Partijos

Vytautas Radžvilas. Kodėl patriotinės jėgos nesivienija?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. lapkričio 11 d. 11:34

45     

    

Vytautas Radžvilas. Kodėl patriotinės jėgos nesivienija?

NeRedaguota

Nacionalinio susivienijimo pirmininkas Vytautas Radžvilas.

Kas skiria politines jėgas, kurios prisistato kaip patriotinės?

Istorija, priežastys ir skirtumai.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al. aliui       2021-11-12 21:15

Taip, dutūkstantis yra šioks toks lakmusas.

alius       2021-11-12 16:59

Profesorius DU TŪKSTANTIS, kuris su niekuo nesivienys.

NS tikroji misija pagal V.R.       2021-11-12 11:47

TSKP ,pagal Gorbį buvo tam, kad neišsivaikščiotų respublikos. NS,vadeliojama V.R.. skirta tam,kad nebūtų jokių ONS oponentų priešrinkiminių koalicijų, o balsai nueitų į kanalizaciją? R. ,be abejo, teigia, kad visi turi susitelkti (sulįsti) į NS, bet visi bėga iš NS, nes mato, kad profesorius veda į bedugnę: nuo 4 proc. EP rinkimuose (jo komitetas..) iki 2 proc. Seimo rinkimuose.2024 m, bus pusantro arba 1 proc.

stasys       2021-11-12 7:56

išaiškėjo 2021-11-11 8:17 ..jei patektumėte patvirtinanti portalo užgrobimo faktą būtu lengviau aiškintis .Su NS neturiu nieko bendro .. nereikia čia skleisti ereziju .

///       2021-11-11 23:27

Savo akimis mačiau ir savo ausimis girdėjau V. Radžvilo negebėjimą atsakyti į realius praktinius klausimus. Mačiau, kaip NS visiškai neatidžiai ir netgi labai lengvapėdiškai žiūrėjo į priešrinkiminę kampaniją. Ir mačiau, kaip NS visiškai netinkamai parinko rinkimų kadidatą ten, kur kitos partijos metė ypač rimtas pajėgas, suvokdami regiono strateginę reikšmę. Seku NS portalą jau ne pirmi metai. Ir jame nėra ničnieko, kas b9ūtų tikrai aktualu sprendžiant šiandienės Lietuvos uždavinius. NS niekada pats neinicijavo voenybės, o NS akibrolštas per š.m. gegužės Šeimų Maršą yra žinomas visiems. išvada: NS galėjo būti sukurtas kaip sisteminių partijų ,,priekaba’’ nugriebti mažųjų partijų balsus Seimo rinkimuose. Reziume: visi kiti Lietuvoje ničnieko nesuprasdami ir nežinodami daro baisias klaidas, ir tik vienas V. Radžvilas galvoja ir elgiasi tikrai teisingai.

D.Ratas       2021-11-11 19:12

Idomus pokalbis. Suprantu profesoriaus minti surasti NS veiksmams ideologini pagrinda, kruopsciai rinktis bendrazygius ir vengti neatitaisomu klaidu. Is to kyla pliusai: Tu dirbi sunkai, apgalvotai, nesieki lengvo rezultato or uzsiaugini moralini stubura. Minusai: Nera ivairoves (vien TSPMI), Del baimes suklysti nera laisvumo kuno ir minties, noro improvizuoti ir rizikuoti. Dalyvaujama vien politikos sferoje, o kur menas, kultura, podkastai su Zizeku, Varoufakiu, Douglas Murray, Jordan Peterson, su lenkais, vengrais, su oponentais taip pat. Apie salies ateiti nepasake nieko, kaip gyvensime postkapitalizme, is kur generuosim pajamas kada gamyba stos ir energija brangs.Kaip skatinti bendradarbiavima ir alternatyvu atsiskaityma tarp zmoniu. Ka isgirdau, kad jis ir NS butu saziningi administratoriai. Toj pacioj Rusijoj kuriamos alternatyvios, atsiskaitymu, svietimo, strukturos (Den.TV) kurios jei atlaikys sukretima galetu tapti pagrindu naujai tvarkai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-11-11 11:33

- Vytautai Radžvilai, NS programinis siekis suvienyti Tautą (naciją) krikščioniškai yra antikonstitucinis, pagal 43 str. Visos religijos, siurbiančios Lietuvos biudžetą, yra n_u_s_i_k_a_l_s_t_a_m_o_s plėšikiškos.
- Vytautai Radžvilai, nori paversti krikščionišką božnycą valstybine, antikonstituciškai?
- Taip - neišmintinga. Filosofui nedera tokie siekiai.
___________________________________________
43. Lietuvoje nėra valstybinės religijos.

Kas čia tokie        2021-11-11 9:27

mums siūlo vienytis su stambiaisiais eksbolševikų favoritais, pasiskirsčiusiais po įvairias partijas ir užvaldžiusiais mažąsias partijėles?

išaiškėjo       2021-11-11 8:17

kas yra tas “stasys”. Nacionalinio susivienijimo fruktas, staiga pakeitęs savo plokštelę į proradžvilišką “profesoriui” užgrobus portalą

Al.       2021-11-11 0:01

Kodėl NS nesivienija, aišku - nelabai yra su kuo ir nelabai moka. Bet kam tada tas skambus pavadinimas - Nacionalinis Susivienijimas ? Panašu, kad NS nusitaikė į tolimąją ateitį. Tik ar bus tada ką vienyt?

Kas gali       2021-11-10 23:04

vienytis su LK(bolševikų)P CK sekretorių portfelių nešiotojais?

stasys       2021-11-10 19:24

V.R. paskaita ilgoka , bet jos metu visa laiką Algirdui žiovauti tikrai nereikėjo . Būtų užteke sutelkti dėmesį į profesoriaus duotas esmynes priežastis kodėl NS bandžiusi kuri laika surasti bendrą kalbą su kai kuriais partiju ‘vadeliotojais’ galiausiai atsisakė tos minties ir pasirinko kita kelia . DK šuleriu dalyvavimas 2012 Seimo rinkimuose ir ju sėkmės duotas pavizdys aplamai laikomas nesusipratimu . Gal Algirdui smegenu uždegimas ..  todėl Jis čia taip putojasi .

Profesorius mumis manipuliuoja?       2021-11-10 17:00

Visa jo monologo prasmė, manau, yra skirta nusimesti savo asmeninę atsakomybę už sektantiškos NS fiasko 2020 metais. Jo tezių pamatai būtų subyrėję, jei monologe būtų dalyvavęs pilietinės- demokratinės mažiukų telkimosi idėjos raidą žinantis solidus oponentas.(Pilietinių-partinių  darinių istorijas,manau,  geriausiai žino prof. G. Merkys). V.R. pastangas pateisinti savo priešiškumą ONS oponentų koalicijoms ir norą išbalinti save, dėl asmeninio priešiškumo mažiukų vienybei pasekmių, gerai rodo jo neadekvačiai pateikiamas ULL koalicijos 2012 m, rinkimuose pavyzdys.
Kodėl V.R. iškeltas pavyzdys,  atseit gerai iliustruojantis nesisteminių jėgų telkimosi rinkimuose nereikalingumą, net žalingumą yra neatitinkantis tikrovei?.Profesorius klausytojus ir skaitytojus dažnai laiko istorijos nebeatmenančiais lengvatikiais, pateikinėdamas, savo ydingos partinės rinkiminės strategijos pateisinimui, panašius neadekvačius pavyzdžius, nes:
1. Tuo metu, 2012 m., visi antuisisteminiai asmenys ( ir protesto balsai ) ėjo tik žinomam ir opios temos ir pastebimus reitingus turėjusiam DK naujadarui.Tai buvo faktinė visų ONS oponentų KOALICIJA- Sąjunga.
2.Koalicija ,,ULL”” buvo išanksto pasmerkta (kaip NS sekta 2020 metais..), nes narių reitingai, įvairios galimybės, žinomumas ir įdirbis iki rinkimų buvo beveik nuliniai. Tai buvo romantiškas, lengvabūdiškas projektas, iš anksto pasmerktas šnipštui. Ypač DK -faktinės antisisteminių šalies jėgų koalicijos lyderystės kontekste)
Jei ne baltais siūlais siūtas V.R. noras išbalinti savo atsakomybę už partijos krachą rinkimuose, jis ,kaip rimtas politologas , būtų pateikęs DK, kaip antisisteminių jėgų bendros koalicijos, vieningo kumščio pavyzdį .Tain buvo realios koalicijos pavyzdys, nes dauguma buvo nepartiniai , suplaukę iš visur po pasipriešinimo nesąžiningai, neteisingai santvarkai vėliava. Profesorius. tyčia manipuliatyviai,  pasirinko ULL netinkamą pavyzdį, nes pateikus sėkmingos faktinės DK koalicijos pavyzdį,  būtų subyrėjęs jo asmeninio priešiškumo mažiukų kumščiui statinys….Faktinė koalicija- DK perlipo kartelę
ir gavo frakciją Seime. Tema apie frakcijos likimą ir DK vedlių nepasiruošimą, pilkojo kardinolo V.Vasiliausko pražūtingą vaidmenį, bei naujokų neturėjimą dem. reformų vizijos ir kitokias problemas yra atskiras skaudus klausimas…
Jei tai būtų buvęs ne monologas, o kortų žaidimas,  po tokio prof. ,,argumento’’ ( po tokio kozerinio tūzo) būčiau sušukęs: ,,Tamsta, pone , esate šūleris, kuriam ne vieta tarp džentelmenų, lošiančių šį pokerį...”
V.R. monologų klausytojas, regis karų istorijos tyrinėtojas, nei karto PANAŠIAI nesušuko ir profesorius nevaržomas, demonstravo ,savo klaidų pateisinimui , sofistines ,,tiesas’’ toliau…
Algirdas

stasys       2021-11-10 10:43

Egidijus 2021-11-10 8:53 .. patikslinkite savo mintį ? Lietuva teisinė valstybė ir joje galioja nuosavybės apsaugos įstatymas . O jei čia tik ‘savo tinderį’ glostote .. dėkite savo teksta į kabutes tam kad teisingai visų būtumėte suprastas .

Egidijus       2021-11-10 8:53

Sėkmės svetimų portalų grobikams NS!

Patiko       2021-11-9 17:41

Sėkmės NS!!!

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-11-9 11:40

Dabar, JK, mažiausia alga iki mokesčių atskaitymo - £8.91/val (10.42 €/val).
Nuo 2022 balandžio, JK, nustatyta mažiausia alga - £9.50/val.
Mokesčiai sudaro tik apie 10%, mažiausią algą turintiems nekvalifikuotiems darbininkams.
Lietuvoje mes visi žinom klaikius Tautos skurdinimo skaičius.
P s: karalystėje ir pas mus, maisto bei daiktų kainos panašios, o kaikas Lietuvoje yra su didesne kaina nei karalystėje.
___________________
Katastrofa

 

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-11-9 11:22

Štai Tautos dusinimo skaičiai.
(2020 kovo skaičiai)
Karališkoje valstybėje darbininkas:
– parsineša namo 1432.97e (iš MMA dydžio);
– sumoka 182.45e mokesčių (nuo MMA dydžio).
Plėšikų užvaldytoje Lietuvoje, darbininkas:
– parsineša namo 447.23e (iš MMA dydžio);
– sumoka 159.77e mokesčių (nuo MMA dydžio).
Jei kitaip: Lietuvoje, surenkami karališko dydžio mokesčiai nuo mažiausios algos daugiau nei tris kartus mažesnės už mažiausią algą karališkoje valstybėje.
Štai kaip siautėja, antikonstitucinio apsišaukėlių seimo plėšikų vyriausybė.
P s: karalystėje ir pas mus, maisto bei daiktų kainos panašios.
***
***
***
Karališkoje valstybėje:
– PVM – 20%;
– PVM = 0 būtiniausioms maisto prekėms (tai yra, valdžia nedaro biznio iš maisto prekybos);
– PVM = 0 vaikiškiems drabužiams, avalynei (tai yra, valdžia nedaro biznio iš tėvų, auginančių vaikus);
– PVM = 0 kitoms prekėms.
Lietuvoje, bemaž visoms prekėms PVM – 21%.
***
***
***
Tai ko nėra karališkoje valstybėje,
Lietuvoje nežmonišku plėšikišku būdu surenkami tokie pertekliniai mokesčiai bei įmokos:
1) privalomas sveikatos draudimas (PSD) plėšikiškai surenkamas iš dirbančių ir net iš nedirbančiųjų(!!!) – 1,264,013,917e (!), 2018 metais;
2) plėšikiškai surenkamas PVM kai gyventojai perka maistą, kai perka vaikams drabužius bei avalynę, (…) ;
3) nuo 2018 plėšikiškai surenkamos padidintos įmokos iš mažesnio nei MMA dydžio ir tai – lukašenkiškas dykaduonių mokestis (taip vadinamos sodros įmokų grindys), kai reik mokėti įmokas nuo minimalios mėnesinės algos (MMA) dydžio net ir tada kai alga mažesnė nei MMA;
4) ir tt.
__________________________________________________________
Lietuviai, visi žinantieji kaip sustabdyti Tautos (žudymą) varymą svetur, visi žinantieji kaip sustabdyti Lietuvos naikinimą, maištaukim ir veikim išvien Lietuvos naudai ir be NS.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-11-9 11:15

- Lyginant su Anglija, Lietuvoje galėtų laimingai gyventi 25 milijonai(!!!) mūsų, bet 30 metų mes varomi iš savo gimtinės - Lietuvos. Dar prieš keliolika metų, Anglijos spaudoje, Lietuva buvo linksniuojama, kaip sparčiausiai(!!!) tuštėjanti valstybė pasaulyje.
- 30 (80, 200) metų buvo žudoma Tauta, naikinama Lietuva, carinių budelių maskvėnų, bolševikinių komunistinių budelių maskvėnų, neišjungtų maskvėnų komunistinių kolaborantų - budelių.
- Kantrūs mes kaip mužikai, pakantūs budeliams.
- Lietuviai, bet gi tie seime bei moteriausybėje tūnantys budeliai tėra tik apsišaukėliai menkystos.
- Apsišaukėlius lauk iš seimo.
- Apsišaukėlių moteriausybę lauk iš tarnybos.
- Legitimus Seimas - be sąrašinių.
- Lietuvos r bei tv (Lrt) Tautai

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-11-9 10:43

Vytautai Radvilai, seime 30 metų siautėjusias budelių partijėles galima išjungti vienu ypu;
- kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija, kai sąrašinių negali būti seime;
- už l sunkius padarinius Tautai ir Lietuvai.
Vytautai Radžvilai, esi neįgalus (negabus) tai padaryti. Išmintingai elkis ir atsisakyk NS vadovo pareigų, išvaikęs netikusią valdybą.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-11-9 10:31

Vytautai Radžvilai, pažeidžiant konstitucijos 43 str bei kitus, programoje liaupsinama svetimšalių krikščionybė yra netinkama Tautos susivienijimui (netinkama NS).
_________________________________________
43. Lietuvoje nėra valstybinės religijos.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-11-9 10:06

Vytautai Radžvilai, NS valdyboje iki šiol puikuojasi Gaudentas Aukštikalnis - Lietuvos priešo Vytauto Landsbergio subinlaižys, puikuojasi plėšikas Vytautas Daujotis (svajojantis plėšikiškai surenkamą biudžetą dar labiau didinti dar labiau plėšikaujant nei iki šiol). Jau vien šitie du veikėjai teršia NS įvaizdį.
1. NS reikia kito vado.
2. NS valdyba turi būti pakeista, nedelsiant.
3. NS programa turi būti patobulinta arba visiškai nauja kita.
_______________________________
Lietuva - Tvirtovė

Dzeikas       2021-11-9 9:44

“Vienytojas” :D)

stasys       2021-11-9 9:13

Patiko tas paatviravimas profesoriaus . Žmogus rado savyje jėgos pakritikuoti taip vadinamas NEsistemines partijas. Dėl ju veiklos politikoje pilnai sutinku su profesoriumi , bet aš dar pamenu kai pats profesorius rinkimu išvakarėse visada švelniai tariant ‘apsipildavo’ populizmu kurio kvapelis mažai kuo skirdavosi nuo tu partiju kurias šiandiena Jis kritikuoja . Teisingai buvo pažimėta jog rinkimai išblaivo tuos rinkėjus kurie metai iš metu eina prie balsadėžių ir renka Lietuvos valdantį elytą , todėl sprendimas šviesti visuomene abejinga taip iš to rato ‘atsiurbiant’ sau palanku rinkėja yra geras ir sveikintinas. Galu gale Lietuvos problema yra ne sisteminės partijos o didžioji dalis visuomenės kuri užimta savo asm. problemomis ir mažai domisi tuo kas vyksta aplinkui . Bet yra ir toks liaudiškas posakis nesumūšus kiaušinio neiškepsi kiaušinienės , todėl elgtis drąsiau , rižtingiau tam kad partija butų matoma ir girdimą visuomenėje vienas esmynių jos sėkmės rinkimuose požymių . Taip V.Radžvilas turi NS partijos kurimo įstorija ir kurtia čia gali visiems pasakoti bet ji pati savaime partija niekuo negali padėti derybose su kitais stichiškai ir momentiškai kuriamais judėjimais .Tas pats Juozaitis iškrapštytas Songailos iš užmaršties stalčio gali laisvai numoti ranka į NS taip kaip supranta jog svorio didelės kalbos ir maži darbai visuomenėje nepopuliarios . Jūsų pačiu pozicija liko man neaiški ir dėl šiandiena puolamo Prezidento G.Nausėdos ? jei jau deklaruojate valstybės suvereniteto prioriteta .. ta institucija kol kas lieka svarbiausia ginant valstybe nuo LAP-jaunimo.

NS- šulai padeda režimui bukumu ...       2021-11-9 0:20

Silpnas MONOLOGO vedėjas, nes profesoriaus išvedžiojimams , pusiau melams ir apkalboms nuvainikuoti reikėjo dar vieno pašnekovo iš ONS oponentų tarpo( tarkim Rusteikos, Orlausko ar Grinevičiaus…) Sofistas profesorius vyniojo vedėją kaip norėjo ir būrė kiek norėjo…
Pasipūtęs, paranojiškas profesorius SU NIEKUO dėl demokratijos atkūrimo nesiburs..Tas neadekvatus pamokslininkas ir prastas karvedys net neperskaitė reformistinės LŠS programos ir kalba vėjus, tarkim, kad ir apie LŠS nepriklausymą (NS programa tuo tarpu -visai nepavojinga ONS ir nekvepia dem. reformomis) antisistemininkmas…Radžvilas yra sistemos talkininkas, todėl paliko NS net Rusteika…

Na o kas       2021-11-8 23:14

Klausys, to valandos .....

Ergo       2021-11-8 22:54

Radžvilas neblogai sugeba aiškiai ir tiksliai dėstyti savo supratimą apie šiandieninę politinę padėtį pasišviesdamas kone visa 30 metų politine raida. Reikėtų kelis kartus išklausyti, kad susigaudytum jo ganėtinai iškreiptas logines realijas. Kone viską griauna jo paties AŠ. Tik AŠ, tik AŠ esu teisus ir tyras kaip krištolas. Visi kiti yra šmikiai, kurie man nesilenkia ir rankų nebučiuoja.

> > 2021-11-8 21:08       2021-11-8 22:16

Šitas     2021-11-8 21:08
yra visiškas de*bilas!…….,!
Kaip ir tu, juliau Milaiti!
Myliu tave, juliuk, durndlį, kvailelį!

Šitas        2021-11-8 21:08

yra visiškas de*bilas!…….

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-11-8 18:32

Gyva
____

LIETUVOS LAISVĖS KOVOS SĄJŪDŽIO TARYBOS
DEKLARACIJA

16. Komunistų partija, kaip diktatūrinė ir iš esmės priešinga pagrin­
diniam lietuvių tautos siekimui ir kertiniam Konstitucijos nuostatui -
Lietuvos nepriklausomumui, - nelaikoma teisine partija.
17. Asmenys, bolševikinės arba vokiškosios okupacijos metu išdavę
Tėvynę bendradarbiavimu su priešu, savo veiksmais ar įtaka pakenkę
tautos išsilaisvinimo kovai, susitepę išdavystėmis ar krauju, yra atsa­
kingi prieš Lietuvos Teismą.
____________________________

Okupuotoji Lietuva
1949.II. 16.
LLKS Tarybos
Prezidiumo Pirmininkas
Vytautas
LLKS Tarybos nariai:
Faustas
Kardas
Merainis
Naktis
Užpalis
Vanagas
Žadgaila

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-11-8 18:30

- Išprovokuoti apsišaukėlių seimo bei vyriausybės narių siautėjimo, šių metų žmonių savigynos pasipriešinimo veiksmai - visuotinio maišto tik pradžia ir iki pergalės.
- Visi maištaujam visokiais būdais, derinkime planus Tautos priešams išjungti (bei griežčiausiai bausti).
- Pagrindinį mūsų laikysenos bei veiksmų būdą mums pasako Lietuvos konstitucijos 4 straipsnio nuostata iki žodelio “ar”: aukščiausią suverenią galią Tauta vykdo t_i_e_s_i_o_g_i_a_i [ar per demokratiškai išrinktus savo atstovus]. Jei kitaip, mes š_e_i_m_i_n_i_n_k_a_u_j_a_m_e be seimo tarnybos apsišaukėlių tarnų, be apsišaukėlių vyriausybės tarnybos tarnų. Referendumas yra tik vienas iš g_a_u_s_y_b_ė_s priemonių Tautai planuoti laimingą gyvenimą savo namuose Lietuvoje.
______________________________________________________________
Vatnikams (tomkiniams, lekštučiams, paleckiukams, juraičiokui, razminiokui, juozaičiokui, Lietuvos priešams gražuliokui bei uspaskichoidui, ...), griežtai draudžiama dalyvauti maišto daryme.
Lietuva - Tvirtovė

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-11-8 18:28

Vytautai Radžvilai, parašykite savo išmintį apie 8 nelegitimius neteisėtus seimus, apie 30-ies metų seimo rinkimų spektaklius. Jei nebus straipsnio apie tai, NS bus pasmerktas sunykimui ir prakeiktas.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-11-8 18:21

Kaip toji valdžia yra nelegitimi, neteisėta
Apie tai, va čia
https://laisvaslaikrastis.lt/kaip-toji-valdzia-yra-nelegitimi-neteiseta/

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-11-8 18:20

Jau 8 paskutinieji seimai - antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.
*
Nusispjovę ant Lietuvos konstitucijos bei nepaisydami Tautinės giesmės, kaskart vis įžūliau bei agresyviau, a_p_s_i_š_a_u_k_ė_l_i_a_i vienaląsčiai seimagyviai veikė ir tebeveikia svetimšalių naudai bemaž 30 metų. Milijonas (pusė visų!) darbininkų išvaryta svetur.
*
Šie metai - visuotinio maišto pradžia:
- apsišaukėliai vienaląsčiai seimagyviai, lauk iš seimo nedelsiant dabar, lauk iš Lietuvos;
- moteriausybė, lauk iš tarnybos, lauk iš Lietuvos;
- seimagyviai, moteriausybė, milicininkai-policininkai, prokurorų gaujos į teismą - Tautos tribunolą.
_
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 lapkričio 8

ah.ą       2021-11-8 17:24

ir nesitikėkit kad šokinėsim kaip varlės prieš dalgį. Vieninteliai kas gali pasipriešinti žmogėdroms - karinės pajėgos.

Upė D.       2021-11-8 16:27

Profesorius sau paprieštaravo. Jei be vadinamojo elito skilimo, vidurinės klasės dalyvavimo politiniai procesai vykti negali, tai ir Landsbergio, kaip sisteminio atstovo, dalyvavimas Sąjūdyje neturėtų būti priekaištas dėl sistemiškumo. Be to, sisteminiu juk galima vadinti neišmestą iš TSPMI Sinicą, arba patį Radžvilą, kol jis nebuvo išmestas. Antras dalykas. Ar Sąjūdžio pike buvo galima įsivaizduoti, kad ES bus tokia, kokia yra dabar? Jei ne, tai beprasmiška yra daroma takoskyra tarp Ozolo ir Landsbergio krypčių, kurios išryškėjo daug vėliau dėl vėliau atsiradusių priežasčių.

Langų majore,       2021-11-8 14:19

Jules nėra nė karto pasisakęs prieš prof.V.Radžvilą, o tik už jį balsavęs.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-11-8 14:09

- Vytautai Radžvilai, parašykite bent vieno patrioto vardą pavardę, vertą puikaus valstybės vadovo pareigų.
- Nesimato tokio. Nematomas toks iki šiol.
- Vytautai Radžvilai, parašykite partijos ar panašios patriotinės grupės pavadinimą, vertą Lietuvos nuskurdintų gyventojų (rinkėjų) dėmesio, rinkimų spektaklio kautynėse, visiškai mūsų pergalei pamatyti.
- Nėra tokių, išvis.
- “NS” yra visiškai ir l neįgalus kurti laimingos Tautos svajonių valstybės - Lietuvos.
- Kai nėra (grupės) patriotų vertų dėmesio (vertų valstybės kūrimui), tai ir vienybės siekis - beprasmis laiko gaišimas.
___________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 lapkričio 8

tiek > > 2021-11-8 12:23        2021-11-8 12:43

brangusis anonime , gal nors paaiškintumėt : kas tas jums toks svarbus Milaitis?

Ohoho!       2021-11-8 12:41

Ir čia kalba žmogus, užgrobęs svetimą portalą ir susidorojęs su jį daug metų kūrusia redaktore?

> 2021-11-8 12:23       2021-11-8 12:34

o tu, juliau Milaiti, bent jau įrašą išklausei, prieš darydamas tuos kagėbistinius apibendinimus?

Diedas       2021-11-8 12:33

Kokia gali būti vienybė ar “patriotinių” jėgų palaikymas, kai tokiais apsišaukė rubliais penima, viską primityvinanti kremlinė vata.

tiek       2021-11-8 12:23

ar gali “iki kaulų smegenų” liberalas Radžvilas suprast aplamai Lietuvos problemas? Akivaizdu,kad pagrindinė problema Lietuvoje - turtinė nelygybė ir iš to išplaukianti tragišką Lietuvos valstybės žūtis - masinė geriausių,darbingiausių žmonių emigracija.Jie per 30 metų tiesiog nebemato savo ateities Lietuvoje ,,o liberalai to niekad nepripažino ir nesiruošia. Taip,kad jo parėkavimai apie “vienybę ” ir lieka ir liks ...

Žmones suskaldė       2021-11-8 10:20

individualistinė ideologija, paremta svetimais, lengvais pinigais. Vos tik atsiranda niša politikoje, ir ateina rimtas, patriotiškai nusiteikęs padorus žmogus, jis pamato, kad doro žmogaus vieta jau užimta, joje drybso koks nors kieno nors statytinis.Tad ir pono Radžvilo intencijomis Lietuvos piliečiai tiki vis mažiau ir mažiau. Jei kas nors iš viso tikėjo. Visi laukia, ksd ateis koks nors Mesijas, pereis Alaušą, Tauragną, Nemuną, Kauno marias,nesušlapęs kojų, išgydys aklus, kurčius, vežimėliuose, paskiepytus ir neskiepytus nuo koronaviruso - štai tada visi ir nueisime paskui jį. Bet Masijo nebus. O jo ir nereikia. Susirinktume kokie 300 tūkstančių, kaip kadaise, Vingio parke ir pasakytume: mums tokios laisvės jau gana, ne dėl tokios mes ir mūsų protėviai galvas guldė. Ir viskas pasikeistų per kelias dienas, galbūt savaites. Bet tam reikia stiprios motyvacijos, itin stiprių pasišventėlių priekyje, kurie galvotų ne apie valdžią, o apie Žmogų ir jo Laiką Žemėje. Kol kas nieko tokio nesimato.

Jules       2021-11-8 10:05

A todėl, kad toms, taip vadinamoms, patriotinėms jėgoms vadovauja didžiųjų neosovietinių partijų pasamdyti agentėliai. Arba buvusių Bolševikų partijos aktyvistų anūkėliai, žentai, marčios ir meilužės. Be rimtos desovietizacijos Lietuva neturi ateities, o tik nuolatinį alinimąsi ir nunykimą - Lietuvių tautos galutinio klausimo išsprendimą.

Rekomenduojame

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.