Demokratija ir valdymas

Vytautas Radžvilas. Kviečiu į susitikimus Knygų mugėje

Tiesos.lt redakcija   2019 m. vasario 21 d. 22:30

13     

    

Vytautas Radžvilas. Kviečiu į susitikimus Knygų mugėje

Vilniaus knygų mugėje galėsime susitikti bent trijuose renginiuose.

Šeštadienį 18 valandą su kolegomis Algimantu Jankausku ir Vytautu Sinica prisiminsime R. Ozolo politinę išmintį ir diskutuosime apie tai, kur link eina Europa, tuo pačiu pristatydami Romualdo Ozolo knygą „Pasaulis grįžta namo“. Taip pat šeštadienį 20 valandą su prof. Bronium Makausku ir V. Rubavičium aptarsime, kodėl niekaip nepavyksta įveikti Pietryčių Lietuvos izoliacijos ir atskirties.

Na, o sekmadienį 13 valandą laukia, ko gero, didžiausias mugės siurprizas - pirmąkart lietuviškai išversto įspūdingo XIX amžiaus ispanų politikos filosofo Juano Donoso Corteso veikalo „Esė apie katalikybę, liberalizmą ir socializmą“ pristatymas su Nagliu Kardeliu ir Mindaugu Kubilium. Ypač pastarojo renginio labai kviečiu nepraleisti visus besidominčius politika ir ypač katalikus. Iki susitikimų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2019-02-24 0:42

Manau,kad Radžvilo į EP neišrinks. Bet gal jis to ir nesiekia? Gal tik taip ruošiasi Seimo rinkimams ? Jei taip, tai kam jam jungtis su istorinės klaidos autorium? Reputaciją sugadins, o vistiek nelaimės.

Na,kad Propatrios internetinis laikraštis merdi, tai tiesa. Bet visi šitie internetiniai laikraščiai merdi. Šiek tiek gyvi tik kelių autorių ir komentatorių dėka.

O į Vilniaus tarybą išvis nėr ką rinkt. Kuolio pulke yra gerų žmonių, bet didžiulio įtraukimas gadina visą vaizdą. Matyt jų sąjunga su liberalais buvo neatsitiktinė.

Radžvilas su niekuo nepajėgus kooperuotis...       2019-02-23 18:27

ONS ir geriečių susiskaldymas artina LR žlugimą...
Rusteika rašo tiesą teisėjų  tema- piktybinis vėžys lieka .Šia oligarchine-nomenklatūrine santvarka suintersuota verslo ir politikos ponija tikrai geruoju neleis nei sąrašinių rinkimų naikinimo, nei sąžiningų rinkimų, nei renkamų seniūnų, tautos renkamų  teisėjų , prokurorų bei šerifų ar pris. teismų.
Ponijos paskatos valdyti iki paskutinio lietuvio suprantamos, bet kodėl nebando išsibarščiusių demokratų telkti, iš pirmo žvilgsnio realistiški mąstytojai radžvilai ir ko? Tas, geriečių radžvilų , rašančių teisingai, bet tikrovėje spjaudančių į kitų geriečių juozaičių,nuoširdžiai bendradarbiavimui ištiestus delnus, yra dar baisesnis valstybės merdėjimo ženklas. .Tik giliau mąstantys, pavieniai, dar protu ir principais nedegradavę demokratiški žmonės, supranta, kad R. lojalistai net nesurinks 10 tūkst.parašų, nes V.R. ir ko ,dėl savo manijų, profesoriško lygio kvailybės ir neadekvačių ambicijų, atstūmė J. ranką, ištiestą bendradarbiavimui. JUOZAIČIO STOVYKLA surinks 20 tūks., bet nugalėti negalės, nes geriečiai ,,profesoriškai ‘’ kvailai susiskaldę ir ,,vardan tos Lietuvos’’ kartu pasisaukojančiai nedirbs.

pupkiui       2019-02-22 16:29

Be abejo, kalbos grynumas svarbus dalykas, tačiau rinkimuose laimi ne tie kurie kalba idealiai taisyklingai, o tie kurie kalba efektyviai - įtaigiai, raiškiai ir pajėgia pasiekti didžiausias auditorijas.

Komunikatorius       2019-02-22 15:20

Čia pastaba dėl kalbos šiukšlių. Paskutiniu metu visi tiek komunikuojame, kad galime nusikomunikuoti.

still       2019-02-22 14:44

norint pasiekti pergalę rinkimuose, reikia komunikuoti.
Radžvilas komunikuoja: bibliotekose, kultūros namuose, konferencijose.
ir daugiausiai ten kur susirenka gerbėjai.
laimėjimui rinkimuose, reikia patraukti į savo pusę nieko nežinančius, neapsisprendusius, o taip pat dalį priešininkų.
paskaitėlės mugėje tam nepakaktų.
tam reikia komunikuoti plačiosiose medijose - tv ir internete.
ką nuveikė Radžvilas ir jo sinicois-zylės to komunikavimo linkme?
nieko.
propatrijonų tinklalapis yra negyvas ir sustabarėjęs, komunikacine prasme, kaip instrumentas visiškai neįgalus.
todėl, kažkokių didelių rezultatų, tikėtis, deja nederėtų.

taip       2019-02-22 11:10

Sveikinu kiekvieną jūsų visų žingsnį ir gyvą žodį.

stasys        2019-02-22 9:53

vat ka reikia prikalti prie križiau verčiant Lietuva europietiška .smile))

DDD Dzeikui       2019-02-22 9:10

Yra ir skaitančioji tautos dalis, kuri domisi knygomis ir knygų muge. Siūlote juos palikti leftistų propagandai ir šeštosios kolonos rašliavai? Premija Ivaškevičiui įkvėpė?

>Dzeikas       2019-02-22 8:15

Plaukė Dzeikas upe. Sunku buvo plaukti. Buvo labai protingas, tad nesigriebė šiaudo ir nuskendo.

Dzeikas       2019-02-22 7:57

Nenustebes , kad Radzvilas tepa slides i Briuseli. Zmogau, knygu mugese renkasi akiniuoti intelEktualai, kurie tradiciskai Rusijos pasaulyj, o Lietuvoje YPAC lesinami valdzios(Rusijos rinka didele, intelektualas gali isgyventi pardavinedamas savo produkta - intelekta, todel ta prasme Rusija net laisvesne). O jeigu nori, kad tave girdetu tauta eik ne i knygu muges, ten savo brosiureles-rasleveles pristatinek, o eik ten, kur jie zmones renkasi.Irkalbek pie tai kas jiems aktualu ir kap tu rusies taisyt padeti.
Na Briuselis…kalbetoju Briuselyj daug. Nekuo ten neissiskirsi.

Juano Donoso Corteso pažiūros (3)        2019-02-22 0:17

“The doctrinal intolerance of the Church has saved the world from chaos. Her doctrinal intolerance has placed beyond question political, domestic, social, and religious, truths—primitive and holy truths, which are not subject to discussion, because they are the foundation of all discussions; truths which cannot be called into doubt for a moment without the understanding on that moment oscillating, lost between truth and error, and the clear mirror of human reason becoming soiled and obscured…” [Essays on Catholicism, Liberalism and Socialism, Considered in their Fundamental Principles, tr. William McDonald. Dublin: M.H. Gill & Son, 1879.]

Juano Donoso Corteso pažiūros (2)       2019-02-22 0:15

“It follows from this that the Church alone has the right to affirm and deny, and that there is no right outside her to affirm what she denies, or to deny what she affirms. The day when society, forgetting her doctrinal decisions, has asked the press and the tribune, news writers and assemblies, what is truth and what is error, on that day error and truth are confounded in all intellects, society enters on the regions of shadows, and falls under the empire of fictions…”[Essays on Catholicism, Liberalism and Socialism, Considered in their Fundamental Principles, tr. William McDonald. Dublin: M.H. Gill & Son, 1879.]

Juano Donoso Corteso pažiūros (1)       2019-02-22 0:13

“True progress consists in submitting the human element which corrupts liberty, to the divine element which purifies it. Society has followed a different path in looking upon the empire of faith as dead; and in proclaiming the empire of reason and the will of man, it has made evil, which was only relative, contingent and exceptional, absolute, universal, and necessary. This period of rapid retrogression commenced in Europe with the restoration of pagan literature, which has brought about successively the restoration of pagan philosophy, religious paganism, and political paganism. At the present time the world is on the eve of the last of these restorations, – that of pagan socialism.” (Letter to Montalembert, June 4, 1849.)

Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (III)

Danijos sulaikytieji gali būti įkalinti užsienyje

Karolinska ligoninė „kastruoja“ ir mėgina pakeisti vaikų lytį bei nutyli sunkius pakenkimus

Linas Karpavičius. Referendumas Šveicarijoje

Durnių laivas ir 2,5 jo kapitonai: kuris tikras?

Arkivyskupo Carlo Marija Vigano pareiškimas

Aleksandras Nemunaitis. Neries krantinės reikalai

James Traub. Netgi Švedija nebenori daugiau migrantų

Edvardas Čiuldė. Kokiu mokslu reikėtų tikėti, a? (III)

Lenkijos valdžia: nenorim tokių protestų kaip kitur Europoje, todėl papildomų draudimų dėl pandemijos imtis neplanuojame

„Mes giname Europą“ – teigia Lenkijos Ministras Pirmininkas

Graikų ortodoksų hierarchas apie GP bažnyčiose: netoleruosime valdžios institucijų melo

The Lancet: stigmatizuoti nepasiskiepijusius – neteisinga

Daugėja neapykantos nusikaltimų prieš Europos krikščionis

Dominykas Vanhara. Naujausi reitingai

Kun. Gintaras Jurgis Sungaila. Apie klerikalizmą ir pašaukimų krizę

Garsiąją Kauno vilą Perkūno alėjoje gynusį architektą teismas pripažino kaltu – už rangovo pastūmimą ir kaukės nuplėšimą skirta bauda

Mirė partizanas Juozas Jakavonis-Tigras

Ketvirtadienį Vilniuje bus paminėtos kun. B. Laurinavičiaus žūties metinės

Manifestacijos Austrijoje prieš suvaržymus

Kęstutis Pranckevičius. Tamsią naktį žvaigždės ryškiau šviečia

Vytautas Sinica. Kada JAV kongresas atšauks Nepriklausomybės deklaraciją?

Aleksandras Nemunaitis. Vilniaus grybai

Leidžiama žaisti demokratiją

Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija reiškia susirūpinimą dėl narkotikų ir alkoholio prieinamumo didinimo

Vytautas Sinica. Solidarumo galia

Chris Waldburger. Valia siekti Kristaus?

Edvardas Čiuldė. Kokiu mokslu reikėtų tikėti, a? (II)

Almantas Stankūnas. Kiek dar ilgai žaisime neoliberalistinius rinkos žaidimus ten, kur negalima jų žaisti?!

Br. Paulius Vaineikis OFM: skelbiu nepaprastąją padėtį

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.