Europarlamento rinkimai 2019

Vytautas Radžvilas. Pirmoji atvira ir tiesioginė diskusija tarp sisteminių parlamentinių partijų ir atvirai antisisteminio kandidato

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 10 d. 10:27

22     

    

Vytautas Radžvilas. Pirmoji atvira ir tiesioginė diskusija tarp sisteminių parlamentinių partijų ir atvirai antisisteminio kandidato

Įsidėmėtinas įvykis - Vytauto Didžiojo universitetas tapo pirmąja įstaiga, sudariusia galimybę atvirai tiesiogiai diskusijai tarp sisteminių parlamentinių partijų ir atvirai antisisteminio kandidato. Vakar VDU Senato salėje su konservatorių, liberalų, socialdemokratų ir valstiečių atstovais diskutavome apie Europos ateitį ir kokios Europos Sąjungos norime. Nors esant tiek dalyvių plačiai išdėstyti idėjas sunku, neabejoju, kad skirtumą matote ir galite įvertinti patys. Dėkoju organizatoriams.

Tik primenu, kad sistema tokių akistatų vengia visais būdais, ką liudija VRK leidimas sudaryti susitarimus ir diskutuoti tik su tais, su kuo pats nori diskutuoti. Oficialiuose debatuose LRT eteryje matysite šių keturių partijų tarpusavio „diskusiją“, bet jokios realios idėjų ar požiūrio į ES būklę opozicijos ten nebus.

Politinė reklama.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Emeritas       2019-05-11 15:54

Labai nustebino kandidato Mazylio pasirodymas,  tad reziumuoju: jis visiškai netinka atstovauti Lietuvos EP del kompetencijos trūkumo, dėl puikybes kuriā  taip stengesi demonstruoti ir dėl nesugebėjimo girdėti kito prelegento minčiû. Tiesiog muilo burbulas.

 

Rinkėja       2019-05-11 11:14

Profesorius diskutuoja su profesinės mokyklos pirmakursiais.

Birutė Rutkauskaitė       2019-05-11 10:30

TIKRAI VERTA PASIKLAUSYTI VISIEMS

Rinkėja       2019-05-10 19:15

Labai nepatiko Mažylis. Šiaip tai tas Akto suradimas, daugelio nuomone, yra spektaklis. 2018 m. jubiliejus ir op, suranda. Ar tai nebuvo dar vienas gerai sumanytas, bet nepavykęs ėjimas?

Mažyliui       2019-05-10 19:07

Nepriklausomybės akto suradimas negarantuoja politiko statuso.

Jules       2019-05-10 18:58

Mažylis drapalinasi toliau - krenta jo reitingas ir visa kita. Tiesai sakyti ir gėdinti Velnią jo blauzdos per silpnos - labiau gera alga pradėjo dominti nei Tiesa.

Rūta       2019-05-10 17:12

Lygiavertės diskusijos galimos tik toje pačioje svorio kategorijoje. V.Radžvilas savo intelektu stipriai lenkia kitus diskusijos dalyvius. Tai akivaizdu.

Sigitas       2019-05-10 16:51

Norėjau pakomentuoti, bet Vytė pataikė į dešimtuką...Galiu tik papildyti, kad saibu spindesys atskleidzia tikraji veida…nors tai ir nera susije, bet Mazylio nuopelnai suradus Nepriklausomybesmano akyse gerokai blanksta…vien tik saibos valdo mus…

VYTE       2019-05-10 15:10

balsuosim tik uz prof. Radzvila.O visi sie sedintys tai baisiau negali but.Supratimo apie nieka neturi.Juos vilioja tik saibos mokamos europarlamente.jIEMS ANT lIETUVOS NUSISPJAUT….

Rita       2019-05-10 14:45

Radžvilas sėdi be jokių popieriukų, tiesiog atėjo ir pakalbėjo. Matosi, kad žmogus gyvena tais dalykais, apie kuriuos kalba, kaip reikiant įsigilinęs. Radžvilui pliusas, jog jis tiek daug metų užsiėmė intelektualine veikla, nes užsisėdėjimas politikoje žmonėms neretai sumaišo protus. Reikia, kad politikon įsiveržtų intelektualai, savo gyvenimą paskyrę ne tik praktinei, bet ir teorinei, mąstymo veiklai. Mūsų valstybė jau gyveno be filosofų įsikišimo. Ir ką turim? Biurokratijos suvešėjimas, aukščiausiuose postuose sėdi buhalteriai, aukštoji kultūra nuvertinta, apie katalikybę garsiausiai kalba profesionalūs pataikūnai, šalis neturi VIZIJOS, viskas vien skaičiai, pinigai, ekonomika. Taip bendruomenės nesukursi ir žmonėms vilties neįkvėpsi. Sakot, filosofai tuščiai tauzija? Ne, brangieji, jei Antikos tekstus išmanytume geriau už YouTube pasiūlymų tinklelį, žinotume, jog šalį turi valdyti filosofai. Ar tiesiogiai, ar sėdėdami EP ir nuotoliniu būdu padėdami mūsų valstybingumui.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-05-10 13:00

(pataisyta)
I. Tokie ir nuolatiniai pasikalbėjimai turėjo prasidėti prieš keliolika metų su Lrt sklaida ir tęstis iki šių dienų.
II. Tokiems pasikalbėjimams tinkamiausias kalbėtojas - Vytautas Radžvilas. Visi kiti yra verti pasiplepėjimui virtuviniame lygmeny.
III. Vytautai Radžvilai, krikščioniška sąranga yra tinkama tik centralizuotai ES federacijai kurti (tik su centru ne Briuselyje, o Vatikane), bet juk mums yra gyvybiškai reikalinga konfederacija be viršvalstybinio prievaizdo. Liberalių vašingtoniokų bei krikščioniškų vatikaniokų idėjos yra netinkamos Europos Tautų Sąjungai (ETS).

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-05-10 12:56

I. Tokie ir nuolatiniai pasikalbėjimai turėjo prasidėti prieš keliolika metų su Lrt sklaida iki šių dienų.
II. Tokiems pasikalbėjimams tinkamiausias kalbėtojas - Vytautas Radžvilas. Visi kiti yra verti pasiplepėjimui virtuviniame lygmeny.
III. Vytautai Radžvilai, krikščioniška sąranga yra tinkama tik centralizuotai ES federacijai kurti (tik su centru ne Briuselyje, o Vatikane), bet juk mums yra gyvybiškai reikalinga konfederacija be viršvalstybinio prievaizdo. Liberalių vašingtoniokų bei krikščioniškų vatikaniokų idėjos yra netinkamos Europos Tautų Sąjungai (ETS).

teorija       2019-05-10 12:48

Čia buvo apie Mažylį.

teorija       2019-05-10 12:16

Kai kas teigia, kad kvailių procentas nesikeičia nei tarp valytojų, nei tarp vadovų, nei tarp profesorių ir net Nobelio premijos laureatų. Kvailių yra daugiau, nei manome. Kvailys pasižymi tuo, kad jis kenkia ir sau ir aplinkiniams. Vienintelis būdas apsisaugoti kvailio yra jo vengti.

Jules       2019-05-10 12:00

Ta socdemė išvis, trūksta žodžiu, vaidindama esanti socialiai jautri ir atsakinga, kai realiai šita eksbolševikų partija atstovauja stambiojo kapitalo ir buvusios okupacinės nomenklatūros, transformuotos į dabartinę nomenklatūrą, interesus. Ir kvaili studentai tokiomis demagogėmis tiki? Miela malonu žiūrėt, kaip Blogio imperijos ir jos sąjungininkių kolaborantai metėsi į liberalus arba į žaliuosius ir pan. Ir dar: nereikia lyginti darbo archyvuose su, tarkime, griovių kasimu po 12 valandų ir daugiau. Tokiame darbe toks proto bokštas kojas per dieną pakratytų. Beje, o ko tas drąsuolis konservatorius nevyksta į Londono archyvus Tiesos ieškoti ir mums ją parvežti - atskleisti tikrąsias XX amžiaus paslaptis ir karo nusikaltimus, tikrąsias karų priežastis ir baisias jų pasekmes, o ragina iš okupacinio režimo kilusius darbdavius toliau tęsti eilinių žmonių luošinimą ir mobingavimą darbe - išnaudojimą. Robotų, robotronikos ir informatikos, amžiuje dirbti po 12 valandų yra kas tokis?

Apciuopamai       2019-05-10 11:39

Auštrevičiaus kalbėjimas, tai tik nusiperdimas įkišus subinę į vandenį. Pirst ir dingo.

Neteisybė       2019-05-10 11:30

Čia susėdo skirtingo intelektualinio svorio varžovai. Ir Mažylį priskirčiau prie nykštukų. Daug įdomiau būtų, jei susikibtų mūsų faktinis vadovas su Radžvilu. Bet to niekada nebus, nes senelis būtų priverstas atsiskleisti visu savo gražumu.

Marijons       2019-05-10 11:05

Užtenka pamatyti Auštrevičių - sukelia šleikštulį. Primenu šitas veikėjas taip suderėjo, kad buvo uždaryta Ignalinos atominė. Ir neaiškinkit kad ji buvo prasta, bloga. Nuo 1993 metų į Ignalinos atominės saugumą buvo investuota 450 milijonų litų. Būtent Auštrevičius yra kaltas kad Baltarusija ir buvo priversta statytis sau atominę elktrinę, nes Ignalinos atominė buvo skirta visam regionui ir ją uždarius Baltarusijai ėmė elementariai trūkti elektros. Ką turėjo gyventi prie žvakių?
Atsimenkite - liberalai tai vieni didžiausių niekšų Lietuvos istorijoje: ką zuokai, masiuliai, į uosto specialistus stebuklingu būdu tinkantys gentvilai yra dorybės įsikūnijimas? Cha-cha-cha. O buvę komjaunuoliai perskirkštiję į liberalus tai patys šklykščiausi išverstakūriai, jie net į esmę negali įsigilinti, jie viską žiūri pro pirštus, nes anot jų tai ir yra liberalizmas.

Rinkėja       2019-05-10 10:51

Apskritai, susidarau įspūdį, jog iki šiol Europos Parlamentas Lietuvos politikams buvo “klapčiukavimo” vieta. Kitaip tariant, šilta vietelė su gera alga. Auštrevičiaus tuščiažodžiavimas tai tik įrodo. Neverta net diskutuoti, Radžvilas ir viskas.

Jules       2019-05-10 10:35

Ponui Ražvilui nėr lygių - visi balsuojame už jį. Europa tebėra okupuota dviejų ne europinių jėgų, todėl pats laikas Europai tapti vėl Europa, tautų Europa, Nacijų Sąjunga, ir atgauti savo prarastą įtaką pasauliui. Reikia baigti vienąkart su ta Didžiojo Trejeto jėga primesta vasalyste, kuri numatyta iki 2099 metų. Reikia baigti ir su ta maniakine mūsų kulpatyste - amžinąja kalte.

Rinkėja       2019-05-10 10:20

Galvojau, neverta žiūrėti (nes Radžvilas vis tiek geriausias), bet įsijungiau. Tai Auštrevičius nuo pat pradžių užduoda nekokį toną. Virpina tuščiai orą ir viskas. Žiūrėsim toliau.

Visada šviesių,       2019-05-10 7:21

nesvyruojančių žmonių mažiau.Dažnai su Dievo pagalba,-netikėta įvykių seka,pasikeitusios aplinkybės,pasiteisinusi rizika ir t.t…,-jiems pasiseka.Tačiau jų dalia-rizikuoti ,pasitikint Aukščiausiuoju.


Rekomenduojame

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Ar gali prabilti kunigai?

Žodžio liturgija ir Telšių vyskupo nuomonė dėl Stambulo konvencijos

Neredaguota.lt pokalbis su Andriumi Švarpliu apie Stambulo konvenciją ir genderizmą

Arkivyskupas Lionginas Virbalas. Esu pasiruošęs palaikyti kenčiantį, išjuoktą, užsipultą žmogų net ir be „Je suis N.“

Robertas Grigas. Apie prezidento „kaltes“

Iš Vidmanto Valiušaičio archyvų. Pasikalbėjimas su „Amerikos balso“ lietuvių redakcijos vedėju Romu Sakadolskiu: „Tauta turi būti pasiruošusi“

Lina Šulcienė. „Norėčiau stoti br. Pauliaus Vaineikio pusėje ir oponuoti savo Broliams ir Sesėms Kristuje, kurie jį kaltina ir ragina atsiprašyti“

Br. Paulius Vaineikis OFM. Mylėk žmogų, koks jis bebūtų, bet nesitaikstyk su jo daroma nuodėme

Liudvikas Jakimavičius. Siūlau projektą LRT nacionaliniam transliuotojui

Rasa Čepaitienė. Jei parašus prieš Raskevičių laiko niekiniais, tai ką jie čia nori atšaukti ir aplenkti?

Nida Vasiliauskaitė. Šimtui tūkstančių bekojų: „Jūs gi jėga – suformuokit armiją“. Nutaisius naivią miną

Marijos radijas: apie neapykantos kalbą diskutuoja kun. Algirdas Toliatas, Audrius Globys, Kristina Zamarytė-Sakavičienė ir Dalius Rakutis

Vygantas Malinauskas. Kokia Bažnyčia turėtų būti po karantino?

Verta prisiminti: Tikėjimo mokslo kongregacija. Pastabos dėl homoseksualių asmenų sąjungų teisinio pripažinimo projektų

Gitanas Nausėda apie išpuolius prieš Stambulo konvencijai nepritariančiuosius: „Lietuvoje susiformavo viešoji inkvizicija“

Ramūnas Karbauskis atviru laišku kreipėsi į Seimo narius dėl tradicinės šeimos išsaugojimo

Verta prisiminti. Rein Raud. Lietuva: politinio vystymosi modelis

Brolio Pauliaus Vaineikio, OFM, liudijimas: „Dvasinis sukilimas prasidėjo: Už Kristų, už šeimą, už Lietuvą!“

ES vyskupų konferencija dėl EP rezoliucijos apie teisę į abortą Lenkijoje: nėra tokios teisės

Nida Vasiliauskaitė. Apie begalinio naivumo tikėjimą transformuojančia „švietimo“, mokyklos galia

Tomas Viluckas. Išskirtinis br. Pauliaus Vaineikio, OFM, vaizdo interviu: „Mes kovojame ne su žmonėmis“

Papunkčiui su Vytautu Sinica: Lietuva Europos Sąjungoje

10 faktų apie Stambulo konvenciją

Audrius Bačiulis. Kodėl kai kas taip kovoja už Stambulo konvencijos pasirašymą

Vidas Rachlevičius. Po tokių parlamento pirmininkės veiksmų civilizuotoje šalyje pakviptų arba jos apkalta, arba pirmalaikiais rinkimais

Lionginas Baliukevičius-Dzūkas. „Tokios niekšybės, tokio velniško išdavimo dar nebuvo partizanų istorijoje. Judas šiuo atveju būtų toli pralenktas“

Liudvikas Jakimavičius. Keli klausimai, kylantys stebint viešąją diskusiją

Arkivysk. Kęstutis Kėvalas kunigams: Drąsinkime vieni kitus būti aktyvius ir nebijoti tų, kurie prieštarauja prieš teisę pasisakyti

Irena Vasinauskaitė.  Vergvaldžiai pastatys paminklą „Tautos laisvei“? Nejuokinkite!

Geroji Naujiena: Jo klausykime!

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.