Europarlamento rinkimai 2019

Vytautas Radžvilas. Padėkos žodis

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 30 d. 0:28

33     

    

Vytautas Radžvilas. Padėkos žodis

Brangūs bičiuliai ir bendražygiai! Rinkimai į Europos parlamentą baigėsi. Tauta tarė savo žodį. Rinkėjų valia aiški. Šiuos rinkimus visada prisiminsiu kaip mūsų visų kartu nueitą bendrą kelią. Jame būta džiaugsmingų ir liūdnesnių akimirkų. Esu dėkingas likimui, kad šie rinkimai atvėrė galimybę sutikti ir pažinti daug nuostabių žmonių, man tapusių gyvais neįtikėtino atkaklumo ir tikro pasiaukojimo pavyzdžiais.

Kaip žinote, tai nebuvo paprasti rinkimai. Dalyvaudami juose ne šiaip siekėme patekti į Europos Parlamentą. Kaip sugebėjome, stengėmės Lietuvos žmonėms perduoti iš tiesų svarbią žinią apie mūsų Tėvynei iškilusį egzistencinį pavojų patekti po irstančios Europos Sąjungos griuvėsiais.

Ačiū tiems, kurie įsiklausėte ir išgirdote šią žinią. Tiesa, kad nebuvome išgirsti taip, kaip norėjome ir svajojome. Gal todėl, kad nepakankamai aiškiai kalbėjome. O gal toji žinia buvo per ankstyva ir daug kam pasirodė nesvarbi. Kad ir kaip būtų, tai nieko nekeičia. Reikia žvelgti į ateitį.

Viliuosi, kad visų mūsų triūsas ir mėginta perteikti žinia neprapuls veltui. Europos parlamento rinkimų rezultatai nepalieka jokių abejonių: ES toliau irsta. Nuo šiol ji byrės tik dar sparčiau. Tai reiškia, kad didės ir pavojus Lietuvai.

Tikiuosi, kad ateis diena, kai šį pavojų supras ir stos jai padėti daugiau mūsų šalies piliečių. Neabejoju, kad jie perims iš mūsų estafetę ir tęs kovą dėl Lietuvos išlikimo mūsų pastangomis jau šiek tiek išpurentoje intelektualinėje ir politinėje dirvoje.

Smagu, kad tapome šio ilgo ir sunkaus kelio pirmeiviais. Taip, kartais klydome. Bet galime didžiuotis, kad įstengėme organizuoti aukšto lygio rinkimų kampaniją, kuri tikrai paliks pėdsaką mūsų politiniame gyvenime ir galės tapti sektinu pavyzdžiu būtinai atsirasiantiems mūsų pradėto žygio tęsėjams.

AČIŪ JUMS, MIELIEJI, UŽ NEPAKARTOJAMAS BUVIMO KARTU AKIMIRKAS!

Su meile ir dėkingumu
Vytautas

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-06-1 13:54

to “stasys     2019-06-1 6:50”. Esi absoliuti kgbistinė žiurkė, kaip ir tavo paulauskas, nes nepripažįsti Europos teisės, JT teisės, LR Konstitucjos, LR KT išaiškinimo ir sveiko proto. Karki, kaip koks agentas “Pranas” - Kęstutis Urba, kuris niekaip neišnyksta iš Seimo konferencijų, kaip kontrolierius.

O apie savo paulauską pasiskaityk
http://www.ekspertai.eu/politikos-liuto-bludai/

Ir dar galiu pridurti, JT Tribunolas nusprendė lygiai priešingai, ne tavo paulauskas KARKSĖJO dėl Kerčės įvykio. Karksėjko, kaip grynai kgbistinė Maskvos PROPAGANDA.

nėr už ką        2019-06-1 12:17

Tik nenukabinkite nosių ir nenuleiskite rankų. Tęskite ir vienikitės!

> 8:09       2019-06-1 9:10

Aš irgi pasigedau V. Vyšniausko. Gal mokslus baigia? Gal nenori su ,,kuo nors” susipykti, kol apsigins diplomą?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-06-1 8:09

L sunkiame kely, tarp pirmeivių buvo Vytautas Vyšniauskas. Jei jo nebus tarp vedlių, susidaręs Tautos savigynos pulkas - nepilnavertis (ir pasmerktas sunykti). Nepaisant darytų (ir tebedaromų) l didelių klaidų, toks pulkas yra l reikalingas Tautai Lietuvai.
Partizanų tikslas buvo - išjungti komunistus. Mūsų tikslas yra toks pat - išjungti landsberginius, grybauskinius, brazauskinius, karbauskinius iš politikos.
__________________________
Užvaldytoji Lietuva (30 metų komunistus dangstančiųjų partinių gaujų)
2019 birželio 1

stasys        2019-06-1 6:50

J.Ramanauskai ..neaušink burnos . Jei rinkimu įstatymas neatitinka šiandienos poreikiu visuomenė ji bendru sutarimu pakeis , bet tai nedaro to ,šiandieninio, įstatymo niekiniu. Neinterpretuok konstitucijos savaip aiškindamas ja. Beje dėl ’ daugiamandačiu ir vienmandačiu’  pasiklausyk R.Paulausko video youtube..  . Sutinku tik dėl vieno mes per mažai kalbame ir diskutuojame apie poreikius . KT ..negali atsakyti į tuos klausimus pagal jam pavestas,deleguotas funkcijas .

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-05-31 14:42

to “stasys     2019-05-31 6:32”. Kaip buvai, taip ir likai komunistiniu kgbistiniu ASILU, nes čia dr. Jonas Ramanauskas yra visiškai ne prie ko. Lietuvos Respublikos ( ar girdi ASILE) Konstitucinis Teismas ( ar supranti ASILE) IŠAIŠKINO kiekvienam Seimo nariui, prezidentams ir visiems Lietuvos piliečiams ( ar supranti kgbistinis ŽIURKE), kad rinkimai į Seimą PRIVALOMAI turi būti renkami: Vienas rinkėjas - vienas balsas ir lygios apygardos. O tai reiškia, kad negali būti daugiamandatės apygardos, nes ji negali būti lygi vienmandačiai apygardai. Ir rinkėjas turi turėti tik vieną vienintelį balsą. Tačiau nė vienas kgbistinis komunistinis IŠPERA, to nenori suprasti nei Seime , nei prezidentūroje, nei kokioje nors PARTIJOJE. Ar supranti IŠPERA, kad čia ne dr. Jono Ramanausko išvada, o LR KT išaiškinimas, kuris yra PRIVALOMAS. Ar nesuvoki kgbistine ŽIURKE, ką sako LR KT? Taigi visi Seime yra NELEGITIMIAI ir tai daro SPECIALIAI, TYČIA, todėl jie yra neregėto mąsto teisingumo, sąžiningumo ir protingumo NAIKINTOJAI Lietuvoje, jie yra Lietuvos naikintojai ir VAGYS. Nesupranti ir nesuprasi, nes esi komunistinė kgbistinė propagandinė IŠPERA. Taip sprendžiu pagal tamstos skleidžiamą propagandą ir nieko asmeniško.

Ema       2019-05-31 8:26

Tikiuosi, neatsisveikinate, V. Radžvilai? Man patiko jūsų jaunimėlis, kelkitės ir žygiuokite toliau, sėkmės ♥

stasys        2019-05-31 6:32

J.Ramanauskui .. Tegul šunys ta tavo lygia rinkimu teisę nujoja ir pakasa po septiniu komunaru viena iš kojų. Apie tai jau kalbėta mano tau oij kiek kartu . Skaityk jau įvykusi faktą . VRK duomenimis „dėl dvigubos pilietybės referendumo , už balsavo 927.410 rinkėjų. Tam, kad Konstitucija būtų pakeista, pataisą privalėjo palaikyti ne mažiau kaip 1.236.203 rinkėjai, tai yra daugiau kaip pusė visų rinkimų teisę turinčių piliečių. Štai ta kritinė masė balsavusiu UŽ ir PRIEŠ piliečiu į kuria remiasi mūsų Konstitucija . Eik tu jiems ir pasakyk kad atiduoti balsai nieko verti pasak tavo lygiavos principu .Man sunku suprasti kaip tavo sovietinis mentalitetas aplamai geba inkorporuoti tas demokratijos vertybes . Jei įstatymas (procedūrą ) tampa aukščiau žmogišku vertybių lygiateisiškumo koreliacija tarp įstatymo ir tu demokratiniu vertybių neįvyksta ..ir demokratijos procesai ..šalyje sustoja . Piliečiu nuomonė tai tie simbiozės procesai kurie tai Konstitucijai įpučia gyvastį ir nesvarbu kokia lygiateisiškumo tvarka buvo pasinaudota . (pagarbiai ) .

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-05-31 2:28

to “stasys     2019-05-30 17:00”. Silpnai kaip visada BEZDI. Rinkimai būdavo ir kai buvo Sovietinė okupacija. Nuo to tie rinkimai nepasidarė teisėti, nes okupacija buvo neteisėta. O dabar po Nepriklausomybės paskelbimo rinkimai turi vykti pagal LYGIA, ar girdi ASILE, pagal LYGIA rinkimų teisę, o ne pagal korupcinę privilegijų NELYGIĄ rinkimų teisę. Tamsta vis tiek niekdada nesuprasi, nes kgbistiškai KARKSI.

Konstitucinis Teismas IŠAIŠKINO, kaip turi būti, bet banditų partijos, Seimo nariai ir visi likusieji kgbistiniai inteligentai…. karksi, lyg nieko nežinotų. Užsičiaupkite svoločiai.

Skirmantė       2019-05-30 23:14

Vytauto Radžvilo teisuoliškas tonas nepatinka Maldeikienei (2019-05-30 Seimo narės Aušros Maldeikienės spaudos konf. „Artimiausi darbai Europos Parlamente“), bet tie, kas yra klausę jo paskaitų žino, kad tai tik kalbėjimo maniera, beje ne tokia erzinannti ir visažiniška kaip pačios Maldeikienės.  Pono radžvilo apokalintinė intonacija, manau, tolima žmonėms, bet gal jis ir teisus. Na o šiaip, per maža tiesos lt.

Pone dr. Ramanauskai,       2019-05-30 19:39

o Niurnbergo teismas buvo konstitucinis? Pagal tuo metu galiojusią Tarptautinę teisę - Hagos ir Ženevos konvencijas?

stasys        2019-05-30 18:32

Siūlau pasižiūrėti Maldeikienė apie rinkimus : youtube.com/watch?v=qdTKuUUtpzM

stasys        2019-05-30 17:00

J.Ramanauskui ..tai ne ‚durniavimai‘ stasio , vertinti turėtum tai kaip testą teisei turėti savo nuomone ir ja viešai išsakyti . Išmokti klausytis kritikos privalo visi , netgi tie kuriems atrodo kad jie teisus ir neprivalo savo nuomonės-pozicijos vertinti ypatingai kritiškai . Tokios kritikos trūksta ir pas tamsta , rinkimais išreikšta pilietinė valia negali būti nubraukiama keliomis tamstos Konstitucijos teksto interpretacijomis..suvereno galios valstybėje vis dar priklauso tautai ..o ne Konstitucijai ir jos tekstui . 

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-05-30 15:51

to “stasys     2019-05-30 14:18”. Tamstos durniavimai seniai yra žinomi. Tai gal V.Radžvilas tapo europarlamentaru, kad DĖKOJA viešai. Tai tegu savo draugus pavaišina ir savo filosofo atlyginimo…. po puse pasenusio šašlyko teišeis?

Filosofas ir toks, kuris NESUGEBA suprasti, kad Lietuvoje valdžia yra ANTIKONSTITUCINĖ. Čia yra raktas spręsti pačia didžiausią Lietuvos problemą.... Lietuvos valdžios NELEGITIMUMO problemą. Apie tai tokie visokie TYLI, kaip HIBRIDINIAI STRIBAI, penktoji kolona. O maskatuoti liežuviu…. tikrai moka.

stasys        2019-05-30 14:18

J.Ramanauskui .. dėkoja už pagalba , taip Lietuvoje vis dar įprasta elgtis kai tau kas padeda be užmokesčio ..tik geros valios pagrindu . Matyt ‘Amerikėje’ apie tai jau primiršo .. ir ta paslauga lengviau pirkti nei gauti . smile) (nepyk) ..

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-05-30 14:13

Štai ką rašo V.Radžvilas “Vytautas Radžvilas. Raktai nuo Lietuvos atgimimo padėti Briuselyje”.
*
Juokingiau nebūna. Jam mat Briuselyje raktai padėti gal didelio atlyginimo pavidalu?
Kitaip, kai asilu pavadinti neišeina. Geriau skaitykite straipsnį, kurį nurodžiau žemiau. Esate antikonstituciniai suskiai. Suprantu, Jums labai nepatinka ką sakau. Tiesa būna skaudi. Jau net Z.Vaišvila pradėjo kažką suprasti.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-05-30 14:09

“Vytautas Radžvilas. Padėkos žodis”

Filosofinis filosofo mąstymas. Dėkoja, kad PRAKIŠO. Taip ir visas jo mąstymas - maskatavimas LIEŽUVIU. O atrodo iš išorės, o kad jau protingas, tai protingas.

Tai nors pastudijuotų nors vieną straipsnelį.... tai pamatytų, kad iš tikro atrodo be kelnių.

https://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=8673:visi-kandidatai-i-lr-prezidentus-apie-visa-tai-kas-lietuva-padarytu-teisine-valstybe-nieko-nekalba&catid=47&Itemid=101
*
http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas-prezidento-rinkimai-kas-cia-darosi/#more-11263
*
http://www.ekspertai.eu/prezidento-rinkimaikas-cia-darosi98639/


Tokius vadinu kgbistiniais, hirbridiniais stribais, suskiais. Bando gelbėti Europą, kai Lietuvoje pasisako už antikonstitucinę valdžią. PASKUTINIAI IDIOTAI. Nors nekarksėtų, mat inteligentai atsirado.

stasys        2019-05-30 13:57

Ko bus vertas V.Radžvilas jei sumes ‚šmutkes‘ su tuo pačiu A.Juozaičiu ar senu vilku N.Puteikiu ?. Ar tie politikai turi kažko bendro ?  Iš to kaip smarkiai kirtosi ju idėjos per rinkimus pas juos tik vienas bendrumas , tai tie patys palaidoti lūkesčiai po rinkimu . Ar to užtenka bendram vieniui kurti ? ir ar tos priežasties pakaks eiti su kompromisais į koja ?.. vargiai . Pasižiūrėkite kaip greitai Z.Vaišvila savo LVT pavertė personaline įstaiga atsikračius visais tais kurie masto truputi kitaip . Nėra šventu Lietuvoje , o tie kas tyki kad po ja vis dar plaikstosi kažkokio Sąjūdžio dvasios mistika .. idealistai ir kenkėjai .. Idealizmui atsirėmus į faktus su skaičiais iliuzijos dūžta . Aš galvoju kad bėda noruose ir savęs apgaudinėjime iliuzijomis. Partija tai kažkas daugiau nei tik valdžios siekianti politinė jėga. Jei ji neturi realios atramos visuomenėje o tik ta skaičių statistika ..tai tas pats kas Jus sėdate prie pokerio stalo ir žaidžiate .. Gera korta gali lemti pergale .. tik ar to iš tamstu lauktu Lietuvos visuomenė .. ? tokiu bandymu ir seniau buvo ir jie kai kam pasiteisino ..bet juk patirtis gyvenime sako sėkmės fortūną nesutramdoma .. Subūrus tokia’gera’ šaiką  galima eiti tik rabavoti .. ir tai ne amžiams .

DEMOKRATŲ sąjungai alternatyvos nėra...       2019-05-30 12:59

      http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/rinkimai-pirmosios-isvados

  ,,Skaičiai negailestingai rodo, kad norint tapti bent kiek įtakingesne patriotine jėga Juozaičio judėjimui neužtenka vienytis su Puteikio Centro partija – kartu turi jungtis ir Radžvilo Pro Patria, ir Puidoko bendraminčiai, t.y. šiame fronte kuo skubiau turi likti tik viena jėga. Tada gal ir galima tikėtis Seimo rinkimuose surinkti apie 100–150 tūkst. ir tapti bent kiek įtakingesne (trečia – ketvirta) partija – tokie rezultatai atiktų Europos vidurkį.’‘

  Šio   anoniminio autoriaus- redakcijos x nario- teksto išvada teisinga ir negailestinga…Jei paminėtos jėgos ir asmenys kuo greičiau nesiburs į    vieną    darinį  bendro reformų paketo pagrindu, panašios,  daugumai jų priimtinos ideologijos pagrindu,  politinė tauta     ir     valstybingumas merdės toliau,o   pralaimėjimas Seimo rinkimuose -garantuotas….
  Manau, kad VISI   gerb.  Merkio laiške paminėti judėjimų, iniciatyvų, partijų ar oganizacijų lyderiai per     vykusių rinkimų maratoną pridarė didesnių ar mažesnių klaidų, bei neįstengė laikytis pamatinio sėkmės laido-vienybės principo politinės tautos ir ONS susilpninimo naudai…Nereikia būti politologu ar filosofu,pakanka prisiminti paprastą kinų patarlę- ,,Vienybė net smėlį paverčia auksu, o nesantaika net auksą paverčia smėliu’‘..
.Demokratų, dalyvavusių rinkimuose, nesantaika Lietuvos ,,auksą’’ -tautiškai ,reformatoriškai ir   demokratiškai   nusiteikusių ,tai ,manau,  pie 150 tūkstančių gyventojų ,rinkiminę valią pavertė smėliu

Demokratams- ONS oponentams pradėti burtis reikia jau dabar..Kalbant tiesą , o ne pezint politkorektiškai, plika akimi matyti, kad daugelio paminėtų lyderių susipriešinimas ir nesavikritiškumas yra nuėjęs labai toli.  Todėl neišvengiamai taikdarystės ir pirminio būrimosi misiją  ,manau, reikėtų atlikti daugmaž  nešališkai     visuomenininkų-demokratų grupei- STS. Primenu, kad Santarvės Tautos Sėkmei iniciatyva pirminiame variante   siekė, kad demokratai turėtų tik vieną kandidatą prezidento rinkimuose.
Manau, į panašias   derybas demokratų      sąjungos link, derėtų pakviesti ir   seimūną, gerb.  P. Urbšį, be   visuomeniškąjį, nors ir liberalumo turintį , D.Kuolį...Kauno forumo dalyvių suformuluoti Politinių reformų metmenys pakviestiesiems galėtų tapti testiniu išmėginimu, parodančiu kokie tikrieji   tikslai juos stumia į tolimesnį politinį veikimą...

Dalužė       2019-05-30 10:43

Ačiū jums gerb.Radžvilai,tai ką jūs darote-daigelis pralaužiantis asfaltą.Dabar linkiu augti sąmonėjant lietuvos žmonių savigarbai ir pagarbai savo Tėvynei.

Samarietis       2019-05-30 10:29

Kartais pagalvoju, ar galima pykti ar prakeikti, škes, tą Stasį. Bet susilaikau, o gal čia koks mano giminaitis slepiasi. Gal čia apsauga nuo kokios nors autoimuninės ligos. Tiek to.

stasys        2019-05-30 9:11

Na kol truks drąsos pripažinti kad laikai keičiasi , o tu gelbėtoju laikai eina į užmarštį proveržio nebus .Silpsta ne tik tuos gelbėtojus palaikanti visuomenės dalis , bet ir ta nedidelė radikali žurnalistika pradeda ieškoti sau kitos atramos .Kas seka atidžiai įvykius matyt žino apie ka aš kalbu ..Yra pagrindo spėti kad G.Nausėda Lietuvoje vidaus politika bus labiau orientuota į vidų o ne geopolitine išore (rusai puola) ..ir tam tikra dalis gelbėtoju turės susirasti sau kitus veiklos prioritetus .. va Janutienė palieka L.Ryta ir pasitraukia į dar gilesni pogrindį .. apie ka rašys “kerštingos” galvos kai valdžioje neliks D.Grybauskaitės ..? klausimas skirtas rytdienai .

>Pagaliau       2019-05-30 9:06

Paskelbtas feisbuke buvo jau pirmadienį. Šis portalas dažnai vėluoja.

abc.       2019-05-30 8:57

laukiu apokaliptinių įžvalgų.

Pagaliau...       2019-05-30 8:52

ir Radžvilas atsitokėjo ir…. padėkojo… Ačiū ačiū už padėką ...

Pasuoti negalima.       2019-05-30 8:40

Galima pavargti,pailsėti ir vėl keltis.

aciu Jums, profesoriau       2019-05-30 8:21

uz visas politines izvalgas, kurios (nori to ar nenori valdantieji) pildosi viena po kitos. Nesvarbu, kad nelaimejote rinkimuose- esant uzurpuotai pagrindinei ziniasklaidai, tai sunkiai imanoma misija. O kad Europa jau atsipeikeko- tai tik aklas gali nematyti.

>>>taip       2019-05-30 7:52

“prapils” ir seimo rinkimus. Kur su tokiu lyderiu, kai net savo šešėlio bijo. Visi, kurie apsistato tik “savais” yra bailiai, silpni ir tušti.

Dzeikas       2019-05-30 7:48

taipui:
Tu ne siaip eilinis.Tu eilinis cholopas, kaip suo edantis ismatas, nes tave paerzino,kad atims jas is taves.
Nebutum tokiuo - paprasciausiai sugadintum biuleteni, tuo duodamas suprast,kad nera tavo kandidato.

A t A       2019-05-30 7:40

dailus auto nekrologas politiniam neįgalumui

taip       2019-05-30 7:37

Nesugebėję susivienyti ir kelti vieną, prapylėte prezidento rinkimus.  Kodėl aš, eilinis,sukandus dantis ėjau balsuoti už Nausėdą, kad tik ne Šimonytė. Kodėl jūs, kurie dar šį tą galite iš esmės -susivienyti vardan Lietuvos -nepadarote to?  Ar pamoka išmokta? nemanau, nes po pralaimėjimo visi išsislapstėte, ačiū, Radžvilas pagaliau prabilo. Metas galvoti apie seimo rinkimus.

arteja rinkimai 2020       2019-05-30 6:18

kai jau yra siokia tokia patirtis, kitas zingsnis - i Seima. Pats laikas Z.Vaisvilai, A.Juozaiciui, A.Butkeviciui, V.Radzvilo zmonems kovoti uz vieta Seime. Tiek daug sedi subinsedziu, kuriu ne balso nebesigirdi. Atkeiiu demesi i tuos seimunus, kurie verzesi i EP - godumas pinigams ir jokio isipareigojimo rinkejams - TAUTAI. Tokiu nebereikia rinkti.

stasys        2019-05-30 6:02

Tai padėkos žodis su atsisveikinimu .

Rekomenduojame

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.