Europarlamento rinkimai 2019

Vytautas Radžvilas. Nelygybė ir skurdas – neišvengiama ekonominės kolonijos dalia

Tiesos.lt redakcija   2019 m. kovo 4 d. 13:42

25     

    

Vytautas Radžvilas. Nelygybė ir skurdas – neišvengiama ekonominės kolonijos dalia

Daug kas nuoširdžiai abejoja ir klausia, ar prasminga dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose. Parlamentarų diskusijos Briuselyje ir vargani atlyginimai bei dažnai tiesiog elgetiškos pensijos Lietuvoje niekaip nesusiję – šitoks požiūris iš tiesų labai paplitęs. Tačiau tikrovėje yra visiškai kitaip: tuo įtikina eilinę EK ataskaitą pristačiusio ir komentavusio jos atstovybės Lietuvoje vadovo A. Pranckevičiaus veidmainiški padūsavimai dėl sukrečiančios ir augančios nelygybės, skurdo ir socialinės atskirties šalyje (daugiau skaityti ČIA).

Pripažinęs, kad padėtis yra „kritinė“, Atstovybės vadovas kukliai nutyli, kad visose tokio pobūdžio EK ataskaitose rutiniškai kartojami bejėgiški pagraudenimai ir abstrakčios rekomendacijos Lietuvai tėra dūmų uždanga, padedanti nuslėpti pamatinį faktą. ES lyg ir turėjusioje suklestėti Lietuvoje socialinė atskirtis tik didėja, o atlyginimų augimas, vertinant jį pagal ekonomines šalies galimybes, faktiškai yra mažiausias tarp visų Sąjungos šalių (žr. ČIA).

Būtų klaida manyti, kad tokia padėtis – tik Lietuvos vidaus reikalas. ES senbuvės, turtingos Vakarų ir Šiaurės Europos šalys, yra suinteresuotos Lietuva kaip ekonomine kolonija – ūkiškai kuo nesavarankiškesne ir silpnesne šalimi. Tik rinka savo prekėmis ir pigios, bet kvalifikuotos darbo jėgos šaltiniu. Keistai ne tik nemažėjanti, bet didėjanti turtinė ir socialinė atskirtis kaip tik yra tai, ko reikia – juk ne kas kita, o ji varo mūsų žmones iš Tėvynės ir kuria nenutrūkstantį į Vakarus tekantį tos kvalifikuotos ir pigios darbo jėgos srautą. Todėl neatsitiktinai ataskaitose tik abejingai konstatuojamos šios atsilikusios kolonijos ekonominės ir socialinės piktžaizdės ir duodama globėjiškų, bet nieko iš esmės nekeičiančių patarimų.

Kadangi ES biurokratinėms viršūnėms ir Sąjungą savo tikslams palenkusioms didžiosioms tarptautinėms verslo korporacijoms ydinga ekonominė, socialinė ir politinė Lietuvos santvarka yra naudinga, ji buvo ir bus sąmoningai ir tikslingai palaikoma. Todėl veikiant tik Lietuvoje, jokie esminiai šalies vidaus gyvenimo pokyčiai neįmanomi. Turintys tvirtą Briuselio elito užnugarį ir jaučiantys juos remiančių Sąjungos institucijų galią Lietuvos politinės ir biurokratinė nomenklatūros ir oligarchinio verslo sluoksniai mano esą nepajudinami ir nieko nekeis. Todėl ES reformos, kurios gali prasidėti tik Europos Parlamente, yra būtina esminių pokyčių Lietuvoje sąlyga.

P. S. Politinė reklama?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

komitetui DĖMESIO, -       2019-03-6 22:29

satrūdnykas šlapimo nenulaiko, laikas pensijon.

stasiui       2019-03-5 22:59

Ironija ar keistų potraukių išraiška?

stasys        2019-03-5 20:00

2019-03-5 17:52 ..ar ne geriau visiems draugiškai apšlapinti savos rinkiminės apylinkės pastato slenksti ?? Juk efektas butu momentinis ir viska griaunantis ..o vat jei draugiškai per visa Lietuva ? kas ryšis peržengti ta vargša slenksti ..? aišku aš įronizuoju į tamstos kvaila pokšta .Jei trukumas proto tada jau geriau tos geltonos liemenės ..

Almantui       2019-03-5 17:52

Naiviai mąstote. Jei Stribas ir padarytų ką su LRT, tai kad sau pajungti.Iš esmės, keičiant dėmenis vietomis, suma dėl to nesikeičia. Vidinės Sistemos pokiliminės rietenos. Garliavos temos nei vienas iš jų nelies. Net ir buvusių bendrų sodinami iki gyvos galvos. Baisiausia valstybės paslaptis.
O šiaip vertų kandidatų tiesiog nėra. Gali būti, kad dar ilgai jų ir nebus. Jei norite pokyčių, eikite į kiekvienus rinkimus ir, neradęs tinkamų kandidatų, tiesiog gadinkite biuletenius. Raginkite ir visus bambančius, bet nebalsuojančius, daryti tą patį. Kai susirinks apčiuopiamas kiekis sugadintų biuletenių, kažkuris Sistemos dėmuo susimąstys ir, gali būti, kitą kartą imsis kažkokių priemonių, kad pritraukti tų balsų iš “užribio”. Kiti Sistemos dėmenys iš pradžių raukysis ir šaipysis, kad kolega bando pritraukti “legionierių”. Bet jeigu jų kolegai pavyks, tada ir pašaipūnai bus priversti atkreipti dėmesį į “legionierius”. O tie “legionieriai” šiuo atveju ir esame mes, paprasti žmonės, nelinkę taikstytis su Sistemos niekšybėmis ir nesąmonėmis. Dar mus apibendrintai vadina “protesto elektoratu”, tačiau labai miglotai ir nevykusiai apibūdina mūsų savybes bei atsiradimo priežastis. Nes tiesiog dar reikalas Sistemos rimtai neprispyrė visa tai normaliai išsiaiškinti.

Almantas       2019-03-5 17:06

Vistiek ka bekalbetume didziausias blogis Lietuvai tai Simonyte.Kazkoks vistgaidis ir dar apsoliuciai kvailas.Ji pati sako,kad yra kareivis.Darys ka lieps briuselis ir lansbergiai.Nauseda truputi gudresnis,bet Lietuva jam tuscia vieta,svarbiausia “babkes”.Skvernelis mentas ir tuo viskas pasakyta,vienintelis jo pliusas,kad jis kausis su lansbergiais,mockumi,kadangi atstovauja kitai gaujai.Juozaitis gal maziausias blogis Lietuvai,priklausis kiek jis leisis minkomas tu gauju.Visa laika laukiau is kandidatu,kas prades kalbeti apie teisetvarka Lietuvoje,kuri supuvusi nuo virsaus ii apacios.Ir ka,visiska tyla.Vienintele Simonyte leptelejo,kad ji nesupranta tokiu dalyku kaip “viesa paslaptis”.Na, kad cia putino agentu ir populistu svaiciojimai,o dabar,kada “vierchai"leido turbut jau visi kandidatai prades teisetvarka nagrineti!!!Stai ko jie visi verti,Garliava ir yra tas lakmuso popierelis kuris parodo kas yra kas.Bet vistiek jeigu i antra tura iseitu mentas su bet kuriuo lansberginiu reikes balsuoti uz ji.Lansberginiai yra baisiausia kas gali nutiti Lietuvai.Skvernas gal LRT sutvarkytu,vis idomiau butu gyventi

patvorinės komentatorius       2019-03-5 16:28

Slunkiais būti nereikia, bet galima tiesiog už nieką nebalsuoti ir sugadinti biuletenį, jei tinkamų kandidatų nėra. Lygiai kaip važiuojant iš Kauno į Vilnių, jei būtų pasirinkimas kurį “tranzuojantį” imti: smirdantį, apsimyžusį alkoholiką, ar apspangusį narkomaną pūvančia oda? Tikriausiai neimtumėte nei vieno iš jų. Tas pats ir su rinkimais.

patvorinės komentatoriui.        2019-03-5 15:51

Tai patvorinei gal ir ne viskas gerai su mintimis. Bet kuris kandidatas šiandien susipažinęs su “ta istorija”?Nausėda, Šimonytė? Puteikiui, Puidokui Daukanto rūmai kaip kelionė į mėnulį. Negi siūlytumėte būti slunkiais?

patvorinei        2019-03-5 14:55

Susitvarkykite mintis savo galvoje. Koks Juozaitis, kai dar aukštesnio rango Stribą iš tos pačios kompanijos Karbauskis pasiėmė dar Seimo rinkimų išvakarėse?
Juozaitis, beje, apie Garliavą neva nuomonės neturi, nes jis neva nėra susipažinęs su ta istorija. Todėl komentuoti jis atsisakęs.

tam Jei Juozaitis jau užsiregistravo       2019-03-5 14:51

Jeigu Juozaitis nusimeta kaukę ir atsisako kompromisų, tuomet jis jau dabar atsiskleidžia kaip infiltruotas provokatorius. Bet jam dar anksti atsiskleidinėti, dar turi vaidinti iki prezidento rinkimų pirmo turo rezultatų skaičiavimo.
Tiesiog mums visiems dabar reikia suktis iš padėties, nes 2 ir daugiau komitetų tikrai rinkėjų balsų neužteks. Liksime orūs, bet praleimėję eilinį kartą. Taip jau ta politika surėdyta. Žinoma, nereikia pamiršti ir to, kad Juozaičio pavardė pavadinime dalį rinkėjų gali atbaidyti. Manyčiau, kad poriniai-neporiniai numeriai sąraše - geriausias kompromisas.

patvorinė       2019-03-5 13:46

Negalėtų manęs kuprotas profesorius pavadinti slunkiumi, nes nesu praleidusi nė vienų rinkimų.Tačiau, ką andrikienės, blinkevičiūtės, paksai, mazuroniai,upaskiniai ir kiti,sėdėdami Briuselyje net dešimtmečius, padarė gero Lietuvai, neteko girdėti, apart to, kad gauna didelius atlyginimus, apie ką daugelis politikų ir svajoja. Jokia ES nesutvarkys mūsų gyvenimo, jei jo nesutvarkysime mes patys. Vakar"Nuogoje tiesoje” V.Matulevičius priminė žaizdotą Garliavos pedofiliją,apie kurią jaunimas gal nė nežino, o senimas bijo ištarti net tą žodį.Šimonytės pulkai tylėjo, kai Skvernelio pulkai nešė  iš namų mergaitę.O dabar tyli visi. Visi abejingi Lietuvos kalinės likimui. Žmonės pasitikėjo ir palaikė valstiečius. Tikėjome, kad jie iškels Juozaitį. Deja, ... jie palaiko 240 policininkų, tampiusių žmones po kiemą, vadą. Jis tikrai patirs fiasko, kaip kad patyrė Kaune socdemai pirmu numeriu į sąrašus įsirašę mergaitės nešiką.Kauniečiai neišrinko nė vieno socdemo. Vienykitės, o nesiskaldykite, nes susiskaldymas atves į pergalę bankininką arba tą panelę , kuri “stovėjo po medžiu”

Jei Juozaitis jau užsiregistravo,       2019-03-5 13:25

Tai tam Jūsų Juozaičiui ir nereikia jokių kompromisų? Kiek gi galima šį AMB portfelio nešiotoją reklamuoti? Suprantu, nes net 55 esate apsiskelbę jo rėmėjai-“intelektualai”? Bet gal jau laikas būtų ir nurimti? Negi Jums vis dar neaiškūs to Jūsų mylimo Juozaičio tikslai?

reikia kompromiso ir jis galimas!       2019-03-5 12:17

Jeigu jau Juozaičio bendražygiai užregistravo komitetą, Vardan Tos ir Radžvilo bendražygiai galėtų įsilieti į jį. Mesti monetą ir išsidalinti porinius-neporinius sąrašo numerius. Reitinguojant kiekvienas galės išsirinkti jam patinkančius kandidatus. Tai ir būtų tas būtinas kompromisas. Pažiūrų skirtumų tai išvis jokių nėra, skiriasi požūriai tik į AMB aplinkos žmogų Juozaitį. Ne tiek jau ir baisu, kad komiteto pavadinime būtų baisiai prieštaringo Juozaičio pavardė. Politikoje, o ypač Lietuvoje pastaruoju metu, dar ne tiek tikrovės neatitinkančių pavadinimų būna. Nes jeigu bus 2 komitetai, tai jie tik vienas nuo kito balsus atims ir liks su trupiniais. Radžvilas žadėjo, kad ir nesekmės atveju toliau švies Tautą, bet kai kuriems juozaitininkams nesėkmė EP rinkimuose gali būti paskutine vinimi į karstą visuomeninėje veikloje. Reikalingas kompromisas ir jis įmanomas.

> kas vyksta?       2019-03-5 8:28

Vakar Delfyje Lopata atviru tekstu pasiūlė konservams surinkti parašus Puteikiui ir Puidokui, tikėdamasis, kad juozaitininkai surinks be pagalbos. Tikslas - Nausėda ir Šimonytė antrame ture, kad potencialūs Skverno balsai būtų kuo labiau išskaidyti keliems kandidatams. Panašiai valstiečius vakar gąsdino ir Paluckas - Andriukaitis nepraleis Skverno į 2 turą.

Europarlamento rinkimų naujiena tik patvirtina, jog LYČ (Songaila, Gorodeckis ir kt.) tam ir veikia, kad ne ką nors laimėtų, o tam, kad kam nors pakenktų. Jie tėra didžiųjų žaidėjų apsidraudžiamasis įrankis.

Dzeikas       2019-03-5 7:58

Bet kaip mikliai Radzvilas perveda streles nuo vidaus Lietuvos problemu ant kitu.Na ir saves nepamirsta, EP alga ant kelio nesimeto gi.
Kodel Lietuva labai daznai nepriklausomu zmoniu, t.y. ragavusiu Laisvojo pasaulio gyvenimo(ne turistu ar gastarbaiteriu) Europos Subine?
Paskaitykite Delfyje, Nuomuoniu Ringe Aruno Milasiaus straipsni apie rinkimus. Jame ir ivardijama kodel veikliu aferistu , ar vietiniu vierhu suburtos gaujos ima virsu savivaldos rinkimuose. Pats as mates gyvenyma Niujorke, bet maciau ir Lietuvos provincijoje. Gyvenymas Niujorke itemptas, nezinai kas gali atsitikti sekanti momenta. Taciau viskas priklauso nuo taves ir tavo profesiniai sugebejimai galiausiai lemia. Skirtingai nuo Lietuvos padlaiziavimas, uodegos vizginimas virsininkui lemia 0.000…1% Virsininkui malonu jei tu jam uodega vizgini, bet jei blogai pareigas atlieki jam tas giliai dzyn.Jis to nepastebes , ar pagalvos kad tyciojies. Nes jo virsininko karjera, jei tu neatlieki savo pareigu pakimba ant plauko, o privacioj firmoje konkretus minusas ir gresme prarast klentus. Atvirksciai , jis tau uodega vizgins, jei tavo veiklos kokybe virsyja tavo jei atlyginima.Todel, jeigu tu esi profesionalas, savo amato meistras gali drasiai det skersa ant virsininku-vrsininkeliu ir ju nuomuones, by tik pinigus moketu. Nepatiks - kita rasi, arba pats versla laikysi kuri atidaryti bendruoju atveju NIEKO nereikia. Pamenu idiotiska amerikiecio veido israiska kai paklausiau kur gaut “verslininko licenzija”.
Tai va, pirkites vazelino, vyrai-moterys, nes laisva visuomene tolsta nuo jusu. Ir vis didesne Lietuvos dalis igis subines bruozu kur lemia ne jusu gebejimas atlikt darba, o liezuvio svelnumas ir pasirengimas ivykdyt nieksybe nemirksint.Tai ka matote siandien provincijoje neisvengiamai ateis ir i “didmiescius” ir i sostine paliekant vis mazau erdves burzuaziniam , laisvam gyvenymui.
Su kuo ir sveikinu patriojotus ir antiglobalistus.

stasys        2019-03-5 7:09

V.Radžvilai ..jei politikai rinkimus laimi tilėdami , galima daryti prielaida kad tos kalbos jiems nereikalingos nes supranta kažka daro teisingai tu piliečiu akyse. Lenktyniauti su kaimynais vidutinės algos didžiais manau reikia , bet protingas politikas nebando to susieti su realiu gyvenimu Lietuvoje. Labai svarbu pačiam nepasimesti kur statistika ir teorija o kur realios gyventoju pajamos gaunamos . Tendencijos rodo kad protinga teorija su jos skaičiais pralaimi tam vaizdeliui už lango .. gal Jus susitikite po rinkimu visi (visuomene atstovaujančiu)  ir aptarkite kaip gi gyvena realus piliečiai už lango ..?? Socialinis teisingumas tai kas kita atimti ir perdalinti .

kas vyksta?       2019-03-4 23:30
$+$       2019-03-4 22:11

Ai, ai, ai Vytautai!

O juk viskas taip gražiai prasidėjo:
„Vis dėlto tą valstybę tebeturime, tad vis dar galime laisvai apsispręsti dėl jos ateities. Tiesa, neįtikėtina, kad šią ateitį gera linkme sugebėtų pakreipti tie, kurie atvedė šalį prie dabartinio sąstingio ir krizės. Apskritai kalbėti apie vis sparčiau diktatūros link šliaužiančios mūsų valstybės ramią evoliucinę raidą yra neatsakinga ir pavojinga. Lieka revoliucija. Šio žodžio bijoti nereikia, nes tokia revoliucija, esant dabartinei padėčiai, yra bene paskutinis realus būdas stabdyti šią artėjančią diktatūrą” (V. Radžvilas „Evoliucija ar revoliucija”).


Tik va, su data gaunasi nedidelė problemėlė — 2005 gruodžio 13 d. Ar ne per ilgai užsitęsė tas pasirengimas „šturmui”?! Pražiopsojus revoliucinės situacijos momentą, gali gautis – šnipštas. Didelis šnipštas!

tik padūsavimai       2019-03-4 22:02

Tai užtat, kad tik padūsauja, bet Europos komisija nepradeda jokių veiksmų prieš nesusitvarkančios su įsipareigojimais šalies valdžią. Tikrai ne šiaip sau.

Dzeikas       2019-03-4 20:51

Laisvi zmones supranta viena dalyka: tiek Juozaitis, tiek Radzvilas, tiek kunigas Grgas, tiek pats Jezus Kristus rojaus zemeje jums nesukurs(pastarasis budamas ne sio Pasaulio zmogus-Dievas ir budamas be nuodemes tiesiai sviesiai pasake velkamas i paveldejimo ginca “kas as toks, kad rikiuoti jusu gincus?”). Kad zmogai rupinasi pirmiausia savo (dar karta SAVO) reikalais, o toje vagoje sprendzia jusu reikalus, o ne priesingai.
Todel jusu paciu labui geriau ziurekite sau po kojomis, negu radzvilams i burna. Nes kol jus burnas stebite nematote ka daro ju rankos.
O kad cholopus ant Lietuvos ponai tures per visus galus dar ilgai parode savivaldybiu rinkimai, kur ivairus aferistai, NEPAISANT to,kad jie aferistai ir ne karta tai irode, - buvo perrinkti meru postams ar isrinkti i savivaldybes sarasuose. Ir visai nesvarbu kas EP Briuselyj sedes, romins Lietuvos bura kaip stototies prostitute, nes jis “est nori”, o ne laisves.

>Tik vieno reikia Lietuvos       2019-03-4 19:39

Pradžiai. Kad lengviau būtų tiems, kurie turi uždėję ranką ant Lietuvos (ir Europos) pulso. O pirmas tarp jų - Radžvilas.

yra pavyzdys istorijoje       2019-03-4 19:25

Ar nuo viršaus ar nuo apačios ? - štai klausimas koksai.(makbetiškas? Mes turime netolimoje istorijoje precendentą, kai tokia reforma buvo pradėta daryti nuo viršaus. Tokią pertvarką -perestroiką  darė Gorbačiovas. Kodėl jis buvo priverstas daryti perestrojką? Todėl , kad visa SSSR valdymo sistema buvo suakmenėjusi biurokratinė nomenklatūrinė sistema, kuri neleido daryti jokių ekonominių ir politinių reformų, nes tai buvo pavojinga jai pačiai. Visa esmė ,,kad Gorbačiovinei perestroikos idėjai nesipriešino senieji kompartijos kadrai, jie matyt suprato, kad gresia SSsR ekonominis ir politinis krachas ir sutiko neprieštarauti Gorbačiovo idėjai. Reikėjo sugriauti, palaužti, tą biurokratinę sistemą, kad ji leistų ,pagal Gorbačiovą, ‘apačioms ” imtis iniciatyvos pačioms “išjungti” biurokratinę valstybės valdymo sistemą - mašiną ...  Bet kai džinas buvo išleistas iš butelio , atgal suvaryti jį nepavyko taikiu būdu. Ir perestrojka nuėjo visai kitu keliu , negu buvo sumislijęs Gorbačiovas - (jis kalbėjo apie “socializmo”  su “žmonišku veidu” sukūrimą). Kažką panašaus tur būt sukūrė kinai- jie sukūrė ekonominį stebuklą, bet politinė santvarka ten žmoniško veido neįgijo. Štai pavyzdys , kad reformos , galimos ir nuo viršaus. Galvoju , kad ES ne išimtis. Vis tik geriau reformos , negu revoliucijos.

nuomonė       2019-03-4 16:35

nesutinku,švelniai tariant . Tik ne nuo penkiasdešimttūkstantinį kasmėnesinį išlaikymą atvirai papirktųjų ES parlamentarų pokyčių reikia pradėti - jie niekada nepradės pjauti šakos ant kurios sėdi . Laaabbai aukštai sėdi, todėl iš tokio “aukščio"nukritus ir galą galima gaut - manau logiškai ir suprantamai išdėsčiau nuomonę.  Žinoma ,reikia veikti kur kas plačiau,nei Lietuvoje - pvz. jungtis pradžiai kad ir prie Vyšegrado bloko . Bet principas - realūs pokyčiai Es viršūnių nuostatose imanomi tik įvykus akivaizdžiam ES sudarančių valstybių daugumos pasipripriešinimui .Taigi - dirbti reikia pradėti BŪTENT NUO APAČIOS - niekas iš susidariusio brangiai nupirktų ES dvariškių (taip vadinamų “parlamentarų”) niekada ir jokiomis sąlygomis nesutiks silpninti susikurto “dvaro” ,mažinti “centro” galios ir tuo pačiu kelti grėsmę savo gerovei.Todėl - tik “iš apačios” , tik pasiekus kol kas dar nepriklausomų valstybių ,sudarančių ES konsensusą ,imanoma priversti keistis ir ES viršūnių nuostatas. Taigi, Radžvilai - jūsų laukia nearti alma mater dirvonai, laukia tinkamo išsilavinimo trokštantis mūsų jaunimas. Kas pakeis jus - koks nors Lopata, ar Valatka?

Dzeikas       2019-03-4 16:31

Komentaro lygio straipsnis. Kodel?
O todel, kad “pilosopo” blah-blah-blah as gali issakyti glaustai , vienu sakiniu:
- Nelygybe ir skurdas Lietuvoje yra palaikomas auksciausiu lygiu ES, kurie nieko nedaro, kad padetis pasikeistu apsiribodami padeties konstatavimais ir fariziejiskais padusavimais.
Pakankamai gudrus musu pilosopas, kad nerezt kakton , “ES kalta, jie specialiai mus durniu vietoj laiko!”, nes gali tekt uz bazara atsakyt, todel migla pucia sudetingom frazem. Zino banderlogu mentaliteta, tie nesigilindami i formuluociu tiksluma supras butent taip.Valstietiskai-cholopiskai.
Tai ka gi siulo musu mielasis pilosopas? Isrinkite ji i Briuselio posedziu sale, o jau jis trenks kumsciu per stala, ir suzydes Lietuva, ir suglaus ausis ponija ir nubrauks asara Lietuvos buras.
Slykstus klausimukas, kaip sakydavo enkavedistai - KAIP dyrektyvomis is ES tu priversi Lietuvos ponus sociai serti burus ir nezaginti ju vaiku? Ir jeigu manai, kad tokias dyrektyvas EP(europarlamentas) igaliotas leisti, tai ar nera Lietuvos suvreniteto ribojimas ir NAIKINIMAS? Nes rytoj (o stebukle Radzvilas Europarlamenta vairuoja) tu ant arklio, o kadencijai pasibaigus vairuosi ne tu, pilosope, o koks nors portugalas, net nezinas skirtumo tarp Lietuvos ir Baltarusijos.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-03-4 15:19

Lietuvos visuomenės taryba nutarė kreiptis į Lrt ir atnaujinti atgimimo bangą (ar ką nors panašaus). Apie tai
va čia (nuo 26:24)
https://www.youtube.com/watch?v=yNueRJeekHk
________________________________________________
Sąjūdis - netikras, kai Lietuvos televizija yra užgrobta komunistuojančių partinių gaujų.

Tik vieno reikia Lietuvos       2019-03-4 14:32

padangėje-tai laisvos LRT.


Rekomenduojame

Socialinis tinklas GAB atkūrė JAV prezidento Donaldo Trumpo įrašus iš „Twitter“ paskyros

Geroji Naujiena: „Ateikite ir pažiūrėkite, kur aš gyvenu!“ – kviečia Kristus

Andrius Švarplys. Apie ateities Lietuvą, švietimą ir ateities universitetą

Egidijus Šileikis. Manipuliacijos siekiant nekeisti Konstitucinio Teismo pirmininko

Liudvikas Jakimavičius. Ne už kalnų diena…

„Parler“ direktorius sulaukė grasinimų mirtimi

Verta pažiūrėti. „Kapitolijaus šturmas“ garsiojo prokuroro ir buvusio Niujorko mero Rudolfo Džulianio akimis

Andrius Švarplys. Viena replika apie Laimos Kreivytės pranešimą Santaros Šviesos Vilniaus klubo diskusijoje apie ateities Lietuvą

Vytautas Sinica apie socialinių tinklų cenzūrą: pasirodo, viskas yra dar blogiau

„Nacionalinis susivienijimas“ reikalauja teisingumo reformos ir beda pirštu į rezonansines bylas

Andrius Švarplys. Didžiausias JAV demokratijos išbandymas vyksta dabar – po rinkimų ir Kapitolijaus užėmimo

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Ramūnas Aušrotas. Įdomu, ką čia Žmogaus teisių komitetas sugalvojo?

Algimantas Rusteika. Mes laimėjom

Raimondas Navickas: Mes jų nepamiršome. Papasakokime apie juos savo vaikams ir anūkams

„Iš savo varpinės“: Ar vyksta socialinių tinklų revoliucija?

Vytautas Radžvilas: Laisvės kova niekada nebaigta

OpTV: Mantas Varaška meta iššūkį iš nelaimės parazituojančiai žiniasklaidai ir kolegoms: žmonių kantrybė senka!

Laima Malinauskaitė. Sausio 13-ąją prisimenant

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vytautas Sinica. Interneto cenzūros režimas

Ramutė Ruškytė. Valstybės ir bažnyčios santykis karantino metu

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.