Dienos aktualija, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto Sąjūdį teks pakartoti

Tiesos.lt redakcija   2020 m. balandžio 2 d. 10:16

49     

    

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto Sąjūdį teks pakartoti

Prof. R. Čepaitienės straipsnis yra atsakymas į klausimą, kodėl Nacionalinis susivienijimas buvo projektuojamas ir steigiamas būtent kaip sąjūdinė politinė jėga. Nėra ko slėpti – užsiminus apie sąjūdinio tipo partiją, ne kartą teko išvyksti nustebusius pašnekovų žvilgsnius ar net sunkiai slepiamus pašaipos žiburėlius akyse. Koks dar Sąjūdis?! Sąjūdis buvo ir jo niekada nepavyks pakartoti! Šventa tiesa – ano prieš trisdešimt metų valstybę atkūrusio Sąjūdžio mechaniškai pakartoti neįmanoma. Šia prasme posakis, kad neįmanoma įbristi į upę du kartus, yra teisingas.

Bet pati upė – o ji yra tautos ir valstybės gyvenimo tėkmė – niekada nesustoja. Todėl yra kur įbristi iš naujo. Ir tai tenka padaryti, kai tos upės srautą sutrikdo jo vagą kartais užtvenkiančios ir jo tėkmę sklandžią tėkmę nutraukančios kliūtys. Kartais tai būna tiesiog per daugelį metų įvairiais būdais susitvenkę purvo ir visokiausio šlamšto kamščiai. Kad upė vėl ramiai tekėtų, nepakanka juos tai šen ten, tai ten prastumdyti. Būna, kad upės vagą reikia išvalyti visą ir iki dugno. Tai ir yra Lietuvos istorijoje vis pasikartojančių sąjūdžių darbas. Sąjūdžių, o ne mėginančių gyventi iš smulkių to purvo ir šlamšto pravalymo ir susilaupusių šiukšlių aprankiojimo darbų sisteminių ar lyg ir ne visais sisteminių partijų reikalas. Straipsnyje kaip tik ir atskleidžiamas tikrasis – būtent sąjūdinis – laukiančio darbo mastas.

Ruošdamas dirvą Nacionaliniam susivienijimui, Tautos Forumas, kurio aktyvi narė yra ir straipsnio autorė, vadovavosi nuostata, kad vis labiau purvo tvenkiama Lietuvos gyvenimo upė lėtėja. Buvome tikri, kad anksčiau ar vėliau ji visiškai sustos ir ją prireiks valyti. Negalėjome numatyti šios pandemijos ir jos sukeltos krizės, bet neabejojome, kad ta mūsų tautą ir valstybę žudanti, kiaurai perpuvusi santvarka subraškės nuo pirmo stuktelėjimo į jos pamatus. Koks sutapimas – Nacionalinio susivienijimo Steigiamasis suvažiavimas vyko jau šios pandemijos ir krizės fone. Ir jame buvo priimta ne partijos, bet sąjūdinės partijos programa – kovos už Lietuvos atsinaujinimą ir išlikimą programa. Pačiu laiku – ta Sąjūdžio diena atėjo pati ir savaime, niekieno nekviesta. Kaip nelaukta viešnia. Bet suspėjome pasiruošti ją pasitikti.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jules       2020-04-4 7:56

Ar pats supranti, Federalini Bevardi, kad mes esame Europa? O pats nori Europą išmesti pro langą, tiesa? Ir mane išmesti, nustatęs Sovietsko diagnozę, pritariant čia komentatoriams, tiesa? Tiems, kurie mane minusuoja negalvodami, kepdami žuvį su “Madonna 2019”, skirtą 2020-iesiems metams - Europos Koronei, tiesa?

> 2020-04-3 17:33       2020-04-3 19:38

Sprendžiant iš komentaro turinio, panašu, kad tu, juliau Milaiti, dar ir aukštąją (ne bet kokią!!!) filosofiją mokeisi, ne tik matematiką ir fiziką! Ir kada suspėjei? Dar prieš metus buvai tik mažaraštis julius Milaitis:
(„Viešas kreipimasis dėl įtampos visuomenėje didinimo“
Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 2 d. 23:50
Jules     2019-05-3 9:24. .... Tai buvo mažaraščio nuomonė(.(JavaScript must be enabled to view this email address)).

Jules       2020-04-3 17:33

Jo, šiandien vienas matematikas per dezi LRT gerai varinėjo deziuką runkeliams(daržovėms, nors morkos ir spyriojosi - netikėjo) aplink pakaušį. Buvo gražu žiūrėt, o išties graudu. Iki ko nusirista. Tad, Bevardi su Madame Silva, galėjai įdėmiau pasižiūrėti ir būtum geriau VU matematiką perpratęs.  Nėr geresnių prapiesorių už Raudonosios oligarchijos ir jos sąjungininkių prapiesorius, “ei Bogu”. Grįžta brežnevizmo laikai - L.Brežnevo epocha spiralės principu. Bus gero kalimo(zubrijimo) logiškai ir kritiškai nemąstantiems studenčiokams. Tad, Bevardi, varyk į “Draugystės” knygyną Vilniuje ir nusipirk gerą matematikos tašenbuchą, ar supratai? Taschenbuch der Mathematik, drg. Bronstein-Semendjajew’o, kitaip apie Federalinį Rezervą pačiam bus nė bė, nė mė kartu su “Juozaičio dūmais”.

> 2020-04-3 14:58       2020-04-3 15:27

na tai pasakyk, juliau Milaiti, pas kokius VDU ir VU docentus mokeisi aukštosiose matematikos ir fizikos?
Ar tik pliurpsi čia prie kiekvieno komentatoriaus, rodydamas koks tu apsiskaitęs kagėbistas-provokatorius?

Pagal mandrumą, Madame Silva,       2020-04-3 14:58

judu abudu vienodi su Bevardžiu (Langų majoru) arba felčeriu iš Sovietsko.

Abejoju       2020-04-3 13:31

ar Radžvilui šį kartą  be gen.Eismunto pagalbos tai pavyktų .

>ah1       2020-04-3 10:15

Kiek pamenu, norėtumėte Perkūno?

ah1       2020-04-3 9:47

Stalino saulė negerai, vašingtono saulė vėl negerai, tai kieno dabar saulę neš?

Šūkius išmoko ir papūgas, Silva       2020-04-3 9:36

Jei dvikojis protaujantis, jo pareiga stengtis pagrįsti, ką sako.
Pamėgintumėte, mieloji?

stasys        2020-04-3 9:09

Silva 2020-04-3 8:40 > tie kas gaudosi situacijoje į politika neina ir ja aplenkia dideliu vingiu , todėl širdele Jus jau nepykite turime tik tai kas yra o ir laukti princo ant balto žirgo neišeina . Senos svočios jus dar paprotis kaip žmonės laime randa .

Silva       2020-04-3 8:40

Pagal poltinį mąstymą Radžvilas visai supanašėjo su vėlyvuoju Brežnevu.
Iš esmės kalba visiškus niekus.
Situacijoje nebesigaudo.
Idėjų ir politinio supratimo neturi
Tiesiog vargo politika.
Gaila stebėti.

„Mes mokėmės Aukštosios matematikos ir fizikos"       2020-04-3 8:03

juliau Milaiti, tai kur tu mokeisi? Kagėbistų mokykloj?! Kartu su Putinu ir grybauskaite?!
Tu gi dvidešimt metų prisistatinėji kaip mažaraštis prasčiokas ir runkeliokas, nekenčiantis docentų.
„Žuvį” tu, kaip KGB provokatorius, gal ir gaudi?! Su Madona. Sapne!

pakartoti       2020-04-2 21:40

Пивная- ещо парочку!

kur jau girdėta?       2020-04-2 20:31

„upės vagą reikia išvalyti visą ir iki dugno”

Geležinis Feliksas lygiai taip kalbėjo apie čistkas prieš 100 metų.

Istorijoje       2020-04-2 20:24

nėra galutinių vertinimų. Po 100 metų jie kardinaliai pasikeičia - tokia žmonijos patirtis. Melagiai su nemelagiais apsikeičia vietomis, kol šie patys vėliau vėl neapsimeluoja. Žinoma, labiausiai čia nukenčia runkeliokai ir paiki studenčiokai - mokslo pirmūnai, kurie kala bele ką ir hipnotizuojasi negalvodami. Žodžiu, kartu su Madonna kepa žuvį.

O aš pamaniau,       2020-04-2 20:18

kad turėjote omenyje 33-iąją Keptą Žuvį konspiratorių užkulisiuose ir Madonos pranašystes, kad skęsta laive - Naujajame Titanike 2020. Kad tai ir yra tas Trumpo “...the Best is yet to come” ir nuo niekieno nepriklausomos “Pinigų mašinkos” pabaiga. Žinoma, docentai mano kitaip, žodžiu, kad ji įgauna pagreitį, naują kvėpavimą.

stasys        2020-04-2 20:08

Prašalietį būkite vyras duokite V.Radžvilui bent pirma šimta dienų pasirodyti o jau ten paskui raitykite ant jo savo ‘barankas’ . Valstiečiai baigia Lietuva išparduotį su corono virusų o Jus nė cip lig po šluota .. Tamstelė nors kokia ašarėlę galėtumėte parodyti ir užjausti tuos kurie po R.Karbauskio ‘karcerio grotomis’ miršta išbado ..  ir dusta užtroškę nuo A.Verygos rūpesčio ir pertekliaus .

Prašalietis       2020-04-2 19:50

Prašalieti,    2020-04-2 17:03   Siūlau Tamstai atidžiau skaityti komentarą. Aš pacitavau ką “patriotiškai pliurptelėjo”, apie ES ir ne tik, savo priešrinkiminiame šūkyje, skirtame “patiotiškai” nusiteikusiems bendražygiams ir dar neišsivaikčiojusiems galimiems puskvailiams,  šiandiena didžiausias pro atlantininkas, pro Natininkas, proamerikanistas pseudo tautinis propiesorius Radžvilas. Kiekviena adekvačiam žmogeliui yra aišku ir be tavo minėtos Hagos, Ženevos, be aukštos matematikos ir fizikos, kad 2 karo nusikaltimų galutiniai vertinimai buvo padaryti Niurnbergo tribunole. Na o Radžvilo tipo propiesoriai,netekę normaliai apmokamo darbo, iš karto pradeda norėti atsisėsti ant Seimo taburetkės, bet nesugalvojantys ką konkretaus ir prasmingo pasakyti galimiems potencialiems rinkėjams, blevyzgoja “filosofines” nesąmones apie naujų “sąjūdžių gimdymus”, reiškiasi kaip didžiausi pasaulyje “antikomunistai, ir istorinės tiesos vertintojai”...

Stasy,       2020-04-2 19:39

o Jus Madonna neįspėjo, kad kolchoznikai išbuožino su okupantų pagalba, žinoma, Lietuvos ūkininkus, o vėliau jau patys po “Perestroikės”, jau Laisvoje Lietuvoje, už grašius užvaldę jų žemes tapo kuo? Tad desovietizaciją reiktų gal pradėti nuo dabartinių kolchoznikų Seime? Ypač nuo Kolchozų plėtros prapiesorių, mokslų daktarų ir docentų. Nuo LK(bolševikų)P CK Pirmojo sekretoriaus medžioklių varovų sūnelių ir anūkėlių?

stasys        2020-04-2 19:02

petrui .. Jus čia slidžiai siūlote .. desovietizacija siūlau pradėti išbuožinant žemvaldžius ir ES biudžeta nuo tu paramos žemės ūkiui įmoku kuriomis pamsta mus valstiečiai .

petras       2020-04-2 18:51

Kol nebus desovietizacijos, atvirai veikencuios pries valstybe su kriminaliniu pasauliu ,tol ledai nepajudes

Proga       2020-04-2 18:15

Kuriasi nauja partija, todėl gerai bus proga pasirinkti, susivienyti,  kurie to nenori nersis iš kailio kaip nors pakenkt, ir pils srutas, visaip šmeiš, ir tai parodo , kad baimė yra didelė.

stasys        2020-04-2 18:09

2020-04-2 17:07 > Negalima pasitikėti A.Veryga ir jo paistalais partiečių  . Kalba viešumon niekus barsto pažadus kaip žirnius po troba o paskui paprastas žmogus nebežino kuri čia ‘koščejaus galva’ kokia nesąmonę leptelėjo ir ar tikrai po dvieju savaičių stasys raitys kijevo kotletus lauko kavinėje ? . ..o gal tai tik dar vienas ‘pranašiškas’ S. Skvernelio sapnas kai ryte jam sukietėja o nėra prie ko prisiglausti .

Ką mums galėtų        2020-04-2 17:45

reikšti, kad ir tokia Prezidento Trumpo žinutė “...but the best is yet to come!”, minusuotojai? Kad Madona Eurovizijoje 2019 buvo teisi, viešai pranešusi apie virusinę Koronės pandemiją kitais metais? Why did people hate Madonna’s 2019 “Eurovision” performance? Gal už Tiesą jos neapkenčia, ką manote, gudročiai, nežinantys “Perestroikės” istorijos, kaip ir šios koroniškos Madonos?

Pasirengę       2020-04-2 17:07

Sunkiu Lietuvai ir pasauliui metu reikia susitelkimo-palaikau V.Radžvilą.Žmogus, kuris nuo nepriklausomybės atkūrimo buvo ir liko purmose gretose.Žinoma, kad jauna karta , gimusi po 1991 -ųjų negali tikėti tuo-kas dabar darosi.Jiem-jauniem viskas gerai, o jei vėliavom mojuoja lansbergio “patriotai” puiku-vos ne atrakcija! Todėl jaunų tėvai tūrėtų šiandien pasakyti kas yra kas mums tautiečiams čia Lietuvoje. Palaikau tuos tautiečius, kurie nekelia papildomų rūpesčių, siūva kaukes, neša daktarams išvirtus pietus, skuba į pagalbą senoliams ir nesireklamuoja kasdien grasindami perversmu, nors to niekas šaly šiuo metu nereikalauja.Prašom liautis mus kiršinti, provokuoti-juk šaly virusas.Matom pasaulį kur žmonės susitelkę, klauso Vyriausybės nurodymų viruso metu-juk ir pastarieji komentuoja, kad opozicinuos kai bus tam laikas .Tai kas su mūsų tautiečiais, net pradedi galvoti, kad jie kiršintojai ne mūsų tautiečiai.Laikykimės ir būkim sveiki-mūsų tiek mažai, ponai!!!

Šis Sąjūdis bus       2020-04-2 17:05

kitoks-sąmoniningas.

Prašalieti,       2020-04-2 17:03

ką čia pliurptelėjai nepagalvojęs, kad “ES politikoje reikšti lygų nacių ir sovietų režimų nusikaltimų vertinimą”?  Mes mokėmės Aukštosios matematikos ir fizikos bei šiek tiek skaitę ikikarines Hagos ir Ženevos konvencijas ne ant durniaus, todėl suprantame, jei sulyginote nacių (nacional socialistų) ir internacių (internacional socialistų arba kitaip - Sovietų Sąjungos) nusikaltimus, vadinasi, ir jų sąjungininkai tampa nusikaltėliais ar kaip? Nacių ir internacių sąjungininkai net pagal elementarų BK jau nusikaltėliai - bendrininkai karo nusikaltimuose arba jų slėpime, arba jų organizavime, tiesa? Negi manai, kad Trumpas sudoros privatų Federal Reserve(nepadengtų pinigų mašinką) ir amerikonai taps vėl “We the People”? O tada kas laukia mūsų, ypač dezi plaštakių ir pseudo politologų - diplomuotų su aukštais moksliniais laipsniais geopolitikos neišmanėlių? Kenedis pabandė ir žinai kuo jam visa tai baigėsi? Negi tiki, kad tikrai Trumpas pakvietė savo kariuomenę budėti jau Amerikoje, o ne kur nors kitur(Army, Navy, and Air Forces on active duty not to exceed 24 consecutive months)? Pamiršai, kas nutiko vienam Navy vadui, o vėliau ir pirmajam US Gynybos sekretoriui, a? Iš kelinto aukšto jis, kaip psichinis ligonis, buvo išmestas, ką? Turėjau omenyje Kenedžio draugą James Forrestal, ar supratai? Mūsų VDU ir VU docentai, žinoma, šito nepajėgūs suprasti dėl mums gerai žinomų priežasčių - reikia šeimas ir meilužes išlaikyt, tiesa? Mūsų vieną pulkininką irgi išmetė pro langą. Lietuvos Komsomolkė pranešė, kad jis tenorėjo nusišlapinti pro langą ir viskas ar kaip?

Prašalietis       2020-04-2 16:23

Visų kontorinių dėmesiui: skubiai čionais! Ačiū, kontoriniam Prašaliečiui-Prochodimcui,
Kaip “gelbėjimo"sąjūdžių kūrimo profesionalams norėčiau kukliai ir diletantiškai priminti sėkmingą sąjūdinę veiklą. Situacija Lietuvoje- gyvena 3,7 milijono žmonių, ekonomika- darbingi žmonės dirba, atlyginimus gauna, gorbačiovinės perestroijkos krizė parduotuves padarė apytuštes, bet didžiausios eilės kažkodėl tai buvo prie degtinės skyrių, pagal statistikos duomenis žmonės vidutiniškai suvalgydavo mėsos ir mėsos produktų 90 kg- 2013-77kg, pieno 479kg, 2013-307kg ir t.t. Sąjūdis Gorbačiovui ir perestroijkai remti buvo kuriamas visose buvusiose sąjunginėse respublikose principu, kokiu buvo Gorbačiovo iniciatyva kuriama visose respublikose “blaivybės draugijos” su šūkiu visos vestuvės be alkoholio. Sąjūdžio kūrimo reikalus"nematoma ranka” kontroliavo respublikiniai KGB, į sąjūdžių valdžią buvo išrenkami pagal nusistatytas formales taisykles ar ne “reikalingi ir patikimi žmonės”, kuriuos supo, kontroliavo ir kreipė reikiama linkme kadriniai KGB darbuotojai. Akivaizdus pavyzdys Lietuvos persitvarkymo sąjūdis perestroijkai ir Gorbačiovui remti, kur į sąjūdžio valdžią, kad nebūtų nesusipratimų, V. Lansbergį “išrinko” sąjūdžio tarybos mažuma, nežinant kitiems tarybos nariams, kandidatą pasiūlė berods v.Čepaitis kadrinis KGB darbuotojas. Iš Sąjūdžio perestroijkai ir gorbačiovui remti pasikrikštinus tik sąjūdžiu, sąjūdžio veikėjų ir “tautinių” komunistų šūkiai palaikyti Gorbačiovo perestroijką pasikeitė, jie pradėjo šaukti apie Ribentropo-Molotovo paktą, po to, kad daugiau nešersim Rusijos, nes mūsų laukia nesulaukia 500 milijonų “išalkusių europiečių“rinka, kuriai parduodami gausią žemės ūkio ir pramonės produkciją užgyvensim geriau nei Europoje ir t.t. ir t.t. Ką “tautiniai patriotai” su Radžvilu priešakyje siūlo šiandien:
Nachmanas Dušanskis su Piotru Raslanu
jūsų perauklėjimui skirtą „taburetkę“ laikinai patrauks šonan.
Dėl jūsų nusikalstamo neveiklumo Nacionalinis susivienijimas su Radžvilu ir Sinica jau paskelbė kovos už Lietuvos atsinaujinimą bei išlikimą programą ir tampa sąjūdine politine jėga.
Kiek galima jus, kontoriniai slunkiai, raginti?! - Nachmanas Dušanskis su Piotru Raslanu jau ne sykį prašė jus perduoti į perauklėjimo stovyklą.
Tarybiniai naivuoliai išmirė, na o tokių kaip Radžvilo ar jo “nekontorinių” skelbiami šūkiai ir tezės, be savų chebrantų ir bendražygių, vargiai ar sukvies į“naują sąjūdį”  net ir šiuolaikinę, tik lansberginę Lietuvą mačiusią, nieko nesuvokiančią jaunąją fauną, prasigėrusią kaimo ir benamių publiką...

Ačiū, kontoriniam Prašaliečiui-Prochodimcui,       2020-04-2 15:24

kad spėjote pasirodyti čionais 14:53 iki kreipimosi
- „Visų kontorinių dėmesiui: skubiai čionais!“ paskelbimo.
Nachmanas Dušanskis su Piotru Raslanu
jūsų perauklėjimui skirtą „taburetkę“ laikinai patrauks šonan.

Visų kontorinių dėmesiui: skubiai čionais!       2020-04-2 15:14

Lietuvos ir lietuvių nekentėjai
„janki“ Dzeikai,
Prašalieti-Prochodimcai,
drauge Ramanauskai yahoooooo,
LPS veterane A.K.
ir visi etatiniai samdiniai,
skubiai čionais pagalbon „mūsiškiams“
- antiLIETUVIŠKOMS JUNGTINĖMS PAJĖGOMS ir štaziui! 
Dėl jūsų nusikalstamo neveiklumo Nacionalinis susivienijimas su Radžvilu ir Sinica jau paskelbė kovos už Lietuvos atsinaujinimą bei išlikimą programą ir tampa sąjūdine politine jėga.
Kiek galima jus, kontoriniai slunkiai, raginti?! - Nachmanas Dušanskis su Piotru Raslanu jau ne sykį prašė jus perduoti į perauklėjimo stovyklą.

Prašalietis       2020-04-2 14:53

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto Sąjūdį teks pakartoti… Radžvilai ir jo naujai organizuojamai profesionalių “Tautos gelbėtojų sąjūdinei” chebrai belieka prieš rudeninius Seimo rinkimus “palinkėti sėkmės gelbėjant Tautą ir valstybės nepriklausomybę” nuo Lietuvos čiabuvius šeriančios ES ir užimti nors vieną kitą Seimo taburetkę. Tuo labiau su tokiais Tautos “išgyvenimui svarbiais” Ekspertuose.eu skelbiamais šūkiais kaip:
1) priešintis ES kariuomenės kūrimui, dubliuojančiam NATO veiklą Europoje ir pavojingai skaldančiam euroatlantinę vienybę, didinančiam įtampą su svarbiausia Lietuvos užsienio politikos partnere ir saugumo garantu – JAV;
2) ES politikoje reikšti lygų nacių ir sovietų režimų nusikaltimų vertinimą;
3) energetinio saugumo srityje atšaukti ES pritarimą „Nord Stream 2“ projektui, didinti atsinaujinančių energijos išteklių plėtros investicijas Lietuvoje, greitinti sinchronizacijos projektus ir formuoti vieningą ES poziciją energetinių išteklių prekybos su Rusija ir JAV klausimais.
Po tokių “patriotinių ir giliai protautinių, prolietuviškų” šūkių,kurių pagrindinė mintis yra- “visi neišsivaikčioję tautiečiai kovosim ir mirsim už JAV demokratiją, už NATO, už transatlantinę sąjungą, bet nepasiduosim Rusijai”, nors viena Seimo taburetkė Radžvilui ir jo “gelbėtojų“chebrai turėtų po rinkimų Seime atsirasti. Kadangi Radžvilui nerūpestingo ir garantuoto propiesoriavimo era pasibaigė, kaip sąjūdžių kūrimo profesionalas, šiandiena pasidaręs pro amerikietis, pro atlantistas didesnis už lansbergius su visais beretiniais, Grybauskaitę su visais proamerikoniškiausiais buvusiais profesionaliais komunistais, kitais komjaunuoliškais, 75 metams užsislapstinusiais KGB-istiniais buvusiais, esamais ir būsimais “tautiniais patriotais” kartu paėmus, Radžvilas kaip niekas kitas nusipelno pasėdėt 4 metus ant Seimo taburetkės.

Dėsnis       2020-04-2 14:03

Kada kas vienijasi, visada pradeda vienytis ir anti jungtinės pajėgos, tai aksioma, visada bijok to kuris daugiausiai šaukia.

stasys        2020-04-2 13:47

atėjo parėkavo ir vėl tyla .

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-04-2 13:27

Tautos bei Lietuvos priešų sąrašas (dalinis, ne visas).
Tai - sąrašas tų, kurie lietuviška duona minta ir svetimšalių naudai dirba.
Valdas Adamkus
Landsbergis Vytautas
Karbauskis Ramūnas
Andriukaitis Vytenis Povilas
Babonienė Ona
Balčytis Zigmantas
Barakauskas Dailis Alfonsas
Baravykas Vydas
Bastys Mindaugas
Baura Antanas
Bernatonis Juozas
Bradauskas Bronius
Budrevičius Jonas
Burbienė Sigita
Butkevičius Algirdas
Čiulevičius Jonas
Dalinkevičius Gediminas
Degutienė Irena
Didžiokas Gintaras
Dmitrijev Sergej
Dovydėnienė Roma
Einoris Vytautas
Fiodorov Vasilij
Greičiūnas Valentinas
Gricius Algirdas
Indriūnas Algimantas Valentinas
Jakavonis Gediminas
Jakučionis Povilas
Jučas Jonas
Juknevičienė Rasa
Juozaitienė Jūratė
Jurkus Jonas
Juršėnas Česlovas
Kaniava Edvardas
Karbauskis Vaclovas
Karečka Edvardas
Karosas Justinas
Kašėta Algis
Kniukšta Gintautas
Korenka Jonas
Kraujelis Jeronimas
Kriščiūnas Kęstutis
Kružinauskas Stasys
Kubilius Andrius
Kunčinas Algirdas
Kutraitė Giedraitienė Dalia
Kuzmickas Kęstutis
Kvietkauskas Vytautas
Lapėnas Saulius
Lapėnas Vytautas
Lionginas Jonas
Macaitis Alfonsas
Mačernius Zenonas
Maldeikis Eugenijus
Martišauskas Virginijus
Masiulis Eligijus
Matulevičius Juozas
Matuzas Vitas
Medalinskas Alvydas
Medvedev Nikolaj
Mikolaitis Gintautas
Mikutienė Dangutė
Mincevič Gabriel Jan
Monkevičius Algirdas
Narvilienė Janė
Nekrašas Visvaldas
Olekas Juozas
Orechov Vladimir
Paksas Rolandas
Palaitis Raimundas
Palionis Juozas
Papovas Petras
Paulauskas Artūras
Pavilionis Rolandas
Plokšto Artur
Poplavski Aleksander
Popovas Vasilijus
Prunskienė Kazimira Danutė
Pulokas Alfonsas
Purvaneckienė Giedrė
Raistenskis Juozas
Ramanauskas Alvydas
Razma Jurgis
Rimas Algis
Rimšelis Klemensas
Rinkevičius Viktoras
Sabatauskas Julius
Sadeckas Alvydas
Salamakinas Algimantas
Saudargas Algirdas
Saulis Vytautas
Savickas Eimundas
Sedlickas Romanas Algimantas
Simulik Valerijus
Sinkevičius Rimantas
Sysas Algirdas
Skamarakas Kęstutis
Skarbalius Egidijus
Skardžius Artūras
Stankevič Vaclov
Stasiškis Antanas Napoleonas
Šablinskas Eduardas
Šiaulienė Irena
Šileikis Gintaras
Šivickas Gintautas
Teišerskytė Dalia
Tomaševski Valdemar
Tretjakov Valerij
Uspaskich Viktor
Utovka Jurgis
Valčiukas Rimas
Valys Antanas
Vareikis Egidijus
Vaštakas Rimvydas
Velička Domininkas
Velikonis Virmantas
Vėsaitė Birutė
Vidžiūnas Arvydas
Vilkas Pranas
Žalnerauskas Vladas
Žukauskas Henrikas
Nedalyvavo 2003 sausio 23-iosios balsavime (išsisuko nuo balsavimo)
1  Babravičius Gintautas 
2  Bobelis Kazys 
3  Čekuolis Jonas 
4  Glaveckas Kęstutis 
5  Gražulis Petras 
6  Kirkilas Gediminas 
7  Klišonis Audrius 
8  Klumbys Egidijus 
9  Lydeka Arminas 
10  Matulevičius Algimantas 
11  Melianas Artūras 
12  Sakalas Aloyzas 
13  Steiblienė Nijolė 
14  Steponavičius Gintaras 
15  Šukys Raimondas 
16  Vagnorius Gediminas 
17  Vazbys Artūras 
Tai – 2003 sausio 23-iosios aferistų sąrašas. Tą dieną buvo keičiamas konstitucijos 47 straipsnis pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams. L blogai. Šitiems dera pati didžiausia bausmė - tremtis iš Lietuvos (su Lietuvos pilietybės panaikinimu).
____________________________
Nacionalinis susivienijimas - Sąjūdis 2 (sukilimas)

Teisingai       2020-04-2 13:17

Bandyti reikia visada jei nebandysi tai niekada ir neišeis, o jei bandysi gali pasisekti, pagal reakciją, prieš nacionalinį susivienijimą, matosi, einama geru keliu, ir jei taip seksis panika kitoje pusėje tik didės, sėkmės susivienyti.

Taip       2020-04-2 13:15

Išvalyti minėtą ,,upę” vien Nac.susivienijimo pajėgų tikrai neužteks.Tad, sąjūdinė partija turėtų skubiai ieškoti ir kitų politinių-vertybinių pajėgų,-kolkas tam nepasiruošiusi,deja.Linkiu sėkmės!

Talkinkime strateginim keliui į sėkmę...       2020-04-2 13:06

Už bendrą mažiukų rinkiminį sarąšą...
Tik platindami reikalavimą vienytis spalio rinkimuose visiems nacionaldemokratams -ONS priešams - užkardysime valdžiažmogiams kelią į visišką pergalę rinkimuose…Tik eidami tokiu , labai sunkiu, Sąjūdžio nubrėžtu vienybės keliu Seime galime turėti frakciją, ginančią politinės tautos išlikimo ir demokratijos sukūrimo interesus…
Algirdas

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-04-2 13:00

Jau 7 seimai yra apsišaukėliai.
Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad:
- seimas yra antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, ...) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą - ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo;
- prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, ...) seimu;
- premjeras neteisėtas, konstitucinio nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei
neteisėto seimo patvirtintas;
- ir tt.
*
Tai žinant, sprendžiasi bemaž visos problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt).
*
7-ių apsišaukėlių seimų partinės gaujos turi būti i_š_j_u_n_g_t_o_s (išformuotos).
______________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių.
2020 balandžio 2

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-04-2 12:49

(pataisyta)
Vytauto Radžvilo (NS narių, ... ) kalbos turi būti su Lietuvos r bei tv (LRT) sklaida, visai Lietuvai, jau dabar.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-04-2 12:48

Vytauto Radžvilo (NS narių, ... ) kalbos turi būti su Lietuvos r bei tv (sklaida), visai Lietuvai, jau dabar.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-04-2 12:40

Jau beveik mėnuo praėjo nuo NS suvažiavimo, bet vis nėra žinios apie NS registravimą. Kodėl?

stasys        2020-04-2 12:22

I str. tema:  nukaršusio arklio ‘belagariačka’ ..kuriam vis dar sapnuojasi jaunystės pievos ir tas nenusakomo skonio laisvės jausmas kai nebežinai įkuria pusę lėkti o ten nulėkus dar gi kažką veikti . Artai įmanoma pakartoti ? abejoju , tokie sapnai mus lanko tam tikru metu periodu ir praeina taip pat greitai kaip tas metu laikas. Bėda neįbristi.. o tas upelis kuris ištvino į didele upę, todėl rizikuojame jame nuskęsti .

stasys        2020-04-2 12:15

- “Tai nepakartojama, bet kažką Jums daryti reiks, jei išties norite sustabdyti Lietuvių nunykimą. Ir Gorbio “Perestroikės” judėjimo tikroji istorija taip pat dar negreit bus parašyta, tad nėr ko ir kartoti.” Cituoju Jules klausimą ir čia pat atsakau .. atimti iš moters visas 20 a. dovanotas teises ir sugražinti atitinkamo didžio įsipareigojimus prieš šeima ir visuomene .smile))

Jules       2020-04-2 12:04

Tai nepakartojama, bet kažką Jums daryti reiks, jei išties norite sustabdyti Lietuvių nunykimą. Ir Gorbio “Perestroikės” judėjimo tikroji istorija taip pat dar negreit bus parašyta, tad nėr ko ir kartoti.

Nu žinot       2020-04-2 11:57

2 kartą į tą patį upelį gi neįbrisi .

Tikrai taip       2020-04-2 11:51

Tad suremkim pečius ir išvalykim upės dugną. Vėliau - gali būti per vėlu.

nuostabus palyginimas       2020-04-2 11:03

Lietuva- kaip ta upe, kuria reikia isvalyti. Visi matom, kiek purvo susikaupe.

Fermos taboras- koncerv-socdem       2020-04-2 10:47

koncervų ir socdemų ferma per 30m išvarė trečdalį Lietuvos, nuvarė žmonės į skurdą, vykdo hibridinį karą prieš Lietuvos žmones, yra visiškai neįgalūs atstovauti žmonių interesų, taboras lieka taboru.

Valio, Valio, Valio!!!!!!!!!!!        2020-04-2 10:28

UŽ NACIONALINĮ SUSIVIENIJIMĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.