Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Šeimos politika

Vytautas Radžvilas. Lietuva nėra valstybė. Todėl ji neturi ir negali turėti demografinės ir šeimos rėmimo politikos

Tiesos.lt siūlo   2021 m. rugsėjo 29 d. 1:40

73     

    

Vytautas Radžvilas. Lietuva nėra valstybė. Todėl ji neturi ir negali turėti demografinės ir šeimos rėmimo politikos

pozicija.org

Rugsėjo 23–24 dienomis Vengrijoje vyko 4-asis Budapešto aukščiausiojo lygio Vidurio rytų Europos valstybių vadovų susitikimas demografiniais klausimais. Konferencijose pranešimus skaitė 70 pranešėjų iš 18 šalių, įskaitant valstybių vadovus bei religinius lyderius, mokslininkus bei nevyriausybines organizacijas. Šalių lyderiai pasirašė jungtinę Budapešto demografinio aukščiausiojo lygio susitikimo deklaraciją, palaikančią šeimas. Susitikime dalyvavo ir 3 Latvijos atstovai (gerovės ministras G.Eglitis, parlamentarė J.Stepanenko ir premjero patarėjas demografijos klausimais). Tuo tarpu Lietuvos atstovų šiame susitikime nebuvo.

Kai kurių Lietuvos šeimų organizacijų atstovai kviečia Nacionalinį susivienijimą (NS)  pareiškimu paraginti Lietuvos valstybės vadovus pasirašyti arba pritarti minėtai Budapešto deklaracijai.

Vytautas Radžvilas, Nacionalinio susivienijimo pirmininkas

Gaila, bet parengti tokį pareiškimą neįmanoma dalykiniu ir politiniu požiūriu. Politiniai pareiškimai nėra paprastas nuomonės išsakymas, kada panorėjus. Jie turi būti skelbiami laiku ir vietoje.

Minėta konferencija jau įvyko, deklaracija pasirašyta. Todėl kyla natūralus klausimas: kokiais būdais ir kokia prasme Lietuvos Respublikos Prezidentas galėtų ją paremti? Pavėluotai prašydamas signatarų, kad leistų prisijungti?

Kaip visi suprantame, tai ne tik neįmanoma, bet ir atrodytų, itin švelniai sakant, keistai. Kelti neįgyvendinamus reikalavimus – viena didžiausių politinių klaidų, kokią galima padaryti.

Pavyzdžių tik ką turėjome. Patys keldami tokį reikalavimą atrodytume nesolidžiai ir net juokingai. Beje,  Prezidentas nepajėgtų paremti deklaracijos net ir norėdamas. Kitaip negu Vengrija ir kitos dokumento signatarės, Lietuva nėra valstybė. Todėl ji neturi ir negali turėti demografinės ir šeimos rėmimo politikos.

Organizacijų, reikalaujančių formuoti ir vykdyti tokią politiką, kol kas, deja, taip pat nėra. Tad šiuo atžvilgiu NS neturi, ko telkti.

Kiek man yra žinoma, visos su šeimos reikalais susijusios organizacijos yra pabrėžtinai apolitiškos ar net demonstratyviai antipolitiškos. Todėl jos neįstengia politiškai pagrįsti šeimos svarbos tautai ir valstybei ir iš esmės kelia grynai ekonominius ir socialinius šeimų gerovės klausimus. Bet kaip tik todėl tie klausimai neįgyja politinio svorio ir nedarė jokio įspūdžio Lietuvos valdžioms, kurios nekvaršina galvos dėl „kažkokio“ milijono prarastų gyventojų.

Vadovaujantis vadinamuoju sveiku protu tikima, kad tvirta ir klestinti šeima savaime yra vertybė, nes esą yra tautos ir valstybės pamatas. Tačiau užmirštama, kad globalistinės ideologijos, o kalbant konkečiau – „Globalios Lietuvos“ strategijos požiūriu viskas yra kitaip. Absoliuti dauguma net visuomeniškai ar politiškai aktyvesnių žmonių taip ir nesiteikė ar nerado laiko perskaityti šios strategijos, nors ji yra fundamentaliausias ir svarbiausias aukščiausiu valstybės lygmeniu priimtas dokumentas nuo 1990 m. Kovo 11-osios Akto. Šią strategiją yra tekę analizuoti (žr. ČIA).

Ją net ne verta, o absoliučiai būtina perskaityti ir apmąstyti, norint iš tiesų suprasti, kas užsimota padaryti ir vis atviriau daroma su lietuvių tauta ir valstybe. Šis dokumentas nuosekliai, kryptingai ir metodiškai įgyvendinamas. Iš jo plaukia ir požiūris į demografiją bei šeimą.

Žvelgiant per strategijos prizmę Lietuva jau vidutiniuoju laikotarpiu turi tapti tik šiuo vardu vadinama atvira teritorija (aišku, jeigu nebus nuspręsta pervadinti kokiu nors Vilnobado emiratu) su nuolatos besikeičiančiais nesvarbu, kokios tautos, kalbos ar kultūros gyventojais.

Tokioje teritorijoje nėra ir iš principo negali būti jokios demografinės krizės, nes joje niekada nepritrūks gyventojų. Jų rezervas praktiškai begalinis ir neišsemiamas – visa Azijos ir Afrikos populiacija.

Ši ideologinė-politinė nuostata yra lemtingai svarbi. Jos požiūriu, spęsti Lietuvos demografines ir šeimos problemas yra ne tik nesvarbu, bet ir neverta. Juk tai – neracionalu: auginti ir auklėti vaikus vis dėlto yra daug pastangų ir lėšų reikalaujantis užsiėmimas ir vargas. Tad kam švaistyti ribotus ir trūkstamus išteklius darbo jėgos reprodukcijai, jeigu kur kas pigiau atsivežti suaugusius ir jau tinkamus dirbti vergus?

Gausios ir klestinčios šeimos – iš esmės neproduktyvios ir beprasmiškos išlaidos. Tai reiškia viena: apginti šeimą ir spręsti demografinę problemą yra neįmanoma, kol siekiama ir reikalaujama tik palankių sąlygų gimdyti ir auginti vaikus.

Kol bus susitelkta tik į šį aspektą ir šeimos gynimas netaps politiniu tautos tęstinumo ir valstybės išsaugojimo klausimu, jokių pokyčių tikėtis neverta.

Mes nebenorime gyvuoti kaip tauta ir išlikti valstybe, nes tapome pernelyg nupolitinti ta prasme, kad šeimos problemos horizontą susiaurinome iki privataus šeimų gerovės klausimo ir todėl nebeįstengiame veiksmingai priešintis globalios Lietuvos ideologija grindžamai demografinei ir šeimos politikai.

Iš tiesų: kokia prasmė švaistyti brangius išteklius lietuvių reprodukcijai, jeigu jiems vis tiek skirta išvažiuoti ir tapti globalios darbo rinkos prekėmis? Taigi ignoruodami šeimą lietuviškieji globalistai nuosekliai vadovaujasi savo ideoogija ir yra savaip teisūs.

Neatsitiktinai konferencijoje dalyvavo net trys Latvijos atstovai. Latvija taip pat turi savąją plėtros strategiją, bet ji skiriasi nuo mūsiškės tuo, kad joje aiškiai parašyta, kad Latvijos valstybės paskirtis ir tikslas – užtikrinti latvių tautos išlikimą amžiams.

Apskritai toks nu(si)politinimas lietuvus kaip etnokuktūrinę grupę faktiškai atbloškė į XIX a. pobaudžiavinius laikus, kai neturėjome politinės tautinės ir valstybinės sąmonės.

Paniška baimė tariamai ,,politizuoti“ akivaizdžiai politinius klausimus ir politinės kovos vengimas yra tokio masto, kad sunku su tvirtu pasitikėjimu žvelgti į Lietuvos ateitį.

Nepolitinio pasipriešinimo strategija nėra perspektyvi ir atrodo beviltiška. Jos yda – atviros ir drąsios akistatos su tikrove baimė. Apima slogus jausmas, kai dalijant NS laikraščius prie bažnyčių, išėję iš jos „krikščionys“, pamatę mūsiškius su laikraščiais, tiesiog paniškai sprunka šalin.

Beveik neįmanoma įsivaizduoti, kaip galima nesuvokti, kad visų mūsų akyse pro sukąstus dantis vis mažiau toleruojama krikščionių bendruomenė greitai bus pradėta atvirai persekioti, jeigu kuo skubiau nestos į politinę kovą ir nepradės sutelktai ginti bent elementariausių savo pilietinių teisių ir laisvių?

Kaip įmanoma apginti šeimą nuo genderizmo diktato puoselėjant krikščionišką šeimos sampratą bei vertybes, jeigu jau dabar mokyklose priverstinai diegiama LGBT ideologija ir greitai bus prieita prie sovietmečiu jau patirtos situacijos?

Būtent vaikui paklausus tėvų, ar vienalytė šeima iš tiesų nesiskiria nuo prigimtinės, tėvai bus priversti arba tam vaikui meluoti arba prigrasinti neprasitarti mokykloje ar draugams, nes kitaip jų vaikai bus paprasčiausiai atimti iš „tamsuoliškų“ ir „reakcingų“ tėvų, t. y. apsaugoti nuo jų „žalingos“ įtakos?

Šiluvos deklaracija gal ir yra vilčių teikiantis ženklas, kad lyg ir grįžta šiokia tokia politinė nuovoka. Bet kol kas neaišku, ar tai tikro politinio budimo ir atsikvošėjimo ženklas.

O pabusti žmogiškai sunku, nes reikia sukaupti šiek tiek drąsos, kad galėtum sau ir kitiems pasakyti, jog nesipriešinant krikščionybės ateitis jau yra visai aiški. Liktų tik dvi jos versijos. Pirmoji – XXI a. katakombinė krikščionybė. Antroji – pažangi krikščionybė, kurioje Kristaus autoritetas galios lygiai tiek, kiek neprieštaraus G. Soroso autoritetui…

pozicija.org

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dronas       2021-10-2 7:49

>Stiklo valytuvas     2021-09-29 14:15
Statistika.
Dabar Lietuvoje 3500 babajų.
40 000 namelių?!

O, kas sakė, kad tie nameliai atvykeliams? Štai Australijoje, tokius namelius naudoja visokiems nemegstantiems “mosklo suličių”, o ir kitiems valdžiai netinkantiems nesunku pritaikyti. Kas lietuvoje žino apie australijos valstybines koncenracijos stovyklas, kurios veikia jaud DABAR? Todėl tie nameliai gali būti skirti visai ir ne atvykeliams. Aš netgi tuo neabejoju.

A todėl,       2021-09-30 17:48

kad pensininkų yra per daug ir jie našta elitui, todėl ir ... Rado būda, kaip atsikratyt pirmlaiko.

Stiklo valytuvas       2021-09-30 13:55

Žmogaus teisės.
Mus naikina mūsų pačių ginklais.

Stiklo valytuvas       2021-09-30 13:34

Tikslas.
Sumažinti gyventojų skaičių žemėje. Hmm.
Kodėl tai netaikoma Kinijai, Indijai, arabų pasauliui, Afrikos negrams (Lotynų Amerikai)?!
Pirmiausiai naikinami baltieji europiečiai, kurie ir taip yra mažiausi skaičiumi.
.
Ekologija.
Kas labiau kenkia, karvių ‘bezdalas’ ar vartotojiška ekonomika, apie kurią neperseniausiai buvo kalbama - „puse dabar gaminamų daiktų pasaulyje yra tiesioginės paskirties IŠMESTI Į SĄVARTYNĄ“.
Nepamenu kas iš Lietuvos mokslininkų pasakė „jeigu kaime gyvenantis žmogus pasigamintų maisto sau (savo šeimai) ir dar vienai šeimai gyvenančiai mieste, neliktų jokių ekologinių problemų. Gal čia nereikėtų suprasti tiesmukai, bet pamąstyti tikrai verta.
.
Ūkiškumas.
Yra tokia informacija, kad jūroje sugauta žuvis neatitinkanti ‘kažkokio reglamento’ yra iškarto išverčiama už borto (aišku jau nebegyva).
.
Godumas ir ne tik.
Buitinė ir ne tik buitinė įranga yra gaminama su 25(!) mėn. garantija. Programinė įranga po garantijos pradeda „buksuoti“. Vis ‘naujos’ mados kasmetiniams sezonams. Automobilių detalių tinkamumas tarp skirtingų net tos pačios firmos modelių taikytinas tik elektros saugikliams ir padangų ventyliams ir tai nevisada…
Ir tuo pačiu mus itikinėja resursų trūkstamumu…
.
Tiumbergizmas ant „bangos“.
Proto balsas užribyje.
.
Filmas.
<<Через терни к звёздам>> („Per kančias į žvaigždes“).
.
https://m.youtube.com/results?sp=mAEA&search;_query=через+терни+к+звёздам+
.

Stiklo valytuvas       2021-09-30 12:48

Gimstamumas.
1. Kuo daugiau žydkomūniškos kilmės karingų feminisčių, tuo mažesnis gimstamumas.
2. Kuo daugiau rūpesčio iškreiptom ‘moterų teisėms’, tuo mažiau vaikų. (Islamo valstybėse, Indijoje atvirkščiai).
——-
A. Juozaitis:
https://m.youtube.com/watch?v=LZ37V_xdy2c
.
Šiose olimpinėse žaidynėse dalyvavo 170 sportininkų (hmm) pasikeitusių lytį (lytis kyla iš hromosomų, kurios nekeičiamos, tai kodėl vis bubenama apie lyties keitimą?!).
Dėl dopingo kyla net skandalai, o kažkokie transgenderiai NELIEČIAMI* sporte.
.
Vis rėkiama apie moterų teises, ar čia nėra ne tik moterų teisių pažeidimo, moterų sporto (su)naikinimo, bet ir atvirai įžulaus pasityčiojomo iš moterų, moteriškos prigimties, gamtinės moters misijos prigimties.
.
Matyt senovės graikai buvo teisūs, olimpinėse (fizinės jėgos) žaidynėse leidę dalyvauti tik vyrams.

Al. Kaip kalba filosofams       2021-09-30 11:58

Radžvilas, kaip filosofuojantis politologas, dirba savo darbą. Bet, kaip politinės partijos vadovas, stovi po medžiu.

Al. habilitui       2021-09-30 11:55

Taip, turbūt toks planas. Jį reikia žinoti, bet neužtenka - būtina priešintis. Nepriklausomai nuo galimybių. Nes tik plano paskelbimas gali paskatinti žmoniją nuleisti rankas. Satanistų propaganda tai būtent taip ir pateikia - atseit, nesustabdysi upės bėgimo.

Kaip kalba filosofai       2021-09-30 11:03

V.Radzvilas yra filosofas. O filosofai paaiskina dalyku esme bei priezastis. Pries kazka darant, reikia suvokti kas yra kas. Todel nera jokios prasmes ant Radzvilo pykti, kad jis paaiskina dalykus.Toks jo pasaukimas ir uzduotis.Mes norim is karto veikti, daryti. Bet ar mes zinom, kodel kazka darom?Pries veikiant, reikia pamastyti.

stasys       2021-09-30 9:35

Jules 2021-09-30 8:27 .. jei tikrai žinočiau atsakyma vagiai čia keverzočiau savo atsakyma tau . Aš noriu pasakyti kad tikri sėkmingi politikai moka pasakyti masėms ko jos nori ir ko joms reikia. Valdantys kaip tik modeliuoja tokia politika ,aišku kad jiems nesiseka .. bet tik šiandien.  Tiesa slepiama , tai greičiau joniniu papartis (tradiciju reliktas) kurio visi eina ieškoti kai tinkamai išgeria . Tokias temas patogu už stalo gvildenti ..kompanijoje .

"Lietuvos piliečių" o ne lietuvių valstybė       2021-09-30 9:11

lietuvis (jei jis oficialiai nėra pareiškęs, kad yra ne lietuvis, o “Lietuvos pilietis” - valdomas įvairių ateistų - okupantų) turi kur kas mažiau teisių ir galimybių, nei “Lietuvos pilietis”.
lietuvis turi daugiau teisių emigravęs - Airijoje, Norvegijoje ir kitur, nei Lietuvoje.
Lietuvą, deja, valdo “Lietuvos piliečiai”.
——-
Garliavos įvykiai ir “teisingumas” tą tik patvirtina.

Jules       2021-09-30 8:27

Pone Stasy, o tai jau pats sakai, kad masėms patinka gyvenimo pasitrumpinimas laisva valia, kaip teigia neosovietinis elitas su savo mums parinkta valdžia? Patinka Karūnos konspiracija ir agresija - auksinio milijardo siekis? Negi jau perskaitei Edward Bernays ‘Propaganda’ ir jau žinai, kaip valdyt, kvailint ir engt mases? Ypač zubrylas univerkėse. Žinai, kad masės neturi žinoti Tiesos, kitaip jų nebesuvaldysi ir gali sugriauti visą pasaulį?

stasys       2021-09-30 7:27

.. čia tiktu paploti palydint habilitās nuo scenos .
- Reikės dar truputi laiko kol V.Radžvilas taps tikru politiku ir nustos kartoti tai kas masėms patinka .

habilitās       2021-09-30 5:34

„...vaikai bus paprasčiausiai atimti iš „tamsuoliškų“ ir „reakcingų“ tėvų, t. y. apsaugoti nuo jų „žalingos“ įtakos“
✒✒✒

Gal toks teiginys iš pirmo žvilgsnio ir atrodo kaip futuristiškai retorinė situacija, tačiau įžvelgiu labai pragmatinį matymą. Kodėl?
Pirma.
Dabartinė valdančioji koalicija rinkimus laimėjo ne be „išmaniųjų“ technologijų pagalbos. Tikrų sekančių Seimo rinkimų nebus, ką aiškiai rodo valdančiųjų veiksmai, nes priiminėti tokius sprendimus, kokius prima seimas ir vyriausybė, gali tik politinis savižudis. Reiškia ir sekančių Seimo rinkimų rezultatai bus suskaičiuoti „teisingai“.
Antra.
Šios kadencijos valdančiųjų užduotis yra prastumti belytį partnerystės įstatymą, kuris, anksčiau ar vėliau, bus perdažytas į „šeimos“ įstatymą ir ratifikuoti Stambulo konvenciją.
Trečia.
Pasiekus šiuos tikslus prasidės tai, apie ką rašo autorius. Stambulo konvencijoje numatytos GREVIO komandos, kurių įgaliojimai ir teisės didesnės nei KGB ir Gestapo kartu sudėjus, o atsakomybės jokios, konfiskuos vaikus iš „tamsuoliškų“ tėvų ir perduos nuosavybės teise „pažangioms“ šeimoms, kurios „tinkamai“ auklės ateities kartų subproduktą.
Ketvirta.
Net jei tai skamba kažkiek makabriškai, bet tikrovė bus tokia, kad dabartinė prievartą skiepytis, kai žmonės verčiami važiuoti pirkti duonos ir pieno iš Viršuliškių į Karoliniškes ir taip 2-3 kartus ilgiau būti kontaktinėje aplinkoje su gal būt sergančiais besimptome forma, – atrodys kaip maloni pramoga.
Penkta.
Koks viso to tikslas? Kaip ir „skiepų“ – sumažinti gyventojų skaičių žemėje, nes segregacija gali ir nepadėti, natūralų imunitetą išlaikę žmonės vis dar gali daugintis, bus dirbama keliomis kryptimis.
Vietoje išvados.
Ar daug kas girdėjo per teritorijos transliuotojus apie tai, kad Ekvadoro vyriausybė kreipėsi į JAV pagalbos tam, kad apsaugotų Galapago archipelago teritoriniuose vandenys esančią gyvūniją? JAV kariniai laivai išvarė apie 300 Kinijos žvejybinių tralerių, kurie nesilaikė jokių kvotų, jokių normų. Gaudė ir perdirbo viską kas gyva ir gabeno į Kiniją. Vandenynai yra pagrindinis kiniečių baltimų šaltinis, o atsargos senka, užterštumas didėja.
Tai, kad vietoje paukštynų, karvidžių ir kiaulidžių atsiras skėridės, mažai guodžia.
P.S.
„Globalios Lietuvos“ strategijos kūrėjai primena pereito amžiaus pradžios futuristus, kurie pasibaigus I pasauliniam karui praregėjo ir suprato,
„kad žmonijos pažanga neša ne tik traktorius ir kombainus, bet ir Iprito dujas, tankus, raketas. “Naujasis pasaulis”, kurį norėjo apdainuoti futuristai, pasirodė daug žiauresnis negu jie tikėjosi“
.....
.....
2021-09-29 16:49 teksto nerašiau, dėkui už „pagalbą”

Al.       2021-09-29 23:09

Politiniam judėjimui turi vadovauti išsilavinę žmonės. Bet grynieji mokslininkai, kad ir kaip protingai pašnekėtų, manau nepajėgūs paimti valdžios. Per daug susitelkę į žodžius. Todėl, gal net nesąmoningai, valdžios ir nesiekia. Ir to pasekmė yra opozicijos susiskaldymas. Reikalingi labiau praktiniai žmonės. Jau dabar komonofašistus nuvyt nuo valdžios yra labai sunku, nes juos remia turtingas užnugaris. O toliau bus dar sunkiau. Veikti būtina dabar.

stasys       2021-09-29 20:03

.. panašu kad įdėjos baigėsai kaip dar V.Radžvila paengti burliokams . Vienok toms pupsinčioms kelnėtoms ‘boboms’ priminsiu jog be to vyro ir jo partijos NS opozicija nieko realaus neturi . Šeimu sajudis ne partija ir šeip jiems sunkiai sekasi save kažkaip visuomenei teigiamai pateikti .Daromos klaidos beveik kad išsėmė visuomenės dėmesį tam judėjimui , o ir ar liko įdėju ka toliau veikti tam modifikuotam sajudžiui po dideliu klausimu . Teisingai daro NS jog neskuba veltis į ne politinio formnato judėjimus ir ju rengiamus mitingus .

NS ,reaguodamas       2021-09-29 19:16

ir aptardamas fundamentalius tautos gyvenimo klausimus,galėtų reaguoti ir į šiandienos nerimą ,kurį žmonėms kelia kainos,uždaromos mokyklos,ligoninės,nėra susisiekimo provincijoje,prievarta skiepijant,nykstantys kaimai,tradicijos,persekiojimai,patyčios ir daug kitų.Daugiau ryšio su žmonėmis.Kalbėtis su jais,siūlyti sprendimus.

tiek       2021-09-29 18:23

durniau parašyt nebesugebi, “filosofe”?

> 17:58       2021-09-29 18:03

Dėkui už aktyvią poziciją.

Stiklo valytuvas       2021-09-29 17:59

habilitui Milaitis/stasys kur kas įdomesnis, aktualesnis nei mano keliami klausimai.
Ir kodėl aš nebesistebiu, šia TIESOS fauna.

habilitui       2021-09-29 17:58

ne, “štazių” ir “milaičių” išsiųsti “pas nykštukus” negalima, antraip portalas prarastų unikalų šūdo priekonį

Išvada       2021-09-29 16:53

Radžvilas - kultūringas inteligentas. Ir mirti laisvas nenori. Todėl visi jį čia bando patiesti ant menčių.

O kokia       2021-09-29 16:49

„diskusija” būtų, jei milaitis ir stasys, du kgb provokatoriai būtų nusiųsti pas „nykštukus”, na, kaip jau atsitiko, su tais, kurie nemala kagėbistinio šūdo, šioje svetainėje?!
(habilitās)

Raimundas       2021-09-29 16:33

Pataisysiu profesorių. Mano manymu Lietuva NEBĖRA valstybė.  Kova nuo sofos Valstybės neatstatys. Kam reikalinga partija, kuri tyliai krūmuose leidžia “slapukus” ? Buvau tos partijos steigėjaų tarpe, bet labai greit išėjau, nes nemačiau lyderio.

Stiklo valytuvas       2021-09-29 14:39

Šio TIESOS portalo mylėtojai pritaria Radžvilui.
Gal jūs apsispręskit, ar jūs su nacionalistu Radžvilu, ar su prorusiškos žydaujos komuniagom (neo-internacionalistais).
Nes, kažkaip nesolidžiai atrodote, ypač merkeliškos Vokietijos rinkimų kontekste be jokių aktyvistinių demonstracijų.

Stiklo valytuvas       2021-09-29 14:15

Statistika.
Dabar Lietuvoje 3500 babajų.
40 000 namelių?!

>13:46       2021-09-29 13:52

O pats buvai atėjęs nors į vieną mitingą organizuotą NS? Manai, kad reikia diskotekų, kad pasimatytų darbas. Ateik į NS ir organizuok tai, kas matytųsi. Pamatysi, kaip tai lengvai organizuojasi be pašalinių jėgų pagalbos.

Net ir ark.K Kėvalas,       2021-09-29 13:46

komentuodamas Šiluvos Deklaraciją sakė,kad melstis neužtenka,reikia veikti.Štai čia NS silpnoji vieta.Jie tik kalba ir tik retkarčiais.Nuvylė ši partija.

to ,,Milaiti" 11:45       2021-09-29 13:29

Skelbė jedinstveninkai Vilniaus operos ir baleto teatre, ar tai turėjai omenyje?

Dzeikas       2021-09-29 13:16

Cia kazkas suokia esa nereikia antipatiju Radzviliokui demonstruoti.
Man Radzvilas nesimpatiskas. Bet tai nera argumentas kodel kritikuoju Radzvilioko bandyma is sh spausti vaska.
Ne del to kritikuoju.
Ypac gudriems dar karta:
Radzviliokas naudoja vagiu ir sukciu argumentacija - irodineja teiginius(teigini reikia irodyti ar argumentuoti, jeigu tiki tuo, ka sakai) neirodytais teiginiais. Hipotezemis.
Lietuva turi valstybes erozijos ir neveiksnumo pozymiu, bet tai reikia irodyti kad jie kritiniai valstybingumui.
Jis gi a priori laiko tai,kas yra hipoteze , aksioma.
Radzviliokas visdelto per trecdali amziaus turejo apsitrinti akademineje aplinkoje - supranta ,kad taip teigti reiskia dumti akis.
Panasiai naudojant krikscioniskos morales indikacija galima atskirti pelus nuo grudu ir remti ne politikos kaliauses o zmones kurie jusu nelaiko nevisaprociais.
Stai kame Radzvilioko ydingumas, o ne tame, kad jis man asmeniskai nepatinka.

Kis       2021-09-29 12:40

Radzvila kazkur sustinges laike,jis is pelenu niekada neuzgims.Visdelto kiekvienam duotas laikas ,o su senu bagazu sunku po triju desimtmeciu kazka uzburti,“Fokusas” gan nevykes.

,,Milaiti" 11:45       2021-09-29 11:58

Ir vėl meluoji! Na tau, kagėbistui, niekas nesigyrė, ką daro ir ką skelbia. Tai tu nustok kalti ,,Trumpąjį VKP(b) kursą”. Nieko, matai, neskelbė! Dar ir kaip skelbė, o tu tikriausiai tuos skelbėjus medžiojai, bet nesėkmingai. Todėl dabar apsimeti, kad neskelbė. Reikėjo surasti bent jau AB spaustuvę ar slaptavietę Bubiuose, tada gal ir būtų kurį laiką neskelbę. Ir tai tik savaitę - kitą.

de facto       2021-09-29 11:54

Lietuvos teritorija yra tiesiog kvailių rezervatas

to >>>10:24       2021-09-29 11:45

Taigi esi, žmogeli, univerkių užhipnotizuotas, teigdamas, kad neleido. Atsiburk, jei gali, atmok, jei gali ir kol ne vėlu. Ko niekas nieko neskelbė iki Gorbio? Pradėk mąstyti, o ne pseudo vadovėlius mintinai kalk.

gshfmnl       2021-09-29 11:38

vaikščiojimas į mitingėlius nieko nekeičia ir nekeis.
na vieną kartą susirinko 10 tūkst.
ir kas? koks buvo poveikis?
išeitų į gatves pusė milijono, tada taip, tiek režimas negalėtų ignoruoti.
bet juk neišeis nei 100 000.
kad papriekaištausime vienas kitam keliasdešimties skaitytojų lankomame portalėlyje, mitingų skaitlingumas nuo to nepadidės.
reiškia ne taip reikia spręsti pasipriešinimo režimui reikalus - ne deklaracijomis, ne pareiškimais ir ne kalbelėmis mitinguose.
kaip?
tai pokalbis ne čia ir ne su vėpsotojais.
o su kuo?
su tais žmonėmis kurie suvokia ką reikia daryti,
kurie suvokia jog reikia ir verta, kurie gali ir sugeba prisiimti atsakomybę.

Puiki nuotrauka       2021-09-29 11:29

Vienas oratorius ir trys klausytojai.

Įdomu,        2021-09-29 11:27

ar Radžvilas pasiėmė Pišpasį? Turbūt pasiėmė. Kaip čia dabar liksi su ,,vidutiniško, švelniai tariant, išsilavinimo žmonėmis”, anot komentatoriaus žemiau, kai save laikai vos ne Delfų orakulu. Dievams priklauso VISKAS!

>> 11:16       2021-09-29 11:24

Štai kaip atrodo tikrasis pilietinis paklusnumas Pišiausybei. Ir praktinis protas: patraukti savo pusėn Radžvilą, nes yra kokie 3 procentai naivuolių, NS laikančių net krikščioniška organizacija. Mokykitės, Radžvilai. Štai kokia turi būti tikroji demagogija. O jūs…

Pilietinis nepaklusnumas       2021-09-29 11:16

Ačiū, Profesoriau, už paskaitą. Bet būtų labai nuostabu, jeigu suprastumėte, kad 90 procentų Lietuvos yra (tenka sąžiningai su skaudančia širdim pripažinti) pakankamai vidutiniško, švelniai tariant, išsilavinimo žmonės. Sakydamas “išsilavinimo”, čia turiu galvoje ne formalius diplomus ar kitus “argumentus”, o žymiai platesnį kontekstą, kurio dabar nepulsiu aiškinti dėl vietos ir laiko stokos… TAI TOKIA REALYBĖ, profesoriau. Ir žmogui, kuris save laiko politiku, pirmiausia reikia remtis REALYBE, o ne kalbėti į įsivaizduojamą 10 proc. “šviesuomenę”, kuri nebūtinai pritars Jūsų išminčiai dėl pačių įvairiausių priežąsčių. Štai čia Jums ir yra atsakymas, kodėl Lietuvos šeimų sąjūdis sugebėjo rugsėjo 10 dieną sutelkti Vilniuje virš 10.000 piliečių mitingą. O jūs nesugebėjote ir nesugebėsite, nes su XIX amžiaus (tą pats teigiate savo tekste) žmonėmis bandote kalbėti XXI amžiaus guru tonu. Nusileiskite ant žemės ir apsiaukite to paprasto 600 eurų “į rankas” gaunančio žmogelio kurpėmis. Ir kalbėkite ne tik apie tai, kas neabejotinai TEISINGA ar svarbu JUMS, bet pirmiausia tai, kas KASDIEN aktualu tiems 90 proc. Lietuvos.

>>>10:24       2021-09-29 11:13

Ir vėl š... mali. ,,Gorbis leido”... Kiek pamenu, tai Gorbis neleido. Net į Vilnių buvo atvažiavęs pasakyti, kad neleidžia. O ką tai pakeitė? Ir dabar atsiimsime valstybę, nors tu ir neleidi. Nes tu net ne Gorbis. Ir Radžvilas ne Gorbis. Bus taip, kaip turi būti. Be kieno nors leidimo ar neleidimo.

Tas Radžvilas       2021-09-29 11:04

toks pat ,,antisisteminis” kaip ir Navalnas ,,opozicionierius” Putino režimui. O jūs, jaunieji radžviliukai, labiau vienykitės, nes dar per mažai minusiukų po protingais komentarais. Negi jūsų teliko tik tiek? Turint omenyje, kad troliai irgi su jumis, - liūdnos jūsų mišios.

Išvada       2021-09-29 10:46

Gerai jumoristas Orlauskas iš buvusios partijos “nusipelnėme gyventi geriau” jus paturėjo.

Visa straipsnio esmė -        2021-09-29 10:30

,,Skaitykite Radžvilą!”. Nieko daugiau neveikite, tik skaitykite ir skaitykite! Po galais, ar kada nors kas nors nesuprato (išskyrus Šutvę), kokia pavojinga yra ta ,,globalios Lietuvos” ideologija? Jei kas nors būtų nesupratę, tai jau turėtume net dvigubos pilietybės įstatymą. Neturime, nors kai kurios bobutės ir dejavo, kad gal jų anūkėliams būtų geriau, jei turėtume. Bet neturime. Tai kam čia skaityti ir skaityti kelių metų senumo paklodes, jei ir taip viskas aišku? Dabar klausimas tik vienas: kaip sugrįžti į palankias valstybei ir tautai vystytis vėžes? Bet Radžvilas siūlo tik viena: ,,Skaitykite Radžvilą!”. Eina jis šėko pjauti. Jis toks pat kosmonautas kaip ir dabartinė valdžiukė. Ar gali tautai ir valstybei vadovauti tas, kuris nieko, išskyrus savo personą, nemato ir nepažįsta?

to pasakytojui        2021-09-29 10:24

Laimėjo, kai Gorbis leido. O kai neleido, kas buvo?

Sąmoningas nutylėjimas yra melas       2021-09-29 10:22

Straipsnio autorius rašo šeimos politikos klausimais apsimesdamas, kad Šeimų Sąjūdžio asociacijos Lietuvoje iš viso nėra. Po paskutiniųjų rinkimų niekas nesikeičia. NS atrodo, kad jis turėtų būti Lietuvoje pasipriešinimo politikos vedlys. Bet taip nėra.
Iš esmės nepakeitus požiūrio, mūsų laukia tikra tragedija. Nes juk ir dabar aišku, kad be politinio pasipriešinimo jėgų bendradarbiavimo mūsų laukia Lietuvą griaunančiųjų antra kadencija.

10:04       2021-09-29 10:13

Ne ne! Tai ne pasikarščiavimas. Tai įsitikinimas. Ir viltis, kad ten, kur ,,nėra valstybės”, lengviau patekti prie lovio. O karščiuojasi nebent todėl, kad to lovio prailgo laukti. Ir dar karščiuojasi todėl, kad, pajutęs tautos budimą, išsigando, kad praras svorį, kurio ir taip neturi, bet to dar nesuprato, nes puikybė neleidžia suprasti.

>> 9:48       2021-09-29 10:08

Į NS mitingus žmonės nesirenka todėl, kad nėra tokie kvaili, kaip tu tikiesi, ir supranta, kad NS yra tik dar viena šutvė, siekianti tapti sistemine. Jau net pavadinimas toks pat niekinis, kaip ir visų seime sėdinčių. Su kuo jūs vienijatės? Tik patys su savimi. Kokias nacionalines problemas sprendžiate? Jokių. Pasipūtėliai, pykstantys, kad neprileidžia prie lovio, ir tiek. Norite, kad ateitų į jūsų mitingus? Tai gal pradžiai patys ateikite į kitų organizuojamus mitingus. Bent apsimeskite, kad pritariate. Bet net ir to nedarote. Jūs niekas. Absoliutus nulis.

D. Ratas       2021-09-29 10:08

Stai kaip kalbasi laisvos valstybes prezidentas su zurnalistu.
https://m.youtube.com/watch?v=Iipyl3fCuq0

qwer       2021-09-29 10:04

V. R.: “Lietuva nėra valstybė”

“Nesuprantantiems” paaiškinu, kad ir profesoriai kartais gali pasiduoti emocijoms (liaudiškai kalbant, pasikarščiuoti). Neabejoju, kad, būtent, čia toks atvejis ir yra. 

>> 9:55       2021-09-29 10:00

Tai ko pats čia šaudai žodžiais iš už krūmo? Eik ir padaryk, kad tie ,,mitingėliai” būtų paveikūs. Bent jau akmenų baltuose maišuose atnešk smile .

pasakytojui       2021-09-29 9:55

piliečiai yra tie, kurie sugeba sukurti poveikį darantį veiksmą.
kokį poveikį režimui daro tradiciniai mitingėliai?
jokio.
pokaryje Lietuva buvo okupuota, bet piliečių turėjo - į miškus išėję gimnazistai ir mokytojai kėlė siaubą okupaciniam režimui, privertė sovietus pasitelkiti divizijas kariuomenės.
nors partizaninis judėjimas nelaimėjo mūšio, bet laimėjo karą ir 1990 Lietuvos valstybė buvo atkurta.
po 1991 rudenio sovietų imperijos griūties, lietuviai apsiramino, nusprendė, jog pavojaus nebeliko ir paliko savo valstybę be priežiūros, t.y. atidavė saujelei gudručių plėšti.
dabar Lietuvą plėšia jau anų vagių vaikeliai.
klausimas - kiek valdžios vagių lietuviai nubaudė?
kiek pakorė, kiek nušovė?
???
nieko.
lietuvisai tiki “teismais” ir “rinkimais”, o nepasitenkinimą teritorijos administracija reiškia komentaruose ir skystuose mitingėliuose.
tipo, čia “pilietiškumas”?
nesakau, jog vienintelė priemonė rodyti pilietiškumą būtų šaudyti iš už kampo.
masinės nepaklusnumo akcijos, nacionaliniai streikai irgi būtų paveikūs.
ar lietuvisai tam įgalūs?
ne.
tai faktas kurio kol kas niekas negali paneigti.

Egidijus       2021-09-29 9:48

Kaip visada, radikalių šūksnių pilnas nieko neveikiančios NS žodinis šūvis.

> musės atskirai...       2021-09-29 9:48

„man irgi nepatinka Radžvilas ir jo popierinė NS”

“Popierinė” tik todėl, kad į NS organizuojamus mitingus susirenka tik saujelė žmonių, o per rinkimus į Seimą surenka tik apie 3% balsų. Tai ką tamsta siūlai, kad NS nebūtų “popierine” partija? 

Sumaišytos sąvokos       2021-09-29 9:43

Ponas Radžvilas apsimeta, kad nesupranta, jog teoriniai išvedžiojimai yra ne politika, bet politikavimas. Politika visada yra praktika. O ja ponas Radžvilas bjaurisi. Jam tai per žemas lygis. Nesuprantu, kam čia tiek dėmesio skirti tuščiažiedžiui?

>> 9:33       2021-09-29 9:38

O kas, tavo supratimu, yra piliečiai? Ar tas, kuris sėdi ant suoliuko ir suraukta nosimi burbuliuoja, kokie čia visi ne piliečiai, ar tie, kurie bando valdžią užgrobusiai chuntai pasakyti, kad jos ir jos veiksmų nepripažįsta?

musės atskirai, kotletai atskirai       2021-09-29 9:33

derėtų vis tik atskirti empatiją/antipatiją asmeniui ir jo išsakytą teiginį.
man irgi nepatinka Radžvilas ir jo popierinė NS, bet tai niekaip nepaneigia fakto, jog Lietuva nėra valstybė.
faktą pagrindžia jau vien tai, kad Lietuvos teritorija turi tik gyventojus, tačiau neturi piliečių.
valstybių be piliečių nebūna.
saujelė patriotizmo vėliavytėmis mosuojančių bendrojo vaizdo ir faktinės padėties negali pakeisti.

Citata       2021-09-29 9:33

,,Vadovaujantis vadinamuoju sveiku protu tikima, kad tvirta ir klestinti šeima savaime yra vertybė, nes esą yra tautos ir valstybės pamatas”. Raktiniai žodžiai: vadinamuoju, esą. O toliau - globalios Lietuvos propaganda. Dar kam nors kas nors neaišku?

LTSR nusipelnes mokitojas       2021-09-29 9:32

Profesorius parase teisibe.
Sita taip vadinama letuva ne valstibe.
A mes letuvei durnialei ne zmones.
Mus reike naikint.

to Žodžio laisvė...        2021-09-29 9:28

Nereiks ir imti - patys atiduosite. Gal galėtum paaiškinti, ką reiškia Konstitucijos atsisakymas ir atsidavimas PSO - Pasaulio Vyriausybės padaliniui?

Pasivadinkime       2021-09-29 9:22

Radžvilistanu. Tada visos problemos išsispręs savaime.

Žodžio laisvė...       2021-09-29 9:19

Baikit,ponai,skleisti melus apie Lietuvos kaip valstybės nebuvimą.Kas nors iš šono
gali pabandyti užimti ne valstybinę teritoriją.Svaidotės žodžiais negalvodami apie pasekmes.Vaidinate žinančius ir drąsius reikštis,o va lyderiai iš jūsų menki.Nesuge-
bate pasipriešinti mergšių skleidžiamiems neprotingiems ir valstybei pavojingiems
siekiams. Koks apsurdas ,kad Seimui vadovauja kruvinojo kegebyno atžala.Ar galėjo
galvoti laisvės siekiantys žmonės devinto dešimtmečio pradžioje,kad prie Lietuvos valstybės vairo stos įvairūs kūniški nenormalieji , KGB dukros ar anūkės.Žiopsojot ir
pražiopsojot Lietuvai kūrybingo vystymosi kelią Lietuvai.Gėda.Nereikia dabar kaltinti kitų,nes esate patys kalti.Sėdite Vilniuje ir nosis krapštote.Net Lukiškių aikštės apginti dorai nesugebate - neįstengiate Vyčio čia pastatyti ar P.Cvirkos stovylą
praimti nuo akių.Tuščiai orą virpinate ir vis tikitės prisiartinti kaip nors prie valstybės lovio.Laikas miegančių nelaukia.

Nuomonė       2021-09-29 9:07

Manau, kad sakyti, jog šiandien Lietuva jau nėra valstybė gal yra dar šiek tiek per anksti, tačiau tikrai ta linkme pakankamai sparčiai judame.

Dėl ketvirtos       2021-09-29 9:05

dozės reiktų palaukti, nes pirma dar reiktų išgyventi suplanuotą Trečią pasaulinį ir tik po jo jau kitos išlikusios gyvos kartos galės galvoti apie Ketvirtą pasaulinį. Žinoma, Kapsukės docentai su prapiesoriais mano priešingai - laiko mus pamišėliais, laiko idiotais, be jokios abejonės. Laiko, nes Lietuvos elitas suverenitetą jau seniai už babkes ir kreditus, skolas, yra atidavęs užsienio kompanijoms, siekiančiomis auksinio milijardo. Tai buvo mažaraščio nuomonė.

Komentatoriams       2021-09-29 9:02

Kol kas nematau kitos nuoseklesnės ir man pažiūromis artimesnės jėgos kaip NS. Kiek suprantu čia daugelis puls pas Vasiliauskaitę-Salomėją Nėrį. Bele gražiai pašneka ir avinui užtenka.

Lakmusas       2021-09-29 8:56

Iš Dzeiko ir VDS komentarų išlenda šių asmenybių esmė. Juk jie 1940 m. inteligentai tik be saulės, kaip kokie Nakai su Tomukais:)

Juliui       2021-09-29 8:53

3 dozę vadiname “pastiprinančiaja-sutvirtinačiaja doze”. Skelbiu konkursa 4 dozės pavadinimui.

Jules       2021-09-29 8:47

Vyksta trečia doze sutvirtinantis Pasaulinis sanitarinis karas. Pirma ir antra doze buvo du pasauliniai karai, o va numatomas Trečias - sutvirtinantis. O kare, kaip kare - aukų bus ir nemažai. Jau jų yra daug. Karūnos konspiracija ir agresija žygyje - “En marche”. Trečia dozė žada išvirsti jau ne į Sanitarinio karo tęsinį, o virsti karštu. Amerika užsiprašo karinių bazių Rusijos Federacijoje arba jos įtakos zonose, pavyzdžiui, Vidurinėje Azijoje. Pasaulinė Vyriausybė kelia kainas ir pastums budulius ir kitus iliuzionistus į šoną, gelbėdama Rusiją. Didžioji karinė sąjunga atnaujinama - bus karšta.

stasys       2021-09-29 8:29

Nežinau ko čia žavėtis Vengrija . Šalis kurios vidaus ydos perlipo jos suverenias sienas ir tapo Europos galvos skausmu . Pačios strategijos tik dokumentas o ir kaltinti Prezidentą jog jis čia nerodo iniciatyvos nupaišęs dar viena tam ‘įvykiui’ Vengrijoje atrodo bent man naivios . Jei visuomenė nepalaiko Prezidento iniciatyvų kas galėtų ji kaltinti jog Jis šia tema laikosi nuosaikios pozicijos ? Negali autoriau visada joti ant kitu nugaros . Pav. Vengrija pasirašė su Putinu dujų tiekimo sutartį 4 milijardams kubų apeinant Ukrainos tranzitą, gal tai ženklas jog Orbanas atvirai stoja į Putino pusę absorbuojant ir naujas Rusijos Konstitucijos pataisas kurios ale mūru stoja už ta pačia ‘šeima’ .Tai slidu geopolitinių požiūrių žiūrint todėl kad geri užmojai dažnai virsta pajuokos objektu tam kas tuo aklai tikį . Ne Vytautai ..‘grybauti’ reikia su tais kurie tvirtai laikosi duoto žodžio , o Vengrija tuo žodžiu žaidžia saviems interesams . Palaikau tylynti G.Nausėda . Reikia naujos politinės jėgos kuris paįvairintu vienspalvį Seimą ir tas klausimas turėtu būti pirmas V.Radžvilo darbotvarkėje .

Dzeikas       2021-09-29 7:52

Radzvilioka pazistu asmeniskai ir savo intelektualiais issidirbinejimais jis man simpatijos niekada nekele. Tik negalejau apibrezti kodel. Na slidus tipelis, bet tai lyg ir ne nuodeme.
Dabar tapo aisku. Visu pirma man paciam.
Sis t.v. mokslinYkas ekonomistas ar kokiu dar mokslu naudoja sukciu ir vagiu argumentacija.O butent naudoja neirodytus , bet populiarius , neretai emocinius(eziui aisku argumentacija) klishe kaip irodyma savo teiginiams.
Daznas musu isijaute taip pat tvirtina “Lietuva ne valstybe”.Nors pateikiame teiginiui patvirtinti neteisinius dalykus vykstancius Lietuvoje valdzios iremintus kaip legalius, taip tycia teisiskus. Taciau irodymo siam teiginiui nera, yra tik netiesioginiai pozymiai - ikalciai ,pasakytu kriminalistai.
Kalbu ne apie seimos politikos nebuvima, kalbu apie tai, KODEL Radzviliokas daugeliui antipatiskas ir kur beimerktu savo uodega - visur pasmisrsta ir ideja jo paties sukompromituojama.
Valdziuke norejo paliuosuot Radzvilioka is VU destytojo pareigu(nujunkyt nuo papo)? Bet ar paliuosavo? Ne, ne paliuosavo. Bet reklamos “aktyvistui” suteike - opozicionierius!
Kuom ne papiginta “dedules” kopija?
Ziurekite ir vertinkite pagal darbus.

Dzeikas       2021-09-29 7:40

Pagaliui:
Ir ka tau tokio naudingo pasake Radzviliokas? Issisiko,kad Lietuva ne valstybe?
Normalus zmones pateikia siam teiginiui PAGRINDIMA, kodel Lietuva ne valstybe.
Radzviliokas gi naudoja si teigini kaip argumenta.
Tipiskas mudozvonas: grindzia brieda neirodytais teiginiais.
O siaip jo - Radzvilas mokslininkas lygiai kaip Lietuva valstybe.

VaidasVDS       2021-09-29 7:39

Kiek daug pesimizmo gali sukelti paprasčiausias nežinojimas net ir labai intelektualaus asmens.
Nežinojimas tikrosios krikščionybės - tikrų Jėzaus mokymų.
Tuomet ir lieka beviltiškas pasirinkimas tarp katakombinės krikščionybės ir “pažangios” krikščionybės pagal kažkieno šiuolaikines improvizacijas.
Ankstyvųjų amžių “katakombinė” krikščionybė iš tiesų buvo labai smarkiai pakeista. Bet net ir pati ankstyvoji “katakombinė” krikščionybė iš karto po Jėzaus padarė labai didelių klaidų.
Dvi didžiausios:
1) Atpirkimo doktrina, pakeitusi tikrąją Jėzaus evangeliją - Dievo tėvystę ir visų žmonių brolystę. Būtent todėl dabar beviltiškai kažkas bando vienytis ir niekaip nesusivienija…
2) Nuodėmių atleidinėjimas. Kada žmogeliai prisiskyrė sau dieviškas teises, tada ir pradėjo vieni kitus apgaudinėti. Vieni apgaudinėja, kad labai gailisi, kiti apgaudinėja, kad Dievas jiems atleidžia, nors jie ir apgaudinėja…
——
Be abejo tai ateityje keisis. Ir tai yra šioks toks optimizmas. Bet kol tai prieis prie žmonių ir kiek dar klaidų pridarys žmonės, kol tai pakeis…
Nes tą daro dar labai labai nedaugelis…
Mokosi, daro ir klysta. O juk dar reikia ir savo klaidas taisyti…
Ir taip link geresnių laikų, kurie vis tik ateis…

Pagaliau       2021-09-29 7:13

Pripažinkim - jei ne Radžvilas, ir toliau manytume, jog vis dar turime valstybę, o ne pusiau gentinę demografinę sanklodą,

amam       2021-09-29 4:06

Labas rytas,Vilnobado teritoriju nelaisvieji nepilieciai.Smagu ta suzinoti is NS .Galim nuo siol eiti galvom kiek lenda,tvanas prasidejo,ateities neber,alax akbar..Eikit visi ant 3 auksiniu raidziu..

Lietuviai        2021-09-29 3:46

Toksiški žmonės pirmiausia vienas kitam.niekur nėra tiek neapykantos kaimynui kaip čia.netikiu , kad yra galimybė išsigelbėti.genofondo nepakeisi piršto spagtelėjimu.

Rekomenduojame

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.