Propagandos ir ideologijos analizė

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir Vėtros pamokos (video)

Tiesos.lt redakcija   2019 m. balandžio 8 d. 21:15

24     

    

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir Vėtros pamokos (video)

Žvelgdami į tą tuščią vietą ant sienos, kur kabojo Lietuvos didvyriui Jonui Noreikai pagerbti skirta atminimo lenta, supraskime, kad jeigu nesitelksime ir tylėsime, tokia pat tuščia vieta liks iš Lietuvos valstybės. Būtų labai naivu ir paviršutiniška manyti, kad buvo sudaužyta tik lenta. Šitaip kiekvieną akimirką yra daužoma Lietuvos valstybė.

Be jokios abejonės, šito vandališko išpuolio iniciatorius ir vykdytojas siekė pigaus politinio populiarumo norėdamas surinkti parašus ir patekti į Europos Parlamento rinkimus. Tačiau tai tik ledkalnio viršūnė. Tikroji jo poelgio prasmė yra politinė ir kur kas gilesnė. Jis yra gerai žinomo pono K. Juraičio, viešai kvietusio Vladimirą Putiną „išvaduoti“ Lietuvą, artimas bendražygis. Taigi, turime to, ką vadinu penktąja ir šeštąja Putino kolonimis Lietuvoje, sintezę. Vienas kreipiasi į Putiną ir šaukiasi pagalbos iš Rytų. Kitas, šitas vandalas, sudaužęs atminimo lentą, didžiuojasi, kad jis yra plačiai mąstantis ir europinėmis vertybėmis besivadovaujantis subjektas. Bet juos sieja viena ir ta pati nuostata – neapykanta lietuvių tautai ir pačiai Lietuvos valstybei.

Bet dar svarbiau suprasti, kad tokie išpuoliai niekada nenutinka tuščioje vietoje, nenukrenta iš dangaus. Juk tai yra logiška pabaiga kelio, kuriuo Lietuva eina jau daugelį metų. Taip, Lietuva šiandien yra šalis, kurioje galima knygose dergti iškiliausius Lietuvos partizaninio judėjimo vadus ir tai bus pavadinta menine kūryba ir vaizduotės polėkiu. Tuo tarpu kitas žmogus, kuris tuos pačius partizanus viešai pavadina žudikais ir nusikaltėliais, yra teisiamas parodomuoju būdu. Skirtumas yra tik tas, kad vienas gauna valstybinę premiją, kitas – simboliškai nubaudžiamas. Visgi retoriškai paklausime savęs: kuri kolona yra pavojingesnė? Ar atviro Putino garbintojo, kuris dergia Lietuvos partizanus, ar tokį pat žeminantį ir žeidžiantį vaizdinį į tūkstančių Lietuvos žmonių – pirmiausiai jaunųjų piliečių – sąmones brukančio ir peršančio mintį, kad partizanų kova buvo beprasmiška. Šiandien Lietuva yra šalis, kurioje partizanų persekiotojai ir naikintojai yra nebaudžiami, motyvuojant tuo, kad jie vykdė to meto įstatymus.

Taigi, iš esmės mes ateiname į tarpsnį, kai galime drąsiai pasakyti – kryptingai, nuosekliai ir metodiškai rengiama dirva naujai Lietuvos okupacijai. Šitos strategijos tikslas yra sujungti visas antitautines ir antivalstybines jėgas, nesvarbu, į ką – į Rytus ar į Vakarus – jos būtų orientuotos. Jas siekiama sujungti bendram tikslui – įbrukti lietuviams į sąmonę, kad Lietuvos valstybė yra nesusipratimas, kad ji yra nereikalinga. Ir jeigu mes nesuvoksime tikrojo šio išpuolio masto ir pavojingumo, iš tiesų sulauksime dienos, kai duš ne tik atminimo lentos, bet mums net nespėjus susivokti, kas vyksta, duš ir Lietuvos valstybė.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Antanu krikštytas       2019-04-10 13:09

Pono Tarp komentaruose naudojami tokie išsireiškimai kaip “pasaulio žydai” nekorektiški ir netikslūs. Juk provokatorius save pristato kaip Russian Foreign Attorney (Advokat) practicing in Sèr and Limon. O Sarko feodas yra salelė La Manše kur gyvenantis saloje, turi galimybę sumokėti apie 275 svarų mokesčių per metus.

stasys        2019-04-10 11:02

Eugenijau ..daugiau optimizmo ” kuvaldu specialistas jau paleistas į laisve ” ..kiek suprantu to akmenskaldžio darbu tvarkaraštyje dar galima rasti vietos .. o vardan Lietuvos ‘sutvarkyti’ ir P.Cvyrkos paminklą. Ans buvo aršus pagalbininkas genocido ‘darbais’ tik prieš partizanus . Ta gumele galima tempti kiek nori svarbu yra noro ..rasti kraštini ..

Labai nusivyliau Jumis, Eugenijau,       2019-04-10 10:30

kad “Labai nusivyliau šitu profesoriumi” be jokio pagrindimo (tik pasidejavimas).
****************************************************************
Ieškokite, Eugenijau, moters - jos labai moka paguosti ir nevilties kaip nebūta.
Tik ne pas Grybauskaitę ar jos statytinę Šimonytę, nes jos per daug vyriškos.

Eugenijus       2019-04-10 10:08

Labai nusivyliau šitu profesoriumi

ah1       2019-04-9 18:45

Paga LR Konstitucijos nekaltumo prezumpciją - 31 straipsnį ” Asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.” -  R. praleido progą patylėti. Tas kas laiko asmenį kaltu pažeidžiant LR Konstitucijos 31 str. - tas daro antikonstitucinius veiksmus. R - ne teismas.

Trockistas(?) kūju jau pasidarbavo.       2019-04-9 17:38

Kas bus, kai ims darbuotis dar ir mirtį simbolizuojančiu pjautuvu?

Štai ir iškart dar vakar       2019-04-9 11:20

Izraelio laikraštis THE ISRAEL TIMES paskelbė, kad
“profesorius, advokatas dr. Stanislovas Tomas kūju sunaikino
nacių kolaboranto Jono Noreikos atminimo lentą Vilniuje.”
Tą pat padarė ir propagandinis Rusijos portalas sputniknews.lt.
......................
Ką ir reikėjo įrodyti.
Pamatėme, kas yra kas ir kas su kuo.
......................
Simono Vysentalio centro Rytų Europos skyriaus vadovas Efraimas Zurofas daugelį metų nesėkmingai bandė įrodyti, kad J. Noreika buvo žydų žudikas.
......................
P.S. O ekspertai.eu ir toliau visiems agresyviai bruka pasirašyti už kryptinga ardomąja veikla užsiimančio apsišaukėlio ir provokatoriaus S. T. sąrašą,
o straipsniuose jį visaip išsukinėja. Dugnas.

Jūratė       2019-04-9 9:49

Lenkiu galvą prieš gerb. Vytautą Radžvilą. Vien jo kalbėjimo maniera kelia pasitikėjimą.

Jūratė       2019-04-9 9:46

Aš laikiau S. Tomą kitokiu žmogumi. Tikrai. Bet po šio išpuolio atšaukiau savo parašą už jį. Jau kurį laiką ekspertai.eu su savo padorumo ribas peržengiančiomis laidomis man kėlė įtarimą. Baisiausia, jog S. Tomas įsipainiojo į Garliavos mergaitės istoriją ir toliau verčia ją visuomenės pajuokos objektu. O taip neturėtų būti. Ką gi, balsuosiu už Radžvilą ir Juozaitį. Kad Radžvilas pateks į EP - galiu garantuoti. Dėl Juozaičio nesu įsitikinusi, bet gal ir gerai, jei jis nelaimės. Artėja permainų laikai, o permainų laikais tapti aplinkybių auka labai lengva. Nors ką gali žinoti. Man 27 metai, bet manęs neoliberalistinė propaganda nepaveikė.

Spyris į kopėčias ir veidu į žemę       2019-04-9 8:13

tokius kaip Stanislav Ciechovski(?) už kovojančios Lietuvos simbolių ir mūsų kankinių už Tėvynės laisvę atminimo išniekinimą.
Viskas buvo tiesiogiai fiksuojama kameromis. Kodėl policija nesustabdė stebėto provokatoriaus iki demonstratyvaus nusikaltimo padarymo su milžiniška kuvalda pačiame sostinės centre?! Raudonasis prietranka galėjo tuo pačiu kūju dar ir pratęsti lietuvių genocidą ir imti taškyti praeivius - „nedabitych fašistov litovcev”?
Galiausiai, kodėl nieks prie bibliotekos stovėjusių ir stebėjusių rengimąsi vandalizmo aktui nesiėmė veiksmų ir nesusigrūmė su paliegusiais niekintojais?!
Kalbu ne apie patarimus, bet apie kiekvieno mūsų pareigas. NK

Tvankstas       2019-04-9 8:00

Žymus sionistų teroristas Žabotinskis pasakė, kad niekas taip gerai nesuorganizuos antisemitinės isterijos, kaip žydas. Prisiminkime kiaulės galvą įmestą prie sinagogos Kaune, nuteistas buvo žmogelis su žydiška pavarde, dabar vėl Cechovskis, jis ir Tomas, organizuoja savo teisingumą ‘čia ir dabar’. Nėra kam Lietuvoje užsiimti kažkuo prieš žydus, nes tai svetima lietuviui, tai amžinai kažkoks proto ligonis iš žydų atsiranda.

Veiksmas       2019-04-9 7:31

Šitas politinis manjakas ostapas benderis nuo žodžių preina prie darbų, darbai bolševikiniai, jų simbolis kūjis ir pjautuvas, vieną iš jų jau panaudojo, tikriausiai mąsto ir toliau veikti, ir kad jis vienas tai sumąstė niekaip nesitiki, beprotis jis neatrodo.

Jules       2019-04-9 7:31

Neapykanta lietuviams, ypač paprastiems ir nebuvusiems Bolševikų partijoje ir jųjų bloke su nepartiniais, begalinė. Radžvilas teisus ir mes turime jį paremti šioje mums gyvybingai svarbioje kovoje už Lietuvos valstybę, už pačią Europą, kuri yra dabar drapalinama - visais įmanomais būdais žlugdoma. Mes esame Europoje, mes esame Europa ir mums rūpi Europa, nes be darnos joje ir jos saugumo, be Europos Tautų sąjungos, nėra mūsų valstybės, nėra ir Lietuvių kalbos, bet ta Europa negali virsti Federacija, kaip to nori 2K(Kirkilas-Kubilius) ir pseudo liberalai - visokie babkiniai pseudukai. Vieną grėsmingą Federaciją jau turime pašonėje - ko ten tokio paveldėtoją, nežinot?

Tarp       2019-04-9 7:03

kitko,vakar per info tv seimo narys Kasciunas paiskino, kad ponas stanislovas tomas joks tomas.Jis yra stanislav cechovski.Ir, teisingai komentatorius “ei!” pastebejo, kad tai ir zydas.Ka tai mums gali sakyti.Pradzioje kampanija pries gerb.Vetra isvyste pasaulio zydai.O dabar finise zydas sudauzo izulaiusiu budu atminimo lanta.Visu akyse.Galmas dalykas, kad greitu laiku mums per veidus dauzys vien uz tai, kad esi lietuvis ir myli savo Tevyne Lietuva ir jos istorija.Jeigu sie isgamos nebus tinkamai nubausti, to ir sulauksim.Daisgyvenom.

Tvankstas       2019-04-9 6:57

Niekaip negaliu suprasti Z. Vaišvilos bendro politinio darbo su S. Tomu. Užtenka pasėdėti vakarą prie interneto ir sužinoti S. Tomo įvairių puošybos darbelių, kad suvoktum jį esant kažkuo panašiu į O. Benderį. Vien ko verti jo advokato kontoros adresai : Dubosari, Padniestrės respeublika, po to Andorra. Skaitant jo profesoriaus vardų bibliotekėlę, nori nenori tenka pripažinti, kad buvo apeita keletas Maskvos metro stočių ir ‘3 perki už 2 kainą’ papigiąja urmu įsigyta. Stulbina Z. Vaišvilos, kaip fiziko atomininko, trumparegystė. Norom nenorom kyla klausimas - bet koks ligotas šikėjas ant Lietuvos yra savaiminis Z. Vaišvilos draugas ?

Tvankstas       2019-04-9 6:35

Kuo skiriasi S.Tomas nuo Ostapo Benderio ? Gal galėtų paaiškinti dr. Jonas Ramanauskas kaip ekspertai.eu šviesulys ?

stasys        2019-04-9 6:34

Na Tiesos.lt tam reikalui neskyrė dėmesio kai istorija tik pasisuko tu ‚kuvaldu‘ pusėn. O juk buvo arši St.Tomo ‚kritika‘ (į šuns dienas) V.Radžvilui , kritikuojant jo genderizmo temos pasisakymus . Gal ir nereikia kiekviena karta sureaguoti į kokio apsišaukėlio kvietimą ‚padiskutuoti‘ per tvora , bet padaryti trumpa pareiškimą atsiribojant manau privalėjote . Nebaudžiamumo iliuzijai reikia tylos ir tik ji leidžia kiekvienam Lietuvos tautos ‚gėlbėtojui‘ pasijauti kad Jis yra tos tautos išrinktasis, vaduotojas,o gal netgi dievas provincialiame Europos kaime . Tai kad tokie žmonės randa čia vietos kalti ne ju norai , o tai ka mes patys čia kuriame ir kiek jiems paliekame tuščios vietos čia reikštis .V.Radžvilas ir ši karta buvo ne iki galo TIESUS ..nutylėjęs kita dalį tiesos ...o tai tuos kurie stovi už St.Toma ir K.Juraiti ! . Nutylėjo apie populistiniais tikslais kuriamas naujas partijas ir visuomeninius judėjimus ,ar tai ne noras pasigavus svetimo purvo bangos su ja truputėli paplaukti ?..kaip gi dar vertinti ta norą pafilmuoti įvykio vietoje .. Ar bent padėjote ten gėlių , o gal užkabinote trispalve perrišta juodu kaspinu .?  kaip atsaką į to žmogaus nepasitenkinimą . Vietoj to ėmėtės kitos temos kuri labiau išpopuliarėjusi dėka savos ProPatrijos ..Nenoriu lysti į detales tos istorijos .. ne ‘barsukėliai’ ir ne putinas daužo tas atminimo lentas o konkrečios rankos ...kurios turi šalto proto paskaičiuoti o kas jiems už tai bus .. kokios nuobaudos . Demokratiška Lietuva neprivalo būti bedante ..‘VSD rusiuko knisliukai‘ atsiriboja nuo to V.Radžvilo nederamo spekuliavimo .. ir kol tos knygos (su kita nuomone)  tik rašomos o ne deginamos ..nemato reikalo tęsti tos temos .

Tvankstas       2019-04-9 6:29

ekspertai.eu toliau įžūliai sėkmingai kiša reklaminį paveikslėlį su raginimu pasirašyti už S. Tomą į EP rinkimus. Tai turime suprasti kaip vieningą jų griaunamąjį darbą prieš Lietuvą.

Tvankstas       2019-04-9 6:21

Tai atliko Z. Vaišvilos, A. Nako politinis draugas ir bendražygis. Kur judviejų pasisakymai po vaisingo politinio darbo ? Tyli - pritaria ?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2019-04-9 5:42

Kol Tautos Lrt yra užvaldyta komunistuojančiųjų landsberginių, brazauskinių, grybauskinių, karbauskinių ir panašių, Sąjūdis - netikras.
_______________________
Užvaldytoji Lietuva
2019 balandžio 9

Tiek Lietuvos Didvyrio atminimo lentą        2019-04-9 1:40

sudaužęs, tiek tai nufilmavęs ir išviešinęs vandalai - tipiški šarikovai.
Vis dėlto nepalyginamai didesnis nusikaltimas dabar būtų Lietuvos valstybinių institucijų tyla. Gerai apgalvotas ir veiksmingas kirtis šarikovams privalo būti toks, kad daugiau niekam nesinorėtų tokio antivalstybinio vandalizmo akto kartoti.
Antraip valstybės pamatų griovimas, jo užkratas įgis daug baisesnį,
nei šiandieninė tymų epidemija, pobūdį.

ei!       2019-04-9 0:35

Kur visi baisaus VSD baubo išpažinėjai pradingo? smile Jums neatrodo keistai, kad visagalis VSD pražiopsojo tokį akibrokštą? Kažkaip “visagaliai” sugeba kontorinių bobikų gaujas į komentarus pasiųsti, bet nesugebėjo užkardyti Kazachstano klouno siautulio pačiame Vilniaus centre. smile Dergšyro dėlpių “charkeriai” irgi kažkaip netikėtai užklupti buvo. smile
Bent “Google” susiraskite ko nors apie šį iš Kazachstano kilusį klouną-sociopatą-narcizą. Jis dar ir žydas. Ir dar homoseksualas. smile
Su Juraičiu kaip ir viskas aišku. Bet ką apie tai mano Vaišvila, Nakas ir kiti bendražygiai?

reikia mitingo       2019-04-8 23:57

Štai ir priėjome tą vietą, kai jau reikia Kovo 11-osios eitynėms prilygstančio mitingo. Lopatologų gvardija, aišku, svaidys aficijalias sąmokslo teorijas apie rinkimus, bet ar pirmas kartas? Policija, beje, patį akivaizdžiausią vandalizmą įvardino tik kaip viešosios tvarkos pažeidimą. Ar dar bandytų kas po to įrodinėti, kad šita “policija” savo ištakomis siekia ne stribus, o smetoniškąją policiją?

Deivis       2019-04-8 21:28

Pritariu V. Radžvilui.Neobolševikinis gaivalas suaktyvejęs kaip niekad.

Rekomenduojame

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt pirmoji (gegužės 15-oji) diena

Nuo Romo Kalantos aukos praėjo 50 metų

Indijos chirurgas planuoja persodinti gimdą į translytės „moters“ kūną ir sudaryti jam galimybę pastoti dėka pirmos tokios operacijos pasaulyje

Nepriklausomos valstybės ir imperijos. Vytautas Radžvilas

Vytautas Rubavičius. Partnerystės įstatymas – moterystės ir motinystės pažeminimas

Edvardas Čiuldė. Atviras laiškutis Emmanueliui Macronui

Kandidato į AT teisėjus E.Šileikio drąsi kalba išgąsdino Seimą

ES ciniškai naudojasi pavojaus situacija Europoje, kad išplėstų savo galias

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt devintoji (gegužės 13) diena

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Įveiksime ligas ar žmogiškumą?

Ramūnas Aušrotas. Vaiko teisių apsaugos klystkeliai

Vatikano sinodo svetainė švenčia homoseksualumą ir įvaikinimą homoseksualų porose

Mokslinė konferencija Romo Kalantos metams paminėti

Vytautas Sinica. Apie Gabrieliaus Landsbergio interviu

Vytautas Radžvilas. Ir vis tik tai PAKTAS

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt aštuntoji (gegužės 12-oji) diena

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.