Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Visuomenės pokyčių analizė, Partijos

Vytautas Radžvilas. Laisvė, arba Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. liepos 28 d. 15:13

77     

    

Vytautas Radžvilas. Laisvė, arba Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?

Kreipiamės į Jus su keliais klausimais:

Ar gali Tauta būti valstybė, jeigu jos valdantysis sluoksnis gėdijasi ir išsižada savo kalbos, istorijos, kultūros?

Jis trokšta, kad kuo greičiau nebebūtume lietuviais ir ragina tai daryti kitus. O tuos, kurie nori, kad Tauta išliktų amžiams, jie vadina atsilikėliais ir laukia, kad tik jie greičiau išmirtų.

Ar galime būti tikra valstybė, jeigu mūsų vaikai suklupdomi ant grindinio prieš už tūkstančių kilometrų esantį narkotikų pardavėją ir kriminalinį nusikaltėlį, o ne mokomi nusilenkti savo Tautos kankiniams ir didvyriams?

Ar įmanoma įsivaizduoti, kad šeima, kuri šimtmečius buvo lietuvių gimimo ir auklėjimo vieta, būtų pavadinta represijų ir smurto židiniu, reikalaujama ją panaikinti?

Ar įmanoma tikroje valstybėje, kad vaikas dėl menkiausios dingsties būtų atimamas iš savo šeimos?

Ar įmanoma įsivaizduoti, kad tikroje valstybėje pilkos vidutinybės, nenuveikusios nieko savo šalies labui, per mėnesį gautų atlyginimą, kurį  uoliai ir sunkiai dirbantis žmogus vargais ne galais uždirba per metus?

Ar įmanoma įsivaizduoti tikroje valstybėje, kad jos sunkiai dirbančiųjų per gyvenimą sukaupti pinigai būtų skirti ne jų pensijoms, bet atitektų maitinti užsienio bankus?

Ar įmanoma tikroje valstybėje, kad svarbiausias jos rūpestis būtų stambieji dvarininkai ir juos aptarnaujantys kumečiai?

Ar įsivaizduojama valstybė, kurioje galiotų plėšikų teisingumas, kai per tris dešimtmečius šimtus milijonų ar milijardus išgrobstę veikėjai nesėda į teisiamųjų suolą, tuo tarpu varguolis baudžiamas negailestingai net už menkiausią nusižengimą?

Atėjome į lemiamą tašką, kai turime apsispręsti. Ar ne laikas pagaliau pakelti galvas, išsitiesti ir išvysti visai kitokią Lietuvą?

Politinė reklama, platinama nemokamai

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-08-2 5:48
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-08-2 5:45

Teksto autorei, -iui su nr 2020-08-1 13:34
- “... pavieniui šios jėgos spalį  neturi jokių  galimybių peržengti penkių procentų kartelės daugiamandatėje apygardoje.”
- Tai - gerai. Vadovaujantis konstitucija, sąrašinių (daugiamandatininkų) negali būti Seime. Daugiamandatininkai = 0.
___________________________________________________________________
Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad:
- seimas yra antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, ...) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą “ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo”;
- prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, ...) seimu;
- premjeras neteisėtas, konstitucinio nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei
neteisėto seimo patvirtintas;
- ir tt.
Tai žinant, sprendžiasi bemaž v_i_s_o_s problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt).
*********************************************
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 rugpjūčio 2

> 2020-08-1 19:02       2020-08-1 20:43

Juliau Milaiti, devagojasi, kad balsuosi už V.R. , turėk sąžinės, na tos, kagėbistinēs, nors, lašą?!

Dzeikas       2020-08-1 19:02

taip ir’ui:
Sito niekas tau nepasakys.O jeigu pasakys, tai naudos sau ieskodamas.
Pats galvok: ka veike Radzvilas IKI rinkimu i Seima?
Kiausais skambino.
Ka veiks isrinktas i Seima?
Skambins kiausais nuo Seimo tribunos.

taip ir lieka neatsakyta       2020-08-1 16:25

Tai kodėl gerb. prof. Vytautas Radžvilas eina į rinkimus?

Dėsnis       2020-08-1 16:08

Be vienybės neįmanomi jokie esminiai dariniai, Himno žodžiai ,,Vienybė težydi’‘, jei jos nebus niekas ir nežydės, jei kas ir sužydės tai kaip sacharoj miražas.

ah1       2020-08-1 15:23

o man tai įspūdis kad gautas FSB užsakymas sugriauti Europos Sąjungą, nes pagal suformuotą TSRSe praktiką sąjungos griūtis prasideda nuo nacionalinių judėjimų, tuo labiau kad dalyvauja tame turintys patirtį TSRS griovime.

NS pasirašė mirties nuosprendį sau ir LR...       2020-08-1 13:34

Liepos gale NS taryba nupsrendė neiti į koalicijas su kitais   ONS oponentais                        
Numojo ranka į piliečių bei šviesuomenės išmintį ir Sąjūdžio patirtį...
Piliečių kreipimasis į oligarchinei ,,valdomos demokratijos‘‘ santvarkai oponuojančių partijų vadovus

  Raginame esamai santvarkai oponuojančių  Centro, Kartų sąjungos ir Nacionalinio susivienijimo partijų vadovus kuo greičiau pradėti derybas bendro rinkiminio sąrašo klausimu. Esant abipusiam norui, prie šios gupės galėtų prisijungti dėl organizacinių problemų ir sistemos blokados daugelio deramai neįvertinti tautininkai. Esame įsitikinę, jog pavieniui šios jėgos spalį  neturi jokių  galimybių peržengti penkių procentų kartelės daugiamandatėje apygardoje.Politinei tautai priskirtinų rinkėjų, ko gero, beliko tik keliolika procentų. Daugumos smegenis jau ,,išplovė“ galingas propagandinių manipuliacijų mechanizmas, už pinigus plušantis liberalių grupinių interesų ir globalistinių sluoksnių naudai. Vertybiškų rinkėjų balsai neišvengiamai beveik tolygiai išsibarstys per šiai santvarkai oponuojančių partijų, bei, tokiomis subtiliai apsimetančių,  kitų partijų sąrašus. Kuklūs šios partinės trijulės žmogiškieji ir finansiniai ištekliai bus išeikvoti perniek,o samoningų rinkėjų  lūkesčiai patirs stiprų smūgį. Per Seimo rinkimus 2024 metais šalyje, greičiausiai, jau nebebus jėgų, galinčių organizuotai ginti politinės tautos, valstybingumo ir demokratijos likučius.
  Atstovaudami nykstančios politinės tautos interesus, geranoriškai prašome išvardintų partijų vadovus aktyviai veikti vienijant išsisklaidžiusius oligarchinės- nomenklatūrinės ,,demokratijos‘‘ oponentus. Raginame pasinaudoti telkiančia Sąjūdžio pradžios patirtimi. Pasirinkusiems rinkimuose individualaus kovotojo kelią, teks prisiimti atsakomybę už nuspėjamas liūdnas pasekmes tiek savo partijai, tiek valstybingumui ir demokratijai. .
  Manome, kad bendrą sąrašą galinčias sudaryti pajėgas turėtų susieti įsipareigojimas bendrai sudarytam kompleksinių politinių-ekonominių  reformų paketui.  Jo populiarinimui ir įgyvendinimui Seime dirbtų bendra frakcija, ten galinti atsirasti bendro sąrašo sėkmės rinkimuose atveju. Reformos   turėtų būti skirtos ,,valdomos demokratijos‘‘pakeitimui demokratine santvarka. Politine sistema, skirta tarnauti piliečių daugumos,  valstybingumo ir lietuvybės naudai, o ne savų  ir svetimų  galingųjų interesams tenkinti.Viena iš mums priimtinų  konkrečių reforminių idėjų yra bendras CP ir KS vadovų  antinomenklatūrinis siūlymas, jog politikai turėtų  būti išrenkami ne ilgesnei nei dviejų kadencijų trukmei iš eilės. Pavyzdys-  prezidento rinkimų įstatymo normos. Yra gerų  reforminių  idėjų Kauno forumo dokumentuose ir kitų organizacijų  siūlymuose.
  Palaikome idėją, kad   partijų  atstovų internetinių (skaipu) derybų  eigą  karantino salygomis galėtų stebėti 3-4 nepriekaištingos reputacijos visuomeniški žmonės, nesibolotiruosiantys šiuose rinkimuose.Tokios grupės dalyvavimas galėtų  būti privalomas visuose paminėtųjų  partijų  derybų etapuose, įskaitant ir derybas dėl vietų bendrame sąraše.
Bendro sąrašo formavimas ir pasiskirstymas vienmandatėmis apygardomis yra sunkus procesas, galintis sąlygoti ne tik sėkmę rinkimuose, bet ir bendro įtakingo politinio darinio susiformavimą ateityje. Tik šis nelengvas vienybės kelias, politinių reformų ir tautos bei valstybės išsaugojimo vardan, yra trapus šviesesnės demokratų ateities garantas. Pavieniui jūsų partijos spalį neišvengiamai pralaimės šios vėžinės santvarkos, iš  šalies jau išgujusios milijoną žmonių, armadai. Svajojame apie oligarchinės ,,valdomos demokratijos“  santvarkos smaugvirvės pašalinimą nuo tautos ir valstybės kaklo.Todėl raginame Jus kilniai ir neatidėliojant rinktis vienintelį perspektyvų kelią-  Sąjūdžio vienybės ir nesiskaldymo kelią.(35 parašai)
                                      2020.05. 08

NS užstrigo       2020-08-1 9:11

istorijos verpetuose ir nulis dėmesio šiandienos žmogui ir jo vargams.Balsuos šių laikų žmonės.Jie nejaučia dėmesio,atjautos,supratimo jų problemoms.Apie valstybę daug kalba konservatoriai.Tik ne apie žmogų.

Atsakau Milaičiui:       2020-08-1 6:29

CO2 nekenkia žmogaus sveikatai, o gydo. Taip nustatė profesionalai - specialistai.

stasys        2020-08-1 5:48

NS gali nė nepatekti 2020-08-1 5:09 > Tamsta piktybinis elementas .Politiko gyvenimas nėra tik parduotos vasaros ir atostogos Seimui. Deja Jus tas elementas kurio mūsų visuomenėje vis dar yra sočiai ir su kaupu .

NS gali nė nepatekti       2020-08-1 5:09

į Seimą - mažai žinomų, girdimų asmenų,išskrus keletą. Būtų geriau jungtis su Naglio susivienijimu, leisti rinkėjams reitinguoti, tada gali atsirasti Viltis, kad didelė susivienijusi jėga pateks į Seimą ne 7 ar 8, bet kokis 25, gal daugiau. Suprantu, Radžvilas (deja, neturi charizmos…), prirašė blūdo apie Juozaitį, bet reiktų įsiklausyti į prel. Mykolo Krupavičiaus mintis - jei Lietuvai bus geriau, galiu obuoliauti ir su velniu. L.

kaimietis       2020-07-31 13:08

kai tik parasiau kad stazys pusklusis op ir istrine

stasys        2020-07-31 9:02

habilitui 2020-07-30 21:21 > taip taip , nesu dosnus pagyroms . Turyte teise plačiai šypsotis .. smile

habilitui        2020-07-30 21:21

Konstruktyvus ir sveika nuovoka grįstas komentaras.
Geros įžvalgos nemenkina net šuniškas štazio laikinimas.
(-лай, лай, лайка, это твоя служба)

stasys        2020-07-30 17:56

habilitās 2020-07-30 11:09 .. Neblogai parašyta . smile

> 2020-07-30 14:46       2020-07-30 15:32

tavo papai Širvintose, juliau Milaiti, Kis šiandien transformavosi į vyrą, papus tau paliko spintoje!

DD plius DD       2020-07-30 14:46

Aš klausiau suaugusių žmonių apie programas, kuriomis mano įspūdžiu sudarytojai rašo nelyg vis dar pasitaikantį trūkumą iš Brežnevo laikų, bet pakartosiu- tai kur gi papai, pone StasyG?
O jei norit gražiau- kurgi syvai?

StasysG       2020-07-30 14:16

D plius DD- habilitas     2020-07-30 13:36————-
——————-
Jei cituojate, tai pabaikite mintį, t.y., pridėkite: “...žinoma, jei tokią turėtumėt, t. y. ne tą lozungų ir deklaracijų rinkinį, kurį paviršinote ir kurio niekas neskaitė.”

DD plius DD- habilitas       2020-07-30 13:36

Dar jus pacituosiu: “jūsų partijos programa yra reali ir įgyvendinama”....
Jei šaipytis nenorėčiau, paprašyčiau parodyti tą rimtą ir realią programą, kuri “įgyvendinta”, jei būčiau surūgęs ir piktas pensininkas, priminčiau, kad savo metu tūlas A.Brazauskas labai solidžiai apie “realius tikslus” kalbėdavo. Bet būdamas velnių priėdusiu paklausiu paprastai- tai kur? Onyte ta Janytė, kurios papai didesni?

DD plius DD- habilitas       2020-07-30 13:12

Gal pamiršot, bet šiai partijai vos “penkios dienos”. Pradžiai tokiais atvejais reikia save pristatyt, ką jie ir daro. Lietuviškos politikos praktikoje yra ir alternatyva- arba pinigais, arba efektais, arba vadui iš paskos, arba iš inerecijos nuo didelės motininės sterblės. Žodžiu, nėra plikas tas kabliukas ir net visai ne kabliukas tai.

habilitās       2020-07-30 11:09

Ar įmanoma įsivaizduoti,...“
O jūs ką įsivaizduojate? Kad užmesite pliką kabliuką į politinę kūdrą ir tapsite politine ar net parlamentine partija?!
Tai, kad dauguma rinkėjų kvaili ir nesigaudo politinėse peripetijose, dar nereiškia, kad susidomės jūsų „viktorina“. Tai jūs turėtumėt atsakinėti į rinkėjų klausimus, ne juos uždavinėti. Jūsų partijos šešėlinis kabinetas, ministrai, viceministrai, patarėjai ir padėjėjai turėjo važinėti po Lietuvą ir įtikinėti, kad jūsų partijos programa yra reali ir įgyvendinama, žinoma, jei tokią turėtumėt, t. y. ne tą lozungų ir deklaracijų rinkinį, kurį paviršinote ir kurio niekas neskaitė.
Akivaizdu, kad neturite supratimo kas yra politinė partija ir kuo ji turėtų užsiimti. Matomas vien tik noras patekti į Seimą, deja, tai nėra politika ir norėtojų  politikais nepadaro.
Taigi, atsakymas į klausimą: „Ar gali Tauta būti valstybė“,  yra paprastas – gali, bet dėl to reikia dirbti, daug ir sunkiai, straipsnelių rašinėjimo ir „viktorinų“ organizavimo skaitytojams nepakanka.

to > 2020-07-29 15:16       2020-07-30 7:17

Langų majore, ką vakar išmetei pro langą? Gal daugiau turi žinių apie Milaitį?

visiškas lietuvys       2020-07-29 22:25

Mūm ne programū, o gerū pažadū reike. Tokiū kur pasakoma jok išrinkus tuos kur reike,  bus dauk gereu.
Grejtaj ir dykai.
O nuo visokių programū mūm vidurius suka.
Šnekėkit kas leudžei patinka, kat minimalkes, kat pencijas padidysit, kad pardovkėse viskas bus pigeu- vot tada Tauta jus rinkz.

> 2020-07-29 15:16       2020-07-29 17:19

juliau Milaiti, ar tai reiškia, kad tomaševskininkai ir į tavo trobą Širvintose buvo užsukę? Tai už ką balsavai?

DD plius DD- LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-07-29 15:30

Tokie balsavimai jei ką ir sako, nebent apie leidinio skaitytojus. Jei balsavimą surengs tarkim “Naisių žemė”, ten visi bus už valstiečius. O “Alkas” yra daugiau etninio pobūdžio, savaime suprantama, kad dauguma balsuotų už Susivienijimą.

DD plius DD       2020-07-29 15:16

Susivienijmo problema ta, kad kol kas didžiojoje žiniasklaidoje jie iš esmės boikotuojami, todėl per mažai rinkėjų apie juos sužinos. Tokiu atveju reiktų padirbėti daugiau kojomis, ne vien galvomis ir imtis tiesioginio bendravimo ir susitikimų su rinkėjais. Pavyzdžiui teko kalbėt su vienu iš tomaševskininkų. Sakė, kad Vilniaus rajono lenkiškose apylinkėse jie yra aplankę kiekvieną trobą ir pakalbinę kiekvieną potencialų rinkėją asmeniškai. Rezultatas- į Seimą jie patenka be didelio vargo. Tik neaišku kaip čia bus su karantinais ir kitokiais ribojimais.
O šiaip, panašu, kad jie politikos Olimpą gerokai išgąsdino. Delfio komentaruose, kur įprastai siautėja politinis agitpropas, nedelsiant pasipylė “Kremliui tarnauja, žydams tarnauja, buvę kgbistai, naciai”- vienžo kaip įprasta pas mus. Tik “radikalų’ nemačiau.

Klausimai kaip klausimai       2020-07-29 14:54

Bet kodėl dalyvaujama rinkimuose, taip ir neaišku.

laisva idiotų niša       2020-07-29 14:22

ideologas rusteika pasakė, kad jis yra idiotas ir idiotai balsuos už jį
——-
galima alternatyva:
už komunistus   - vagys ir alkoholikai
už liberastus   - iškrypėliai ir narkomanai
už darbo       - ruskių išprievartautos
už konservatorius - žydų gerbėjai
——-
likučiai neis balsuoti, nes nėra už ką balsuoti

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-07-29 12:54

Už ką balsuosime 2020-ųjų seimo antikonstituciniuose “rinkimuose”?
(alkas.lt)
va čia
http://alkas.lt/2020/07/28/apklausa-uz-ka-balsuosite-2020-uju-seimo-rinkimuose/#more-443909

Al Alui'ui       2020-07-29 12:46

Pratęsiu - neaptarinėti ir nesirūpinti tuo, kuo netiki.

Dzeikas       2020-07-29 11:48

Aisku, as nesu nei juristas, nei sociologas. Bet zinau viena, kad istatymai turi nepriestarauti (dar karta NEPRIESTARAUTI!) teises principams. Teises prinicipai savo ruoztu turi tarnauti zmogaus laisvei.
Tokie istatymai turi buti TIESUS.
Ka reiskia “tiesus”? Tai reiskia, kad jei zmogus zino jurisprudencijos principus - jis lengvai gali atspeti koks yra istatymas.
Toliau kalbu pavyzdziais.
Sakykime jus turite irodyti, kad jusu santuoka nefiktyvi(dazna rutina JAV). Ateinate pas valdininka , jis jumi su zmona apklausia. To klausia, ano…Ir staiga uzduoda klausima:
- Ponuli, o kokia jusu megstama sueities poza kai su zmona lytiskai santykiaujate?
Cia egzamenas buduliams. Budulis ima atsakineti i si klausima. Laisvas zmogus nutrauks pokalbi ir pakvies valdininko virsininka. TOKIU klausimu niekas neturi teises zmogui uzduot.
Negali buti tokio klausimo is valdzios pareiguno, nes jis pazeidzia zmogaus privatumo principa. Todel ir klausimo tokio but negali.
Dar pavyzdys:
Lietuviskas KET istatymas: ivaziuojant i kiema automobilis turi praleisti pesciuosius einancius saligatviu. - Sioje vietoje turetu buti TASKAS, bet ne - pestieji savo ruoztu eidami per ivaziavima i kiema turi buti atydus.
Ir prasideda: pervaziavo BMW pestyji, banditu advokatas teisme irodineja ,kad KALTAS PESTYSIS. Ir jeigu “argumentai” svarus , irodo.
Tai tipinis VAGIU istatymas.
Lyginam su JAV KET. Vaziuodamas juostuoje vairuotuojas privalo uztikrinti saugu atstuma su PRIESAKYJ vaziuojanciu automobiliu TASKAS. Toliau jokiu a le “automobilio vairuotuojas privalo atsargiai stabdyti,kad is paskos vaziuojantieji spetu sureaguoti” NERA.
Jokie advokatai net nesiima gynybos jeigu ivaziavai kam i bagazine. Bergzdzia!
Buna piktnaudizavimu? Buna! Specialiai kerta per stabdzius,kad ivaziuotum i bagazine - sumoki tada uz viska. Netgi idreskimus ant priekinio bamperio. Deja taip. Taciau zinai - laikykis saugaus atstumo PRIESAKYJ - ir nieko tau neatsitiks. Kas vyksta uz tavo nugaros - ne tavo problemos.
—————————————-
Tai va kodel Radzvilas su savo NS surinkimu nekalba APIE TAI? Istatymai turi buti TIESUS. No to reiktu pradeti , ir esant TIESIEMS istatymams galima istraukt ir visa kita.

Visa valstybė parklupdyta       2020-07-29 11:22

prieš daktarų klaną.Nedaro garbės mūsų medicinai,kad padidėjo mirtingumas dėl kitų ligų.Žmogaus niekas neatstos ir niekas nepakeis.Šioje srityje savigarba taip pat išnykusi,jei už žmogaus gyvybę svarbiau “trupinys aukso”.Klanai kaunasi politikoje,klanai kaunasi medicinoje.Kur pinigai,-ten klanai.Štai,kad šią sritį sutvarkyti,tai tikrai reiks rizikuoti gyvybe.Kas išdrįs žmonių labaui?Ar neišgaruos drąsa ,matant kenčiantį artimą?Čia yra lakmuso popierėlis,ko veros partijos.Nes jei medikai gali palikti mirštančius dabar,kas garantuoja,kad nepaliks mirštančių,užpuolus priešui?Būtų įdomūs šios partijois pamąstymai šia tema.

Kad ir ne be trūkumų šis        2020-07-29 11:15

judėjimas,bet kad nėra už ką daugiau balsuoti.

Vaidukai Vds,        2020-07-29 10:41

ką čia pripeckeliavojai su ta savo išvada, kad “Revoliucijos būdu primesta konstitucija įtvirtina tik tironiją”? Negi manaisi, kad pats arba lietuvaičiai Antrajame Žalgiryje įveikė carinės Rusijos imperijos galybę 1914 metais, jos kariuomenę arba, kad pats, o ne Gorbis, pradėjai “Perestroikę”? Per tokius gudročius mes ir velkamės Europos uodegoje, nemanai?

Dzeikas       2020-07-29 10:06

Dzeikujui:
Ideale aisku geriau apeit tylejimu tokius Radzvilo “issisakymus”, nes tai demagogija ko ne grynajame pavidale. Chrestomatinis kiausu muzikos pavyzdys. Kalba apie nieka. Perskaityk ir atsakyk pats sau: tai ka cia tais neiginiais autorius nori pasakyti, ka jis siulo???
O reikia viso labo ivardinti problematika ir pasakyti ka siulo, kad Lietuvoje galetum gyventi ir uzdirbt duonai is savo darbo ir talentu ir taip, kad jei paprakaituosi ir istobulinsi talentus uzdirbsi ir sviestui, jei pasiseks - tai daug.
Cia yra aktualiausia tema visuomenes ir jos zmoniu gyvenimo, vystymosi ir tobulejimo saknis!

patrijotas       2020-07-29 9:59

Viltis yra Lietuvių Tautos motina. Tie kas į šipulius daužo mūsų tikėjimą pagerėjimu po rinkimų yra Tautos priešai.

Dzeikas       2020-07-29 9:57

Pirmam:
Tas pat,kas ir “liaudis” sovietiniame kontekste. Tik kalba lietuviskai ir isimtinai apie lietuvybe: nosines ant balsiu a, e,ė, i,y,u,ū, o ir j, lietuviskus naujadarus (surainis, tinklapis) ir tustinimosi apvalaus kambario kampe problematika.

Dzeikui       2020-07-29 9:51

šį kartą itin taikliai realistinis liurbių “visuomenės” apibūdinimas.

antra       2020-07-29 9:50

už pažadus balsuojantys lengvatikiai, politiniai beraščiai ir jokio tarpusavio solidarumo neturintys individai negali būti vadinami tauta.
tai tiesiog “bydlo”.

Dzeikas       2020-07-29 9:48

“Tarimasis su tauta” tai cia kaip?
Tai cia taip:
Ateina akiniuotas pi-dukelis , uzsilipa ant backos ir teskia lozungus kuriuos Radzvilas cia rasliavoja. Minia rekia pritardama , arba saukia “geda!” pagal konteksta.
Galu gale kalbetojas issisemia.
- Gal klausimu turite?- kreipiasi i tauta.
- Tai koks, posimts, minimumas bus, ble…!?
- Bus ne minimumas, bus maksimumas!
- Geras! Valio!!

Pirma       2020-07-29 9:40

gal išsiaiškinkite, kas ta tauta yra? LRT, Valdančioji ekonominė-finansinė klasė, teisėta mafija ir nelabai, ubagynas, milijonieriai ar trys Tomkaus “Respublikos” žurnalistai? Ar tikrai dezistai, dezinformacijos propagandistai, agitatoriai, dezi agit brigados, demagogijos meno prapiesoriai ir docentai yra tauta? Gal Covid-19 šiandien yra tauta? Covid diktatūra?

sakysimui       2020-07-29 9:35

“tartųsi su tauta?”
nėra jokios tautos.
yra tik pilvais galvojanti, beviltiškai primityvi kaimenė.
tai banda kuri neįgali politinei diskusijai.
geriausiai “lygį” iliustruoja budulis čia parašęs jog balsuos už, nes kandidatas nusiftografavo Vilniaus fone.
tokie skurdenos negali kurti valstbės, negali išlaikyti valstybingumo.
ir neturės.
Lietuvos i itacinės “valstybės” egzistavimas yra laikinas reiškinys.
iki pirmo rimtesnio geopolitinio sukrėtimo.

Sakykim, NS       2020-07-29 9:05

valdžioje ir iš ES ateina milijardai paramos.Kaip naudotų?Tartųsi su tauta?

Atsakymas       2020-07-29 8:12

Štai atsakymas, už ką vertėtų pabandyti balsuoti. Kreipimasis konkretus, šiltas ir profesionaliai padarytas. Gerai, kad Vilniaus fone, o ne Florencijos, kaip Sinicos:)

stasys        2020-07-29 7:40

DD plius DD >  tai tik rinkiminė metafora . Panašiai kaip ant bačkos stovit miniai rėkiama , jei tokio reiškinio dar neteko matyti ..sakykite paaiškinsiu kaip jis veikia ..

DD plius DD       2020-07-29 7:23

Gan stiprus rinkiminis pareiškimas. Tik vieną punktą reiktų išmesti, arba formuluoti kaip nors kitaip: “Ar įmanoma įsivaizduoti tikroje valstybėje, kad jos sunkiai dirbančiųjų per gyvenimą sukaupti pinigai būtų skirti ne jų pensijoms, bet atitektų maitinti užsienio bankus?”
Dalykas tas, kad sunkiai per gyvenimą kas sukaupta, tas sukaupta. O pinigus pensijoms sumoka tie kas dirba ir moka įmokas Sodrai.
O dėl užsienio bankų nieko patikimo nežinau, tai ir nešnekėsiu.

stasys        2020-07-29 7:09

Nieko naujo tame V.Radžvilo reklaminiame video , jei kas tikėjosi naujo plano Lietuvai teks nusivilti , vienok šiais metais suburta partija negali iš kišenės va taip fiziškai imti ir ištraukti sėkmę rinkimuose. Todėl keliamas klausimas ar reikia NS jungtis į koalicijas tokiu pat nelaimėliu ? Į ta klausimą gali atsakyti tik V.Radžvilo bendražygiai keldami sau teisingus prioritetus , pav. ar jiems paranku pakeliui su N.Puteikiu ir A.Juozaičiu . .. o gal atėjo laikas kurti ka nors naujo Lietuvos politiniame segmente .. ? Būti su kitais sau panašiais ir va šitaip prisigaudyti sėkmės ? Jau šiandiena galima pasakyti jog tos susijungimo įdėjos rinkimams nieko kito negali atnešti tik dar viena erzelio ir nesutarimu ratą , tarp tu partijų labai didelės vertybinės properšos . Pasižiūrėkite atidžiau į tuos šiandieninius Lietuvos gelbėtojus ? jie neturi idėjų Lietuvai , jie neturi drąsos to pripažinti ir vienintelė jų sėkmės kortą tai kad valdantieji (sisteminiai ) gali klysti ir labai labai susimauti tuo nelengvu Lietuvai laikotarpiu .  Todėl keliu klausimą ar galima pasitikėti tais gelbėtojais jei ju sėkmė auga ant Lietuvos nesėkmių ir nelaimiu ? G.Nausėdos iniciatyva suvienyti tautą ne šiaip gera idėja , ji būtina ir gyvybiška . Nepalaikysiu nei vienos partijos kuri manysis jog jos teisė save parduoti rinkėjams aukščiau atsakomybės prieš Lietuviu tautą ir valstybe . p.s. koncervatoriu tylėjimas labai iškalbingas . smile)) 

Alui       2020-07-29 5:00

Taip, kai nėra su kuo kažką daryti, visada dar galima rinktis beņt nekolaboruoti. Nedalyvauti imitavimuose, nedalyvauti režimo legitimavimuose.

Al. Alui'ui       2020-07-29 0:59

Kad ir kokioj prastoj tautoj tau tenka gyventi, visada turi galimybę asmeniniam poelgiui.

satreblA       2020-07-28 22:48

“Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?” -
į šį klausimą labai taikIiai yra atsakęs A. Enšteinas

Alui       2020-07-28 21:30

Islandijoje naujos konstitucijos kūrimą inicijavo intelektualai, o kūrė visa visuomenė.
Lietuvoje intelektualai sugeba tik pasi7lyti eiti “balsuoti”, o leu- leudis neįgali ką nors kurti.
“Didvyrių” tautai jeigu negauna nachaliavai, viskas px.
Komentare klausimas dėl tititiucijos keitimo buvo iškeltas tik kaip teorinė, bet sveika nuovoka paremta alternatyva bukam idiotizmui.
Suprantama, jog teritorijos gventojai, popieriniai pilietisai neįgalūs politiam veiksmui, Lietuvoje nėra intelektualų-politikų galinčių mąstyti konceptualiai strategiškai. Todėl be abejo, puvimo procesas tęsis toliau.
Galiu lažintis iš bet ko, jog po rudenį ivyksiančio “rinkimų” cirko viskas liks taip pat šūdina kaip lig šiol. Na, gal įvyks tam tikrų galių petskirstymų tarp valdančiųjų gaujų, na gal budulių džiaugsmui pastatys Vytį.
Tarp šūdų. Bet daugiau pokyčių nesitikėkite.

Tustybiu muge        2020-07-28 21:27

V.Radzvilas labai ne charizmatiska asmenybe,neiskios jo paziuros. Niekas uz juos nebalsuos. Surinks jie tarp 2,5-3% ir liks uz borto.

V. G.       2020-07-28 21:12

Glaustai apie sodinimą. Per 30 metų, berods, vieninteliam aukšto rango politikui (A. B.) 1997-aisiais pasisekė belangės loterijoj. Pas mus teismai humaniškiausi pasauly.  Ir tai negali nedžiuginti. Nepažiūrėjau - ko gero, jau įtraukti į Gineso rekordų knygą. Žodžiu, jei esi talentingas ir pakankamai aukštai politikoje palypėjęs ar patupdytas, gyvenk, žvenk ir toliau intensyviai tobulėk.

StasysG       2020-07-28 21:00

3 dienos. 19.11
——————-
Pritariu dėl Konstitucijos 55 straipsnio, ypač dėl LYGIOS rinkimų teisės.

StasysG       2020-07-28 20:55

Jei Vilniaus rajone bus tokia NS partija, už ją balsuosiu.

to LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-07-28 20:48

Eik miegot, nes nežinai, kad Jėgos teisė yra pirminė, o visos kitos antrinės, tretinės - kažkelintos eilės. Teturi du milijonus vienokių ar kitokių lietuvių ir pavojingai dar daug linkusių į įvairias išdavystes ir kiaulystes, ir su tokiais pats manaisi galįs paįtakoti pasaulį? Nebalamūtik vėžių Lukos ežere Trakuose kartu su Gyliu, gerai? Kai ta Konstitucija buvo rašoma ir priiminėjama, ko tylėjai, ko krūmuose sėdėjai, o dabar reiški kokias tai pretenzijas? Nemanai, kad tai nerimta ir visiškai nelogiška? Juk ne mes vieni, lietuviai, atsikūrėme sau valstybę tiek 1917-1921 metais ar 1990 metais, o mums labai stipriai padėjo, taigi. Turėk nors kiek dėkingumo tiems, kurie mums padėjo, kurių dėka gavome tokį šansą, ar supratai?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-07-28 20:36

Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad:
- seimas yra antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, ...) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą “ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo”;
- prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, ...) seimu;
- premjeras neteisėtas, nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei
neteisėto seimo patvirtintas;
- ir tt.
Tai žinant, sprendžiasi bemaž v_i_s_o_s problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt).
________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių.
2020 liepos 28

Būsimi NS politikai,       2020-07-28 20:34

ar girdėjote per dezi LRT naujieną, kad CO2 nekenkia sveikatai? Milijardierių ir oligarchijos dvaro specialistai ir profesionalai žada gerai pasaulio ubagynu pasirūpinti, ar taip? Sako, kad būtent milijardieriai ir milijonieriai labiausiai socialiai jautrūs žmonės - moka varguoliams minimalkę, ypač Lietuvoje, tiesa? Na, dar žada ir bausti, kas jų neklausys, didesnėmis baudomis nei jų nelaimėliams mokama minimalkė, ar kaip? Gąsdina ubagyna badu, jei neklausys, ar kaip? Sako, kad per Karūną laikinai sustabdyti fizikos, chemijos, matematikos ir ypač Logikos mokslai, kaip per Niurnbergo karinio tribunolo procesą laikinai buvo sustabdyti karo nugalėtojų Vakaruose karinių statutų kai kurių jų straipsnių veikimas, kol procesas pasibaigs. Per tą laiką eilinis karys galėjo atsisakyti vykdyti vado įsakymą. Nežinot, prapiesoriai, kodėl taip buvo pasielgta? Procesui pasibaigus tie straipsniai vėl akimirksniu buvo atstatyti, kodėl? Negi ir po Covid-19 vėl, Niurnbergo karinio tribunolo praktikos pagrindu, bus atstatyti logikos, fizikos, chemijos ir matematikos mokslai, jau nekalbant apie biologijos mokslą arba apie įslaptintą ir uždarą biologinių ginklų pramonę ir jos bandymus didžiosiose pasaulio valstybėse? Juk apie tokius virusologinius bandymus viešai kalbėjo dar Obamos laikais toks CNN, nežinot? Ten viešai buvo aptarta, kaip kuriami virusai, kam kuriami, kaip bus naudojami karo atveju, jeigu prireiktų. BBC irgi ne kartą apie tai ne tik rodė, bet ir rašė dar toli iki Trumpo prezidentavimo, tiesa? Norėtume Jūsų komentaro šiais klausimais ir konkrečiai dėl CO2, ar tikrai jis ne kenkia sveikatai, o ją gerina - gydo? Mes pasimetę, norime žinoti, kaip čia yra iš tikro? Ar tikrai sustabdyti fizikos ir biologijos mokslų atradimai ir išradimai? Dėkojame avansu, nes kol kas Jumis pasitikime ir norime, rengiamės, už jus balsuoti.

Al. Juozui       2020-07-28 20:34

O kas tau tą Konstituciją pakeis ? Puškinas? Ar užtenka tiesiog pareikalauti ? Taigi kaip nesusipratom anksčiau…
Su visa pagarba, bet Radžvilas ne koks tribūnas. Ir net partijos viduj nėr jokio forumo. Surinkti geri žmonės, bet organizacine prasme - raudonasis kampelis ir tiek.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-07-28 20:30

(papildyta)
Tomai J., vienintelis NS siekia išjungti iki šiol svetimšalių naudai veikiančius komunistpalaikius (stribvaikius, ...) - pavojingiausius Tautos budelius. Jau vien todėl NS vertas daugumos seime.
- Su kuom derėtų vienytis partijai NS?
- Nėra su kuom.
_________________________________
42.8. ES mastu turi būti aiškiai įtvirtintas ir principingai bei nuosekliai taikomas lygus nacių ir sovietų režimų nusikaltimų vertinimas.
(NS programa)

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-07-28 20:29

Tomai J., vienintelis NS siekia išjungti iki šiol svetimšalių naudai veikiančius komunistpalaikius (stribvaikius, ...) - pavojingiausius Tautos budelius. Jau vien todėl NS vertas daugumos seime.
- Su kuom derėtų vienytis partijai NS?
- Nėra su kuom.

T0mas J.       2020-07-28 19:56

Neverta gaišti laiką aiškinant, kodėl partija eina į rinkimus. Tai partijų pareiga. Bet tuščias bus tas ėjimas, jei eisit vieni. Patriotinės jėgos - vienykitės!

nuostabu       2020-07-28 19:44

” reikia kreiptis į vė-er-ką”, kuris suburtas iš šulerių paskirtų atstovų, kad šulerių atstovai organizuotų rinkimų cirką ne pagal šulerių taisykles o pagal
Švč. Konstituciją kuri yra šulerių režimo tęstinumo garantas.

Jules       2020-07-28 19:44

Kaip stabdysite Covid-19? Nuo atsakymo į šį klausimą priklausys Jūsų politinė ateitis. Svarbu pradėti vienąkart sakyti Tiesą ir gėdinti Velnią(blogį). Tell the Truth and shame the Devil, pone Radžvilai. Jei apsiribosite vien Kapsuke - nieko gero nebus. Turit eiti į mases ir gauti jų palaikymo, stabdyti piktavalių manipuliacijas, apgaudinėjant mases ir lengvatikius, zubrylas ir mokslo pirmūnus. Gelbėti besimptomius Covid-19 nešiotojus nuo elito teroro. Nes taip galima lengvai sudoroti bet kokį neįtikusį laisvą ir sveiką žmogų, politinį ar ekonominį konkurentą, apkaltinant jį kuo tik nori, kuo tik elito fantazija leidžia ir valdančioji ekonominė klasė pageidauja. Tad kaip ginsite sveikus, paprastus žmones nuo elito ir “bojevykų” persekiojimo? Kaip stabdysite piktavalių suplanuotą ekonomikos griovimą? Kaip stabdysite LRT dezi propagandą?

3 dienos       2020-07-28 19:11

dar kartą siūlau Nacionaliniam susivienijimui (buv. Tautos forumas) nežaisti pagal antpirščių šulerių taisykles. todėl dabar Nacionalinio susivienijimo sprendimas turi būti - kreipimasis į vrk organizuoti seimo rinkimus pagal LR Konstituciją (55 str. Seimą sudaro Tautos atstovai – 141 Seimo narys, kurie renkami ketveriems metams remiantis visuotine, lygia, tiesiogine rinkimų teise ir slaptu balsavimu.). vrk turi atsakyti per vieną mėnesį. jei vrk neorganizuos Seimo rinkimų pagal LR Konstituciją, Nacionalinis susivienijimas vykdo rinkimus tik vienmandatėse apygardose. Taip pat NS turi išaiškinti rinkėjams, kad rinkimai pagal “partijų” sąrašus yra antikonstituciniai ir juose negalima dalyvauti. dalyvaujant antikonstituciniuose rinkimuose pagal “partijų” sąrašus, anuliuojami ir kiti tų rinkėjų biuleteniai, nes Seimo nariai “renkami ... remiantis visuotine, lygia, tiesiogine rinkimų teise ir slaptu balsavimu”. nedalyvavusių antikonstituciniuose rinkimuose rinkėjų balsai priskiriami reikalavusiųjų rinkimus vykdyti pagal LR Konstituciją kandidatams, t. y. NS kandidatams.

ah1       2020-07-28 18:11

o aš užduosiu vieną vienintelį klausimą -  ar gali būti valstybė be savo pinigų?

SS Schwarkelis       2020-07-28 17:59

Balsuokit už mane. Naujo vaikų atėmimo iš tėvų įstatymo tikrai nebedarysim
tas kur priėmėme veikia puikiai. Naujame sezone patvirtinsim stambulo Konvenciją ir priimsim moterų nacionalizavimo įstatymą. Vot paskambins kas nors jog vyras nepagarbiai pažvelgė į žmoną i vsio- atvyks pareigūnai ir padarys žmonos poėmį. Konfiskuotos moteriškės bus atiduotos visuomenės poreikiams.

visiškas lietuvys       2020-07-28 17:20

Man tai visada aišku kaip balsuoti. Neskaitau jokių programų.
Nueinu balsuoti ir tap kandidatų ieškau matytų veidų. Žinia, į televizijas durnų nekvieče. Nu, tai pirmiausiai acirenku labjeusiai matomus, žymeusius.
Akyvaizdu jok tokie patys protingeusi. Nu o tada iš tų kelių acirenku gražeusę.
Ir balsuoju.

patrijotas       2020-07-28 17:06

Balsuosiu uš valstiečius- mano vaikai jau užaugę, o anūkai ušsienyje.
Šakalienė neatims. O kiti man nerūpi. Valstiečej pažadėjo pastatyti mum didyngą Vytį ir pakelt pencijas, gal dar ir keliuką į mūsų kaimą išasfaltuos. O ko daugeu reike?

Dzeikui       2020-07-28 16:56

Esi neteisus!
Aš nesiūlau vieną neveiksnųopiergalį keisti kita fikcija. Nereikia vietoj argumentų varyti demagogijų.
Dabartinė tititiucija neveikia todėl, kad joje nėra instaliuotas mechanizmas kuris garantuotų veikimą. Dabartinė tititiucija yra mašina be vairo ir be stabdžių, t.y. vosuomenė pagal dabartinę tititiuciją negali niekaip įtakoti valdžios veiksmų, valdžia niekaip netskaitinga piliečiams ir už valdžios institucijų daromas žalas piliečiams vadžiažmogiai neielaip neatsako.
Nes tititiucijoje ne8tvirtontas asmeninės atsakomybės institutas valdžios atstovams. Tuo titiuicoja prieštarauja pati sau, nes teigiama, jog pagal titiuciją visi piliečiai lygūs, o de facto asmeniškai prieš 8statymą atsako tik paprasti piliečiai, o politikoje yra kolektyvinė, t.y. niekieno “atsakomybė”. Kita imperatyvi yda- nėra valdžios veiksmų audito instituto.
Dabar seimas ar vyriausybė baigia kadencijas ir… viskas. Ponai vėl kopia valdžion ar eina poilsiauti už kosmines rentas, o mes srebiam jų prodirbtus šūdus.
O juk turėtų būti kaip- baigiantis kadencijai pokš auditas: tie ir tie priimti įstatymai pafarė tokią tai žalą, tokie ir tokie veiksmai atnešė tokių ir tokių nuostolių visuomenei. O tuomet turėtų sekti kiti du veiksmai- nuostolių atlyginimas išieškant iš kaltininkų- iš partijų, iš frakcijų narių,ciš ministrų, iš merų. Jeigu žalos nustatomos, kaltininkams turėtų būti suspenduota,varba net atimta teisė ateityje būti renkamiems į valdžios institucijas. Partijos vykdę žalingą visuomenei veiklą tur3tų būti paleidžiamos. Tokių partijų nariai neyektų teisės tiek tai metų stoti į kitas politines organizacijas.
Ar tokie ralykai įmanomi pagal dabartinę titiuciją?
Tikrai ne. Todėl visi rinkimų cirkai kol kas yra beprasmybė, nes po eilinio cirko msikeis niekas.
Pir!iausia reikia santvarką keisti o ne ponus kėdėse kaitalioti.

Rickus       2020-07-28 16:47

....valdantysis sluoksnis gėdijasi ir išsižada savo kalbos, istorijos, kultūros…

Sojuzo laikais to nebuvo.

Dzeikas       2020-07-28 16:31

vargo vakarienei:
Jeigu istatymai jokie elementariai nevykdomi ir valdzios primatas pries istatyma negincytinas tai kokia prasme ta konstitucija keisti? Tai rasalo priterliotas popiergalis ir tiek. Kliustelk rasaliuko(ar tuso, nesvarbu) ir atsiradusi plema pavadink “Konstitucija” - tas pat bus.

> 2020-07-28 16:02       2020-07-28 16:29

gyreisi, kad balsuosi už V. Radžvilą, juliau Milaiti, ar pakeitęs lytį ir tapęs transvestitu, pakeitei ir orientaciją?

Dzeikas       2020-07-28 16:27

Radzvilo klausimai skamba kaip Naujametiniai palinkejimai.Arba kaip sovietijos sukiai, mazdaug:
” Penketis per 4 metus!”, “Viena tauta, viena valstybe , vienas vadas!”, “Ateina genijai, is vel iseina . Ateina Leninas - visiems laikams!”
As nesupratau, ka sitie suguzeje i NS parseliai konkreciai ruosiasi daryti.
Na ,kad prie lovio stumdysis stengdamiesi kanopomis i ji ilipt tai cia kaip ir aksioma. Mastykite blaiviai - pas mus kitaip nebuna. na ir velniai nemate, tegu eda is to lovio, by tik dirbtu.
O stai ka ir kaip konkreciai darys Radzvilo isterika nutyli. Kyba plauciuose oro pritruko?

Kis       2020-07-28 16:02

kazkiek pavelavai Radzvilai,bet kaip sakoma-geriau veliau,negu niekada.As jau pasirinkau sau partija,tai valstiecius pirmoji ir matomai bus paskutinioji mano gyvenime partijs.Aplamai nenoreciau tarti zodzio “partija”,jis man atgrasus.Kas dar neapsisprende siulau pasirinkti NS,vietoje TS.Siandiena seime maciau Jakilaicio ir Landzbergio senio konferencija.Ruosiasi karui,tik nezinia kodel dedules anukasper blata gavo savanorio pazymejima,panasiai,kaip ir senelis -tremtinio Nr 1,istorija kartojasi,tegu eina i armija apmokymams,kaip ejo Ignas,nes anukas pareiske;jis reikalingas Lietuvai valdyti ,o ne tarnauti,kokie “prasmingi"zodziai,nes Austejos jau ir Lietuva?O norejau,kad kazkas man paaiskintu,kodel Jakilaitis ir Landzbergis rupinasi valtybes gynyba?Pradziai uzteks.

vargo vakarienė       2020-07-28 15:59

Visi klausimai labai geri, tačiau tikėtis juos išspręsti dalyvavimu “rinkimų” cirke yra beviltiškai naivu.
Ponai iš NS tikisi, jog laimės žaisdami pagal žulikų organizuojamą lošimą.
Šv. Agotos duonelės valgytojų naivumėlis.
Kita vertus, net jeigu įvyktų kažkoks neįmanomas stebuklas ir NS ponams sterblėn nukristų valdžia- ką ponai su ta valdžia darytų? Tiesa, p. Radžvilas žada išplatinti kažkokią rinkimiņę programėlę, bet iš karčios patirties vargu ar joje bus kažkas konkretesnio. Bus vėl eilinės abstrakčios “gairės”.
Nes konkretaus, nuoseklių veiksmų plano ta publika sukurti neįgali.
Vis tik, praktiškai yra tik vienas realus planas, kaip vienu ypu nušluoti dabartinį kriminalinį režimą- išmušti jiems iš po kojų jų gyvasties garantą, t.y. feikinę “konstititiuciją”. Pagrindinio įstatymo keitimas nuostabus tuo, kad tai leidžia teisėtai, be jokių revoliucijų paleisti, išformuoti/likviduoti tam tikras institucijas kurios uoliai rėmė režimą. Galima teisėtai ir be triukšmų reorganizuoti prokuratūras, teismus ar elertė- visus niekšus atleisti, o po to pagal naujus įstatymus dar inicijuoti buvusių kadrų veiklų tyrimą.
Tačiau iki tokių elementarių dalykų suvokimo NS šulams toli kaip dviračiu atbulomis iki mėnulio.
Nes ponai teoretikai net neturi žalio supratimo, kaip galėtų atrodyti nauja LR konstitucija. O kam? Ponai statys naują Lietuvą ant šūdo pamatų.
Cirkininkai smile


Rekomenduojame

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Gediminas Kulikauskas. Istorikas: „Dešimt kautynių“ – kitokia knyga apie partizanus

Algimantas Rusteika. Apie kritinę masę

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.