Socialinė politika, Ekonominė politika

Vytautas Radžvilas. Kiek tęsis avinėlių tylėjimas?

Tiesos.lt redakcija   2022 m. balandžio 10 d. 12:00

32     

    

Vytautas Radžvilas. Kiek tęsis avinėlių tylėjimas?

Autorius yra politikos filosofas, VU profesorius, Nacionalinio susivienijimo pirmininkas

Bendražygio Almanto Stankūno straipsnyje aptariamos svarbiausios Lietuvos energetikos problemos ir valdančiosios koalicijos siūlomi jų sprendimai. Vieno iš jų padariniai bus ypač skausmingi. Juos labai greitai pajus praktiškai kiekvienas šalies gyventojas. Planų tariamai „liberalizuoti“ elektros rinką atkakliai neatsisakoma. Maža to, iš pačių elektros vartotojų, kurie tuo pat metu yra ir mokesčių mokėtojai, kišenės numatyta „kompensuoti“ vadinamųjų „nepriklausomų“ (nuo ko nepriklausomų?) elektros tiekėjų galimus patirti „nuostolius“.

Tie „nuostoliai“ atsirastų todėl, kad jiems nustačius absoliučiai plėšikiškas neva „laisvos rinkos“ kainas vyriausybė iš anksto žino, kad tos kainos daugumai vartotojų bus visiškai nepakeliamos. Išsigandus tikėtino vartotojų maišto ir siekiant jo žūtbūt išvengti nustatomos kainų „lubos“, turinčios lyg ir apsaugoti vartotojus.

Tačiau tuo pat metu jautriai pasirūpinama, kad jokiu būdu nenukentėtų įsivaizduojamos „rinkos“ veikėjų pelnai. Jie ir bus apsaugoti bei išgelbėti mokant šiems veikėjams priedus kaip „nuostolių“ kompensacijas papildomai patuštinant vartotojų pinigines. Tik tai bus padaryta subtiliai—ne asmeniškai ir tiesiog atimant pinigus iš kiekvieno vartotojo, bet paimant juos iš bendros piliečių kasos, kokia iš esmės ir yra valstybės biudžetas. Piliečiai bus apiplėšti kitaip—jie nematys pinigų, kurie kitu atveju galėtų būti ne išdalinami parazituojantiems elektros perpardavinėtojams, bet skirti įvairioms socialinėms reikmėms.

Skaitant šią autoriaus puikiai atskleistą sąmoningai iš anksto sukonstruotą žmonių apiplėšinėjimo schemą savaime iškyla jos esmę iliustruojantis ir žaismingai perteikiantis vaizdinys. Taigi atlikime mintinį eksperimentą. Įsivaizduokime, kad valdžia įteisina visišką žmonių apiplėšinėjimą, kai plėšikai gali iš jų atimti viską iki paskutinio siūlelio. Bet paskutinę akimirką susizgrimba: o kaip jausis plikas basas žmogelis, likęs be menkiausio drabužėlio ir apavo?

Ir randa saliamonišką išeitį: paskelbia, kad plėšikas, nenuvelkantis apatinių marškinių ir nenuaunantis kojinių, turi teisę įvertinti, kiek tai kainuoja, ir kreiptis į valdžią kompensacijos už parodytą gailestingumą ir gerą širdį. Jam iš valstybės biudžeto bus sumokėta tų vargšei apiplėšimo aukai paliktų marškinių ir kojinių kaina. Skamba makabriškai? Taip ir yra. Bet tiesa ta, kad valdžios sprendimas kompensuoti vartotojų lėšomis „nepriklausomų tiekėjų“ viršpelnius iš esmės ir yra grindžiamas būtent šios įsivaizduojamos „kompensacijos“ logika ir jos išmokėjimo schema.

Toks apiplėšimas ruošiamas krizės, kuri gali būti sunkesnė negu 2008 m., išvakarėse. Ir koks sutapimas: su krize šitaip ruošiasi kovoti tie patys, kurie tada taikė priemones ir vykdė panašias „laisvosios rinkos“ reformas, kurių sukeltos ekonominės, socialinės žaizdos neužgijo iki šiol, o demografiškai Lietuvėlė pratuštėjo nuo savo piliečių taip, kaip nebuvo ištuštėjusi per visą savo ilgą istoriją.

Galima piktintis ir baisėtis tokia valdančiųjų politika. Be abejo, tai kuo tikriausias Lietuvos naikinimas. Bet pasakyti, kad dėl to kalta tik savo tautos ir valstybės nekenčianti valdžia, niekaip neišeina. Nueita taip toli, kad tai kartoti jau atrodo beprasmiška ir dar sykį priminti nebekyla ranka. Stabdo vienas esminis klausimas: kas lemia, kad Lietuvos žmonės štai jau trisdešimt metų šitaip įžūliai apiplėšinėjami?

Atsakymas ateina savaime. Ne, kalčiausia vis dėlto yra ne valdžia. Tikroji priežastis—tuos visus trisdešimt metų trunkanti avinėlių tyla. Valdžia tiesiog viską mato ir girdi. Ir supranta: kad ir ką darytų, avinėliai tylės. Todėl elgiasi drąsiai ir ciniškai. Kiek dar tęsis avinėlių tylėjimas? Kol jis tęsis, tikrai niekas šioje šalyje nesikeis.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Stiklo valytuvas > elfe       2022-04-14 14:20

Galėtume steigti „tiesos“ užbokuotojų ‘frakciją’.

elfe > Stiklo valytuvas        2022-04-13 13:24

tai ir jus buvot “tiesos” uzblokuotas??.
blokavimas tai toks polinkis i diktatura?.

isties, but gerai, jei einantys i politika susitelktu i savo tikslus, i tai ko nori, o ne i tai ko nenori. Nes kitu “pamazinimas” nei kiek nepadeda atrodyt didesniu.  smile

Algis Avižienis (Komentaras TV)       2022-04-12 23:02

Laimi arba pralaimi ne politikai, o žvalgybos?
https://www.youtube.com/watch?v=N3NLPCAJlx8

Pastabus       2022-04-12 19:25

Lietuvos ukrainizacija + militarizacija = denacifikacija + demilitarizacija = LTSR 2
Taip kad galvokite kas čia 5 ir 6 kolona….

Patriot Truth News       2022-04-12 11:50

Keith Jacobs. The Great Dark Threat

Tai nieko        2022-04-12 8:23

baisaus. prisivirsime daugiau kiaušinių Velykoms ir išgyvensime sunkmetį.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-04-12 7:49

Estai su suomiais pasiuntė “Independence” velniop: tai kainuoja dešimtim kartų pigiau.
Optv, va čia (trukmė - ~ 7 min)
https://www.youtube.com/watch?v=9Plbl8Byag4
Trūkumas: nebuvo palyginama laivų dujų talpos.

Joukun darbs       2022-04-12 0:27

Kam jau kam, bet tik ne Radžvilui apie energetiką čiauškėti.

Joe Marshall (Free Patriot Gear) 2       2022-04-11 23:40

Užsakymai tik JAV
4 knygos už 67 $
https://darkagedefense.com/order/checkout

Joe Marshall (Free Patriot Gear)       2022-04-11 22:32

Nors žiniasklaida yra užsiėmusi kalbom apie apribojimus ir cenzūrą, yra viena istorija, apie kurią neskelbia jokia naujienų stotis.

Tačiau tai gali turėti tiesioginės įtakos jūsų ir jūsų artimųjų gyvenimui.

Remiantis neseniai išslaptintu JAV Senato dokumentu, Ameriką netrukus užgrius monumentali grėsmė.

Kalbu ne apie akcijų rinkos griūtį ar papildomus apribojimus.

Tai kai kas daug destruktyvesnio.

Tai gali visiškai suluošinti mūsų šalį ir grąžinti mus į pradinę padėtį.
Anot aukščiausių kariuomenės pareigūnų ir JAV senatorių, to poveikis gali tęstis mėnesius ar net metus.

Laimei, yra būdas pasiruošti.

Šis trumpas vaizdo įrašas atskleidžia, ką dabartinė mūsų administracija daro, kad apsaugotų savo šeimas.

https://darkagedefense.com/?affId=352&c1=041122_4521_262_am&c2=1022e9666022fc1742048949dd2c39&c3;=&id=57482495&affid=352&cid=963&s1=041122_4521_262_am&s2=102

> 19:43       2022-04-11 20:09

Kak litvien, tak dūren.

A, tai norite išverstos knygos nemokamai?'       2022-04-11 19:43

Tik nepamirškite pasieškoti kartu ir trumpo savyginos vadovėlio, nes kai ateis elektros generatoriu gadynė, tai prasidės ir masiniai plėšimai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-04-11 16:10

- Vytautai Radžvilai, esi labai reikalingas NS partijai, bet ne su vadovo titulu.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-04-11 16:07

Norisi, kad seime būtų NS tvirta dauguma, bet su tokiais NS vadukais, su keliom labai neišmintingom NS programos nuostatom, šansų NS sėkmei nesimato.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-04-11 16:01

- Suprantama čia rašančiųjų kritika NS ir NS vadovui Vytautui Radžvilui, kai toks kaltinimas “tylintiems avinėliams” atsiranda.
- Vytautai Radžvilai, NS įvaizdis darosi vis labiau apgailėtinas, kai net Tautą sumenkini.
- Labai reikalingas NS patvarkymas. Turi atsistatydinti NS vadovas, NS valdyba, NS taryba.

Stiklo valytuvas       2022-04-11 15:28

Svarstau, rašyti ar nerašyti komentarą...
Rašau. Rašau ne Radžvilui ir ne NS, nes tai BEVILTIŠKA!!!
Rašau bendram padėties vertinimui.
.
„Kiek dar tęsis avinėlių tylėjimas? Kol jis tęsis, tikrai niekas šioje šalyje nesikeis.“
.
Radžvilai ir tavo gauja, jūs visi CINIKAI!!!
.
1. Šitie rašeivos iš NS visą atsakomybę už tai kas vyksta Lietuvoje numeta tautai (visuomenei). Intelektualinis tautos elitas taip pat atsakingas! Gal ne 50/50%, bet arti to. Negi šitie „proto bokštai“ su filosofiniais ‘pribimbasais’ dar nesuprato kad žmonių masė savo prigimtimi nėra siekianti ‘aukštų materijų’, tą masę būtina ‘vesti’, kitaip masė nusirita iki primityvaus gyvuliškumo, iki pirmykštės bendruomenės lygio… O kai masės dar ir SPECIALIAI durninamos, tada būtina atatinkama ‘atsvara’ ką privalo suteikti opozicija!
Stabmeldystė ir žmonių poreikis stabmeldystei niekur nedingo, tiek religinei, tiek socialinei, tiek politinei (politiniai lyderiai irgi yra savotiški stabai).
2. Manote kad keliais filosofinio pobūdžio traktatais ir žavingais rašinėliais apie kainas pavergsite jau UŽZOMBINTĄ minią. Atsibuskite, kiti tai daro kur kas labiau minias paperkančiu būdu - saldainiai iš gausybės rago - sraigtasparnio.
3. Taip, jūs rašote teisingai, bet nuo kada žmonėms IŠ TIKRO REIKĖJO IR/AR REIKIA TIESOS. Reiškia, kad norint „prakišti“ Tiesą, ją būtina dar ir ‘patraukliai įpakuoti/pateikti’, o tai atskira ‘meno rūšis’ apie kurią išmano tik „išrinktieji“.
4. Žmonėms reikia paprastų ir jiems lenvai suprantamų „tiesų“. Pavyzdžiui, „atimti ir padalinti“. Sunkus nors ir doras darbas niekada masėms nebuvo „ant bangos“. Tik religija (plačiaja prasme) savotiškai privertė mases visiškai nesugyvulėti. Skamba žiauriai, netgi vulgariai, todėl šitaip „apnuoginta“ minia greitai nulinčiuoja tokių tiesų sakytojus. Kokie jūs sumauti filosofai, kad nerandate saliamoniško sprendimo… Estai randa, lenkai randa, vengrai randa, o jūs net nekrustelit. Po velnių...
5. Covid-19, karantinas… Kur jūsų reali informacinė pagalba stresuojantiems žmonėms. Pypt-pypt-pyyyyypt…
6. Gyvename ant trečio pasaulinio karo slenksčio. Kur jūsų įžvalgos, patarimai, rekomendacijos kaip išgyventi tautai… Sutinku, kad kainos ir kasdienio (iš)gyvenimo klausimai irgi svarbūs, bet be gilių filosofinių rebusų juk galima ir bent šį tą praktiško. Pvz. susisiekti su žemiau komentare paminėtu knygos autoriumi ir gauti galimybę tą knygą išleisti lietuviškai ar bent ją pateikti (elektroninį variantą anglų kalba) puikioje* NS svetainėje… O kur kitos vertingos knygos… ar bent jų sarašas. Negi tokių knygų sarašą nuolat papildant sunku skelbti svetainėje. Bet ką aš čia rašau, juk jūs net žodžio ‘globalistai’ jau kuris laikas vengiate.
.
Ar jus visus „nupirko“, ar pasiūlė „nusipirkti plytą“, ar koks velnias pristojo… Gal tiesiog NACIONALIŠKAI SUSIVYNIOKIT, ir eikit velniop!!!
.
Ar begalimi didesni niekšai suteikiantys VILTĮ, ir ciniškai išsityčiojantys iš naivuolių patiklumo.
.
O dabar užblokuokit, va tai jūs sugebate.

> 9:13       2022-04-11 11:50

Ar galima konkrečiau apie knygą. Aotentiškas pavadinimas, kur gauti, ar yra elektroninis (PDF ar kitu formatu) variantas. Gal užsienio lietuviai išleistų lietuvišką vertimą, vien tai kad ten paminėtas Trampas, ta knyga Lietuvoj bus tabu.
Ačiū.

Gordijus       2022-04-11 11:18

Mazgas neatrišinejąmas, bet perkertamas, kainų komisija išvežama karučiais iš pastato.

Patriot Truth News       2022-04-11 9:13

Nutekinta atmintinė atskleidžia pražūtingus Putino planus Amerikai…

Nutekinta žvalgybos atmintinė iš Nacionalinio ir Tėvynės saugumo darbo grupės atskleidė pražūtingus Putino planus dėl Amerikos elektros tinklų...

...Ir blogos naujienos yra tai, kad jei jis nuspręs įgyvendinti šiuos planus, tai sukels kelerių metų elektros energijos tiekimo nutraukimą visoje šalyje ir gali nužudyti iki 90 % JAV gyventojų.

Dar baisiau yra tai, kad Putinas ir Rusija nėra vieninteliai priešai, galintys pradėti šią ataką.

Pasak geriausių karinių šaltinių, „Rusija, Kinija ir dar kelios šalys“ per kelias minutes gali sugriauti mūsų elektros tinklą ir sunaikinti mūsų gyvenimo būdą...

...Šiaurės Korėja, Iranas ir Irakas taip pat yra ant slenksčio, kad galėtų tai padaryti…

...Ir… neduok Dieve… jei Talibanas, ISIS ar Al-Qaeda paims į rankas šį ginklą, Amerika tikrai užges.

Jei manote, kad tai skamba nerealiai, turėtumėte žinoti, kad prezidentas Trampas dėl to labai nerimavo ir žinojo, kad tai yra neginčijama grėsmė mūsų išlikimui.

Deja, per kelias dienas po to, kai pradėjo eiti prezidento pareigas, Joe Bidenas priėmė sprendimą panaikinti daugelį Trampo politinių sprendimų, o tai reiškia, kad Amerika dabar yra labiau pažeidžiama nei bet kada anksčiau!

Taigi, ką tiksliai galite padaryti, kad paruoštumėte save ir savo šeimą šiai NEĮSIVAIZDOMAI KRIZEI?

Žurnalistas Keithas Jacobsas ką tik išleido naują knygą, skirtą jūsų šeimos paruošimui artėjančiai krizei, pavadinimu „Didžioji tamsi grėsmė“.


Šiojeknygoje sužinosite:

Ko tikėtis, jei prasidėtų neįsivaizduojamas blogesnio scenarijaus užtemimo įvykis. Sužinosite 18 pramonės sektorių, į kuriuos bus nukreipta, ir kaip tiksliai jie paveiks jūsų galimybes išgyventi.
Ką daryti, kad išgyventumėte iškart po šio niokojančio išpuolio. Sužinosite, ką daryti, kad išgyventumėte pirmąsias valandas, dienas ir savaites.
Kaip sukurti savo atsarginį maitinimo šaltinį. Gausite nuoseklius nurodymus, kaip nuo nulio sukurti savo atsarginį elektros generatorių (nesvarbu, koks jūsų įgūdžių lygis ar biudžetas).
36 konkretūs maisto produktai, kuriuos reikia sukaupti, kad pamaitintumėte savo šeimą, higienos ir sanitarijos planai, kai tualetai neveikia, taip pat galutinis namų ir šeimos apsaugos priemonių sąrašas.
Tai tik mažas pavyzdys to, ką rasite šiame vadove, kaip išgyventi, ir šiandien jie dovanoja NEMOKAMAI kopijas (kol yra).

Avinėlių tyla       2022-04-11 1:23

1. Kreivys - ministras
2. Ministras ir Masiulis - Opus Dei
3. Avinėlių tyla Lietuvoje bent nuo Jogailos krikšto

Regimantas       2022-04-10 22:17

Kiek apskritai „Independence“ projektas jau atsiėjo ir atsieis? Kai 2019 m. šį klausimą aptarinėjo Seimo Energetikos ir darnios plėtros komisija, „Klaipėdos naftos“ buvo pareikalauta pateikti aiškią informaciją, kokios „Independence“ nuomos įmokos ir kitos išlaidos. Skelbta, kad už SGD laivo nuomą „Klaipėdos nafta“ per metus moka 68,9 mln. JAV dolerių (dabartiniu kursu – apie 56 mln. eurų), o per dešimt metų sumokės 689 mln. dolerių (apie 560 mln. eurų). Nusipirkus jį už 160 mln. eurų, bendros išlaidos vien už patį laivą pasiektų 850 mln. eurų.

Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/verslas/ekonomika/sgd-terminalas-tampa-vis-sunkesniu-akmeniu-po-vartotoju-kaklu-1006722

Dvi lesbės - aferistės       2022-04-10 22:10

Šimonytės-Grybauskaitės košmaras tęsiasi – estai ir suomiai SGD terminalą nuomosis už 10 mln. eurų per metus, mes už „Independence“ mokame po 56 mln. eurų.

Patriotas       2022-04-10 21:09

Atminkime, jog JAV tikslas yra kilnus — sukelti badą, ypač Afrikos šalyse, kad iš ten dar viena pabėgėlių banga plūselėtų į ES ir ją galutinai sutrupintų. Jų atstovai Lietuvoje tik administruoja JAV interesų grupių planus. Tačiau esu tikra, kad šiam planui nelemta realizuotis. Nevardinsiu visų priežasčių, tik pastebėsiu, jog apie trečdalį maisto pasaulyje yra išmetama, o dar tiek pat yra suvarojama, palaikant viršsvorį. Be to, perdirbtinis maistas žaloja sveikatą, o gydymas visuomenei brangiai atsieina. Tad vien tik kainų pakėlimas arba kortelių sistema (nieko tame gėdingo nematau) gali tvariai išspręsti maisto problemą.

tai sakai,filosofe , kad kalti žmonės?       2022-04-10 20:19

sakai ,kalti avinėliai ir jų tylėjimas? Išvada: tokie “meistrai” ,kaip pats, pasirodo yra ne kas kitas kaip tas pats vilkas avies kailyje. Neduok dieve tokiam patikėt valdžią - turėsim tą patį ,ką turim dabar . Tai tas pats “broilerio” klonas.

Pagarba komentatoriams!       2022-04-10 19:59

„Kas ims ir kels šitą naštą?”

(habilitās)

Ne iš šviesuomenės       2022-04-10 16:43

Radžvilas, Stankūnas rašo tiesos.lt. Kiek avinėlių čia ganosi? Užrašyta tiesa yra gerai, bet iš rašytojų vargiai gausis kovos vadas. Be vado nieko nebus. Kas ims ir kels šitą naštą?

ah.ą       2022-04-10 15:56

devalstvbizacija ir korporacizacija su gyvulzacija finale.

Lietuva       2022-04-10 15:01

labai religinga šalis. Davatkiškumas, fanatizmas, proto bukumas, mazohizmas ir sadizmas nuo religinio tikėjimo persiduoda į politinį didvyriškumą; inkvizicinės ambicijos paaukoti savus tarsi nekalto avinėlio (Jėzaus) kraujas išlietas Dievui Tėvui (Baidenui) pamaloninti?

Prieš       2022-04-10 14:02

10-15 metų rajonuose tikrindavo,ar žmonės nevagia elektros šildymui,nelegaliems darbams.Irvogdavo net labai.Kažkaip su tuo susitvarkė,tačiau dabar tenka stbėti,kad vėl vagiama elektra, daug žmonių rajonuose ja šildosi ir nemoka,o sumokam mes visi,elektra brangsta.Kas tikrins privačius elektros tinklus,kai patys elektrikai vietose ja šildosi ir jų kaimynai ne už ačiū turi tokias sistemas ,kad nemokėti.Kas juos tikrins?Jie patys?

sovietų       2022-04-10 13:51

darbo rezultatas - veršių tauta

Regimantas       2022-04-10 13:49

Nu jo…kas belieka klumpakojams… tik tyliai sau klumpes drožti…

Manau       2022-04-10 12:16

kol kas tai viso to neįleis į teliką , tol daugumai žmonių tai neaktualu ir neįdomu . Kiek pamenu,  kadaise ir tas Sąjūdis buvo užgrobęs teliką ir tik tada pagaliau Tauta susiprato .

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Česlovas Iškauskas. 1939 – ųjų rugsėjis: ko mus moko istorija?

Karas Ukrainoje. Du šimtai penktoji (rugsėjo 16 diena)

Briuselis nori 70% sumažinti ES vykdomą Vengrijos finansavimą

Ramūnas Aušrotas. Vienos lyties asmenų sąjungos kaip būdas paneigti šeimos instituto prigimtinį pobūdį

Vengrų politikai: Europos Parlamentas atvirai šantažuoja mūsų šalį

Elektros krizė arba kaip sutaupyti 3 milijardus eurų. Šarūnas Andriukaitis-Sutkus

Karas Ukrainoje. Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)

Andrius Gudaitis. Vartotojų interesų gynimo imitavimas

Lenkija planuoja statyti šešis branduolinius reaktorius

Vygantas Malinauskas. Ar vienalytės santuokos yra žmogaus teisė?

Vidmantas Janulevičius. Verslas stoja dėl elektros kainų

Karas Ukrainoje. Du šimtai trečioji (rugsėjo 14 diena)

Švedijos vidurio dešinysis sparnas pirmauja įtemptuose ir intriguojančiuose rinkimuose

Vytautas Sinica. Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje

„Už balos“. Karalienė-Trumpas-JAV ekonomika

Edvardas Čiuldė. Nutylėjimo subkultūros Lietuvoje ypatumai

Energetinės krizės akivaizdoje estai atnaujina naftingojo skalūno gavybą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.