Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Žiniasklaida

Vytautas Radžvilas. Jie jau čia: LRT vėl užgrobta!

Tiesos.lt redakcija   2019 m. rugsėjo 1 d. 7:02

42     

    

Vytautas Radžvilas. Jie jau čia: LRT vėl užgrobta!

Šimtų tūkstančių Lietuvos žmonių atmintyje visam laikui įsirėžė Eglės Bučelytės vesta žinių laida SSRS kariuomenei jau veržiantis į LRT pastatą. O ypač ir labiausiai – eteryje nuskambėję nerimastingi diktorės žodžiai: JIE JAU ČIA! Ir galiausiai – slapta kamera nufilmuoti koridoriumi su atkištais automatais sėlinančių ir pasiruošusių žudyti okupantų smogikų kadrai. Po jų stojo tamsa.

LRT keliems mėnesiams tapo Kremliaus televizija. M. Burokevičiaus TSKP platformininkų melą apie Lietuvą ir Sąjūdžio laisvės kovą skleidusia kaspervizija. Laimė, tai buvo tik užgrobimo farsas. Tikroji LRT liko neužgrobta, nes laisvės dvasia nepasitraukė iš Lietuvai likusių ištikimų jos darbuotojų protų ir širdžių.

Praslinko trisdešimt metų. O kaip su ta laisvės dvasia šiandien? Atidžiai įsiskaitykime į naujojo LRT portalo redaktoriaus Mindaugo Jackevičiaus reguliarius Rūtą Vanagaitę „atplovinėjančius“ interviu. Įsiklausykime į LRT radijo eteryje nuskambėjusį pokalbį su R. Vanagaite (ČIA).

Nekišdami galvos į smėlį kaip tie stručiai, atvirai ir sąžiningai paklauskime savęs: kuo visi šie pokalbiai su atvirai Kremliaus propagandą varančia jo įtakos agente skiriasi nuo melo ir šmeižto srautus ant Lietuvos pylusios kremlinės kaspervizijos laidų? Taip pat paklauskime savęs: ar tikrai nėra skirtumo tarp E. Bučelytės parodytos drąsos, savitvardos ir – nebijokime šio žodžio – ištikimybės Lietuvai net didžiulio pavojaus ir visiškos nežinomybės akivaizdoje ir meilikavimo į nacionalinio transliuotojo studiją netrukdomai sugrįžusiai dergti Lietuvos šių dienų burokevičininkei?

Todėl metas pažvelgti į tikrovę atvertomis akimis ir pasakyti patiems sau: JIE JAU ČIA: LRT vėl užgrobta! Tik šįkart Kremlius padarė tai tyliai ir nepastebimai, garsiai šūkaujančios apie jo keliamą pavojų, bet iš tikrųjų veikiančios kaip Šeštoji jo kolona ir kasančios duobę Lietuvai naujosios LRT administracijos rankomis.

Jau maža pasakyti, kad nacionalinis transliuotojas paverstas antilietuviškos propagandos ir antivalstybinės ardomosios veiklos įrankiu. Kaip rodo daugelis panašios dvasios ir turinio laidų, Lietuvos pakasynos įgijo tokį mastą ir įsismarkavo tiek, kad faktiškai virto tikra antivalstybine orgija. Jeigu tai nebus sustabdyta, iš vidaus „savųjų“ rankomis griaunama Lietuvos valstybė žlugs. Užges kaip prieš trisdešimt metų užgeso mūsų televizorių ekranai.

Šitaip neišvengiamai įvyks todėl, kad ši valstybė, o tiksliau, jos baili ir prisitaikėliška valdžia, nesugeba, nemoka, o blogiausia – nenori jos ginti. Kaip jau ne kartą buvo Lietuvos istorijoje, paskutine jos gynybos siena teks tapti savarankiškai, be valdžios vadovavimo ir pagalbos turintiems stoti į mūšį už savo šalį ir laisvę piliečiams.

Susitikimo ir būrimosi vieta ir laikas: KETVIRTADIENIS, RUGSĖJO 5-OJI, 18 VAL. S. DAUKANTO AIKŠTĖ.

Po to visi einame pagerbti Joną Noreiką–Generolą Vėtrą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

"Jie jau cia"       2019-09-4 20:16

Jie niekur ir nebuvo iseje.Tai tebuvo musu iliuzija…

Dar kartą jungtiniam pajėgiečiui       2019-09-3 12:51

Suveskim mūsų durackos ,,diskusijos” rezultatus. Tu, remdamasis (atsieit) Radžvilo straipsniu, teigi, kad mane reikia ištremti iš Lietuvos kaip priešą vien dėl to, kad aš nežiūriu LRT (mano pastabėlė 09.01 20:06). Kaip tavo nuostata dera su V. Radžvilo pozicija, jau nekalbant apie sveiką protą? Na, o aš tau sakau: papūsk tu man uodegon, užperėtgalvi. Taškas. P.S.: Patikslink savo adresą: Vasaros 5? Švėkšna?...

stasys        2019-09-3 11:59

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS ..nereikia bijoti etikečiu .. gerai pagalvojus jos netgi naudingos savo informacija .. pradedant gamintoju baigiant informacija su kuo geriau nevartoti .. smile grįš tie piliečiai į Lietuva kai tik prikursime jiems darbo vietų su oriu atlyginimu ..o lietuviu kalbos mokėjimas taps prioritetu .

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-09-3 11:02

Teksto autorei, -iui, su nr 2019-09-3 11:34
Seimo rinkimų įstatymas n_e_d_e_r_a su visagale konstitucija.
Apie tai
va čia
http://www.ekspertai.eu/ultimatumas-seimui-del-lr-teisiniu-pagrindu-griovimo89825/

http://www.ekspertai.eu/uzgrobta-valstybei-dalis99507/

http://www.ekspertai.eu/uzgrobta-valstybeii-dalis99524/

Kai tai žinosi, baigsi siautėti, apsiraminsi.
Po straipsniais yra ir daugiau susijusių nuorodų. Pasiskaityk : )

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-09-3 10:52

Tekstas (2019-09-3 11:43) stasiui bet tinka ir nelimpančias etiketes klijuojančiam įsisiautėjusiam veikėjui su nr 2019-09-3 11:34 : )))

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-09-3 10:43

Tavo etiketės nelimpa : )))
Įsidėmėk,
už antivalstybinę veiklą, ištrėmus komunistinio konclagerinio režimo budelius, milijonas (pusė visų) dingusiųjų darbininkų turėtų galimybę sugrįžti namo - į Lietuvą.
___________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva (30 metų komunistus dangstančiųjų landsberginių, brazauskinių, grybauskinių, karbauskinių bei panašių)
2019 rugsėjo 3

Jungtiniam pajėgiečiui       2019-09-3 10:34

Kakariekū! Ne tau nustatinėti priešus ir ne tau tremti iš Lietuvos, stribokvaiki! Praėjo tavo laikai. Tu ir esi tas didysis Lietuvos priešas. Melagių karalius ir smegenų plovikas. ,,UŽVALDYTOJI LIETUVA!” ,,-ISTŲ -ISTŲ -ISTŲ”! O kas neužvaldytas? Europa? Amerika? Kanada? Rusija?.. O kas užvaldė? Ne tos pačios rankutės? Ne ta pati širdelė užvaldytojų kraują varinėja? Ne ta pati galvelė sugalvoja ir užsiundo paloti tokius kaip tu, kad žmonės ir mąstyti užmirštų? Užvaldyk ir tu, jei turi keletą atliekamų milijardų, o aš pažiūrėsiu, kiek laiko tu pavaldysi. ,,SEIMAS NELEGITIMUS!” Kaip tai nelegitimus, jei išrinktas pagal GALIOJANTĮ įstatymą? Įrodyk, kad bent cyptelėjai, kai tas įstatymas buvo priiminėjamas. Gal tuo laiku cypėje tupėjai už, pvz., Sausio 13-ją arba rankutes trynei: ,,Mūsiškių bus daugiau!” Tai dabar susitaikyk, jei daugiau ,,kitoniškių”, tik ar tikrai ,,kitoniškių”? O kokie tavo tikslai? Siūlai anarchiją ir suirutę, skatini žmones lyg ir priešintis… nežinia kam. Kuriuo tikslu? Kad tavo ,,užvaldytojai” galėtų atpažinti ,,pavojingą elementą” ir laiku susidoroti? Tai gal pats pasistatyk barikadą prieš Grybauskaitės ir Šimašiaus langus, a? Surink ,,liaudies atstovus” ir parodyk pavyzdį, užuot prie kompo orą gadinęs, raudonasis burokėli. Ir nesidangstyk čia Radžvilu ar dar kuo nors. Radžvilas savo vietoje, o tu padugnė. Pavojus jam, matai… Dangus nugriuvo ar rudeninis lapas ant uodegos nukrito? O Lietuva ir be tavo nuodų išgyvens ir susitvarkys, tie tavo nuodai jau išsivadėję ir nekenksmingi, tik juoką kelia.

stasys        2019-09-3 10:24

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS > tamsta piktybinis elementas. Čiut ka tuo iš Lietuvos . ..taip barstantis piliečiais ir šein ne kažin kas liks .

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-09-3 6:54

Vytauto Radžvilo straipsnį perskaityti pakanka, kad suvokti pavojų Lrt (ir kitų) nežiūrint. Jei perskaitęs straipsnį ignoruoji perspėjimą apie pavojų, tai esi pats sau priešas bei Lietuvos priešas. Tokiems kaip tau (Grybauskaitei, Šimašiui, ...) dera tik tremtis iš Lietuvos.

> 7:59       2019-09-2 22:34

Klausyk, JUNGTINI PAJĖGUSIS SĄMONINGIETI, ko tu čia prie manęs prikibai kaip vantlapis prie r…? Tuoj aš čia, mat, pagal tavo komandą pasilipsiu ant tvoros ir pradėsiu rėkti ,,gvolt! ratavokit! televizorius puola!” smile Ir kaip tu mane nuvarysi į tą smegenų plovyklą, jeigu aš ją jau seniai ignoruoju ir net nežinau, ką jie ten tauškia? Negali apsieiti be to televizoriaus kaip Leninas be telegrafo? Tai gal eik, pažiūrėk kokią ,,prosto mariją”, kol nusiraminsi? Po to gal sukursi kokį nors dar didesnį šudevrą už tuos, kur kas dieną skelbi? Kokie penki kalnai jau nugriuvo nuo tavo lozungų, gal nugrius dar kokie penki? Tau dar niekas nepasakė, kad GYVENIMAS VYKSTA NE TELEVIZORIUJE, kad jis jau praeitis? Gal trolink kvaileliams, o sveikiesiems nenustatinėk diagnozių - nei medicininių, nei socialinių. Jei nenori, kad pasekčiau pasaką apie senį, kuris trejus metus ieškojo senės, kvailesnės už savo paties senę. Spėk, ar rado? smile

Raigerdas        2019-09-2 21:29

Mane stebina tik pats faktas, kaip nepastebimai atšliaužė visa ta amoralių ypatų armija į visas valstybines institucijas. Štai komentatorius Antonijus siūlo: “Seime pakeisti LRT įstatymą, kad ši finansuojama ne iš valstybės biudžeto, o iš abonentinio mokesčio, kuris mokamas laisvanoriškai. Kiek susikrapšto, tiek ir turi”. Iš abonentinio mokesčio jie bankrutuos momentaliai. Bet čia dar ne viskas, nes kokie klyksmai prasidės:“Jūs smaugiate žodžio laisvę”, “Lietuvoje nebėra demokratijos”, “Lietuvoje prasidėjo diktatūra”, “Lietuvoje bandoma įvesti cenzūrą”. Gerbiami ponios ir ponai, ar jūs taip greitai pamiršote su kuo jūs turite reikalą? A. Rusteika teisingai pavadino, kad tai nacionalinis manipuliatorius. Ir jūs manote, kad jie ims ir iškels rankutes ir pakels baltą vėliavą? Baikite, pirmiausiai jie atliks savo įprastą “pareigą” ir apdergs jus nuo galvos iki kojų. Tik tam jie ten ir sulindo į valstybinę TV, kad “VALSTYBĖS VARDU mes jus galime apdergti nuo galvos iki kojų”. Privati TV nenorėtų taip rizikuoti, nes prarastų reitingus, o štai valstybinė gali, nes atlyginimai vis vien bus mokomi ir valstybės finansavimas bus garantuotas. O komentatorius Antonijus siūlo užsukti tą gerai tekantį valstybinį kraną su daug didesne pinigų čiurkšle, nei gauna privačios TV. LRT yra tik vienas iš pavyzdžių, kaip nemokšiškai yra eikvojami valstybiniai ( arba liaudyje dar vadinami “niekieno pinigai”). Pas mus nėra tokios Margaret Thatcher, kuri pasakytų taip drąsiai, kad tai yra mokesčių mokėtojų pinigai ir būtent todėl mes privalome juos tausoti ir veiksmingai naudoti, jeigu mes gerbiame mokesčių mokėtoją. O pas mus tokio dalyko, kaip pagarba mokesčių mokėtojui iš viso neegzistuoja, kadangi ištrūkome iš Sovietų Sąjungos, bet tie įpročiai negerbti mokesčio mokėtoją tai liko. Ir kaip LRT apsieis be šitų sovietinių įpročių? Tai neįmanoma, nes reikia tada keisti visą valdymo sistemą ir visą vidinę LRT politiką. Mes turėjome amoralinę komunistų okupaciją. Dabar turime savų amoralų armiją, kuri, manau, yra milijonus kartų pavojingesnė nei svetimi okupantai.

Atsibuskim, lietuviai       2019-09-2 15:21

- Atsibodo komunistinio konclagerinio režimo politika?
- Į aikštę.
*
*
*
https://www.youtube.com/watch?v=yXwOgRMol2o

Sysys       2019-09-2 14:09

Visada bėga ta pati srovelė, ar gali kitaip?, jei taip užprogramuota.

stasys        2019-09-2 13:51

Nesu tikras kad ši karta V.Radžvilas patriotiškumo tema vairuoja tinkama kryptimi ?.  Kas gi siūloma tuo pareiškimu ? pamiršti Vilniaus mero atsainu požiūrį į valstybės atminimo simbolius o pulti kita nuomone išsakančia R.Vanagaite LRT-ė ?  Ar toks požiūris nėra kiek keistas ir dar labiau diskutuotinas ? LRT-ė suteikė teise tai moterai išsakyti nuomone be rimtos kontr-argumentacijos , mes ja išgirdome bet groti jei reitingais tikrai vargiai norisi . Man atrodo kad čia reiktu platesnio požiūrio į  valstybės skiriama dėmesį jos didvyriams ir aplamai kaip Lietuvoje tvarkomas atminties didvyriams paveldas .. Problemas reikia išgryninti tam kad susitarti kaip jas spręsti ..bet jei jas apvilksime politikavimo marškinėliais .. jos taps mistinės ginčuose kokia ta LRT-ė ir kam ji priklauso .

Antonijus       2019-09-2 13:41

Yra kelios išeitys, kad LRT keistųsi iš esmės.
1. Valdiškas būdas. Prezidentas pakeičia keturis LRT Tarybos narius. Apie tai užsiminė L. Jakimavičius diskusijų rubrikoje. Tuo būdu LRT Taryboje susidarytų dauguma, kuri atleistų iš pareigų samdomą Garbačiauskaitę ir visą jos susitemptą Delfi klaną, bet vargu, ar Prezidentas tam ryžtųsi. Jei nesiryš, jį ištiks žaliųjų varškėčių likimas.
2. Seime pakeisti LRT įstatymą, kad ši finansuojama ne iš valstybės biudžeto, o iš abonentinio mokesčio, kuris mokamas laisvanoriškai. Kiek susikrapšto, tiek ir turi. Tuomet LRT nebetektų privilegijuoto statuso ir taptų atsakinga už turinį. Manau, kad Gr.Budrienės šutvė išsibėgiotų pati, nes jokio tokio patrauklaus turinio sukurti nepajėgi. Ateitų kiti, ir sukurtų, net negavę jokių tokių šiltnamio sąlygų, o kai virsmas įvyktų, tokį transliuotoją galėtų paremti ir valstybė.

E951       2019-09-2 7:47

kai gatvėm važinės btr’ai su kadyrovo galavariezais iš “vostok” einzackomandos tada jau bėdavosim, kad “reikėjo nueit į tą mitingą, padaryt pradžią, neklausėm profesorėlio”, bet lietuviškam mužikui kol daeina…galės pabėgęs “elitas” paguost - laikykitės ten.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-09-2 6:59

Iš tavo algos paimami pinigai (mokesčių pavidalu) ir atiduodami Ltr okupantams. Keista, kad šito nesuvoki. Susimoki nenaudoji ir leidi okupantams skleisti melą propagandą? L blogai. Susimąstyk.
Dalia Grybauskaitė užsirioglino ant NATO tanko, o Donald’as Trump’as net nežino, kad toji - komunistė Dalia Burokevičiaus bendradarbė ir iki šiol kremlinių putinoidų paslaptis. Ar suvoki pavojaus didumą?
Įsidėmėk, abejingumas - mirtinas pavojingumas.
Sukelk ant kojų giminę visus kaimynus ir į aikštę.

> 20:14       2019-09-2 0:16

Ką tu išmanai apie mano sąmoningumo lygį? Ir kaip aš tuos okupantus išlaikau, jeigu nei žiūriu, nei klausau? Tai tu pats turbūt iš televizoriaus neišlendi? O gal ten ir dirbi, kad taip sujaudino mano menkutė pastabėlė?

dundukams ir stribams       2019-09-1 21:26

dundukas,o gal ir pyszzz…ukams, tv boikotas- kai nežiūri, nefinansuoji… betgi finansuoji, priverstinai! ir ne tik mtv, bet ir stribus, stribvaikius ir stribus

Iš tiesų       2019-09-1 20:54

Kažkas negero vyksta LRT dvaro kieme,net vertingą laidą ,,DUOKIM GARO” pakeitė anglomaniška ir kosmopolitine muzikine laida ,,Šlagerių festivalis”.O politinėse-publicistinėse laidose šmėžuoja ištikimi LRT idėjiniai-komentuotojai,kaip pvz. Urbonaitė,J.Novagrockienė,T.Janeliūnas, V.Valentinavičius, Gabrielius/ TS-KD partija/, ,,Laisvosios rinkos” nevykėliai vertintojai, akademinės bendruomenės neoliberalieji paslaugūs komentuotojai ir pan.Tad, gerb.Seimo valdančiosios daugumos politikai ,vadovai,kada pagaliau pertvarkysite Visuomeninio transliuotojo LRT veiklą iš pagrindų ?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2019-09-1 20:50

Okupantai “išėjo”, komunistai pasiliko.
L blogai

ana       2019-09-1 19:17

Geriausias protestas prieš LRT yra televizoriaus išjungimo mygtukas.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-09-1 19:14

Teksto autorei, -iui su nr 2019-09-1 20:06
Su tokiu sąmoningumo lygiu, išlaikai Lrt okupantus.
Laabai blogai

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-09-1 19:06

Lietuviai, (kad ir su krikščioniškomis kaukėmis) visi renkamės Simono Daukanto aiktėje, ketvirtadienį.

Ko ten spoksot?       2019-09-1 19:06

Jau 8 metus nežiūriu televizijos, o po monikutės atėjimo neklausau nė radijo. Na, nebent retkarčiais Klasiką įsijungiu. Ir man nėra ko nervintis.

Nereikia lia, lia...       2019-09-1 18:53

Kremlinai tai savi, t.y. savi “kremlinai” užvaldė Lietuvą. Savi kremliaus saulę kala prie dangaus. Tie patys puola ir S.Nerį bei P. Cvirką, kad pridengtų kremliaus saulės švytėjimą.

o kas neužgrobta?       2019-09-1 17:39

ministerijos, ypač TM ir VRM - užgrobta
GP ir VSD - užgrobta
VMI ir SODRA - užgrobta
VISOS partijos (tame tarpe konservai) - užgrobta
uostas, spauda, energetika - užgrobta
———-
ko dar neužgrobė komunistų-kgbistų mafija?

Deivis       2019-09-1 17:21

Visa Lt valdžia dirba kremliaus žydams.

Algimantas Zolubas       2019-09-1 15:42

Jie iš čia ir nebuvo pasitraukę, tik kaukes užsidėjo. Neškim televizorius ir radijo imtuvus į Europos parką drauge su vadovais prie gėdos stulpo, nes jie tapo buvusios sovietinės nomenklatūros įrankiais.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2019-09-1 15:16

(pataisyta)
Lrt plius padarė venjetę - jau leninukų spaliukų žvaigždutes žeria ekrane : (
Fu

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2019-09-1 15:15

Lrt plius padarė venjetą kur jau leninukų spaliukų žvaigždutes žeria ekrane : (
Fu

boikotui       2019-09-1 14:49

Ne ką teduos LRT boikotas, nes nėra komercinės reklamos. Mockaus kekšinčiaus TV kanalų grupei reikėtų boikotą skelbti ir SkydinėsTV-2 (Lietuvos ryto TV) bei skandinaviškai-rusiškai TV3.

Boikotas       2019-09-1 14:44

ir tik boikotas lrt. Visuotinis boikotas, o tas, kuris žiūri lrt yra Lietuvos prasmirdęs priešas.

ah1       2019-09-1 14:28

niekas nieko neužgrobė - įvyko psirinkimas psirinkimas alaus ir skalbimo miltelių.

manitu.       2019-09-1 14:22

manau ,kad nėra jokio skirtumo tarp anų ir šių dienų Bučelytės.nebent metai.

ir Bučelytė krito       2019-09-1 14:21

Prasidėjus Krymo aneksijai, socialiniuose tinkluose ėmė plisti memas su Kremliaus “Pervyj k’anal” naujienų laidos vedėjos trafaretiniu atvaizdu ir užrašu “Есть такая профессия - лгать каждый вечер”(Yra tokia profesija-meluoti kiekvieną vakarą ).
Dabar tą patį norėtųsi pasakyti apie Eglę Bučelytę ir Marijų Žiedą. Net ir puikiai suvokiant, kad ne jie, o Naujienų tarnyba, rengia turinį ir rašo tekstus.
https://images.app.goo.gl/U9WSeHZwVqKzQQPX8

Radžvilui apie pavadinimus       2019-09-1 13:34

TADA lietuvoje nebuvo jokio ĖLĖRTĖ. O DABAR Lietuvoje nėra Lietuvos Radijo ir Televizijos.

Tauškaliau       2019-09-1 13:04

Kur buvai 30 metų, kai Lietuva buvo išvoginėjama? Dar neseniai studentai ir koncjaunuoliai tyčojosi iš pačio, pasipriešinai? Valdžia bloga, tik propesorius geras, taip? Nežinojai, kokiai partijai priklauso TSPMI, kur dirbai?

Ėch nesusiprateliai jūs visi.       2019-09-1 12:35

O gal LRT ir nebuvo laisva, t.y. okupuota ir liko? Gal be reikalo cypaujame, nes kaži ar dauguma nori kitokios? Aš 10 metų neturiu jokio teliko ir nesigailiu. Paskelbkite BOIKOTĄ LRT žiūrėjimui, bent 3 mėn., jokios reakcijos kas ten vyksta, jokios diskusijos apie jos laidas ir panieką visiems ją žiūrintiems, kaip į priešą remiančius ar koloboruojančius su priešu. O tai jūs atvirkščiai tik keliate reklamą ir pykstate, kad LRT rodo ne tą ko reikia. Man rodosi,  jie rodo tai ko dauguma žiūri ir diskutuoja. Prisiminkit anuos laikus, kai net į galvą neateidavo įsijungti koloranto-burokevičiaus kanalo. O taip ir ne kitaip.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-09-1 11:50

„Laisvės kovų atminties trynimui ir šliaužiančiai okupacijai – NE!“

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-09-1 11:49

Siekiant (pa)daryti tvarką Lrt,
liepos 15-os laiškas (Lrt) Monikai.
Visas tekstas
(citata)
“Monika Garbačiauskaite - Budriene,
štai citata iš štai šio šaltinio https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/lrt-vadove-politines-institucijos-neturetu-kistis-i-visuomeninio-transliuotojo-veikla-56-1145970
„Iš esmės konstatuojama, kad taryba, sudaryta iš visuomenės atstovų, yra visuomeninio transliuotojo institucinio nepriklausomumo garantas, užtikrinantis vidaus kontrolę.“
(Monika Garbačiauskaitė-Budrienė)
Bjaurus ir įžūlus melas yra tai, kad Lrt “taryba, sudaryta iš visuomenės atstovų”. Tikrovėje, Lrt taryboje yra 4 seimo partijų atstovai bei 4 komunistų partijos komunistės Dalios Grybauskaitės atstovai. Melas yra propagandos sudedamoji dalis. Sakydama įžūlų melą, mulkini Tautą ir tarptautines organizacijas.
Melage (propagandiste) Monika Garbačiauskaite - Budriene, tau nedera būti Lrt vadove, tau griežtai draudžiama dirbti Lrt. Nešdinkis iš Lrt.
*
Lrt taryba - be seimo partinių.4 narių.
Lrt taryba - be komunistės Dalios Grybauskaitės paskirtų 4 narių.
Lrt - laisva ir nepriklausoma nuo partijų.
Lrt - Tautą telkianti pagalbinė priemonė pavyzdinei valstybei kurti.
Lrt - Tautos pagrindinė priemonė valstybės tarnautojų politikų priežiūrai.”
__________
Lrt Monikos el pašto adresas - .(JavaScript must be enabled to view this email address)

minties galiūnas       2019-09-1 11:28

Nueisim dideliu būriu- ne keturiolika, o galbūt net šešiolika(!) protestuotojų.
Marcelė užegs žvakučių, Antosė su Stefanija pagiedos “marijamarija”, o po to visi drauge paskanduosim “gėdagėdagėda!”. Uzurpatoriai susigės, išsigąs ir išsibėgios. Tokiu būdu ir atsikovosim televiziją.


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Žmogus, kuris taip kalba, nusipelno ne pokalbio, o komandų

Vygantas Malinauskas. Pliažas ir liberalioji laisvė

Panaikinus abortą draudusį įstatymą pernai Airijoje atlikti 6 666 abortai

Kun. Nerijus Pipiras. Gyva tauta, kol atmintis gyva

Romualdas Žekas. Ar gali kvailiai turėti valstybę?

Laurynas Kasčiūnas. Raštas prieš J.Lukšą-Daumantą tėra istorijos neišmanymas ir klaida?

Vytautas Sinica. „Lietuvos žydų bendruomenė daro viską, kad būtų verta ir teisinga paskelbti ją antivalstybine organizacija“

Rasa Čepaitienė. Mindaugo kodas

Vidmantas Valiušaitis. „Blondinas su peruku“ į J.Lukšą nepanašus nė iš tolo. O štai į Hamanną – labai panašus

Algimantas Rusteika. Apie gerus ir paklusnumą

Per atvirai. Faina Kukliansky ir rabinas Andrew Baker: „Manome, kad Seimui nederėjo skelbti 2021-ųjų Juozo Lukšos-Daumanto metais“

Lietuvos teismai nusprendė: Darbo partija atgaus neišmokėtą dotaciją – 1,8 mln. eurų, arba Kam ir vėl prireikė Darbo partijos?

Geroji Naujiena: mes nesame skolingi kūnui

Įbauginti prezidentai. Vytautas Matulevičius prakalbino Valdo Adamkaus vyriausiąjį patarėją Darių Kuolį

Andrius Švarplys. Kam – anarchija, o kam – „meilės vasara“

Liudvikas Jakimavičius. Šimašiaus pliažas

Justas Stankevičius. Kaip pasikeitė Vokietijos viešasis saugumas nuo pabėgėlių krizės pradžios?

Ir undinėlė rasistė...

Nida Vasiliauskaitė. Apie institucinį rasizmą

Neringa Venckienė. Neatsakyta iki šiol

Liudvikas Jakimavičius. „Vyčiui pliaže – ne vieta“

Kviečiame į kasmetinę Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventę: susitinkame liepos 4 d. Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke

Robertas Grigas. Aleksandr Galič apie (pra)tylėjimo kainą

Algimantas Rusteika. Apie ką giedosime liepos 6-ąją: apie Lietuvą ar apie vienybę su žmonija?

Rasa Baločkaitė. Kraupusis Merkinės stadionas

Andrius Švarplys. R.Šimašiaus ir Co akcijos matmuo – amputuoti istoriją, atmintį, kančios sakralumą

Per 20 organizacijų reikalauja Prezidento dėmesio istorijos politikai

Vilius Kavaliauskas. Lukiškės: Ką nutyli Vilniaus meras?

Ramūnas Aušrotas. Išlaikyti LRT gyventojams kainuoja triskart brangiau nei Vyriausybę

Nida Vasiliauskaitė. Mokslas yra dalykas didis

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.