Politika, Liustracija ir desovietizacija, Nevyriausybinės organizacijos, Intelektualų vaidmuo, Žiniasklaida

Vytautas Radžvilas. Dugnas

Tiesos.lt redakcija   2018 m. vasario 1 d. 21:22

43     

    

Vytautas Radžvilas. Dugnas

Veidaknygė

Ką gi, pagaliau dugnas pasiektas. Toliau smukti nebėra kur. Atrinktos trys „idėjos Lietuvai“ (skaityti ČIA)  liudija net lakiausiai vaizduotei sunkiai suvokiamą moralinę ir intelektualinę valstybės degradaciją.

Pirmoji idėja – tiesiausias kelias į galutinę tautos ir valstybės politinę savižudybę ir savanorišką susinaikinimą. Kitos dvi – smulkūs ir nieko negalintys pakeisti techniniai pasiūlymai, kuriems įgyvendinti prielaidų taip pat nėra.

Pasirašytame akte nėra net menkiausių strateginio mąstymo ir iš jo turinčios kilti tautos ir valstybės raidos vizijos pėdsakų. Penkmečių planus brėžiantys KPSS suvažiavimų nutarimai, iš kurių būdavo šaipomasi sovietmečiu, vis dėlto atrodydavo geriau. Šį kartą šaipytis neišeina, nes gyvename nebe SSRS, o Lietuvoje.

Tai, kas kadaise atrodė tragikomiška, dabar virsta tikra tragedija: po tokių bejėgiškų akcijų vis sunkiau patikėti, kad į tokio nuosmukio prarają įkritusi valstybė pajėgs iš jos išsikapanoti ir kad ji apskritai dar turi ateitį.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-4 16:10

Pikaso citata: “Net aukščiausiuose teisėsaugos postuose vis dar yra sovietmečio laikmečio kolaborantų - prokurorų, teisėjų ir sovietinės teisės dėstytojų. Akligatvis…”

Nepavyko surasti NĖ VIENO kitokio pagal paliktą pėdsaką, t.y. pagal darbą. Lietuva yra okupuota. Nė viena partija, be mažiausios išimties, niekaip nesureagavo į “Ultimatumą...”
http://www.ekspertai.eu/ultimatumas-seimui-del-lr-teisiniu-pagrindu-griovimo89825

, kad Lietuvoje vyktų Konstituciją atitinkantys rinkimai, t.y. lygi rinkimų teisė “Vienas rinkėjas - vienas balsas”.

Pasakyk, ar tokia rinkimų tvarka, kai jau išrinktas daugiamandatėje Seimo narys po dviejų savaičių skuba į antrą rinkimų turą tam, kad būtų antrą kartą per tuos pačius rinkimus būtų vėl išrinktas į tą patį Seimą?

Tokį Seimo rinkimų įstatymą galėjo priimti ir pasirašyti tik ypatingo NIEKŠIŠKUMO asmenys, t.y. okupantas pasiliko valdyti Lietuvą. Apie tai galite pasiskaityti 2017-03-11 straipsnyje “Okupuota nepriklausomybė”

http://www.ekspertai.eu/okupuota-nepriklausomybe91670

Tai yra reikalinga tam, kad užslaptintų kgbistų armija visą laiką valdytų.

Tai kas tokį įstatymą priėmė ir pasirašė? Būtinai patikrink savo akimis, būtinai patikrink, netikėk ką rašau, netikėk. Tikėk tik savo akimis ir protu. Tikėk tik savo akimis ir protu. Tikėk tik savo akimis ir protu. Tikėk tik savo akimis ir protu. Tikėk tik savo akimis ir protu.

Pikasas       2018-02-4 8:35

Tyla - gan įprasta valdžios reakcija. Patogiausia nieko nedaryti ir priešų turėsi mažiau. Taip mąstant teisingumas ir teisė nustumiami nuošalėn. Gerbiu kunigą Robertą Grigą, tačiau ir jis susvyravo gavęs plačią informaciją apie Antaną Terlecką. Jokio fakto jis nepaneigė, nes visa tai pats A.Terleckas viešai paskelbė ir netgi pripažino LR Apeliaciniame teisme, tačiau R.Grigas pradėjo man aiškinti, kad šis asmuo - legenda.  Na, taip legenda, kuri sukurta ant manipuliacijų pagrindo. Išsakiau savo nuomonę, kad teisingumas aukščiau. Tam pritarė kur kas aukštesni pareigūnai ir hierarchai, tačiau “sistema” tvirtesnė. Jos iš esmės paliesti gal nedrįstama… Net aukščiausiuose teisėsaugos postuose vis dar yra sovietmečio laikmečio kolaborantų - prokurorų, teisėjų ir sovietinės teisės dėstytojų. Akligatvis… Beje, jei norite gauti atsakymus, galite juos gauti atsirašinėjimo forma iš LR valdžios institucijų netgi su prasmingais patarimais. Pagailo laiko, nes man svarbus kūrybinis darbas.  Tik iš VSD atsakymo negavau. Gal tai nėra šios tarnybos praktikoje.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-4 4:11

to “Pikasas > dr. Jonui Ramanauskui     2018-02-4 0:24
Ačiū, už nuorodą, labai raiškus ir taikliai argumentuotas jūsų rašinys. Sveikinu, gerai padirbėta. ...”

Labai vertinu Jūsų nuomonę, nes Jūs kaip Lietuvos kunigas Robertas Grigas, sugebate pasverti ir Deimantės ašarą.

Kartu Jus informuoju, kad tas straipsnis, kurį Jūs teigiamai įvertinote, yra pdf formate jau senai nusiųstas KIEKVIENAM Seimo nariui, KIEKVIENAM LT Konstitucinio Teismo teisėjui prieš priimant 2017-10-20 sprendimą, LR prezidetei, prezidentūrai, Vyriausybei ir kaip matote viešai spaudoje.  Taip pat visos šitos valdžios institucijos yra taip pat informuotus apie visus tame straipsnyje nurodytus straipsnius į gylį. Apie tai ypatingai informuotas ir Žygimantas Pavilionis, kuris buvo Seimo atstovu LR Konstituciniame Teisme šioje dviejų pilietybių byloje.

ABSOLIUČIAI VISI iki vieno gyvo padaro į tai sureagavo ABSOLIUČIA TYLA taip išniekindami KONSTITUCIJA, kuriai prisiekė. Tai man leidžia daryti išvada, kad Lietuva yra OKUPUOTA. Yra ir daugiau tam įrodymų. Okupuoti laukiame Vasario 16-to šimtmečio. Kaip žinai N.Sadūnaitės 2018-01-13 ULTIMATUMĄ Lietuvos valdžiai….

Pabrėžiu, dėl viso to yra KALTOS visos partijos be mažiausios IŠIMTIES. Ar matai, kas darosi Lietuvoje? Lietuva yra naikinama hibridinio karo metodais.

Pikasas > dr. Jonui Ramanauskui       2018-02-3 23:24

Ačiū, už nuorodą, labai raiškus ir taikliai argumentuotas jūsų rašinys. Sveikinu, gerai padirbėta. Taip plačiai apie prigimtinę konstitucinę teisę dar niekada nekalbėjau. Archyvai nuolat trinami. Iš daugybės mano komentarų šia tema išliko nedaug. Pabandysiu dar kai ką priminti, nors nesu čia labai laukiamas…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-3 21:56

Ponui Pikasui rekomenduoju paskaityti 2017-08-28 straipsnį “Dvi pilietybės – ne konstitucinė problema”

http://www.ekspertai.eu/dvi-pilietybes-ne-konstitucine-problema93312/

Pikasas       2018-02-3 21:01

RETRO
2011-09-27

Kai kurie Lietuvos teisininkai ir poltikai ir toliau klaidina visuomenę aiškindami apie rederendumo Pilietybės įstatymo būtinybę, norint neatimti LR piliečio statuso iš dešimčių tūkstančių laikinai ar ilgesniam laikui emigravusių iš Lietuvos asmenų, gavusių ir kitos šalies pilietybę. Beje, net iš tų, kurie jokiems LR įstatymams tuo laiku neprasižengė. Jau pats tokio įstatymo pataisų taikymas atbuline data prieštarauja Lietuvos Konstitucijos esmei. Planuojamas referendumas, kurio įvykimui nėra jokių sąlygų ir tikimybių galėtų galutinai „įteisinti“ antikonsticinę tvarką ir palaidoti pačią kilnią lietuviškumo saugojimo idėją.

Kaip žinome, 12-o Konstitucijos straipsnio keitimas leidžiamas tik referendumu. Esant dabartinam Referendumų įstatymui, “ dvigubos pilietybės“ įteisinimo galimybė artima nuliui. Dėl įvairių mano anksčiau jau ne kartą minėtų priežasčių. Kai kurios jų teisingai paminėtos ir šiame rašinyje esančiose PLB valdybos pirmininkės Reginos Narušienės. Raimondas Šukys. Artūras Paulauskas Arminas Lydeka ir kiti labai „gudrūs“ teisininkai ir politikai bando žaisti demagoginį viešųjų ryšių žaidimėlį. Siūlyti referendumą, žinant, kad jis neįvyks ir tuo pačiu nepavyks gali tik nesąžiningas teisininkas ar politikas. Pirmiausia, derėtų bent jau viešu, visuomenėje aptariančiu lygiu įvertinti tuos Konstitucinio teismo aiškinimus, kurie bandė pakeisti Konstitucijoje esančius žodžius ir tuo pačių prasmę, norėjo atimti Seimui teisę savarankiškai priimti Pilietybės įstatymą, kaip tą numato LR Konstitucija. Tokių teisių KT neturi, nes to nenumato pati LR Konstitucija. Tuo pačiu buvo nusižengta Konstitucijos dvasiai, paminant joje įprasmintą Tautos Suvereniteto išskirtinę teisę. Dar labiau nevykę ir antikonstituciniai buvo A.Lydekos komisijos bandymai Pilietybės įstatymo pataisų kūrime. Konstitucijoje 3 straipsnis skelbia, kad „niekas negali varžyti ar riboti Tautos suvereniteto, savintis visai Tautai priklausančių suverenių galių“ . Būtų pakakę Pilietybės įstatyme nurodyti vieną pagrindinį “ atskirą atvejį“ , kad „lietuvių tautos piliečiai turi teisę į pilietybę ir negali jos prarasti jiems patiems tokio noro nepareiškus“ ir 99 procentai problemų būtų vienu ypu išspręstos. Tai kodėl taip nebuvo pasielgta ankstesnio Seimo? Atsakymas gali būti labai paprastas. Panorėta atimti emigravusiems asmenims pilietines teises dalyvauti Seimo ir Prezidento rinkimuose. Dabartiniai „Lietuvių kortos“ sumanytojai būtent tai ir išsako atviru tekstu: “ korta - be pilietybės teisių“ . Emigrantų, balsavusių Vakarų šalyse rezultatai rodo, kad jie skiria absoliučia daugumą savo balsų dešinės - centro jėgoms. Būtent tokios situacijos labai bijo kai kuriso politinės grupuotės. Dabartinis Seimas turėtų turėti politinės valios ištaisyti tokią keistą padėtį, kai santykinai maža lietuvių Tauta bandoma skaldyti pagal kairiųjų užsakytas nuostatas. Beje. Kol nėra įstatyme numatyta pilietybės atėmimo procedūra visi lietuviai , kurie turi dvigubas pilietybes Lietuvos pilietybės prarasti net negali, jei patys tokio noro nepareiškia.

Pikasas       2018-02-3 20:55

RETRO 2009m.
Nėra kito kelio, kaip vadovautis LR Konstitucijos nuostatomis. Jei jose nurodoma, kad Pilietybės įstatymą, kuriame gali būti nurodyti atskiri dvigubos pilietybės atvejai, priima Seimas, tai tuo turėtų būti ir vadovaujamasi.  Manau, kad prerogatyvą tokių pataisų ruošimui gali turėti Seimo komitetai ar kokia nors specialiai jo sudaryta darbo grupė. Dabar dar ne laikas nustatyti ir įvertinti antikonstitucinius KT aiškinimus, kuriais buvo bandyta iškreipti Konstitucijoje esančių žodžių prasmę ir siaurinti Seimo galimybes, nurodytas toje pačioje Konstitucijoje. Manau, kad ateis ir tam laikas kiek vėliau. Tad visai logiška, kad prezidentinė grupė atmetė tas KT manipuliacijas , kaip nepriimtinas, t.y. neatitinkančias pačios Konstitucijos nuostatų. Dabar svarbiausia numatyti tuos atskirus atvejus, kurie leistų neatriboti išvykusių emigrantų lietuvių, kurie, kaip Konstitucijoje pabrėžta turi turi Tautos suvereno teises. Gali pakakti net vieno atskiro atvejo, numatančio lietuvių teises į pilietybę, kuris išspręstų daugumą problemų. Tuo pačiu paliekant Prezidentui teisę nagrinėti ir priimti sprendimus dėl pavienių atvejų. Jei būtų ruošiamas referendumas tuo klausimu ir būtų paliesti visi kada nors turėję LTSR piliečių pasus, tai galėtumėm susilaukti tokių problemų, kurių įstatymu nebeturėtumėm teisės išspręsti. Nors kol kas Pilietybės įstatyme nenumatyta procedūra, kaip Lietuvos piliečiams gali būti atimama Lietuvos pilietybė, kaip to reikalauja Konstitucija, tačiau kai kurie veiksmai, kad ir neteisėti, jau daromi. Šį pilietybės neteisėtą atiminėjimo procesą verta nedelsiant stabdyti, o Lietuvos piliečių teises išsaugoti. Būtent tokių teisių, pasireiškiančių per būsimus rinkimus, kairiosios Lietuvos jėgos labiausiai ir bijo. Jas galima suprati, tačiau pateisinti negalima. Pernelyg maža yra lietuvių tauta, kad ją taip drastiškai naikinti kažkokių funkcionierių įnorių pagalba.

Dzeikas       2018-02-3 2:47

———-Dugnas buvo pasiektas 2012 m.,    2018-02-1 23:48—————-
Nei pridesi, nei atimsi.Tai kertinis akmuo, ant kurio suklupo Lietuva. Ir kol skriauda nebus atlyginta ar ispirkta, kol nebus ivardinta iki paskutinio kablelio - tol netures ta leide zmones valstybes.Valstybes imitacija tures, valstybes ne.O dugnas todel, kad i sia akistata ejome nuo pat kovo 11d smukdami vis zemiau ir zemiau.
Paciam baisu prisimint,diskutavom kazkaip 1994m apie valdzios ribas.Nesutikau, kad “valdzia pasake - daryk”(jaunyste -kvailyste).Kaip paskutini argumenta meciau: panores pirmos nakties teises is tavo dukros, sutiksi? Paskutiniam argumentui paskutinis kontrargumentas - durnius!
O gyvenymas visdelto klausima staciai pastate, egzameno neislaikem.
I si klausima atsakyt ne isterisku riksmu “Lietuva!” reikia, nes isgamos nepriestarauja, parekime choru su jais kartu.Jie palaikys.
Cia reikalingas purvinas darbas atskirt grudus nuo pelu.Neatskirsime - atsidursime su pelais.

.......       2018-02-3 0:34

Laikas telktis,laiko lieka vis maziau.
Metas viska ivardinti savo vardais.
Kitos progos galime ir nesulaukti…

Dugnas       2018-02-2 20:01

kaip dugnas. Ant to dugno - padugnės? Gal gerb. Radžvilas pasiūlys savo tris idėjas Lietuvai? Na, bent vieną tikrai svarią?

AČIŪ       2018-02-2 19:39

Ne, Vytautai, valstybė jau nepajėgs išsikapstyt, bet tauta, kada nors ateityje, susitaikiusi su savo kaimynais ir tūkstantmete istorija, dar galbūt… ?

Rūta       2018-02-2 18:49

Nelabai tikiu, kad šiomis 3 idėjomis Lietuvai yra išreikšta tautos valia. Renginiu aiškiai nubrėžta valdžios kryptis dėl dvigubos pilietybės. Labai nusivyliau V. Pranskiečiu. Tai, kad renginio vedėju pasirinktas E.Jakilaitis, pademonstruota valdžios pozicija LRT skandalo klausimu.Pilnai pritariu V.Radžvilui-dugnas.

O.G       2018-02-2 14:53

Žinokite aš kai išgirdau šias idėjas, tai man prieš akis pasirodė Igoriokas su kalašnikovu. Nes kai išgirdau, galvojau kad yra juokaujama, o čia pasirodo buvo tiesa.

Anzelmas       2018-02-2 14:37

Dėl pirmos idėjos gerb. Radžvilas 100 proc. teisus,kitos dvi, manau, būtų naudingos Lietuvai. Bet apgailėtina, kad iš pusantro tūkstančio idėjų “sukrapštytos” tik trys!?

Nesinervuokim       2018-02-2 12:50

čia gi tik show . Man pvz visai patiko trijulės komikų-ekonomistų pasirodymas .

Misteris       2018-02-2 11:01

Nepraraskite VILTIES,tautiečiai.
DIEVO keliai nežinomi.
Likite TIESOJE ir nesižvalgykite į šonus.
Kai ateis diena X,Dievas Jus pastebės ir išties pagalbos ranką kai Jūs to visai nebesitikėsite.

Gal rusų kaip       2018-02-2 10:57

kremliaus atėjimo nereikia,bet kaimyniški santykiai yra geras dalykas.Ir jei įsileidžiam ukrainiečių darbininkus,tai bent jau ukrainiečių,rusų ar baltarusių daktarams kuo greičiau žalią šviesą.Mūsų jauni daktarai vis tiek išvažiuos,o pacientai laukti negali.Juo labiau,kad tose šalyse yra labai gerų daktarų,kurie nepraradę žmoniškumo.O mūsų provincijai labai reikia daktarų,nes provincijoje daromos geros operacijos,kurios nukrauna eiles nuo miestų.Kada mūsų miestiečiai tai supras?Medicina gali būti Lietuvos nafta ir auksas.Tuo galime garsėti ir tai visada reikalinga.

Romas       2018-02-2 9:38

Ko gero,  vienas geriausių komentarų šis:  ,,Ši valstybė ant supuvusių pamatų (teisine sistema) ir niekas net nebando tų pamatų taisyti. Vietoj to tualetiniu popieriumi pridengia skyles stoge (vadinamosios 3 idejos Lietuvai)”.Pritariu prof. V. Radžvilui, kuris abejoja, ar ši valstybė dar turi kokią nors ateitį.

albina       2018-02-2 8:41

Išgirdau ir pagalvojau,kad tai ne pas mus.Jei tokias idėjas prieš 20 metų būtų kas pranašavęs,sakytume,kad tik valstybės priešai gali tokias nesąmones siūlyti.Už tokio lygio idėjas dar laimėtojus premijuoja.Čia ne dugnas,tai klampi pelkė,kurioje pranyks LIETUVA.

Hau       2018-02-2 8:12

Tai tikras dugnas. Pagrindinė idėja Liwtuvai-antikonstitucinė. Ir ją džiugiai sveikina aukščiausi šalies pareigūnai. Orgija ant valstybės geiuvėsių. Dugnas. V. Radžvilas įvarsijo tiksliau.

Tikrai labai tiktų       2018-02-2 7:46

R.Grigas į prezidentus.Intelektualus,turintis valios,tinkamo amžiaus,krikščioniškas.

Arne       2018-02-2 5:58

Gal tai Jekelaičio (LRT) gulbės giesmė Lietuvai?

keistai galvojančiam 2:26       2018-02-2 1:48

Nėra gamtoje paso su dviguba pilietybe.
Yra du pasai po vieną pilietybę.
Toliau taip galvojant: kodėl ne trys ar keturi?
O kiek pačiam užtektų?
Gal geriau negalvok. Pervargsi.

keista, bet aš priešingai galvoju       2018-02-2 1:26

tikrai neblogos tos 3 idėjos:
– dvigubos pilietybės įteisinimas,
– mokytojas – prestižinė profesija iki 2025 m.,
– pagalba jaunoms šeimos įsigyjant būstus ir biurokratijos mažinimas skaitmenizuojant valstybės paslaugas.
——-
klausimas kitas: kas tas idėjas įgyvendins?
1) migracijos departamentas, pagarsėjęs Lietuvos pilietybės dokumentų pardavinėjimu už otkatus?
2) komunistų partijai ištikimus mokytojus išaukštins biudžeto sąskaita?
3a) per lietuvišką (nomenklatūros) banką dalins paskolas?
3b) komunistų vaikelių programavimo firmos gaus riebius užsakymus?

Manau, kad Dugno be dugno gylį       2018-02-2 0:22

gerai iliustruoja šiuo metu per TV masiškai rodomas brukalas apie “stebuklus” mergaitės namuose 100-mečio proga. Kol kas epizodai tame brukale tipo “stebuklai”, bet kas jais pasakoma?
Epizodas su 4 uniformuotaisiais simbolizuoja būsimą policinę ateitį - bet kada į bet kuriuos namus ateis uniformuotieji, ir ne po vieną, sic!
Epizodai su tėvais ir močiute - tik tarp kitko, kad vaikas turi tėvus, TURINČIUS pastogę, ir močiutę.
Finaliniame epizode personai “ne prie ko”, kuri “nežino”, kur KITA mergaitė, leidžiama patrypti už kitų vaikų nugarų, kaip marionetei. Ir reikalaujama 100-metį švęsti “išmaniai”, kad gaut trispalvę (vėliavą ar katę, neaišku)...
Tačiau viską “vainikuoja” ir, tuo pačiu, pasako TIESĄ apie esamą padėtį iškraipyta Marijono daina - KAD JIE LAIMINGI IR NORI KAD TAIP BŪTŲ AMŽINAI…
Dugne daugybė SKYLIŲ........ nežinia, ar pavyks užkamšyti, kad atsispirti KILIMUI…...

10 balų dešimtainėje       2018-02-1 23:53

“O dėl dvigubos pilietybės, tai ko gero kanapės būtų geriau.”

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-1 23:34

Lietuvos tikėjimo kunigą – į PREZIDENTUS

Girdžiu, kažkas šaukia, gelbėk, padėk, o nesimato. Kas galėtų būti? LIETUVA.

Reikia galvoti apie Lietuvos būsimą prezidentą. Turėjome šansą, Lietuvos tikėjimo diplomatą, gyvenimą paaukojusį Lietuvai, vilties prezidentą Stasį Lozoratį. Priešas buvo stiprus, o gal dabar net stipresnis. Taigi 40 procentų balsų aiškiai nepakanka pergalei. Reikia 60 procentų balsų mažiausiai. Todėl apie tai reikia galvoti ir spręsti jau dabar. Kviečiu kas gali Lietuvoje ir Pasaulyje jungtis į grupeles ir grupes, organizuotis, ir surasti Lietuvos tikėjimo prezidentą.

Iš toli man auksu net pelenuose žiba dvasios aristokratas, patikrintas gyvenimu Lietuvos tikėjimo kunigas Robertas Grigas. Atsiklauskime vienuolės, dvasios aristokratės, Laisvės premijos laureatės, bendražygės Nijolės Felicijos Sadūnaitės. Jos TIESOS žodis turi įtikinti. Tikiu, kad pritars šiam nepaprastai sunkiam pasirinkimui. Paprašykime Lietuvos tikėjimo kunigo Roberto Grigo sutikti dalyvauti mūšyje į Lietuvos prezidentus.

Tegu Lietuvos tikėjimo kunigo Roberto Grigo, kunigaikščio pergalingą žygį palydi Bernardo Brazdžionio eilėraščio De Profundis posmas:

Iš gilumos šaukiuos Tavęs, o Viešpatie,
iš gilumos susopusios širdies,
einu Tavęs, Paguodos Žodžio, ieškoti,
einu tavęs, vidurnakčio Žvaigždės!…

Pagarbiai dr. Jonas Ramanauskas .(JavaScript must be enabled to view this email address)
2018-02-01

Dugnas buvo pasiektas 2012 m.,       2018-02-1 22:48

kai iš savo namų kiemo visiems matant, televizijoms filmuojant buvo 240-ies ginkluotų pareigūnų užpulta, bagrobta ir nežinia kur išvežta, o vėliau galimai nužudyta 8 metukų Deimantė Kedytė, o valstybės vardu tai organizavusi persona šiandien vadovauja šalies vyriausybei ir pretenduoja neilgai trukus tapti prezidentu. Va čia yra iškrypėliškos valstybės ir visuomenės dugnas, gerbiamas Radžvilai.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-1 22:47

Perskaičiau tą vieną pirmą idėją Lietuvai : “– dvigubos pilietybės įteisinimas”

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/pasirasytas-idejos-lietuvai-aktas-kvieciame-prisijungti.d?id=77051895

Kas gi yra jos priešai:

LR Konstitucinis Teismas
LR Seimas
LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Vytautas Radžvilas, Vytautas Landsbergis, Vytautas Budnikas, Arvydas Juozaitis, Dainius Paukštė, Jonas Vaiškūnas…. ir dar labai daug.

Tikrai tikras dugnas. Išvardinau pagrindinius ANTIKONSTITUCININKUS, Lietuvos valstybės Konstitucijos NIEKINTOKUS.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-1 22:40

“Vytautas Radžvilas. Dugnas”

Dugnas glaudžiasi prie padugnių ir užsidengia, kad niekas nematytų.

Vitutis       2018-02-1 22:38

Ko reikia prisigerti ar kuo apsirūkyti,kad Lietuvos ateičiai pasiūlyti tokias ,,idėjas Lietuvai” ?Negi atsiras ir daugiau tokių ,,intelektualų
be nuomonės"kurie pritars ?Su tokiu mąstymu jokios vizijos pasiūlyti ir
neimanoma.O Lietuva,kur Tave tokie nuves ?

Bjaurus pojūtis       2018-02-1 22:37

Štai Landsbergis, nusitvėrė lapelį ir laimingas, o juk jis, atrodo, neseniai buvo prieš dvigubą pilietybę. Tiesiog, norisi paklausti, kas čia vyksta, iš kokios kepurės šitie prodiuseriai traukia ir bruka mums “idėjas”?

šiek tiek ir patys kalti       2018-02-1 22:21

O ko nesiūlomos alternatyvios 3 idėjos Lietuvai ir apskritai alternatyvos? Ko laužiamasi į uzurpuotą ir nuniokotą viešąją erdvę? Palikite tai Jiems!
Imkite pavyzdį iš tų pačių gudų. Jie net Baltarusijos Liaudies Respublikos paskelbimo Šimtmetį minės, nors Lukošius pareiškė, kad tokios idėjos neva apskritai yra priešiškos jo įsivaizduojamam Baltarusijos valstybingumui. Ten net ir labai toksiškomis sąlygomis vis tik veikia ir vystosi alternatyvi patriotiška visuomenė. Po Garliavos šturmo, nebežinant kaip toliau teks gyventi tokioje valstybėje, ir svarstant kur emigruoti, stiprybės sėmiausi būtent iš idioto mindomų gudų pavyzdžio. Dėl to man dabar juokinga, kai aimanuojama, jog viešoji erdvė uzurpuota, tačiau prioritetas teikiamas komentuoti b8tent uzurpuotoje erdvėje brukamus dalykus. Meskite tai velniop ir pamatysite kaip pagerės savijauta, sugrįš savivertės jausmas, o gyvenimas neatrodys toks beprasmis! Apskritai nustosite jaustis gyvuliu. Be abejo, užsidaryti burbule nepavyks, vis tiek kažkiek šiukšlių iš viešosios erdvės laušis į jūsų gyvenimą, tačiau su laiku ir imunitetas tam atsiras. Kaip ir suvokimas, kad esate tam tikras partizanas ir tenka veikti priešiškoje erdvėje. Juo labiau, kad pas tokius kaip Radžvilas intelektualus ir organizacinis potencialas yra net nepalyginamai didesnis nei mano, pačio paprasčiausio žmogelio. Bet net aš sugebu nemaloniai nustebinti oficialius asmenis ir uzurpuotos viešosios erdvės vartotojus. Matytumėte jūs tuos veidus, kai pasakai, kad jų siūloma tema pokalbiui man yra tiek pat įdomi kaip “pirk plytą”! smile

Ramutė       2018-02-1 22:20

Tai pirmas didelis reklaminis žingsnis pačiu brutaliausiu būdu įperšant „kaip svarbų“ referandumą dėl dvigubos pilietybės. Turėkime vilties, kad tauta susivoks.

Galėjo būti ir blogiau       2018-02-1 22:11

ir paskelbti anglų kalbą valstybine kalba arba kažką pasapalioti apie pasaulio G tašką. Šiaip tai net iš loginės pusės darosi juokinga, kai į vieną puntą sudeda dvi mintis ir pavadina viena idėja:) O dėl dvigubos pilietybės, tai ko gero kanapės būtų geriau.

Ko gero visas šis marazmas buvo padarytas dėl dvigubos pilietybės tolimesnio stūmimo. Laukia inirtingi metai agitacijos. Laikykitės. Nors iš kitos pusės jau ir taip aišku, dėl tos n-tosios pilietybės. Kam dar gali kilti klausimų dėl jos reikalingumo, jei svetima tautai valdžia ją prastūminėja. Užjaučiu “labai protingus intilegentais save laikančius ir teisingai mastančius” piliečius, kurie bandys ieškoti racionalaus grūdo ar kažkokios naudos savo giminių rateliui iš dvigubos pilietybės.

Severiutė       2018-02-1 22:10

Tai pirmas didelis reklaminis „žingsnis“ pačiu brutaliausiu būdu „prastumti“ referandumą dėl dvigubos pilietybės. Tikėkimės, kad nepavyks!

Agnė       2018-02-1 22:01

Ko gero, taip. Ir baisiausia tai, kad prie SSRS buvo galima mąstyti jog tai laikina ir mes nugalėsim! Dabar nebeišeina.

Dzeikas       2018-02-1 22:00

PS. Kas nori evakuojasi, kas nori laukia okupantu-tvarkdariu, kas nori organizuoja vietoje nauja valdzia ir savivalda.
Permaisyt kortas vadinasi.Ko vertical busim - ta turesim iseigoj.

Ironiškas klausimas "idėjininkams"       2018-02-1 21:59

O kur dorovės ir patriotizmo stiprinimo idėja? Ar šios idėjos mums jau nebereikalingos, nes esame pasiekę viršūnes šiose srityse?

Dzeikas       2018-02-1 21:55

Geriausias valdzios sprendimas butu paskelbt, kad nuo tokios tai datos Lietuvos Respublika nustoja egzistuot o joje esantiems asmenims suteikiamas asmeninis suverenumas.

taip       2018-02-1 21:53

Per LRT žinias dar uždėjo braškę ant torto - elektroninį balsavimą. Bobutės kaimuose subalsuos už dvigubą, jei reiks ir keturgubą - joms juk gaila į užsienius išgrūstų anūkų.

Renginyje taip pat dalyvavo:       2018-02-1 21:45

  Įdėjos “Kaip pavogti milijoną” autoriai ir įgyvendintojai , “Nacionalinės Skydinės” nusipelne veikėjai. (Pavardes patys žinot:)

 

deja       2018-02-1 21:33

liudna, bet tiesa. Si valstybe ant supuvusiu pamatu (teisine sistema) ir niekas net nebando tu pamatu taisyti. Vietoj to tualetiniu popieriumi pridengia skyles stoge (vadinamosios 3 idejos Lietuvai).


Rekomenduojame

Būtina prisiminti. 1949 m. vasario 16 d. kovojančios Lietuvos Deklaracija ir jos signatarai

Irena Vasinauskaitė. Sveikinimas iš bunkerio

Verta prisiminti. Partizanas Jonas Gediminas Rudis-Rickus 1947 m. vasario 16-ąją: „Vėl žaliuos, klestės gyvenimas“

Algimantas Rusteika. Laiko liko nedaug

Geroji Naujiena: Laimingi, kurie pagal Dievo įsakymus eina, kas iš širdies Jojo ilgis

Eglė Mirončikienė. Ryžtingi kovotojai su vėliavnešiais, performeriais ir lipdukų klijuotojais, plečia puolimo frontą

Ramūnas Aušrotas. Sąžinės laisvę apribojo ir šveicarai, referendume sugriežtinę bausmes už seksualinių mažumų diskriminaciją ir neapykantos kurstymą

Pro Patria jaunimas kviečia į eitynes – Vasario 16-osios Liepsnų maršą

Vytautas Sinica. Vyksta stiprus nuprotėjimas

Algimantas Rusteika. Dėl vieno dėdė Marksas buvo teisus: naujieji jo bendražygiai viską verčia farsu

Algimantas Rusteika. Šią dieną

Ramūnas Aušrotas. Norite sumažinti ne(si)skiepijimo keliamą riziką? Nustokime skiepiję konvejeriu

Clotilde Armand. Rytų Europa Vakarams duoda daugiau, nei gauna

Verta prisiminti. Kazys Škirpa: mintys apie valstybę

Kroatijos teismas pripažino tos pačios lyties šeimoms teisę tapti vaiko globėjais

Algimantas Rusteika. O ką daryti, jei šeimos neturi, bet susirgai?

Neringa Venckienė. Apie teismų ir jų sprendimų nešališkumą

Kardinolas V. Sladkevičius siunčiamas į užmarštį?

Andrius Švarplys. Kaip artes liberales galėtų būti salele?

Ramūnas Aušrotas. Statistika kalba už save

SAS antiskandinaviška reklama sulaukė atoveiksmio: ar perlenkta lazda gali virsti bumerangu?

Kun. Robertas Skrinskas. Kremliaus troliai šeimininkauja ir lietuviškoje Vikipedijoje

Nida Vasiliauskaitė. Valstybė, kurios tarakonai nekokybiškai pakasyti – valstybė be ateities

Rasa Čepaitienė. Pakelk galvą, lietuvi!

Kun. Roberto Grigo replika: O, kad taip būtų!

Algimantas Rusteika. Nespirgėkit, čia ne apie visas

Rusų kalbos pamoka 30-taisiais atkurtos Nepriklausomybės metais: liaupsės sovietmečiui ir jį reanimuojančiam Putinui

Vytautas Rubavičius. Su kaimu prarandame gimtinės nuovoką

Rūta Janutienė „Iš savo varpinės“: Ar Dalia Grybauskaitė galėjo būti šantažuojama?

Liudvikas Jakimavičius. Šėpos jubiliejų pasitinkant

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.