Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Pasaulis, Propagandos ir ideologijos analizė, Geopolitika

Vytautas Radžvilas. Remti Bideną – tiesti kelią Merkel-Putino paktui

Tiesos.lt siūlo   2020 m. liepos 22 d. 0:26

34     

    

Vytautas Radžvilas. Remti Bideną – tiesti kelią Merkel-Putino paktui

„Draugas“

„Draugo“ laikraštyje perskaityta žinia, kad įkurta JAV lietuvių organizacija „American Lithuanians and Friends for Biden“, o 250 lietuvių kilmės asmenų viešai paskelbė remiantys šį Demokratų partijos kandidatą į prezidentus, smarkiai nustebino. Tačiau dar labiau apstulbino argumentas, kuriuo teisinama ši parama – esą perrinkus D. Trumpą prezidentu, Lietuvai bus sunkiau apsiginti nuo Rusijos, nes išaugs tikimybė, kad JAV išstos iš NATO. O štai išrinkus J. Bideną ta galimybė būsianti mažesnė, tad ir Lietuva liks saugesnė.

NATO gynybinis skydas – lemiamai svarbi Lietuvos saugumo, o kalbant dar aiškiau – vienintelė išlikimo garantija. Todėl svarstant tokį gyvybiškai svarbų klausimą būtina atsiriboti nuo simpatijų ir antipatijų prezidento D. Trumpo asmeniui. Šiuo kritišku momentu galima remtis tik dviem dalykais – sausais faktais ir blaivia pasaulyje susiklosčiusių naujų geopolitinių realijų analize.

Esminis ir nepaneigiamas faktas – tariamas „Putino draugas“ D. Trumpas yra pirmasis JAV prezidentas, iš tiesų ėmęsis konkrečių žingsnių atkurti ir sustiprinti NATO galybę. Jo griežtas reikalavimas sąjungininkams ne kalbomis apie solidarumą, o darbais stiprinti karinę galią ir pagaliau kasmet skirti nors 2% savo bendrojo vidaus produkto (BVP) gynybos reikmėms yra ne tik savalaikis. Visi nors kiek rimtesni gynybos reikalų žinovai jau atvirai kelia klausimą, kodėl jaunystėje glaudžiai su Sovietų Sąjunga susijusios A. Merkel vadovaujama Vokietija išleidžia vos 1,34% ir, negana to, jos armija šiuo metu praktiškai yra sugriauta. Ar karšta ir neblėstanti kanclerės meilė Rusijai, nepaisant vis agresyvesnės šios didvalstybės politikos, yra tik įtakingų Vokietijos verslo sluoksnių daromo spaudimo šalies vadovei rezultatas, ar vis dėlto esama ir kitų ekonomiškai galingiausios ES valstybės faktinio nusiginklavimo priežasčių?

Tokios abipusės traukos, verčiančios žūtbūt Baltijos jūros dugne nutiesti ne tik energetiškai Vokietiją dar labiau pririšantį prie Rusijos, bet ir jos karo mašiną finansuojantį dujotiekį Nord Stream 2, tyliai apeidinėti dėl Ukrainos užpuolimo Rusijai įvestas sankcijas, neįmanoma paaiškinti vien pataikavimu godaus ir trumparegiško vokiečių verslo interesams. Nepaisyti Europos Sąjungos ir Vakarų saugumo interesų akivaizdžiai augant dviejų nedemokratiškų valstybių – Rusijos ir Kinijos – karinei galiai ir jų keliamai grėsmei skatina vis dar vengiama aiškiai įvardyti priežastis – Vakarų pasaulio valdančiuosius sluoksnius užvaldęs ir apakinęs ideologinis ir politinis aklumas. Nėra joks atsitiktinumas, kad tarp 8 iš 30 NATO šalių, skiriančių gynybai D. Trumpo reikalaujamą BVP dalį, dauguma yra komunizmo vergiją patyrusios valstybės. Žinoma, galima sakyti, kad Vidurio ir Rytų Europos valstybės rūpinasi savo gynyba todėl, kad kone fiziškai jaučia šalia jų esančios Rusijos alsavimą. Daug turtingesnės Vakarų Europos šalys abejingai žvelgia į D. Trumpo reikalavimus, nes yra kur kas toliau ir tiesiogiai nejaučia jokios grėsmės. Tačiau tai – tik dalis tiesos.

Atsainus Vakarų valstybių požiūris į saugumo klausimus ir lengvapėdiškas apsileidimas gynybos reikaluose kyla iš to, kad jų viršūnės per laikotarpį nuo komunizmo žlugimo ir Šaltojo karo pabaigos visiškai persiėmė globalistine „pasaulio be sienų“ ideologija. NATO buvo sukurta kaip Vakarų demokratijų įrankis stabdyti pasaulinę sovietinio komunizmo ekspansiją. 1991 m. atrodė, kad Vakarai nugalėjo – galutinai ir visam laikui. Tačiau aiškėja, kad ši pergalė gali virsti pralaimėjimu. Vakaruose gimusi ir Rusiją nusiaubusi komunistinė ideologija ne tik nežlugo, bet pamažu išplito ir įsitvirtino savo gimtinėje – vakarietiškose visuomenėse. XXI a. sąlygoms pritaikytomis „Komunistų partijos manifesto“ idėjomis šiandien vadovaujasi tiek JAV Demokratų partijos, tiek Europos Sąjungos viršūnės. Labai simboliška, kad Europos Sąjungos vadovai atidengia paminklą K. Marxui – žmogui, kurio sukurta politinė doktrina ir ideologija, dėl kurios buvo nužudyta daugiausiai žmonių istorijoje, uoliai studijuojama laisvojo pasaulio universitetuose ir masiškai skleidžiama žiniasklaidoje. Tai, kas vyksta Vakarų pasaulyje ir jau vėl pasiekė Lietuvą yra ne kas kita, o nauja komunistinės revoliucijos banga. „No Trump, No Wall, No USA at ALL“ – šis šūkis yra „Manifesto“ žodžių, kad proletarai neturi tėvynės, o valstybė komunizmo sąlygomis nunyks, atkartojimas pakeistine forma.

Kėsinimasis versti net JAV Tėvų kūrėjų (Founding Fathers) statulas niekuo nesiskiria po bolševikų perversmo Rusijoje vykusio paminklų griovimo vajaus ir yra aiškus ženklas, kad 1776 m. Amerikos Respublika jau atvirai laikoma atgyvena, kurią siekiama sugriauti iki pamatų. Ši revoliucija vyksta ir Europoje.

Tikimasi, kad tik laiko klausimas, kada ši pasaulinė revoliucija apims ir Rusiją su Kinija. Todėl šios valstybės laikomos ne principinėmis ir nesutaikomomis demokratijos priešėmis, o tik laikinais kliuviniais revoliucijos plėtrai. Ištikimybė bendriesiems marksistinės ideologijos principams – čia glūdi JAV Demokratų ir ES valdžioje įsitvirtinusių vakarykščių komunistų ir maoistų palankumo komunistinei Kinijai šaltinis.

Kam rimtai rūpintis nacionaline gynyba ir skirti jai didžiulius išteklius, jei pasaulinė revoliucija vis tiek laimės? Tokioje idėjinėje dirvoje vėl suvešėjo M. Gorbačiovo ir Vakarų Europos lyderių galvose ir svajonėse šmėžavusi „vieningos Europos nuo Lisabonos iki Vladivostoko“ vizija. Jeigu ji laimės – Macrono-Merkel-Putino paktas, kuriuo Lietuva „paneuropinės vienybės ir taikos“ vardan bus grąžinta į Rusijos įtakos sferą, taps tik laiko klausimu.

Pasakęs, kad „Amerika – pirmiausia“ D. Trumpas, galbūt pats šito aiškiai ir iki galo nesuvokdamas, gina globalistų siekiamą sunaikinti tautų ir nacionalinių valstybių pasaulį. NATO buvo sukurta apginti šiam pasauliui, kurio Vakarų elitui nebereikia. Todėl šiandien ši organizacija yra pakrikusi neturėdama tikslo, taip pat virto bedante politiniu ir smarkiai nusilpo grynai kariniu požiūriu. B. Obamos politiką tęsiančio J. Bideno išrinkimas prezidentu praktiškai reikštų beveik neišvengiamą Lietuvos valstybės pabaigą, nes NATO ir toliau silpnėtų, o kartu būtų prarasta vienintelė saugumo ir išlikimo galimybė – gynybinė JAV, Vidurio Europos, Baltijos ir Skandinavijos šalių sąjunga.

draugas / propatria.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

rinkejas       2020-07-26 8:27

Tik ne uz Bidena. Jis ir Europa paklupdys ant keliu.
Kam naujai partijai reikalinga inirsusi ponia? Ir zvirbliukas netinka.

Ech       2020-07-26 7:09

vargšai tie Amerikos lietuviai, ką jie darytų, jei Lietuva neturėtų savo Šarvuočio potiomkino vado.

Paulius       2020-07-25 16:21

žodžiu tenka konstatuoti faktą - USA susikūrė lietuviškų raudonsnukių filialas. tiesa, sunkiai lietuviškai bekalbančių.. ar nebijote bausmių raudonsnukiams? Lietuvoje dar nemažai manančių kad nesuvedų tinkamai su jais sąskaitų. nes raudonsnukiai, kaip paaiškėjo, nieko nesuprato.

ah1       2020-07-25 14:36

na ne, manau kitaip - remti baidoką tai remti baidoko beną, o remti baidoko beną tai “krauti malkas” donbase… Žemės išnuomotos 50 metų...

to Е.Шуматова       2020-07-24 17:07

Ar ta Šumatova nebuvo prezidento meilužė, tekinusi slaptą informaciją gerajam pasaulio dėdei Stalinui tiesiai iš prezidento lovos? Geruoju dėde jis buvo vadinamas Vakarų intelektualų.

Paaiškinu:       2020-07-24 8:57

JAV lietuvių organizacija „American Lithuanians and Friends for Biden“ (250 lietuvių kilmės asmenų) viešai paskelbusių remiantys šį Demokratų partijos kandidatą į prezidentus, yra antros bangos lietuviai , dar vadinami ,,Di-Pi” - dipukais. Trečiabangiai , daugumoje, palaiko prez. D.Trump. Dipukai, kurių dauguma demokratai,balsuos ir palaikys jau dimensijos požymių turintį Joe Biden. Balsuokime Sąjūdžio laikais kai kas tikino - KAD IR DURNAS, BET SAVAS.
tik už prez. D.Trumpą!!!

Е.Шуматова to Life Site News       2020-07-24 8:47

Gausi meilužę į lovą ir nustosi vaidint šventuolį - pasaulio gelbėtoją. Laikui bėgant pasirodė, kad visi tie išvaduotojai tebuvo profesionalūs okupantai ir melagiai, nežinai šito?

Life Site News       2020-07-24 0:15

https://www.lifesitenews.com/news/top-trump-campaign-fundraiser-urges-catholics-to-call-out-dem-governors-who-deny-you-mass
Liepos 23 d. (LifeSiteNews). Didžiausia Trampo kampanijos lėšų rinkėja, buvusi Kalifornijos demokratų gubernatoriaus Gavino Newsomo žmona, kampanijos vaizdo įraše ragindama katalikus rinkti Trumpą ragina atšaukti demokratus gubernatorius, kurie uždarė bažnyčias, ir taip uždraudė  Katalikų mišias.
„Demokratų valdytojai visoje šalyje atėmė jūsų teisę į Komuniją. Katalikams nereikėtų paaukoti savo teisės į tikėjimą “, - sakė Kimberly Guilfoyle, buvusi„ Fox’s The Five programos vedėja.
„Prašau jūsų, kaip katalikų: Kalbėkite apie šiuos mūsų krikščioniškojo tikėjimo užpuolimus ir praneškite apie juos. Iškvieskite nusikaltėlius. Pakvieskite gubernatoriusus, kurie draudžia Mišias. Viešai stokite už savo tikėjimą, nes viešpataus tyli dauguma “.
Anksčiau šį mėnesį demokratas V. Newsomas uždraudė pamaldas bažnyčiose 29 apskrityse.
„Katalikai už Trampą“  paskelbtoje vaizdo medžiagoje Guilfoyle, dabartinė Donaldo Trumpo jaunesniojo draugė, nepagailėjo žodžių apibūdindama JAV vykstančius fizinius išpuolius prieš katalikų turtą JAV ir liberalių politikų veiksmus, draudžiančius Eucharistiją.
Visame pasaulyje katalikų bažnyčia dega. Pažodžiui “, - savo vaizdo įraše teigė Guilfoyle.
Visoje Europoje įvyko trys tūkstančiai išpuolių, kurių metu bažnyčios buvo sunaikintos, sudegintos ir nuniokotos. Ir Amerikoje. Šią savaitę Majamyje buvo nuversta Kristaus statula. Kolorado valstijoje Mergelės Marijos statula buvo nudažyta raudonai.
Ar žinot, kur dažnai nutinka tokie dalykai? Komunistinėj Kinijoj, šalyje, atvirai persekiojačioje krikščionis.
„Laisvė praktikuoti savo tikėjimą yra mūsų šalies pamatas“, - sakė A. Guilfoyle. Prezidentas Trampas per ketverius savo kadencijos metus kietai gynė krikščionybę ir mūsų teisę atvirai praktikuoti čia ir visame pasaulyje.
Demokratai, tvirtinantys, kad yra atkaklūs žmogaus teisių gynėjai, jaučiasi maloniai drausdami jums šią šventą teisę.
Prezidentas tęs kovą už mus, bet jis negali to padaryti vienas.Šiandien turime susiburti ir kovoti už savo tikėjimą stipriau nei kada nors anksčiau.“
„Katalikai supranta, kad Eucharistijos priėmimas kiekvieną sekmadienį yra esminė tikėjimo dalis. Tai yra mūsų Gelbėtojo Jėzaus Kristaus kūnas ir kraujas.
Prašau jūsų, kaip katalikų: Toliau kalbėkite apie šiuos mūsų krikščioniškojo tikėjimo užpuolimus ir praneškite apie juos.
Šį lapkritį spręsis Amerikos likimas. Ir tikiuosi, kad galiu tikėtis, jog jūs padėsite išlaikyti Donaldą Trampą Baltuosiuose rūmuose “, - baigė ji.

Madame Elizabeth von Shoumatoff de Kharkiv       2020-07-23 14:56

Mažiukai, nesikiškite į didžiųjų šalių vidaus reikalus, o tai nudegsite - dar greičiau prarasite dalinį savąjį valstybingumą, kuris kasmet sumažėja dėl mūsų agentėlių nuolatinio darbavimosi jūsų didžiųjų patriotų, kabutėse, gretose. Nepamirškite, kas pas mus nutiko jūsų Pirmosios Respublikos prezidentui. Ne jūsų - née Elizabeth Avinoff.

Jei išrinks       2020-07-23 14:19

Baideną ,tai pasauliui,ramiam žmonių gyvenimui ir taikai nieko gera nežada.Žinote giminingos sielos traukia.Turi ir raudonasis Baidenas su savo sūnumi tą ilgesingą trauką komunistinei Kinijai .Juolab,kad Baidenų šeima yra stipriais biznio saitais susiraizgius su savo idėjiniais raudonos penkiakampės žvaigždės siauraakiais broliais.Matyt ta pikta, dvasia ,kuri taip visus marksistus nuo Amerikos demokratų ,per Junkerio vakarų Europą iki komunistų partijos Kinijoje,nematomais ir matomais,q dvasiniais ir piniginiais ryšiais, pajungia ir suvienija juos,kažkokiam bendram tikslui./

Bideno sūnus dirbo vienu iš devynių privataus kapitalo įmonės „Bohai Harvest RST“, geriau žinomos kaip „BHR Partners“, direktoriumi; įmonės kurios 80 procentų akcininkų priklauso Kinijos vyriausybei

Firma buvo įregistruota mažiau nei po dviejų savaitčių po to, kai Hunter Biden(Hunteris Baidenas) išskrido su savo tėvu tuometiniu viceprezidentu Joe Baidenu tarnybiniais verslo reikalais į Kiniją 2013 m. Gruodžio mėn.

Tomis paskutinėmis gruodžio dienomis Kinijos centrinis bankas kartu su “Rosemount Seneca”- įmone, Hunterio Baideno įkurta 2009 m. kartu su John Kerry(JAV valstybės sekretorius prie Obamos) pusbroliu Christopheriu Heinzu ir šeimos draugu Devonu Archeriu - įsteigė bendrą 1 milijardo dolerių vertės investicinę įmonę „Bohai“ RST./

Hunter Biden’s China connections plagued by ethics questions and national security concerns

Galimai visas demokratų partijos elitas sėdi Komunistinės Kinijos covid- 19 diktatorių kišenėje

Kurmis       2020-07-23 13:07

O dabar, protingieji kurmiai, pasvajokime. Jei taip JAV rinkimus laimi Baidenas, o Lietuvoje daugumą surenka Nacionalinis susivienijimas. P. Radžvilas gal premjero ar Seimo pirmininko kėdėje susitinka su Baidenu- kokia Radžvilo savijauta būtų po tokių žodžių? Labai panašiai elgėsi Grybauskaitė prieš Trumpo išrinkimą. Tai pasiklausk, kaip po to jautėsi, stovėdama greta. Gal ir nelabai malonūs jo žodžiai jai buvo skirti vien dėl to? Gal derėtų mažiau kištis į kitų valstybių rinkimus, iš anksto kaltinant kandidatą dėl dar nepadarytų darbų.

Jules       2020-07-23 9:50

Genijai viešai nesireiškia, nesirodo ir savo pažiūrų runkeliokams neatskleidinėja. Jie tupi krūmuose ir mąsto, kokiam turtuoliui, oligarchui, tironui, tironijai, nepigiai parsiduoti. Kiek naivių liurbių per dieną apšauti.

O gal        2020-07-23 9:46

“Pasakęs, kad „Amerika – pirmiausia“ D. Trumpas” dėjo skersą ant visų  kitų ?

> 2020-07-23 6:45       2020-07-23 8:58

Nagi, nagai, juliau Milaiti, „Ko verti tie genijai, jei tupi krūmuose ir bijo vidutinybių ar dar žemiau esančių žmonių?”, t. y. dėl kokių priežasčių balsuosi už V. Radžvilą, jei manai, kad jis genijus?
O gal tai tik eilinė provokacija, kokių čia jau prikrovei pustuzinį, kaip profesionalas?!

stasys        2020-07-23 8:41

Du procentai skirti gynybai negali užkardyti agresijos nuo Putino o ir Amerikos saugumo garantijos suteikiamos Lietuvai nepriklauso nuo jos vieno Prezidento nuomonės . Demokratijos šalyje veikia mechanizmai apsaugantis tokias valstybes nuo vienasmeniu vieno žmogaus sprendimų ., ar tai paslaptis V.Radžvilui ? nemanau . Tai kokiu tada tikslu čia imtasi visus J.Biden gąsdinti ? Nėra jokios priežasties manyti jog J.Biden tapus Prezidentu Amerikos užsienio politika pasuks kitu kampu ir Obamos Prezidentavimo metu jie identiški , skirtumai tik pasirinktos priemonės jiems pasiekti .  Per tuos ketverius metus Prezidento Trumpo administracija apaugo žmonėmis kurie neturi savo nuomonės ir yra tiesiogiai be tarpiškai pavaldus vienam asmeniui .. iš karčios patirties nesunku nuspėti kur tai veda ir kokias galias vienam žmogui į rankas įteikiama . Mes galime ginčytis ilgai ir nuobodžiai kuris iš ju abiejų geresnis butu Prezidentas , taip kaip vienas ir kitas turi savo privalumų ir trukumų . J.Biden politikas ne nuo vakar ir Jis ne kaubojus –žalias , tokiose pareigose žmogus privalo būti suprantamas savo poelgiais taip kaip Jis laiko ranka uždėjęs ant to kas labai svarbu Lietuvai . Na aš mielai priminčiau V.Radžvilui kokius asmenis parodijuoja Trumpo Prezidentavimas ..tik ar to reikia .? Pavojinga pasitikėti tais kuriu rankose tokio svarbumo klausimai , tam ir kuriamos daugiabriaunės saugumo organizacijos kad regiono saugumo klausimas negultu į vienas rankas .

to Trumpai drūtai        2020-07-23 6:45

O kas tos ne vidutinybės? Blogio imperijos ir jos sąjungininkių samdiniai - Tėvynės išdavikai, kolaborantai ar kas tokie? Prašom patikslinti, kas tie genijai ir kur jie slepiasi, kokiuose krūmuose ir kam iš tikro dirba ir tarnauja? Ko verti tie genijai, jei tupi krūmuose ir bijo vidutinybių ar dar žemiau esančių žmonių? Jų tylėjimas ir baimė yra nusikalstami. Už bailumą karo metu kariai šaudomi, o gal genijams tai netinka, ką?

Juras Klausimėlis:       2020-07-22 22:49

REITINGUOTI DRAUDŽIAMA? VOS PASPAUDUS IŠMETA LAUK Į KITĄ - TUŠČIĄ LAPĄ... :(

Persiprašau,        2020-07-22 22:47

ar Autorius ne Baideną galvoje turėjo? Jei jį, tai geriau būtų taip ir rašyti. Lietuviai turi neblogą tradiciją užrašyti SKAMBESIO ORIGINALĄ. Ne visi turime rankose to ar kito asmens pasą, ne visi žinome ir galime įsiminti, kaip katro pavardė rašoma. Užrašyti SKAMBESĮ daug praktiškiau - lengviau įsiminti ir pakartoti.

Trumpai drūtai       2020-07-22 20:38

Gryniausia teisybė, detali analizė bei perspektyvos matymas. Žodžiu, visa, kas politinėms vidutinybėms sunkiai virškinama.

Drauguži,       2020-07-22 19:22

ar nesumaišei Čerčilį su Reiganu?

labai nesistebėkite       2020-07-22 18:21

Visokios tos liberalizmo srovės ir atmainos - tai šiuolaikiniai rudmarškiniai. Ne veltui ir Čerčilis kalbėjo, kad ateityje faistai vadins save antifašistais. Sulaukėme. Tik ar reikia stebėtis, kad ir dalis lietuvių, net ir už Atlanto, susižavėjo rudmarškinių idėjomis?

Ne........       2020-07-22 17:57

Molotovs- Ribentrofs 2.0 !

to >StasysG       2020-07-22 16:22

Tuoj ir čia bus tas pats - iš Gorbio viešumo nebeliks nieko.

>StasysG       2020-07-22 15:48

Prof Gylys ir kiti kinų ekonomika susižavėję pagyrūnai mokslininkai, dar labiau turėtų žavėtis kinijos liaudimi nuskenuotais veidais, pilna demokratinių,religinių ir pilietinių teisių ir žmogiškų laisvių, noriai dirbančią už ryžių saują Kinijos komunistų partijos pasaulio vizijos vardan.Darbštūs kinai,kaip ir darbštūs lietuviai gerai dirba viršunėlėnms už minimumą:)

The minimum wage in China is set locally; ranges from( RMB/ yuan 1,120 ($161.07) per month, or 10.60yuan ($1.52) per hour in Liaoning; to RMB/ yuan 2,420 ($348.02) per month, or RMB21.00 ($3.02) per hour in Shanghai. 

All mobile phone users in China registering new SIM cards must submit to facial recognition scans, according to a new rule that went into effect across the country/Visi mobiliųjų telefonų vartotojai Kinijoje, registruojantys naujas SIM korteles, turi atlikti veido atpažinimo nuskaitymus pagal naują taisyklę, įsigaliojusią visoje šalyje.

Radžvilas       2020-07-22 15:25

filosofuoja, bet pasitikėjimo man nekelia.

Toks įsakymas iš padangių       2020-07-22 13:19

„No Trump, No Wall, No USA at ALL“ - taip kuriama Pasaulinė Vyriausybė su Pasaulio Kunigaikščiu pagal Senąjį Testamentą(Bibliją) priešakyje.

Elena       2020-07-22 12:58

kaip ir visuomet gerb. V. Radžvilas yra teisus. Tai tikrai Dievo duotas Lietuvai žmogus -toli į priekį žvelgiantis, aštraus, analitinio proto strategas. O visokių kisų idiotiški postringavimai, matyt, taip pat yra kai kurių plano dalis

Kisa,       2020-07-22 9:33

bet nematėme, ką pats jau tokio nuveikei vardan tos Lietuvos? Galėtum mums čia papasakoti apie savo darbus ir žygius vardan jos, nemanai? Negi pats pradėjai “Perestroikę”, o ne Gorbis su savo komanda arba pats ten Kovo vienuoliktąją mums ką nors tokio išpešei, ką? Taip ir dabar. Manai, kad šiandien pats irgi kažką tokio gali, ane? Nagi papasakok, kad pats kitoks nei tie, kuriuos čia plieki.

Kis       2020-07-22 9:18

nepradekite del amerikos lietuviu draskyti is siknos plaukus.Mateme kas tie lietuviai is amerikos,pasipinigavo ir ate i amerika,o Lietuva gali prazudyti tik like Landzbergio fanatai ,kurie vaidina petriotus o patys ir toliau vagia bei griauna.Trumpas Putino pakabintas uz febiurze ir jeigu ne senatas su kongresu,kurie laiko uz apynasrio si JAV Zirinovski,seniausiai butume vel “laimingi"brolisku respubliku glebyje.O ttai buvo sansas po tu dvieju idiotu susitikimu Helsinkyje,KGB nesnaudzia turi kompromatus ir gan vykusiai naudoja,nes tik Merkel papurkstavo pries Vovka,JOUTUBEJE bac fotikas triju pliku mergeliu su Anka viduryje,o kiek guli stalciuose tu Merkeliu,galbut didesniu kompromatu nei pas dedule?

Jules       2020-07-22 6:38

StasyG, gal pradėk nuo to, kas tą tokią Kiniją, kaip ir Sovietiją kadais, pasauliui suvairavo, gerai? Išvadavo nuo japonų jungo ir leido jai okupuoti Tibetą, ir taip toliau, kaip Stalino Rusijai po Potsdamo pasiimti(okupuoti) pusę Europos, o mus ne tik okupuoti, bet dar ir pasiųsti Gulagan. Vokietija nėra laisva šalis, bet norėtų sulošti tą pačią geopolitinę partiją, pasitelkusi pagalbon Kiniją, kaip ir Amerika kadais su Stalino Rusijos arba tiesiog Sovietijos pagalba, kai susitarusios nugalabijo konkurentę Europą Vokietijos asmenyje. Žodžiu nieko naujo, jei kas žino istoriją, o ne jos sukurptas versijas arba tiesiog nukabintas nuo Mėnulio. Tad kam tas melas ir vardan ko?

StasysG       2020-07-22 6:25

Toliau. Amerikos Trampo administracija puola Kiniją. Bet Lietuvos mokslininkai giria Kiniją. “Respublikoje” prof P Gylys išaiškino: “Pradėsiu nuo Kinijos pamokančio pavyzdžio. Šioje valstybėje jau keletą dešimtmečių taikomas mišrios ekonomikos modelis. Jame sėkmingai derinami rinkos, kapitalizmo, iš vienos pusės, ir viešojo, valstybinio sektoriaus, iš kitos pusės, pranašumai. Jų sistema vadinama įvairiai - „valstybinis kapitalizmas“, „socializuota rinka“ ir pan. Kaip jų sistemą bevadintume, ji akivaizdžiai pasiteisino. Šalis yra valdoma makroekonominiu lygmeniu, gali realizuoti ilgalaikes strategijas, sėkmingai įveikia skurdo problemą. Deja, Lietuva nuėjo laukinio kapitalizmo keliu ir, turėjusi geresnes nei Kinija starto pozicijas, yra kamuojama skurdo, nelygybės, teisingumo deficito. Dėl to patyrėme masinį gyventojų egzodą, evakuaciją iš šalies.

Prie to prisidėjo ne tik nacionalinis „elitas“, bet ir išgarbintas užsienio kapitalas. Tarkim, bankai. Mes tikėjomės, kad užsienio kapitalas elgsis civilizuotai ir ne tik įveš į šalį modernias vadybines praktikas, bet ir paisys mūsų nacionalinių interesų. Bet taip elgiasi tik dalis užsienio firmų. Nenoras mokėti mokesčius ir taip prisidėti prie viešųjų reikalų finansavimo, noras užvaldyti mūsų miškus ir t.t. sukelia neigiamą žmonių reakciją. Dar daugiau - tai griauna pasitikėjimą europine integracija. Mat, daug kas ima vadinti tai neokolonializmu.”

Jules       2020-07-22 6:07

Remti neosovietikus, dvigubų standartų maniakus, XX amžiaus pseudo istorijos mitomanus ir tuos, kurie dirba LDDP naudai - reiškia tiesti kelią naujai okupacijai. Jei kas dar šito nežino - primenu, kad lddp-istų naudai dirbo Kubilius su savo politikos kuosų kariauna, žodžiu, su pseudo politikierių chėbryte. Kolchoznikai su žaliaisiais tėra vienas iš LDDP padalinių. Kas nesutinka, tegu logiškai ir pagarbiai kontrargumentuoja. Tekalba faktai, o ne įvairios pseudo versijos ir įmantrios apgavystės šia tema. Na, o Amerika vieną dieną tikrai trauksis iš Europos ir bus panaikintas Kanclerio aktas, ir paskutinis Amerikos kareivis paliks Antverpeno uostą. Europos Vasalitetas, likęs be viršininko, mūsų atžvilgiu lengvai priskaldys malkų su mūsų pseudo politikieriais, be jokios abejonės. Bus žiaurus, tampysis ir blaškysis, kaip dabartiniai konservatoriai su Madame Šmikyte. Su visokiais jurgiais, raselėmis, ožkelytėmis, kubiliais, mažyliais, iročkomis ir virkaujančiomis laimomis - marijomis di lammermoor toje partijoje. Tschüß!

StasysG       2020-07-22 6:02

Bet. Amerikos mokslininkai tyčiojasi iš Trampo prezidentavimo. Pvz, Nobelio laureatas A Deaton ką tik parašė str. “Sukompromituota Amerikos valstybė” (America’s Compromised State
Jul 17, 2020 ANGUS DEATON; Project Syndicate). Lietuvos mokslininkai Trampą giria. Kaip čia yra?

Al.       2020-07-22 1:57

Viskas tiesa. Ir atrodo žymiai stipriau, nei Radžvilo prakalbos. O Amerikos lietuviai taip lengvai leidosi apmulkinami naujoviškų marksistų. Ar tik po to nevirkaus ,,ką jie su mumis padarė?”


Rekomenduojame

„NeRedaguota“ pokalbis su politologu Valentinu Beržiūnu: Prezidento pozicija

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Rūdninkų „riaušininkų“ apsuptyje

OpTV: Pasienio krizė: kam ji virsta eurais? Konservatoriai perka dar vieną ‘Independence’

LŽTA pareiškimas dėl jėgos panaudojimo prieš taikius gyventojus

Vytautas Sinica. „Daugiau jėgos Lietuvai“ Rūdninkų fone

Vidas Rachlevičius. Kaip nelegalių migrantų krizės kontekste veikia mūsų neomarksistų-globalistų smegenys?

Kun. Arnoldo Valkausko interviu JAV lietuvių laikraščiui „Draugas“

Česlovas Iškauskas. Ar verta tapti danajais?

Jolanta Blažytė. Naujienos iš pasauline vakcinų bandymų laboratorija tapusio Izraelio

Vytautas Sinica apie Dieveniškių dovaną Lietuvai

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas dėl įvykių Rūdninkuose

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“ klausia: „Ar valdžia išdrįs „paauklėti“ dieveniškiečius?“

Kaip TV3 žurnalistai buvo išprašyti iš Dieveniškių

Rasa Čepaitienė. Tai satrapo, ne suvereno mentalitetas

Algimantas Rusteika. Apie apsimelavusį „Lietuvos rytą“ ir jo „žurnalistą“, provokavusį neramumus

Andrius Švarplys. Vyriausybė nesilaiko Lietuvos įstatymų, vietoj jų primeta valstybei ir visuomenei savo ideologinę pasaulėžiūrą

Viktoras Orbanas dėkoja Nacionaliniam susivienijimui už palaikymą

Vasariški pokalbiai su Dovilu Petkumi. Jurga Lago: aš nesu nuomonių formuotoja

Ramūnas Karbauskis. Valdžia vis dažniau ima grasinti Lietuvos žmonėms

Nida Vasiliauskaitė: kas, oficialiu požiūriu, dabar turi teisę viešai kalbėti apie esamą padėtį?

Geroji Naujiena: uoliai sergėkime Dvasios vienybę taikos ryšiais

Algimantas Rusteika. Dabar yra tada, tada yra dabar

Nida Vasiliauskaitė ir jos lapių medžioklė: ar įvedę prievartą prieš piliečius kovos su pandemija pretekstu, politikai sustos?

Algimantas Rusteika. Dabar yra tada, tada yra dabar

Kam netinka pilietinė pozicija? Artūras Orlauskas „Neredaguota“ tinklalaidėje

Ramūnas Aušrotas. Bendruomeninio solidarumo ir atsakingos kaimynystės pavyzdys

Vytautas Sinica. Negi į dieveniškiečius vandens patrankas arba gumines kulkas atsuks pirmiau nei į nelegalus prie sienos? Man tai makabriška

Nida Vasiliauskaitė. „Dirbu UAB „PR“, gavom užsakymą parduoti „visuomenei“ plytą“

Audrius Bačiulis. „Tai – ne Lietuvos Vyriausybė, tai – okupacinė administracija“

Andrius Švarplys. Čia gali būti du variantai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.