Demokratija ir valdymas, Liustracija ir desovietizacija, Intelektualų vaidmuo

Vytautas Radžvilas. Šeštoji V. Putino kolona – stipresnė už penktąją

Tiesos.lt redakcija   2019 m. vasario 7 d. 22:36

40     

    

Vytautas Radžvilas. Šeštoji V. Putino kolona – stipresnė už penktąją

Oficialioji Lietuvos propaganda nepavargsta demakuodama Lietuvoje veikiančią penktąją V. Putino koloną. Žmonių, tiesiai prašančių Vladimirą Vladimirovičių „įvesti tvarką“, Lietuvoje iš tiesų esama.

Jie tai daro atvirai, nesislapstydami. Todėl pelnytai užsitarnauja niekinamą „penktosios kolonos“ vardą. Tačiau sutelkus dėmesį tik į ją nepastebima ar nenorima matyti, kad šalyje veikia ir šeštoji to paties V. Putino kolona. Ji skiriasi nuo atvirai veikiančios penktosios kolonos tuo, kad veikia ne tik prisidengusi provakarietiškais šūkiais ir „europinių vertybių“ širma, bet ir mėgsta demonstratyviai plūsti V. Putiną. Bet kažkodėl daro kaip tik tai, ko jam reikia.

Lietuvos laisvės kovų, partizaninio pasipriešinimo judėjimo ir jo iškiliausių vadų, tautiškumą okupacijos metu mėginusių išsaugoti šviesuolių ir Sąjūdžio nuolatinis ir kryptingas šmeižimas bei menkinimas vyksta visu atkurtosios Nepriklausomybės laikotarpiu. Tačiau dabar jis įgijo niekada nematytą – masinės Lietuvos laisvės ir pačios kovos už Laisvę idėjos diskreditavimo kampanijos – pobūdį.

Į šią Lietuvos valstybės lėšomis dosniai finansuojamą ir net premijomis palaistomą kampaniją įsitraukė gausūs politiniai, akademiniai ir žiniasklaidos sluoksniai. Reikėtų daug vargti, kad galėtum rasti kitą šalį, kurios intelektualinis ir politinis „elitas“ taip entuziastingai kastų duobę savo valstybei griaudamas kertinius idėjinius jos egzistavimo pagrindus.

Koks sutapimas: ši moralinio ir politinio Lietuvos valstybės su(si)naikinimo kampanija lyg tyčia sustiprėjo ir įgijo neregėtą mastą itin pavojingu laiku. Kai pamažu irstant Europos Sąjungai ir trūkinėjant euroatlantiniams ryšiams Lietuva geopolitiniu ir saugumo požūriu tapo kaip niekad pažeidžiama. Dezinformuojama ir demoralizuojama visuomenė „nekaltai“ ir „meniškai“ įtikinėjama, kad tikroji laisvė esanti „laisvė nekovoti už prakeiktą laisvę“, sėjamas pasimetimas ir bevališkumas – bet juk visa tai jau matyta.

Kuriama netikrumo ir pasimetimo, kai net laisvės kova paverčiama „prieštaringa“, atmosfera daug kuo primena anos Respublikos saulėlydį ir katastrofos išvakarėse visuomenėje vyravusias nuotaikas. Kyla klausimas: kam ruošiamasi? Ir ar nenutiks taip, kad ne vieno aršiausio V. Putino kritiko krūtinę papuoš jo paties įteiktas ordinas? Už didelį indėlį ir nuopelnus šalinant „didžiausios XX amžiaus geopolitinės katastrofos“ padarinius?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

vai me       2019-02-9 22:22

  Jūsų minimais, BK staipsniais, kaip figos lapeliu, bandoma paslėpti, pačius baisiausius nusikaltimus, zmonijos istorijoje ir jų vykdytojus.Norint , priimti tokius straipsnius, reikalinga valdzia ir pinigai. Priemonės, to pasiekti, visiškai nesvarbios. Jokių etninių ir moralinių normų. Todėl nusikaltimai, gena nusikaltimus.Informacinio lauko neuzciaupsi , todėl tiesos ieškotojai sodinami į kalėjimus, ypač pavojingi, tiesiog nuzudomi. Bandymas išsilaikyti valdzioje, bet kokia kaina, baigsis kaip visada. Ilgalaikių chuntų, nebūna.

to to vai me       2019-02-9 9:26

Tautinę neapykantą kursto melagiai, okupantai, kolonizatoriai, išnaudotojai, dezinformatoriai ir Lebensraum’ų plėtotojai. Kodėl lietuviai anglakalbiuose ir rusakalbiuose komentaruose vadinami žydšaudžiais, o va sužinoti bolševikų nacionalinę kilmę negalima, draudžiama ir tai vadinama nesantaikos kurstymu, ir tam klausimui stabdyti priimti BK straipsniai ir numatyti ilgi kalėjimo metai, jeigu pasakysi Tiesą, kodėl? Kiekvienas turi savąją nacionalinę kilmę, o va bolševikai kažkodėl be tautybės, be nacionalinės kilmės, kodėl?

Dekoju vai me       2019-02-9 8:51

Už atsakymą ir drąsą, sėkmės darbuose!

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-02-9 6:25

Atsakymas: Visi antikonstitucininkai yra penktoji kolona. O ta šeštoji kolona yra įvesta, kad pridengti penktąją. Tai reiškia, kad tie kurie kalba apie šeštąją koloną yra penktoji kolona.

ah1       2019-02-8 23:47

Gruna teisybę profesorius R. porina apie Putino koloną - “rusai puola” - rusė Grybovska pagal tėvą, palaimino išnaikinti Lietuvos miškus - internete :” Ar pinigai vietoj miškų gamins mums gaivų orą`? Vytautas Radavičius. 2019 02 07” -aplinkos apsugos minitsro nėra ir nebus kol nebus iškirsti miškai, rusė Grybovska - Rusijos paslaptis nevetavo Lietuvos miškų naikinimo. Buožių valdžią lauk.

to vai me 21:00       2019-02-8 21:39

matai, pats prisipažinai, kas esąs.

Pasiūlymui 20:59       2019-02-8 21:32

Oi, kaip norėtum, kad Tiesos.lt pavirstų liberastėjančiais bernardinais,
bijančiais kritikos ir netęsiančiais pažado įgalinti komentavimą!
Tiek pastangų ir tiek kadrų mesta, kad šiukšlintų Tiesos.lt komentaruose,
bet skaitytojai be didelio vargo ir dar su jumoru atsirenka, kas yra kas.

vai me       2019-02-8 21:00

Į tamstos kaltinimus, atsakysiu senu geru anekdotu:Rytais, kareivynėse seni kareiviai, tingėdami eiti į tualetą, kasryt primyzdavo jaunam kareivukui į batus.Draugai matydami tokį dalyką neapsikentę jo klausia:Petrai,kodėl tu toks ramus ir nieko nedarai?. Petras atsako: Vyrai nusiraminkite,kada jie nustos myzti man į batus, aš nebemyšiu, jiems, į arbatą.

Pasiūlymas       2019-02-8 20:59

Mano nuomone, tiesoje.lt publikuojami komentarai jau vis labiau menkina šį portalą ir vis daugiau žmonių nusisuks nuo jo. Gal geriau jokių komentarų nereikia, kam tas delfio lygis?

Jeigu draugas RamanauskaiYahoooooo        2019-02-8 20:38

neprisipažinsite, kokioje VI kolonos eilėje žygiuojate, tai negalėsime jums perduoti priedo grynaisiais už puikiai vykdomą diversiją prieš AntiOnstitucininkus.
_________________________________________________________________________
antiLIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS
AntiOnstitucininkų užvaldytoji Lietuva, iki šiol (komunistuojančių partinių gaujų)
2019 vasario 8

to vai me 0:25, 20:23       2019-02-8 20:37

nustok reikštis kaip provokatorius ir padugnė
- nekurstyk tautinės neapykantos bent čia.

vai me       2019-02-8 20:23

Smagu, stebėti, kaip jus mulkina lenkų agentas.Išties, visata ir zmonių kvailumas yra beribiai.Beje, kazkas klausė kokia Stalino tautybė.Vokietijoje, berods dvidešimt devintais, išleista “Stalino biografija”, kurioje rašoma, kad Josifo motina,Keke buvo zydė.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-02-8 18:38

Tai buvo užduotas klausimas: “Tai ponas Radžvilai…. ar penktai ar šeštai kolonai priklausai?”
***
Ponas Vytautas Radžvilas yra ANTIONSTITUCININKAS, labai tiksliai ir konkrečiai kaltinu. Taigi atsakyk į klausimą. Ar biudžetinis maitinimas neleidžia?

Konkrečiai       2019-02-8 16:24

Šia tema labai išsamiai ir tiksliai parašė jaunas ir patriotiškas Mindaugas Šerna.Kodėl jo straipsnio nėra čia,nors kitas portalas deda nuorodą,kad iš TIESOS.lt?

Bobunė       2019-02-8 14:31

Insijungiau anūkėlio kompą. O ten per YouTubą toks rusijos šnipelis Suvorovas apie Stalino išrinkimą tauzina. Akurat viskas kaip šių dienų Lietuvoj. Vienas prie vieno. rinko prasčiausią, tyliausią, o išsirinko baisiausią galvariezą. O Radžvilas visapusiškai teisus, už ką jį tie kandys - komentatoriai, šeštakolonininkai ir puola. Norėtų įkąst, bet to Radžvilo standus užpakalis tad tik palaižo, palaižo… Vulgaru, bet mūsiuose taip įprasta.

Janis       2019-02-8 13:20

Atkreipkime dėmesį: kai tik pasisako p.V.Radžvilas,
šeštosios kolonos agentai urmu puola vemti savo
neva “komentarus”. Tai tikras rodiklis, kad Radžvilas
pataikė į 10. Daugiau tokių puikių pranešimų!

Tiksliai apie jus pasakė "taip ir yra" 3:57,       2019-02-8 13:20

kad “Kremlius rimtai veikia, tai tikrai NE per visokius egzotiškus paleckius, tomaševskius, subotinus ir panašius, kurie tik dėmesio nukreipimui skirti”,
bet per visokius “išlaisvintojus” ar per tokius atgrasius kontorinius pseudopatriotus kaip antiLIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS, draugas RamanauskasYahoooooo, vaimeklis,
ir štazelius visokiausiais nikais sugužančius čia
po kiekvienu politiškai reikšmingesniu pareiškimu ar straipsniu.
Užjaučiu, nes išties neaišku, ką jums daryti, kai savo komentarais
tik patvirtinate požiūrį ar gausinate gerbėjų skaičių asmens,
kurį užsisėdate kaip VI kolonos parsidavėliai, pagieža persisunkę cinikai.
Ačiū Dievui, kad jūsų, persirengėlių, ardomoji veikla tampa regima viešai, visuotinai. Jūsų kerai sklaidosi kaip dūmas.

Pagaliau       2019-02-8 11:33

manau turime kažko vertą atstovą. O kaip mes į tai reaguojame? Aplojame. Abejonių yra ir visada bus, bet verta surizikuoti ir pastatyti ant Radžvilo kortos. Su Juozaičiu nekonkuruoja ir čia niekas neverčia rinktis tarp Lanbdzberio ir Brazausko, kai komunistai nedavė pasirinkimo, o mes riejomės, kuris geresnis. Iš toli žiūrint dabar jie atrodo tokie panašūs ir net nebežinau, kuris blogis yra blogesnis. Pavyzdžiui neįsivaizduoju vaivorykštinio Brazausko (nors jo dabar nevaldoma šutvė yra vaivorykštinė), bet Landzbergį įsivaizduoju (nors jo šutvė visaip nori pavaizduoti, kad jie nevaivorykštiniai).

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-02-8 10:56

(tikra istorija)
Prezidentinės komandos teisėjai išteisino agentus smogikus, suėmusius partizaną, nes nieko blogo nepadarė - tik suėmė.
P. s.
Partizanas kalėjo 25 metus, o grįžęs į Lietuvą, buvo priverstas išvykti iš Lietuvos ir laikinai gyveno Karaliaučiaus krašte.
_______________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, iki šiol (komunistuojančių partinių gaujų)
2019 vasario 8

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-02-8 10:04

Vytautai, kada telkiamės prie partinių gaujų užvaldydos Lietuvos televizijos?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-02-8 10:00

Komunistinio konclagerinio režimo Lietuvoje kūrėjai - šeštosios kolonos veikėjai:

I. Vytautas Landsbergis (su gauja) - meistriškai pataikaujantis partizanams, politiniams kaliniams bei tremtiniams ir tuo pat metu iki šiol meistriškai dangstantis Lkp komunistus budelius, dangstantis Putino okupantų naudai. (Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga net į landsberginių partinę gaują klastingai įviliota);
(pridedama žinia)
*
http://www.propatria.lt/2018/08/jonas-burokas-nepaneigsime-to-kas.html?showComment=1534473122762#c8995651840707352202
*
http://www.vilniausforumas.lt/2018/08/tautos-forumo-pareiskimas-del-lkp.html
*
II. Dalia Grybauskaitė - meistriškai pataikaujanti partizanams, Minaičiuose (Mėnaičiuose) atidengia paminklą partizanų vadams, dalyvauja partizanų vado Vanago laidotuvėse su patriotine kalba, o tuo pat metu su teisėjų komanda veikia prieš partizanus ir kitus pasipriešinmo okupacijai dalyvius, veikia Putino okupantų naudai.
(pridedama žinia)
*
http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/okupacija__jau_iteisinta/

Tam - komentuojantys visai nupušo        2019-02-8 9:54

O man atrodo, kad tamsta nupušęs, jei manai, kad kiti nupuše? Juk tamsta irgi bandai primesti savo kvailą nuomonę kitiems? Juk taip, atrodo, daro visi “šeštakolonininkai”, ane?

to StasysG       2019-02-8 9:18

Tai ne žiniasklaida, o dezinfosklaida, kiek pačiam dar reiks tai kartoti ir kartoti, ką?

to vai me       2019-02-8 9:17

Tada pasakyk Tiesą, kokia Stalino tikroji nacionalinė kilmė? Tik nesakyk tas TSK(b)P istorijos mantras, kad jis gruzinas, gerai? Klok Tiesą, už kurią mes Jums padėkosime.

Jules       2019-02-8 9:10

Dezi propagandistai melo pagalba valdo ir engia runkelyną. Liberoidai liberalizmą pavertė išnaudojimo ir apgavysčių sinonimu. Apsišaukėliai demokratai Laisvę pavertė nelaisve arba dar geriau - minimalke, kuri mus kriminalizuoja, tarpusavyje pjudo ir grūda į užribį, į tamsą. Tie apsišaukėliai Putinos stabdytojai yra klasikiniai jo agentukai, ne daugiau.

komentuojantys visai nupušo       2019-02-8 9:10

“Eikit jūs visi šieno ravėti” - taip sakytų “Dviračio žyniose”. Taip sakome ir mes, kurie pajėgiame atskirti kur tiesa o kur melas.
Balsuokite už ką jūs norite, ar visai nebalsuokite - mums tas pats, bet negerbti žmonių, kurie žada balotiruotis, negerbti tų, kurie kažką bando daryti - gelbėti skęstantį laivą, jūs neturite teisės.
Ir neprimeskite mums, dar nepraradusiems sveiko proto, savo kvailų nuomonių

urmui       2019-02-8 8:44

Nėra jokių radžvilistų ir juozaitininkų. Tiesiog dalis visuomenės jau nėra tokia kvaila, kad pakibtų ant juozaičių jauko. O jėgos tam buvo mestos nemažos, net H.Mackevičius su savo “gumoristais”, žinodami, kad jų “kuriba” dalį visuomenės veikia priešingai, bando populiarinti ambalinį provokatorių, parodydami jį kaip pajuokos objektą.
Man atrodo, išvis kažkas iš jaunų ir perspektyvių norėjo dalyvauti prezidento rinkimuose su tautinėmis idėjomis, bet išsigandusi Sistema ištraukė savo “kamštį” iš sandėliuko ir užkišo juo Sistemai pavojingą skylę. Tas jaunas ir perspektyvus vis tiek nebūtų laimėjęs rinkimų dabartinėmis sąlygomis, tačiau taptų žinomas plačiajai visuomenei. To Sistema ir bijojo.

mes stiprūs       2019-02-8 8:43

snobeliai skaroti mankurtėliai - išdaviko juozaičio gerbėjai - mūsų tėvai buvo stribai, dabar teisėjai, prokurorai , komisarai ir antstoliai - mūsų visi bijo.

urm       2019-02-8 7:24

Kol juozaitininkai ir radžvilistai spjaudo vieni kitiems į kompotą,
ruskyno rezidentai apsimetantys briuselyno fanais, valdo kvailius ir sėkmingai pardavinėja Lietuvą brangią.
Pigiai, bet urmu.

rename       2019-02-8 7:15

V-ai kolona yra kolonistai,
o VI-toji yra kolanizatoriai

babunė       2019-02-8 7:12

Akurat, kaip pirštu į vieną tokią skylę pataikėte pan Jan Ramanovski, O ar panas esate šeštakolonininkas, kad taip jautriai suregavote į Radžvilo išsakytas mintis?

pamąstymui       2019-02-8 4:26

Žiūrėkite, koks sutapimas ir vėl! smile
https://www.vz.lt/verslo-aplinka/2019/01/16/buve-fntt-pagd-vsat-stt-vadai-generolai-buriu-stoja-i-socialdemokratu-partija
Vaizdelis susidėlioja toks, kad net vilku staugti norisi.

taip ir yra       2019-02-8 3:57

Ne vienas Lietuvos verslininkas dar prieš 15 metų, sugrįžęs iš Maskolistano tyrų pašiurpęs pasakodavo, kad koks n-tas pagal svarbumą srities ar rajono valdžiažmogis pagėręs žvengdavo ir atviraudavo, kad jūs ten, Lietuvoje, net nenutuokiate kokią valdžią turite ir kam jį iš tikro dirba… Ir tai kalbėdavo ne koks Maskvos, Piterio valdžiažmogis, o kokio Pavolgio apgriuvusio ir apnykusio purvino užkampio “načalnikas”! Dar tada jie net nematydavo reikalo slapstytis, vieša paslaptis buvo pasklidusį po visą purviną ir neaprėpiamą.
Todėl dabar vykstantis 6 kolonos siautėjimas manęs visiškai nestebina. Nežiūrint visokių ten VSD ir AOTD ataskaitų, ir prieš 15, ir prieš 10 metų buvo aišku, kad jei Kremlius rimtai veikia, tai tikrai ne per visokius egzotiškus paleckius, tomaševskius, subotinus ir panašius, kurie tik dėmesio nukreipimui skirti.

StasysG       2019-02-8 1:51

Man tai gražiausia, kai šis filosofijos profesorius (ir masė kitų  su savo mokiniais) irgi, paploninę liežuvius, savo moksliniuose darbuose (cit.: “gausūs politiniai, akademiniai ir ž i n i a s k l a i d o s   sluoksniai”) kartoja, žemai nusilenkę: Žiniasklaida. Šventoji žiniasaklaida - žiniasklaida žiniasaklaida žiniasklaida žiniasaklaida žiniasklaida ... Nepagalvoja, ši ANTIkonstitucinė sąvoka, pasivogusi tikrųjų “žinių” šaknį, baigia numarinti Lietuvą. Varykit, profesoriai, toliau. Jūsų niekas nesustabdys.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-02-8 1:29

Ponas V.Radžvilas savo ezopinėmis kalbomis, kurias galima priskirti prie kokių nori kolonų, tik plepa ir plepa. Mėgstu konkretumą. Jei kaltini, tai kaltink tiksliai, pavardėmis, teiginiais, veiksmais ir t.t. O ezopinės kalbos tai kgbistinis metodas. Mat nenori nieko konkrečiai užgauti, kad atsakyti nereikėtų už savo plepėjimą.
Tai ponas Radžvilai…. ar penktai ar šeštai kolonai priklausai?

Įtarus       2019-02-8 0:25

O jeigu tokiomis temomis apie šeštają koloną kalbėtų žmogus, pats priklausantis šeštąjai kolonai? Kaip atskirti? .... Atsimenu anekdotą, kaip vagis šaukia: gaudykit vagį.

vai me       2019-02-8 0:25

Sukergti Putiną ir Stalino zydų palikuonis, labai kvaila mintis,profesoriau.“Apsišvietei” galutinai.Tikriausiai esate, iš tų Radvilų,kurie kalbėjo tik lenkiškai.

tiek       2019-02-7 23:19

labai laiku ir protingai .

Aleksandras Gudaitis-Guzevičius       2019-02-7 23:17

Pritariu Profeoriui. Visi, kurie ne su mumis, yra su kontromis.

00,00 %       2019-02-7 23:03

Profesorių ištiko ūmus blaivumo šokas. Neseniai atrado jog “rinkimai” yra tik cirkas mulkiams, o dabar suvokė ir “rūsaj puooola!” mimikrijos paskirtį.
Vėlokai prablaivėjo žmogus, bet vistiek gal geriau vėliau nei niekada.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai penkioliktoji (rugsėjo 26 diena)

JAV nevyriausybinės organizacijos finansuoja Vengrijos opoziciją

Tai šokiruoja: ES Komisijos Pirmininkė grasina Italijai, kad Briuselis turi „instrumentus“ tam atvejui, jei rinkimuose laimės netinkamos partijos

Karas Ukrainoje. Du šimtai keturioliktoji (rugsėjo 25 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Visų blogybių šaknis – XXVI eilinis sekmadienis

Almantas Stankūnas. Ar interpeliacija Dainiui Kreiviui – tik imitacija?

Marius Parčiauskas. Kaip mobilizacija paveiks karo eigą?

Paskutinis verdiktas Albinui Kentrai ir „Miško broliams“

Sergejus Loznica stato Valstybiniame jaunimo teatre atvirai antiukrainietišką spektaklį

Karas Ukrainoje. Du šimtai tryliktoji (rugsėjo 24 diena)

ES tarnyba nekontroliuojama propaguoja LGBTQIA+ dienotvarkę

Patriotiškiausias Lietuvos jaunimo metų renginys Kaune. Konferencija „Labiau negu merginą? Meilė Lietuvai XXI amžiuje“

E. Macronas siūlo naują imigracijos politiką: migrantus siųs iš miestų į provinciją

Raimundas Kaminskas. Biografijos puslapiai – Juozas Albinas Lukša-Daumantas 1940–1941

Mobilizacinis patriarcho Kirilo pamokslas (pažintiniais tikslais)

Karas Ukrainoje. Du šimtai dvyliktoji (rugsėjo 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ką prasitarė valdančiųjų atstovai apie elektros sektorių?

Algirdas Endriukaitis. Kas skolingas ir kam priklauso istorijos kraujo šluostymas?

Dovilas Petkus. Kurios partijos išduoda savo rinkėją?

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.