Partijos

Vytautas Radžvilas. Dagio „krikščioniškos“ frakcijos pavardės

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 26 d. 15:02

30     

    

Vytautas Radžvilas. Dagio „krikščioniškos“ frakcijos pavardės

Tikiuosi, kad pamatę Dagio „krikščioniškos“ frakcijos pavardes visi, kas iki šiol nesuprato, kodėl nesusivienijame, galutinai supras, kodėl vienybė neįmanoma. Buriamos frakcijos pavardės puikiausiai iliustruoja tą problemą, dėl kurios negalėjome imtis bendro darbo su Rimantu Dagiu.

Akivaizdu, kad jis vadovaujasi nuostata, jog galima eiti su bet kuo, kas tik padidintų resursus ar populiarumą, taigi ir šansus rinkimuose. Ir dabar jis drąsiai renka socialistus, komunistus, kosmopolitus ir liberalus į vieną darinį. Kad taip pats tampa mažuma savo partijoje ir net laimėjęs negalėtų pasiekti jokių reikšmingų pokyčių, jam visiškai antraeilis dalykas.

Tą matėme istorijoje su Pranckiečiu, tą matėme konformistiniame balsavime dėl 3 proc. Seimo rinkimų kartelės, kai buvo bandoma įtikti Prezidentūrai. Dabar ši problema atsiskleidė visu gražumu. Nesvarbu, ar pavyks tokią frakciją sukurti. Pats bandymas tą daryti rodo jokių raudonų linijų nebuvimą.

Šios naujienos fone itin ironiškai atrodo pretenzija būti „krikščioniška partija“. Atsižvelgiant į galimos frakcijos narių ir jau anksčiau žinomas partijos tarybos narių pavardes tikslingiau būtų kalbėti apie „krikščioniškos socialdemokratijos“ ar tiesiog „socialdemokratijos 2020“ kūrimą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2020-04-4 13:41

Butkevicius,tai Algirdukas?

Stasiui       2020-03-28 22:20

Nesižąsinėk ir tavęs nežąsinės

to Stasiui        2020-03-28 20:56

Kokį čia deziuką pats suskėlei, kaip tas Seimo Jurgis slapčia? Čia ne Tiesos svetainė, o jos ieškančiųjų svetainė. Juk ji ne http://www.tiesa.lt ar da,bar supratai, moksliuk?

!!!        2020-03-28 18:15

Kitaip nei provokatorium Algirdo nepavadinčiau, nes jeigu jam kiltų rimtų klausimų jis juos užduotų tiesiogiai p. V. R.

Kodėl V. R. neria kilpą NS?       2020-03-28 15:43

Apdujęs protas baisiau už koroną? 
http://www.propatria.lt/2020/03/koronaviruso-dilema-asmens-laisve-ar.html
Gaila, bet NS partija karvedžių ir praktiškų žmonių viršuje ,regis, neturi… Tik būrį gerų pamokslautojų- publicistų...
Pusmetis iki rinkimų.( NS neturi nei registracijos, nes VF ir Ko miegojo metų- metus org. klausimais ir paskaitas platino po šalį. Nekūrė jų metu skyrių ir nerinko žmonių organizacijai.)Nėra ir nebus reitingų, nei geresnio žinomumo, nei jokių realesnių išteklių...Deja, bet pasimokyti ir tapti iš pamokslininkų karvedžiais jiems ir neskirta.
Ir šių pamokslininkų trelės ir energija liejasi laisvai toliau. Dabar jau koronos tema. Tuo metu kai NS krachas spalį jau užprogramuotas.Kodėl? Todėl ,kad:
1) NS pamokslininkai pasirinko politinę savižudybę - eis vieni (su nulinėmis galimybėmis ir nuliniais reitingais , infoblokados salygomis ir gaus, esamomis suktomis ir šlykščiomis ONS salygomis, apie 2 proc. )
Sektantizmas, partinio kūdikio individualizmas ,manau, didžio ir ,be abejo, puikaus pamokslininko, bet antikarvedžio V.R. ,,nuopelnas’‘. Nes jam ,teisuolių elito elitui’’ tiek Juozaičio, tiek Puteikio partijos yra ne lygis, ,,prasta kompanija’‘. Politinė aritmetika ir rinkėjų (10 proc. geriečių likę bet kokiais duomenimis..) išsibarstymo rinkimuose problema šiam idėjų kosmose skraidančiam pamokslininkui neįdomi ir teroiškai neopi…V.R. yra olimpinio principo: ,,Svarbiausia dalyvauti’’ šalininkas ir todėl jokio lygio pergalės jam iš principo neįdomios…
Kartoju n kartą ,man regis, būtent ideologinio skaistumo ieškotojas V.R., viešai spjauna į Sąjūdžio IŠMĖGINTĄ geros valios žmonių vienybės ir nesiskaldymo principą ir patirtį, į Kudirkos priesaką,į sveiką politinę nuovoką ir blaivų protą ir veda NS į sektantišką krachą rinkimuose…Stebiuosi sveiko proto paralyžiumi NS aktyvo gretose…Negi tarp jų nėra adekvačių žmonių galinčių drąsiai ir aiškiai pasakyti profesoriui: ,,Gana.Nusileisk ant žemės..”
2) Nieko nedaroma, nesiorganizuojama, nepublikuojama rink. tema dabar, ramybės laiku (kad ir skaipo konferencijomis) ,kad bent 3, 3 proc. pasiekti .Bet NS šulų energija ir trelės koronos kontekste liejasi laisvai
Gal NS šulai tikrai jau susitaikė su krachu ir todėl atsipūtę rašo amžinosiomis temomis (viršuje pavyzdys )koronos aspektu? Kartoju, NS bendruomenei spaliui Radžvilas jau užnėrė kilpą, nes, einant pavieniui,  NS sąrašas jau pasmerktas gėdingam pralaimėjimui…(Jei NS šulai turėtų karvedžių, tai tokie mūrų būtų gulę už 3 procentų kartelę ir dabar galimybės eiti vieniems būtų proto ribose..Bet kitas NS antikarvedys Sinica viešai išjuokė 3 rpoc. partelės temos opuma NS kūdikiui ir parodė,kad jis tikras intelektualinio Olimpo dievo V.R.mokinys…Dievai nugali tik danguje, o žemėje nugali adekvatūs karvedžiai….NS bosai jau tada nupirko partijai kilpą,kai bukaprotiškai nei piršto nepajudino jokiu pavidalu ir ignoravo dvikovą Seime žemos kartelės klausimu.Eidami sąrašu vieni ,be jokių, net teorinių galimybių peržengti 5 proc. kartelę , jie tą nusipirktą kilpą užsinėrė...)
Rinkau parašus R. komitetui ir samoningai balsavau už jį. Nors žinojau,kad taip nekryptingai (paskaitų dvasioje) dirbant su rinkėjais ,kaip jų susitikime Kaune, jokia sėkmė neįmanoma…
Negaliu ramiai žiūrėti, kaip R. kompanija ,turėdama rinkiminės koalicijos raktą savo rankose, keistaprotiškai atjungia smegenis nuo rankų....Visų pavienių mažiukų krachas spalį ,einant partizaniniais būreliais prieš ONS galingas kohortas, reikš simbolinio valstybingumo ir tautos likučių sužlugdymą...Deja, bet išteklių, pajėgų ir valios prisikėlimui,atgimimui jau nebus…
M.Kundrotas viename tekste pavadino V.R. naujuoju Ereliu- Markuliu…Piktinausi tokiu palyginimu…Po lengvai nuspėjamo pavienių mažiukų fiasko spalį gal jau liks pritarti. Bet žinosiu, kad tokį Markulio ( ONS nesamoningo, bet patikimo talkininko ) kelią jis pasirinko ne svetimų užsakymu, ne už trisdešimt sidabrinių, bet savo keisto proto valia…
Algirdas

Stasiui       2020-03-28 12:30

Didžiausias žąsinas visuose komentaruose esi tu. Gal ne todėl, kad esi labai durnas, o todėl, kad esi išverstaskūris parsidavėlis, už tai, kad ištisai skleidi ir propaguoji melą, TIESOS portale. Ryškiai atstovauji kažkokią partiją, nupirktą oligarchinių. Įdomu kiek tau kaip žąsinui jie už tai grūdų pabarsto? Kiek pastebėjau tavo visus komentarus žmonės vertina neigiamai.

...       2020-03-27 22:05

Juokingi jus lietuviai,jei dar apie dagi kalbate.Dagys save isivaizduoja kaip stipru politika,tikisi laimeti bent kelias vietas seime ir tada susijungti su koncervais,lyberiais,kad tik maziau balsu atitektu gerb.VALSTIECIAMS.Krikscioniskasis dagi,buk protingas,eik ne i rinkimus,o ruoskis i pensija,uzleisk vieta paciai populiariausiai,saziningiausiai zmoniu rinktai partijai,VALSTIECIAMS.Nejaugi ne vienas seimo narys nemato,ar nenori matyti,kaip pasikeite gyvenimas per tris metus???Nelaimes metu,kada isgyvename pasauline krize,jus visi kaip sunys puolate,negalvojate nei apie savo vaikus,anukus,draugus.Pikta,kada krizes metu,aukso puodas netose rankose.

stasys        2020-03-27 16:00

Šiandieninis klausimas ar V.Radžvilas laikysis tos linijos apie kurią kalbėjo kurdamas partija . Jei pasiduos “gelbėtoju” idėjoms šturmuoti Seimą pažadais bijau nieko iš to gero nebus . Va Lietuva gilioje krizėje , kur jo galva padėta ? Tai apie ką profesorius rašo nieko bendro neturi su tuo kas šiandiena jaudina Lietuva .. tegul jo jaunimas aria R.Karbauskio ambicijų palaukęs , o jam reiktu prisėsti pagalvoti ties labiau prasmingomis žiniomis Lietuvai . Dabar laikas sėti ..o į bernus tegul eina Sinica ..ir jo žąsų pulkas .

baisu       2020-03-27 10:43

jei jo sarase Zemaitaitis tai niekas uz ji nebalsuotu-eik sieno ravet dagi su tokiom pavardem ir vareikiais…

Labai tikslu       2020-03-26 23:29

V. Radžvilas - visiškai kito “kirpimo” politikas. Manau, vienintelis tiksliai prognozuojantis procesus dar jų užuomazgose.

Tam--V.Radžvilai       2020-03-26 23:09

Tu suvoki ką tu komentuoji? Dagio pažiūros panašios į Radžvilo? Tu lygini Dagį ir Radžvilą? Tu iš kokios planetos? Visiems tiems dagiams tik po lapais slėptis… Dar aiškinti, kad nusikaltėlius reikia gerbti. Na, Lietuvoje nusikaltėliai tikrai labai gerbiami.

Kis       2020-03-26 22:33

nejaugi yra dar abejuojauciu,kad Dagio “krikscionis”,tai Landzbergio satelitai renkantis po Lietuva tuos kuriems reikia imanomais ir nelabai budas pateikti prie valdzios?

>V.Radžvilai       2020-03-26 22:23

Kataliko pareiga gerbti ir kitokį,ar net nusikaltėlį.Raginčiau Nacionalinio susivienijimo partiją šiek tiek būti atviresne,juk,manau,šiame garbingame politiniame sambūry ne vien grynuoliai katalikai.Dagio puoselėjamos vertybės daugeliu atveju yra artimos Jūsų,Gerb.profesoiau, politinės jėgos pasaulėžiūrai.Politinis uždarumas gali būti pražūtingas.

puikus straipsnis       2020-03-26 22:17

Nuoširdus ačiū ponui V.R., kad nesislėpdamas parodė savąjį AŠ.

Sezonas       2020-03-26 21:55

Prasideda, renka viską kas į krepšį telpa, taip ir pasivadintu Dagio rinktinė, krikščionių seniai nebėra, keli likę, jie jau niekada nesudarys kažkokio didelio junginio, čia bus kažkokia rinktinė, kartais būna gerai sužaidžia.

Ypač bažnyčioj        2020-03-26 21:18

Juokingi tie išverstaskūriai, ypač kai per šventes komunijos eina ir žegnojasi.

Tas saldus žodis lovys       2020-03-26 20:49

Dagys ir co atrodo kaip vabalai bėgiojantys, priešrinkiminės panikos apimti.

Stasiui       2020-03-26 20:22

Nuvylei, galvojau, kad vis tik protingesnis esi.

Tam - pagoniui       2020-03-26 20:19

Pabandyk pamatyti ką nors toliau už savo nosį.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-03-26 18:13

Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad:
- seimas - antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, ...) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą - ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo;
- prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, ...) seimu;
- premjeras neteisėtas, konstitucinio nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei
neteisėto seimo patvirtintas;
- ir tt.
Tai žinant, sprendžiasi bemaž visos problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt).
_____________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių.
2020 kovo 26

Dagiuks       2020-03-26 17:34

akivaizdus konservatorių agentuks. Didžiosios partijos siunčia saviškius kurt tautiškai-patriotiškas partijas, kad tokių žmonių balsus rinkimuose paverstų niekiniais.

benderis       2020-03-26 16:59

“Kai kam ir kumelė nuotaka”

Apgailetini zaidimai       2020-03-26 16:40

,matyt truksta zmoniu,todel kai kurie zmones tampomi is vienos samburio ar partijos i kita.Antra vertus,issiskaldziusios partijos,migruojantys zmones nera nusikalteliai,o daznai zmones su profesija,patyrimu,visada galima juo panaudoti tikslingai,kas is to,jei partija neturi daug specialistu ,vadybininku ir isrinkimo atveju negali vadovauti strukturoms,
Be to ,visose partijose matyt,kad truksta jaunesniu veidu,nepavargusiu nuo gyvenimo,tik pas liberalus daug jaunimelio,jiems nereikia jokio gylio,jokio patriotisko jausmo,manau,kad tik butu daug laisves,visur,o kas is to gaunasi,matom irgi.
Is viso to susidaro sluoksniavimasis,susmulkejimas,negebejimas jungtis tikslui,projektui,atsisakant kazko,kad pasiektum bendra geri,tai ,matosi,nes kuo toliau,tuo sunkiau tartis ir bendraja ir siaurana prasme,net korona viruso situacija rodo,kad nera lengva telktis,galbot apie kita,kitus,savo artima ir jungtis bendram tikslui,kas apjungs zmones ir idejas,bus nugaletojas,sekmes

Pagonis .        2020-03-26 16:39

filosofas šmukštaras Radžvilas įrodė, jog jis tikrai tikresnis krikščionis už Dagį ?

Ramiros       2020-03-26 16:21

Niekada nebalsuočiau už tą gvardiją, kurioje “puikuotusi” tūlo žemaitaičio pavardė ....

Nėra rimtesnio reikalo       2020-03-26 16:16

kaip duoti Dagiui į snukį.

stasys        2020-03-26 16:07

Dagys renka bent panašias pažiūras turinčius žmones ar pavyks jam suburti Seimo frakcija kuri taps naujos partijos branduoliu bus matyti . V.Radžvilo ..atkreipsiu dėmesį  į jo pačio vadovaujamos partijos sudėties margumą . Pažiūras partiečiu reikia formuoti ir jiems atkakliai aiškinti , bei kartoti ,kokia krypti partija renkasi su jos vadovu !  o ka galima šiandiena pamatyti ..susirinko didelis žąsų pulkas su tomis pačiomis gelbėtoju vėliavomis . Ar steigiant partija buvo tikslas pritaikyti A.Valinsko ar N. Venskienės sėkmės lifto papuolant į Seimą patirtį .? Tokių atveju reikia rinktis visai kita legenda .. ir nustoti tauzyti apie kažkokias krikščioniškas pažiūras .

Jei Dagys       2020-03-26 15:33

krikščionis, tai aš kupranugaris. Didesnį veidmainį sunku surasti.

Na ir kiek       2020-03-26 15:27

dar mums banksteriai tų krikščioniškų, tautiškai - patriotiškų, partijų prikeps, iliuzijų ištroškusiems lietuviams, kad jų balsai būtų nuleisti į kanalizaciją? Vieni banksteriai net drg.L.Trockį laiveliu į Peterburgą atplukdė su nuotykiais Halifakse, kad šis jų vardu valdžią Rusijos imperijoje paimtų. Tfu, perversmą už geras babkes įvykdytų.

tiesa sakant       2020-03-26 15:27

man jau uzteko, kai pamaciau ten Vareikio pavarde, kitu jau net neziurejau


Rekomenduojame

Vygantas Malinauskas. Pliažas ir liberalioji laisvė

Panaikinus abortą draudusį įstatymą pernai Airijoje atlikti 6 666 abortai

Kun. Nerijus Pipiras. Gyva tauta, kol atmintis gyva

Romualdas Žekas. Ar gali kvailiai turėti valstybę?

Laurynas Kasčiūnas. Raštas prieš J.Lukšą-Daumantą tėra istorijos neišmanymas ir klaida?

Vytautas Sinica. „Lietuvos žydų bendruomenė daro viską, kad būtų verta ir teisinga paskelbti ją antivalstybine organizacija“

Rasa Čepaitienė. Mindaugo kodas

Vidmantas Valiušaitis. „Blondinas su peruku“ į J.Lukšą nepanašus nė iš tolo. O štai į Hamanną – labai panašus

Algimantas Rusteika. Apie gerus ir paklusnumą

Per atvirai. Faina Kukliansky ir rabinas Andrew Baker: „Manome, kad Seimui nederėjo skelbti 2021-ųjų Juozo Lukšos-Daumanto metais“

Lietuvos teismai nusprendė: Darbo partija atgaus neišmokėtą dotaciją – 1,8 mln. eurų, arba Kam ir vėl prireikė Darbo partijos?

Geroji Naujiena: mes nesame skolingi kūnui

Įbauginti prezidentai. Vytautas Matulevičius prakalbino Valdo Adamkaus vyriausiąjį patarėją Darių Kuolį

Andrius Švarplys. Kam – anarchija, o kam – „meilės vasara“

Liudvikas Jakimavičius. Šimašiaus pliažas

Justas Stankevičius. Kaip pasikeitė Vokietijos viešasis saugumas nuo pabėgėlių krizės pradžios?

Ir undinėlė rasistė...

Nida Vasiliauskaitė. Apie institucinį rasizmą

Neringa Venckienė. Neatsakyta iki šiol

Liudvikas Jakimavičius. „Vyčiui pliaže – ne vieta“

Kviečiame į kasmetinę Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventę: susitinkame liepos 4 d. Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke

Robertas Grigas. Aleksandr Galič apie (pra)tylėjimo kainą

Algimantas Rusteika. Apie ką giedosime liepos 6-ąją: apie Lietuvą ar apie vienybę su žmonija?

Rasa Baločkaitė. Kraupusis Merkinės stadionas

Andrius Švarplys. R.Šimašiaus ir Co akcijos matmuo – amputuoti istoriją, atmintį, kančios sakralumą

Per 20 organizacijų reikalauja Prezidento dėmesio istorijos politikai

Vilius Kavaliauskas. Lukiškės: Ką nutyli Vilniaus meras?

Ramūnas Aušrotas. Išlaikyti LRT gyventojams kainuoja triskart brangiau nei Vyriausybę

Nida Vasiliauskaitė. Mokslas yra dalykas didis

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.