Prezidento rinkimai 2019, Žiniasklaida

Vytautas Radžvilas. Kada bus perpildyta kantrybės taurė?

Tiesos.lt redakcija   2019 m. balandžio 26 d. 17:15

54     

    

Vytautas Radžvilas. Kada bus perpildyta kantrybės taurė?

Išeidamas iš LRT vykusios laidos A. Juozaitis pasielgė teisingai. Kaip ir M. Puidokas, pareikalavęs nušalinti E. Jakilaitį, nežinia kodėl ir kaip sugrįžusį į nacionalinį transliuotoją vesti rinkiminių laidų. Keistai nepakeičiamas – tarsi nebūtų kitų žurnalistų. Iš tikrųjų šitą „debatų“ cirką, o tiksliau – patyčias iš nuo pat pradžių „nurašytų“ kandidatų seniai reikėjo baigti. Tačiau šitokių simbolinių ir – blogiausia – pavienių ir nesuderintų pasipriešinimo ir protesto veiksmų nepakanka.

Belieka spėlioti: koks dar nacionalinio transliuotojo vadovybės ir „nešališkus žurnalistus“ vaizduojančių ideologinių propagandininkų savavališkas ir diskriminuojantis poelgis taps paskutiniuoju lašu, galinčiu perpildyti persisotinusios iš LRT sklindančiu propagandiniu melu ir juo besibjaurinčios visuomenės kantrybės taurę?

Bet kyla ir kitas klausimas: kada kandidatai ir juos remiantys piliečiai pagaliau supras, kad visi „nesisteminiai“ įtraukti į užburtą ratą ir pasmerkti jame beviltiškai suktis it voverės? Neįmanoma tapti „rimtu“ kandidatu, kol esi kryptingai menkinamas, žeminamas ir atvirai šmeižiamas žiniasklaidoje, sąmoningai ir tikslingai kuriančioje menkystos, nevykėlio arba pabaisos įvaizdį. Bet pakeisti tokį žiniasklaidos požiūrį ir elgesį įmanoma tik jau būnant „rimtu“ kandidatu – tai yra, turint jėgos ir poveikio svertų. Abu minėtieji kandidatai šito neturi. Bet galėtų įgyti, jeigu bendru pareiškimu atsisakytų dalyvauti šiuose kokčiuose pseudo diskusijų spektakliuose, kol nebus pakeista juos inicijavusi LRT vadovybė ir „diskusijų“ režisieriai bei vedėjai. Taip pat nesuklystų, jeigu pakviestų savo rėmėjus ir visus piliečius pagaliau rimtai ir masiškai ateiti į mitingą sąlygišku pavadinimu REIKALAUJAME LAISVŲ IR SĄŽININGŲ RINKIMŲ! ŠALIN CENZŪRĄ LRT!

Misija neįmanoma? Bet kodėl? Nejaugi iš dešimčių tūkstančių savo parašais parėmusius kandidatus žmonių taip ir neatsirastų keletas tūkstančių, gebančių žengti kitą žingsnį, įprasminantį jų ligšiolines pastangas, kad jos nevirstų dar viena nesėkme ir nebūtų paleistos vėjais? Kad netaptų dar viena nepavykusia ir tuščia akcija. Ar tikrai neįmanoma tiems keletui tūkstančių tiesiog susiburti prie Seimo ar Konarskio gatvėje esančio LRT ir pagaliau pasakyti: GANA CENZŪROS IR PATYČIŲ! GRĄŽINKITE LRT TAUTAI!

Daugiau apie tai skaitykite Lrytas.lt portale ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Atsakymas       2019-04-30 12:16

Kol taurės yra pripilamos, ar perpilamos, tai sklis dainos žaidimai ir šokiai, va kada ten niekas nieko nepripils, o iki prisipildymo jokių šansu, tadair sujudės, net akmenys, kaip sakoma ir akmenys darbe kruta, tai kai nebus prisipildymo, krutės ir betonas.

> Jules       2019-04-29 12:10

Koks kuklumas! smile  O vienas toks iš tavo partijos nuolat tvirtina, kad neturi dėl ko atgailauti. O aš dar sykį klausiu: kuo Burokevičius tau geresnis už Brazauską? Neišsisukinėk, o atsakyk aiškiai. Arba nustok pliaukšti apie ambalus.

Jules       2019-04-28 19:56

Aš nesu padorus žmogus, o klystantis ir ne be nuodėmių, ne be nuopuolių. Ir patriotas aš per prastas - aš tiesiog mažas žmogus, eilinis lietuvis, kuriam nacionalinis orumas gan svarbus, o ką? Blogai?

to > Jules       2019-04-28 19:51

Labai nepurkštauk ant manęs, nes ponią Grybauskaitę ministre paskyrė Brazauskas ir ES komisare taip pat paskyrė Brazauskas, taigi. Vadinasi, ir Prezidentė, ir Juozaitis iš tos pačios ambalistų komandos kaip ir Nausėda, ar supratai? Na, o Lietuvių tauta kol kas nesirengia išlikti, o renkasi nunykimo kelią ir nunykstančios Lietuvos prezidentus. Nunykimo kandidatus mus kelia Bankas “Trockis”(Hegemonas), nežinai? Ir rinkimuose balsuosime tik už nunykimą, deja. Kitokių kandidatų nėr. Mes neturime ką rinkti prezidentu iš Banko mums nuleistų kandidatų į prezidento pareigas. Aišku, ubagynas rinksis Banką - Banko atstovus. Rinksis makronistą, kuris eis Macron’o pėdomis, bet iš jo Archonto tai nesigaus, galit būti ramūs.

Paradoksas       2019-04-28 19:26

Prezidentė kaltinama kalaboravus su burokevičiu, bet ją išrinko, o Juozaitis kalaboravo su Ambalovu, ir geras, kažkas čia nesutampa, o jei taip tai kažkas meluoja, arba neprotauja.

> Jules       2019-04-28 17:42

Čia TU tas padorus lietuvis??? Ir dar patriotas??? O kaip vadinasi tavo Patria? O ar kartais ne tavoji partija su pačiu apgaulingiausiu pavadinimu? Ir ko tą Ambalą vis keli iš kapo? Tu ką - nekrofilas? O kodėl Burokėlio negarbini? Tas juk irgi kape - į teismą nepaduos. A, supratau: Burokėlio vardas šventas, minėti negalima. Kaip ir KGB - didžiausios ,,nacionalinės vertybės”, kuri, pagal tave, ir turėtų rūpintis lietuvių tautos išlikimu. O kur tu tai tautai vietą paskyrei? Ten pat, kur ir tavo numylėtas ir permylėtas Ambalas? Ne, juliukai, per anksti laidoji smile .

stasys        2019-04-28 12:12

skeltanagiai vis dar bando A.Juozaičio poelgį kažkaip aptepti uogiene ...Mol principingas veiksmas susijaudinus. ..o ka reiškia tos jo kalbos apie žmona ? Tai gal ten kažkas jo žmona persekioja su blogais ketinimais ...tada prie ko čia korupcija LTR-ė . Daugiau klausimu nei aiškumo .

Jules       2019-04-28 7:40

Tai ne tautininkai, o apsišaukėliai ir mūsų visų maustytojai, jei į savo gretas priima užkietėjusį ambalistą. Tai atviros patyčios mūsų atžvilgiu. Partijos pas mus tik apgaulingi pavadinimai, o turinys Hegemono - Dominanto, Europos nukariautojo ir pavergėjo. Tautininkai turi pasileisti ir nesirodyti mums į akis - padoriems lietuviams nebelįsti į akis, o nacionalinis judėjimas privalo naujai organizuotis, susiburti, jei norime, kad Lietuvių tauta išliktų.

>21.51       2019-04-27 22:24

Pasakė, kad pasitraukia. Jei dalyvavimas reiškia pritarimą dalyvavimui mėšle, tai ką reiškia parašai dalyvavimui? Rimtai tikėjosi patekti į 2 turą? Tai būtų nerimta…...

>>>>DDD       2019-04-27 21:51

Jei pasakė tai ką pasakė,tai ir išeina.Jei pasilieka pats sau prieštarauja,kaip ir paneigia ką pasakė.Pasilikimas tai dalyvavimas tame ką įvardijo.Poelgis logiškas ir prasmingas.Principingas.

to Jules       2019-04-27 21:25

tautinės jėgos jau buvo dalinai “sudrapalintos”,kai įsijungę liberalios jėgos į tautininkus galimai norėjo jas perimti.Juozaitis,su savo komanda,kaip tik pakelia jas į aukštą lygį.Nereik pasakot pasakų,ne vienas šioje žemėje gyvenat yra tikrų tautininkų,kurie nuosekliai eina tautiniu keliu ir žino kaip buvo ir yra ir bus,nes nėra tie kurie kaip peteliškės skraido,kad kur įlysti ,kad valdžion papultų.Partijų medžioklė -tai realus reiškinys:).Ar ne?:)

DDD       2019-04-27 20:49

AJ išėjo, su niekuo nesusitaręs ir nesiderinęs - to jis net pats neneigia. Gal yra tikrų ne fake news faktų, kad kam buvo pasiūlyta koordinuoti veiksmus. Jei ne, kaip vertinti tokią kraštutinę nekoordinacijos formą?

apie Puidoką       2019-04-27 20:36

vis akivaizdžiau, kad tas naujasis gelbėtojas, Puteikio, muštos kortos, pamaina, yra bailys ir prisitaikėlis, plaukiantis paviršiumi.
Įsiteikinėjantis Puprickaitei atrodė išvis apgailėtinas.
Kuo labiau jį Radžvilas giria, tuo ir pats prasčiau atrodo - panašu, kad bėgdamas nuo vilko (tapatinimosi su A. Juozaičiu), Radžvilas užbrido ant meškos (Puteikio ir Puidoko pagarbinimo) ir pasirodė... esąs aklas.
P.S. Ir dar - surinkti parašus, atrodo, vargo nebuvo: kone 20 tūkst. parėmė, tačiau, kai atskirą nuo Juozaičio ir tautininkų  eiseną organizavo, nė 20 neatėjo. Įdomu, kaip jis pats tai aiškina…

Rinkėja       2019-04-27 20:35

Įtampa auga. Visoje Europoje.

asmuo       2019-04-27 20:05

Keista, kad Radžvilas užduoda tokius klausimus. LRT yra tik šunelis, tik ruporas, kalbanti burna, kuri yra SISTEMOS dalis ir jos tarnaitė. LRT dirba savo KLANUI, kuris jai moka svaria moneta.
O prieš SISTEMĄ daug nepašokinėsi - kaip mat sumals į miltus, sumurkdys teismuose, ir jei ką - tai ir “pakas”.

Taip       2019-04-27 19:20

teisingai pasielgė A.J.,kad išiėjo,nes įvardijęs kaip yra ir pasilikti negalėjo,nes būtų dalyvavęs tame ką įvardijo ir prie to prisidėjęs dalyvavymu.Išmintis veda A.J. ir to nepaneigsi.Ne kaip pasielgė Puidokas pataikūniškai paliaupsino vedančiają,kuri buvo su A.J.mažiausiai nekorektiška.vėliau pasigyrė,kad jis neišėjo,parodydamas kad esmė nelabai suvokiama ir brandos stoka išminties paieškose.Anksčiau Puidoką palaikiau,bet dabar išryškėjo kai kurie bruožai kurie verčia sakyti"stop”.Ėjimai gal gudrūs,apskaičiuoti,bet juose pasigendu Juozaitiškos doros.

Teisingai       2019-04-27 19:15

Kelias buvo parodytas seniai pats Dievo sūnus jį parodė, ale ne visi juo ena, kažkodėl geriau murgdytis liūne,ir kas dabar geresnį gali parodyt?

Jules       2019-04-27 19:09

Radžvilai, jei susidėsi su Juozaičiu ar su Vasaros 5 - daug balsų prarasi. Man asmeniškai tiek dezi LRT, tiek Juozaitis - visi jie iš negarbingos praeities ir runkelyno maustymo ko ten, nebesakysiu, nes pats geriau žinai. Juozaitis nėra šaunuolis, o atidirbinėjantis žmogelis. Už ką reikia atidirbti, manau, irgi žinote? Svarbiausia, kad buvo sudrapalintos patriotinės, nacionalinės jėgos - neutralizuotos. Tiesiog nesuprantama, kaip tautininkai jį pasirinko savo smaigaliu - archontu?

Raigerdas> Teisingai        2019-04-27 18:23

Komentatorius “Teisingai” rašo:“Reigardai panašiai taip ir yra, tik gaila kad kelio išbrįsti iš šio liūno nėra”. Iš tikrųjų, kelias yra. Tik, kaip alkoholikas privalo suvokti, kad jis alkoholikas, taip ir mūsų tauta privalo suvokti, kad nusuko iš TEISINGO KELIO į šunkelius. Kol nebus suvokta pagrindinė problema, tol niekas Lietuvoje nesikeis. Yra gerbiamo V. Radžvilo labai išsamus ir vertingas straipsnis:“Europos Sąjungą ir Lietuvą išgelbės tik Tiesa”. Taigi, TIESA yra ne užgaida, ne kažkieno tai noras, o objektyviai egzistuojanti realybė, kurią jūs galite prilyginti DĖSNIUI, kuriam paklūsta viskas, ir tik dėka šitos TIESOS egzistavimo yra ir sąmonės egzistavimas. Psichiškai sveikam žmogui TIESA yra prieinamas ir neįkainuojamas dalykas. Psichiškai nesveikam žmogui TIESA yra nepasiekiamas dalykas, nes jeigu jis tą TIESĄ suvoktų (netgi apie save), tai jis pradėtų sveikti. Kad egzistuoja tik 2 žmogaus tipai, tai irgi yra TIESA. Yra žmogus, kurio gyvenimo principai yra pagrįsti ir deri su Etikos ir Moralės normomis. Ir yra žmogus, kuris yra visiška jo priešingybė arba antipodas, kuris žūt būt nori sunaikinti tą ribą, skiriančią dvasiškai sveiką žmogų, nuo nesveiko. Krikščionybėje tai pavaizduota, kaip Dievo kova su Mefistofeliu arba Belzebubu, t.y. piktadariu arba Šetonu. Kas labiausiai stabdo žmonijos vystymąsi ir kas ją stumia link bedugnės? Kaip nebūtų keista, bet tai yra mokslas. Taigi, blogis pareina būtent nuo mokslo, kuris yra vaizduojamas kaip ŠVIESA. Kažkada Europoje krikščionybė niekino mokslą, šiandien mes turime atvirkščią dalyką, kai mokslas niekina religiją. Akademikas Jurgis Brėdikis jau išsakė idėją, kad atėjo laikas, kai mokslas privalo pripažinti DVASIOS kaip tokios EGZISTAVIMĄ. Šiandien jau galima atlikti mokslinius tyrimus ir įrodyti, kad DVASIA EGZISTUOJA. Kadangi Lietuva dar LDK laikais buvo tolerantiška įvairioms religijoms (ko nebuvo Vakarų Europoje), tai ji galėtų pradėti šį ŽYGĮ IR KOVĄ UŽ DVASIOS PRIPAŽINIMĄ.

Raigerdas> Teisingai        2019-04-27 18:21

Tada marksistai ir materialistai prarastų tą įtaką visai žmonijai ir mokslas atsigautų ir tada mes pradėtume gyventi ne Kreivų veidrodžių karalystėje, o DVASINIŲ BŪTYBIŲ KARALYSTĖJE, KOKS IR YRA ŽMOGUS. Tada žmogaus gyvenimas įgautų tikrąją prasmę, o materijos ir energijos dėsnių įsisavinimas įgautų naujas formas. TEISINGA TAPTŲ TEISINGA, MELAS BŪTŲ MELU, TAIKA TAPTŲ TAIKA, o ne taip, kaip G.Orwell “Gyvulių ūkyje”: TAIKA-TAI KARAS, MELAS-TAI TIESA. Tol, kol DVASIA nebus pripažinta, kaip pagrindinis, nors mums ir nelabai pažįstamas reiškinys, kuris sugeba kurti materiją ir svarbiausia KOKYBĘ. Kaip sakė labai teisingai amžinatilsis B. Lubys, pas mus arklys statomas vežimo gale. Taip, dauguma žmonių dėl blogos švietimo kokybės save suvokia tik kaip KŪNĄ. Tame yra didžiulė klaida, nes jeigu mes būtume tik KŪNAIS, tai mes būtume BIOROBOTAIS. Būtent psichiatrija ir psichologija ir stengiasi įrodyti, kad mes esame BIOROBOTAI, todėl neišvengiamai bus kuriami ČIPAI, kurių dėka bus siekiama įdiegti juos į smegenis, kad KONTROLIUOTI ŽMONES. Idėja yra beprotiška, bet tam yra naudojami milijonai dolerių, kad ją įgyvendinti. Čia nereikia būti pranašu, kad nuspėti, kad artimiausiu metu bus atakuojama žmogaus atmintis. Jūs greitai išgirsite, kad “išgydyti” žmogų nuo dvasinių kančių reikia sunaikinti dalį jo atminties. Kaip kovoti su panašiais bepročiais? Pasiūlyti visa tai išbandyti ant savęs.       
Išeitis visada yra, nes yra TEISINGAS VARIANTAS ir KLAIDINGAS VARIANTAS, YRA OPTIMALUS VARIANTAS ARBA “Auksinis viduriukas”, kaip tai pavadino Leonardas De Vinčis, arba kaip lietuvių kalboje yra GERIAUSIAS VARIANTAS ir BLOGIAUSIAS VARIANTAS. KLAIDAS reikia taisyti, jų negali ištaisyti tik BIOROBOTAS, o ŽMOGUS GALI. Reikia suvokti labai labai paprastą dalyką, kad DVASIA valdo kūną, o ne atvirkščiai, kaip tai teigia marksistai ir bolševikai, kurie elgėsi kito žmogaus atžvilgiu kaip žvėrys. Jau seniai reikėjo padaryti išvadas dėl šito reiškinio, kas yra tie BOLŠEVIKAI, ir kaip jie atsiranda visuomenėje. Bolševiku negimstama, bet juo tampama. Deja, šito paprasto dalyko pas mus humanitarinių mokslų mokslininkai šiandien dar nepajėgia suvokti. Klausimas- kodėl? Jie silpnapročiai? Ne. Tai reikia išsiaiškinti, kas jiems trukdo tai suvokti, kaip TIESĄ. Nesuvokę ir neišanalizavę tokio reiškinio, kaip BOLŠEVIZMAS, mes ir toliau liksime akli šito reiškinio atžvilgiu, ir neišvengiamai jie vėl sukels milijonų, o gal net milijardų žmonių žudynes, nes kitaip jie negali, kadangi jie pasirinko mirties kelią, bet tol, kol jų kelias užsibaigs mirtimi, jie su savimi nusineš milijonus gyvybių. Viską ko jie moka, tai kenkti žmogui ir tuo didžiuotis, MELAS JIEMS YRA TIESA. Pagal KŪNĄ jie yra žmonės, bet pagal jų dvasinį stovį, jie žmonėmis nebėra, nes jie peržengė ribą ir tapo žvėrimis. Todėl žvėriškų poelgių visada iš jų gali sulaukti, ir svarbiausia tada, kai jų mažiausiai laukiama ir tikimasi, nes jie visada tvirtins, kad mes esame “draugai”, mes esame “broliai”. Deja, tokiais nesame.

Dzeikas       2019-04-27 16:07

GEGĖ IR GAIDYS

- Tai tik tu laimingas, gaiduti broleli,
Turėdams taip garsų ir gražų balselį! -
,,Tai, ką balsas mano, gegyte sesute!
Tu tai gali švelnią išvesti giesmutę!
Jau vis viršesne juk giedotoja liksi:
Kitos tokios girioj tikrai ne’titiksi!”
- Tavęs tai per amžius klausyti galėtum.-
,,O tavo, sesele, tikrai, dievaži
Gaida taip patogi ir tokia graži,
Jog kaip tik nutilsi, belaukdamas nokstu,
Kaip nors kad greičiau tik giedoti pradėtum.
Jau ką nedariau aš - taipos neišmokstu!
Mat jūs, gegės visos, žiūri, lėtos tokios,
O gieda,- tai, rodos, lakštingalos kokios!”
- Už tai, broli, ačiū! bet tu, kad tik stotum,
Tai rojaus net paukštį lengvai pragiedotum.-
Žvirblys pasisukęs pasakė jiem šitą:
- Užkimkite judu, viens girdamas kitą,-
Blogs jųdviejų balsas, jis mekam netiko,
Nors jį ir išgyrėt, blogu pasiliko.-

* * *
  Už ką gaidys gegę taip girti prispyrė?
  Už tai, kad gegutė gaidelį pagyrė.
——————————————————————————————————-
Ivano Krylovo komentaras siulaikines Lietuvos politinems aktualijoms (Vinco Kudirkos vertime)

???       2019-04-27 15:55

Šaunuolis A.J. tiesioginiame eteryje pasakęs, kad karalius nuogas.Apgailėtinai atrodė likusieji “nurašytieji” kandidatai , neišėję paskui A.J. O ar Puidokas teisingai pasielgė pareikalavęs nušalinti E.Jakilaitį ir dėkojęs to paties lizdo paukštei N.Pumprickaitei?Iš tiesų , daugeliui kyla klausimas, kaip kurlianskinės televizijos laidų vedėjas atsirado nacionalinėje televizijoje prezidentinių debatų vedėjo poste?Ir dar įdomu, kas jį išsiuntė į Ukrainą? Kokia jachta jis ten plaukė??????Ar ne ta pačia , kuria plaukiiojo po Izraelį????

Teisingai       2019-04-27 14:23

Reigardai panašiai taip ir yra, tik gaila kad kelio išbrįsti iš šio liūno nėra.

Raigerdas       2019-04-27 12:29

Kodėl LRT negali tarnauti visuomenei? Atsakymą galima atrasti dar rusų rašytojo M. Gokio frazėje: “Gimęs šliaužiojančiu, skraidyti negali”. Būtent dėl šitos priežasties LRT neturi supratimo, kaip ji gali tarnauti visuomenei. To reikia mokytis, bet niekur Lietuvoje šito nemoko. Visa valstybinė sistema yra sukurta tam, kad ten dirbtų kuo daugiau šliaužiojančių. Koks yra pagrindinis tikslas: įsitaisyti valstybinėje įstaigoje, ypač tokioje, kuri VAIDINA IR KABINA VISIEMS MAKARONUS, KAD JI YRA NEPRIKLAUSOMA, NES PINIGAI JIEMS KRENTA KAIP TA MANŲ KOŠĖ IŠ DANGAUS, ir tenkinti savo egoistinius šliaužiojančio vidutinioko interesus, mojuojant VU diplomu, ir prisiklijuojant erelio sparnus, kad atrodyti, kad jis ir yra tas skraidantis įžvalgus ir toli matantis erelis. Gerai pažiūrėkite į dabartinės Generalinės direktorės darbus dar “Delfyje” ir jos metu padarytą Lietuvai milijardinę žalą ne tiek pinigine prasme, bet kiek moraline prasme, inicijuojant dezinformacijos skleidimą, diskriminacijos kurstymą, tik užmaskuota forma ir t.t. Ji tai darė ne viena. Už jos stovi galingesni, nes ji atlieka tik marionetės darbą, kadangi nelabai suvokia, kam ji visa tai daro. Ten dirbo ir toks šliaužiojantis detektyvas, ištikimas Šarikovų bolševikiniams metodams, Šarūnas Černiauskas, save įsivaizduojantis dainuojančiu poetu ir tiriamosios žurnalistikos atstovu, savotiškas Minedas, tik platesnių galimybių, nei natūralusis Minedas. Gerai, jeigu M. Garbačiauskaitė- Budrienė ar Šarūnas Černiauskas prisisapnuoja kokiame nors košmariškame sapne, nes jis yra trumpalaikis, bet, jeigu tai yra realiame gyvenime, tai kokioje valstybėje mes gyvename?

To Raigerdas       2019-04-27 12:04

Manau, kad toks švarus ir tyras buvo ir yra tik vienas Jėzus, kuris mus atpirko ir pasiliko su mumis Šv. Eucharistijoje. Tad vienas vienintelis kelias atsigręžti į Jį, t.y. pradėti nuo savęs, o nereikalauti iš kitų. Mūsų valdžiažmogiai yra tokie, kokie esame mes patys, juk ir renkame panašius į save. Visi esame su papudrintomis kaukėmis, o pasimatome kas esame savo darbais, kai atsiduriame prie lovio.

Nuo Raigerdo        2019-04-27 11:48

Gerbiamas V.Radžvilas klausia: kada bus perpildyta kantrybės taurė? Čia priklauso nuo to, kokio kiekio aukų prireiks šitam Drakonui, kuris atėjo į valdžią dėka to, kad dauguma tautos šaukė “Šalin Drakoną”. Senasis Drakonas valdė Lietuvą kartu su stribais ir išdavikais 50 metų. Kiek prireikė aukų šitam Drakonui? 20 tūkstančių gyvybes paaukojusių partizanų, 300 000 ištremtų į Sibirą, daugybės disidentų, atsidūrusių psichiatrinės ligoninėse ir kalėjimuose, kurie buvo gydomi psichiatrų, kurie buvo laikomi gydytojais, ir tokiais išlieka iki pat šiandien, JAV veikiančių lietuvių bendruomenių už Lietuvos laisvę, Rusijos kovotojų prieš Staliną ir bolševikinį valdymą ir t.t. Taigi, kokių milžiniškų jėgų reikia sutelkti, kad nugalėti Drakoną ir jo pakalikų Burokevičių, Ivanovų ir Jedinstvos gvardijas? Labai didelių išteklių, resursų ir t.t., nes Drakonas sėdi ant mokesčių mokėtojų pinigų, kurių yra milijardai, ir daro viską, kad kuo ilgiau maitintis iš šitų resursų. Kodėl yra taip sunku nugalėti tą Drakoną? Pirmiausia, jį atakuojantys ir kovoje su juo žūstantys, nesugeba atrasti Drakono Achilo gyslą. Antra, jie skelbia kovą Drakonui, naudodami prieš jį gana pasenusius kovos būdus, ir yra patys blogai ginkluoti, įskaitant ir jų pačių informatumą. Trečia, kovotojai su Drakonu, kelia įtarumą, nes neaišku, ar jie tikrai gali tautai pasiūlyti realią išeitį iš padėties, ar tai tai yra tik dar vienas scenarijus, kurio tikslas nuversti Drakoną su šūksniais “Šalin Drakoną”, o po to pradėti vėl valdžios ir turtų perdalijimą su šūksniais: “Tegyvuoja Drakonas”.

Raigerdas       2019-04-27 11:45

Ketvirta, nesugebama pasimokyti net iš tų pačių bolševikų strateginių dalykų, kuriuos jie naudojo, ir kurie išlieka efektyvūs iki pat šiandien, ir vienas iš jų yra informacijos skleidimas apie save. Penkta, nėra nei vieno vadovaujančio centro, kuris viešai paskelbtų, kad jam atsibodo ta Drakono ydinga ir pražūtinga Lietuvos gyventojams politika, ir pasiūlytų geresnį variantą ir išeitį pačiam Drakonui, nustoti būti Drakonu ir vėl tapti žmogumi. Šešta, nesugebama įvertinti tų planų, ir tų Blogio tarnų ketinimų, kurie jau yra paruošti su rekomendacijomis, kaip sunaikinti patį pavojingiausią Drakono priešą - Lancelotą. Tai daroma pasauliniu mastu, o psichiatrija ir visokie jų pusbroliai yra pasirinkti, kaip Trojos arklys, kurie yra kiekvienoje šalyje, ir svarbiausia, jie yra finansuojami pačių vyriausybių ir jų palaikomi. Duodu pavyzdį, kad geriau galėtumėte įsivaizduoti: jeigu vietoje psichiatrų ir visokių jų pusbrolių pradėtų dirbti tikri žmogaus dvasinės sveikatos žinovai, o mokyklose ir aukštosiose pradėtų mokyti jauną kartą, kaip išsiugdyti gana aukštus sąmoningumo lygius, aukštą atsakomybės jausmą, intelektą ir išmintį, ir visa tai būtų padėtą ant dorovės pagrindų, tada pasaulyje pradėtų mažėti karų, narkomanijos, nusikaltimų, daugiau pas žmones būtų žmogiškumo, kaip sakė Vydūnas, daugiau meilės ir tarpusavio supratimo. Septinta, yra svarbu žinoti, kad XXI amžiuje žmonija neišvengiamai skils, nes ji neturi daugiau galimybių daugintis šioje Planetoje, į dvi priešingas stovyklas. Jeigu nugalės Lanceloto kovotojai, tai žmonija išliks dar ilgus amžius, bet jeigu nugalės Drakono padlaižiai, tai ši planeta taps vergų planeta ir ieškos galimybių, kaip atrasti dar panašią planetą, kur yra gyvybė, kad ją užgrobti ir paversti Vergų planeta. Ir tai bus tol, kol kokia nors galingesnė už juos civilizacija jų nesunaikins. Manau, kad atsakiau į gerbiamo profesoriaus V. Radžvilo klausimą. Yra ir daugiau punktų, tik ne apie viską sakoma iš karto.

stasys        2019-04-27 11:04

nykščiu partija ir toliau balsuoja .smile  ar bent paseilėti ta nykštį nepamirštat .??

rename       2019-04-27 10:49

Žydrųjų ekranai Raudonųjų Žibintų tv

ptica       2019-04-27 10:26

Propagandos žodis tikrai ne žvirblis. Tai antis!

elertė tarnystė       2019-04-27 10:24

Au au au- mias labai ištikimai tarnaujem Žmoniū Partijei ir
Taj Kuri Niekada Niaklysta!

stasys        2019-04-27 10:04

Tokia jau dalia to gelbėtojo , jis greito politinio proceso dalyvis . Čia atbėgo čia numižo pamakalavo rankomis ir jau jam duok susitupėjusia visuomene pasiruošusia kaip kokia veršiu banda paskui ji sekti .Nežinau , žiūriu aš į tokius ir suprantu iš kur pas juos toks požiūris . Tokie žmonės pamiršo ka reiškia tikroji tarnauti savo tautai – visuomenei žodžio reikšmė . Gal čia priežastys kodėl tos beždžionės nežiūrį televizoriaus ir nenori į nosį įsiverti žiedo ? Žodis ne žvirblis A.J.

T0mas J.       2019-04-27 10:01

Juozaitis pasielgė teisingai.
Kai vakarėlyje pasakai tik 1 sakinį – visi geriau įsimena, ką sakei.
O juk teisybę pasakė.

Ankdotas       2019-04-27 9:54

Kaip vieni kėlė pažadinimo bangą ant betono,darė darė  ir atrado Kedį.

pilnų taurių garantas       2019-04-27 9:49

Pildyti taures neįdomu. Smagiau taurę ištuštinti.
Geriau pripildysim urnas biuletenių. Biuletenių pildymas kryžiukais yra motyvuojantis. Ir be pralošimo:
Prieš -geriam už tai, “kad pasisektų”, o po- “kad nuplautume apmaudo kartėlį”.
Balsavimai jėga!

Ekspertas       2019-04-27 9:42

Šita kolonija pavadinimu Lietuva turi savo šeimininkus, kurie pageidauja iš kolonijos dviejų dalykų - būti rusofobiška ir neoliberali. Dauguma Lietuvos gyvntojų nėra ne rusofobai nei neoliberalūs, todėl svarbu turėt įtakos ir propagandos realizavimo įrankius. Kiekvieną dieną kalant į galvas, kad rusai puola - 80 proc. gyventojų neatlaiko tokios propagandos neurotiškai todėl ją priima, o grėsmėje pastoviai gyvenant jau nebesugebama orientuotis ir kituose socialiniuose klausimuose. Tai viena iš propagandos priemonių yra LRT ir kolonijos šeimininkas taip lengvai jos neatiduos. Jeigu Šimonytė, Nausėda ir Skvernelis neoliberalizmu atitinka 10 balų iš 10, rusofobijos aspektu irgi 10, gal Skvernelis 9. TAi Juozaičio rusofobiją galima vertinti kokias 6, o neoliberalizmą tik kokias 3 balais. Tai įsivaizduojate kolonijos šeimininkas tai suvokia kaip grėsmę ir jis jokias būdais nepraleidinės tokių kaip Juozaitis, ką LRT ir įgyvendina.

taurioji dauguma       2019-04-27 9:41

“Vyrai gėrė
Vyrai gers
Kol žemelė apsivers.
Kai žemelė apsivers,
Ant griuvėsių
Vyrai gers.”

Tarnystė.       2019-04-27 9:14

  Oligarchinį klaną atstovaujanti LRT be jokių skrupulų demonstratyviai įrodė ištikimybę šeimininkui - rytojaus dieną per žinias ir Panoramą neišdrįso parodyti siužeto, kodėl A.Juozaitis išėjo iš  “debatų”. Nuolankūs ciuckiai visada ištikimai tarnauja savo šeimininkui. Ir dar, mat, grasina teismais. Tikri menkystos, GĖDA.

propatrijonas       2019-04-27 8:35

Laukiau, laukiau, laukiau kol bus perpildyta toji kantrybės taurė.
Belaukdamas prigėriau.
Patologoa atomas surašė Diagnozę-
Nuskendo laukiant ant kranto- “mirtis natūrali ir nesmurtinė”.

pažadinimui       2019-04-27 8:19

Protestuoti porą kartų per metus ateina keliolika vargdienių.
Į krepšinio varžybas be vargo susirenka septyniolika tūkstančių dukart per savaitę.
Kai tautelei rūpi vien alus ir kašio pergalės, apie kažkokius “kantrybės taurių” perpildymus šnekėti tiesiog juokinga.

LAISVI RINKIMAI       2019-04-27 7:27

Taip, dabar strateginis tikslas yra toks. Radžvilas, Juozaitis ir kiti nesisteminiai turi dabar įrodyti, kad jie yra daugiau negu naivūs filosofai- jie turi sukelti visuomenės pažadinimo bangą. DAROM!

$+$       2019-04-27 5:13

.J. ne tik teisingai pasielgė, nors dar teisingiau būtų buvę iš viso nedalyvauti toje nuolat besikartojančioje klounadoje, bet ir teisingai pasakė. Apie beždžionę. Tik gaila, kad nepasakė pačio svarbiausio, kad ir kitoje ekrano pusėje sėdi ir žiūri ne ką geresni nei beždžionės.

Vakar, tos pačios LRT radijo laidoje kalbėjęs V. Šerėnas apie artistų vaidmenį politikoje tik patvirtino tą faktą. Žiūrinčiųjų į ekraną pasirinkimo kriterijai yra tokie, kad labai pasistengęs gali prastumti ką tik nori – svarbu gražiai aprengti, sušukuoti, papudruoti ir… prezidentas. Tiesa, prieš tai dar reikia metus laiko kalti į makaulę, kokie aukšti reitingai.  Tos, aprengtos ir papudruotos.

Taip kad bananų bus, sukilimų ir perversmų...

Vilnietis       2019-04-27 2:52

Rinksim tik Juozaitį, o visą LRT vadovybę su daugeliu pederastus rėmusių laidų vėdėjų pasodinsim.

Al.       2019-04-26 23:47

Galima tikėtis, kad Juozaičio išėjimas bus jo atėjimas. Bet jeigu nebus ? Jei jis išvis turėjo galimybę, ar jos neprarado? Pats išėjimas kaip toks gal ir galėtų turėt poveikį, bet šiuo atveju atrodė dirbtinai. Panašiai kaip filmo vidury išeitų pagrindinis veikėjas. Zoro sakytų banditams - ai jūs jau man šlykštūs, išeinu, vaidinkit be manęs be manęs. Kas liktų žiūrovams?

Reikia tikėtis,kad       2019-04-26 20:33

A.Juozaitis daugiau nedalyvaus pseudodebatuose.Ir ore tvyros ,kad kažko debatuose trūksta.Jis bus labiau matomas ten nebūdamas.

Anaiptol,       2019-04-26 19:06

pasirodė, kaip turgaus boba, kuriai saulėgrąžas gvildenti ir papirosą “prima” traukti. Gėda. Jei taip EP elgsis ir Radžvilas, tai tegu jį bala tokį parlamentarą, tik gėdos pridarys. Manau, kad dėl to ir niekur negalėjo pritapti, tik sumaištį kelti.

Svajonė       2019-04-26 18:55

Baik juokus filosofui tai netinka laikas dabar labai kitas.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-04-26 18:51

Teksto autoriui su nr. 2019-04-26 18:22
Geriau, pasistatyk namą, atiduok jį landsberginių (grybauskinių, ...) gaujai ir eik į šilumines trasas : )))

Kū daryyyyyt?       2019-04-26 18:22

Kai buratinai abuojūs, kai niekas neina protestuoti,
yra tik vienad būdas atsikratyti režimo propagandonų-
sukurti alternatyvų informacijos sklaidos šaltinių tinklą.
Nėra pinigų?
Pinigų visada yra.
Trūksta tik noro, suvokimo ir idėjų.

Kristus irgi buvo vienas       2019-04-26 18:17

prieš fariziejus.

Svajonių Lrt       2019-04-26 18:17

Lrt taryba – be partinių gaujų 4 narių.
Lrt taryba – be prezidentūros 4 narių.
Lrt – laisva ir nepriklausoma nuo partijų.
Lrt – Tautą telkianti priemonė pavyzdinei valstybei kurti.
Lrt – Tautos priemonė valstybė tarnautojų politikų priežiūrai.
_______________________________________________
Užvaldytoji Lietuva (komunistuojančiųjų landsberginių, brazauskinių, grybauskinių ir pan.)
2019 balandžio 26

škvalas       2019-04-26 18:13

Ateis. Keturiolika- būrelis nukvakusių pencininkų, du-trys zylės propatrijonai. Padegins žvakutes, sugiedos ” marijamarija”.
Ir…?
Ir nieko.
O kas dar gali būti?

Telegrafas užimtas!       2019-04-26 18:01

Jau prieš šimtą metų revoliucionieriai suprato, kaip perimti valdžią. Deja, po langais susirinkti nepakanka. Geruoju niekas lrt nepasikeis, per daug svarbi galimybė turėti (dez)informavimo priemonę savo rankose, o ir pinigų nemažai visuomenė sumoka ten dirbantiems. LRT pamokyti, mes vėl kaip tie avinai, nubalsuosime už tai, kad pietums būtų šašlykai.

Pasimokyti       2019-04-26 17:35

iš Ukrainos?Jakilaitis ir Linkevičius savo globėjiškais apkabinimais žemina ir prezidentą Zelenskį,juo labiau kad jį taip kritikavo ir tyčiojosi iš jo iki iš- rinkimo.


Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas mitinge prie Seimo: Apginkime Lietuvą!

Stasys Jakeliūnas. Neįtikėtini (anti)demokratijos standartai

Viltinga? Andrius Bačiulis. ~40 proc. amerikiečių vis dar vadovaujasi sveiku protu

Rasa Čepaitienė. Gėdintojai

Papunkčiui. Vytautas Sinica: dėl ko kaltas Landsbergis ir kodėl jis turėtų atsistatydinti?

Tomas Baranauskas. Hibridinio karo naujienos

Martynas Katelynas. Padėkokim Raskevičiui, Šedbarui ir kitiems konservatoriams!

Vytauto Sinicos kalba mitinge „Apginkime Lietuvą“ prie Seimo: reikalaujame sustabdyti nelegalių migrantų priėmimą

Seimas priėmė rezoliuciją dėl hibridinės agresijos atrėmimo

Santykiai su Baltarusija: „Neredaguota“ pokalbis su VU TSPMI dėstytoju dr. Laurynu Jonavičiumi

Rašytojo Liudviko Jakimavičiaus pareiškimas: „Tokia skandalinga LRT veikla nebeturėtų tęstis“

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“ – apie nuplėštą vėliavą ir nešvankybes, skirtas Gitanui Nausėdai

Margarita Starkevičiūtė. Ir vėl turime valdžią, neatliekančią savo pareigų

Dominykas Vanhara. Apie atbėgėlių krizę ir dvi išeitis –  abi jos nekokios

Nida Vasiliauskaitė. Apie „bendrąjį gėrį“

Liepos 13-ąją, antradienį, 9.30 val. Nacionalinis susivienijimas kviečia į mitingą prie Lietuvos Respublikos Seimo: „Apginkime Lietuvą“

Redakcija kviečia į talką: Kaip tą nesąmoningą, bet sąmojingą (pa)sąmonės nesąmonių srautą būtų galima pavadinti? „Nuo bačkos. Andrius Kubilius: ...“

Linas Šalna. Kažkaip nutilo progresyvioji šviesuomenė – laukia instrukcijų ir injekcijų?

LR Seimas per pirmąjį pusmetį: „Neredaguota“ pokalbis su teisininku ir politikos stebėtoju Dominyku Vanhara

Klasikos variacijos. „Patikės, kai gaus vaistų. Va, kodėl jūs vis dar sveiki, sakysime“ – Nidos Vasiliauskaitės siūlomas Sokrato ir Glaukono dialogas

Vengriją palaikanti peticija perduota Vengrijos parlamentui

Zigmas Tamakauskas. Dievo Apvaizdos siųstas žmogus…

Draudimas Lietuvos Šeimų Sąjūdžiui rengti protesto akcijas teismo pripažintas neteisėtu ir panaikintas

Geroji Naujiena: esame tapę Dievo nuosavybe

Tomas Baranauskas. Apie neįveikiamą Bilotaitės sieną eilėmis

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklė“: Čia jūs valotės rūdį į vėliavą, arba Kaip „šviesuomenė“ tyčiojasi iš „tamsuomenės“

Audrius Bačiulis. Lukašenkos agentūra apsišviečia

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Liberalioji demokratija nebeužtikrina laisvių

Rasa Čepaitienė. Ką leido pamatyti ši hibridinė ataka?

Andrius Švarplys kviečia patiems įsitikinti, ar jis teisus

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.