Europarlamento rinkimai 2019, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Vytautas Radžvilas. EP rinkimai – tik priemonė busti ir telktis

Tiesos.lt redakcija   2019 m. vasario 19 d. 1:30

55     

    

Vytautas Radžvilas. EP rinkimai – tik priemonė busti ir telktis

Iš tiesų džiugu, kad Valstybės atkūrimo dieną įsteigtas Europos Parlamento rinkiminis komitetas yra toks, apie kokį svajota. Šitoks plačiai atstovaujamas Komitetas turi moralinę ir politinę teisę prabilti opiausiais Tautos ir Valstybės išlikimo klausimais. Jam niekuo nenusileidžia ir patvirtintas rinkiminis sąrašas. Ne tik autoritetingas ir veiklus, bet suformuotas taip, kaip Lietuvoje nematyta nuo Sąjūdžio laikų. Sudarinėjant jį buvo neapsakomas džiaugsmas ir garbė girdėti būsimo sąrašo narius, galinčius teisėtai pretenduoti į aukščiausias vietas, kukliai tariant: VIETA MAN NESVARBI. KAD IR KOKIA JI BUS, DIRBSIU, KIEK ĮSTENGSIU. Tai girdint budo ir stiprėjo viltis, kad galbūt pagaliau vėl pavyks susitelkti VARDAN TOS.

Ir pabaigai – apie tai, kas svarbiausia. Susiruošėme grumtis ne dėl tos vienos vietos Europos parlamente. Net jeigu pavyktų ją iškovoti, ji bus bevertė, jeigu rinkimų kampanijos metu nebus pasiektas neišmatuojamai svarbesnis tikslas. Labai reikia, kad visur Lietuvoje per tą laiką kurtųsi KOMITETO RĖMIMO GRUPĖS.

Mūsų tikrasis ir daug aukštesnis tikslas – SUSIGRĄŽINTI VALSTYBĘ. Tą, kurią atkūrėme, bet taip greitai ir apmaudžiai leidome iš mūsų atimti prieš trisdešimt metų. EP rinkimai – tik pirmasis prasidedančio žygio žingsnelis.

P.S. Politinė reklama, parengta ir platinama neatlygintinai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Nepabuvęs kareivėliu       2019-02-23 6:56

Radžvilas rašo: “labai reikia, kad visur Lietuvoje per tą laiką kurtųsi KOMITETO RĖMIMO GRUPĖS”….
“ EP rinkimai – tik pirmasis prasidedančio žygio žingsnelis.”
Čia pasakomi du įdomūs dalykai. Pirma, Radžvilas toliau Vilniaus neturi rėmėjų tinklo, jų jam LABAI REIKIA. Tai čia liūdesėlis. Na, nepavyko jam peržengti savo neišmatuojamo ego vardan bendro tikslo, atsiliepti į Juozaičio judėjimo draugiškus žingsnius ir taip užsitikrinti stiprų palaikymą regionuose. Politikui tai negeras simptomas, galima įtarti lėtinį landsbergizmą.
Antra, pradėdamas žygį iškart nuo EP rinkimų jis atvirai parodo, kad nesiruošia vargti ir grumdytis realiame Lietuvos politikos purvyne. Užuot kūręs pokyčius Lietuvoje , jis geriau nueis prie ponų stalo ir pasakys jiems, kaip negražu federalizuoti Lietuvą. Ir ponai taps geri ir daugiau taip nebedarys.

už santarvei       2019-02-20 23:12

Negi nesuprantate, kad EP Juozaitis buvo nusimatęs kaip (pagrindinį)atsarginį variantą? smile Kaip koks Gražulis ir dar daugelis kitų. Štai iš kur tas visas Juozaičio štabisto gyvuliškas įtūžis ir net smulkmeniškas EP mandato finansinių reikalų išmanymas. smile

Už santarvę       2019-02-20 19:50

Man V. Radžvilas žymiai patikimesnis už A. Juozaitį. Tačiau V. Radžvilas kandidatuoja į EP, o A. Juozaitis į Lietuvos prezidento pareigas, todėl nesuprantu, koks reikalas reikalas čia rietis! Rinkime visi V. Radžvilą į EP, o A. Juozaitį į - prezidentus, kaip vienintelį kandidatą, kalbantį apie tai, ką šiandienėje Lietuvos situacijoje yra būtina kalbėti per rinkiminę kompaniją į prezidentus. Taigi, A. Juozaičio komanda remia V. Radžvilo rinkiminį komitetą „Susigrąžinkime valstybę“, o V.Radžvilo rinkiminis komitetas – A. Juozaičio komandą.

stasys        2019-02-20 16:27

youtube.com/watch?v=xGYIHvGzR9E.

to Pamenu       2019-02-20 16:25

O kodėl jie to iki Gorbio nepasakė? Apsimeti ar nežinai, ką? Paulauskas mat jam pasakė... Prastai pameni, labai prastai.

Pamenu       2019-02-20 15:33

kai ir Radžvilas ir Juozaitis tik neaiškiai kažką tai tokio mekeno apie suverenitetą, o R.Paulauskas aiškiai ir tiesiai šviesiai Sąjūdžio suvažiavime biški kitoniškai pasakė .

smagu       2019-02-20 15:15

Užtat Lietuva su Šimonytę - pirmyn į šviesę ateitį.

konda       2019-02-20 14:26

atrodo, kad tiek Juozaitis, tiek Radžvilas nutarė ir aptarė eiti skirtingais keliais į tą patį kilnų tikslą... ir kas čia blogo… šitos grubios civilizacijos ir globalizacijos fone reikia naudoti įvairias technikas užvaldytai LT vienybei pergudrauti ir kontoriniams komentatoriams paerzinti…

tam ką gi        2019-02-20 13:59

Teisybė, idealių ir šventų nėra ir nebus. Bet AMB gaujos “aparatščikui” prieš apsimetant “Vilties prezidentu” reikėjo atsiprašyti Tautos už savo žalingą veiklą AMB klikoje. O dar geriau - net nekandidatuoti, paremiant kitą mažiau toksišką figūrą, likti patarėjo vaidmenyje. Bet ne, ambalinis nusprendė, kad tie visi tamsūs ir buki runkeliai eilinį kartą viską pamiršo ir atleido, galima ir toliau dergti jiems ant galvų, nes jie, mulkiai, vis tiek viską ir taip nuris.

vieno asmens paklodės       2019-02-20 13:53

Ūūūū!!! Baubia, staugia vienas ir tas pats asmuo - Radžvilo nekentėjas (arba gal net Dergšyro kiaulius) ir rašinėja paklodės dydžio gana beprasmiškus komentarus. O paaiškinti kaip Radžvilas griauna kažką, jeigu jis net nekandidatuoja prezidento rinkimuose, taip ir nepajėgia. Radžvilo ir Juozaičio keliai gali susitikti nebent per 2 prezidento rinkimų turą, kada vyks ir EP rinkimai, bet tikimybė, kad Juozaitis pateks į 2 turą - tikrai labai nedidelė. Radžvilas gi deklaruoja tikslą šviesti ir žadinti Tautą bet kokiu atveju, - net jei nepavyktų surinkti parašų kandidatavimui į EP. Jau nekalbant apie išrinkimo į EP galimybes.
Bet va sėdi sau veikėjus komentaruose ir kaltina Radžvilą, kad jis neva kažką išdavė, griauna ir t.t smile

ką gi       2019-02-20 12:59

Pastarosiomis dienomis, tiesiog po Vasario 16 - osios šventės, nukrito aureolė nuo akių - praregėjau ir pamačiau, kad karalius nuogas. Labai liūdna. Jau tiek daug nusivylimų žmonėmis būta - dabar vėl labai didelis ir nusivylimas ir praradimas. Išvada tik tokia: reikia įsikalti į galvą, kad idealių ir šventų šioje ašarų pakalnėje nėra ir nebus.

TO ,,AIŠKĖJA"- ESAT PARANOJŲ RŪKE...       2019-02-20 12:35

1.,,Kontorinių’’ čia nėra-tai sąmokslo teorija .Čia komentuoja įvairūs,skirtingi,dirglūs, dažnai kupini nevilties, bet viešiems interesams ir nykstančiai šaliai neabejingi žmonės.Gal net ne vienas su LPS patirtimi.
2. Nusimeskime simpatijų pančius ir matykime, kaip panašūs radžvilai išduoda SĄJŪDŽIO prinpicipus ir veidmainiškai paniekina antisisteminių asmenybių ir jėgų solidarumą.R.-tragiška, skaldanti,paranojiška jėga, kartais nušvintanti savo puikiomis teorinėmis įžvalgomis.Realybėje- jis viską daro priešingai. LRT klausimu jis verkė dėl antisistemininkų nevienybės, nesolidarumo.,,Aiškėjau’‘-galit paneigti šią tiesą?
3.Mes- demokratinių pokyčių svajokliai, o ne antisolidarumo vėliavą faktiškai veidmaniškai iškėlęs R., dabar susiskaldę prapilsim visus rinkimus.Užuot kartu su Sąjūdžio kolega J.ir jo šalininkais ėjęs kartu, ir taip užtikrinęs parašų visoms grupėms surinkimą ir bendras ekspedicijas per šalį, R.visą dem,jėgų bendrystę sudirbo.
4. ,,Aiškėjau’‘-tamsta palaikai sveiko proto ir solidarumo vardan bendros sėkmės principo išdavystę,kurią atliko mūsų genialusis autoritetas R.?
5.Palaikai tą Sinicos ir v.R.kompanijos išpuolį,atsakant Į J. viešą raginimą burtis bendrai EP rinkimamas?
Mes turime aptarinėti ir GINTI principus,kurie gali lemti demokratų sėkmę,pokyčius o ne laižyti padus ir paversti savo autoritetus stabais…Sąj. pirmaeivis J.-man ne stabas, nes jis nesiekia reformuoti olig. santvarkos ir nesiūlo jokių polit.reformų. Jis tiesiog mažesnis blogis už nomekl. ir kapitalo kandidatusir pratęstų preidento kėdėje šalies neišvengiamą agoniją kiek ilgiau…

stasys        2019-02-20 12:29

2019-02-20 10:54 Cit.  < Bet šitaip jie tik dar labiau patvirtina, kad valdžią iš piliečių nusavinusiems klanams iškilo reali grėsmė, kad su kiekviena diena tautos susivokimas auga ir neaišku, ką daryti toliau,  kokį melą ir kokius presstitutus pasitelkti.  > Jus čia aišku šaunuolis mokate bačka naudotis,.. štai jei dar pasistiebtumėte būtumėt matomas ir girdimas dar toliau . Jokios grėsmės valdžiai nėra , sunku tai ka turite pavadinti net opozicija .. greičiau partizanaujantis individualistai ..kiekvienam po miškelį uogoms rinkti ir žemyne kai reikia uodegas sukišti . Jei jau ka prisifantazuojate pasitikrinkite o kaip tai atrodo realiu laiku . A.J. publikuoti video internetu nesulaukia tokio palaikymo renkant parašus internetu kaip pav. demoralizuotos socialdemokratu partijos V.A. ,apie Šimonytės spurta jau tyliu . Išvada resursai partiniai labai svarbus , tie visuomeniniai judėjimai tinka tik trumpiems rinkiminiams spurtams , o vėliau realybėje išsikvepia . Panašiai elgiasi ir V.R. komanda be resursu (žmogiškųjų ) tik oro virpinimas.

tiek       2019-02-20 12:05

ES parlamentarų algas reiktų pervest tiesiogiai į LT biudžetą .Tik Lietuvos interesus atstovaujančios atsakingos institucijos ,o ne kažkokios niekieno nerinktos personos ,turėtų paskirti tinkamą Lietuvos atstovų ES parlamente ,apmokėjimo dydį ir tvarką bei privilegijas. Kitu atveju,kas galėtų paneigti, su tom anekdotinio lygio “algom” bei privilegijom Es biurokratai paprasčiausiai vykdo mūsų tų mūsų atstovų papirkinėjimą .Pagal visiems žinomą principą : kas užsako muziką....O pinigai yra tokie dideli , kad ,savo ruožtu, tik paskutinis durnius ,papuolęs į išrinktųjų nuo Lietuvos konkrečiai,pradėtų vykdyt kažkokią kitokią ,nukreiptą prieš gaunamus tokius kolosališkus pinigus , veiklą. T.y. - koks kvailys patikės ,kad jie nors teoriškai, staiga praregėtų ir pradėtų tarnauti savo šalies interesams? Todėl ir nepriimtina tokia jų darbo apmokėjimo tvarka - nes ES parlamentarai ,sakykim tiesiai , yra tiesiog nupirkti tarnauti svetimiems interesams. Ką jie ir patys čia nuolat arogantiškai pabrėžia,esą tarnauja ne Lietuvos ,o visos ES interesams pirmiausia. Apgailėtina ,ir todėl skubiai taisytina siūloma kryptim padėtis.

O sijuos       2019-02-20 11:25

tai eks-CK sekretorių patikėtiniai, ane?

Aiškėja, kas yra pelai, o kas - grūdai       2019-02-20 10:54

Pirmieji komentarai - dalykiški, pagarbūs asmenų atžvilgiu,
nesupriešinantys kandidatų: kas Radžvilo- Radžvilui, kas Juozaičio - Juozaičiui.
Aišku, tuoj išsipagirioja etatiniai-kontoriniai pašlemėkai
ir… pasipila kaltinimai, vienų kitiems priešpastatymai.
Bet šitaip jie tik dar labiau patvirtina, kad valdžią iš piliečių nusavinusiems klanams iškilo reali grėsmė, kad su kiekviena diena tautos susivokimas auga ir neaišku, ką daryti toliau,  kokį melą ir kokius presstitutus pasitelkti.
Psichologiškai sunku praregėti, kas yra kas, kas būdami moralinės padugnės nenori būti kitkuo. Vis dėlto be tokio persijojimo Valstybės jau nesusigrąžinsime.

Pusiau rimtai       2019-02-20 10:53

Kai Juozaitis išmes iš savo snukiųknygos draugų Haroldą Mackevičių, tada pagalvosiu.

> 0:18       2019-02-20 10:19

Tikrai ne dėl Vytenio kandidatuoja, o siekia nepraleisti į 2 turą alternatyvaus klano atstovo Skverno, kad 2 ture liktų abu vieno gero seno klano kandidatai.

Draugai, kardo ir žagrės draugijos entelegentai       2019-02-20 9:03

nustokime pjautis. Ingrida trečiadienio ryte jau turi 23 Kilo parašus. Jei net popierių nereikia. Bet, manau, konservai rodys raumenis ir rinks maksimumą. Nuo konservų antplūdžio lūžta VRK sistemos:) Apsidairykime ir neprisidarykime daugiau, nei jau esame prisidarę.

Radzvylo       2019-02-20 9:03

ambicijos eiti savo keliu nesivienijant su tautiskai nusiteikusiom jegom, jas tik skalado.Is to jo apsisprendimo iseis tik geras psss.Reikejo tartis su Juozaiciu ir vienyti pastangas.Dabar nususnke dali Juozaicio remeju ir pats gaus baronka.

Apsiraminkit, brazauskiniai,       2019-02-20 9:02

ir nebekiškite mums to Juozaičio čia!

Protas       2019-02-20 8:32

Labai svarbus dvikojo padaro dalykas, jį turi kiekvienas, bet proto galimybės yra labai skirtingos, demokratijoje turėtume rinkti išskirtinį protą, deja yra atvirkščiai, renkama visokias nesąmones, ir norima rezultatu, jei Radžvilą skaityti, kaip čia kai kurie sako neprotingu, tai jų galvoje siaučia tikra beprotybė, o iš beprotybės gimsta kita beprotybė,arba chaosas, kas gali įvykti ir per rinkimus.

Juozaičio PR pratrūko       2019-02-20 0:23

Ar čia Floridos degeneratas Sasys bando kiršinti, apsimetinėdamas Juozaičio fanatiku? smile O aš jau galvojau, kad Floridos degradas per uraganą žuvo, arba pagiriojo pagiriotą aligatorių. smile

Juozaičio PR pratrūko       2019-02-20 0:18

Vis labiau pasitvirtina nuojauta, kad Sistema saviškį Juozaitį į paklausią vietą įpiršo. Už ką agituosite be Juozaičio? Už Vytenijų? smile Nes niekaip neišeina suprasti to tokio brutualaus įtūžio, kai Radžvilas prezidento rinkimuose net nekandidatuoja. Ar čia tiesiog Dergšyro dėlpiai taip bando provokuoti?

T0mas J. -> Ginčas dėl proto       2019-02-19 23:52

Akivaizdu jog norėjai skaitytojus paskatinti nepasitikėti V.Radžvilu, bet per emocijas likai nekonkretus ir neargumentuotas. Ar bandysi dar kartą, ar tai jau viskas?

Ginčas dėl proto ir principų nebuvimo...       2019-02-19 23:15

EP mandato kvota vėl bus ne mažiau 97 tūkst.balsų. Asmeniškai V.R. ir jo padlaižiai iš VF ir kitur jau yra atsakingi už mandato svajonės sužlugdymą. Jūs, komentuojantys šio visus pagr.Sąjūdžio principus išdavusio neadekvataus asmens naudai, esate irgi atsakingi už tai,kad protesto balsai nueis į kanalizaciją...Neverta dėl šio pasikėlusio neadekvato net rinkti 10 tūkst.parašų, nes nesistemininkas ,išduodantis principus, niekada nieko nepasieks vien dėl to…
Juozaitis pasirodys garbingai, peržengs 100 tūkst. ribą prez. rinkimuose,bus gal trečias, o solidarumą apdergęs profesorius apsidergs pats , gavęs 40-50 tūkst.balsų, nežinojusių apie jo neadekvatumą, didybės maniją ir pavydą Sąjūdžio kolegai…Radžvilas savo amoraliu elgesiu ir bukaprotišku pavydu jau sužludė viską ,ką galėjo sudirbti…

mazgys       2019-02-19 23:04

dalis komentarų yra kritikos kritika - čia ir yra esmė, kad reikalingi racionalūs pasiūlymai ir idėjos, nes tik taip įmanomasusigrąžinti valstybę. Du pirmieji tikslai - susigrąžinti žniasklaidą ir valstybės išteklius bei jų administravimą. T.y. - kad Briuselio biurokratai mums nenurodinėtų.
Pažiūrėkite į mūsų ekonomistus: gražios kalbos, žongliravimas abstrakčiais skaičiais, jokio praktinio pritaikomumo neturinti terminologija - o šių ekonomistų reikia paklausti, ką daryti, kad į Lietuvą susigrąžinti išvykusius dirbti svetur, kad funkcionuotų valstybės finansai ir kaip atsitiko, kad po gražiais ekonominiais skaičiais Lietuvoje realiai yra viena didžiausių socialinių atskirčių, neįtikėtinai maži atlyginimai, badaujantys pensininkai, neįtikėtino masto korupcija ir nebaudžiamumas. Tegul vietoje abstrakcijų ir pridengiamosios terminologijos pateikia konkrečius pasiūlymus.

stasys        2019-02-19 21:54

Čia jau įprasta tapo matyti valdžios dalybas jos dar negavus. Gal ir teisinga ? kol aršiausi pešasi kiti renka tvirtai parašus pagal įstatymą . Šimonytė jau surinko belieka užsitikrinti tik saugų skaičių klaidoms atmesti , Nausėda antras bet jam dar toli ..visi kiti turi pasitempti ir labai rimtai . Tai vystyk kiek bus realiu kandidatu ar į ju tarpa papuls A.Juozaitis ? Tik nuo bendros komandos priklausys ir EP rinkimu baigtis. Kvailas tas kuris mano kad tai visai kiti reikalai ..V.Radžvilas gal ir geras vyras , bet jo svoris ir žinomumas kaip politiko pervertinti ir smarkiai išpusti . Vienok spėsiu kad vyrai dar susivoks kokias pasekmes tai gali jiems abiems atnešti ..

begalinis kvailys 17:59       2019-02-19 21:41

Jei Radžvilas gautų EP mandatą, ar sušlamštumėte savo kepurę?
Ir kodėl balsų turėtų užtekti net dviems komitetams, jei Radžvilas nesivaržo su Juozaičiu dėl prezidento posto? smile Jeigu Juozaitis turi resursų ir ambicijų dar ir EP rinkimams, tai čia jau jo klauskite, kodėl jis taip elgiasi.

Himnas       2019-02-19 21:03

Viskas kas jame dainuojama, yra tik svajonė, matyt įžvalgus buvo himno kūrėjas, surašė svarbiausia ko reikia Lietuvai, deja praktiškai to nėra, net ir komentatoriai pliekiasi, tai kas darysis su visais balsuotojais?.

ah1       2019-02-19 20:30

Briselin einama dėl pinigų - uroparlamentaras per penkerių metų kadenciją „popieriuje“ uždirba tiek pat, kiek vidutinę algą gaunantis žmogus Lietuvoje uždirbtų per 561 mėnesį arba per beveik 47 metus - paskaičiuota ir demaskuota žiniasklaidoje, o pagal Lisabonos sutartį Lietuvos Respublika ES taryboje turi 0,58 proc balso

Baik dezuot,       2019-02-19 20:25

su tuo Ainštainu. Mažai ką žinai apie jį ir jo biografiją.

to 17-59- kvailumui ribų nėra...       2019-02-19 19:17

EINŠTEINAS SAKĖ- BEGALINĖ TIK VISATA IR KVAILYBĖ. RADŽVILAS,komentatorius 17-59 IR Ko yra tos begalinės kvailybės atstovai… Tik su diplomais ir laipsniais,kurie matyt, išminties nepriduoda. R. ar tas komentatorius yra žemiau sveiko proto ir bet kokios logikos…Vertybiškų , lengvai nesumanipuliuojamų rinkėjų,kurie akvyviai nepritaria nomenkl. korupcinei santvarkai, yra iki 10 nuošimčių pagal sociol. 10 metų senumo tyrimus…Mus visus kvailiais laikantis profesorius yra tiek nenuovokus asmuo, kad pats nesuvokia, kad EP MANDATO negaus, nes iš tų 10 nuošimčių nepaks balsų dviem geriečių komitetams…Profesoriui nuovoka nebūtina, bet kad jos neturi 17-59 ir kiti komentuotojai-neprofesoriai….tai jau tragedija…R. KVAILYBĖ , jei J. žmonės dalyvaus EP rinkimuose,tame,kad ir 17-59 ir aibės kitų balsai nueis į kanalizaciją. R.-didžiausias dem. jėgų susivienijimo priešas ir NEEILINIS KVAILYS…Dėl asmeninių savybių ir proto tamsos išdavė ,visiems matant, LPS šūkį ,,Prieš skaldymą, už vienijimąsį’’ ir himno eilutę, o jį keistapročiai dar laikina…Protingi turite 24 val.per parą keikti ir laiškais gėdinti niekšelį ir keistaprotį profesorių, antraip jūs patys tampate jo išdavystės ir beprotybės bendrininkais…
Juozaitis ne reformatorius, bet jis mažiausia blogybė iš pagr.kandidatų ir pagal V.R. teiginį ,,jis tautai tinkamiausias kandidatas”.R. -yra pasibaisėtinas žmogus, nes nesilaiko nei žodžio, nei principų, nei sveiko proto…

ramiau       2019-02-19 17:59

Geriau būkime kiekvienas sau geriečiu ir išsiskirkime taikiai.
Nes lygiai kaip Radžvilas gaus mano balsą, taip ambalinis Juozaitis niekada jo nesulauks. EP rikimuose turėsiu už ką balsuoti, o prezidento rinkimuose man paprasčiausiai teks gadinti biuletenį. Prieš kandidatuojant Juozaičiui reikėjo geriau apgalvoti savo praeitį ir paremti mažiau prieštaringą už jį patį kandidatūrą vardan bendro tikslo.
Lygiai kaip ir savivaldos rimkimuose mano balso niekaip negaus Puteikis dėl visos tos klounados su Krivicku. Vargšas Ozolas kapuose vartosi… Visa laimė, kad dar yra “Bendruomeniškas Vilnius”, nes irgi būtų tekę gadinti biuletenį.
Ir nereikia čia dabar klijuoti etikečių, nes nuo to geriau tikrai nebus.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-02-19 17:51

Citata: “Mūsų tikrasis ir daug aukštesnis tikslas – SUSIGRĄŽINTI VALSTYBĘ.”
*
Tikslas labai gražus. O ar nors vieną kartą suformulavote tą konkretų metodą, kuriuo ruošiatės įgyvendinti tą aukštesnį tikslą. Nė karto, nė vieno vienintelio karto negirdėjau iš visokiu pro patrijų, Radžvilų, Seimo narių ir kitokio plauko politikantų, kaip jie veiks, kad pasiektų tą tikslą? Kaip?
O jie tik PLEPĖJIMU veikia. Net nesugeba pritarti, kad Lietuvoje turi pradėti galioti LYGI rinkimų teisė įtvirtinta LR Konstitucijoje. Šitie pašlemėkai nieko negirdi, nieko nenori girdėti… nepavyko Lietuvoje, gal Europą patvarkys plepiai?...
Ponai skaitykite 2017-03-11 straipsnį “Okupuota nepriklausomybė” su visomis nuorodomis į gylį: http://www.ekspertai.eu/okupuota-nepriklausomybe91670/
Tačiau Jūs ir vėl nekreipsite dėmesio.
Tam, kad “susigrąžinti valstybę” reikia vadovautis LR Konstitucija, o ne jos IŠKRAIPYMAIS.
Būdami antikonstitucininkai Jūs vykdote sąmoningai arba ne KGBistinę užduotį griauti Lietuvos valstybę.
Oi kiek daug neigiamų nykštukų čia padėsite….Todėl nekarkite man kgbistiniais garsais…. esate melagiais arba visiškais idiotais. Jūs jau griaunate tą Valstybę, o karkiate, kad norite susigražinti. Išverstaskūriškumas neišpasakytas.  O juk jau praėjo beveik 3 metai, o Jūsų burnos UŽČIAUPTOS… slykščiuosi tokiais padarais….

 

Gailė >>>tik neseniai       2019-02-19 17:36

Dėkoju už nuorodą. Verta paklausyti šio pokalbio. Yra ŽR archyve

Laikas gydo ir sprendžia       2019-02-19 16:23

Galima palyginti Juozaičio istorinę klaidą su Pro Patrijos istorine klaida:)

> Laikas       2019-02-19 16:10

Kažkaip manau, kad kokia nors Songailos parama greičiau pakenktų...

Laikas gydo ir sprendžia       2019-02-19 16:03

Palauksime registravimo į EP pabaigos kovo 2 dieną. Tada matysime, kas dalyvaus ir kas nedalyvaus EP rinkimuose ir kas ką palaikys. Po paskutinio neišmintingo Pro Patria poelgio (galima buvo kitaip pasakyti, kad nenorima reklamos eitynėse, nors patys nešė Pro Patrijos vėliavą kaip ir Juozaitininkai savo) visko gali būti. Net jei Songaila neis į EP, tai antrą kartą palaikymo iš jo Radžvilas ko gero nesulauks.

Kolchoznike,       2019-02-19 16:02

nori Maskolijon, ane? Niekaip nebesulauki tos dienos?

Klausykit       2019-02-19 15:42

Visa valdžia valstiečiams, paskui atsirinksim, draugiškai. Norit tvarto diktatūros?

Ko lojate?       2019-02-19 15:39

Lojat ant valstiečių, ateis konservai, išmes ir iš VU, nekalbant apie EP. Filosofai turi silpnybę nusileisti intrigantui konservatorijos propesoriui.

Siūlot       2019-02-19 15:13

bendradarbiauti su brazauskiniais, ane? Jei taip - tai toli eisite.

V.R.-nbeprotis ar Judas?       2019-02-19 15:10

Komentuotojai- ne profesoriai tiktai….,pasakykit racionaliam žmogui- ar gaus EP mandatą V.R. KOMITETAS, JEI lygiagrečiai geriečių RINKĖJŲ  balsus gegužę rinks JUOzaičio komitetAS?  Reikia būti silpnapročiu PROFESORIUMI Radžvilu arba nupirktu už JUDO SIDABRINIUS, KAD ATMESTUM Juozaičio siūlymą eiti kartu į EP RINKIMUS.RADŽVILO siauraprotystės kaina jau aiški- visi geriečiai eikvos eneregiją ,lėšas, sveikatą veltui, nes EP mandato ,geriečių ir rinkėjų balsų susikaldymo dėl profesoriaus kaltės atveju, negaus nei vienas geriečių komitetas…
RADŽVILO SAVANORIŠKA ,PIKTYBINĖ BEPROTYBĖ TURI BŪTI AKIVAIZDI   VISIEMS NE SILPNAPROČIAMS DEMOKRATAMS- ESAMOS OLIG. SANTVARKOS OPONENTAMS…

>Na štai, galime būti ramūs,        2019-02-19 14:52

Išties, jie verti, kad padėtume rinkti 10 tūkst.parašų. LIETUVA turi saugoti savo nepriklausomybę, tradicijas, šeimą, kalbą... Šis komitetas turėtų siekti atkurti teisingumą ir salygas, užtikrinančias gerą ir saugų gyvenimą daugumai,
o ne grietinėlei, kaip dabar. Komitetas turėtų deklaruoti ir siekį padėti Lietuvai atsikratyti ją žlugdančios oligarchinės-nomenklatūrinės santvarkos
ir būtinai bendradarbiauti su Arvydo Juozaičio komanda bendram reikalui…

Na štai, galime būti ramūs,       2019-02-19 14:46

nes jau turime už ką balsuoti ES parlamento rinkimuose. Prof. Radžvilo komanda ir rinkimų programa superinė, nieko nesu matęs geresnio. Tai ko ir reikia Lietuvai šiuo metu. Tikiuosi, kad žmonės atskirs pelus nuo grudų ir savo balsą atiduos už šią šaunią komandą bei jų programą. Na, o kitas balsas - už Juozaitį. Ir Lietuva galės pagaliau žengti pirmyn. Nepaveskite tautiečiai balsuodami. Sėkmės.

tik neseniai        2019-02-19 14:15

Filosofas Alvydas Jokūbaitis “Žinių radijo” studijoje neseniai išsakė daug protingų minčių laidos “Persona grata” metu. Laidos vedėjui Raigardui Musnickui teko vargti ir suktis iš nepatogios padėties. smile

Įdomu,kodėl       2019-02-19 12:15

taip visus mėgstąs perspėti V.Landsberghis neperspėja Merkel dėl Nordstrim žalos?

Ginti NEPRIKLAUSOMYBĘ įpareigoja ir Konstitucija!       2019-02-19 12:02

Komitetas (ir Radžvilas) pasisako už NATO (kaip vienintelį mūsų ramstį ir gynėją)
ir ES. Pasisako už tokią ES, į kokią stojome, o ne kokios nori globalistai Merkel, Makronas. Absoliuti dauguma mūsų piliečių akivaizdžiai pasisako už Europos TAUTŲ sąjungą, o ne už Europos pseudo unitarinĮ KRATINĮ, kuriame Lietuva ar kitos mažos valstybės elementariai išnyktų.

Vytautas       2019-02-19 11:26

Apie visuomeninį komitetą „Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę!“ 
dvaro tijūnų prižiūrimoje žiniasklaidoje buvo rašoma su kažkokiu nuovargiu,
net nusivylimu. Nėr ką jam prikišti?
Negi Lietuvos piliečiai nori prarasti savo valstybę?
O gal nori sau mažiau suvereniteto?
Tačiau netgi laukinis žvėris nenori siauresnio gardo. O gal tėvai nori,
kad jų vaikus valstybė atiminėtų vien už pliaukštelėjimą vaikui per rankute?
Gal manome, jog vertybė yra vyrams į žmonas imti nepilnametes mergaites?
Neseniai Vokietijos Konstitucinis teismas tokį leidimą islamą išpažįstantiems savo piliečiams patvirtino. Netruks įtvirtinti ir poligamines šeimas. Štai tokie šiandieniniai Vakarai. Nemanykime, kad šia gyvensena būtina vien žavėtis.
O gal kas nors nebenori kalbėtis savo gimtąja kalba? Kalbėtis tik anglų arba vokiečių kalbomis? Nors kita vertus firmų, kavinių ir parduotuvių iškabos Vilniuje seniai neberašomos lietuvių kalba.
O gal mus pigiomis dujomis aprūpins “Nrod stream 2” dujotiekis?
Gal mums saugiau būtų su ES kariuomene, kurios dar nėra, bet jau ardoma NATO vienybė? Šis komitetas pagaliau pasakė, ko reikia mūsų visuomenei ir valstybei,
ko turėtume bijoti ateityje. Dabartinė ES ardoma sąmoningai. Ją ardo ne marginalai, populistai ar nacionalistai. Ją ardo didžiųjų korporacijų apetitai, kurioms nacionalinės valstybės yra labai rimta kliūtis sukurti betautę, biomasę primenančią darbo liaudį, t.y. žmones be tautinių šaknų, be valstybės,
be religijos, be lyties ir įsitikinimų, išskyrus norą vartoti ir daugintis.
Turėjome homo sovioeticus, dabar kuriamas homo liberalis.
Bet, atrodo, tunelio gale matome šviesą. Daugiau būtų tokių žmonių...

DDD       2019-02-19 10:56

EP rinkimai vyks su prezidento rinkimų 2 turu. Jei ten pateks Nausėda su Šimonyte, aktyvumas ir susidomėjimas nebus didelis. Jei patektų Nausėda su Skvernu, 2 klanų kova bus nuožmi, aktyvumas bus didelis. Kažkaip labai jau daug kandidatų prikelta,nuimančių balsus nuo Skverno…

Gailė       2019-02-19 10:40

Daugiau reklamuokitės visur, kur įmanoma. Žmonės negalvoja, kad EP rinkimai vertingi ir numoja ranka ar pasukioja prie smilkinio pirstu, kai paragini pasidomėti. Mūsų “alitui” tai paranku, vėl sulįs savi sėdėtojai

Puiku, kad pagaliau į EP eina žmogus,       2019-02-19 10:12

analizavęs Europą ir Europos Sąjungą didelę dalį savo akademinės karjeros.
Tikrai profesionalas ir vienas iš nedaugelio žinantis, kaip ateityje turi atrodyti ES, kad būtų naudinga Lietuvai. Laikas pradėti pasaulio politiką vertinti iš Lietuvos perspektyvos ir nebebūti tik klapčiukais, nuolat laižančiais kitų valstybių batus. Reikia rinktis savo nacionalinius interesus ginančias Višegrado šalis ir atstatyti krikščioniškais pagrindais sutvarkytą Europą.
Manau, Radžvilas bene vienintelis šansas Lietuvai prie to prisidėti,
- kitaip EP ir toliau liks visokių Uspaskichų ir panašių veikėjų politinis kapinynas.

Be bažnyčios       2019-02-19 9:24

netiesioginės paramos bus sunku.

Teisingai       2019-02-19 8:27

Labai protingas pasakymas, tik kaip galima sutelkt laisvus?, jei juos jau telkia masė telkėjų, todėl šie rinkimai parodys kie yra protingai mąstančių, ir apie ką jie yra susitelkę.

Rekomenduojame

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Atsinaujinantys šaltiniai, o ne karas Ukrainoje yra pagrindinė Europos energetinės krizės priežastis

Vytautas Radžvilas: Gyvename naujoje geopolitinėje realybėje, todėl Tarpjūrio aljansas – neišvengiama būtinybė

Su Kremliumi siejamas nacių medžiotojas Zuroffas užsipuolė Lietuvą ir kitas šalis dėl „istorijos klastojimo“

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.