Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 9 d. 23:17

27     

    

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Štai ir viskas. Padarėme, ką galėjome. Galbūt net šiek tiek pranokome save. Atradome daugybę nuostabių žmonių visuose Lietuvos kampeliuose. Jie patikėjo savimi ir Lietuva. Ir nesvyruodami stojo į talką. Visą šį laiką virš mūsų sklandė sąjūdinė dvasia. Ta pati antlaikiška dvasia, kuri įkvėpė sukurti stebuklą prieš trisdešimt metų.

Brangūs Bendražygiai, ačiū Jums už pasiaukojamą triūsą dėl TOS... Vienintelės mūsų Lietuvos.

Darbas atliktas. Jį nudirbus atėjo palengvėjimas ir ramybė. Tylaus laukimo metas. Dabar tarsite savo žodį Jūs, lietuviai – savo kilme arba dvasia, visi, kuriems Lietuva yra mylima Tėvynė. Jos likimas ir ateitis – tik Jūsų rankose. Tik nuo Jūsų priklausys, ar panorėsite susigrąžinti savo valstybę. Prieš apsispręsdami, kam atiduoti savo balsą, vis dėlto pagalvokite ir prisiminkite, kad iš tikrųjų sakote TAIP arba NE ne mūsų Nacionaliniam susivienijimui. Jums teks atsakyti sau patiems: norite toliau merdėti be tikėjimo ir vilties kaip svetimi savo pačių žemėje prašalaičiai, ar pagaliau pakelsite galvas ir vėl tapsite šeimininkais Jums nuo amžių priklausančioje Tėvynėje, kad ši atsikeltų naujam gyvenimui ir drąsiai žvelgtų į nežinomos, paslaptingos, turbūt pavojingos, tačiau bekraštės ir todėl nešančios Viltį ateities tolius?

Nuoširdžiai trokštame ir stengėmės, kad auštantį spalio 12-osios rytą visi galėtume pasitikti jau kitokioje Lietuvoje.

Kad ir koks bus Jūsų apsisprendimas ir pasirinkimas, mes dirbsime toliau. Ir, jeigu prireiktų, vėl lauksime. O kodėl lauksime – tegul atsako kreipiantis į Jus atmintyje šią akimirką savaime iškilę puikaus eilėraščio apie Amžinąjį Laukimą žodžiai:

            Lietuva prie istorijos ežero
            Basnirčia per degantį lauką
            Su beržynais vienplaukiais
            Pro ašaras nematau
            Bet žinau – visad laukia…

Paskutinė politinė reklama.

Platinama neatlygintinai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Zadalas       2020-10-13 21:35

Visus gražius žodžius nuplauna faktas, kad partija Propartia savo rinkiminį sąrašą sudarė “pagal nuopelnus”.

Zadalas       2020-10-13 21:32

Na. Rinkimų sąrašą partija pasidarė “pagal nuopelnus”. Labiausiai nusipelnęs - V.R. Jei gautų valdžią ant Lietuvos - irgi visus surūšiuotų. Visi gražūs žodžiai prieš šį gyvą pavyzdį nublanksta.

Dzeikas       2020-10-12 22:01

Panasu , kad galutinai nugalejo chamas 1992m trypes kojomis ir rekias: “N…ui man ta laisve. As est noriu!”
Na uz sovietinius kolaborantus jis daugiau nebebalsuoja nes fiziskai tas nebeimanoma - betarpiskai kolaborave derasi su Sv. Petru arba kalbasi su Anuo pasauliu jau. I rinkimus ju net Rusijos FSB pakinkyt nebando. Tai jie ir renka pagal elgiasi “savus” atpazindami: prostituoja Briuselio biurokratams, prostituos ir Maskvai jeigu varcia atsitiktu.
Kolaborantai iseina, chamai pasilieka. Ir tarpsta, pridesiu nuo saves.

Tik pasamprotavimai       2020-10-12 10:22

Durniu laive nieko naujo.Simonyte jau prisimatavo premjero mantija.Ruoskites pensiju sumazinimui, nes, mano manymu, ta publika pagrinde ir balsuoja uz sia partija.Dabar koalicijoj ko gero bus ir armonaite su savo laisvais partneriais ir “zolyte”.Laisve yra laisve.Taip kad laukim ir seimu su teciu Nr.1 ir teciu Nr.2 iteisinimo.Nors, kai pagalvoji, nereikes vaiku isvezti i uzsieni.

šaukštai po pietų       2020-10-12 1:10

nacionalinis susivienijimas subliuško iki bereikšmio sambūrio.
ar tokie rezultatai stebina? ne.
nes kaip sako - “protingos galvos, gaila kad tik durniems teko”.

iš kaimo        2020-10-12 0:44

Na kagi taip ir turėjo gautis už laisvės partija balsavo tie kurie nori gyventi kaip gyvuliai, be tvarkos ir be moralės . Už darbo partija - buve kolhoznikai . Už konservatorius tai pastovus elektoratas balsuos nors tu baslį ant galvos tašyk.

Al. Redakcijai       2020-10-11 23:32

Komentarų skiltyje jūs nustatę tikrąjį, o ne valdišką laiką - ar tai iš patriotizmo, ar netyčia ?

Al.       2020-10-11 23:12

Matom, kad, susivieniję su kitais mažiais, NS vistiek vargu ar būtų perlipę 5%. O susimaišę su prastų aktorių minia, būtų praskiesti ir sunaikinti. Ko, mano nuomone, trūksta tai paprastumo, gyvumo ir konkretumo. Reikia suprasti, kad rinkimus rinkėjai vertina panašiai, kaip filmą. Pagrindiniai veikėjai turi būti gražūs, gyvi. Jų pažiūras žmonės priima supaprastintai - gerietis, blogietis ar besiblaškantis - ir sprendžia ne tiek iš jo žodžių, kiek iš veiksmų, tai yra - vaizdo. Jei partijos vadovai nepajėgia to suprast ar neturi tam uždaviniui tinkamų žmonių, tai jų gal būt geri politiniai gebėjimai vargu ar bus panaudoti.

Nesuprantu savo tautieciu       2020-10-11 23:02

Stebiu rinkimu rezultatus ir…Labai gaila, kad zmones ir toliau negalvoja, patyre didele visu buvusiu valdziu neteisybe.Niekas nesidomi partiju programomis, balsuoti neina (isskyrus fanatikus konservatoriu rinkejus).Balsavau uz NS ir tikrai tikejausi, kad jie bent jau frakcija sudarys Seime, bet deja, siuo metu 24 val.NS yra paskutineje vietoje.Ka gi, ka issirinkot, ta ir turesit.Manau, kad ir vel vaitosit.

babute       2020-10-11 22:54

ziuriu i balsavimo rezultatus ir liudna daros, jei butu susivienije tai rezultatai butu visai kitokie.Kagi, esate pasikele ir kritot .....

Www       2020-10-11 21:27

Žinant mūsų didumos žmonių mentalitetą ir represines laidas per TV kai kita nuomone nepriimama ir nesiklausoma tai visos mažosios partijos padare viską, kad jos nelaimėtų ir padėjo laimėti pagrindinėms. Kol nesusivienysite visi mažiukai ir panašios ideologijos į viena kumštį tol jus būsite nematomi o gaila. Kur jus šaukdami kad esate patriotai, bet vardan tos Lietuvos atsisuke vieni į kitus lyg ežiai

stasys       2020-10-11 20:28

NS kaip partija negavo mano balso gavo TS, bet palaikiau ju ,NS , keliama kandidata vienmandatėse .Tikiuosi tas jaunas verslininkas bus labiau praktiškas žmogus nei V.Radžvilas ir neskubės susigrąžinti SAVO Lietuva prieš tai nepaaiškinęs kur kitiems dėtis !! Atrodo tiek ne daug reikia, tik imti ir susilaikyti nuo ‘triznos’ prieš rinkimus . Kiękviėna neaiškiai suformuluota mintis gali ir sukompromituoti .. bei sugadinti finišuojant rinkimuose .

stasys       2020-10-11 20:01

Reikalas padarytas.

Šūkis       2020-10-11 19:39

Geras, logiškas, skamba patraukliai, gerai ir tai, kad, kas nors šaukia, kitaip būtų visai blogai.

 

Pridarėte...       2020-10-11 18:55

Taip,kad mažiukų balsai nueitų kanalizacijon…Dėl pasipūtimo ir neadekvatumo sudirbote viską ,ką galėjote…Atpildas-2 procentai…

StasysG       2020-10-11 17:28

PADARIAU,  ką galėjau: balsavau už Nacionalinį S. Vilniaus rajone.

stasys       2020-10-10 20:39

Tik pagyriau vyrus už tai jog nebando prisidengti populizmu ir še tau kad nori . V.Radžvilas ne prasčiau ‘suskėlė’ už pati Puteikį. Tos pačios obels vaisiai .

Puikus       2020-10-10 19:52

Vytauto Landsbergio eilėraštis. Ir iš kur jį Radžvilas traukė?

T0mas J.       2020-10-10 19:07

Beje - labai gražios eilės, įdomu kas autorius. Gūglė neatsako. Nejau Radžvilas rašo eiles? Eilių autorius vertas įvardijimo, norėčiau daugiau jo eilių paskaityti.

T0mas J. -> uzjauciu       2020-10-10 18:22

Parulski, cinike - čia tu?!

„Politikas, geras politikas, negali būti jautrus žmogus”.
Sigitas Parulskis,  „Lietuvos rytas“,  2020-10-07, 07:07

 

uzjauciu       2020-10-10 17:32

Naivuolis - politikas? Juk ji apdoros kas tik netinges… ypac doktorantas.
Rimtas, protingas zmogus nekisa galva i politika. Isvada: zmogus neteko proto, kai ji izeide pusdurnes ir pusdurniai. O jis patikejo ir isizeide.
Uzjauciu.

"Neliečiamieji" agonijoje       2020-10-10 16:17

Pagoglinkit straipsnį - „Snoro“ akcininkų ieškinys prieš Lietuvą didėja nuo 1,1 mlrd. iki 2,5 mlrd. eurų”. Snoras tikrai bus konservatorių saulėlydis.

Nepadarė,       2020-10-10 14:57

nes nesidėjo su CK sekretorių ir kolchozų pirmininkų sūneliais, marčiomis, meilužėmis ir anūkais - su CK bufetu ir autoūkiu. Su ambalinių dūmais.

T.Aškelis       2020-10-10 14:36

O ką tu padarei bendram labui,NEVISKĄPADARIAU,kur tavo pilietinė pozicija?

tiek       2020-10-10 14:20

tai bene garsiausia priešrinkiminė sirenos daina. Po galais, - geriau jis uždainuotų apie tai ,kaip lietuviui atsiimt plėšikų prichvatizuotas gėrybes .O Lietuva kaip buvo taip ir liks per tūkstančius metų ir be tokių saldžiabalsių. Išvada: šių dienų realijomis - pažangiausia ,daugiausia vilčių paprastiems žmonėms ir Lietuvos valstybei teikia TIK “VALSTIEČIAI”.

Džiugu,       2020-10-10 13:09

kad Radžvilas turi savo laikraštį...

ne viską padarėte       2020-10-10 13:06

nesutelkėte jėgų, per save perlipti negebėjote.

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.