Demokratija ir valdymas

Vytautas Radžvilas. Klastotės: ne visi žino, jog tai iš esmės yra vieno asmens nuopelnas

Tiesos.lt redakcija   2022 m. vasario 5 d. 20:07

27     

    

Vytautas Radžvilas. Klastotės: ne visi žino, jog tai iš esmės yra vieno asmens nuopelnas

Tiesos.lt portalas paskelbė prof. Broniaus Genzelio publikaciją „Kada pasukome ne tuo keliu?“. Į ją sureagavo Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys prof. Vytautas Radžvilas.

Sąjūdžio istorija neįtikėtinai klastojama. Todėl savaime įdomūs ir vertingi prof. B. Genzelio atsiminimai ypač svarbūs. Sukurtas Laisvės kovai vadovavusio vienintelio drąsaus ir išmintingo Vado mitas visiškai paslėpė ir ištrynė iš atminties tikrąsias aplinkybes, kuriomis po didelių abejonių ir svyravimų galiausiai buvo pasiryžta skelbti Kovo 11-osios Aktą.

Lygiai taip pat tik nedaugelis Lietuvos žmonių žino, kodėl užsidegė nekantriai, iš tikrųjų desperatiškai lauktas vilties žiburys atkurtai valstybei.

Tomis dienomis Lietuvai, kaip mirštančiam nuo troškulio dykumos keleiviui vandens gurkšnio, reikėjo nors mažiausio vilties spindulėlio. Kad nors vienut vienutėlė šalis pagaliau pripažintų Lietuvos Respubliką.

Ta šalimi tapo Islandija.

Tai žino visi. Bet bus dar geriau, jeigu visi žinos, kad iš esmės tai yra vieno asmens – prof. B. Genzelio nuopelnas. Pasinaudodamas nuo jaunystės studijų laikų išlikusiais ryšiais su draugu, Profesorius tiesiog įtikino ar veikiau net išprašė jį paveikti savo brolį Islandijos užsienio reikalų ministrą, kad ši šalis tą vilties spindulėlį suteiktų.

Iki tol maitinta tik miglotais pažadais ir pagaliau nors vienos valstybės pripažinta Lietuva – tai jau buvo visai skirtingos Lietuvos. Atkurtos valstybės tarptautinis statusas pasikeitė iš esmės ir negrįžtamai.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

emilija       2022-02-7 3:57

Man atrodo, kad prof. B.Genzelis savo prisiminimuose nepersigyrė, o pasakė, kaip buvo. Tai kiti bando išvedžioti.

stasys        2022-02-6 18:46

Visiems taip ir knietį nors pirštu bakstelėjus palikti savo ‘reikšminga’ indėlį . Man jau sunku suskaičiuoti kiek ir kas jau bus nusipelnęs turėti bent po savo ‘lenina’ Lukiškių a. Kur tik nesugalvotum prisėsti atsipūtus žiūrėk ten jau koks ‘didvyris’ savo kaulelius šildosi .. Nepakenčiama skaityti tokius memuarinius pezalus .. juk tie menami autoriai matyt irgi supranta kad ju reikšmė tuose įvykiuose tiek pat menka kiek ir nereikšminga visuma žvelgiant .. Valstybė tokiems dorai atlygino ir toliau rūpinasi .. skirtingai nuo tu kurie tyliai , be reklamos ir pasigyrimu , tai valstybei toliau už dyka tarnauja .

Stiklo valytuvas       2022-02-6 16:45

Puikus Radžvilo straipsnis:
https://m.delfi.lt/ringas/article.php?id=89377953&amp=1
Vytautas Radžvilas. Anti-sausio 13-oji
.
1. Radžvilai, siūlau kartą ir galutinai apsispręsti dėl tamstos požiūrio į V.Landsbergį ir jo tarnystę...
2. Kada analogiškas straipsnis pasirodys:
––– a) kaip vyko sąjūdžio Gorbačiovo ‘perestroikai’ remti virtimas į tautos ir valstybės Atgimimo Sąjūdį?
––– b) Atgimimo Sąjūdžio ženklas buvo ‘NACIONALISTINĖS’ kilmės (pokario partizanų naudotas lietuviškai trispalvis trikampis…). Šis ženklas buvo oficialiai naudojamas dar tebefunkcionuojant visom tarybimėm institucijom ir tarnybom. Ar tai niekam nekelia įtarimų?! Ar tai nesako, kad TSRS buvo planingai griaunama-performuojama į naują kosmopolitinį darinį - globalizmą, apdairiai pasinaudojant išlikusiu tautiniu patriotizmu?!
Ar nepanašu, kad visa tuometinė iniciatyva ėjo iš to pačio centro kaip ir dabartinė pasaulio sumaištis!!!
Visiškai nesenas straipsnis, kaip JAV tarpukaryje į kunigų seminariją buvo infiltruota 1100-1200 jaunuolių kurie vėliau pakilę Bažnyčios hierarchijoje turėjo pačią Bažnyčią griauti iš vidaus… Ar šitoje ardomoje veikloje tuometinė tarybų Rusija, visai neseniai po Spalio revoliucijos, jau galėjo vykdyti tokia veiklą, ar tuomet pirmu smuiku griežė į JAV persikėlusi (sionistų) Frankfurto mokykla, tiksliau tie, kurie už jos stovėjo..?! Kodėl JAV spec. tarnybos viso šito nematė ar „nematė“?!
3. Paaiškinimo dėl Madrido..?!

Štai ką kalba žmonės, Vytautai Radžvilai.       2022-02-6 16:29

Skrebys: “Sinica - seniai valdžios žmogus”.
Apie tai optv va čia
https://www.youtube.com/watch?v=IYOaaD-ti6U

Istorijos nesuklastosi       2022-02-6 14:55

Visa nepriklausomybės istorija yra vieno asmens nuopelnas. Jis neužilgo prabils iš balkonėlio, kche-kche…

Stiklo valytuvas       2022-02-6 13:35

Stiklo valytuvas     2022-02-5 23:53
„O gal Moldova tai padarė „NESUDERINUSI“ su globalistais, todėl nepolitkorektiška vertinti „išsišokėlius“...“
.
habilitās     2022-02-6 13:03
„<...> Taigi, kad ir kokius įtakingus giminaičius turėjo B. Genzelio draugai Islandijoje, nepasitarę su tais, kurie buvo atsakingi už šios šalies saugumą, maža to, dar ir per metus sukurdavo apie 4 % BVP, vargu ar būtų priėmę tokį sprendimą, t. y. pripažinti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą...“
.
Radžvilai,ar ne gėda, kad už partijos vadą (iš dalies) atsakinėja (gina ‘munduro garbę’) galimai net politinis oponentas.
Aš suprantu, kad su tokiais ‘niekingais žemės kirminais’ kaip „internetinė fauna“, bendrauti būtų ‘per žemas lygis“, bet sėdint „išminties bokšte“ vargu ar ‘deglų eisena’ Vasario 16-tą bus gausi. O ir vėliau, partijos populiarumui tikrai atsilieps. (Gal ir gerai, tas NS toks pavepęs, toks ištižęs, trupinius laižys nuo ližės…)
.
Kita vertus, ne tik NS, bet ir kitos partijos nėra linkusios bendrauti su piliečiais, tuo labiau kad jų ir žmonėmis matomai nelaiko. Rinkėjai-žmonės prisimenami tik naujų rinkimų proga…
.
O kad rinkimai būtų kasdien smile

Stiklo valytuvas       2022-02-6 13:06

(Pagal komentarus)
Nusipelnėme žinoti daugiau!
.
Aš taip par manau, kad turiu teisę žinoti, kodėl žemiau esantis mano komentaras ‘patinka’ ir ‘nepatinka’.
KODĖL ?!!
Vien maigymas nykščiu iš „už kampo“ prie tiesos, ar bent aiškesnio suvokimo nepriartina.
Šiandien aš esu ‘geros nuotaikos’ tad nesikuklinkit.

habilitās       2022-02-6 13:03

Turėti savo „kumyrus“ nėra draudžiama, bet pretenduojant į politikus kai ką privalu žinoti, vien tik emocijų nepakanka.
Vienas žmogus geopolitinių sprendimų nepriima, kad ir koks galingas bebūtų. Islandija savo ginkluotų pajėgų praktiškai niekada neturėjo, dar II pasaulinio karo metu jos teritorijoje britai ir amerikonai buvo įkūrę aviacijos bazę, o po NATO sutarties pasirašymo 1951 m. Keflavike amerikiečiai ne tik dislokavo savo karines oro pajėgas, bet bazė tuo pačiu atliko ir Islandijos gynybos pajėgų (IDF) vaidmenį iki pat 2006 metų. Tiesa, kai Rusijos strateginiai bombonešiai vėl pradėjo skraidyti virš Arkties vandenyno, o atominiai povandeniniai laivai sugrįžo į šiaurinę Atlanto vandenyno dalį,  2017 m. bazė vėl pradėjo veikti. Šiuo metu ten dislokuoti JAV žvalgybiniai lėktuvai Boeing P-8 Poseidon.
Taigi, kad ir kokius įtakingus giminaičius turėjo B. Genzelio draugai Islandijoje, nepasitarę su tais, kurie buvo atsakingi už šios šalies saugumą, maža to, dar ir per metus sukurdavo apie 4 % BVP, vargu ar būtų priėmę tokį sprendimą, t. y. pripažinti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą. Aisbergo sindromas politikoje nepadeda.

ego       2022-02-6 13:01

Pasirodo, kiek daug galima nuveikti ,pasinaudojant sovietinių laikų studijų išlikusiais ryšiais.Siūlau Radžvilui pačiam pagalvoti ir atkurti tuos ryšius tarp buvusių  bendražygių ,neieškoti priešų, netraukti praeities nuoskaudų ,o dirbti bendram labui.Bet Landsbergis ir Radžvilas,kaip asmenybės, savo ambicijomis ir arogancija -vienodi.Neįsivaizduoju ,kad jie kada nors galėtų paduoti vienas kitam ranką,nebent vienas iš jų atrastų savyje išminties.  To ,matyt ,- nebus . Kaip sakoma ,-puikybė miršta paskutinė.

Įdomu       2022-02-6 12:10

Įdomu, kas tas trolis, Jungtinėmis pajėgomis pasivadinęs. O gal tai mūsiškis tiesiog turintis per daug neapskaityto laiko. Bet, kaip bebūtų - jo įnašas į demokratiją akivaizdus.

Apklausa       2022-02-6 11:58

Ko mums reikia, kad taptumėme laimingiausia Tauta savo svajonių namuose - Lietuvoje?

(nuoroda į apklausą)
https://apklausa.lt/f/ko-mums-reikia-kad-taptumeme-laimingiausia-tauta-savo-svajoniu-namuose-lie-z12dbs3/answers/new.html?enforced_browser_type=mobile
____________________________
Tik 11 klausimų su pasirinktinais atsakymais.
Net 5 vietos nuomonei išreikšti savaip.
Dalinkimės nuoroda, skleiskime žinią bei dalyvaukime šioje apklausoje visi, nes tik žinant tai ko mes norime, galime (pa)daryti sekančius veiksmus bei darbus mūsų naudai, Lietuvos naudai.
***
1. Komentarai yra beverčiai ir net pavojingi dabar bei tuomet, kai valdžia provokuoja kovą (karą tarp savų).
2. Nuomonė apklausoje yra valstybę kuriančios bendruomenės išmintis - Tautos išliekamoji vertybė.

Daugkart patikrinta       2022-02-6 11:48

Kol kas pats produktyviausias kelias į valdžią - per Lansbergio “lavoną”.

ego       2022-02-6 11:31

Tai vadinasi Genzelis ,,po blatu,, suveikė mums Islandijos pripažinimą.

Edvinas       2022-02-6 11:30

-> Prašaliečiui
„Pasirodo, kad Islandijos valdžia Lietuvos nepriklausomybę sugalvojo pripažinti ne pati, bet tai padarė “per pažintis”, Genzeliui prikalbinus jam gerai pažįstamą Islandijos užsienio reikalų ministro draugą, įkalbėti Islandijos užsienio reikalų ministrą, kad šis savo ruožtu įkalbėtų Islandijos valdžią padaryti šią malonę Lietuvai.”
—————————————————
“Per pažintis” tai nereiškia per artimą draugystę ar per “blatą”. Per pažintis galima labiau supažindinti kitos valstybės politikus su skausminga Lietuvos praeitimi, ir taip juos ĮTIKINTI, kad būtų visiškai teisinga, jeigu jie pripažintų ką tik atkurtą Lietuvos Nepriklausomybę. 

Tai kaip čia dabar?       2022-02-6 11:14

Kol dokumentais tai nebus pagrįsta, visi tie dievagojimaisi - šuniui ant uodegos. Laikas tai suprasti.

StasySG       2022-02-6 11:05

Ačiū p. Genzeliui ir jo draugams Islandijoje už pirmą Lietuvos pripažinimą.

Prašalietis       2022-02-6 10:30

Vytautas Radžvilas. Klastotės: ne visi žino….
O daug šiandieninių “patriotų” nenori visų tų perestroijkinių metų įvykių žinoti, todėl ir nepakankamai “įvertintiems patriotams” belieka vienas kitam priminti padarytą “neįkainojamą“indėlį šiandieninio lansberginio durnių laivo gimdyme 1989-1990. Ilgametis komunistas užsiiminėjęs komunistine ideologine veikla, sugebėjęs 1989 metais būti ir Lietuvos komunistų partijos Centro Komiteto biuro nariu, ir persitvarkymo sąjūdžio Gorbačiovui remti iniciatyvinės grupės nariu, nuo 1990 metų ir Lietuvos DEmokratinės Darbo partijos(buvusios LKietuvos komunistų partijos)prezidiumo nariu, visiems savo straipsnelyje paviešino Radžvilo “neįkainojamą indėlį”. Radžvilas tais laikais buvęs tik marksistinės lenininės filosofijos mokslų kandidatas atsilygino Genzeliui “didesniu” Genzelio indėliu(kaip Islandija pripažino Lietuvą) - ” bus dar geriau, jeigu visi žinos, kad iš esmės tai yra vieno asmens – prof. B. Genzelio nuopelnas. Pasinaudodamas nuo jaunystės studijų laikų išlikusiais ryšiais su draugu, Profesorius tiesiog įtikino ar veikiau net išprašė jį paveikti savo brolį Islandijos užsienio reikalų ministrą, kad ši šalis tą vilties spindulėlį suteiktų”.. Pasirodo, kad Islandijos valdžia Lietuvos nepriklausomybę sugalvojo pripažinti ne pati, bet tai padarė “per pažintis”, Genzeliui prikalbinus jam gerai pažįstamą Islandijos užsienio reikalų ministro draugą, įkalbėti Islandijos užsienio reikalų ministrą, kad šis savo ruožtu įkalbėtų Islandijos valdžią padaryti šią malonę Lietuvai. Toks Genzelio “pasiaukojantis ir didvyriškas” indėlis vadinasi primityvia politine korupcija. Kas dėl Radžvilo straipsnelyje minimo- “Laisvės kovai vadovavusio vienintelio drąsaus ir išmintingo Vado mitas visiškai paslėpė ir ištrynė iš atminties tikrąsias aplinkybes, kuriomis po didelių abejonių ir svyravimų galiausiai buvo pasiryžta skelbti Kovo 11-osios Aktą.”.. Tai signatarų ” didvyriškos abejonės ir svyravimai” dėl Kovo 11 akto pasirašymo yra suprantami. Visi būsimi signatarai savo aktyvų gyvenimą nugyvenę Tarybų Lietuvoje negalėjo patikėti, kad Maskvoje yra viskas jau galutinai nuspręsta ir už Akto pasirašymą signatarams nieko rimto neatsitiks. Be to “gerai informuoti” vadovaujantys sąjūdžio veikėjai turėjo žinoti, kad 1989 metų gruodžio mėn. įvykusio Maltoje Gorbačiovo ir JAV prezidento BUšo susitikimo metu, kuriame dalyvavo ir perestroijkos architektas Jakovlevas, buvo viskas sutarta dėl sovietijos likimo ir dėl JAV nepripažintos sovietinės okupacijos Pribaltikos pro vakarietiško likimo. Kiek girdėjau “na vsiakij pažarnij slūčai” signatarai Kovo 11 Aktą pasirašinėjo nenurodydami pavardžių, kad, jei Maskvoje koks dar likęs įtakingas komunistas, KGB-istas ar kariuomenės vadas apsigalvotų dėl TSRS ir pajudintų pirštą, reikalai pasisuktų ne taip kaip buvo numatyta Maltoje, niekas negalėtų sužinoti kas iš tiesų pasirašė KOvo 11 Aktą. Apie šiuos dalykus, “atgaivinę perestroijkos nesugadintą jauno komunisto komunistinę moralę“Genzelis ir kiti užsislapstinę 75 metams ir neužsislapstinę šiandieniniai komunistiniai ir KGB-istiniai “veikėjai”, sąžiningai galėtų jaunąjai kartai parašinėti kaip viskas buvo iš tiesų , bet, deja, kaip rodo istorija perparsidavę komunistai, KGB-istai (Gorbačiovas, Brazauskas, V.Lansbergis, D.Grybauskaitė, Genzelis…) tyli ir tylės “kaip kapinės” ne tik iki grabo lentos ir po jos….

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-02-6 8:56

Vytautai Radžvilai, Lietuvoje, už labai sunkius padarinius Tautai bei Lietuvai, turi būti uždrausta veikla v_i_s_ų parlamentinių partijų, klaikiai siautėjusiųjų 30 metų.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-02-6 8:30

Vytautai Radžvilai, pirmiausia, reikia panaikinti NS programoje esančią plėšikišką nuostatą, štai šią:
31.1. (...) Atskirų profesinių grupių reikalavimai didinti atlygį už darbą yra visiškai pagrįsti, bet jų neįmanoma patenkinti dėl valdžios nuolatinio vengimo padidinti valstybės pajamas.
31.2. Skaičiavimai rodo, kad pagal dabartinį Lietuvos ekonominio išsivystymo lygį valstybės pajamos iš per metus surenkamų mokesčių galėtų būti mažiausiai dviem milijardais eurų didesnės. (...)

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-02-6 8:16

Po BREXIT’o, dabar, JK prekybos centre miltų kaina - 35 eurocentai/kilogramas, kai mažiausia alga ten daugiau kaip tris kartus didesnė nei Lietuvos komunistų respublikoje.
Katastrofa _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-02-6 8:16

Po BREXIT’o, dabar, JK prekybos centre saulėgrąžų aliejaus kaina - 1.29 €/litras, kai mažiausia alga ten daugiau kaip tris kartus didesnė nei Lietuvos komunistų respublikoje.
Katastrofa _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-02-6 8:15

Po BREXIT’o, dabar, JK prekybos centre 10 kiaušinių kaina - 90 eurocentų, kai mažiausia alga ten daugiau kaip tris kartus didesnė nei Lietuvos komunistų respublikoje.
Katastrofa _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-02-6 8:15

Po BREXIT’o, dabar, JK prekybos centre pieno kaina - 60 eurocentų/litras, kai mažiausia alga ten daugiau kaip tris kartus didesnė nei Lietuvos komunistų respublikoje.
Katastrofa _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-02-6 8:14

Vytautai Radžvilai, partijos vadovui nedera tokie pasipuikavimai, kai dabar turim Lietuvos komunistų (kgb’istų, stribvikių, ...) respubliką - konclagerį be tvorų ir milijoną (pusę visų) išvarytųjų svetur darbininkų.
Vytautai Radžvilai, užsnūdai, kai Tauta žudoma Lietuva naikinama. Atsipeikėk, visa NS miega.
___________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2022 vasario 6

Stiklo valytuvas       2022-02-5 23:53

Radžvilai, kodėl giedi ‘kreivas’ giesmes.
Ir tu „pamiršti“ apie Moldovą... Taip, pati Moldova tada dar nebuvo visiškai laisva, bet niekinančiai „pamiršti“ jos gerą žestą mažų mažiausiai yra begėdiška. O gal Moldova tai padarė „NESUDERINUSI“ su globalistais, todėl nepolitkorektiška vertinti „išsišokėlius“...
Reikalauju paaiškinimo!!!
.
Jeigu esi toks iniciatyvus „be eilės“, gal atsakysi:
1. Kaip vyko sąjūdžio Gorbačiovo ‘perestroikai’ remti virtimas į tautos ir valstybės Atgimimo Sąjūdį?
2. Atgimimo Sąjūdžio ženklas buvo ‘NACIONALISTINĖS’ kilmės (pokario partizanų naudotas lietuviškai trispalvis trikampis…). Šis ženklas buvo oficialiai naudojamas dar tebefunkcionuojant visom tarybimėm institucijom ir tarnybom. Ar tai niekam nekelia įtarimų?! Ar tai nesako, kad TSRS buvo planingai griaunama-performuojama į naują kosmopolitinį darinį - globalizmą, apdairiai pasinaudojant išlikusiu tautiniu patriotizmu?!
Ar nepanašu, kad visa tuometinė iniciatyva ėjo iš to pačio centro kaip ir dabartinė pasaulio sumaištis!!!
Visiškai nesenas straipsnis, kaip JAV tarpukaryje į kunigų seminariją buvo infiltruota 1100-1200 jaunuolių kurie vėliau pakilę Bažnyčios hierarchijoje turėjo pačią Bažnyčią sugriaus iš vidaus… Ar šitoje ardomoje veikloje tuometinė tarybų Rusija, visai neseniai po Spalio revoliucijos, jau galėjo vykdyti tokia veiklą, ar tuomet pirmu smuiku griežė į JAV persikėlusi (sionistų) Frankfurto mokykla, tiksliau tie, kurie už jos stovėjo..?! Kodėl JAV spec. tarnybos viso šito nematė ar „nematė“?!
.
P.S. Skubi į talką Genzeliui, o kur paaiškinimas dėl Madrido..?!

 

dėdulės iš balkono       2022-02-5 21:36

klastotės dusina Lietuvą

babute       2022-02-5 20:48

yla islindo is maiso

Rekomenduojame

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Italijos vyriausybė tęs ginklų tiekimą Ukrainai ir 2023 metais

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt pirmoji (Lapkričio 21 diena)

Anglų universitetai raginami „dekolonizuoti“ kursus: „nubudusiųjų imperializmas pasiekė didžiulį, kvapą gniaužiantį mastą“

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimtoji (Lapkričio 20 diena)

XXIV sekmadienis po Sekminių: Kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas

Vidas Rachlevičius. Sveiki atvykę į Europos bananų respubliką

Linas Karpavičius. Neturėdami savo valstybės tik laiko klausimas kada neteksim nuosavybės

Ramūnas Karbauskis apie buvusį bendražygį: Lietuva privalo tai žinoti apie Saulių Skvernelį

Daugiausia neapykantos nusikaltimų prieš krikščionis – Prancūzijoje

Karas Ukrainoje. Du šimtai šešiasdešimt devintoji (Lapkričio 19 diena)

ES ignoruoja pasipriešinimą, patyliukais rengia skaitmeninį identifikavimą 2024 metams

Jerzy Kwasniewski. Apgaulingas ES vaikų apsaugos reglamentas

Karas Ukrainoje. Du šimtai šešiasdešimt aštuntoji (Lapkričio 18 diena)

Klausas Švabas kasmetiniame tarptautiniame viršūnių susitikime ragina vykdyti pasaulinį ekonomikos perstruktūrizavimą

Edvardas Čiuldė. Kur pasidės Lietuva be lietuvių?

Almantas Stankūnas. Dainiui Kreiviui ir valdantiesiems nors kuolą ant galvos tašyk

Česlovas Iškauskas. Žydų turto kompensavimas – vėl atveriama Pandoros skrynia

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.