Ugdymo politika, Šeimos politika, Žmogaus teisės, Nevyriausybinės organizacijos, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Vytautas Radžvilas. Lauktas vaikgrobių kontrpuolimas prasideda

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gruodžio 2 d. 22:37

29     

    

Vytautas Radžvilas. Lauktas vaikgrobių kontrpuolimas prasideda

Kaip ir buvo galima laukti, sukurtos vaikgrobystės sistemos architektai ir naudos gavėjai pereina į kontrpuolimą. Kad jis yra neišvengiamas, buvo akivaizdu iš žaibiškai po visuomenės mitingo prieš vaikų atiminėjimą paskelbto p. L. Kukuraičio atviro laiško-atsakymo šalies piliečiams.

Jame maištaujantys piliečiai griežtai ir net įžūliai įspėjami neperžengti raudonos linijos ir net nemėginti reikalauti patikslinti ir susiaurinti masinį vaikų atiminėjimą dėl menkiausių smulkmenų ir priekabių „legitimuojančio“ be galo plataus ir migloto smurto apibrėžimo.

Taigi laiške aiškiai nurodomas artėjančio mūšio epicentras ir svarbiausias kovos baras bei paskutinė gynybinė linija, kurią nusikalstamos „reformos“ gynėjams žūtbūt reikia išlaikyti bet kokia kaina. Jie puikiai supranta, kas atsitiks, jeigu taisant įstatymą bus atsižvelgta į ilgaamžę ir patikrintą vaikų ugdymo praktiką bei sveika nuovoka grindžiamą žmonių gebėjimą atskirti protingą ir pedagogiškai pateisinamą prievartą nuo tikro ir brutalaus, vaikus iš tiesų traumuojančio ir žalojančio smurto.

Jie dreba iš baimės, kad sugrįžus prie elementariausio sveiko proto, masinis ir be galo pelningas vaikgrobystės verslas akimirksniu subyrės kaip kortų namelis. Šis verslas, kuriam sukurti buvo skirtos didžiulės užsienio ir pačios Lietuvos „investuotojų“ lėšos negali gyvuoti ir juo labiau klestėti, jeigu nutrūks pagrindinės jo „prekės“ – vaikų – masinis ir reguliarus tiekimas. Todėl siekiama apginti net menkiausias dingstis atiminėti vaikus.

Nieko nuostabaus, kad nenorintys prarasti savo įdėtų pinigų „investuotojai“ mobilizuoja visus savo parankinius ir kyla į žūtbūtinį mūšį, kad išsaugotų daugelį metų siektą ir pagaliau išsikovotą lengvą priėjimą prie vaikų – svarbiausio savo verslo „ištekliaus“, be kurio šis žlugtų. Primetamo mūšio nesinorėtų, bet panašu, kad JIE jau apsisprendė neatšaukiamai.

Ką gi: jei mūšis, tai mūšis. Ruoškimės.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas        2018-12-4 19:29

Gerbiamas profesoriau V. Radžvilai, pažiūrėkite į tuos komentarus. Štai vienas iš jų:“Phantasm 2018-12-3 1:04
Metas atkurti partizaninį judėjimą kovai su Lt chunta”. Bet kiti yra panašūs į šį. Tai tipiškas kremlinių trolių išsireiškimas. Taigi, arba šitas žmogelis yra trenktas, arba jis yra pasamdytas kurstytojas. Štai kitas:“Iš tiesų tai 2018-12-3 9:08
mūšis dėl Lietuvos.palaikykim mokytojus,medikus ir kitus.Jie yra pirmose barikadų eilėse.Ir tegul neįrodinėja,kad mokyklų ar ligoninių uždarinėjimas pakles algas.Juk buvo uždaryta šimtai ir daugiau mokyklų,o algos tik mažėja.Todėl reikia masinio ,visuotinio streiko,kai stos viskas dėl savo vaikų”. Taigi, į kovą kviečiami su psichika ir su protu susipykę žmonės. Šitie komentarai yra skirti jiems. Kažkam tai mūsų valstybėje parūpo sukelti chaosą. Kažkam tai naudinga pasinaudoti šita situacija. Dabar apie mūsų politikus. Pirmiausia, kas metasi į akis, tai jiems vaidenasi, kad jie valdo Lietuvą. Iš tikrųjų, jie net nenutuokia, kad Lietuva yra valdoma su visais politikais. Pabandykime atsakyti į klausimą - kodėl? Kaip žinia, lietuviams yra būdingas toks dalykas, kaip arogancija. Būtent arogancija pražudė LDK ir tą pačią Dviejų Tautų Respubliką. Vien pavadinimas sako, kad ji nebuvo Dviejų Tautų Respublika. Tai melas. O melas gyvena ilgiau nei Tiesa. Ir jeigu valdančioji dauguma jaučia didesnį poreikį melui, nei tiesai, tai toks melo darinys subyra, nes sudūžta į Tiesos uolas. Mūsų arogantiški politikai nesuvokia, kad idėja apie vaikų grobimus atsirado ne šiandien. Yra tokia gydytojų-šarlatanų kategorija, kaip psichiatrai. Psichiatrams reikia pinigų. Farmacininkams taip pat. Pasidomėkite iš ko gyvena psichiatrai. Kieno sąskaita jie gauna virš 300 milijardų pajamų visoje planetoje. Kas juos valdo? Kas valdo Lietuvos psichiatrus? Juos valdo APA - Amerikos Psichiatrų Asociacija. Taigi, Lietuva savo psichiatrų nevaldo, bet mūsų arogantiškiems politikams tai yra labai didelė naujiena, ir ji yra jiems tokia didelė, kad jie dėl savo arogancijos taip ir nesugebės įvertinti šito fakto. Tai ar šiandien prasidėjo ta vaikų medžioklė? Grįžkime bent jau 50 metų atgal. Pažiūrėkime, kas ĮVYKO PUERTO RIKE 1967 METAIS: 

Raigerdas        2018-12-4 19:27

Oldosas Leonardas Hakslis (anglų k. Aldous Leonard Huxley, 984 m. sausio 26 d. – 1963 m. lapkričio
22 d.) – anglų rašytojas fantastas, savo knygoje „Puikus naujas pasaulis“ (Brave New World, 1932) aprašo „utopiją“ – totalitarinę visuomenę, užkrėstą beprotyste ir tas pamišimas vyksta dėl totalinės kontrolės. Tai valdoma civilizacija, kurioje, anot Hakslio, yra taikomos „įtaigos technikos, kad dar kūdikystės amžiuje būtų įdiegti atitinkami refleksai, o vėliau tai daroma įvairių cheminių preaparatų pagalba“.
1967 metais grupė garsių psichiatrų ir gydytojų susitiko Puerto Rike, kad aptarti savo planus iki 2000 metų dėl psichotropinių preaparatų taikymo “normaliems žmonėms“. Jų planuose buvo numatyti tokie veiksmai, kurie buvo panašūs į Hakslio romano pratęsimą, tik skirtumas toks, kad tai buvo ne fantastika, o realiai numatyti žingsniai, kurių metu numatoma taikyti „stiprias priemones“, kurios sukeltų tokias pat pasekmes, kokias sukelia alkoholis, marihuana, opiatai ir amfetaminai, kurių metu būtų iššaukiamos „disasociacijos ir euforija“. Preaparatai skirti „žmogaus sugebėjimų mokytis pagerinimui, galimai iškels būtinybę pakeisti visą mokymosi procesą, nes laikas, kuris buvo sugaištas bet kokio dalyko įsisavinimui, žymiai sumažės, o mokymosi apimtys – padidės, įskaitant taip pat ir mokymą apie „charakterio pažinimą“.
Puerto Rike susirinkę psichiatrai padarė sekančias išvadas:
„Psichotropiniai preaparatai iš tikrųjų turi kažką tai bendro su nauju utopistų mąstymu: ir viena, ir kita turi tokią savybę, kuri suteikia žmogui pasitikėjimo ir stabilumo jausmą, ir nesvarbu – ar tas jausmas yra tikras ar klaidinantis“. Be kita ko, ataskaitose buvo teigiama: „ Tie iš mūsų, kurie dirba šioje srityje, mato joje tokį potencialą, kuris suteiks galimybę praktiškai nustatyti pilną kontrolę virš žmogaus emocinės būsenos, jo protinės veiklos ir valios. Šios žmogiškos savybės gali būti inicijuotos, sustabdytos arba sunaikintos, pritaikant įvairių rūšių cheminių medžiagų panaudojimą. Tai, ką mums šiandien leidžia įgyvendinti mūsų mokslas, paveiks, aplamai paėmus, visą visuomenę“.
Puerto Rike vykusio susitikimo metu psichiatrai iškėlė prielaidą, kad „šiandien naudojamų preaparatų apimtys gali atrodyti juokingomis palyginus su tuo cheminių medžiagų įvairovės kiekiu, kuris bus prieinamas 2000 metais, kad kontroliuoti tokius ar anokius žmogaus gyvenimo apektus“

Raigerdas       2018-12-4 19:25

Todėl šiandien, kai 17 milijonų vaikų visame pasaulyje vartoja psichotropinius preaparatus, o mokymo programos praktiškai visos yra grindžiamos psichologijos postulatais, Oldoso Hakslio „Puikus naujas pasaulis“ gali iš tikrųjų tapti realybe.
Ir tai nėra tušti žodžiai, nes 2003 metais naujos JAV Komisijos sprendimuose apie laisvę dvasinės sveikatos srityje yra rekomenduojama visiems 52 milijonams amerikiečių moksleivių atlikti „tyrimus“ tikslu išaiškinti kiekvieną iš jų dėl „psichinių susirgimų“. Toks masinis patikrinimas vadinasi „skriningu“ (“screened” for “mental illness”). Ir, savaime aišku, kad šiuose niekuo nepagrįstuose teiginiuose buvo tvirtinama, kad „aptikus psichines problemas ankstyvoje stadijoje, suteikia galimybę įvertinti ir pritaikyti gydymo priemones“, kad „išvengti vėlesnio jų paaštrėjimo“. Tokios „gydymo priemonės“ galutiniame rezultate reiškia psichiatrinių preaparatų vartojimą, ir kaip dažniausiai rekomenduojama – vartoti pačius brangiausius, kurie efektyviai paverčia šituos žmones psichiatrinių ligoninių pacientais iki gyvenimo pabaigos, kas, savo ruožtu, suteikia jiems galimybę pateikti sąskaitas vyriausybei ir draudimo kompanijoms šių pacientų išlaikymui.
Tokių masinių tyrimų apklausos ir anketos, kurių pagrįstumas yra elgesio kontrolė, yra taikomos įvairiose švietimo sistemose. Tokioje invazijoje į švietimo sistemą galima atrasti tokius klausimus: „Kaip tu manai, kiek plaukuotos yra privačios tavo tėvų kūno dalys?“ arba „Ar buvo kas nors iš tavo šeimos kas nors išprievartautas ar sugundytas?“
Tokios anketos yra palydimos „paskatinimu“ moksleiviams (papirkimo forma): dovanos maždaug už 5 dolerius, kuponai nemokamai video nuomai, „kortelės nemokamam maitinimui“ moksleiviams ir įvairūs kiti dalykai. Visa tai daroma, kad gauti iš tėvų raštišką sutikimą. Tačiau dauguma tėvų net neįtaria, kad jų vaikas yra „tiriamas“. Mokykloms yra rekomenduojama kviesti diplomuotus „konsultantus“, kurie turi „draudimus teisinio persekiojimo atvejais“.
Atsakydama į šį masinį psichiatrinį skriningą žmogaus teisių gynėja (anglų k. – Alliance for Human Research Protection (AHRP), lietuviškai – Žmogaus Tyrimų Apsaugos Aljansas) Vera Sharav pareiškė: „Ši abejotina iniciatyva iš tikrųjų reiškia invaziją į asmeninį gyvenimą, ir kuri nepalieka vietos laisvam asmenybės pasirinkimui ir tėvų teisei pasakyti „ne“, jeigu vaikui bus paskirtas psichotropinių preaparatų vartojimas. Tokios privalomos programos, palaikomos vyriausybių, prieštarauja laisvėm, kurias garantuoja demokratinė visuomenė“.

Raigerdas       2018-12-4 19:23

Visame pasaulyje vaikai tapo šitų gana pavojingų bandymų taikiniais. Šiandien tėvai ir mokytojai yra apgaudinėjami prisidengiant tuo, kad tai, neva, yra skirta pagerinti dvasinei sveikatai ir lavinimuisi. Griaunančios pasekmės tokių tendencijų jau pasiekė milžiniškas apimtis:
* Vien tik JAV pusantro milijono vaikų ir paauglių vartoja antidepresantus, tuo pačiu rizikuodami tapti aukomis mirtinai pavojingų šalutinių poveikių;
* Pasiekimų standartai mokymo procese ryškiai krenta dėl įvestų mokyklose psichologinių programų;
* Nuo 1965 metų iki 2001 metų nusikaltimų skaičius prieš asmenybę tarp paauglių iki 18 metų išaugo net 147 procentais, o nusikaltimų lygis, susijęs su narkotikų vartojimu, išaugo daugiau nei 2900%;
* Nusikaltimų lygiu prieš asmenybę Europos Sąjungos šalys, Australija ir Kanada aplenkė pagal šį rodiklį Jungtines Amerikos Valstijas.
Mes manome, kad būtent vaikai nulemia mūsų visuomenės ateitį, būtent nuo jų priklauso, ar ši visuomenė išgyvens, ar ji žlugs. Ši ataskaita parengta būtent tuo tikslu, kad suteikti būtinas žinias tėvams, kurie nuoširdžiai ir su dideliu užsidegimu siekia užtikrinti vaikams geriausią išsilavinimą ir suteikti jiems kuo geriausias galimybes sėkmingam jų gyvenimui. Ši ataskaita skirta ištikimai tarnaujantiems savo reikalui mokytojams, kurie atiduoda save šiam darbui dėl meilės vaikams, nes nori padėti jiems susikurti ateityje gerovę. Ši atsakaita skirta kiekvienam, kuris supranta ne tik vien tik tai, kad vaikui reikalinga meilė ir globa, ir kad vaikai yra pagrindinė visuomenės vertybė, bet ir tai, kad jie yra visos žmonijos civilizacijos ateitis.
Ir nors šioje ataskaitoje žinios pateiktos nelabai malonios suvokimams, tačiau nepalikite šios medžiagos neskirdami tam jokio dėmesio, nes, galų gale, žiauri realybė, su kuria jums teks susidurti, yra tokia, kad vaikams reikalinga neatidėliotina pagalba ir gynyba dabar. Nes kitaip, kiekvieno iš mūsų ateitis atsidurs ypatingo pavojaus būsenoje. Ir mes taip pat prašome jūsų pagalbos šiame reikale.

Al.       2018-12-4 1:31

Ir ką į tą kontrpuolimą atsakysime? Ką Vilniaus forumas siūlo? Parypuot, susiėmus už rankų? Jei tenorim konstatuoti, kad vilties nėra, tai kam kvaršint žmonėms galvas su forumais? Vėl rekomenduosit už kurį išdaviką geriau balsuot? Kiek galima trepsėti šalia politikos? Arba užeikit, arba eikit dirbt.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-12-3 20:50

Teksto autoriui su nr. 2018-12-3 20:40
Ar dalyvavai mitinge prie Lrt spalio 22?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-12-3 20:44

Trys ministrai jau lauke, o veikiant išvien su Lietuvos televizija, tai lauke jau jau būtų ir skvernelinių gauja bei visa antikonstitucinio seimo gauja.
*
Be Lietuvos televizijos ir radijo, Sąjūdis - netikras.

Profesorius V.R.- tik oro virpintojas???...       2018-12-3 19:40

Jei tai būtų tikras VF lyderis, tai paragintų forumiečių vardu visų demokratinių-pilietinių- nacionalinių  jėgų atstovus (tiesiog piliet. žmones)ir tiesiog šeimų narius bei gynėjus kuo greičiau susirinkti sostinėje po VF vėliava Tikras strategas juos pakviestų veikimo plano aptarimui ir sudarymui bei komiteto ar tarybos sudarymui…
Antraip -tai tuščias pezėjimas siauroje erdvėje, nuo kurio niekas nesikeis…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-12-3 16:14

Antikonstitucinį komunistuojantį seimą - lauk
Skvernelinių gaujos vyriausybę - lauk
Komunistuojančią grybauskinių gaują iš prezidentūros - lauk
Komunistuojančią tarybą su Monika iš LRT - lauk
*

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-12-3 16:10

Lenkiški burtažodžiai komunistams išjungti
“Ras šierpėm, ras mlotėm v čiervonom cholotė!” (nuo 2:33:45)
https://www.youtube.com/watch?v=eDaWV6Hqa2k

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-12-3 16:08

Partizanų tikslas buvo išjungti komunistus. Dabar, mūsų tikslas yra toks pat, juk nepavyko mums to padaryti iki šiol.
*
3 dešimtmečius Lkp komunistus dangstančios landsberginių, brazauskinių, grybauskinių, kirkilinių, karbauskinių, bei kt. gaujos turi būti išjungtos, kad tokios jos neišjungtų lietuvių Tautos.
Be Lietuvos radijo ir televizijos, Sąjūdis - netikras.

VALIO       2018-12-3 13:54

Štai ir prasidėjo valdžios griūtis. Išsigando Tautos. Ką reiškia žmonių nusiteikimas kovoti, nepasiduoti, gelbėtis - tai liečia ir pedagogų streiką(ačiū Jiems - mes su Jumis), tai ir Labanoro miško gynėjų eisenos - mitingai, nuožmi kova dėl vaikų grobimo.
JIE MŪSŲ BIJO.
Vienykimės toliau.
Sekantis turi išskristi iš šiltos vietos Kukuraitis.

Paradox       2018-12-3 13:40

Neužilgo Lietuvos žmonėms atstovaujantys deputatai ims prašyti apsaugos nuo Lietuvos žmonių. Precedentą jau turim.
Būtų juokinga, jei nebūtų graudu…

grumstas       2018-12-3 13:33

Iš tiesų tai     2018-12-3 9:08

Entuziastingo įkarščio pagautas neiš[pilk ir vaiko iš vonelės su vandeniu. negi neupratai iki šiol , kad streikuojantys navickininkai yra sistemos siųsti ‘sąmoningiausi priešakinio konservatorinio būrio akli pėstininkai”, vykdė jiems duotą nurodymą įsiūbuoti valstybės laivelį , kad jis negalėtų ramiai plaukti į ramesnius vandenis, ir vykdyti valstiečių programą. Tiems navickininkams visa elitinė sistema ledžia pažeidinėti įstatymus, viešają tvarką , tarpusaviosusitarimus, kad tiknuversti jų nekenčiamus valstiečius iš valdžios balno. Jeigu tau dirbo gerai iki šiol buvusios valdžios , tada galima suprasti tamstos raginimą palaikytyi be išimties visus keliančius neramumus pseudokovotojus.

komunistai       2018-12-3 13:06

komunistai vežė į Sibirą, šaudė Rainiuose, Pravieniškėse ir kitur
komunistai atėmė žemes, turtus, padarė beturčiais beteisiais
komunistai atiminėja vaikus
komunistai išrinks juozaitį prezidentu (kaip išrinko AMB, polikarpovną)

Praeivis       2018-12-3 11:33

Prancūzijos valdžia kaltina nacionalistus ir ultradešiniuosius keliant neramumus šalyje. Tik, kažkodėl, 80% apklaustųjų juos palaiko. Žmonėms įgrįso visa šita liberastinė ideologija.
Lietuvos valdžiažmogiams reikėtų susimąstyti. Situacija panašėja. Pas mus irgi kalti (žr. str. Justė Arlauskaitė-Jazzu. „Buduliai balsuoja už lopus,.) atmatos, asilų gauja, tamsuomenė, buduliai pragertais veidais, etc…
Įdomu, kaip procentaliai Lietuvoje atsispindi “šviesuomenės” ir tamsuomenės santykis?

Jota       2018-12-3 10:14

Melstis reikia už iškrypėlių ir sektantų valdžią. Pajus anūkas ir jo liudytojai “armagedoną”, nebenorės nieko.

žinia       2018-12-3 8:48

Jau yra nukentėjusių nuo komunistuojančių partinių gaujų režimo. Už dalyvavimą mitinge prie Lrt spalio 22, yra atleistas iš darbo vienas pilietis.

Iš tiesų tai        2018-12-3 8:08

mūšis dėl Lietuvos.palaikykim mokytojus,medikus ir kitus.Jie yra pirmose barikadų eilėse.Ir tegul neįrodinėja,kad mokyklų ar ligoninių uždarinėjimas pakles algas.Juk buvo uždaryta šimtai ir daugiau mokyklų,o algos tik mažėja.Todėl reikia masinio ,visuotinio streiko,kai stos viskas dėl savo vaikų.

Lietuva tapo       2018-12-3 8:06

pedofilijos bylos Garliavoje įkaite,nes ten dirigavo Skvernelis ir jo gauja.Šiuo įstatymu bandoma dengti anuos nusikaltimus.Neišdegs.Rinkmų būdu jie bus pajeisti,jei neklastos.

Stabdyti šį įstatymą       2018-12-3 8:04

ir tuos šimtus milijonų mesti mokytojų,gydytojų,kultūros darbuotojų algoms.

mes grobuonis nugalesime       2018-12-3 8:04

galite neabejoti .

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-12-3 5:26

Be Lietuvos televizijos bei radijo, mūšis - netikras.

Reikia pabrėžti,       2018-12-3 0:41

kad   būtina išmušti iš  jū  rankų  bet kokią  galimybę  apšaukti nesutinkančius ,,pasisakančiais už  vaikų  mušimą’. Jie sėkmingai naudoja šią  korta ,kad apšmeižti protestuojančius žmones.

Alla       2018-12-3 0:15

Koks protingas ir teisingas straipsnis. Tėvų meilė savo vaikams yra amžina ir nenugalima. Paraginčiau visus žmones kovoti prieš vaikų grobimus ir jų pradanginimus, nes tai vertelgų biznio reikalai, jei toks vaikų pardavimo biznis žlugs, mūsų vaikai gyvens savo Tėvynėje ir ją gins. Žmonės, būkite budrūs.

Vienas jau susirūpinęs       2018-12-3 0:14

Gerb. Al., sėdžiu naktį prie kompo susirūpinęs. Reiškia mes jau dviese. Gal dar keli susirūpinę žiūri tą jūsų minimą TV. Ar kai mūsų, susirūpinusiųjų bus koks pusmilijonis, mūsų minčių jėga padarys žiniasklaidą veiksmingesnę? Tad suraukime kaktas, mieli kompo broliai ir nukreipkime koncentruotą savo minčių jėgą į žiniasklaidą bei TV.
Kartą toks vyresniems dar nesvetimas klasikas siūlė pradėti nuo pašto ir telegrafo. Jo būdas buvo veiksmingas.

mazgys       2018-12-3 0:05

Europoje garsiai nuskambėjusi jau ne viena pedofilijos ir prekybos žmonėmis byla.

Lietuvos teisėsaugos tylėjimas stebina, todėl tikrai nedelsiant reikia kreipis į mūsų sąjungininkų ir kaimynų teisėsaugą, kad padėtų išaiškinti Lietuvos vaikų grobimo atvejus.

Tai būtina daryti dar ir dėl to, kad tai, ko negali Lietuvos organizacijos - kaip reikiant prispausti Lietuvos valdžią, kad galiausiai išaiškėtų visa tiesa apie vaikų grobimą - tai gali mūsų sąjunginkai ir kaimynai: į jų žodžius Lietuvos valdžios įsiklausys, nes bijos rimtesnių veiksmų.

Ar mūsų sąjungininkų ir kaimynų žiniasklaida rašo apie vaikų grobimą Lietuvoje?

Phantasm       2018-12-3 0:04

Metas atkurti partizaninį judėjimą kovai su Lt chunta.

Al.       2018-12-2 23:51

Svarbiausia, rūpinkimės turėti veiksmingesnę nepriklausomąją žiniasklaidą, ypač TV.


Rekomenduojame

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Kastytis Braziulis. Kodėl konservatorių siūloma tvarka yra žalinga demokratijai

Andrius Švarplys. Kaip atrodo leftistinis „atvirumas“

Povilas Gylys. Highway to hell!

Algimantas Rusteika. Beprotybė ir laimė

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.