendražygis Juozaitis per prezidento rinkimus, “kyla į bekompromisinę kovą už Lietuvą, už Tautą ir visokias kitokias geroves” prieš besistumdančius prie valdžios lovio savo buvusius neužsislapstinusius ir užsislapstinusius 75 metams chebrantus. Juozaičio, Radžvilos tipo nesibaigiančių“tautos gelbėtojų” vienintelė viltis patekti prie valdžios lovio yra padaryti kažką Valinkiško, kad po šio “politinio"finto už juos pabalsuotų per rinkimus bet kokią viltį praradę eiliniai žmonės, ir kaip savo laiku Valinskas su savo klounų chebra, taip pat prasmukti pabūti prie valdžios lovio. Štai ir visos tiesos apie, nesibaigiančias lansberginiame durnių laive"kovas už savo didvyrius, savarankiškus istorijos rašymus, vėliavų mosikavimus, Dievo žodį....”

ah1       2020-01-5 10:58

pasakas/ istorijas rašo nugalėtojai ir jos neturėtų būti rimtai imamos domėn,ir visokios pasakos/ istorijos turėtų būt vertinamos kritiškai.

Taip.       2020-01-5 10:47

Šio Sekmadienio Evangelija pranašingai kalba, Jn 1, 1–18 „Žodis tapo kūnu ir gyveno tarp mūsų“.
Teisingai pastebi Vytautas Radžvilas, kad mintys tampa kūnu. Tik šis įvykis, kaip ir mūsų “dainuojančios revoliucijos” pakankamai švelnus, lyg su Dievo apsauga, bet parodantis mūsų valdžios visišką supuvimą ir negalią valdyti Lietuvos. Tie desperatiški veiksmai išduoda baimę, t.y., “anie” turi vykdyti aukštesnių jėgų (gal ir netiesioginius kremlinų?) nurodymus, o baimė juos kausto, kurie išsilieja be mąstymo, o su kvailu gudravimu, tipo mes…, anaip ir kitaip… Galiausiai pasimato tik “nuogo karaliaus” kvailystė.

Dzeikas       2020-01-5 10:27

O siaip mosikavimo trispalve problema sprendziama lietuviskai:
Ekscesa atsauks, tipo nesusipratimas cia, pareigunai ramsus papainiojo. Vykdytojams pagrumos pirsteliu (o po 2 savaiciu israsys premija). Nukentejusius (ar atsakovus , cia kaip pasuksi) paleis.
O jus kita karta PAGALVOSITE ar jums labai reikia trispalve mosikuot.

Dzeikas       2020-01-5 10:24

Radzvilas: “Ar klausimas, kas yra mūsų didvyriai, bus sprendžiamas čia – Lietuvoje ir jos sostinėje Vilniuje,...>”
—————————
Tiksliau butu: Ar klausimas,kas yra musu didvyriai, bus sprendziamas cia - Lietuvoje, AR jos sostineje Vilniuje.
Na toks nusikalbejimas pagal Freida bemaz.

stasys        2020-01-5 9:47

Na aš nepamenu toje Škirpos minėjimo istorijoje fakto nukreipto prieš trispalve , ar ji ent buvo plėšoma ar mindoma ? . Jei gerai atmenu .. tas svarbus Lietuvos simbolis vis dar plevėsuoja ant Gedimino kalno ., ir man norisi tikėti kad ir ateityje Jis ten plazdės .Kitas dalykas tautos istorija , kaip mes ją suprantame ir kokios mums jos reikia. Pripūtus dūmų į visuomenės akis ta visuomenė netaps paklusnia avelę norinčia tik šviežio šieno ir daržovių , tiems kitiems, kuriems reikia ir Tiesos istorijoje nepasitenkins tik tuo požiūrių ..kas turėtu ta istorija perrašyti –pataisyti . Lietuvoje jau turime tokiu rašančiu iš „tiktu istoriku luomo“ rezultatai ir po šiai dienai kelia daug klausimu ir abejonių , o atsakymų sulaukiame tik tokiu kaip „pons Vinokurs randa“ ... profesionalai . V.Radžvilai istorija rašoma ne mums .. mes ja žinome ir patys ., ji rašoma mūsų vaikams o jiems meluoti ir pritempinėtu faktu nereikia .Purvinais batais galima bet kur pripėduoti .. vardan gražaus tikslo , bet save gerbiantis pilietis to nedarys nes kai kas viduje to žmogaus jam to paprasčiausiai neleis padaryti ..Tikslas tik tada gražus kai ji gerbi ..

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-5 9:39

Seimą aptvėrus spygliuota viela, būtų padaryta liustracijos gera pradžia.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-5 9:34

Lietuvos priešai - 30 metų komunistus dangstantieji, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusieji bei palaikantieji landsberginiai, brazauskiniai, burokevičininkų grybauskiniai, karbauskiniai bei panašūs.
_____________
Užvaldytoji Lietuva
2020 sausio 5

Tadgi       2020-01-5 9:13

apie ką kalba? Priešai viduje? Kas jie? Daro beviltiško rašinio įspūdį.


Rekomenduojame

Loreta Strøm. JAV FDA verdiktas: trečioji skiepo dozė 16–65 metų asmenims nebuvo patvirtinta

Andrius Martinkus. Mintys apie Afganistaną

Jaunesni nei 16 metų vaikai galės gauti augimo blokatorių be tėvų žinios – JK teismas

Ramūnas Aušrotas. Kokios paramos reikia šeimai?

Nida Vasiliauskaitė. Neapsigaukime – nuo Naujininkų Užupis ir Žvėrynas ranka pasiekiami

Valdas Sutkus. O tuo metu Amerikoje…, arba Kalifornija toliau žengia link šviesaus socialistinio rytojaus

Povilas Gylys. Teismai privalo vykdyti teisingumą

Ir Lietuvoje atliktas tyrimas patvirtino: persirgus Covid-19 susidaro stabili, per 12 mėnesių nemažėjanti natūralaus imuniteto apsauga

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: prekybos centrai netiki valdžia

Alvydas Jokubaitis: negalima reikalauti atsakomybės iš vergo

Ramūnas Aušrotas. Kuo ydinga vaikų skiepijimo vajaus politika?

Advokatas Ignas Vėgėlė. Vavřička prieš Čekiją, arba Dar kartą apie privalomą vakcinaciją

Jūratė Sofija Laučiūtė. Kam atstovauja LRT, užsipuldinėdama Prezidentą ir į talką nuolat pasitelkianti KT pirmininką D. Žalimą?

Amerikos FDA sprendimas: trečioji dozė rekomenduojama tik nuo 60–65 m. ir rizikos grupių žmonėms. Andriaus Švarplio replika

Jolanta Blažytė. Ar dar nenusibodo?

Benediktas XVI: „Vienalytės santuokos“ įteisinimas yra „sąžinės iškraipymas“

Juokas juokais, bet… reikia rinkti parašus, kad Dulkys neatšauktų GPaso į didelius prekybos centrus, pastebi Andrius Švarplys

Nida Vasiliauskaitė ir jos naujoji „Lapių medžioklė“ OpTV: Piliečiai? Biomasė! Kaip priešintis?

Ramūnas Karbauskis. Jie jums meluoja, rizikuoja jūsų ir jūsų vaikų sveikata

Geroji Naujiena trokštantiems būti pirmiems: Būkite paskutiniai ir visiems tetarnaukite!

Kun. Mindaugo Martinaičio homilija s. Ados-Benvenutos Urbonaitės šimtųjų gimimo metinių proga

Ignas Vėgėlė. Apie apribojimų griežtumą Lietuvoje

Rasa Čepaitienė. Tualetų klausimu

Australijos valdžia siunčia žinutę: „Tai bus paskiepytųjų ekonomika“

Marijos Radijas: pokalbis apie Šiluvos deklaraciją

Joana Noreikaitė. Šimtas dvyliktoji TIE–SOS! akcija

Eimutis Bagdonas. Jei vakcinos tikrai saugios ir veiksmingos, kodėl taip vengiama skaidrumo? Mintys „Transparency International“ tyrimo paraštėse

Jonathon Van Maren. Kai ateistams reikia krikščionybės

Vygantas Malinauskas. Ką daryčiau aš

Rasa Čepaitienė. Kad smėlio dėžė netaptų dykuma

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.