Visuomenės pokyčių analizė, Teisėkūros iniciatyvos, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Konstitucinis Teismas

Vytautas Radžvilas. Pamoka visuomenei ir ypač – šeimoms, turinčioms vaikų

Tiesos.lt siūlo   2019 m. sausio 13 d. 0:03

25     

    

Vytautas Radžvilas. Pamoka visuomenei ir ypač – šeimoms, turinčioms vaikų

Pro Patria

Po Konstitucinio Teismo (KT) sprendimo tapo kaip niekad akivaizdu – Lietuvą gali pražudyti ne kas kita, o mūsų pačių visuomenės nesugebėjimas tarti savo žodžio net tada, kai sprendžiami patys svarbiausi ir dešimtmečiams ar net negrįžtamai Tautos ateitį lemiantys klausimai.

Būtent KT nagrinėtas šitokios svarbos klausimas – kas Lietuvoje bus teisiškai laikoma šeima ir santuoka – nesusilaukė jokio dėmesio. Jį svarstant salė turėjo lūžti nuo į ją netelpančių piliečių. Teko dalyvauti šios bylos klausymuose: teismo salė virto laiko mašina, nukėlusia į gūdžiausius sovietmečio laikus. Teisėjų ištartų keleto frazių pakako suprasti, kad „svarstoma“ byla, dėl kurios sprendimas seniai iš anksto priimtas. Vyko spektaklis – niekingas moraliniu ir apgailėtinas intelektualiniu požiūriu. Bet išsamesnis politinis ir teisinis šio spektaklio vertinimas –  kita proga.

Šį kartą apie tai, kas atrodė slogiausiai – beveik tuščios salės vaizdas. Neabejotinai dėl dviejų priežasčių: arba nesuvokta bylos svarba, arba vėl mąstyta „praktiškai“, tai yra vadovautasi filosofija „manęs tai neliečia“. Apmaudžiausia, kad nebuvo tų, kurie turėjo atskubėti pirmieji – turinčiųjų vaikų. Greičiausiai pagalvojusių: mums tai nesvarbu, nes mūsų vaikai kurs įprastas šeimas.

Bet nepagalvojančių, kad šiame pasaulyje viskas susiję. Tiesa, ne visada lengvai pastebimu ryšiu. Įtvirtindamas iš pirmo žvilgsnio visišką absurdą – „lyties požiūriu neutralios šeimos“ sampratą – KT ne tik žengė paskutinį žingsnį tiesiant kelią ir „lyties požūriu neutralioms“ santuokoms.

Iš tikrųjų jis jau nuveikė nemažai ir sieks nuveikti kur kas daugiau – visomis išgalėmis plečia vaikų rinkos ribas. O tiksliau –  kuria sąlygas augti jų paklausai.

Dėl mįslingų ir moksliškai nepaaiškinamų priežasčių vienalytės „šeimos“ niekaip ir niekada neįstengia natūraliai susilaukti vaikų. Bet argi jie nebūtini norint „įrodyti“ visuomenei brukamą genderizmo ideologijos „tiesą“, kad vienalytės „santuokos“ ir „šeimos“ yra „tokios pat“ kaip prigimtinės santuokos ir šeimos? Argi vaikai nėra būtinas atributas ir priedėlis norint palaikyti vienalytės „santuokos“ ir „šeimos“ visavertiškumo ir lygiavertiškumo prigimtinei santuokai ir šeimai regimybę? Kaip tokiomis sąlygomis gali nedidėti vaikų paklausa?

Ją ir skubama ne tik kurti, bet ir patenkinti. Vienintelis „išteklius“ –  iš padorių, tvarkingų, bet neturtingų šeimų atiminėjami vaikai. Beviltiškai apleisti – netinka. Paklausios tik kokybiškos prekės. Todėl „reformos“ gynėjai ne tik nuožmiai įsikibę ir ragais nagais gina absurdišką smurto šeimoje apibrėžimą, leidžiantį bet kokia dingstimi atimti vaikus iš vargingesnių ir mažesnį socialinį svorį turinčių šeimų. Toliau ciniškai žaidžiama nelaimingojo Matuko korta mėginant natūralų kiekvieno padoraus žmogaus atjautos ir gailesčio jausmą išnaudoti tam, kad būtų paralyžiuotas visuomenės gebėjimas blaiviai mąstyti ir perprasti tikruosius „vaikų gynėjų“ kėslus. Pirmiausia – ideologinius bei komercinius jų vykdomos „reformos“ tikslus. Tačiau jų apetitai didesni – neužtenka net išplėstinio ir savavališko smurto apibrėžimo. Spekuliuojama ir vaikų „nepriežiūros“ sąvoka siekiant iškelti nepakeliamus reikalavimus daugybei nelengvai gyvenančių ir sunkiai dirbančių šeimų. Tai daroma jau išmėgintu būdu – vėl žaidžiant kartą sėkmingai išmesta dar viena apeliavimo į žmogišką atjautą ir jausmus korta. Šį kartą ja tapo iš tiesų sukrečianti gaisre sudegusių vaikų istorija.

Niekas neabejoja ir nesiginčija, kad net vienas tėvų nesužiūrėtas ir sudegęs vaikas – baisi nelaimė ir tragedija. Tačiau beatodairiškai spekuliuoti tokiomis istorijomis ir uždrausti nors trumpam palikti vienus net 6–8 metų vaikus, kaip kad demagogiškai reikalauja „reformatorių“ savajam reikalui ginti pasitelkti ne tik psichiatrai, bet ir priešgaisrinės apsaugos specialistai, reiškia negailestingai ginti dirbančias šeimas į iš anksto parengtus spąstus. Tokios šeimos ciniškai stumiamos į primetamos alternatyvos žabangas, kai tenka rinktis – atsisakyti įprasto gyvenimo ir gyvybiškai svarbaus darbo arba rizikuoti būti apkaltintoms „nepriežiūra“ ir prarasti vaikus.

Didiesiems „humanistams“ ir jautriesiems „vaikų gynėjams“ nė motais, kad liūdnos, bet apskritai retos ir atsitiktinės neapdairiai paliktų vaikų nelaimių istorijos (ne nuolatos paliekamų girtaujančių ar valkataujančių tėvų – apie juos kita kalba) nepaneigia fundamentalios tūkstantmete žmonijos patirtimi patikrintos tiesos: visame pasaulyje užaugo nesuskaičiuojama daugybė nuostabių žmonių, kurie, būdami vaikiūkščiai, augo ištisas dienas žaisdami su savo bendraamžiais. O jų tėvai sunkiai triūsė, kad uždirbtų jiems duonos kąsnį ir, šitaip užauginę ir pastatę ant kojų, išleistų į pasaulį gyventi savarankiškai.

Juo labiau šie veidmainiai „vaikų teisių gynėjai“ nenori prisiminti, kad tokio amžiaus vaikai daugelyje visuomenių jau pradėdavo dirbti, ir tai buvo laikoma būtina ir nepakeičiama jų auklėjimo ir brendimo sąlyga. Tūkstantmetė žmonijos sukaupta patirtis ir net paprasčiausia sveika nuovoka jiems tėra kliuvinys siekti tikrojo tikslo – sukurti kuo didesnę tariamai „vaikus neprižiūrinčių“ įstatymo „pažeidėjų“ grupę. O hipertrofuotas „rūpinimasis“ vaiko saugumu yra tik šį tikslą slepianti skambių žodžių širma.

KT sprendimą ir vaikgrobystę siejanti nematoma gija pirmiausia yra juos maitinantis bendras idėjinis šaltinis – liberalkomunistinė genderizmo ideologija. Ji yra komunistinė, nes numato absoliučią valstybės teisę savavavališkai apibrėžti, kas yra santuoka ir šeima, ir šitaip „išradinėti“ žmonijos istorijoje nematytas santuokos ir „šeimos“ formas. Kaip jau minėta, tokioms „santuokoms“ ir „šeimoms“ ideologiškai pateisinti reikalingi vaikai. Ši komunistinė ideologija taip pat numato absoliučią valstybės galią savavališkai apibrėžti, kas yra smurtas, nepriežiūra ir kitos blogybės, suteikiančios pagrindą nusavinti vaikus. Kartu ši ideologija yra (neo)liberali, nes atveria galimybę suprekinti nusavintus vaikus „paleidžiant“ juos į rinką įvairių vartotojų poreikiams tenkinti.

Vienalytės „šeimos“, kurias pripažino KT, šitaip atverdamas kelią ir tokioms pat „santuokoms“, iš esmės yra ne kas kita, o dar viena savitų poreikių turinti, vaikų pirkėjų ir vartotojų grupė. Tokia yra ekonominė KT sprendimo logika. Kaip sakoma: nieko asmeniško – tik verslas. Genderizmas taip pat labai svarbus šio verslo plėtrai. Jį galima trumpai apibūdinti kaip liberalkomunistinės ideologijos taikomojo pobūdžio plėtinį, arba ataugą, kuri visiškai išryškėjo ir suvešėjo įskiepijus į šią ideologiją vadinamąją radikalaus socialinio konstruktyvizmo nuostatą. Taikoma žmogaus lytiškumo sričiai, ši nuostata atveria kelią iš principo neribotai „socialiai konstruojamų lyčių“ įvairovei, o tuo pačiu – vis naujoms ir egotiškesnėms „santuokos“ ir „šeimos“ formoms. Taigi ir naujoms bei egzotiškoms vaikų panaudojimo galimybėms ir formoms. Tai nėra jokia karščiuojančios vaizduotės fantazija: mūšis dėl pedofilijos „normalizavimo“ jau prasidėjo ir vis labiau įsibėgėja. Nueita kur kas toliau, negu gali atrodyti į šios kovos peripetijas neįsigilinusiam stebėtojui.

Jeigu ir šios „pažangos“ nepavyks sustabdyti, taps tik laiko klausimu, kada pedofilija bus pripažinta normalia, viena iš daugelio, lytinių orientacijų, už kurios „diskriminavimą“ grės bausmės. Žvelgiant į KT sprendimą per šitokio verslo intereso prizmę, nėra abejonių, kad jam plečiantis vaikų paklausa neišvengiamai augs. Štai kodėl KT sprendimas yra visos visuomenės, ir ypač vaikus auginančių tėvų, reikalas. Nebūdami pilietiški ir nematydami reikalo užsukti į KT posėdžių salę galbūt patys to nesuvokdami išduodame ir galbūt – kas žino? – parduodame savo vaikus. O kai jie jau bus pardavinėjami masiškai ir šaukštai bus po pietų, neverskime kaltės tik jiems duotą uždavinį uoliai įvykdžiusiems KT teisėjams.

Būtų išties apmaudu, jeigu su kartėliu tektų pasakyti patiems sau: žinojome, supratome, bet likome abejingais ir pasyviais stebėtojais.

propatria.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tomas       2019-01-23 13:52

Net nejuokingam…Kam gi tu priklausai mogau.  Tikrai ne Lietuvai

Net nejuokinga       2019-01-15 9:39

Didžiausia mūsų tautos nelaimė - veidmainiai demagogai, kurie, kaip ir prieš 30 metų, kalba vienaip, mąsto kitaip, o daro trečiaip. Kai galioja tik vienuoliktasis Dievo įsakymas ,,Nežiopsok”, tai vyksta tokie spektakliai, kad net nejuokinga. Štai žmogelis rašo: ,,...kaip jis gali tylėti, kai jo anūkas balsuoja už mūsų vaikų grobimą?”. Bet ,,sveikos psichikos žmogus nesiparina”, nes ,,pats tiki karmomis, aš visiškai pasikliauju Viešpačiu”. Išvada: ir tas Radžvilas ko čia parinasi? Kai Viešpats vardu Landsbergis, tai jokios karmos (t.y. ,,kraičio” už nuodėmes) nėra ir negali būti. Nuodėmių išrišimas iš anksto gautas. Pardavinėkime vaikus ir toliau, ardykime šeimas ir toliau, genderizuokimės ir toliau, dėl akių retkarčiais paliedami krokodilo ašaras ir rodydami pirštais į kitus, bet BIZNIS YRA BIZNIS, ypač kai naudojasi (tiesiogiai ar netiesiogiai)tavo vienintelis šviesiausiasis Viešpats iš L raidės. O gal kas ir ištikimiausiems parapijonims nubyrės? Ne, landsberginiai beviltiški, su jais neverta diskutuoti. Bet kol jų yra, tol pragaras Lietuvoje nesibaigs.

Teisingas       2019-01-14 15:09

Puikus straipsnis, gal dar ne šauksmas tyrose, kas dar turi šeimas turi ir girdėt ir vienytis kitaip išnyksim.

To ...(2)       2019-01-14 13:02

Šiaip, sveikos psichikos žmogus nesiparina, kaip tamsta. Mes tuo ir skiriamės, kad pats tiki karmomis, aš visiškai pasikliauju Viešpačiu.

Tiesos!       2019-01-14 12:35

golos germaniji daniele ganser

Chingishan       2019-01-14 10:17

MES PRIVALOM NEDELSIANT ŠITĄ VISĄ ŠŪDĄ SUSTABDYTI:
TURI PASAKYTI KONSITUCINĖS TEISĖS EKSPERTAI (TIE KAS RAŠĖ KONSTITUCIJĄ SAVO IŠVADAS IR KAIP ŠITĄ ĮSTATYMĄ ANULIUOTI)
TAIPOGI TURI SUSIRINKTI TŪKSTANČIAI ŽMONIŲ IR PADUOTI GRUPINĮ PROTESTĄ SU REIKALAVIMU NE TIK ANULIUOTI ŠITĄ NESAMONĘ BET IR BAUDŽIAMOSIOS ATSAKOMYBĖS TIEMS KAS SAVO SPRENDIMU PAŽEIDĖ KONSTITUCIJĄ, TUO PAČIU IŠDAVĖ VALSTYBĘ IR KREUPTIS Į PROKURATŪRĄ.
PAREIKALAUT SEIMO NEDELSIANT PASKUTINIO BALSAVIMO DĖL ŠEIMOS APIBRĖŽIMO ĮRAŠYMO Į KONSTITUCIJĄ (KAS ANULIUOTŲ AUTOMATIŠKAI ŠITOS NETEISĖTO KT SPRENDIMĄ)
PAREIKALAUT REFERENDUMO KARTU SU ATEINANČIAIS RINKIMAIS DĖL SANTUOKOS IR ŠEIMOS ĮSTATYMO PERKELIMO Į PIRMĄ SKIRSNĮ IR DRAUDIMO DAR KADA NORS BET KAM JĮ LIESTI..

> Manau (2)       2019-01-14 8:44

Tipiškas burokevičinių liberalmarksistų po ,,konservatorių” priedanga metodas - viską apversti aukštyn kojom. Aš tik parašiau, kad nustojau aklai tikėti tavo kumyru, pradėjau mąstyti ir vertinti realybę tokią, kokia ji yra. Jeigu čia norėjai tai savo ,,šviesiausiajai asmenybei” dar kartą pasimelsti, tai ko niauzgi apie atiminėjamus vaikus? Juk viskas gerai, kai vaikus atima mylimiausiasis, ar ne? smile O tas bedievio pamokslas apie Dievą vertas ne daugiau negu hitlerininkų užrašas ,,Gott mit uns”. Sunki tavo karma, vargšele(-i). Dievas nemyli veidmainių.

Al.       2019-01-14 0:48

Viskas taip, bet kurio galo tą ir taip nualintą lietuvių tautą nepaliaujamai kryžiavoti ? Tie, kas supranta ir pajėgia, dirbkim savo šaliai ir tautai pagal savo sugebėjimą. O miegančius brolius žadinkim, kvieskim, bet neniekinkim.

Manau,       2019-01-13 20:09

kad mes esame vieno molio dirbiniai, visi linkę vienas kitą kaltinti, linkę daryti blogį, bet to net nematome, bet gerai matome krislą brolio akyje. Džiaugiuosi, kad Jūs išsigydėte nuo susireikšminimo,manau, kad tai labai galingas pasiekimas, bet gerai žinau, kad visiškai išgydyti gali tik Dievas, t.y. jo meilė. Visi, kurie yra už jos ribų, vienokiu ar kitokiu būdu, bus buldogų draskomi savo viduje, bet… tie, kurie atsiduria Viešpaties meilėje bus drskomi buldogų iš išorės ir tai normalu ir neišvengiama, nes Jėzų pirmiau puldinėjo tol, kol nukryžiavo.

> Manau       2019-01-13 18:43

Štai kuo žalingas asmenybės kultas. Išsigydžiau nuo to tik po 1996-jų, deja. Dabar visi ,,konservatorių” buldogai įmanytų mane pusiau perplėšti, vos tik užmato internete. Nes, atrodo, gana tiksliai įvardinu jų ligas ir nuodėmes. Geras klausimas - kas dabar yra kas. Bet ne toks ir sunkus. Pasakyta: medį pažinsi iš vaisių. Linkiu atpažinimo dovanos. Tai dieviška dovana.

Manau,       2019-01-13 17:07

kad dabar atėjo toks apgaulingas laikas, kai daugelis Lietuvos žmonių apimti apatijos, nevilties ir sąstingio. Reikia kažko tai daugiau, kad imtų irti ta mus apgaubusi migla. Juk daugelis nebemato kas geriau ar pakišti galvą po pagalve ir nieko nebegirdėti ir nebematyti, ar rėkti.  BAIMĖ ir tik baimė sukaustė mus. Baisi gadynė, kai nebežinome kas yra kas, kur juoda, o kur balta. Čia tik profesorius buvo man šviesiausia asmenybė, o dabar visiškai nebesuprantu, kaip jis, kaip jis ir dar kartą kaip jis gali tylėti, kai jo anūkas balsuoja už mūsų vaikų grobimą? Kaip man dabar kuo nors patikėti? Radžvilas dar sąjūdžio metu pasielgė išdavikiškai, kaip tada aš visa tai supratau, o dabar ant bangos? Kas dabar yra kas?

Kodel       2019-01-13 17:01

Lietuva sliauzia nebutyn?Siandien butent ta diena, kai galiuma pamastyti.Per okupacija buvo labai aiskus planas sunaikinti Lietuvos tauta.Dali pazangiu, mastanciu ir atsidavusiu pilieciu buvo istramta i Sibira.Ten jie buvo pudomi saldomi ir zudomi.Nedaug kas ten siliko gyvas.O kuris ir isliko, tai mazai is jo liko buvusio. Likusi dydele dalis sviesiausios ir atsidavusios tautos buvo priversata gelbetis begant i vakarus.Kitus pribaige rezistencija ir Laisves kovos.Kas beliko, atskaicius visus okupacijos nuostolius, zinom visi.Nedora ir nepadoru butu ivardinti siuo metu.Tiesa, galim prideti dar astuonis simtus tukst.pabegusiu i vakarus.Gal todel ir turim tokia situacija, kad vienetai sugeba ivardinti negeroves.Bet ju sauksmas paskesta tyruose.Kiti tupi ausis suglaude.Kol ju nekabina.

Taaaip       2019-01-13 13:08

...ir išgirsim ir sužinosime, ir niekas negali paneigti…
galimai
Sausio 16 d., kad mergaite jau išvežta slapta, kad avinai nebliautu.

ekspertui       2019-01-13 12:27

Tautos įgalumas ne skaičiuje, o mentalitete. Kiek gyventojų ruskyne?
Ir kas iš to? Skandinavų šalyse žmonių gyvena ne ką daugiau nei Lietuvoje, bet jie sugeba tvarkytis, o lietuviai ne. Nes mūsiškiai yra burliokai neturintys jokio tarpusavio solidarumo, toliau savo bakūžės nematantys vatnikai.
Kinai turi nacijos tikslus ir jų siekia tūkstančius metų, nežiūrint santvarkų laitos. Žydai turi savo strategiją ir dėka to ne tik išliko, bet ir atkūrę savo valstybę tapo pasaulio galia. XIV a. Lenkija buvo mažesnė už Lietuvą, o lenkų buvo tiek pat kaip ir lietuvių. Lenkija dabar keliskart didesnė nei Lietuva, o lenkų yra 40 mln. Jų valstybė klęsti, o mūsų merdėja ir nyksta.
Kaltos okupacijos? Po Abiejų Tautų Resblikos padalijimo lenkai buvo okupuoti ruskyno kaipnir mes. Lenkams teko išgyventi keliskart baisesnę nacių okupaciją nei teko mums. Lenkus sovietai trėmė ir šaudė gerokai didesniu mąstu nei mus.
Faktai ir skaičiai tai įrodo. Lenkai savo valstybę atkūrė beveik tuo pat metu kaip lietuviai. Ekonomika startavo kaip ir pas mus beveik lygioj vietoj.
Šiandien lenkai mėgaujasi krašto gerbūviu, jų valstybė įtakinga ir stikbstiprėja, o Lietuva?
Viskas dėl ubagiško mentaliteto, viskas dėl abuojumo ir buko primityvaus individualizmo.
Todėl Lietuva užtikrintai šliaužia nebūtin.

ah1       2019-01-13 12:27

skurdą sukūrė valdžia nustačiusi minimalią algą tokią kokia yra ir dėl kurios naikinami periferijos gyventojai, atiminėjami vaikai, nes tėvai dėl seimo ir prezidento nustatytos algos minimumo, negali savo vaikams suteikti orių sąlygų.

Ekspertas       2019-01-13 12:00

Realybė yra tokia, kad mažos tautos iki 10-15 mln. neturi jokių galimybių susiorganizuoti daugmaž realų suverenitetą. Pradedant nuo to, kad formuoti savo ideologiją - atitinkamai nacionalinius interesus realybėje. Mažai tautai tiesiog trūksta intelektualinių resursų, o jos likučius nesunkiai išdrabsto globalios jėgos. Juk Lietuvoje patriotiškumas leidžiamas tiek, kiek jis yra rusofobinis. Esama ir nerusofobinio patriotiškumo, tačiau jį supriešinus su rusofobiniu - nesunku valdyti globalistams reikiama kryptimi. Žiūrėkite - kapitalizmas pilna apimtimi, teismai irgi ideologizuoti ir kapitalizuoti, universitetai apkrėsti “pažangos” ideologijos, transhumanizmas ir satanizmas. Taigi Radžvilai, norint ką tei keisti, reikia šviestis ir vienytis su tais žmonėmis kuriems nepriimtinas kapitalistinis transhumanzmas kaip po toks, atsisakant savo asmeninių vertinimų į vieną ar kitą asmenį.

Lietuvis       2019-01-13 11:12

Baudžiauninkų tauta.

> ...pačiam:)       2019-01-13 10:53

“Kkas tu toks kad gali kelti jam priekaištus?” - stiprus ,sakyčiau neatremiamas argumentas:))). Tiek stiprus ,kad jį aptarinėt būtų neetiška.

Lietuvys       2019-01-13 10:39

Ko tas Radžvilas dar nori?
Juk mes prie Kauno pilies pasistatėme realistinį 7 m. dydžio Vytį.
Akivaizdu, visi mato dabar, kad esame Didvyrių Tauta.
Tik Radžvilas niekaip nemato, peikia Tautą.
Tautą reika girti ir didžiuotis.
Nes Lietuva didvyrių žemė.
Ech, nieko nepadarysi- teks pasistatuti dar ir Triumfo Arką.
Nu, tada tai radžvilams liks tik užsičiaupti.

 

tau pačiam       2019-01-13 10:38

trūksta nuoširdumo ,gerbiamasis     2019-01-13 10:23


Tau pačiam trūksta elementaraus padorumo ir sąžinės, kad kaltini Radžvilą nebūtomis nuodėmėmis ir nepadarytais darbais.Kkas tu toks kad gali kelti jam priekaištus? Tu jam duoną uždirbi ir maitini jį??? -kad reikalauji to kas padoriam žmogui į galvą neateitų taip išsidirbinėti..

to su skausmu gyvenu       2019-01-13 10:29

O per rinkimus ar galvoji, ką renki?

trūksta nuoširdumo ,gerbiamasis       2019-01-13 10:23

slogiausiai yra tai,kad elytas ir Radžvilai senai slepia net galimybę ,vietą ,laiką kur vyksta tokie KT išsidirbinėjimai .Dviem savanaudiškais tikslais: pirmas - tam kad galėtų beveik pagrįstai toliau demonstruoti savo “žinojimo” apie “dvaro žaidimus ” pranašumą.(kiek žmonių Lietuvoje žinojo apie galimybę “užsukti” į KT vykstantį pasisėdėjimą )Antras - praktiškai tuo naudotis ,keliant tikrą sumaištį visuomenėje(o velniai žino,ką jie ten ruošia artimiausioj ateity).Tai Radžvilo bene pagrindinė užduotis buvo sukviesti plačiąją visuomenę ,jei jau net nemanoma rengti tokiu klausimu valstybėje Referendumo .Nurodant ir laiką ir tikslią posėdžių salės vietą - o jau po to dejuoti ,“sloguoti”.Toks stilius labai primena garsiausios cinikės /kandidatės į prezidentus .

abc.       2019-01-13 10:03

karti tiesa.

su skausmu gyvenu       2019-01-13 9:22

O kai mokytojai ir darželių darbuotojai streikavo, kur reikėjo dėti vaikus? Streiką palaikė politikai ir kitas ..elitas”, o apie vienus paliktus mažamečius niekas negalvojo-svarbiausia buvo kurstyti neramumus. P.S. Žmonės į gatves nebeeina nes bijo būti apšauktais tarnaujančiais Putinui: juk tėvų mitingui tai buvo klijuojama.

taip       2019-01-13 9:05

Neįėjo pro duris, lenda per langą. Jei Sausio 13 1991 metais tai akivaizdžiai matėme, šiandien -nebe. Autorius KT salėje jautėsi vienišas. Ačiū, kad jis ten buvo.
Asmeniškai mažas žmogelis kaip aš pasijutau vienišas, savo aplinkoje pasakius, kad bent į prezidentus turime rinkti vaikus užauginusį pilietį. Jauni išvertė akis, kad toks požiūris nesąmonė. Kas man beliko - tik parašyt komentarą.

Rekomenduojame

Alvydas Medalinskas. Istorinė diena

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (VIII)

Karas Ukrainoje. Šimtas septyniasdešimtoji (rugpjūčio 12 diena)

Išskirtinis interviu: „ES sėja savo naikinimo sėklas“, - sako Lenkijos Seimo narys Ryszard Legutko dėl ES institucijų požiūrį

Vytautas Sinica. Šiandien Vilniuje veikia nepaaiškinamas dalykas - Venclovos namai muziejus

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.